V BIEG OLIWSKI 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2017-10-15
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
221
Wystartowało/ Started:
176
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
173
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | K6 | M6 | K7 | M7

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ŻYGENDA Krzysztof 498LKS ZORZA GDYNIAGDYNIAM21M 100:17:54.05 3:3416.8
2CHMIELOWSKI Michał 23GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM31M 200:20:55.05+00:03:014:1114.3
3BEHOUNEK Leszek 8TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM51M 300:21:00.10+00:03:064:1214.3
4KOTLIK Łukasz 78CONRAD GDAŃSKGDAŃSKM22M 400:21:12.45+00:03:184:1414.1
5GACH Maciej 41POMORZE BIEGA I POMAGAGDAŃSKM32M 500:21:20.00+00:03:254:1614.1
6PYTEL Marcin 139GDAŃSKM33M 600:21:39.40+00:03:454:1913.9
7REDYNK Mateusz 142JJGDAŃSKM23M 700:22:01.40+00:04:074:2413.6
8DEDO Mateusz 33DZIKIE STACHYGARCZEGORZEM24M 800:22:03.00+00:04:084:2413.6
9VASYLEVSKYI Oleksii 177GDAŃSKM34M 900:22:03.20+00:04:094:2413.6
10LASOTA Andrzej 92GDAŃSKM35M 1000:22:06.70+00:04:124:2513.6
11MIGOWSKI Ireneusz 499WILD MORSYSTAROGARDM41M 1100:22:19.00+00:04:244:2713.4
12ZAMARRIPA Karolina 193LKS ZORZA GDYNIAGDYNIAK11K 100:22:31.10+00:04:374:3013.3
13KUBIN Ireneusz 86TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM42M 1200:22:31.10+00:04:374:3013.3
14WIECZOREK Tomasz 180GDAŃSKM52M 1300:22:51.80+00:04:574:3413.1
15ZŁOTOŚ Andrzej 194WILD MORSYGDAŃSKM43M 1400:22:58.85+00:05:044:3513.1
16GRABIAS Aleksandra 47GDAŃSKK21K 200:23:05.65+00:05:114:3713
17WITCZAK Arkadiusz 491M44M 1500:23:05.90+00:05:114:3713
18GĄSIENICA-ROJ Anna 42TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK41K 300:23:26.50+00:05:324:4112.8
19BRZEZIŃSKI Grzegorz 17GDAŃSKM53M 1600:23:31.00+00:05:364:4212.8
20PIEŃKOWSKI Tomasz 379RINGRAIDERS SAKO GDYNIAGDAŃSKM36M 1700:23:47.25+00:05:534:4512.6
21REDWANZ Tomasz 494OBCM25M 1800:23:49.10+00:05:554:4512.6
22TATYS Tomasz 172-ŚWIDWINM45M 1900:24:05.40+00:06:114:4912.5
23JACEWICZ Paweł 54WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKM26M 2000:24:15.35+00:06:214:5112.4
24BARAN Seweryn 6DRUTEX BYTÓWGOŁCZEWOM27M 2100:24:16.90+00:06:224:5112.4
25TRZEBUNIA Alicja 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK31K 400:24:20.60+00:06:264:5212.3
26BURDA Robert 19GDAŃSKM54M 2200:24:40.05+00:06:464:5612.2
27NITKA Piotr 116TEKTON TRITEAMGDAŃSKM37M 2300:24:46.70+00:06:524:5712.1
28STELMACH Krzysztof 163GDAŃSKM28M 2400:25:02.45+00:07:085:0012
29SKROCKI Andrzej 155SÓWKI GARAGEGDAŃSKM38M 2500:25:03.75+00:07:095:0012
30ROSZYK Paweł 147WITKOWOM55M 2600:25:21.40+00:07:275:0411.8
31SKRZYPCZAK Artur 156BIEGUNKAGDAŃSKM29M 2700:25:31.65+00:07:375:0611.7
32RICHERT Danuta 143KOBIETA W BIEGUTUCHOMK42K 500:25:32.05+00:07:385:0611.7
33LUDWIKOWSKA Anna 97GDYNIAK22K 600:26:05.85+00:08:115:1311.5
34ROSIŃSKA Patrycja 508KRABY EKSGDYNIAK32K 700:26:06.85+00:08:125:1311.5
35KRAWIEC Agnieszka 84GDAŃSKK33K 800:26:11.10+00:08:175:1411.5
36PAGACOVA Zuzanna 124GDAŃSKK23K 900:26:17.30+00:08:235:1511.4
37MAKOWSKI Przemek 104GONDORGDYNIAM46M 2800:26:24.95+00:08:305:1711.4
38MIOTKE Maciej 345REDAM210M 2900:26:26.80+00:08:325:1711.3
39KOWALSKI Adam 80MIELŻYNM56M 3000:26:30.05+00:08:365:1811.3
40SUŁKOWSKA Agnieszka 200GDAŃSKK24K 1000:26:32.70+00:08:385:1811.3
41NADZIEJA Jakub 495DBCGDAŃSKM211M 3100:26:34.05+00:08:405:1811.3
42KUPCZAK Natalia 90KĘTRZYNK12K 1100:26:36.45+00:08:425:1911.3
43JELNICKI Łukasz 61GDAŃSK OLIWAM47M 3200:26:37.35+00:08:435:1911.3
44SOWIŃSKA Olga 159BBL AWFIS GDAŃSKGDAŃSKK34K 1200:26:37.40+00:08:435:1911.3
45SUKALSKI Maciej 165GDAŃSKM212M 3300:26:38.65+00:08:445:1911.3
46HAJDYSZ Paweł 51RUMIAM39M 3400:26:42.95+00:08:485:2011.2
47PRZEŹDZIAK Anna 137GDAŃSKK25K 1300:26:54.45+00:09:005:2211.2
48OKAPIEC Dagmara 119GÓRSKIE PĘDZIWIATRYNULLK35K 1400:27:23.05+00:09:295:2811
49JELNICKA Anna 60BBLGDAŃSK OLIWAK43K 1500:27:30.10+00:09:365:3010.9
50OSTROWSKA Katarzyna 123RUMIAK26K 1600:27:35.35+00:09:415:3110.9
51PIECHOWIAK Aleksandra 131SPORTEVOGDAŃSKK27K 1700:27:38.20+00:09:445:3110.9
52EJSMONT Mateusz 36GDAŃSKM310M 3500:27:38.30+00:09:445:3110.8
53KLIMASZEWSKA Lucyna 73BRANIEWOK36K 1800:27:40.70+00:09:465:3210.8
54RYDLEWICZ Justyna 151KOBIETA W BIEGUTUCHOMK28K 1900:27:42.90+00:09:485:3210.8
55PIÓRKOWSKI Mariusz 133GDAŃSKM311M 3600:27:45.25+00:09:515:3310.8
56SZYDŁOWSKA Gosia 440ASICS FRONTRUNNER POLSKAGDAŃSKK37K 2000:27:50.10+00:09:565:3410.8
57NAPIERAJ Rafał 114WARSZAWAM312M 3700:27:55.35+00:10:015:3510.7
58KUBIN Ewa 87TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK44K 2100:27:58.15+00:10:045:3510.7
59WYSOCKI Mieczysław 189GDAŃSK OLIWAM57M 3800:28:19.00+00:10:245:3910.6
60CZERWIŃSKI Marek 30CHEŁMŻAM313M 3900:28:19.70+00:10:255:4010.6
61MARSZAŁEK Tomasz 107-GDYNIAM213M 4000:28:20.55+00:10:265:4010.6
62KRAJEWSKA Justyna 492K29K 2200:28:24.20+00:10:305:4010.6
63BYSTRAM Justyna 21GDAŃSKK38K 2300:28:33.45+00:10:395:4210.5
64MASYS Agnieszka 108GRUPA MALBORKMALBORKK39K 2400:28:36.60+00:10:425:4310.5
65JACHIM Magdalena 55GDAŃSK OLIWAK45K 2500:28:40.40+00:10:465:4410.5
66JEWSTAFIEW Mateusz 64GDAŃSKM11M 4100:28:40.90+00:10:465:4410.5
67BĄKOWSKI Zbigniew 7AKADEMIA BIEGANIAGDAŃSKM61M 4200:28:46.00+00:10:515:4510.4
68MARCINKOWSKA Dorota 106BIEGUNKAGDAŃSKK210K 2600:28:46.95+00:10:525:4510.4
69MALINOWSKA Katarzyna 105GDAŃSKK211K 2700:28:52.20+00:10:585:4610.4
70KOWNACKI Bartłomiej 81MALBORKM48M 4300:28:53.45+00:10:595:4610.4
71MAJCHROWICZ Maciej 102GDAŃSKM214M 4400:29:08.90+00:11:145:4910.3
72BOROWSKI Mateusz 14WILD MORSYGDAŃSKM215M 4500:29:17.25+00:11:235:5110.2
73STANISZEWSKA Joanna 160SPORTEVOGDAŃSKK310K 2800:29:18.00+00:11:235:5110.2
74RAMCZYK Kamil 141GDAŃSKM314M 4600:29:22.05+00:11:285:5210.2
75LUCZYNSKA Agnieszka 96GDAŃSKK311K 2900:29:27.00+00:11:325:5310.2
76ROŚCISZEWSKI Michał 148GDAŃSKM216M 4700:29:31.00+00:11:365:5410.2
77SZPYRA Edward 166GDYNIAM71M 4800:29:32.00+00:11:375:5410.2
78JACHOWICZ Dariusz 502GDYNIAM58M 4900:29:39.85+00:11:455:5610.1
79BURAŚ Maja 18IŁAWAK212K 3000:29:41.20+00:11:475:5610.1
80OSOWSKI Maciej 122GDYNIAM59M 5000:29:42.10+00:11:485:5610.1
81WITCZAK Anna 501IRONTEAM3CITYK46K 3100:29:57.45+00:12:035:5910
82GODLEWSKA Dominika 45GDAŃSKK312K 3200:30:02.65+00:12:086:0010
83STECIAK Adam 162GDAŃSKM315M 5100:30:04.75+00:12:106:0110
84POCHOPIEŃ Mira 135GDAŃSKK313K 3300:30:06.20+00:12:126:0110
85PATOCKI Wojtek 127GDAŃSKM316M 5200:30:08.40+00:12:146:0110
86ŻBIKOWSKA Natalia 199WŁADYSŁAWOWOK213K 3400:30:09.40+00:12:156:0110
87MICHALAK Karolina 493OLIVIA BUSINESS CENTREGDAŃSKK314K 3500:30:13.05+00:12:196:029.9
88ADAMUS Ewelina 3GDAŃSKK315K 3600:30:13.55+00:12:196:029.9
89ŁUCZYŃSKI Rafał 145DESPACITO :)GDAŃSKM317M 5300:30:23.75+00:12:296:049.9
90FIGURA Mateusz 38KWIDZYŃM217M 5400:30:23.95+00:12:296:049.9
91ORŁOWSKA Agata 121FRACTAL FLYBALL TEAMGDYNIAK316K 3700:30:25.60+00:12:316:059.9
92AUGUSTYNIAK Jakub 5GDAŃSKM218M 5500:30:36.20+00:12:426:079.8
93DEMBIŃSKA Żaneta 34GDAŃSKK317K 3800:30:36.65+00:12:426:079.8
94WIŚNIEWSKA Daria 182GDYNIAK214K 3900:30:36.70+00:12:426:079.8
95SEROKA Justyna 152PRZYJAŹŃK318K 4000:30:55.70+00:13:016:119.7
96LEMAŃSKA Kamila 505K47K 4100:30:55.70+00:13:016:119.7
97WYSOCKA Gabriela 188GDAŃSK OLIWAK13K 4200:30:58.00+00:13:036:119.7
98KUCHTA Małgorzata 88GDAŃSKK48K 4300:30:59.75+00:13:056:119.7
99DYMARCZYK Weronika 35SOPOTK319K 4400:31:01.65+00:13:076:129.7
100PAWŁOSKA GUZ Karolina 128SP1ELBLĄGK320K 4500:31:02.50+00:13:086:129.7
101JERECZEK Iwona 63BRUSYK215K 4600:31:08.35+00:13:146:139.6
102NAWROT Agnieszka 115GDAŃSKK321K 4700:31:11.60+00:13:176:149.6
103SMORCZEWSKI Adam 158GDYNIAM49M 5600:31:25.15+00:13:316:179.5
104AKSANIT-KRÓLEWICZ Magdalena 506K-OPEN1K 4800:31:28.45+00:13:346:179.5
105PŁOTKA Grzegorz 134GDAŃSKM318M 5700:31:28.50+00:13:346:179.5
106CIESIELSKA Aleksandra 27GDAŃSKK49K 4900:31:32.90+00:13:386:189.5
107WYSOCKA Dorota 187GDAŃSK OLIWAK51K 5000:31:38.60+00:13:446:199.5
108ANDRYSZAK Justyna 4PROSTO Z MELANZU RUNNING TEAMGDAŃSKK322K 5100:31:41.70+00:13:476:209.5
109PETKE Krzysztof 129LPP TEAMGDYNIAM319M 5800:32:01.00+00:14:066:249.4
110KOSIANOWSKA Monika 504GRUPA MALBORKMALBORKK410K 5200:32:01.10+00:14:076:249.4
111REYER Aleksandra 50KASIAPOWERGDYNIAK216K 5300:32:12.10+00:14:186:269.3
112LIS Marta 95KŁANINOK323K 5400:32:18.45+00:14:246:279.3
113WYSOCKI Michał 190GDYNIAM410M 5900:32:23.15+00:14:296:289.3
114BURDZEL Ryszard 20WILD MORSYGDAŃSKM411M 6000:32:26.85+00:14:326:299.2
115BRYŁKA Katarzyna 16GDAŃSKK324K 5500:32:32.25+00:14:386:309.2
116WYTRWAŁ Barbara 191GDYNIAK411K 5600:32:37.50+00:14:436:319.2
117GRESIK Magdalena 48GDAŃSKK325K 5700:32:40.95+00:14:466:329.2
118SADECKA Monika 496BYDGOSZCZK217K 5800:32:41.45+00:14:476:329.2
119SKIBIŃSKA Magdalena 154WILD MORSYGDAŃSKK412K 5900:32:41.80+00:14:476:329.2
120JARZYŃSKA Marta 59GDAŃSKK218K 6000:32:43.20+00:14:496:329.2
121ŁUKAWSKA Aleksandra 99GDYNIAK326K 6100:32:50.00+00:14:556:349.1
122SĘPIŃSKA Agnieszka 197NAVIGATORGDYNIAK327K 6200:33:16.05+00:15:226:399
123SĘPIŃSKI Marcin 198NAVIGATOR GDYNIAM412M 6100:33:16.30+00:15:226:399
124CZERWIŃSKA Agnieszka 29GDAŃSKK413K 6300:33:18.15+00:15:246:399
125PODLACHA Izabela 136GDAŃSKK328K 6400:33:19.20+00:15:256:399
126CYBULSKA Agnieszka 28GDAŃSKK329K 6500:33:19.70+00:15:256:409
127KLAWIKOWSKA Martyna 72RUMIAK219K 6600:33:19.75+00:15:256:399
128KLAWIKOWSKA Magdalena 71RUMIAK414K 6700:33:19.95+00:15:256:409
129KORNACKA Kamila 77GDAŃSKK330K 6800:33:35.55+00:15:416:438.9
130WODKOWSKA Dorota 184GDAŃSKK220K 6900:33:35.70+00:15:416:438.9
131NOGA Daria 117AWFIS GDAŃSKRAWA MAZOWIECKAK221K 7000:33:37.40+00:15:436:438.9
132JERECZEK Aleksandra 62BRUSYK222K 7100:33:40.75+00:15:466:448.9
133WYSZOMIRSKA Ewa 82DESPACITO :)GDAŃSKK331K 7200:33:52.70+00:15:586:468.9
134KARCZEWSKA Maria 68GDAŃSKK223K 7300:33:54.35+00:16:006:468.8
135WINIARSKA Anita 181GDAŃSKK415K 7400:34:08.15+00:16:146:498.8
136BIEŁOUS Lucyna 9GDAŃSKK332K 7500:34:39.60+00:16:456:568.7
137RUTKOWSKA Ewelina 150GDAŃSKK333K 7600:34:40.40+00:16:466:568.7
138LESZCZUK Łukasz 94BIEGUNKAGDAŃSKM219M 6200:35:02.55+00:17:087:008.6
139PĘDZISZEWSKA Sylwia 130GDAŃSKK416K 7700:35:23.65+00:17:297:048.5
140LASKOWSKA Jolanta 91WILD MORSYGDAŃSKK417K 7800:35:25.95+00:17:317:058.5
141PIERZYNOWSKI Artur 24PŁOŃSKM413M 6300:35:26.05+00:17:327:058.5
142BOBCOV Dżoana 11WILD MORSYGDAŃSKK334K 7900:35:26.25+00:17:327:058.5
143PILECKA Agnieszka 132AGAPILECKA.PLGDAŃSKK224K 8000:35:50.35+00:17:567:108.4
144KACZMAREK Krzysztof 65BIEGACZE PÓŁNOCYGDAŃSKM414M 6400:35:59.15+00:18:057:118.3
145KACZMAREK Sylwia 281GDAŃSKK418K 8100:35:59.40+00:18:057:118.3
146N-SKA Ania Maria 113GDAŃSKK335K 8200:36:00.70+00:18:067:128.3
147KRZYNÓWEK Weronika 85GDAŃSK OLIWAK336K 8300:36:01.55+00:18:077:128.3
148FIGURA Estera 37KWIDZYŃK225K 8400:36:30.85+00:18:367:188.2
149KLOC Katarzyna 74OSOWIANKIGDAŃSKK226K 8500:36:31.80+00:18:377:188.2
150BIESZKE Gabi 10KEEP CALM & U.P.GDYNIAK52K 8600:36:33.80+00:18:397:188.2
151PAJĄK Beata 125KEEP CALM @ U.P.GDYNIAK419K 8700:36:34.20+00:18:407:188.2
152TADEUSIAK-WĄDOŁOWSKA Katarzyna 171GDAŃSKK227K 8800:36:34.40+00:18:407:188.2
153WĄDOŁOWSKI Rafał 179SGS POLAND TEAMGDAŃSKM220M 6500:36:34.95+00:18:407:198.2
154FRYCZKE Ewa 40GDAŃSKK337K 8900:36:39.90+00:18:457:198.2
155WOLIŃSKA Róża 186GDAŃSKK228K 9000:37:49.05+00:19:557:337.9
156ŚWIAT Łukasz 169GDAŃSKM221M 6600:37:58.50+00:20:047:357.9
157ŚWIAT Urszula 168GDAŃSKK338K 9100:37:58.80+00:20:047:357.9
158JABŁOŃSKI Ryszard 53GDYNIAM510M 6700:37:59.35+00:20:057:367.9
159WASILCZUK Julita 178WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWYGDAŃSKK53K 9200:38:02.70+00:20:087:367.9
160SKWIOT Agnieszka 157GDAŃSKK339K 9300:38:06.05+00:20:127:377.9
161DĄBROWSKI Łukasz 32GDAŃSKM320M 6800:38:30.15+00:20:367:427.8
162ŁUKOWICZ Dorota 100GDAŃSKK340K 9400:38:30.35+00:20:367:427.8
163MODRZEJEWSKA Anna 111MIŁORADZK341K 9500:39:10.20+00:21:167:507.7
164JAKIMIAK-RYCHLICKA Beata 56GDAŃSKK229K 9600:39:11.20+00:21:177:507.7
165KANCELARCZYK Joanna 67ELBLĄGK230K 9700:39:12.35+00:21:187:507.6
166WLODARCZYK Kamila 183ZBIERACZE ZŁOMUGDAŃSKK342K 9800:39:30.85+00:21:367:547.6
167KLEWEK Andrzej 297ZBIERACZE ZŁOMUGDAŃSKM415M 6900:39:31.45+00:21:377:547.6
168NIWIŃSKI Stanisław 266POMORSKI KLUB WETERANOW WEJHEROWOM72M 7000:40:04.10+00:22:108:007.5
169KOWALIK Aleksandra 79HUDDINGEK420K 9900:40:25.25+00:22:318:057.4
170KOŁODZIEJEK Paweł 75WILD MORSYGDAŃSKM321M 7100:43:17.90+00:25:238:396.9
171BOGDANOWICZ Monika 12OLIVIA BUSINESS CENTREGDAŃSKK421K 10000:43:41.40+00:25:478:446.9
172JANKOWSKA Katarzyna 500K422K 10100:46:00.70+00:28:069:126.5
173ĆWIKAŁOWSKI Bartłomiej 31ROTMANKAM322M 7200:57:03.35+00:39:0911:245.3
174JERWCZEK Anna 278PARCHOWOK231K 102   
175ADAMCZYK Wojciech 1GDYNIAM323M 73   
176ROGINSKA Ewelina 146FROMBORKK232K 103   
Znaleziono 176 wynik(ów)