USTECKA DZIESIĄTKA Z HAKIEM X BIEG LEŚNO – PLAŻOWY

Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce,Stowarzyszenie Turystyczno - Sportowe „Ustka”,Lokalna Organizacja Turystyczna „Ustka i Ziemia Słupska”.
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
84
Wystartowało:
76
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 9USB USTKAUSTKAM-Open1M 100:37:20.10 3:4416.1
2WIRKUS Łukasz 57LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKM-Open2M 200:39:01.15+00:01:413:5415.4
3RUDNIK Krzysztof 39KRĘPA SŁUPSKAM-Open3M 300:41:17.35+00:03:574:0714.5
4WEGNER Przemysław 54USTKAM-Open4M 400:44:23.40+00:07:034:2613.5
5ŻYWICKI Janusz 64KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-Open5M 500:44:38.95+00:07:184:2713.4
6GRAFF Norbert 12SZCZENURZEM-Open6M 600:44:46.90+00:07:264:2813.4
7RYGIELSKI Arkadiusz 42KLUB BIEGACZA MOWISŁUPSKM-Open7M 700:44:53.25+00:07:334:2913.4
8KORZEKWA Piotr 18DRUŻYNA POWIATU KALISKIEGOKALISZM-Open8M 800:45:02.35+00:07:424:3013.3
9KULIK Jacek 69DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-Open9M 900:45:15.00+00:07:544:3113.3
10SOCHA Andrzej 70LUKS WILKRZECZYCAM-Open10M 1000:46:00.95+00:08:404:3613
11PAWLIK Krystian 30USTKAM-Open11M 1100:47:07.85+00:09:474:4212.7
12SKUMIAŁ Oskar 47USB USTKAUSTKAM-Open12M 1200:47:40.55+00:10:204:4612.6
13DĘGA Ryszard 8TUPOT USTKAUSTKAM-Open13M 1300:48:00.00+00:10:394:4812.5
14ANDRSKOWSKI Zdzisław 1KOLARZ-POLLĘBORKM-Open14M 1400:48:33.00+00:11:124:5112.4
15JAKUBIK Michał 15LESZNOM-Open15M 1500:48:33.40+00:11:134:5112.4
16GUZIK Piotr 13USB USTKASŁUPSKM-Open16M 1600:48:42.20+00:11:224:5212.3
17SZYMAŃSKI Marian 78BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUK K/POZNANIAM-Open17M 1700:49:09.45+00:11:494:5412.2
18MIKICIUK Piotr 76USTKAM-Open18M 1800:49:27.95+00:12:074:5612.1
19WRZACHOL Piotr 58USTKAM-Open19M 1900:49:42.10+00:12:224:5812.1
20PAKUŁA Mateusz 28SŁUPSKM-Open20M 2000:49:59.45+00:12:394:5912
21PANEK Ireneusz 29ŻORUCHOWOM-Open21M 2100:50:15.15+00:12:555:0111.9
22TOMCZAK Dominik 51NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open22M 2200:51:39.60+00:14:195:0911.6
23KRUKOWSKI Łukasz 20MKS SIECHNICEGROBLICEM-Open23M 2300:52:05.25+00:14:455:1211.5
24SKOMOROWSKI Michał 46KLUB BIEGACZA MOWIUSTKAM-Open24M 2400:52:10.15+00:14:505:1311.5
25PUDELSKI Krzysztof 36ZIMOWISKAZIMOWISKAM-Open25M 2500:52:18.40+00:14:585:1311.5
26RYBA Paweł 40USB USTKAUSTKAM-Open26M 2600:52:28.20+00:15:085:1411.4
27JAROS Adam 16SŁUPSKM-Open27M 2700:52:39.30+00:15:195:1511.4
28SIEDLOK Damian 43MKS ŻORYŻORYM-Open28M 2800:52:55.05+00:15:345:1711.3
29SZLACHETKA Piotr 50USB USTKAUSTKAM-Open29M 2900:53:07.55+00:15:475:1811.3
30SIESS Jarosław 44PABIANICEM-Open30M 3000:53:09.30+00:15:495:1811.3
31OGŁAZA Marek 27KATOWICEM-Open31M 3100:54:09.55+00:16:495:2411.1
32PRZEWROCKI Andrzej 34WYTOWNOM-Open32M 3200:54:16.25+00:16:565:2511.1
33REMBALSKI Piotr 38GRUSZCZYNM-Open33M 3300:54:20.90+00:17:005:2611
34NIWIŃSKI Grzegorz 84TUPOT USTKAUSTKAM-Open34M 3400:54:32.95+00:17:125:2711
35DADACZ Rafał 6USTKAM-Open35M 3500:54:51.80+00:17:315:2910.9
36GAWIN Rafał 75KOŚCIERZYNAM-Open36M 3600:55:05.95+00:17:455:3010.9
37KROTOWSKI Grzegorz 19TUPOT USTKAUSTKAM-Open37M 3700:55:53.50+00:18:335:3510.7
38GAŁEK Aleksander 74PRAGMATIQ.PLPOZNAŃM-Open38M 3800:56:30.90+00:19:105:3910.6
39GIERCZAK Piotr 10USTKAM-Open39M 3900:56:33.55+00:19:135:3910.6
40BERENT Robert 2TUPOT USTKAUSTKAM-Open40M 4000:56:42.25+00:19:225:4010.6
41WALESZCZYŃSKI Witold 53PAWŁOWICEM-Open41M 4100:56:50.90+00:19:305:4110.6
42POKORNY Przemysław 68USTKAM-Open42M 4200:57:28.40+00:20:085:4410.4
43PODLAK Piotr 31USTKAM-Open43M 4300:57:37.45+00:20:175:4510.4
44STANIASZEK Bogusław 48TUPOT USTKAGŁOBINOM-Open44M 4400:58:36.95+00:21:165:5110.2
45KOSIAK Mateusz 82EDUSON.PLGDAŃSKM-Open45M 4500:58:44.30+00:21:245:5210.2
46PTASZYŃSKI Jan 77OSIEDLE ROZALIN W ŁUSÓWKUROGOŹNOM-Open46M 4600:58:49.05+00:21:285:5210.2
47GRABOWICZ Jerzy 67TUPOT USTKAUSTKAM-Open47M 4700:58:54.25+00:21:345:5310.2
48BODYLSKI Grzegorz 3OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open48M 4800:59:41.55+00:22:215:5810.1
49WOŹNIAK Grzegorz 83W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open49M 4900:59:57.50+00:22:375:5910
50POTĘPA Dawid 33TARNOBRZEGM-Open50M 5001:01:40.75+00:24:206:109.7
51KOZIMOR Mariusz 79USTKAM-Open51M 5101:02:19.10+00:24:596:139.6
52LIPUT Dawid 65OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-Open52M 5201:02:35.05+00:25:146:159.6
53POKORNY Edward 32TUPOT USTKAUSTKAM-Open53M 5301:02:46.30+00:25:266:169.6
54KAPELEWSKI Marcin 71CYSTERSIBYDGOSZCZM-Open54M 5401:03:18.55+00:25:586:199.5
55ZALEWSKI Grzegorz 61W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUTKAM-Open55M 5501:04:11.95+00:26:516:259.3
56TÓRZ Andrzej 52USTKAUSTKAM-Open56M 5601:04:14.05+00:26:536:259.3
57WIATRZYK Krzysztof 55DARŁOWODARŁOWOM-Open57M 5701:05:35.80+00:28:156:339.1
58KRYGIER Ireneusz 21W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open58M 5801:06:37.05+00:29:166:399
59SLOMCZEWSKI Adam 81GDAŃSKM-Open59M 5901:07:27.40+00:30:076:448.9
60GZIK Radosław 14W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open60M 6001:09:28.80+00:32:086:568.6
Znaleziono 60 wynik(ów)