V CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2019-12-07
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoria4km8km12km16km20km
      
1MICHALSKA Daria
CHMIELARZ Justyna
ULOWSKA Katarzyna
KARWASZ Paulina
KUCIAK Angelika
7CHMIELARZ TEAM WOMEN 00:14:4100:30:4500:47:1001:03:06
2KOZAKIEWICZ Marcin
NIEWIADOMY Justyna
NIEWIADOMY Michał
PAWLAK Jakub
WEGNER Michał
13EKIPA ANANSIEGO 00:15:0500:32:0100:49:17
3CHODKIEWICZ Tomasz
DAMSKI Łukasz
JARZĄBEK Bartłomiej
PIOTROWSKI Dariusz
KOPEĆ Michał
14GARDENFLORA MTB TEAM 00:12:5300:26:4100:40:1400:54:18
4RYGIEWICZ Wojciech
JAŻDŻEWSKI Dawid
WOJTYNOWSKI Artur
ROJEWSKI Jarosław
MAJEWSKA Monika
4BIEGOWE ŚWIRY-PANOWIE 00:14:2300:29:5800:45:2801:01:00
5GÓRNY Łukasz
GACKOWSKA Izabela
KABACIŃSKA Kinga
CYBUL Anna
WALTER Anna
33POBIEGUSY 00:18:1200:37:5200:57:24
6ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
KRUSZKA Łukasz
WIATROWSKA Katarzyna
SZYMCZAK Maciej
35POWOLNE URZĘDASY 00:14:3500:30:0300:46:1101:02:20
7WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra
WITKIEWICZ Roksana
CYCHOWSKA Anna
ŁUKASZEK Marek
GAWRYCH Adam
46ŚLIMACZKI MIKOŁAJA 00:18:5500:39:4401:01:21
8CYLKOWSKA Adrianna
WRONKA Joanna
ZIELIŃSKI Mikołaj
SMOLIŃSKA Daria
SMOLIŃSKI Marek
23LECĘ BO CHCĘ 00:18:2200:38:0000:58:15
9CHMIELARZ Sebastian
CHMIELARZ Krzysztof
WILK Łukasz
CIECHANOWSKI Karol
PINDEL Michał
6CHMIELARZ TEAM MEN 00:12:0600:24:4900:37:5200:51:1401:03:52
10ŻUCHELKOWSKI Rafał
CIEPŁOWSKI Robert
CICHULSKA-QUAS Izabela
WĄGROWSKI Mikołaj
BRATZ Paweł
30PEGUSY 00:14:4800:31:2700:47:3701:03:56
11DEMBOWSKI Łukasz
HOFFMAN Jarosław
KUCZMA Waldemar
KATA Przemysław
SŁOWIŃSKI Paweł
18KINESIS 00:13:0100:27:2200:41:5400:56:21
12STOKŁOSA-KUBICKA Basia
FEDEK Natalia
JARCZYŃSKA Daria
WOŹNIAK Kinga
KUBICKI Szymon
20KREJZOOLKI 00:18:0100:38:2500:58:32
13LICHOCKI Marcin
WAJER Marita
WOSZCZYK Agnieszka
RAKOWSKA Natalia
LIPKOWSKI Piotr
24ŁĄCZY NAS PUSZCZA 00:14:0800:29:2000:44:4701:00:12
14KOŁODZIEJCZAK-CZUBACHOWSKA Agata
POŁUBIŃSKA Michalina
KAŚKOW Rafał
MYCZKO Darek
BRAK Brak
28MIKOLAJKOWI BIEGACZE 00:17:0200:35:5700:55:06
15GÓRA Krystian
DRĄŻKOWSKI Remigiusz
STĘPNIAK Krzysztof
CHOJNACKI Bartosz
CZELEŃ Łukasz
17JUVENTUS 00:14:3300:30:4900:46:3501:02:47
16PATER Ewa
SAK Ewa
CIESIELSKA Agnieszka
SOBOL Agata
CIESIELSKI Adrian
15GIRA SIĘ KRĘCI 00:17:5000:36:5800:56:25
17KRYMER Agnieszka
JUSZCZAK Barbara
GRYNIS Anna
SIWIAK-STARZYŃSKA Joanna
RASZTUBOWICZ Agnieszka
21KRÓLOWE ŻYCIA 00:19:3600:40:3901:01:47
18WALUSIAK Miłosz
WOJCIECHOWSKI Krzysztof
WIOSNA Tomasz
KAMINSKI Artur
BOŁKA Piotr
19KLUB MAZDASPEED 00:14:4800:31:1900:47:4001:03:41
19STACHURSKA Joanna
SZULC Dawid
GOŁĘBIEWSKI Łukasz
SZULC Maciej
HAMAKNABANANA Księżniczka Konsuela
42SANTA CLAUS TEAM 00:15:4900:35:0900:53:08
20PAWLEWSKA Klaudia
DULIŃSKA Alicja
CHYLIŃSKA Nicolette
DEŻAKOWSKA Weronika
DEŻAKOWSKA Agata
10DANCERS RUM 00:17:3501:04:08
21ZIELIŃSKI Radosław
BĄK Łukasz
KULINSKI Zbigniew
KACZMAREK Agnieszka
MATELSKA Barbara
16ICH TROJE I WARIATKI 00:16:5500:35:2200:54:15
22KEMPA Arek
JURKIEWICZ Bartłomiej
LEMPEK Dominika
OLSZEWSKA Kamila
LEMPEK Joanna
9DALEKO JESZCZE? 00:22:2300:46:35
23KOSIOROWSKI Przemysław
GROBELNA Angelika
PORAZIŃSKA Wiktoria
CYL Dawid
PIECZYŃSKA Joanna
48TURBOINSPEKTORZY 00:15:1800:31:5200:48:2501:04:30
24ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
GRACZ Adam
ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
43SOLECKIE DZIADKI 00:15:2000:32:3800:50:1501:06:25
25ZIELIŃSKI Krystian
DĄBROWSKI Michał
DĄBROWSKA Marta
2 Duch 2
3 Duch 3
22KRYCHU & MICHU 00:16:2500:34:5200:52:04
26POTRZEBOWSKI Marek
POTRZEBOWSKA Agata
KUBIAK Filip
TOMASZEWSKA Agnieszka
TOMASZEWSKI Tomasz
11DEAF 00:16:3600:34:1700:52:31
27MIAZGA Katarzyna
MIAZGA Adam
GOLIK Krzysztof
GOLIK Magdalena
OŻDŻYŃSKA Patrycja
31PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 00:17:2200:38:0500:58:11
28WANKIEWICZ Łukasz
WEŁNIŃSKA Patrycja
ŁABENDA Robert
KITOWSKI Przemysław
NALEŻYTY Piotr
44SZURUSIE TEAM 00:12:0600:26:0500:41:1900:55:22
29PIETRASZAK Tomasz Endrju
DZIEŻA Roma Kasia
MELWIŃSKA Paulina Run
SZNAJDER Seweryn Ser
ZAGOŻDŻON Piotr Gruzin
39RUN BYDGOSZCZ 00:15:4500:32:1000:49:0501:05:42
30MRELA Adrian
RÓŻOWICZ Aleksandra
RÓŻOWICZ Roman
RÓŻOWICZ Aleksandra
MRELA Adrian
37ROKA GEODEZJA 00:16:5200:35:3500:54:01
31KELER Krzysztof
NAWROCKA Sylwia
GRACZYKOWSKA Anna
PLUCIŃSKI Kuba
WÓJCIK Marika
47TEAM PASJA INOWROCŁAW 00:16:1300:33:1400:50:30
32SZELIGA Karolina
TYCZKOWSKI Gracjan
FRANCIS Khalil
MIHAYLOV Mitko
WATOROWSKA Martyna
29MIKOŁAJE NA DIECIE 00:14:4300:31:0600:47:4501:04:13
33DERING Magnolia
KRYGIER Matuś
KRYGIER Majaś
WITUCKA-KRYGIER Malwa
KRYGIER-WALCZAK Magdalena
25M X 4 00:15:5500:32:5800:50:4301:07:09
34KRZEMIŃSKA Jolanta
SZPYT Anna
SCHULZ Milena
PAWELSKA Joanna
SAJUR Sylwia
3BIEGOWE ŚWIRY-PANIE 00:15:4600:32:4600:49:4901:08:39
35KASTRAU Justyna
CHLEBOSZ Sylwia
KAŹMIERCZAK Aureliusz
STĘPNIAK Paulina
SZAJDA Magda
27MARATOŃCZYCY 00:16:3000:34:2100:52:17
36ŚLEDZIŃSKA Paulina
ŚLEDZIŃSKA Jolanta
ŚLEDZIŃSKA Aleksandra
ŚLEDZIŃSKI Grzegorz
BEBYN Marek
12DREAM TEAM 00:17:0700:36:5500:55:42
37PIECZKA Marcin
MACIŃSKI Waldemar
MAŁKOWSKI Iwo
SZAMOCKI Wojciech
PIECZKA Ewelina
1ANTIDOTUM 00:14:1900:29:3000:44:3700:59:57
38JASIK Jarosław
DROZDOWSKA Aleksandra
OŚCIAK Adrian
ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz
- -
26MAM KOLKĘ 00:18:0900:38:5901:01:28
39GDANIEC Grzegorz
MUZOLF Natalia
BIEDROŃ Aleksandra
JĘDRZEJEWSKI Adrian
GLINKOWSKI Dariusz
8CRAFT BEER LOVERS 00:16:0700:34:2600:52:43
40GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
WIELGOS Joanna
MIKOŁAJ Kluczyk
MORAWSKI Maciej
2AŚ BYDGOSZCZ 00:13:5400:29:0900:44:1100:59:12
41LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
KULPA Szymon
49WALECZNI 00:16:0400:34:1800:52:48
42MOLINSKI Jakub
RZEPECKA Katarzyna
CZYŻEWSKA Bernadetta
KOWALCZYK Zuza
FILARECKI Wojciech
38RÓB DOBRO TEAM 00:19:1200:40:1901:00:30
43GURYN Wiktor
PIETRZYKOWSKA Agnieszka
RASSALSKA-KAUSA Jola
SZYMANOWSKI Paweł
STIMMA Anna
50ZIELONY PELIKAN 00:18:2700:37:2000:56:09
44CICHY Adam
POLASIK Michał
KASTRAU Tomasz
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
40RUN4FUN 00:12:2000:25:5300:40:0200:54:01
45CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
BRUCKA Alina
BROSS Agata
URBANEK Magda
KWIATKOWSKA Małgorzata
32PIĘKNE BIEGACZKI 00:20:3200:42:0401:03:58
46RYSZKIEWICZ Emilia
WYSZOMIRSKA Agnieszka
WYSZOMIRSKI Grzegorz
RYSZKIEWICZ Dariusz
WAKUŁA Agnieszka
41RYSZ-WYSZ 00:20:3900:43:3101:08:41
47SAPA Dariusz
KICIŃSKA Joanna
OLEWNIK Ewelina
ZALEWSKA Agnieszka
MARCINIAK Wiktoria
5BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 00:20:3100:42:5701:04:21
481 Maciej
2 Emila
3 Marcin
4 Krzysiu
5 Piotr
51VSTeam 00:13:3800:28:3600:43:3300:58:30
Znaleziono 48 wynik(ów)