Organizator : | Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2017-10-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 221 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEMBIŃSKA Żaneta | 34 | GDAŃSK | K3 | ||
2 | TRZEBUNIA Alicja | 173 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | K3 | |
3 | KLIMASZEWSKA Lucyna | 73 | BRANIEWO | K3 | ||
4 | BYSTRAM Justyna | 21 | GDAŃSK | K3 | ||
5 | MASYS Agnieszka | 108 | GRUPA MALBORK | MALBORK | K3 | |
6 | NAWROT Agnieszka | 115 | GDAŃSK | K3 | ||
7 | PODLACHA Izabela | 136 | GDAŃSK | K3 | ||
8 | SZYDŁOWSKA Gosia | 440 | ASICS FRONTRUNNER POLSKA | GDAŃSK | K3 | |
9 | SOWIŃSKA Olga | 159 | BBL AWFIS GDAŃSK | GDAŃSK | K3 | |
10 | ŁUKAWSKA Aleksandra | 99 | GDYNIA | K3 | ||
11 | LIS Marta | 95 | KŁANINO | K3 | ||
12 | ŁUKOWICZ Dorota | 100 | GDAŃSK | K3 | ||
13 | LUCZYNSKA Agnieszka | 96 | GDAŃSK | K3 | ||
14 | PAWŁOSKA GUZ Karolina | 128 | SP1 | ELBLĄG | K3 | |
15 | MODRZEJEWSKA Anna | 111 | MIŁORADZ | K3 | ||
16 | STANISZEWSKA Joanna | 160 | SPORTEVO | GDAŃSK | K3 | |
17 | ANDRYSZAK Justyna | 4 | PROSTO Z MELANZU RUNNING TEAM | GDAŃSK | K3 | |
18 | FRYCZKE Ewa | 40 | GDAŃSK | K3 | ||
19 | BIEŁOUS Lucyna | 9 | GDAŃSK | K3 | ||
20 | SKWIOT Agnieszka | 157 | GDAŃSK | K3 | ||
21 | OKAPIEC Dagmara | 119 | GÓRSKIE PĘDZIWIATRY | NULL | K3 | |
22 | RUTKOWSKA Ewelina | 150 | GDAŃSK | K3 | ||
23 | POCHOPIEŃ Mira | 135 | GDAŃSK | K3 | ||
24 | ADAMUS Ewelina | 3 | GDAŃSK | K3 | ||
25 | KORNACKA Kamila | 77 | GDAŃSK | K3 | ||
26 | DYMARCZYK Weronika | 35 | SOPOT | K3 | ||
27 | WYSZOMIRSKA Ewa | 82 | DESPACITO :) | GDAŃSK | K3 | |
28 | BOBCOV Dżoana | 11 | WILD MORSY | GDAŃSK | K3 | |
29 | GRESIK Magdalena | 48 | GDAŃSK | K3 | ||
30 | WLODARCZYK Kamila | 183 | ZBIERACZE ZŁOMU | GDAŃSK | K3 | |
31 | KRAWIEC Agnieszka | 84 | GDAŃSK | K3 | ||
32 | MICHALAK Karolina | 493 | Olivia Business Centre | GDAŃSK | K3 | |
33 | ORŁOWSKA Agata | 121 | FRACTAL FLYBALL TEAM | GDYNIA | K3 | |
34 | SEROKA Justyna | 152 | PRZYJAŹŃ | K3 | ||
35 | SĘPIŃSKA Agnieszka | 197 | Navigator | GDYNIA | K3 | |
36 | BRYŁKA Katarzyna | 16 | GDAŃSK | K3 | ||
37 | ROSIŃSKA Patrycja | 508 | Kraby Eks | GDYNIA | K3 | |
38 | GODLEWSKA Dominika | 45 | GDAŃSK | K3 | ||
39 | KRZYNÓWEK Weronika | 85 | GDAŃSK OLIWA | K3 | ||
40 | N-SKA Ania Maria | 113 | GDAŃSK | K3 | ||
41 | ŚWIAT Urszula | 168 | GDAŃSK | K3 | ||
42 | CYBULSKA Agnieszka | 28 | GDAŃSK | K3 |
Znaleziono 42 wynik(ów)