V CROSS NA WRZOSACH - NORDIC WALKING - 5KM

Wydarzenie:
Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Okonek
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
55
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-jun | M-jun | K18-44 | M18-44 | K45+ | M45+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAKIMIEC Tadeusz 46HUSARIIA RACE TEAMSZCZECINEKM45+1M 100:33:37.33 6:438.9
2WOJTCZAK Urszula 201CZAPELKICZAPLINEKK18-441K 100:38:50.37+00:05:137:467.7
3STRZELECKA Małgorzata 169SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45+1K 200:38:51.68+00:05:147:467.7
4LENARTOWICZ Stanisław 97STARA LUBIANKAM45+2M 200:38:51.76+00:05:147:467.7
5JURCZYSZYN Zyta 54CZAPELKICZAPLINEKK18-442K 300:39:17.97+00:05:407:517.6
6BERCZYŃSKI Henryk 7NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM45+3M 300:39:20.62+00:05:437:527.6
7GRZYWOCZ Bernard 40MOSINAM45+4M 400:39:45.04+00:06:077:577.5
8WIECZOREK Krzysztof 194NORDIC WALKING LUBASZDĘBEM45+5M 500:39:53.29+00:06:157:587.5
9MATYJA Anna 110ŚREMCHODZIŚREMK45+2K 400:40:11.37+00:06:348:027.5
10PRUSKA Agnieszka 139DWA KIJEWIDZINOK45+3K 500:40:54.03+00:07:168:107.3
11PAŁUBICKA Małgorzata 128NORDIC WALKING LUBASZLUBASZK45+4K 600:41:17.02+00:07:398:157.3
12BADZIĄG Waldemar 1SŁUPSKM45+6M 600:41:26.10+00:07:488:177.2
13SZUDOBAJ Hanna 181SŁUPSKK45+5K 700:41:27.98+00:07:508:177.2
14JURJEWICZ Małgorzata 55SZCZECINEKK18-443K 800:41:33.41+00:07:568:187.2
15FURMAN Renata 31MŁYNKOWOK45+6K 900:42:25.84+00:08:488:297.1
16STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 171SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM45+7M 700:42:34.02+00:08:568:307
17KOCHANOWSKA Anna 66OKONEKK18-444K 1000:42:39.67+00:09:028:327
18NOWACKA Aleksandra 119OKONEKK18-445K 1100:42:42.06+00:09:048:327
19DZIĘCIOŁ Anna 25TUROWOK18-446K 1200:42:54.61+00:09:178:357
20WIŚNIK Agnieszka 196ZUMBA WALKINGSZCZECINEKK18-447K 1300:43:00.59+00:09:238:367
21OLSZEWSKA Bożena 125ZŁOTÓWK18-448K 1400:43:06.85+00:09:298:377
22KRYŚKIEWICZ Janina 81ZŁOTÓWK45+7K 1500:43:13.74+00:09:368:386.9
23KOWALSKA Katarzyna 76STEPIEŃK18-449K 1600:43:23.10+00:09:458:406.9
24GRZYWOCZ Irena 41MOSINAK45+8K 1700:43:28.48+00:09:518:416.9
25TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona 176ZUMBA WALKINGSZCZECINEKK45+9K 1800:43:36.87+00:09:598:436.9
26BERCZYŃSKA Zofia 6OKONEKK45+10K 1900:43:46.84+00:10:098:456.9
27NOWACZYK Magdalena 120NORDIC WALKING LUBASZCZARNKÓWK18-4410K 2000:44:57.29+00:11:198:596.7
28PIETRZYK Anna 135KALISZ POMORSKIK45+11K 2100:45:15.57+00:11:389:036.6
29DELIKAT Violetta 15OKONEKK45+12K 2200:45:35.20+00:11:579:076.6
30KUICH Anna 86LILL-SPORTZŁOTÓWK45+13K 2300:45:37.56+00:12:009:076.6
31ŁABĘDŹ Katarzyna 101LILL-SPORTZŁOTÓWK45+14K 2400:45:39.41+00:12:029:086.6
32PERLIK Wiesław 131TADMAXZIELONKAM45+8M 800:45:41.75+00:12:049:086.6
33PIASKOWIAK Karolina 132BORNE BIEGABORNE SULINOWOK18-4411K 2500:46:14.32+00:12:369:146.5
34WAWRZONKOWSKA-GRYGAS Justyna 192SZCZECINEKK18-4412K 2600:46:37.74+00:13:009:196.4
35WAJDA Izabela 190BORNE SULINOWOK45+15K 2700:46:45.33+00:13:089:216.4
36SMARUJ - SADOWSKA Janina 158BYDGOSZCZK45+16K 2800:46:58.51+00:13:219:236.4
37WIECZOREK Aneta 195NORDIC WALKING LUBASZDĘBEK45+17K 2900:47:03.26+00:13:259:246.4
38OBUCHOWICZ Mariola 123NOBLINYK18-4413K 3000:47:05.83+00:13:289:256.4
39STRZELEC Jan 168PRZYBKOWOM45+9M 900:48:21.26+00:14:439:406.2
40ZIĘBA Halina 211PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK45+18K 3100:48:22.00+00:14:449:406.2
41STRZELECKA Tośka 170SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-jun1K 3200:48:57.95+00:15:209:476.1
42LAWRANZ Justyna 95STRZESZYNK18-4414K 3300:49:00.71+00:15:239:486.1
43CZEREŚNIAK Iwona 13SIEMCZYNOK45+19K 3400:49:39.71+00:16:029:566
44BORATYNSKA Monika 8SZCZECINEKK18-4415K 3500:49:41.88+00:16:049:566
45SZAMOTUŁA-STRZELEC Maryla 177PRZYBKOWOK45+20K 3600:50:01.73+00:16:2410:006
46GOTLIB Halina 37PIŁAK45+21K 3700:50:46.24+00:17:0810:095.9
47MILACHOWSKA Agnieszka 112NOWINYK18-4416K 3800:57:19.77+00:23:4211:275.2
Znaleziono 47 wynik(ów)