V CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator:
Fundacja Wujek Porada
Data:
2019-12-07
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
1 godz km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 8km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoria4km8km
   
1CHMIELARZ Sebastian
CHMIELARZ Krzysztof
WILK Łukasz
CIECHANOWSKI Karol
PINDEL Michał
6CHMIELARZ TEAM MEN 00:12:0600:24:49
2CICHY Adam
POLASIK Michał
KASTRAU Tomasz
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
40RUN4FUN 00:12:2000:25:53
3WANKIEWICZ Łukasz
WEŁNIŃSKA Patrycja
ŁABENDA Robert
KITOWSKI Przemysław
NALEŻYTY Piotr
44SZURUSIE TEAM 00:12:0600:26:05
4CHODKIEWICZ Tomasz
DAMSKI Łukasz
JARZĄBEK Bartłomiej
PIOTROWSKI Dariusz
KOPEĆ Michał
14GARDENFLORA MTB TEAM 00:12:5300:26:41
5DEMBOWSKI Łukasz
HOFFMAN Jarosław
KUCZMA Waldemar
KATA Przemysław
SŁOWIŃSKI Paweł
18KINESIS 00:13:0100:27:22
61 Maciej
2 Emila
3 Marcin
4 Krzysiu
5 Piotr
51VSTeam 00:13:3800:28:36
7GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
WIELGOS Joanna
MIKOŁAJ Kluczyk
MORAWSKI Maciej
2AŚ BYDGOSZCZ 00:13:5400:29:09
8LICHOCKI Marcin
WAJER Marita
WOSZCZYK Agnieszka
RAKOWSKA Natalia
LIPKOWSKI Piotr
24ŁĄCZY NAS PUSZCZA 00:14:0800:29:20
9PIECZKA Marcin
MACIŃSKI Waldemar
MAŁKOWSKI Iwo
SZAMOCKI Wojciech
PIECZKA Ewelina
1ANTIDOTUM 00:14:1900:29:30
10RYGIEWICZ Wojciech
JAŻDŻEWSKI Dawid
WOJTYNOWSKI Artur
ROJEWSKI Jarosław
MAJEWSKA Monika
4BIEGOWE ŚWIRY-PANOWIE 00:14:2300:29:58
11ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
KRUSZKA Łukasz
WIATROWSKA Katarzyna
SZYMCZAK Maciej
35POWOLNE URZĘDASY 00:14:3500:30:03
12MICHALSKA Daria
CHMIELARZ Justyna
ULOWSKA Katarzyna
KARWASZ Paulina
KUCIAK Angelika
7CHMIELARZ TEAM WOMEN 00:14:4100:30:45
13GÓRA Krystian
DRĄŻKOWSKI Remigiusz
STĘPNIAK Krzysztof
CHOJNACKI Bartosz
CZELEŃ Łukasz
17JUVENTUS 00:14:3300:30:49
14SZELIGA Karolina
TYCZKOWSKI Gracjan
FRANCIS Khalil
MIHAYLOV Mitko
WATOROWSKA Martyna
29MIKOŁAJE NA DIECIE 00:14:4300:31:06
15WALUSIAK Miłosz
WOJCIECHOWSKI Krzysztof
WIOSNA Tomasz
KAMINSKI Artur
BOŁKA Piotr
19KLUB MAZDASPEED 00:14:4800:31:19
16ŻUCHELKOWSKI Rafał
CIEPŁOWSKI Robert
CICHULSKA-QUAS Izabela
WĄGROWSKI Mikołaj
BRATZ Paweł
30PEGUSY 00:14:4800:31:27
17KOSIOROWSKI Przemysław
GROBELNA Angelika
PORAZIŃSKA Wiktoria
CYL Dawid
PIECZYŃSKA Joanna
48TURBOINSPEKTORZY 00:15:1800:31:52
18KOZAKIEWICZ Marcin
NIEWIADOMY Justyna
NIEWIADOMY Michał
PAWLAK Jakub
WEGNER Michał
13EKIPA ANANSIEGO 00:15:0500:32:01
19PIETRASZAK Tomasz Endrju
DZIEŻA Roma Kasia
MELWIŃSKA Paulina Run
SZNAJDER Seweryn Ser
ZAGOŻDŻON Piotr Gruzin
39RUN BYDGOSZCZ 00:15:4500:32:10
20ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
GRACZ Adam
ŻEBRACKI Artur
WOLAK Piotr
43SOLECKIE DZIADKI 00:15:2000:32:38
21KRZEMIŃSKA Jolanta
SZPYT Anna
SCHULZ Milena
PAWELSKA Joanna
SAJUR Sylwia
3BIEGOWE ŚWIRY-PANIE 00:15:4600:32:46
22DERING Magnolia
KRYGIER Matuś
KRYGIER Majaś
WITUCKA-KRYGIER Malwa
KRYGIER-WALCZAK Magdalena
25M X 4 00:15:5500:32:58
23KELER Krzysztof
NAWROCKA Sylwia
GRACZYKOWSKA Anna
PLUCIŃSKI Kuba
WÓJCIK Marika
47TEAM PASJA INOWROCŁAW 00:16:1300:33:14
24POTRZEBOWSKI Marek
POTRZEBOWSKA Agata
KUBIAK Filip
TOMASZEWSKA Agnieszka
TOMASZEWSKI Tomasz
11DEAF 00:16:3600:34:17
25LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
KULPA Szymon
49WALECZNI 00:16:0400:34:18
26KASTRAU Justyna
CHLEBOSZ Sylwia
KAŹMIERCZAK Aureliusz
STĘPNIAK Paulina
SZAJDA Magda
27MARATOŃCZYCY 00:16:3000:34:21
27GDANIEC Grzegorz
MUZOLF Natalia
BIEDROŃ Aleksandra
JĘDRZEJEWSKI Adrian
GLINKOWSKI Dariusz
8CRAFT BEER LOVERS 00:16:0700:34:26
28ZIELIŃSKI Krystian
DĄBROWSKI Michał
DĄBROWSKA Marta
2 Duch 2
3 Duch 3
22KRYCHU & MICHU 00:16:2500:34:52
29STACHURSKA Joanna
SZULC Dawid
GOŁĘBIEWSKI Łukasz
SZULC Maciej
HAMAKNABANANA Księżniczka Konsuela
42SANTA CLAUS TEAM 00:15:4900:35:09
30ZIELIŃSKI Radosław
BĄK Łukasz
KULINSKI Zbigniew
KACZMAREK Agnieszka
MATELSKA Barbara
16ICH TROJE I WARIATKI 00:16:5500:35:22
31MRELA Adrian
RÓŻOWICZ Aleksandra
RÓŻOWICZ Roman
RÓŻOWICZ Aleksandra
MRELA Adrian
37ROKA GEODEZJA 00:16:5200:35:35
32KOŁODZIEJCZAK-CZUBACHOWSKA Agata
POŁUBIŃSKA Michalina
KAŚKOW Rafał
MYCZKO Darek
BRAK Brak
28MIKOLAJKOWI BIEGACZE 00:17:0200:35:57
33ŚLEDZIŃSKA Paulina
ŚLEDZIŃSKA Jolanta
ŚLEDZIŃSKA Aleksandra
ŚLEDZIŃSKI Grzegorz
BEBYN Marek
12DREAM TEAM 00:17:0700:36:55
34PATER Ewa
SAK Ewa
CIESIELSKA Agnieszka
SOBOL Agata
CIESIELSKI Adrian
15GIRA SIĘ KRĘCI 00:17:5000:36:58
35GURYN Wiktor
PIETRZYKOWSKA Agnieszka
RASSALSKA-KAUSA Jola
SZYMANOWSKI Paweł
STIMMA Anna
50ZIELONY PELIKAN 00:18:2700:37:20
36GÓRNY Łukasz
GACKOWSKA Izabela
KABACIŃSKA Kinga
CYBUL Anna
WALTER Anna
33POBIEGUSY 00:18:1200:37:52
37CYLKOWSKA Adrianna
WRONKA Joanna
ZIELIŃSKI Mikołaj
SMOLIŃSKA Daria
SMOLIŃSKI Marek
23LECĘ BO CHCĘ 00:18:2200:38:00
38MIAZGA Katarzyna
MIAZGA Adam
GOLIK Krzysztof
GOLIK Magdalena
OŻDŻYŃSKA Patrycja
31PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 00:17:2200:38:05
39STOKŁOSA-KUBICKA Basia
FEDEK Natalia
JARCZYŃSKA Daria
WOŹNIAK Kinga
KUBICKI Szymon
20KREJZOOLKI 00:18:0100:38:25
40JASIK Jarosław
DROZDOWSKA Aleksandra
OŚCIAK Adrian
ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz
- -
26MAM KOLKĘ 00:18:0900:38:59
41WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra
WITKIEWICZ Roksana
CYCHOWSKA Anna
ŁUKASZEK Marek
GAWRYCH Adam
46ŚLIMACZKI MIKOŁAJA 00:18:5500:39:44
42MOLINSKI Jakub
RZEPECKA Katarzyna
CZYŻEWSKA Bernadetta
KOWALCZYK Zuza
FILARECKI Wojciech
38RÓB DOBRO TEAM 00:19:1200:40:19
43KRYMER Agnieszka
JUSZCZAK Barbara
GRYNIS Anna
SIWIAK-STARZYŃSKA Joanna
RASZTUBOWICZ Agnieszka
21KRÓLOWE ŻYCIA 00:19:3600:40:39
44CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
BRUCKA Alina
BROSS Agata
URBANEK Magda
KWIATKOWSKA Małgorzata
32PIĘKNE BIEGACZKI 00:20:3200:42:04
45SAPA Dariusz
KICIŃSKA Joanna
OLEWNIK Ewelina
ZALEWSKA Agnieszka
MARCINIAK Wiktoria
5BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 00:20:3100:42:57
46RYSZKIEWICZ Emilia
WYSZOMIRSKA Agnieszka
WYSZOMIRSKI Grzegorz
RYSZKIEWICZ Dariusz
WAKUŁA Agnieszka
41RYSZ-WYSZ 00:20:3900:43:31
47KEMPA Arek
JURKIEWICZ Bartłomiej
LEMPEK Dominika
OLSZEWSKA Kamila
LEMPEK Joanna
9DALEKO JESZCZE? 00:22:2300:46:35
48PAWLEWSKA Klaudia
DULIŃSKA Alicja
CHYLIŃSKA Nicolette
DEŻAKOWSKA Weronika
DEŻAKOWSKA Agata
10DANCERS RUM 00:17:3501:04:08
Znaleziono 48 wynik(ów)