V CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Okonek
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
97
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
87
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAZERSKI Bartosz 102LKS ZANTTYR SZTUMSZTUMM40-491M 100:18:50.71 3:4615.9
2KRYZEL Tomasz 82WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM18-291M 200:19:41.00+00:00:503:5615.2
3CENTKA Jakub 96ZŁOTÓWM18-292M 300:20:04.31+00:01:134:0015
4KASZUBA Artur 60DEBRZNOM40-492M 400:20:10.62+00:01:194:0214.9
5KASIELSKI Rafał 218TEAM TERMINATORUNGOLCEM14-171M 500:21:25.66+00:02:344:1714
6PIETRZAK Michał 133OKONEKM40-493M 600:22:12.24+00:03:214:2613.5
7LEŚNIEWSKI Tomasz 98POZNANM50-591M 700:22:55.36+00:04:044:3513.1
8PODŁYSKA Tadeusz 137ZA:SAPA: NITRZCIANKAM40-494M 800:22:55.96+00:04:054:3513.1
9KATRYCZ Zbigniew 64STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM50-592M 900:22:57.43+00:04:064:3513.1
10KUBIAK Daniel 83PRECON POLSKAJASTROWIEM30-391M 1000:23:20.10+00:04:294:4012.9
11PYREK Krzysztof 1401 RBLOGWAŁCZM30-392M 1100:24:06.08+00:05:154:4912.4
12CZARNECKI Mirosław 12ZŁOTÓWM50-593M 1200:24:07.53+00:05:164:4912.4
13PAWŁOWSKI Michał 130PRECON - POLSKAJASTROWIEM40-495M 1300:24:08.74+00:05:184:4912.4
14SPORS Sebastian 160OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAM18-293M 1400:24:18.45+00:05:274:5112.3
15ZAKIELARZ Jan 208PRECON POLSKA JASTROWIEJASROWIEM60+1M 1500:24:41.95+00:05:514:5612.1
16GEMZA Marcin 35ZŁOTÓWM30-393M 1600:24:50.95+00:06:004:5812.1
17GÓRA Agnieszka 185#ZabieganiNocąOKONEKK40-491K 100:25:15.37+00:06:245:0311.9
18HAŁKA Justyna 42ŁOBEZK30-391K 200:25:38.90+00:06:485:0711.7
19TYLMAN Piotr 100RUNDORFINACZAPLINEKM30-394M 1700:26:19.96+00:07:295:1611.4
20ZIÓŁKOWSKI Wojciech 213#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-496M 1800:26:29.29+00:07:385:1711.3
21LAJTER Jerzy 934 RUN TEAM PIŁAPIŁAM60+2M 1900:26:39.49+00:07:485:1911.3
22ROKITA Emilia 144CZARNE BIEGACZARNEK30-392K 300:27:01.03+00:08:105:2411.1
23HAŁKA Arkadiusz 43ŁOBEZM40-497M 2000:27:14.66+00:08:235:2711
24BŁĄD Czesław 48STARA WIŚNIEWKAM40-498M 2100:27:16.07+00:08:255:2711
25NITA Wiesław 117VILLAGE PUNK RUNPIECEWOM40-499M 2200:27:26.87+00:08:365:2910.9
26SKOCZYLAS Henryk 156BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM40-4910M 2300:27:47.55+00:08:565:3310.8
27FIECEK Łukasz 29LĘDYCZEKM18-294M 2400:27:56.08+00:09:055:3510.7
28KARCZEWSKA Agnieszka 58TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK30-393K 400:28:03.31+00:09:125:3610.7
29STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 166TRZCIANKAK30-394K 500:28:19.12+00:09:285:3910.6
30KUSIAK Joanna 89SZCZECINEKK30-395K 600:28:23.72+00:09:335:4010.6
31ZAKIELARZ Anna 209TEAM TERMINATORUNSYPNIEWOK30-396K 700:28:45.38+00:09:545:4510.4
32GRZYSTEK Marcin 38SITNOM30-395M 2500:28:49.79+00:09:595:4610.4
33RYNKIEWICZ Piotr 149TB WALDEKSZCZECINEKM30-396M 2600:28:57.03+00:10:065:4710.4
34RYNKIEWICZ Aleksandra 150TB WALDEKSZCZECINEKK30-397K 800:29:30.07+00:10:395:5410.2
35SKRODZKI Paweł 50CZAPLINEKM18-295M 2700:29:33.32+00:10:425:5410.2
36KASZUBA Marta 63OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAK18-291K 900:29:45.97+00:10:555:5710.1
37GAWRON Andrzej 34TRZCIANKAM40-4911M 2800:29:51.52+00:11:005:5810.1
38SCHMIDT-BŁĄD Dominik 153OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAM18-296M 2900:30:01.28+00:11:106:0010
39PYREK Iwona 141WAŁCZK30-398K 1000:30:09.68+00:11:186:029.9
40ORMINSKA Karolina 126OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAK18-292K 1100:30:34.40+00:11:436:079.8
41KUŻAJ Sławomir 91PIŁAPIŁAM50-594M 3000:30:36.96+00:11:466:079.8
42PIETRZYK Rafał 136KALISZ POMORSKIM30-397M 3100:31:14.28+00:12:236:149.6
43KASZUBA Artur 61OSP ŁUGIŁUGIM30-398M 3200:31:24.73+00:12:346:169.6
44MATUSZAK Justyna 108RUNDORFINAOTRZEPK30-399K 1200:31:33.27+00:12:426:189.5
45JUSZCZAK Karolina 56RUNDORFINACZAPLINEKK30-3910K 1300:32:02.74+00:13:126:249.4
46WDOWIAK Kasia 193TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK30-3911K 1400:32:06.84+00:13:166:259.3
47CZARNECKA Małgorzata 11ZŁOTÓWK50-591K 1500:32:16.60+00:13:256:279.3
48WAJDA Waldemar 191BORNE SULINOWOM40-4912M 3300:32:26.44+00:13:356:299.2
49NITA Katarzyna 118VILLAGE PUNK RUNPIECEWOK40-492K 1600:32:34.22+00:13:436:319.2
50JAKÓBIAK Kacper 47ZŁOTÓWM30-399M 3400:32:34.36+00:13:436:319.2
51DUSZYŃSKA Jolanta 22RUNDORFINAŚWIERCZYNAK30-3912K 1700:32:40.83+00:13:506:329.2
52ZADROŻNA Magdalena 206WAŁCZK40-493K 1800:32:44.17+00:13:536:329.2
53GAWRON Urszula 33TRZCIANKAK30-3913K 1900:33:28.75+00:14:386:419
54NOWAK-GEMZA Monika 122ZŁOTÓWK40-494K 2000:33:33.42+00:14:426:428.9
55PRZEDNÓWEK Mariola 143CZARNEK30-3914K 2100:33:39.07+00:14:486:438.9
56WODZYŃSKA Katarzyna 199ZABIEGANI NOCĄOKONEKK30-3915K 2200:33:55.24+00:15:046:478.8
57SPYCHAŁA Anna 161OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAK18-293K 2300:33:56.69+00:15:056:478.8
58BUCHOWSKI Marek 9PARKRUNSZCZECINEKM60+3M 3500:34:03.50+00:15:126:488.8
59RUDNICKA Mariola 146TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK40-495K 2400:34:06.39+00:15:156:498.8
60DRZAZGA Zbigniew 19SP NR 1 W SZCZECINKUSZCZECINEKM50-595M 3600:34:21.19+00:15:306:528.7
61KASZUBA Agnieszka 62OSP ŁUGIŁUGIK30-3916K 2500:34:21.25+00:15:306:528.7
62KOŁDA Klaudia 68ZŁOTÓWK14-171K 2600:34:25.54+00:15:346:538.7
63KOŁDA Ania 67ZŁOTÓWK40-496K 2700:34:25.68+00:15:346:538.7
64GRZYSTEK Katarzyna 39SZCZECINEKK40-497K 2800:34:29.40+00:15:386:548.7
65ZDZIABEK Jarosław 210ABERDEENSHIRE'S LIONSPIŁAM50-596M 3700:34:41.76+00:15:516:568.6
66SCHWERKOLT Karolina 154TRZCIANKAK18-294K 2900:34:52.42+00:16:016:588.6
67DZIAMECKA Aleksandra 23OSP ŁUGIŁUGIK18-295K 3000:35:00.30+00:16:097:008.6
68KROCZYŃSKI Robert 80KOŁOBRZEGM14-172M 3800:35:22.17+00:16:317:048.5
69STAŚ Adrianna 162BIAŁAK18-296K 3100:35:25.06+00:16:347:058.5
70PAWLUŚ Kamilla 129SZCZECINEKK40-498K 3200:35:51.01+00:17:007:108.4
71DZIAMECKI Michał 24OSP ŁUGIŁUGIM30-3910M 3900:36:23.14+00:17:327:168.2
72DUBISZ Joanna 20LILL-SPORTZŁOTÓWK40-499K 3300:36:29.41+00:17:387:188.2
73WRONA Ryszard 204LILL-SPORTZŁOTÓWM50-597M 4000:36:29.63+00:17:387:178.2
74ROLNICZAK Joanna 145TRZCIANKAK30-3917K 3400:36:40.40+00:17:497:208.2
75DROBKIEWICZ Ewa 18OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAK30-3918K 3500:37:03.06+00:18:127:248.1
76MACIEJCZAK Karolina 104PIŁAPIŁAK40-4910K 3600:37:05.49+00:18:147:258.1
77RYNKIEWICZ Sylwia 148SZCZECINEKK30-3919K 3700:37:48.10+00:18:577:337.9
78WOJTECZKO Magdalena 202RUNDORFINACZAPLIK40-4911K 3800:38:04.52+00:19:137:367.9
79FIRLEJ Agnieszka 30RUNDORFINACZAPLINEKK40-4912K 3900:38:04.78+00:19:147:377.9
80KOWALSKA Agnieszka 77TRZCIANKAK30-3920K 4000:38:29.85+00:19:397:427.8
81DĄBROWSKA Katarzyna 14RUNDORFINACZAPLINEKK30-3921K 4100:39:01.55+00:20:107:487.7
82KWIATKOWSKA Agnieszka 92RESPECT LOTYŃLOTYŃK40-4913K 4200:39:17.65+00:20:267:517.6
83RĘBIŚ Monika 142ZŁOTÓWK18-297K 4300:39:28.28+00:20:377:537.6
84KUC - BREJNA Anna 85SULIKOWOK40-4914K 4400:40:12.40+00:21:218:027.5
85ZIĘBA BŁASZKIEWICZ Agnieszka 212PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK30-3922K 4500:40:26.37+00:21:358:057.4
86SUCHANOWSKA Anna 172RESPECT LOTYŃLOTYŃK40-4915K 4600:42:09.74+00:23:198:267.1
87KUŚMIEREK Wiktoria 90SYPNIEWOK14-172K 4700:44:42.32+00:25:518:566.7
Znaleziono 87 wynik(ów)