V BIEG LĄDUJ NA OSOWEJ

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data/ Date:
2018-09-16
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
166
Wystartowało/ Started:
146
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
146
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K16 | M16 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUJAWSKI Grzegorz 60PUCKM401M 100:33:01.40 3:1818.2
2MRÓWKA Michał 79MAJATEAMGDAŃSKM301M 200:34:57.05+00:01:553:2917.2
3KLONOWSKI Marcin 49LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM161M 300:35:57.40+00:02:563:3516.7
4SZCZYKUTOWICZ Tomasz 118SZALONY GDAŃSK BIEGA./ GDAŃSKI BIEGACZGDAŃSKM162M 400:36:08.20+00:03:063:3616.6
5PIONK Rafał 89RUNNERSI S7 BANINOMISZEWOM302M 500:36:13.60+00:03:123:3716.6
6KUNDO Rafał 61GDAŃSKM163M 600:36:17.60+00:03:163:3716.5
7LIPKA Paweł 152LAURASOPOTM164M 700:36:23.85+00:03:223:3816.5
8MAKOWSKI Paweł 75AWET GDANSK BIKE U UPGDAŃSKM303M 800:36:24.15+00:03:223:3816.5
9SAJENKO Adam 106INVICTA POWER TEAMGDAŃSKM165M 900:36:26.00+00:03:243:3816.5
10GUZ Andrzej 27UNBOUNDEDGDAŃSKM304M 1000:37:37.70+00:04:363:4516
11KLEKOTKO Fabian 45TRIEAGELSGDANSKM402M 1100:37:55.55+00:04:543:4715.8
12JEDNACHOWSKI Krzysztof 33PUCKM166M 1200:37:56.35+00:04:543:4715.8
13BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 3RUNNERSI S7 BANINOGDYNIAK301K 100:39:11.40+00:06:103:5515.3
14LESZKOWICZ Kornel 65PBC BUDOWNICTWOGDYNIAM167M 1300:39:27.35+00:06:253:5615.2
15PAZIK Dariusz 86RUNEDARUMIAM168M 1400:39:49.05+00:06:473:5815.1
16BIERNACKI Sebastian 145GDAŃSKM305M 1500:39:55.95+00:06:543:5915
17PERGOŁ Bogusław 166GPEC RUNNERS TEAMGDAŃSKM403M 1600:40:08.65+00:07:074:0014.9
18POĆWIARDOWSKI Maciej 91GDAŃSKM169M 1700:40:23.30+00:07:214:0214.9
19SMÓLKOWSKI Marcin 150RUMIA RUNNERRUMIAM306M 1800:40:46.10+00:07:444:0414.7
20KĄKOL Grzegorz 40BALLS OF STEELGDYNIAM307M 1900:40:54.05+00:07:524:0514.7
21SZOZDA Marek 120KABUNCZAGDAŃSKM308M 2000:40:58.70+00:07:574:0514.6
22LEWANDOWSKI Paweł 68GDAŃSKM1610M 2100:41:20.20+00:08:184:0814.5
23KARBOWIAK Jan 157GDANSKM1611M 2200:41:30.85+00:08:294:0914.5
24SZYMAŃSKI Artur 127LOTOS TEAMGDAŃSKM404M 2300:41:34.55+00:08:334:0914.4
25SZYMAŃSKI Radosław 142M405M 2400:42:08.80+00:09:074:1214.2
26SZUMLAS Rafał 122RUMIAM309M 2500:42:32.80+00:09:314:1514.1
27KLIMCZAK Zbigniew 48KLIMCZAKIGDAŃSKM406M 2600:42:47.15+00:09:454:1614
28DZIEWIATOWSKA Joanna 20DIETETYKA-24.PLTUCHOMK401K 200:43:30.70+00:10:294:2113.8
29PĘŚKO Michał 88GDAŃSKM407M 2700:43:46.00+00:10:444:2213.7
30TRIEBWASSER Jacek 129GDANSKM408M 2800:43:53.60+00:10:524:2313.7
31SKOPCZYŃSKI Jarek 109GDAŃSK OSOWAM409M 2900:44:00.40+00:10:594:2413.6
32GÓRSKI Marcin 165BBL GDYNIAGDYNIAM4010M 3000:44:06.80+00:11:054:2413.6
33KACZMAREK Krzysztof 35O-SOWA BIEGAGDAŃSKM4011M 3100:44:13.35+00:11:114:2513.6
34SZCZĘSNY Piotr 159ŁEBAM501M 3200:44:35.30+00:11:334:2713.5
35SITARCZUK Mariusz 108JEDZIEMY DO ODCIĘCIA :)GDAŃSKM3010M 3300:44:49.55+00:11:484:2913.4
36GAJEWSKI Krzysztof Teofor 21PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIEGDAŃSKM4012M 3400:44:50.10+00:11:484:2913.4
37SMĘTEK Andrzej 111SZALONY GDAŃSK BIEGAGDAŃSKM502M 3500:44:53.70+00:11:524:2913.4
38PŁACHTA Jacek 90GDAŃSKM4013M 3600:45:06.10+00:12:044:3013.3
39BIAŁA Beata 6GDAŃSKK501K 300:45:16.05+00:12:144:3113.3
40KONASZEWSKI Sławomir 148GDAŃSKM4014M 3700:45:16.25+00:12:144:3113.3
41SZPAKIEWICZ Maciej 121GDAŃSKM4015M 3800:45:17.15+00:12:154:3113.2
42SZYCHALEWSKI Arkadiusz 124GDAŃSK OSOWAM3011M 3900:45:20.20+00:12:184:3213.2
43CURYŁO Rafał 141GDAŃSKM1612M 4000:45:20.35+00:12:184:3213.2
44CHRZCZONOWICZ Bartek 14GDAŃSKM1613M 4100:45:57.60+00:12:564:3513.1
45BIESZKE Filip 8GDAŃSKM1614M 4200:45:58.25+00:12:564:3513.1
46APANASEWICZ Robert 2ARRO RUNNERS TEAMGDAŃSKM4016M 4300:45:58.30+00:12:564:3513.1
47LESZKOWICZ Krzysiek 66DOMAX RACING TEAMPOGÓRZEM3012M 4400:46:10.75+00:13:094:3713
48ZDROJEWSKA Katarzyna 139GDAŃSKK302K 400:46:29.05+00:13:274:3812.9
49KOSAŁKA Łukasz 151GDAŃSKM3013M 4500:46:39.60+00:13:384:4012.9
50PODJASKI Krzysztof 92GDAŃSKM4017M 4600:47:03.25+00:14:014:4212.8
51KLEIN Andrzej 44GDAŃSKM503M 4700:47:13.00+00:14:114:4312.7
52JASEK Michał 32GDAŃSKM1615M 4800:47:13.90+00:14:124:4312.7
53WÓJCIK Małgorzata 134O-SOWA BIEGAGDAŃSKK402K 500:47:25.70+00:14:244:4412.6
54MORAWEK Arkadiusz 78GDAŃSKM4018M 4900:47:27.10+00:14:254:4412.6
55SZCZERBUK Rafał 117GDAŃSKM3014M 5000:47:34.05+00:14:324:4512.6
56KĄKOL Marcin 41GDYNIAM3015M 5100:47:40.90+00:14:394:4612.6
57GARSZTKA Dominik 24GDAŃSKM4019M 5200:47:42.95+00:14:414:4612.6
58TUSZYŃSKI Maciej 147OSAKAGDAŃSKM3016M 5300:47:52.60+00:14:514:4712.5
59CZECHOLIŃSKI Michał 15GDYNIAM3017M 5400:47:58.30+00:14:564:4712.5
60WASILUK Grzegorz 162GDAŃSKM4020M 5500:47:59.15+00:14:574:4712.5
61CIEŚLIK Zdzisław 164TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZM60+1M 5600:48:07.60+00:15:064:4812.5
62PODJASKI Andrzej 93GDAŃSKM3018M 5700:48:13.80+00:15:124:4912.4
63KOWALCZYK Magdalena 54GDAŃSKK303K 600:48:36.70+00:15:354:5112.3
64SZABAT Katarzyna 115GDAŃSKK161K 700:48:40.25+00:15:384:5212.3
65KOTULSKI Piotr 53KLUB BIEGACZY JYSKKOSZALINM4021M 5800:48:50.50+00:15:494:5312.3
66RESKE Daniel 99THYSSENKRUPPGDANSKM3019M 5900:48:54.45+00:15:534:5312.3
67GAIK Karol 149GDAŃSKGDAŃSKM4022M 6000:49:03.75+00:16:024:5412.2
68ZAWADZKI Tomasz 137JAGUAR GDAŃSKGDAŃSKM3020M 6100:49:10.10+00:16:084:5512.2
69PUCHOWSKA Ewelina 96ENERGIA RUNING TEAM POLANDGDAŃSKK304K 800:49:19.65+00:16:184:5612.2
70PAWLAK Senastian 85ZGNILE JAJOGDANSKM4023M 6200:49:21.55+00:16:204:5612.2
71PAŃKA Adam 158SOPOTM4024M 6300:49:23.65+00:16:224:5612.1
72ANISOWICZ Norbert 1GDYNIAM1616M 6400:49:33.20+00:16:314:5712.1
73PORTEE Jacek 163OSOWA BIEGACHWASZCZYNOM4025M 6500:49:44.45+00:16:434:5812.1
74LULIS Zbigniew 70GDAŃSKM504M 6600:49:47.45+00:16:464:5812.1
75OSOWSKI Maciej 83VEGE RUNNERSGDYNIAM505M 6700:49:53.10+00:16:514:5912
76LIWIŃSKI Jakub 69GDYNIAM4026M 6800:49:57.15+00:16:554:5912
77MIEDLAR Mariusz 77GDAŃSKM4027M 6900:50:02.15+00:17:005:0012
78KIEDACZ Agnieszka 42GDAŃSKK403K 900:50:02.40+00:17:015:0012
79GARNCAREK Paweł 23ŚWIESZYNOM3021M 7000:50:03.05+00:17:015:0012
80DOMSKI Jakub 154BRAKŁĘCZYCEM1617M 7100:50:05.40+00:17:045:0012
81KASPRZYK Katarzyna 38OSOWA BIEGAGDAŃSKK404K 1000:50:07.20+00:17:055:0012
82WAŻNY Karol 146GDYNIAM3022M 7200:50:07.50+00:17:065:0012
83KAMIENSKI Maciej 36GDANSKM4028M 7300:50:15.90+00:17:145:0111.9
84KARLIKOWSKI Maciej 37KARLIKOWSCY TEAMGDAŃSKM3023M 7400:50:35.65+00:17:345:0311.9
85SZYMAŃSKI Marek 128GDAŃSKM3024M 7500:50:38.55+00:17:375:0311.8
86USCHLER Leszek 131GDYNIAM4029M 7600:50:41.45+00:17:405:0411.8
87LACHOWICZ Szymon 63PYCIEK TEAMOSOWAM1618M 7700:50:43.05+00:17:415:0411.8
88WERNER Ireneusz 153GDAŃSKM3025M 7800:50:50.95+00:17:495:0511.8
89RUMIŃSKI Rafał 103REDAM4030M 7900:50:57.30+00:17:555:0511.8
90DATA Karol 17BIEGNIJPOZDROWIE.PLPRZODKOWOM3026M 8000:50:57.85+00:17:565:0511.8
91SZUMSKI Waldemar 144TUCHOMM3027M 8100:51:01.70+00:18:005:0611.8
92RACHWAL Michal 97MATEXGDAŃSKM4031M 8200:51:02.90+00:18:015:0611.8
93ŁUCZYŃSKA Agnieszka 72O-SOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAK305K 1100:51:14.00+00:18:125:0711.7
94BŁOCH Joanna 10SZALONY GDAŃSK BIEGAGDAŃSKK405K 1200:51:22.00+00:18:205:0811.7
95KRZAK Tomasz 59GDYNIAM3028M 8300:51:48.95+00:18:475:1011.6
96ŁANGOWSKI Wojciech 71KUDŁATYGDAŃSK OSOWAM3029M 8400:51:57.00+00:18:555:1111.5
97KRYGIER Łukasz 58PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM3030M 8500:52:25.20+00:19:235:1411.4
98OSIECKI Adam 82GDAŃSKM4032M 8600:52:40.85+00:19:395:1611.4
99BORYS Maria 11GDAŃSKK306K 1300:52:42.85+00:19:415:1611.4
100ORŁOWSKI Piotr 81ELEKTRONIC SUPERSONICGDYNIAM3031M 8700:52:56.85+00:19:555:1711.3
101SZYCHTA Ania 125OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK162K 1400:52:59.20+00:19:575:1711.3
102KLESZCZEWSKI Aleksander 46NOWY ŚWIATM1619M 8800:53:01.00+00:19:595:1811.3
103KLIMASZEWSKA Gosia 47GDYNIAK307K 1500:53:04.30+00:20:025:1811.3
104PATYK Artur 84ARRO RUNNERS TEAMGDANSKM4033M 8900:53:08.55+00:20:075:1811.3
105NAŁYSZ Filip 80GDAŃSKM4034M 9000:53:25.00+00:20:235:2011.2
106ŁUCZYŃSKI Rafał 73O-SOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAM4035M 9100:53:37.85+00:20:365:2111.2
107BIESZKE Sebastian 9GDAŃŚKM4036M 9200:53:49.45+00:20:485:2211.1
108JABŁOŃSKI Michał 30BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3032M 9300:53:50.90+00:20:495:2311.1
109BRONICKA Monika 12MARINA BIAŁE ŻAGLECHWASZCZYNOK406K 1600:54:13.60+00:21:125:2511.1
110KISIEL Marcin 43BORKOWOM3033M 9400:54:19.95+00:21:185:2611
111KOŚCIŃSKI Sebastian 52GDAŃSKM1620M 9500:54:30.70+00:21:295:2711
112SIKORSKI Bartłomiej 155GDAŃSKM3034M 9600:54:47.45+00:21:465:2811
113ZAPADKO Bartosz 156WARSZAWAM3035M 9700:54:48.55+00:21:475:2810.9
114HILLER Gabriela 29GDAŃSKK407K 1700:55:25.30+00:22:235:3210.8
115KOZA Krzysztof 56GDAŃSKM4037M 9800:55:58.80+00:22:575:3510.7
116RUTKOWSKA Joanna 105GDAŃSKK408K 1800:56:01.10+00:22:595:3610.7
117WAŻNA Agnieszka 132GDAŃSKK308K 1900:56:05.45+00:23:045:3610.7
118MILUSKI Krzysztof 143GDAŃSKM3036M 9900:56:37.25+00:23:355:3910.6
119DALKE Jowita 16ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK309K 2000:56:41.45+00:23:405:4010.6
120WIŚNIEWSKA Kornelia 133ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK409K 2100:56:41.45+00:23:405:4010.6
121TYMIŃSKI Krzysztof 130GDAŃSKM60+2M 10000:57:04.35+00:24:025:4210.5
122SZATYBEŁKO Karol 116GDAŃSKM3037M 10100:57:08.60+00:24:075:4210.5
123MAZELA Jarek 76GDAŃSKM3038M 10200:57:30.30+00:24:285:4510.4
124ROMANOWSKA Samanta 100GDANSKK163K 2200:57:46.15+00:24:445:4610.4
125BENIUSZYS Arleta 5GDAŃSKK3010K 2300:57:50.25+00:24:485:4710.4
126KOWALEWSKI Dariusz 55GDAŃSK OSOWAM506M 10300:58:35.85+00:25:345:5110.2
127PĄCZEK Andrzej 87COOKIESGDAŃSKM4038M 10400:58:50.65+00:25:495:5310.2
128BARTELIK Rafał 4GDAŃSKM4039M 10500:59:26.55+00:26:255:5610.1
129BUZA Anastazja 13GDANSKK3011K 2400:59:36.65+00:26:355:5710.1
130ROMPCZYK Jan 161MONIA TEAMGDYNIAM3039M 10600:59:43.70+00:26:425:5810
131RADOMSKI Emil 160OSP CHWASZCZYNOCHWASZCZYNOM4040M 10700:59:44.15+00:26:425:5810
132MILLER Łukasz 140BALLS OF STEELGDYNIAM3040M 10801:00:37.90+00:27:366:039.9
133KRUPCZYŃSKA Ewa 57GDAŃSKK164K 2501:00:47.75+00:27:466:049.9
134KORDEK Monika 50GDAŃSKK3012K 2601:00:59.15+00:27:576:059.8
135PRELIŃSKI Wojciech 94GDYNIAM3041M 10901:01:13.00+00:28:116:079.8
136KOLRESNICHENKO Vitalii 167GDAŃSKM3042M 11001:01:16.70+00:28:156:079.8
137KURCZYŃSKA Aurelia 62GDAŃSKK165K 2701:01:48.25+00:28:466:109.7
138RADOMSKI Wojciech 98GDAŃSKM507M 11101:02:04.50+00:29:036:129.7
139ZAKRZEWSKA Kasia 136GDANSKK3013K 2801:02:06.60+00:29:056:129.7
140GONTARZ Leszek 25GDAŃSKM4041M 11201:03:24.90+00:30:236:209.5
141STANIUKIEWICZ Anna 113GDAŃSKK3014K 2901:04:04.95+00:31:036:249.4
142LATOSINSKA Kamila 64GDAŃSKK3015K 3001:06:03.15+00:33:016:369.1
143PRZYBYŁA Kinga 95GDAŃSKK166K 3101:08:07.80+00:35:066:488.8
144DUBROWSKI Jakub 19GDANSKM1621M 11301:08:38.00+00:35:366:518.7
145MADANY Anita 74GDAŃSKK502K 3201:09:46.65+00:36:456:588.6
146STANIUKIEWICZ Grażyna 114GDAŃSKK60+1K 3301:10:55.80+00:37:547:058.5
Znaleziono 146 wynik(ów)