V BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO - 6 KM

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
115
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
115
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | M-Mundur

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PIOTRASCHKE Paweł 22SŁUPSKM-Open1M 100:18:18.85 3:3916,4
2SOKOLOWSKI Ryszard 98JW 5718 REDZIKOWOSŁUPSKM-Open2M 200:18:32.05+00:00:133:4216,2
3PELO Artur 1167 BOWSŁUPSKM-Mundur1M 300:19:46.40+00:01:273:5715,2
4KAMIENIECKI Rafał 37TUPOT-USTKAUSTKAM-Open3M 400:19:59.95+00:01:413:5915,0
5KAWKA Adrian 44RAKIETYSŁUPSKM-Open4M 500:21:31.65+00:03:124:1813,9
6PICK Tomasz 82KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open5M 600:21:42.45+00:03:234:2013,8
7SITEK Mariusz 150SŁUPSKM-Open6M 700:22:01.70+00:03:424:2413,6
8GUZIK Piotr 24USB USTKASŁUPSKM-Open7M 800:22:08.80+00:03:494:2513,6
9LEPKA Bartosz 118SKS PIFPAFSŁUPSKM-Open8M 900:22:30.15+00:04:114:3013,3
10PYTLAK Michał 847 BOWSIEMIANICEM-Mundur2M 1000:22:37.35+00:04:184:3113,3
11MIKICIUK Piotr 76USB USTKAUSTKAM-Open9M 1100:22:40.85+00:04:224:3213,2
12ŻYLICZ Paweł 119STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open10M 1200:22:43.35+00:04:244:3213,2
13SKUMIAŁ Oskar 94USB USTKAUSTKAM-Open11M 1300:22:50.15+00:04:314:3413,1
14SZCZERBATY Paweł 103ŚWINOUJŚCIEM-Open12M 1400:22:55.00+00:04:364:3513,1
15KIEŁCZYŃSKI Dawid 45TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-Open13M 1500:23:21.50+00:05:024:4012,8
16DROZDOWSKI Filip 18SŁUPSKM-Open14M 1600:23:24.55+00:05:054:4012,8
17OLESZEK Jerzy 80SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-Open15M 1700:23:49.75+00:05:304:4512,6
18WILUSZ Krzysztof 109STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open16M 1800:24:01.55+00:05:424:4812,5
19DREWNIAK Tomasz 17SŁUPSKM-Open17M 1900:24:13.20+00:05:544:5012,4
20KOCZOROWSKI Paweł 48W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open18M 2000:24:26.50+00:06:074:5312,3
21KONKEL Agnieszka 51KOSZALINK-Open1K 100:24:28.50+00:06:094:5312,3
22KAMIŃSKI Marcin 40WKURW_TEAM POMORZESMOŁDZINOM-Open19M 2100:24:47.15+00:06:284:5712,1
23CZYŻYKOWSKI Krzysztof 15CAMEL TEAMSŁUPSKM-Open20M 2200:25:09.60+00:06:505:0111,9
24SOBOŃ Wojciech 97:)SŁUPSKM-Open21M 2300:25:18.95+00:07:005:0311,9
25JĘCEK Krzysztof 34MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open22M 2400:25:30.80+00:07:115:0611,8
26MAZUR Oleksandr 74SŁUPSKM-Open23M 2500:25:31.90+00:07:135:0611,8
27KOSTKA Rafał 53DZICZKISTRZELINOM-Open24M 2600:25:33.60+00:07:145:0611,7
28MAŃSKI Tomasz 85SŁUPSKM-Open25M 2700:25:36.05+00:07:175:0711,7
29NOWICKI Mateusz 79DĄBROWSKITEAMUSTKAM-Open26M 2800:25:42.30+00:07:235:0811,7
30LITWIN Barbara 67STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open2K 200:25:45.80+00:07:265:0911,7
31TOMCZAK Dominik 106NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open27M 2900:25:49.00+00:07:305:0911,6
32JASZCZAK Julia 31GAŁĘZINOWOK-Open3K 300:26:14.55+00:07:555:1411,4
33DERRA Michał 16W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open28M 3000:26:17.75+00:07:585:1511,4
34SADZIŃSKI Karol 913FALE TEAMSŁUPSKM-Open29M 3100:26:29.50+00:08:105:1711,3
35ROCŁAWSKI Grzegorz 87BIEGAJĄCEGO GASTRO DZIKIKOBYLNICAM-Open30M 3200:26:37.00+00:08:185:1911,3
36SPYCHALSKI Artur 99GARDNA WIELKAM-Open31M 3300:26:38.25+00:08:195:1911,3
37SZMIGIERO Arkadiusz 104W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open32M 3400:26:51.80+00:08:325:2211,2
38KRZYŻANEK Marta 61GARDNA WIELKAK-Open4K 400:26:52.50+00:08:335:2211,2
39KSIĄŻEK Waldemar 62SŁUPSKM-Open33M 3500:27:26.15+00:09:075:2910,9
40RACZYŃSKI Roman 86GASTRO DZIKISŁUPSKM-Open34M 3600:27:31.05+00:09:125:3010,9
41JAWORSKI Robert 33BRYZA POSTOMINOPIESZCZM-Open35M 3700:27:36.25+00:09:175:3110,9
42BRZEZIŃSKA Agnieszka 7SŁUPSKK-Open5K 500:27:37.65+00:09:185:3110,9
43KĘSIK Agnieszka 14SŁUPSKK-Open6K 600:27:40.70+00:09:215:3210,8
44BIKUN Łukasz 117SŁUPSKM-Open36M 3800:27:41.00+00:09:225:3210,8
45KARAŚ Radosław 1CAMEL TEAMSŁUPSKM-Open37M 3900:27:44.35+00:09:255:3210,8
46ANTOSIAK Grzegorz 33FALE TEAMSŁUPSKM-Open38M 4000:28:04.05+00:09:455:3610,7
47SZYMAŃSKI Damian 105SŁUPSKM-Open39M 4100:28:06.40+00:09:475:3710,7
48KULAK Rafał 112BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open40M 4200:28:09.20+00:09:505:3710,7
49KOŚLA Justyna 54SŁUPSKK-Open7K 700:28:15.25+00:09:565:3910,6
50CICHAŁA Damian 12TDT SŁUPSKSŁUPSKM-Open41M 4300:28:27.85+00:10:095:4110,5
51BOŚ Grzegorz 6CIASTKI RUNNING TEAMSŁUPSKM-Open42M 4400:28:34.00+00:10:155:4210,5
52WIELGUS Aleksandra 8SPONTANPOTĘGOWOK-Open8K 800:28:41.70+00:10:225:4410,5
53JÓSKOWSKI Bogdan 35REKOWO BIEGAREKOWOM-Open43M 4500:29:00.50+00:10:415:4810,3
54KONKEL Łukasz 49KOSZALINM-Open44M 4600:29:14.75+00:10:555:5010,3
55BEDNAREK Grzegorz 4SŁUPSKM-Open45M 4700:29:21.05+00:11:025:5210,2
56JASKOWSKI Krzysztof 30CPSPSŁUPSKM-Mundur3M 4800:29:23.00+00:11:045:5210,2
57WENCŁAWSKI Michał 1083FALE TEAMSŁUPSKM-Open46M 4900:29:29.40+00:11:105:5310,2
58SOBCZYK Patryk 95APATOR TELEMETRIABIERKOWOM-Open47M 5000:29:39.30+00:11:205:5510,1
59KRASUCKA Izabela 57SŁUPSKK-Open9K 900:29:42.65+00:11:235:5610,1
60KAMIŃSKA Justyna 38STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-Open10K 1000:29:45.75+00:11:265:5710,1
61MACHAŁA Robert 70SŁUPSKM-Open48M 5100:30:34.35+00:12:156:069,8
62KAMIŃSKI Witold 39STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open49M 5200:30:36.30+00:12:176:079,8
63ŁUBKOWSKA Magdalena 69SŁUPSKK-Open11K 1100:30:37.60+00:12:186:079,8
64ROKUSZEWSKI Piotr 88APATOR TELEMETRIANIEWIEROWOM-Open50M 5300:30:45.70+00:12:266:099,8
65KLEJDYSZ Beata 47SŁUPSKK-Open12K 1200:30:59.70+00:12:406:119,7
66FRĄCKIEWICZ Piotr 19KOBYLNICAM-Open51M 5400:31:10.00+00:12:516:149,6
67LEWANDOWSKA Maria 65W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open13K 1300:31:12.30+00:12:536:149,6
68LEWANDOWSKI Adam 66W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open52M 5500:31:13.30+00:12:546:149,6
69SIBIŃSKI Krzysztof 92AJ TEAMSUCHORZEM-Open53M 5600:31:19.70+00:13:006:159,6
70MURAWSKI Rafał 78MYWYONISŁUPSKM-Open54M 5700:31:45.00+00:13:266:219,4
71MARCZAK Małgorzata 73NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWOK-Open14K 1400:31:56.85+00:13:386:239,4
72KAŁUZIŃSKA Katarzyna 36VACUACTIVGYMSŁUPSKK-Open15K 1500:32:16.30+00:13:576:279,3
73MAJCHRZAK Dariusz 72CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Mundur4M 5800:32:34.85+00:14:166:309,2
74KOWALIK Mariusz 56CPSPGRABNOM-Open55M 5900:32:34.90+00:14:166:309,2
75KOS Krystian 52CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM-Mundur5M 6000:32:35.50+00:14:166:319,2
76JASZCZAK Paweł 32CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHGAŁĘZINOWOM-Mundur6M 6100:32:35.70+00:14:166:319,2
77CICHY Łukasz 13CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Mundur7M 6200:32:36.05+00:14:176:319,2
78MAJCHRZAK Łukasz 717 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJUSTKAM-Mundur8M 6300:32:36.40+00:14:176:319,2
79HORBACZ Grzegorz 27SŁUPSKM-Open56M 6400:32:38.55+00:14:196:319,2
80ZANIEWSKI Grzegorz 111KOBYLNICAM-Open57M 6500:32:41.80+00:14:226:329,2
81FRUBA Karina 21STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-Open16K 1600:32:51.30+00:14:326:349,1
82ROGALA Łukasz 20SŁUPSKM-Open58M 6600:32:55.05+00:14:366:359,1
83KARWASZ Krzysztof 42KWAKOWOM-Open59M 6700:32:56.45+00:14:376:359,1
84MICHALAK-MAŁECKA Anna 75VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open17K 1700:32:59.85+00:14:416:359,1
85STAWIARZ Bartłomiej 1003 FALE TEAMSŁUPSKM-Open60M 6800:33:07.80+00:14:486:379,1
86STAWIARZ Anna 1013 FALE TEAMSŁUPSKK-Open18K 1800:33:08.40+00:14:496:379,1
87ZYGOWSKA Paulina 113BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open19K 1900:33:14.20+00:14:556:389,0
88KRZESZOWSKI Lukasz 60GASTRO DZIKISŁUPSKM-Open61M 6900:33:20.60+00:15:016:409,0
89ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open62M 7000:33:25.30+00:15:066:419,0
90KONKEL Joanna 50MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open20K 2000:33:25.60+00:15:066:419,0
91SKIBIŃSKI Rafał 93AJ TEAMSŁUPSKM-Open63M 7100:33:27.85+00:15:096:419,0
92BURMAN Tomasz 11SŁUPSKM-Open64M 7200:33:30.70+00:15:116:429,0
92RUBAJ Ewelina 89SŁUPSKK-Open21K 2100:33:30.70+00:15:116:429,0
94OSIŃSKI Wojciech 81SŁUPSKM-Open65M 7300:33:31.00+00:15:126:429,0
95MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 773FALE TEAMSŁUPSKK-Open22K 2200:34:13.90+00:15:556:508,8
96KIJOWIEC Tomasz 46SŁUPSKM-Mundur9M 7400:34:16.05+00:15:576:518,8
97BURDA Wiktoria 9W.P.KSŁOŃBORZĘCINOK-Open23K 2300:34:30.00+00:16:116:548,7
98PŁODZIEŃ Karolina 83KARZCINOK-Open24K 2400:34:39.25+00:16:206:558,7
99GOŁGOWSKA Tamara 23WPK SŁOŃ TEAM USTKASIEMIANICEK-Open25K 2500:34:46.55+00:16:276:578,6
100SOBIERAJSKA Agnieszka 96DZICZKISTRZELINOK-Open26K 2600:35:00.15+00:16:417:008,6
101KWAŚNIAK Natalia 64DZICZKISTRZELINOK-Open27K 2700:35:00.85+00:16:427:008,6
102SYCHLA Monika 102ŁOSINOK-Open28K 2800:36:08.90+00:17:507:138,3
103BORODZIUK Aneta 5SŁUPSKK-Open29K 2900:36:09.40+00:17:507:138,3
104KRYGIER Ireneusz 59W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-Open66M 7500:37:38.00+00:19:197:318,0
104TURCZYN Grzegorz 107W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open66M 7500:37:38.00+00:19:197:318,0
106KOWALCZYK Justyna 55W.P.K. SŁOŃ TEM USTKAUSTKAK-Open30K 3000:37:38.30+00:19:197:318,0
107BURDA Sebastian 10SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-Open68M 7700:37:39.00+00:19:207:318,0
108ISKRA Joanna 28BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIUSTKAK-Open31K 3100:38:04.90+00:19:467:367,9
109WIŚNIEWSKA Monika 110BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIUSTKAK-Open32K 3200:38:04.95+00:19:467:367,9
110KSIĄŻEK Małgorzata 63SŁUPSKK-Open33K 3300:38:13.35+00:19:547:387,8
111LUBIŃSKA Liliana 68NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open34K 3400:39:26.20+00:21:077:537,6
112RZEPA Maja 115SŁUPSKK-Open35K 3500:40:13.75+00:21:548:027,5
113GZIK Seweryn 26WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open69M 7800:41:09.50+00:22:508:137,3
114RZEPA Robert 114SŁUPSKM-Open70M 7900:44:22.60+00:26:038:526,8
115GZIK Radosław 25WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open71M 8000:45:36.50+00:27:179:076,6
Znaleziono 115 wynik(ów)