V BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Płotówko
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
130
Wystartowało/ Started:
122
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
122
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Policja | M-Policja | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GARSKI Dawid 364ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM11M 100:30:33.55 3:5515.3
2ZWOLSKI Andrzej 330GLAZIO TEAMRZEPNICAM31M 200:31:30.35+00:00:564:0214.9
3GUZOWSKI Dariusz 250SZKOŁA POLICJI SŁUPSKCETYŃM32M 300:31:36.05+00:01:024:0314.8
4SYWANYCZ Ireneusz 317GDAŃSKM33M 400:32:05.75+00:01:324:0614.6
5KOBUS Tomasz 271RZEPNICAM21M 500:32:07.00+00:01:334:0714.6
6ZIEMAN Michał 329KB GOCH BYTÓWBYTÓWM22M 600:32:13.60+00:01:404:0714.5
7URZĘDOWSKI Przemysław 324POMORSKI TEAM BIEGOWYSIEMIROWICEM23M 700:32:26.30+00:01:524:0914.4
8JAKUBEK Patryk 376ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM12M 800:33:02.60+00:02:294:1414.2
9SPICZAK- BRZEZIŃSKI Adam 363TALEXBYTÓWM13M 900:33:38.80+00:03:054:1813.9
10KAMIENIECKI Rafał 261TUPOT-USTKAUSTKAM24M 1000:33:38.90+00:03:054:1813.9
11HERMAN Arkadiusz 252SŁUPSKM34M 1100:33:48.70+00:03:154:2013.8
12MUSZAK Łukasz 294MK TEAMBYTÓWM14M 1200:34:20.30+00:03:464:2413.6
13GLAZIK Dariusz 244ZWOLAK TEAMBYTÓWM35M 1300:34:33.75+00:04:004:2513.5
14STENCEL Maciej 368GTS CZ. DĄBRÓWKACZ. DĄBRÓWKAM25M 1400:34:47.65+00:04:144:2713.5
15DZIEMIANKO Karol 240ZAWISZA BORZYTUCHOMKROSNOWOM15M 1500:34:54.40+00:04:204:2813.4
16BURANDT Łukasz 230KPP BYTÓWBYTÓWM26M 1600:34:54.45+00:04:204:2813.4
17GARSKI Kryspin 365ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM36M 1700:35:01.15+00:04:274:2913.4
18MANKIEWICZ Piotr 289KP PSP CHOJNICECHOJNICZKIM27M 1800:35:03.25+00:04:294:2913.3
19GRABOWSKI Andrzej 247ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINACEWICEM37M 1900:35:16.25+00:04:424:3113.3
20RYBARCZYK Maciej 307BYTÓWM38M 2000:35:34.40+00:05:004:3313.2
21TRZUPEK Michał 321KPP CZŁUCHÓWCZŁUCHÓWM28M 2100:35:44.60+00:05:114:3513.1
22MANIKOWSKI Przemysław 359TALEXBORZYTUCHOMM29M 2200:35:56.20+00:05:224:3613
23KLOPOCKI Paweł 267SULECZYNOM210M 2300:36:34.80+00:06:014:4112.8
24OWŚNICKI Wojciech 362LIPNICAM39M 2400:36:35.80+00:06:024:4112.8
25NAGÓREK Krzysztof 295TUPOT USTKASŁUPSKM51M 2500:36:47.55+00:06:144:4312.7
26CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM211M 2600:37:38.85+00:07:054:4912.4
27JANKOWSKI Grzegorz 255ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM310M 2700:37:39.50+00:07:054:4912.4
28GOSTKOWSKI Łukasz 245KB GOCH BYTÓWBYTÓWM212M 2800:38:15.40+00:07:414:5412.2
29SIENKIEWICZ Marcin 310GDYNIAM213M 2900:38:28.50+00:07:544:5512.2
30GAWRON Piotr 243KB GOCH BYTÓWBYTÓWM311M 3000:38:38.50+00:08:044:5712.1
31BAUMGARD Krzysztof 223KPP BYTÓWPÓŁCZNOM16M 3100:38:54.50+00:08:204:5912
32CIEŚLINSKI Michał 234BYTÓWM214M 3200:38:56.15+00:08:224:5912
33BEIER Dawid 224GDAŃSKM17M 3300:39:57.20+00:09:235:0711.7
34CAŁA Bartosz 231ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM312M 3400:40:18.05+00:09:445:1011.6
35KAŹMIERCZAK Dariusz 263KP PSP BYTÓWCHOJNICZKIM313M 3500:40:27.30+00:09:535:1111.6
36GÓRA Sławek 246ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM314M 3600:40:32.45+00:09:585:1111.5
37ROKUSZEWSKI Paweł 305KP PSP BYTÓW JRG MIASTKOKOŁTKIM18M 3700:41:02.95+00:10:295:1511.4
38DWULIT Dariusz 239KP BYTÓW JRG MIASTKOMIASTKOM315M 3800:41:07.30+00:10:335:1611.4
39MEJGIER Paweł 291KPP TUCHOLASYPNIEWOM316M 3900:41:20.50+00:10:465:1811.3
40LEKSYCKI Robert 283POLICJA GDYNIAGDYNIAM317M 4000:41:24.85+00:10:515:1811.3
41BARAN Seweryn 357ŚWIAT PLYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM19M 4100:41:50.25+00:11:165:2111.2
42PIECHOWSKI Mariusz 303NIEZABYSZEWOM318M 4200:41:51.90+00:11:185:2211.2
43GAPA Wiesław 242TKKF WODNIK WIĘCBORKSYPNIEWOM319M 4300:41:56.00+00:11:225:2211.2
44WÓJCIK Wiesław 326KOMENDA POWIATOWA POLICJI W CZŁUCHOWIECZŁUCHÓWM320M 4400:41:57.50+00:11:235:2211.2
45KASPERSKI Dariusz 262BYDLINOM321M 4500:41:59.90+00:11:265:2311.1
46JERECZEK Sławomir 259KAJAKIMŁYNRZEPNICAM322M 4600:42:21.70+00:11:485:2511
47LEWAŃCZYK Marcin 285METROŻERCYSKORZEWOM215M 4700:42:21.75+00:11:485:2511
48KUKLINSKI Maciej 278METROŻERCYMIROSZEWOM323M 4800:42:22.35+00:11:485:2511
49HASULAK Andrzej 251KPP BYTÓWRZEPNICAM41M 4900:42:22.50+00:11:485:2611
50KUCHCZYŃSKI Jakub 277BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM110M 5000:42:26.45+00:11:525:2611
51KUCHCZYŃSKI Adam 276BÓL TO ŚCIEMASWORNEGACIEM42M 5100:42:42.30+00:12:085:2811
52DOMASZK Zbigniew 237ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM324M 5200:43:09.30+00:12:355:3110.8
53JABŁOŃSKI Andrzej 254CZARNEM325M 5300:43:13.70+00:12:405:3210.8
54SMOLIŃSKI Krzysztof 313SMOLIŃSKI TEAMGŁOBINOM326M 5400:43:13.75+00:12:405:3210.8
55SŁAWSKI Krzysztof 311BYTÓWM327M 5500:43:16.35+00:12:425:3210.8
56BORUTA Piotr 226KPP CZŁUCHÓWCHOJNICEM111M 5600:43:16.70+00:12:435:3210.8
57JASZEWSKI Tomasz 258KB GOCH BYTÓWBYTÓWM328M 5700:43:17.30+00:12:435:3210.8
58ZABOROWSKI Mariusz 327MALBORKM216M 5800:43:28.35+00:12:545:3410.8
59KLASA Jan 265UG CZARNA DĄBRÓWKANOŻYNOM52M 5900:43:35.85+00:13:025:3510.7
60KUPCZYK Maciej 279BROWAR BYTÓWNIEZABYSZEWOM43M 6000:43:37.50+00:13:035:3510.7
61KIKCIO Aleksander 264KPP BYTÓWBYTÓWM329M 6100:44:12.10+00:13:385:4010.6
62JASTRZĘBSKI Dariusz 257SOPOTM217M 6200:44:30.00+00:13:565:4210.5
63SUROWIECKI Robert 316SKRZYSZÓWM44M 6300:44:57.10+00:14:235:4510.4
64REMBALSKI Piotr 369ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM330M 6400:45:55.75+00:15:225:5310.2
65PACAN Bartosz 301ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM218M 6500:46:10.55+00:15:375:5510.1
66CZECH Roman 236KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM53M 6600:46:38.85+00:16:055:5810
67ZEBALA Dariusz 328BYTÓWM331M 6700:46:54.85+00:16:216:0010
68MUSZYŃSKI Jacek 366ŚWIAT PLYTEK U KRYSPINAM54M 6800:47:06.85+00:16:336:029.9
69SANDAK Piotr 309KP MIASTKOBYTÓWM112M 6900:47:14.50+00:16:406:039.9
70KLOSKA Marcin 268OSTRZYCEM219M 7000:48:36.30+00:18:026:139.6
71STYP-REKOWSKI Piotr 314PÓŁCZNOM220M 7100:49:03.55+00:18:306:179.5
72GRABOWSKI Mariusz 248KP MIASTKOMIASTKOM332M 7200:49:50.35+00:19:166:239.4
73LEWANDOWSKI Adam 284W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM221M 7300:50:06.95+00:19:336:259.3
74NOWAKOWSKI Czesław 296KB GOCH BYTÓWWARSZAWAM55M 7400:50:28.25+00:19:546:289.3
75ANDRZEJCZAK Sławomir 221GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM333M 7500:50:46.10+00:20:126:309.2
76KRYGIER Ireneusz 274W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM334M 7600:51:09.55+00:20:366:339.1
77LICHS Jarosław 371GDAŃSKM335M 7700:51:30.15+00:20:566:369.1
78LULIS Zbigniew 287GDAŃSKM45M 7800:52:31.90+00:21:586:448.9
79MAJKOWSKI Stanisław 288K.B. GOCH BYTÓWBYTÓWM56M 7900:53:50.70+00:23:176:548.7
80TURCZYN Grzegorz 322NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM336M 8000:54:17.05+00:23:436:578.6
81KOBIEROWSKI Edward 270KB GOCH BYTÓWBYTÓWM337M 8100:55:42.85+00:25:097:088.4
82SZCZĘSNY Tadeusz 318GDAŃSKM57M 8200:55:46.70+00:25:137:098.4
83BOLIN Piotr 225POLICJA SOPOTREDAM338M 8300:57:39.05+00:27:057:238.1
84NAPIONTEK Dariusz 373ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM339M 8400:58:55.90+00:28:227:337.9
85KUŚMIERSKI Michał 282MAGDEBURGM113M 8501:00:30.80+00:29:577:457.7
86BORZYSZKOWSKI Andrzej 227KPP BYTÓWPŁOTOWOM46M 8601:12:31.25+00:41:579:176.5
Znaleziono 86 wynik(ów)