Organizator : | Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek |
Data : | 2022-09-24 |
Miejsce : | Czaplinek |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 65 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŚMIDER Andrzej | 28 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M30-39 | 1 | M 1 | 00:16:48.15 | 3:21 | 17.9 (100%) | ||
2 | FILIPOWSKI Dariusz | 97 | FEHLAU RUN TEAM | SZCZECIN | M50-59 | 1 | M 2 | 00:17:43.60 | +00:00:55 (5.2%) | 3:32 | 16.9 (94.4%) | |
3 | WOJTONISZAK Łukasz | 134 | CHOCIWEL | M30-39 | 2 | M 3 | 00:17:55.10 | +00:01:06 (6.2%) | 3:35 | 16.7 (93.3%) | ||
4 | BAZIMIEROWSKI Sylwester | 85 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | DOLASZEWO | M50-59 | 2 | M 4 | 00:18:29.45 | +00:01:41 (9.1%) | 3:41 | 16.2 (90.5%) | |
5 | KASIELEWSKI Rafał | 150 | TEAM TERMINATORUN | WAŁCZ | M18-29 | 1 | M 5 | 00:19:33.05 | +00:02:44 (14.0%) | 3:54 | 15.3 (85.5%) | |
6 | CHMIELEWSKI Tomasz | 92 | VO2 MAX RACING TEAM | BARWICE | M40-49 | 1 | M 6 | 00:19:49.65 | +00:03:02 (15.3%) | 3:57 | 15.1 (84.4%) | |
7 | BARAN Krzysztof | 149 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 3 | M 7 | 00:20:28.70 | +00:03:40 (17.9%) | 4:05 | 14.7 (82.1%) | ||
8 | BIELAK Tomasz | 87 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 4 | M 8 | 00:20:58.00 | +00:04:09 (19.8%) | 4:11 | 14.3 (79.9%) | ||
9 | BIELA Jan | 86 | WAŁCZ | M40-49 | 2 | M 9 | 00:21:40.25 | +00:04:51 (22.4%) | 4:20 | 13.8 (77.1%) | ||
10 | KAPKOWOSKI Paweł | 143 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | M30-39 | 5 | M 10 | 00:21:45.10 | +00:04:59 (22.9%) | 4:21 | 13.8 (77.1%) | |
11 | KATRYCZ Zbigniew | 105 | STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNA | ŚWIERCZYNA | M50-59 | 3 | M 11 | 00:22:01.45 | +00:05:14 (23.8%) | 4:24 | 13.6 (76.0%) | |
12 | OLKOWSKI Tomasz | 119 | CZAPLINEK | M30-39 | 6 | M 12 | 00:22:08.40 | +00:05:22 (24.2%) | 4:25 | 13.6 (76.0%) | ||
13 | BANIA Edward | 84 | TUROWO POM | M40-49 | 3 | M 13 | 00:22:11.95 | +00:05:31 (24.7%) | 4:26 | 13.5 (75.4%) | ||
14 | OGONOWSKI Marek | 118 | OGON TEAM | WAŁCZ | M40-49 | 4 | M 14 | 00:22:31.70 | +00:05:46 (25.5%) | 4:30 | 13.3 (74.3%) | |
15 | OSTROWSKI Marian | 189 | ZŁOCIENIEC | M60-69 | 1 | M 15 | 00:22:53.75 | +00:06:06 (26.6%) | 4:34 | 13.1 (73.2%) | ||
16 | KOZIARZ Mirosław | 109 | CZAPLINEK | M50-59 | 4 | M 16 | 00:23:11.80 | +00:06:27 (27.7%) | 4:38 | 12.9 (72.1%) | ||
17 | KOZIKOWSKI Paweł | 110 | SZCZECINEK | M30-39 | 7 | M 17 | 00:23:15.75 | +00:06:29 (27.8%) | 4:39 | 12.9 (72.1%) | ||
18 | MELON Jacek | 115 | BIEGAM | JASTROWIE | M40-49 | 5 | M 18 | 00:23:22.30 | +00:06:37 (28.2%) | 4:40 | 12.8 (71.5%) | |
19 | AUGUSTOWSKI Krzysztof | 83 | STOWARZYSZENIENASZAŚWIERCZYNA | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 6 | M 19 | 00:23:30.65 | +00:06:46 (28.7%) | 4:42 | 12.8 (71.5%) | |
20 | GZUBICKI Piotr | 100 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | M40-49 | 7 | M 20 | 00:25:25.15 | +00:08:38 (33.9%) | 5:05 | 11.8 (65.9%) | |
21 | BIERNAT Tomasz | 88 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | M40-49 | 8 | M 21 | 00:25:29.20 | +00:08:41 (34.1%) | 5:05 | 11.8 (65.9%) | |
22 | ROGOWSKI Szymon | 124 | ROGAL TEAM | CZAPLINEK | M15-17 | 1 | M 22 | 00:25:33.20 | +00:08:50 (34.4%) | 5:06 | 11.7 (65.4%) | |
23 | RUDZIŃSKI Józef | 125 | ZŁOCIENIEC | M60-69 | 2 | M 23 | 00:25:36.95 | +00:08:51 (34.5%) | 5:07 | 11.7 (65.4%) | ||
24 | ANTONIAK Krzysztof | 81 | CZAPLINEK | M40-49 | 9 | M 24 | 00:25:46.55 | +00:09:02 (34.9%) | 5:09 | 11.6 (64.8%) | ||
25 | ZIMNICKI Tomasz | 136 | CZAPLINEK | M30-39 | 8 | M 25 | 00:25:42.50 | +00:09:02 (34.9%) | 5:08 | 11.7 (65.4%) | ||
26 | ROGOWSKI Kamil | 123 | ROGAL TEAM | CZAPLINEK | M40-49 | 10 | M 26 | 00:25:51.80 | +00:09:09 (35.2%) | 5:10 | 11.6 (64.8%) | |
27 | HELLER Mateusz | 22 | KOSZALIN | M30-39 | 9 | M 27 | 00:26:01.95 | +00:09:21 (35.7%) | 5:12 | 11.5 (64.2%) | ||
28 | ŁUCZEJKO Sławomir | 113 | SZCZECINEK | M50-59 | 5 | M 28 | 00:26:19.00 | +00:09:34 (36.3%) | 5:15 | 11.4 (63.7%) | ||
29 | KRYŃSKI Adam | 111 | WARSZAWA | M40-49 | 11 | M 29 | 00:26:24.25 | +00:09:37 (36.4%) | 5:16 | 11.4 (63.7%) | ||
30 | KILIJAŃSKI Andrzej | 106 | WAŁCZ | M40-49 | 12 | M 30 | 00:26:26.05 | +00:09:41 (36.5%) | 5:17 | 11.3 (63.1%) | ||
31 | KACZOR Sławomir | 104 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 13 | M 31 | 00:26:42.55 | +00:09:57 (37.2%) | 5:20 | 11.2 (62.6%) | ||
31 | SŁOMKA Maciej | 190 | M50-59 | 6 | M 31 | 00:26:42.55 | +00:09:57 (37.2%) | 5:20 | 11.2 (62.6%) | |||
33 | RYNKIEWICZ Piotr | 126 | TB WALDEK | SZCZECINEK | M40-49 | 14 | M 33 | 00:27:41.15 | +00:10:56 (39.4%) | 5:32 | 10.8 (60.3%) | |
34 | WAŚNIEWSKI Arek | 130 | RUNDORFINA CZAPLINEK | BARWICE | M50-59 | 7 | M 34 | 00:27:40.45 | +00:10:59 (39.5%) | 5:32 | 10.8 (60.3%) | |
35 | BUTOWICZ Adam | 91 | SZCZECINEK | M60-69 | 3 | M 35 | 00:27:56.70 | +00:11:13 (40.0%) | 5:35 | 10.7 (59.8%) |
Znaleziono 35 wynik(ów)