V CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2019-12-07
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MCzas startu4km8km12km16km20kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr.Różn.Dyst.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                
1CHMIELARZ Sebastian
CHMIELARZ Krzysztof
WILK Łukasz
CIECHANOWSKI Karol
PINDEL Michał
6CHMIELARZ TEAM MEN  M 100:00:0000:12:0600:24:4900:37:5200:51:1401:03:5201:08:38.5301:08:38.5352020.8km00:01:053:1718.200:01:19
2CHODKIEWICZ Tomasz
DAMSKI Łukasz
JARZĄBEK Bartłomiej
PIOTROWSKI Dariusz
KOPEĆ Michał
14GARDENFLORA MTB TEAM  M 200:00:0000:12:5300:26:4100:40:1400:54:1801:06:52.4501:06:52.4549-319.6km00:01:143:2417.600:01:21
3CICHY Adam
POLASIK Michał
KASTRAU Tomasz
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
40RUN4FUN  M 300:00:0000:12:2000:25:5300:40:0200:54:0101:08:40.5101:08:40.5149-319.6km00:01:063:3017.100:01:24
4WANKIEWICZ Łukasz
WEŁNIŃSKA Patrycja
ŁABENDA Robert
KITOWSKI Przemysław
NALEŻYTY Piotr
44SZURUSIE TEAM  M 400:00:0000:12:0600:26:0500:41:1900:55:2201:08:38.7301:08:38.7348-419.2km00:01:053:3416.800:01:25
5DEMBOWSKI Łukasz
HOFFMAN Jarosław
KUCZMA Waldemar
KATA Przemysław
SŁOWIŃSKI Paweł
18KINESIS  M 500:00:0000:13:0100:27:2200:41:5400:56:2101:08:40.5201:08:40.5248-419.2km00:01:113:3416.800:01:25
61 Maciej
2 Emila
3 Marcin
4 Krzysiu
5 Piotr
51VSTeam  M 600:00:0000:13:3800:28:3600:43:3300:58:3001:05:39.9801:05:39.9845-718km00:01:143:3816.500:01:27
7PIECZKA Marcin
MACIŃSKI Waldemar
MAŁKOWSKI Iwo
SZAMOCKI Wojciech
PIECZKA Ewelina
1ANTIDOTUM  M 700:00:0000:14:1900:29:3000:44:3700:59:5701:08:39.0901:08:39.0945-718km00:01:113:4815.700:01:31
8GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
WIELGOS Joanna
MIKOŁAJ Kluczyk
MORAWSKI Maciej
2AŚ BYDGOSZCZ  M 800:00:0000:13:5400:29:0900:44:1100:59:1201:08:40.6201:08:40.6245-718km00:01:213:4815.700:01:31
9RYGIEWICZ Wojciech
JAŻDŻEWSKI Dawid
WOJTYNOWSKI Artur
ROJEWSKI Jarosław
MAJEWSKA Monika
4BIEGOWE ŚWIRY-PANOWIE  M 900:00:0000:14:2300:29:5800:45:2801:01:0001:08:36.6901:08:36.6944-817.6km00:01:153:5315.400:01:33
10LICHOCKI Marcin
WAJER Marita
WOSZCZYK Agnieszka
RAKOWSKA Natalia
LIPKOWSKI Piotr
24ŁĄCZY NAS PUSZCZA  M 1000:00:0000:14:0800:29:2000:44:4701:00:1201:08:40.6201:08:40.6244-817.6km00:01:103:5415.400:01:33
11ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
KRUSZKA Łukasz
WIATROWSKA Katarzyna
SZYMCZAK Maciej
35POWOLNE URZĘDASY  M 1100:00:0000:14:3500:30:0300:46:1101:02:2001:08:38.6901:08:38.6943-917.2km00:01:143:591500:01:35
12GÓRA Krystian
DRĄŻKOWSKI Remigiusz
STĘPNIAK Krzysztof
CHOJNACKI Bartosz
CZELEŃ Łukasz
17JUVENTUS  M 1200:00:0000:14:3300:30:4900:46:3501:02:4701:08:40.1601:08:40.1643-917.2km00:01:173:591500:01:35
13KOSIOROWSKI Przemysław
GROBELNA Angelika
PORAZIŃSKA Wiktoria
CYL Dawid
PIECZYŃSKA Joanna
48TURBOINSPEKTORZY  M 1300:00:0000:15:1800:31:5200:48:2501:04:3001:08:40.2601:08:40.2643-917.2km00:00:503:591500:01:35
14ŻUCHELKOWSKI Rafał
CIEPŁOWSKI Robert
CICHULSKA-QUAS Izabela
WĄGROWSKI Mikołaj
BRATZ Paweł
30PEGUSY  M 1400:00:0000:14:4800:31:2700:47:3701:03:5601:08:39.4801:08:39.4842-1016.8km00:01:164:0514.700:01:38
15WALUSIAK Miłosz
WOJCIECHOWSKI Krzysztof
WIOSNA Tomasz
KAMINSKI Artur
BOŁKA Piotr
19KLUB MAZDASPEED  M 1500:00:0000:14:4800:31:1900:47:4001:03:4101:08:40.1001:08:40.1042-1016.8km00:01:154:0514.700:01:38
16SZELIGA Karolina
TYCZKOWSKI Gracjan
FRANCIS Khalil
MIHAYLOV Mitko
WATOROWSKA Martyna
29MIKOŁAJE NA DIECIE  M 1600:00:0000:14:4300:31:0600:47:4501:04:1301:08:40.2301:08:40.2342-1016.8km00:01:204:0514.700:01:38
17PIETRASZAK Tomasz Endrju
DZIEŻA Roma Kasia
MELWIŃSKA Paulina Run
SZNAJDER Seweryn Ser
ZAGOŻDŻON Piotr Gruzin
39RUN BYDGOSZCZ  M 1700:00:0000:15:4500:32:1000:49:0501:05:4201:08:40.4001:08:40.4042-1016.8km00:01:274:0514.700:01:38
18MICHALSKA Daria
CHMIELARZ Justyna
ULOWSKA Katarzyna
KARWASZ Paulina
KUCIAK Angelika
7CHMIELARZ TEAM WOMEN  M 1800:00:0000:14:4100:30:4500:47:1001:03:0601:04:43.2901:04:43.2941-1116.4km00:01:233:5615.200:01:34
19ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
GRACZ Adam
ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
43SOLECKIE DZIADKI  M 1900:00:0000:15:2000:32:3800:50:1501:06:2501:08:40.0801:08:40.0841-1116.4km00:01:174:1114.300:01:40
20DERING Magnolia
KRYGIER Matuś
KRYGIER Majaś
WITUCKA-KRYGIER Malwa
KRYGIER-WALCZAK Magdalena
25M X 4  M 2000:00:0000:15:5500:32:5800:50:4301:07:0901:08:40.2201:08:40.2241-1116.4km00:01:124:1114.300:01:40
21KRZEMIŃSKA Jolanta
SZPYT Anna
SCHULZ Milena
PAWELSKA Joanna
SAJUR Sylwia
3BIEGOWE ŚWIRY-PANIE  M 2100:00:0000:15:4600:32:4600:49:4901:08:3901:08:39.8901:08:39.8940-1216km00:01:244:171400:01:42
22KOZAKIEWICZ Marcin
NIEWIADOMY Justyna
NIEWIADOMY Michał
PAWLAK Jakub
WEGNER Michał
13EKIPA ANANSIEGO  M 2200:00:0000:15:0500:32:0100:49:1701:04:53.7201:04:53.7239-1315.6km00:01:084:0914.400:01:39
23KELER Krzysztof
NAWROCKA Sylwia
GRACZYKOWSKA Anna
PLUCIŃSKI Kuba
WÓJCIK Marika
47TEAM PASJA INOWROCŁAW  M 2300:00:0000:16:1300:33:1400:50:3001:08:24.2001:08:24.2039-1315.6km00:01:194:2313.700:01:45
24KASTRAU Justyna
CHLEBOSZ Sylwia
KAŹMIERCZAK Aureliusz
STĘPNIAK Paulina
SZAJDA Magda
27MARATOŃCZYCY  M 2400:00:0000:16:3000:34:2100:52:1701:08:40.0901:08:40.0939-1315.6km00:01:214:2413.600:01:45
25GDANIEC Grzegorz
MUZOLF Natalia
BIEDROŃ Aleksandra
JĘDRZEJEWSKI Adrian
GLINKOWSKI Dariusz
8CRAFT BEER LOVERS  M 2500:00:0000:16:0700:34:2600:52:4301:08:26.7901:08:26.7938-1415.2km00:01:114:3013.300:01:48
26LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
KULPA Szymon
49WALECZNI  M 2600:00:0000:16:0400:34:1800:52:4801:08:26.9401:08:26.9438-1415.2km00:01:244:3013.300:01:48
27ZIELIŃSKI Krystian
DĄBROWSKI Michał
DĄBROWSKA Marta
2 Duch 2
3 Duch 3
22KRYCHU & MICHU  M 2700:00:0000:16:2500:34:5200:52:0401:08:38.9501:08:38.9538-1415.2km00:01:284:3013.300:01:48
28POTRZEBOWSKI Marek
POTRZEBOWSKA Agata
KUBIAK Filip
TOMASZEWSKA Agnieszka
TOMASZEWSKI Tomasz
11DEAF  M 2800:00:0000:16:3600:34:1700:52:3101:08:40.1901:08:40.1938-1415.2km00:01:314:3113.300:01:48
29MRELA Adrian
RÓŻOWICZ Aleksandra
RÓŻOWICZ Roman
RÓŻOWICZ Aleksandra
MRELA Adrian
37ROKA GEODEZJA  M 2900:00:0000:16:5200:35:3500:54:0101:08:40.5401:08:40.5438-1415.2km00:01:184:3113.300:01:48
30STACHURSKA Joanna
SZULC Dawid
GOŁĘBIEWSKI Łukasz
SZULC Maciej
HAMAKNABANANA Księżniczka Konsuela
42SANTA CLAUS TEAM  M 3000:00:0000:15:4900:35:0900:53:0801:08:40.6001:08:40.6038-1415.2km00:01:224:3113.300:01:48
31GURYN Wiktor
PIETRZYKOWSKA Agnieszka
RASSALSKA-KAUSA Jola
SZYMANOWSKI Paweł
STIMMA Anna
50ZIELONY PELIKAN  M 3100:00:0000:18:2700:37:2000:56:0901:08:24.6701:08:24.6737-1514.8km00:01:034:371300:01:50
32ZIELIŃSKI Radosław
BĄK Łukasz
KULINSKI Zbigniew
KACZMAREK Agnieszka
MATELSKA Barbara
16ICH TROJE I WARIATKI  M 3200:00:0000:16:5500:35:2200:54:1501:08:40.2501:08:40.2537-1514.8km00:01:264:3812.900:01:51
33CYLKOWSKA Adrianna
WRONKA Joanna
ZIELIŃSKI Mikołaj
SMOLIŃSKA Daria
SMOLIŃSKI Marek
23LECĘ BO CHCĘ  M 3300:00:0000:18:2200:38:0000:58:1501:08:38.0701:08:38.0736-1614.4km00:01:234:4512.600:01:54
34ŚLEDZIŃSKA Paulina
ŚLEDZIŃSKA Jolanta
ŚLEDZIŃSKA Aleksandra
ŚLEDZIŃSKI Grzegorz
BEBYN Marek
12DREAM TEAM  M 3400:00:0000:17:0700:36:5500:55:4201:08:39.1001:08:39.1036-1614.4km00:01:194:4612.600:01:54
35KOŁODZIEJCZAK-CZUBACHOWSKA Agata
POŁUBIŃSKA Michalina
KAŚKOW Rafał
MYCZKO Darek
BRAK Brak
28MIKOLAJKOWI BIEGACZE  M 3500:00:0000:17:0200:35:5700:55:0601:08:40.1901:08:40.1936-1614.4km00:01:184:4612.600:01:54
36PATER Ewa
SAK Ewa
CIESIELSKA Agnieszka
SOBOL Agata
CIESIELSKI Adrian
15GIRA SIĘ KRĘCI  M 3600:00:0000:17:5000:36:5800:56:2501:08:40.7201:08:40.7236-1614.4km00:01:254:4612.600:01:54
37GÓRNY Łukasz
GACKOWSKA Izabela
KABACIŃSKA Kinga
CYBUL Anna
WALTER Anna
33POBIEGUSY  M 3700:00:0000:18:1200:37:5200:57:2401:08:11.1201:08:11.1235-1714km00:01:324:5212.300:01:56
38STOKŁOSA-KUBICKA Basia
FEDEK Natalia
JARCZYŃSKA Daria
WOŹNIAK Kinga
KUBICKI Szymon
20KREJZOOLKI  M 3800:00:0000:18:0100:38:2500:58:3201:08:40.1801:08:40.1835-1714km00:01:294:5412.200:01:57
39MIAZGA Katarzyna
MIAZGA Adam
GOLIK Krzysztof
GOLIK Magdalena
OŻDŻYŃSKA Patrycja
31PĘDZĄCE ŻÓŁWIE  M 3900:00:0000:17:2200:38:0500:58:1101:08:40.3101:08:40.3135-1714km00:01:244:5412.200:01:57
40MOLINSKI Jakub
RZEPECKA Katarzyna
CZYŻEWSKA Bernadetta
KOWALCZYK Zuza
FILARECKI Wojciech
38RÓB DOBRO TEAM  M 4000:00:0000:19:1200:40:1901:00:3001:08:26.7901:08:26.7933-1913.2km00:01:355:1111.600:02:04
41JASIK Jarosław
DROZDOWSKA Aleksandra
OŚCIAK Adrian
ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz
- -
26MAM KOLKĘ  M 4100:00:0000:18:0900:38:5901:01:2801:08:26.9301:08:26.9333-1913.2km00:01:185:1111.600:02:04
42WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra
WITKIEWICZ Roksana
CYCHOWSKA Anna
ŁUKASZEK Marek
GAWRYCH Adam
46ŚLIMACZKI MIKOŁAJA  M 4200:00:0000:18:5500:39:4401:01:2101:08:38.4001:08:38.4033-1913.2km00:01:235:1111.500:02:04
43KRYMER Agnieszka
JUSZCZAK Barbara
GRYNIS Anna
SIWIAK-STARZYŃSKA Joanna
RASZTUBOWICZ Agnieszka
21KRÓLOWE ŻYCIA  M 4300:00:0000:19:3600:40:3901:01:4701:08:40.2801:08:40.2833-1913.2km00:01:395:1211.500:02:04
44CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
BRUCKA Alina
BROSS Agata
URBANEK Magda
KWIATKOWSKA Małgorzata
32PIĘKNE BIEGACZKI  M 4400:00:0000:20:3200:42:0401:03:5801:08:40.2701:08:40.2732-2012.8km00:01:435:2111.200:02:08
45SAPA Dariusz
KICIŃSKA Joanna
OLEWNIK Ewelina
ZALEWSKA Agnieszka
MARCINIAK Wiktoria
5BYDGOSKIE ŻÓŁWIE  M 4500:00:0000:20:3100:42:5701:04:2101:08:43.9001:08:43.9031-2112.4km00:01:325:3210.800:02:13
46RYSZKIEWICZ Emilia
WYSZOMIRSKA Agnieszka
WYSZOMIRSKI Grzegorz
RYSZKIEWICZ Dariusz
WAKUŁA Agnieszka
41RYSZ-WYSZ  M 4600:00:0000:20:3900:43:3101:08:4101:08:41.9501:08:41.9530-2212km00:01:465:4310.500:02:17
47KEMPA Arek
JURKIEWICZ Bartłomiej
LEMPEK Dominika
OLSZEWSKA Kamila
LEMPEK Joanna
9DALEKO JESZCZE?  M 4700:00:0000:22:2300:46:3501:08:40.4101:08:40.4128-2411.2km00:01:086:079.800:02:27
48PAWLEWSKA Klaudia
DULIŃSKA Alicja
CHYLIŃSKA Nicolette
DEŻAKOWSKA Weronika
DEŻAKOWSKA Agata
10DANCERS RUM  M 4800:00:0000:17:3501:04:0801:08:40.5901:08:40.5922-308.8km00:01:317:487.700:03:07
Znaleziono 48 wynik(ów)