V CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2019-12-07
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoria4km
  
1CHMIELARZ Sebastian
CHMIELARZ Krzysztof
WILK Łukasz
CIECHANOWSKI Karol
PINDEL Michał
6CHMIELARZ TEAM MEN 00:12:06
2WANKIEWICZ Łukasz
WEŁNIŃSKA Patrycja
ŁABENDA Robert
KITOWSKI Przemysław
NALEŻYTY Piotr
44SZURUSIE TEAM 00:12:06
3CICHY Adam
POLASIK Michał
KASTRAU Tomasz
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
40RUN4FUN 00:12:20
4CHODKIEWICZ Tomasz
DAMSKI Łukasz
JARZĄBEK Bartłomiej
PIOTROWSKI Dariusz
KOPEĆ Michał
14GARDENFLORA MTB TEAM 00:12:53
5DEMBOWSKI Łukasz
HOFFMAN Jarosław
KUCZMA Waldemar
KATA Przemysław
SŁOWIŃSKI Paweł
18KINESIS 00:13:01
61 Maciej
2 Emila
3 Marcin
4 Krzysiu
5 Piotr
51VSTeam 00:13:38
7GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
WIELGOS Joanna
MIKOŁAJ Kluczyk
MORAWSKI Maciej
2AŚ BYDGOSZCZ 00:13:54
8LICHOCKI Marcin
WAJER Marita
WOSZCZYK Agnieszka
RAKOWSKA Natalia
LIPKOWSKI Piotr
24ŁĄCZY NAS PUSZCZA 00:14:08
9PIECZKA Marcin
MACIŃSKI Waldemar
MAŁKOWSKI Iwo
SZAMOCKI Wojciech
PIECZKA Ewelina
1ANTIDOTUM 00:14:19
10RYGIEWICZ Wojciech
JAŻDŻEWSKI Dawid
WOJTYNOWSKI Artur
ROJEWSKI Jarosław
MAJEWSKA Monika
4BIEGOWE ŚWIRY-PANOWIE 00:14:23
11GÓRA Krystian
DRĄŻKOWSKI Remigiusz
STĘPNIAK Krzysztof
CHOJNACKI Bartosz
CZELEŃ Łukasz
17JUVENTUS 00:14:33
12ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
KRUSZKA Łukasz
WIATROWSKA Katarzyna
SZYMCZAK Maciej
35POWOLNE URZĘDASY 00:14:35
13MICHALSKA Daria
CHMIELARZ Justyna
ULOWSKA Katarzyna
KARWASZ Paulina
KUCIAK Angelika
7CHMIELARZ TEAM WOMEN 00:14:41
14SZELIGA Karolina
TYCZKOWSKI Gracjan
FRANCIS Khalil
MIHAYLOV Mitko
WATOROWSKA Martyna
29MIKOŁAJE NA DIECIE 00:14:43
15ŻUCHELKOWSKI Rafał
CIEPŁOWSKI Robert
CICHULSKA-QUAS Izabela
WĄGROWSKI Mikołaj
BRATZ Paweł
30PEGUSY 00:14:48
16WALUSIAK Miłosz
WOJCIECHOWSKI Krzysztof
WIOSNA Tomasz
KAMINSKI Artur
BOŁKA Piotr
19KLUB MAZDASPEED 00:14:48
17KOZAKIEWICZ Marcin
NIEWIADOMY Justyna
NIEWIADOMY Michał
PAWLAK Jakub
WEGNER Michał
13EKIPA ANANSIEGO 00:15:05
18KOSIOROWSKI Przemysław
GROBELNA Angelika
PORAZIŃSKA Wiktoria
CYL Dawid
PIECZYŃSKA Joanna
48TURBOINSPEKTORZY 00:15:18
19ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
GRACZ Adam
ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
43SOLECKIE DZIADKI 00:15:20
20PIETRASZAK Tomasz Endrju
DZIEŻA Roma Kasia
MELWIŃSKA Paulina Run
SZNAJDER Seweryn Ser
ZAGOŻDŻON Piotr Gruzin
39RUN BYDGOSZCZ 00:15:45
21KRZEMIŃSKA Jolanta
SZPYT Anna
SCHULZ Milena
PAWELSKA Joanna
SAJUR Sylwia
3BIEGOWE ŚWIRY-PANIE 00:15:46
22STACHURSKA Joanna
SZULC Dawid
GOŁĘBIEWSKI Łukasz
SZULC Maciej
HAMAKNABANANA Księżniczka Konsuela
42SANTA CLAUS TEAM 00:15:49
23DERING Magnolia
KRYGIER Matuś
KRYGIER Majaś
WITUCKA-KRYGIER Malwa
KRYGIER-WALCZAK Magdalena
25M X 4 00:15:55
24LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
KULPA Szymon
49WALECZNI 00:16:04
25GDANIEC Grzegorz
MUZOLF Natalia
BIEDROŃ Aleksandra
JĘDRZEJEWSKI Adrian
GLINKOWSKI Dariusz
8CRAFT BEER LOVERS 00:16:07
26KELER Krzysztof
NAWROCKA Sylwia
GRACZYKOWSKA Anna
PLUCIŃSKI Kuba
WÓJCIK Marika
47TEAM PASJA INOWROCŁAW 00:16:13
27ZIELIŃSKI Krystian
DĄBROWSKI Michał
DĄBROWSKA Marta
2 Duch 2
3 Duch 3
22KRYCHU & MICHU 00:16:25
28KASTRAU Justyna
CHLEBOSZ Sylwia
KAŹMIERCZAK Aureliusz
STĘPNIAK Paulina
SZAJDA Magda
27MARATOŃCZYCY 00:16:30
29POTRZEBOWSKI Marek
POTRZEBOWSKA Agata
KUBIAK Filip
TOMASZEWSKA Agnieszka
TOMASZEWSKI Tomasz
11DEAF 00:16:36
30MRELA Adrian
RÓŻOWICZ Aleksandra
RÓŻOWICZ Roman
RÓŻOWICZ Aleksandra
MRELA Adrian
37ROKA GEODEZJA 00:16:52
31ZIELIŃSKI Radosław
BĄK Łukasz
KULINSKI Zbigniew
KACZMAREK Agnieszka
MATELSKA Barbara
16ICH TROJE I WARIATKI 00:16:55
32KOŁODZIEJCZAK-CZUBACHOWSKA Agata
POŁUBIŃSKA Michalina
KAŚKOW Rafał
MYCZKO Darek
BRAK Brak
28MIKOLAJKOWI BIEGACZE 00:17:02
33ŚLEDZIŃSKA Paulina
ŚLEDZIŃSKA Jolanta
ŚLEDZIŃSKA Aleksandra
ŚLEDZIŃSKI Grzegorz
BEBYN Marek
12DREAM TEAM 00:17:07
34MIAZGA Katarzyna
MIAZGA Adam
GOLIK Krzysztof
GOLIK Magdalena
OŻDŻYŃSKA Patrycja
31PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 00:17:22
35PAWLEWSKA Klaudia
DULIŃSKA Alicja
CHYLIŃSKA Nicolette
DEŻAKOWSKA Weronika
DEŻAKOWSKA Agata
10DANCERS RUM 00:17:35
36PATER Ewa
SAK Ewa
CIESIELSKA Agnieszka
SOBOL Agata
CIESIELSKI Adrian
15GIRA SIĘ KRĘCI 00:17:50
37STOKŁOSA-KUBICKA Basia
FEDEK Natalia
JARCZYŃSKA Daria
WOŹNIAK Kinga
KUBICKI Szymon
20KREJZOOLKI 00:18:01
38JASIK Jarosław
DROZDOWSKA Aleksandra
OŚCIAK Adrian
ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz
- -
26MAM KOLKĘ 00:18:09
39GÓRNY Łukasz
GACKOWSKA Izabela
KABACIŃSKA Kinga
CYBUL Anna
WALTER Anna
33POBIEGUSY 00:18:12
40CYLKOWSKA Adrianna
WRONKA Joanna
ZIELIŃSKI Mikołaj
SMOLIŃSKA Daria
SMOLIŃSKI Marek
23LECĘ BO CHCĘ 00:18:22
41GURYN Wiktor
PIETRZYKOWSKA Agnieszka
RASSALSKA-KAUSA Jola
SZYMANOWSKI Paweł
STIMMA Anna
50ZIELONY PELIKAN 00:18:27
42WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra
WITKIEWICZ Roksana
CYCHOWSKA Anna
ŁUKASZEK Marek
GAWRYCH Adam
46ŚLIMACZKI MIKOŁAJA 00:18:55
43MOLINSKI Jakub
RZEPECKA Katarzyna
CZYŻEWSKA Bernadetta
KOWALCZYK Zuza
FILARECKI Wojciech
38RÓB DOBRO TEAM 00:19:12
44KRYMER Agnieszka
JUSZCZAK Barbara
GRYNIS Anna
SIWIAK-STARZYŃSKA Joanna
RASZTUBOWICZ Agnieszka
21KRÓLOWE ŻYCIA 00:19:36
45SAPA Dariusz
KICIŃSKA Joanna
OLEWNIK Ewelina
ZALEWSKA Agnieszka
MARCINIAK Wiktoria
5BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 00:20:31
46CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
BRUCKA Alina
BROSS Agata
URBANEK Magda
KWIATKOWSKA Małgorzata
32PIĘKNE BIEGACZKI 00:20:32
47RYSZKIEWICZ Emilia
WYSZOMIRSKA Agnieszka
WYSZOMIRSKI Grzegorz
RYSZKIEWICZ Dariusz
WAKUŁA Agnieszka
41RYSZ-WYSZ 00:20:39
48KEMPA Arek
JURKIEWICZ Bartłomiej
LEMPEK Dominika
OLSZEWSKA Kamila
LEMPEK Joanna
9DALEKO JESZCZE? 00:22:23
Znaleziono 48 wynik(ów)