Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 1078 |
Wystartowało : | 904 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 13 Fala | 14 Fala | 15 Fala | 16 Fala | 17 Fala | 18 Fala | 19 Fala | 2 Fala | 20 Fala | 21 Fala | 22 Fala | 23 Fala | 24 Fala | 25 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CISZEWSKI Marek | 31 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
2 | GARBACIAK Grzegorz | 54 | POLICE | M3 40-49 | Drink team | 00:00:00 | |||
3 | OLENICZAK Konrad | 350 | SZCZECIN | M3 40-49 | TAK BOMO | 00:00:00 | |||
4 | AYAN Ismail | 512 | Braunschweig hash house harriers | SALZGITTER | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
5 | BRZOZA Maciek | 14 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
6 | KUBIACZYK Ireneusz | 123 | MOSTY | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
7 | MOSKWA Akadiusz | 166 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
8 | OLEKSIAK Marcin | 178 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
9 | PAKURA Krzysztof | 185 | DOŁUJE | M3 40-49 | Ławeczka | 00:00:00 | |||
10 | BABKIL Tomasz | 187 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
11 | PIETRUKANIEC Wojciech | 196 | GOLENIÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
12 | PIĘTKA Grzegorz | 199 | 1973 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
13 | POKORSKI Rafał | 207 | Husaria race team | GOLCZEWO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
14 | REDMERSKI Konrad | 217 | GOLENIÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
15 | SŁOJKOWSKI Przemysław | 231 | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
16 | SMYKA Jarosław | 232 | PRZELEWICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
17 | STYMA Sławomir | 240 | Husaria | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
18 | SZUFRANOWICZ Mirosław | 246 | Klub biegacza santander | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
19 | SZYSZKO Artur | 252 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
20 | TOKARCZYK Grzegorz | 256 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
21 | WARKOCZYŃSKI Marcin | 265 | Dla eluni | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
22 | ZASADA Jarosław | 281 | STARGARD | M3 40-49 | Kp psp stargard | 00:00:00 | |||
23 | ZDUŃCZYK Paweł | 283 | POLICE | M3 40-49 | Ósemkowa petarda | 00:00:00 | |||
24 | ZDZIEBŁOWSKI Bartosz | 284 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
25 | MALEC Mariusz | 299 | Stargardzki klub morsów miedwianie | STSRGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
26 | GRAŻEWICZ Marek | 319 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
27 | RUTKOWSKI Michał | 372 | Skb dzik | M3 40-49 | Skb dzik | 00:00:00 | |||
28 | SĄCZ Dariusz | 373 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
29 | GIETKO Piotr | 378 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
30 | KABAŁA Rafał | 383 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
31 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 521 | Kpw świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
32 | BARSZCZEWSKI Jacek | 522 | Zdrowo pieprznięci | MORZYCZYN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
33 | BOCK Udo | 547 | Braunschweig hash house harriers | MEINE | M3 40-49 | Braunschweig hash house harriers | 00:00:00 | ||
34 | BORODYN Andrzej | 551 | Grupa dochodzeniowa save the beat | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
35 | BURAKOWSKI Grzegorz | 564 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
36 | BZDAWKA Rafał | 566 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
37 | CARŁO Marcin | 568 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
38 | CHUDZIŃSKI Bartosz | 577 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
39 | CIEMCIOCH Pawel | 579 | UXBRIDGE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
40 | CIEPIELA Przemysław | 581 | BEZRZECZE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
41 | CIESZYNSKI Wojciech | 582 | PNIEWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
42 | DOBRYCKI Piotr | 599 | Bridgestone stargard runners | SZCZECIN | M3 40-49 | Bridgestone stargard runners | 00:00:00 | ||
43 | DUSZA Robert | 614 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
44 | DZIEMECKI Grzegorz | 616 | Sks husaria | SZCZECIN | M3 40-49 | Sks husaria | 00:00:00 | ||
45 | KARDACKI Rafał | 621 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
46 | FIJOŁEK Krzysztof | 623 | Viking bike team | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
47 | GANCKE Grzegorz | 631 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
48 | GITNER Marcin | 639 | Biękni i bestie | GDYNIA | M3 40-49 | Piękni i bestie | 00:00:00 | ||
49 | GOZDYRA Darek | 646 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
50 | GRALEWICZ Robert | 650 | Murowane morsy | MUROWANA GOŚLINA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
51 | GRODZIŃSKI Arkadiusz | 653 | Stargardzki klub morsów miedwianie | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
52 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 658 | GŁOGÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
53 | GRZYBOWSKI Przemysław | 661 | Kp psp police | SZCZECIN | M3 40-49 | Kp psp police | 00:00:00 | ||
54 | HAJDUK Maciej | 663 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
55 | HNAT Rafał | 671 | Wataha wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | Wataha wałcz | Wataha wałcz | 00:00:00 | |
56 | JASIK Mariusz | 692 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
57 | JASTRZĘBSKI Daniel | 695 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
58 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 696 | Rx fitness lubin | LUBIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
59 | JODŁOWSKI Marek | 701 | KROSNO ODRZ | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
60 | KACZMAREK Krzysztof | 704 | Osowa biega | GDAŃSK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
61 | KLESZOWSKI Daniel | 724 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
62 | KLIMEK Krzysztof | 727 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
63 | KOSTRZEWA Mariusz | 744 | Dzikie wieprze crm | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
64 | KOWAL Tomasz | 748 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
65 | KUCHARCZYK Robert | 764 | Rungryf | GRYFICE | M3 40-49 | Rungryf | 00:00:00 | ||
66 | LEŚNIEWSKI Wojciech | 791 | - | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
67 | ŁAWNICZAK Sebastian | 801 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
68 | ŁEMPKOWSKI Janusz | 806 | Dll partners | POLICE | M3 40-49 | BBL Police | 00:00:00 | ||
69 | MAJCHER Piotr | 815 | Piła team | PIŁA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
70 | MAKSAJDA Dariusz | 818 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
71 | MAŁOCHA Mariusz | 821 | Dziady ocr | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
72 | MARKS Maciej | 826 | Stowarzyszenie dołuje-Kościno | DOŁUJE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
73 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 827 | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
74 | MĄDRAWSKI Tomasz | 836 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
75 | MLECZEK Roman | 846 | Babinek biega | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
76 | MOSKWA Grzegorz | 849 | 12bz | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
77 | MRÓZ Tomek | 851 | ŁÓDŹ | M3 40-49 | Ockkt | 00:00:00 | |||
78 | NASIADEK Arkadiusz | 862 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
79 | NASKRĘT Dariusz | 863 | MUROWANA GOSLINA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
80 | NIEZGODA Adam | 871 | Kompas team | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
81 | OMELAŃCZUK Piotr | 885 | Zdrowo pieprznięci | TRZEBIATÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
82 | OSTOJSKI Ireneusz | 889 | Dll partners | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
83 | OSTROWSKI Piotr | 891 | 23. baza lotnictwa taktycznego | BARCZĄCA | M3 40-49 | 23. baza lotnictwa taktycznego | 23. baza lotnictwa taktycznego | 00:00:00 | |
84 | PEDZIWIATR Marek | 903 | LONDYN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
85 | PONIEWIERKA Remigiusz | 917 | Dragon 10 | IŁOWA | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
86 | PRĘTKI Robert | 927 | ŚWIERCZYNA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
87 | REMLAJN Adam | 943 | Grupa malbork | MALBORK | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
88 | SADOWSKI Mariusz | 957 | Iron house | FABIANKI | M3 40-49 | Ocr team włocławek | 00:00:00 | ||
89 | STEFAŃCZYK Przemysław | 1002 | Gazela świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
90 | STEMPNIAK Zbigniew | 1005 | Rebels legion team | HEL | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
91 | SZYPKOWSKI Marek | 1027 | Chwiram | WAŁCZ | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
92 | TOMASIŃSKI Szymon | 1037 | Osowa-Biega | BANINO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
93 | TUMANOWICZ Tomasz | 1041 | GRYFICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
94 | ULASS Robert | 1046 | MIERZYN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
95 | WAJDA Waldemar | 1050 | BORNE SULINOWO | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
96 | WARCHAŁOWSKI Arkadiusz | 1053 | DOBRA SZCZECIŃSKA | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
97 | WASILEWSKI Andrzej | 1055 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
98 | WIECZOREK Mariusz | 1060 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
99 | WIECZOREK Wojciech | 1062 | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
100 | WIERZCHOWSKI Arkadiusz | 1067 | Bridgestone stargard runners | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
101 | WITORZĘĆ Dariusz | 1076 | ŁĘGI | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
102 | WOJTKOWIAK Rafał | 1080 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
103 | WOSZCZYK Sebastian | 1088 | MIĘDZYRZECZ | M3 40-49 | Dzikie dziki gorzów | 00:00:00 | |||
104 | WUJDA Mirosław | 1100 | Erni rulez | DĘBNO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
105 | ZADROŻNY Szymon | 1106 | Wataha wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | Ożw szczecin | Wataha wałcz | 00:00:00 | |
106 | ZELEK Darek | 1113 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
107 | ZGUTKA Tomasz | 1116 | Husaria race team | SZCZECIN | M3 40-49 | Husaria race team | 00:00:00 | ||
108 | ŻUROWSKI Jarosław | 1127 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
109 | BŁASIAK Radosław | 1133 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
110 | CZYNSZAK Krystian | 1146 | STARGARD | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
111 | STRELCOW Krzysztof | 1149 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
112 | BARTNIK Jarosław | 1266 | Śrundunia szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
113 | PLESNER Krzysztof | 1283 | Jrg3 szczecin | STARGARD | M3 40-49 | Psp szczecin | 00:00:00 | ||
114 | KRZEŚNIOWSKI Marcin | 1305 | Rowerowy załom | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
115 | KRASNODĘBSKI Konrad | 1405 | Bbl police | POLICE | M3 40-49 | BBL Police | 00:00:00 | ||
116 | BOJANOWSKI Piotr | 1408 | Bemo Motor | SZCZECIN | M3 40-49 | Bemo Motor | 00:00:00 | ||
117 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 1098 | Raz szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | Raz szczecin | 00:00:00 | ||
118 | WIECZORKOWSKI Paweł | 1064 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
119 | HRYNIŁO Marcin | 1407 | Bemo Motor | SZCZECIN | M3 40-49 | Bemo Motor | 00:00:00 | ||
120 | PIERŚCIŃSKI Sławomir | 910 | POLICE | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
121 | SURGUCKI Sebastian | 1012 | W pogoni za duchem | CHORZÓW | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
122 | CIĘŻKI Mariusz | 329 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | ||||
123 | KONDELA Paweł | 737 | Aktywne choszczno | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
124 | ZYGMUNT Tomasz | 1140 | SZCZECIN | M3 40-49 | Ożw szczecin | 00:00:00 | |||
125 | SZKUP Rafał | 363 | Optima | SZCZECIN | M3 40-49 | Optima | 00:00:00 | ||
126 | NOWACKI Tomasz | 360 | Optima | SZCZECIN | M3 40-49 | Optima | 00:00:00 | ||
127 | CHMIELEWSKI Adam | 359 | Optima | M3 40-49 | Optima | 00:00:00 | |||
128 | BANAŚ Marcin | 8 | Wieczorne bieganie w szczecinie | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 | |||
129 | DOLEŻEK Krystian | 601 | SZCZECIN | M3 40-49 | 00:00:00 |
Znaleziono 129 wynik(ów)