V BIEG O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BYTOWIE

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza „Goch” Bytów; Komenda Powiatowa Policji w Bytowie
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Płotówko
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
130
Wystartowało/ Started:
122
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
122
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M2

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Policja | M-Policja | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOBUS Tomasz 271RZEPNICAM21M 500:32:07.00 4:0714.6
2ZIEMAN Michał 329KB GOCH BYTÓWBYTÓWM22M 600:32:13.60+00:00:064:0714.5
3URZĘDOWSKI Przemysław 324POMORSKI TEAM BIEGOWYSIEMIROWICEM23M 700:32:26.30+00:00:194:0914.4
4KAMIENIECKI Rafał 261TUPOT-USTKAUSTKAM24M 1000:33:38.90+00:01:314:1813.9
5STENCEL Maciej 368GTS CZ. DĄBRÓWKACZ. DĄBRÓWKAM25M 1400:34:47.65+00:02:404:2713.5
6BURANDT Łukasz 230KPP BYTÓWBYTÓWM26M 1600:34:54.45+00:02:474:2813.4
7MANKIEWICZ Piotr 289KP PSP CHOJNICECHOJNICZKIM27M 1800:35:03.25+00:02:564:2913.3
8TRZUPEK Michał 321KPP CZŁUCHÓWCZŁUCHÓWM28M 2100:35:44.60+00:03:374:3513.1
9MANIKOWSKI Przemysław 359TALEXBORZYTUCHOMM29M 2200:35:56.20+00:03:494:3613
10KLOPOCKI Paweł 267SULECZYNOM210M 2300:36:34.80+00:04:274:4112.8
11CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓW RZEPNICAM211M 2600:37:38.85+00:05:314:4912.4
12GOSTKOWSKI Łukasz 245KB GOCH BYTÓWBYTÓWM212M 2800:38:15.40+00:06:084:5412.2
13SIENKIEWICZ Marcin 310GDYNIAM213M 2900:38:28.50+00:06:214:5512.2
14CIEŚLINSKI Michał 234BYTÓWM214M 3200:38:56.15+00:06:494:5912
15LEWAŃCZYK Marcin 285METROŻERCYSKORZEWOM215M 4700:42:21.75+00:10:145:2511
16ZABOROWSKI Mariusz 327MALBORKM216M 5800:43:28.35+00:11:215:3410.8
17JASTRZĘBSKI Dariusz 257SOPOTM217M 6200:44:30.00+00:12:235:4210.5
18PACAN Bartosz 301ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM218M 6500:46:10.55+00:14:035:5510.1
19KLOSKA Marcin 268OSTRZYCEM219M 7000:48:36.30+00:16:296:139.6
20STYP-REKOWSKI Piotr 314PÓŁCZNOM220M 7100:49:03.55+00:16:566:179.5
21LEWANDOWSKI Adam 284W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM221M 7300:50:06.95+00:17:596:259.3
Znaleziono 21 wynik(ów)