V BIEG OLIWSKI 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2017-10-15
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
289
Wystartowało/ Started:
241
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
240
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | K6 | M6 | K7 | M7

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TARAS Dniel 507ACTIVE MALBORKMALBORKM21M 100:34:27.60 3:2617.4
2SŁAWIŃSKI Damian 414LKS ZORZA GDYNIAGDYNIAM31M 200:34:54.30+00:00:263:2917.2
3FELIKSIAK Wiktor 248GDAŃSKM22M 300:37:45.80+00:03:183:4615.9
4GUZ Andrzej 263UNBOUNDEDGDAŃSKM32M 400:37:55.85+00:03:283:4715.8
5MODERHAK Mateusz 347GDAŃSKM33M 500:38:52.75+00:04:253:5315.4
6JAKUBOWSKI Marek 269STUDIO S7 BANINOPSZCZÓŁKIM41M 600:39:01.55+00:04:333:5415.4
7PEPLIŃSKI Grzegorz 377GDAŃSK OLIWAM42M 700:39:45.45+00:05:173:5815.1
8BARANOWSKI Adam 2082H59MIN.PLGDAŃSKM23M 800:39:56.40+00:05:283:5915
9GORCZYCKI Grzegorz 256NIKOŚ TEAMGDAŃSKM34M 900:40:38.90+00:06:114:0314.8
10DZIWOSZ Paweł 245BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM35M 1000:40:44.65+00:06:174:0414.7
11SZCZYKUTOWICZ Tomasz 433SZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZGDAŃSKM24M 1100:41:04.30+00:06:364:0614.6
12SZYMAŃSKI Artur 443LOTOS TEAMGDAŃSKM43M 1200:42:07.40+00:07:394:1214.2
13PAJURA Robert 371GDYNIAM36M 1300:42:10.05+00:07:424:1314.2
14MARTYNIAK Patryk 341AZS AWFIS GDAŃSKGDAŃSKM11M 1400:42:24.50+00:07:564:1414.1
15TRUDNOWSKI Maciej 453PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM44M 1500:42:25.55+00:07:574:1414.1
16SZAJDZIUK Piotr 427GDAŃSKM45M 1600:42:26.75+00:07:594:1414.1
17ZAWISZA Dariusz 483BCT TEAMGDAŃSKM46M 1700:42:29.15+00:08:014:1414.1
18ROŻYK Krzysztof 397BIEGAMYRAZEM/OKNOBURGDYNIAM47M 1800:42:44.15+00:08:164:1614
19NAWROCKI Dariusz 359GDAŃSKM37M 1900:42:57.10+00:08:294:1714
20TOMASZEWSKI Michał 450GDAŃSKM38M 2000:42:59.10+00:08:314:1714
21PASZKOWSKI Paweł 374GDAŃSKM39M 2100:43:01.50+00:08:334:1813.9
22ELMIŚ Grzegorz 246BIEGACZ PORTOWY HELHELM48M 2200:43:04.55+00:08:364:1813.9
23CICHOŃ Maciej 22542.195 WEJHEROWOREDAM49M 2300:43:22.75+00:08:554:2013.8
24PAZIK Dariusz 375RUNEDARUMIAM25M 2400:43:28.00+00:09:004:2013.8
25KĘSICKI Daniel 292AMWGDYNIAM26M 2500:43:29.85+00:09:024:2013.8
26HABAJ Piotr 264NORDA ACTIVE TEAMGDYNIAM310M 2600:43:47.10+00:09:194:2213.7
27ZIELONKA Michał 485SOMONINOM27M 2700:44:13.50+00:09:454:2513.6
28ZACHARIASZ Maciej 479GDAŃSKM311M 2800:44:27.20+00:09:594:2613.5
29KRAJNIK Oskar 314PELPLIŃSKIE CENTRUM SPORTUPELPLINM28M 2900:44:31.95+00:10:044:2713.5
30SUŁEK Grzegorz 426JEPPESENRZESZÓWM312M 3000:44:33.20+00:10:054:2713.5
31NAWROCKI Mariusz 360GDAŃSKM410M 3100:44:44.00+00:10:164:2813.4
32POTOCZEK Andrzej 387PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYLICHNOWYM313M 3200:44:46.20+00:10:184:2813.4
33DRAWC Mieczysław 241MUKOWALECZNIGDAŃSKM51M 3300:44:46.55+00:10:184:2813.4
34MROZOWSKI Sławomir 354GÓRNY BRONXSOPOTM314M 3400:44:59.35+00:10:314:3013.3
35RYBACKI Dawid 401BOŻEPOLE WIELKIEM315M 3500:45:06.10+00:10:384:3013.3
36TORBICZ Piotr 451BBL AWF GDANSKGDAŃSKM316M 3600:45:39.85+00:11:124:3413.1
37BROSZE Dominik 218PELPLINM317M 3700:45:55.70+00:11:284:3513.1
38LISZEWSKI Paweł 329GDAŃSKM29M 3800:46:22.65+00:11:554:3812.9
39TAŹBIERSKI Tomasz 448GDAŃSKM318M 3900:46:22.80+00:11:554:3812.9
40KACZMAREK Dorota 282RUNNING TRICITY TEAMSTRASZYNK31K 100:46:28.30+00:12:004:3812.9
41BOLEWSKI Adam 214FOTO WEB TEAMGDAŃSKM319M 4000:46:55.05+00:12:274:4112.8
42OSSOWSKI Bartosz 368GDAŃSKM320M 4100:46:57.95+00:12:304:4112.8
43DORDZIK Katarzyna 239GDYNIAK32K 200:47:01.05+00:12:334:4212.8
44RAINKO Marcin 391BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKM321M 4200:47:06.30+00:12:384:4212.7
45ŚWIERSZCZYŃSKI Michał 490GDAŃSKM322M 4300:47:07.80+00:12:404:4212.7
46ROK-CZAPIEWSKA Iwona 394BIEGAJ Z GŁOWĄ/WILD TEAMGDAŃSKK21K 300:47:09.30+00:12:414:4312.7
47SZTEJNA Joanna 435ALIOR RUNNING TEAMGDAŃSKK22K 400:47:17.25+00:12:494:4312.7
48BUDNIK Maciej 219GDAŃSKM210M 4400:47:25.90+00:12:584:4412.7
49TOCHA Anna 449GDAŃSKK23K 500:47:26.35+00:12:584:4412.6
50NOWAK Artur 362A&G CARP TEAMGDYNIAM411M 4500:47:31.55+00:13:034:4512.6
51KONDZIELEWSKI Paweł 303GDAŃSKM211M 4600:47:39.25+00:13:114:4512.6
52NOWOPOLSKI Leszek 364GDAŃSKM412M 4700:47:50.60+00:13:234:4712.5
53WOŹNIAK Tomasz 503GDAŃSKM413M 4800:48:03.15+00:13:354:4812.5
54MAKURAT Michał 339GDAŃSKM323M 4900:48:13.15+00:13:454:4912.4
55LEHMANN Dawid 322GDAŃSKM324M 5000:48:16.75+00:13:494:4912.4
56JANKOWSKI Marek 273CHUJTEN PEAK TEAMGDAŃSKM325M 5100:48:17.20+00:13:494:4912.4
57KACZMARSKI Darek 283TRIPAKA PRZECHLEWOCZŁUCHÓWM52M 5200:48:27.60+00:14:004:5012.4
58BRAZULEWICZ Bartosz 217GDAŃSKM326M 5300:48:37.35+00:14:094:5112.3
59ADAMUS Jarosław 202GDAŃSKM53M 5400:48:38.70+00:14:114:5112.3
60DOBROWOLSKI Dariusz 238ADVA OPTICALGDAŃSKM414M 5500:48:46.45+00:14:184:5212.3
61FRANKIEWICZ Szymon 251GDAŃSKM327M 5600:48:51.00+00:14:234:5312.3
62KLIMACH Konrad 298GDAŃSKM212M 5700:48:55.25+00:14:274:5312.3
63ZEMKE Stefan 484GDAŃSKM415M 5800:48:58.10+00:14:304:5312.3
64OKUNIEWSKI Dawid 366GARCZYNM328M 5900:48:59.20+00:14:314:5312.2
65FALBA Paweł 247GDAŃSKM329M 6000:49:08.20+00:14:404:5412.2
66PIÓRKOWSKA Natalia 381GDAŃSKK24K 600:49:21.45+00:14:534:5612.2
67MANIA Jacek 340AKTYWNIE Z MOLKAMILICHNOWYM213M 6100:49:22.80+00:14:554:5612.1
68KIEŁBUS Kamil 293GDYNIAM214M 6200:49:22.90+00:14:554:5612.1
69LIPOWICZ Andrzej 327GDAŃSKM330M 6300:49:24.95+00:14:574:5612.1
70KEMPA Stanisław 290KASZUBSKA PONIEWIERKAGDAŃSKM331M 6400:49:27.15+00:14:594:5612.1
71ZUBKIEWICZ Juliusz 488JAĆWING PŁASKAGDAŃSKM416M 6500:49:41.35+00:15:134:5812.1
72KOŁECKI Marek 301AKADEMIA BIEGANIAGDAŃSKM417M 6600:49:42.40+00:15:144:5812.1
73URBAŃSKI Dariusz 459GDAŃSKM418M 6700:50:01.70+00:15:345:0012
74SAS-BOJARSKA Anna 406GDAŃSKK33K 700:50:02.20+00:15:345:0012
75MROZOWSKA Aleksandra 353GDAŃSKK34K 800:50:05.50+00:15:375:0012
76KOŁTUNIAK Zbigniew 302EPAM TEAMGDAŃSKM332M 6800:50:09.00+00:15:415:0012
77STOJAK Krzysiek 423SUCHY DĄBM333M 6900:50:11.85+00:15:445:0112
78LIPKOWSKI Rafał 326GDAŃSK OLIWAM419M 7000:50:12.60+00:15:455:0111.9
79SZCZEPAŃSKI Adrian 430KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKM334M 7100:50:15.10+00:15:475:0111.9
80PIECHOWICZ Waldemar 378GDAŃSKM420M 7200:50:15.25+00:15:475:0111.9
81CHYLIŃSKI Adam 224GDAŃSKM215M 7300:50:20.40+00:15:525:0211.9
82FIERKA Tomasz 249GO TOMASZ GO :)LĘBORKM335M 7400:50:20.85+00:15:535:0211.9
83DĄBROWSKI Krzysztof 236ROCKFIN TEAMGDAŃSKM336M 7500:50:25.45+00:15:575:0211.9
84SERZYSKO Wojciech 409AKTYWNIE Z MOŁKAMIMALBORKM421M 7600:50:27.50+00:15:595:0211.9
85SMETEK Andrzej 416SZALONY GDAŃSK I KRAŚNIK BIEGAGDAŃSKM54M 7700:50:31.75+00:16:045:0311.9
86ZABOROWSKI Mariusz 478MALBORKM337M 7800:50:34.60+00:16:075:0311.9
87JAWORSKI Łukasz 276GDAŃSKM216M 7900:50:37.55+00:16:095:0311.9
88ZIEMBICKI Robert 486PELPLINM338M 8000:50:49.70+00:16:225:0511.8
89BARANOWSKA Agnieszka 2072H59MIN.PLGDAŃSKK25K 900:50:50.25+00:16:225:0511.8
90KACPRZAK Marcin 280ZPORTOWE KNURYGDAŃSKM339M 8100:50:57.50+00:16:295:0511.8
91SIKORA Szymon 411PKP SKM W TRÓJMIEŚCIEWEJHEROWOM217M 8200:51:05.35+00:16:375:0611.7
92ROŻYK Magdalena 396BIEGAMYRAZEM/OKNOBURGDYNIAK41K 1000:51:15.85+00:16:485:0711.7
93KISIELEWICZ Bartosz 294WATAHAGDAŃSKM218M 8300:51:25.55+00:16:575:0811.7
94SKOWRON Katarzyna 510GDYNIAK26K 1100:51:29.00+00:17:015:0811.7
95KARCZEWSKI Leszek 287GDAŃSKM340M 8400:51:30.25+00:17:025:0911.7
96BORYNA-ZŁOTA Ola 215BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK27K 1200:51:34.50+00:17:065:0911.6
97SZCZĘSNY Marcin 432GDAŃSKM341M 8500:51:53.80+00:17:265:1111.6
98LESISZ Agata 323BORKOWOK35K 1300:51:57.10+00:17:295:1111.5
99LISICKI Łukasz 328GDAŃSKM219M 8600:52:17.20+00:17:495:1311.5
100HERMAN Krystiana 265WEJHEROWOK36K 1400:52:28.25+00:18:005:1411.4
101KARCZEWSKI Karol 288GDAŃSKM220M 8700:52:35.25+00:18:075:1511.4
102GADAMSKA-KABATA Paulina 252GDAŃSKK37K 1500:52:41.55+00:18:135:1611.4
103ROBLES José Carlos 393CASTILLAGDAŃSKM221M 8800:52:54.90+00:18:275:1711.3
104SIEBIERSKA Patrycja 410GDYNIAK28K 1600:52:55.00+00:18:275:1711.3
105POPOWSKA Magdalena 385WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWYGDAŃSKK42K 1700:53:00.85+00:18:335:1811.3
106STEFAŃSKI Tomasz 421KATOWICEM342M 8900:53:12.70+00:18:455:1911.3
107OZIMKOWSKI Krzysztof 369GDAŃSKM422M 9000:53:12.75+00:18:455:1911.3
108NOWICKI Jarosław 363WEJHEROWOM343M 9100:53:14.85+00:18:475:1911.3
109KITA Anna 295MKS FIGHTERSIEMIROWICEK38K 1800:53:15.60+00:18:485:1911.3
110GRESIK Daniel 261GDAŃSKM423M 9200:53:17.35+00:18:495:1911.3
111BECZEK Aleksandra 210SUCHY DWÓRK39K 1900:53:19.10+00:18:515:1911.3
112ŚWIĘCICKI Tomasz 446GDAŃSKM344M 9300:53:25.30+00:18:575:2011.2
113MORAWEK Arkadiusz 350GDAŃSKM424M 9400:53:27.65+00:19:005:2011.2
114KOT Sylwia 307POZNAŃK43K 2000:53:29.95+00:19:025:2111.2
115WARUSZEWSKI Karol 462BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM425M 9500:53:31.90+00:19:045:2111.2
116JANKOWSKA Karolina 509GDYNIAK310K 2100:53:52.70+00:19:255:2311.1
117KRZYSZTOFIAK Marek 316GRUPA TRÓJMIASTOGDAŃSKM55M 9600:53:53.10+00:19:255:2311.1
118ŚLIMAK Monika 444#KEEPSNAILING!!GDAŃSKK29K 2200:54:12.55+00:19:445:2511.1
119MIOTKE Michał 110REDAM345M 9700:54:19.50+00:19:515:2611
120RESKE Daniel 392THYSSENKRUPPGDAŃSKM346M 9800:54:23.70+00:19:565:2611
121OLLIK Rafał 367GDAŃSKM347M 9900:54:39.15+00:20:115:2711
122WYTRWAŁ Tomasz 477GDYNIAM426M 10000:54:40.85+00:20:135:2811
123CHOJNACKI Mariusz 223POLCHOWOM427M 10100:54:45.45+00:20:175:2811
124LEWIŃSKI Oskar 324AIC TEAMGDYNIAM428M 10200:54:53.35+00:20:255:2910.9
125GOS Jan 259AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKM429M 10300:54:53.35+00:20:255:2910.9
126BANASIAK Krzysztof 206QUBUS HOTELGDAŃSKM348M 10400:54:57.10+00:20:295:2910.9
127KRYGIEL Piotr 315GDAŃSKM349M 10500:54:58.35+00:20:305:2910.9
128ABRAMOWICZ Michał 201GDAŃSKM350M 10600:55:02.75+00:20:355:3010.9
129NAJDER Kacper 357GDAŃSKM351M 10700:55:03.40+00:20:355:3010.9
130KALISZEWSKI Bronisław 284GDAŃSKM61M 10800:55:04.10+00:20:365:3010.9
131RUDZKI Michał 400GDAŃSKM222M 10900:55:05.85+00:20:385:3010.9
132WOLAŃSKI Tomasz 471OIRP GDAŃSKRUMIAM430M 11000:55:06.50+00:20:385:3010.9
133PELA Maria 376GDAŃSKK311K 2300:55:13.45+00:20:455:3110.9
134MAHIAT Thibault 337GDAŃSKM352M 11100:55:14.55+00:20:465:3110.9
135CZARNOBAJ Martyna 231GDAŃSKK210K 2400:55:24.65+00:20:575:3210.8
136JÓŹWIAK Paulina 279PEEK&CLOPPENBURGGDAŃSKK211K 2500:55:30.80+00:21:035:3310.8
137SKOLASIŃSKI Karol 412RUNNERSGDAŃSKM353M 11200:55:31.05+00:21:035:3310.8
138KOLWICZ Damian 300BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM354M 11300:55:34.10+00:21:065:3310.8
139MISZEWSKI Adam 346GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKM56M 11400:55:35.20+00:21:075:3310.8
140JANKOWSKI Wojciech 272GDYNIAM355M 11500:55:43.50+00:21:155:3410.8
141MENEZES Tiago 343BAO RAUGDAŃSKM356M 11600:55:47.20+00:21:195:3410.8
142PACHULSKI Michał 370GDAŃSKM357M 11700:55:54.70+00:21:275:3510.7
143KĘSICKA Małgorzata 291GDAŃSKK312K 2600:55:56.00+00:21:285:3510.7
144NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz 361GDAŃSKM358M 11800:56:02.30+00:21:345:3610.7
145DESKA Paweł 237SPORT-EVOGDAŃSKM431M 11900:56:04.20+00:21:365:3610.7
146ŁACHMANEK Piotr 332GORLICEM359M 12000:56:09.35+00:21:415:3710.7
147NAPOLSKI Bartosz 358GDAŃSKM360M 12100:56:09.45+00:21:415:3710.7
148SZYCA Dariusz 438GDAŃSKM361M 12200:56:10.15+00:21:425:3710.7
149POLAK Lucjan 383KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKM432M 12300:56:12.65+00:21:455:3710.7
150SZARGIEJ Paweł 428GDAŃSKM433M 12400:56:13.00+00:21:455:3710.7
151BŁOCH Joanna 213SZALONY GDAŃSKBIEGAGDAŃSKK44K 2700:56:27.55+00:21:595:3810.6
152CZECHOLIŃSKI Michał 232OGNISTY KOGUTGDYNIAM362M 12500:56:32.30+00:22:045:3910.6
153DUŻYŃSKA Agata 243BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK313K 2800:56:33.45+00:22:055:3910.6
154KOWALIK Rafael 313HUDDINGEM434M 12600:56:35.75+00:22:085:3910.6
155PIOTROWSKI Mateusz 380PRUSZCZ GDAŃSKIM223M 12700:56:37.20+00:22:095:3910.6
156GŁUSZEK Bożena 253GDYNIAK51K 2900:56:40.20+00:22:125:4010.6
157ŁUCZAK Jerzy 336GDAŃSKM435M 12800:56:40.65+00:22:135:4010.6
158KOTULSKI Piotr 309KLUB BIEGACZY JYSKKOSZALINM436M 12900:56:45.85+00:22:185:4010.6
159DRANKA Ewelina 240MOLGDYNIAK314K 3000:56:51.20+00:22:235:4110.6
160MOLASY Tomasz 349AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKM363M 13000:56:52.60+00:22:255:4110.5
161MICHALAK Kamila 344KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKK315K 3100:56:53.95+00:22:265:4110.5
162SZYDŁOWSKI Gaweł 442GDAŃSKM224M 13100:57:03.85+00:22:365:4210.5
163OKŁA Patrycja 365GDAŃSKK316K 3200:57:08.85+00:22:415:4210.5
164ŻEBROWSKA Kinga 489GDAŃSKK317K 3300:57:12.30+00:22:445:4310.5
165SZUMSKA Żaneta 437GDAŃSKK318K 3400:57:16.20+00:22:485:4310.5
166STANDO-KRYSIAK Monika 418GDAŃSKK212K 3500:57:25.65+00:22:585:4410.4
167MOSZOŃSKA Małgorzata 352AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKK45K 3600:57:32.55+00:23:045:4510.4
168MOLASY Dorota 348AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKK319K 3700:57:33.15+00:23:055:4510.4
169SCIEPURO Karolina 408GDAŃSKK320K 3800:57:36.25+00:23:085:4510.4
170ALEKSIEJUK Bartosz 203GDAŃSKM364M 13200:57:36.35+00:23:085:4510.4
171WATKOWSKI Adrian 464SZKOŁA PODSTAWOWA DLA CHŁOPCÓW FREGATAGDAŃSKM225M 13300:57:38.75+00:23:115:4510.4
172CŁAPA Mateusz 228MUKOWALECZNIGDAŃSKM12M 13400:57:42.40+00:23:145:4610.4
173ROMANOWSKA Beata 497RUN VEGAN TEAMGDYNIAK52K 3900:57:44.00+00:23:165:4610.4
174PRZYTARSKA Edyta 389WUOZ GDAŃSKKARTUZYK321K 4000:57:59.55+00:23:315:4710.3
175FILIP Krzysztof 250NOCLUBDĘBOGÓRZEM437M 13500:58:01.50+00:23:335:4810.3
176KOSAKOWSKI Łukasz 306KWIDZYŃM226M 13600:58:03.45+00:23:355:4810.3
177KULESZA Piotr 319SZUKAM CZEKAM NA PROPOZYCJE.. MOŻE KTOŚ MNIE CHCE...GDAŃSKM438M 13700:58:41.75+00:24:145:5210.2
178CIEŚLIK Marta 227PRUSZCZ GDAŃSKIK213K 4100:58:42.45+00:24:145:5210.2
179USZACKA Małgosia 460USHATKIGDAŃSKK322K 4200:58:43.40+00:24:155:5210.2
180STANKIEWICZ Katarzyna 420WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKK46K 4300:58:55.75+00:24:285:5310.2
181BUSZMANN Tomasz 220REDAM365M 13800:59:35.05+00:25:075:5710.1
182WOŁOSZYK Natalia 472GDAŃSKK214K 4400:59:41.20+00:25:135:5810.1
183SZYCA Elżbieta 439MTM TEAMGDAŃSKK53K 4501:00:06.65+00:25:396:0010
184BORYSEWICZ Filip 216GDAŃSKM366M 13901:00:24.75+00:25:576:029.9
185SZULC Andżelika 436GDAŃSKK47K 4601:00:33.75+00:26:066:039.9
186RYCHLICKI Paweł 403GDAŃSKM227M 14001:00:33.95+00:26:066:039.9
187ZAJDA Bartosz 480FABRYKA CZEKOLADY BAŁTYKRUMIAM439M 14101:00:37.35+00:26:096:039.9
188KEGEL Paulina 289REDAK323K 4701:00:41.55+00:26:136:049.9
189TRZASKOWSKA Justyna 454WARSZAWAK324K 4801:00:48.70+00:26:216:049.9
190PARTEKA Aleksandra 372WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PGGDAŃSKK325K 4901:00:48.75+00:26:216:049.9
191SZYDŁOWSKI Mirosław 441GDAŃSKM440M 14201:01:14.80+00:26:476:079.8
192TYSZER Bożena 456REDAK326K 5001:01:20.10+00:26:526:089.8
193LORENCC Krzysztof 330GDAŃSKM441M 14301:01:38.25+00:27:106:099.7
194ŁĄTKOWSKA Magdalena 333RUMIAK327K 5101:01:53.80+00:27:266:119.7
195GONZALEZ MARTÍN Enric 255ORGULLO CANARIOGDYNIAM228M 14401:02:00.10+00:27:326:129.7
196MUCHA Aleksandra 355OCZADZIAŁAGDYNIAK328K 5201:02:10.55+00:27:426:139.6
197BABEROWSKA Jolanta 204GDAŃSKK48K 5301:02:12.00+00:27:446:139.6
198GORZOCH Emilia 257GDAŃSKK329K 5401:02:14.15+00:27:466:139.6
199WIŚNIEWSKA Kornelia 468ZABIEGANE DWIEGDAŃSK OSOWAK49K 5501:02:24.70+00:27:576:149.6
200STRAŻEWICZ Witold 424GDYNIAM367M 14501:02:26.05+00:27:586:149.6
201CERANKA Szymon 221GDAŃSKM442M 14601:02:28.10+00:28:006:149.6
202ZASZCZYRYŃSKA Lidia 481GDYNIAK330K 5601:02:38.25+00:28:106:159.6
203LULIS Zbigniew 331GDAŃSKM57M 14701:02:58.05+00:28:306:179.5
204CICHOWSKA Asia 226GDAŃSKK215K 5701:03:18.90+00:28:516:199.5
205SAWUŁA Andrzej 407GDAŃSKM443M 14801:03:19.75+00:28:526:209.5
206WACHULSKA Katarzyna 461KĘTRZYNK216K 5801:03:23.10+00:28:556:209.5
207MELZACKA Anna 342GDAŃSKK331K 5901:03:25.50+00:28:576:209.5
208KOWALCZYK Łukasz 312GDAŃSKM368M 14901:03:28.65+00:29:016:209.5
209ŁOTOCKA Wiesława 334BIEGOWY ŚWIATGDAŃSKK54K 6001:03:34.05+00:29:066:219.4
210WOŹNIAK Beata 474REWAK332K 6101:03:42.50+00:29:146:229.4
211WITEK Sylwia 469MALBORKK410K 6201:03:43.80+00:29:166:229.4
212GOŚ-ZDROJEWSKA Agnieszka 260GDYNIAK411K 6301:03:47.10+00:29:196:229.4
213ULATOWSKA Weronika 458AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKK217K 6401:03:50.15+00:29:226:239.4
214GOLEC Iwona 254BITTEAMGDAŃSKK412K 6501:03:50.70+00:29:236:239.4
215JAWIŃSKA Martyna 275GDAŃSKK218K 6601:04:02.30+00:29:346:249.4
216RUDZIŃSKI Dominik 399GDAŃSKM229M 15001:04:02.50+00:29:346:249.4
217KOLAŚ Aleksandra 299KWIDZYŃK333K 6701:04:14.10+00:29:466:259.3
218KOSAKOWSKI Marek 305KWIDZYŃM369M 15101:04:15.40+00:29:476:259.3
219DARROCH Chris 235SOPOTM370M 15201:04:43.40+00:30:156:289.3
220TROJANOWSKA Bogumiła 452BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSK OLIWAK55K 6801:04:52.50+00:30:246:299.2
221CHALECKA Jolanta 222BRANIEWOK413K 6901:04:54.60+00:30:276:299.2
222SZCZĘSNY Tadeusz 431GDAŃSKM62M 15301:05:01.85+00:30:346:309.2
223KALITA Katarzyna 285TRI MAMA TEAMGDAŃSKK334K 7001:05:17.85+00:30:506:319.2
224BIESZKE Mirek 212KEEP CALM & U.P.GDYNIAM58M 15401:05:25.55+00:30:576:329.2
225ŁUBKOWSKA Grażyna 335BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATAGDAŃSKK61K 7101:05:31.05+00:31:036:339.2
226GUENTZEL Elżbieta 262TRIPAKA PRZECHLEWOCHOJNICEK56K 7201:05:38.35+00:31:106:339.1
227DARMOROST Adriana 234GDAŃSKK219K 7301:05:55.80+00:31:286:359.1
228PARYŚ Anna 373WILD TEAMGDAŃSKK220K 7401:06:24.60+00:31:576:389
229STELMACH Agata 422KUJAVIA3TEAMGDAŃSKK221K 7501:06:47.65+00:32:206:409
230WASILCZUK Michał 463GDAŃSKM59M 15501:06:52.30+00:32:246:419
231KOWALCZYK Kasia 311BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK222K 7601:06:59.30+00:32:316:419
232KONKEL Aneta 304BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK414K 7701:07:40.90+00:33:136:468.9
233HERZOG Dorota 267GDAŃSKK335K 7801:08:37.45+00:34:096:518.7
234WŁUDZIK Monika 47081-815SOPOTK336K 7901:08:55.85+00:34:286:538.7
235ŚLIWKA Jarosław 445GDAŃSKM371M 15601:09:44.55+00:35:166:588.6
236RUCIŃSKA Agnieszka 398APLITTGDAŃSKK337K 8001:11:40.30+00:37:127:108.4
237RYBAK Radosław 402APLITTGDAŃSKM372M 15701:11:41.15+00:37:137:108.4
238ZAWARSKI Maciej Stanisław 482P40BGRUDZIĄDZM444M 15801:12:01.65+00:37:347:128.3
239STANISZEWSKI Jacek 419ALGECOSOPOTM510M 15901:13:20.55+00:38:527:208.2
240TRZASKOWSKA Anna Maria 455WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKK415K 8101:20:06.30+00:45:388:007.5
KLAJNA Jakub 296GDAŃSKM2 DNF--
Znaleziono 241 wynik(ów)