V HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-10-07
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
620
Wystartowało:
540
Nie ukończyło:
33
Ukończyło:
507
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 37.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Roztoki
12km
P2_Solinka2
26km
P1_Roztoki
37.8km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GRZĄDZIEL Dominik 332ATTIQDZIEKANOWICEM301M 100:00:0000:49:1801:59:4203:06:1404:22:34.6004:22:35.20 5:0211.9
2FARON Robert 167Salco GARMIN TeamZALESIEM401M 200:00:0000:49:2902:03:2703:11:3904:32:01.1004:32:01.70+00:09:265:1311.5
3KOCZWARA Tomasz 436RADOMYŚL WIELKIM402M 300:00:0100:47:5202:00:2903:10:1004:34:06.3004:34:07.80+00:11:325:1611.4
4UZNAŃSKI Piotr 383Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 400:00:0200:49:1602:03:2403:15:4004:41:13.4004:41:15.60+00:18:405:2411.1
5SEDLAK Michał 38LubieToBieganieGIERASZOWICEM403M 500:00:0000:50:0402:03:4603:13:4704:42:16.0504:42:16.90+00:19:415:2511.1
6HUZIOR Piotr 539Attiq/SalmingNOWY TARGM404M 600:00:0100:50:2502:06:2203:17:3004:44:17.0504:44:18.10+00:21:425:2811
7JENDRYCH Artur 515Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM201M 700:00:0100:50:4902:08:0903:19:2004:45:51.7004:45:53.25+00:23:185:2910.9
8ZDANOWSKI Łukasz 580SMRYKISIEDLCEM202M 800:00:0100:50:4502:08:4003:24:3304:53:54.6504:53:56.15+00:31:205:3910.6
9TOKARZ Andrzej 538andrzejtokarz.pl/Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM303M 900:00:0000:49:2702:08:1203:28:3305:00:45.8505:00:46.65+00:38:115:4710.4
10BOROWCZYK Sebastian 574KB DębiecPOZNAŃM203M 1000:00:0100:49:3902:06:4103:26:5205:02:34.7005:02:36.05+00:40:005:4910.3
11KRZYSZTOŃ Marcin 50GMP LASY / KRAŚIKLASYM304M 11Nonkonformiści00:00:0100:52:2702:14:3303:30:3705:06:11.0005:06:12.65+00:43:375:5310.2
12KOT Rafał 32Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM305M 12WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI00:00:0200:52:5502:16:2403:32:5505:07:04.1005:07:06.55+00:44:315:5410.2
13LITWIŃSKI Robert 509VEGERUNNERSGRUDZIĄDZM306M 1300:00:0300:59:0602:24:2103:39:1105:11:48.9005:11:52.50+00:49:175:5910
14KOPCEWICZ Tomasz 283STAWIGUDAM307M 1400:00:0500:55:5202:22:5503:41:0805:14:46.4505:14:52.00+00:52:166:039.9
15PAKUŁA Paweł 497MKS 'Żak' Biała PodlaskaWISZNICEM405M 1500:00:0100:55:1702:21:3603:41:2005:16:24.2005:16:26.05+00:53:506:059.9
16MIŚKIEWICZ Mariusz 624M308M 1600:00:0000:50:0302:08:1203:31:5805:18:57.4505:18:58.35+00:56:236:089.8
17GAWLIK Sławek 142MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM309M 1700:00:0000:53:3902:20:0203:41:4505:19:21.0005:19:21.45+00:56:466:089.8
18KOSIERADZKI Łukasz 202MKS Pgoń SiedlceSIEDLCEM204M 1800:00:0200:52:0402:14:3503:35:4305:19:33.9005:19:36.25+00:57:016:089.8
19SKÓRA Tomek 199SKÓRZECM406M 1900:00:0200:52:0402:15:4003:38:2605:20:51.0005:20:53.30+00:58:186:109.7
20WĘGIEL Marcin 367JASŁOM205M 2000:00:0100:52:4802:16:5003:42:3505:21:18.1505:21:20.10+00:58:446:109.7
21ZAJĄC Jacek 363NonkonformistaKRAŚNIKM407M 21Nonkonformiści00:00:0100:52:5602:15:5303:38:2105:21:23.8505:21:25.25+00:58:506:109.7
22RUBIKOWSKI Jacek 124ŻYRARDÓWM206M 2200:00:0100:52:4902:15:2703:37:3205:22:35.3005:22:36.70+01:00:016:129.7
23DUDZIK Robert 42LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM3010M 2300:00:0100:57:3802:27:0203:50:0505:22:46.4505:22:48.30+01:00:136:129.7
24PASIECZNY Robert 614Fartlek GoGORZYCEM408M 24FARTLEK GO00:00:0000:53:4702:17:2503:42:5205:24:52.4505:24:53.00+01:02:176:149.6
25KĘPOWICZ Marcin 376Pasieka KEMPIŻABIA WOLAM409M 25Nonkonformiści00:00:0600:57:2802:26:0903:49:2905:26:31.8005:26:37.80+01:04:026:169.6
26JĘDRASZCZYK Mateusz 558KOŚCIELISKOM207M 2600:00:0100:55:5102:25:5103:52:3705:34:42.3505:34:43.55+01:12:086:269.3
27KOŁDER Tomasz 435PaKo Team CieszynCIESZYNM4010M 2700:00:0400:58:4002:32:3103:58:2205:35:32.7005:35:37.35+01:13:026:279.3
28DUCKI Piotr 413OTK-RzeźnikPOLKOWICEM3011M 2800:00:0400:58:3802:29:3303:54:3505:36:08.0505:36:12.40+01:13:376:279.3
29BAKALARZ Emil 545WROCŁAWM208M 2900:00:0100:55:4402:23:3403:52:3805:37:26.9005:37:28.15+01:14:526:299.2
30FLOREK Seba 400NORAFSPORTGABOŃM3012M 3000:00:0100:53:5402:22:5603:46:4205:37:53.3005:37:55.25+01:15:206:299.2
31BONDARA Sylwia 2Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK301K 100:00:0200:58:5402:26:5103:54:2405:38:00.8005:38:02.95+01:15:276:309.2
32MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4011M 3100:00:1101:00:4502:30:1403:55:3405:37:53.9505:38:05.35+01:15:306:299.2
33OLEKSIŃSKI Dariusz 599ZASAŃM3013M 3200:00:0000:59:5202:31:4903:59:4305:43:23.6005:43:24.45+01:20:496:369.1
34KUKUŁA Maciej 374KRAKÓWM209M 3300:00:1201:00:3902:34:2503:59:1105:47:15.0505:47:27.55+01:24:526:409
35FILIPEK Paweł 451biegusiem.plWARSZAWAM3014M 3400:00:0501:01:2102:33:0303:58:0305:47:21.6505:47:27.60+01:24:526:409
36DOMISZEWSKA Maria 527USTRZYKI DOLNEK501K 200:00:0100:57:3902:27:5103:57:5405:48:11.8505:48:13.05+01:25:376:419
37LEKKI Jerzy 361BBRunnersBIELSKO-BIAŁAM4012M 3500:00:1701:01:5802:31:3803:58:3505:48:04.5005:48:21.65+01:25:466:419
38KIK Iwona 392Daniel Wosik Tervel Team/KW KrakówKRAKÓWK302K 300:00:0100:56:1002:29:5304:00:2605:51:34.7005:51:35.80+01:29:006:458.9
39WIĘCH Piotr 597WOŁOMINM3015M 3600:00:0400:57:4702:39:4104:11:2905:53:59.0005:54:03.60+01:31:286:488.8
40MAZUREK Robert 251Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKYLUBLINM4013M 37Nonkonformiści00:00:0601:00:1102:35:5304:08:0405:54:44.2505:54:50.30+01:32:156:498.8
41ŁAGOŻNY Łukasz 215Euro24 TeamSANOKM3016M 3800:00:0300:58:5402:31:4004:02:2605:55:32.6505:55:36.55+01:33:016:508.8
42ZALEWSKI Karol 305MKB DreptakWIŚNIEWM3017M 39 MKB Dreptak00:00:1101:03:5102:37:3404:08:2605:55:28.6505:55:39.80+01:33:046:508.8
43UBER Marcin 476Decathlon Przymorze Running TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM2010M 4000:00:0600:59:3802:33:5404:07:5605:57:32.4505:57:38.85+01:35:036:528.7
44LUBAŃSKI Robert 408BUKOWICEM501M 4100:00:0200:57:5402:32:0004:04:4106:00:43.5506:00:45.55+01:38:106:568.6
45MAKOWSKI Jerzy 320SUSZNOM502M 4200:00:0701:04:3802:41:2804:12:1306:02:32.4506:02:39.65+01:40:046:588.6
46GRONDYS Paweł 61WROCŁAWM3018M 4300:00:0100:57:5702:34:3004:05:3506:03:53.1506:03:54.85+01:41:196:598.6
47MACIĄGOWSKI Sławomir 313NOWE MIASTO NAD PILICĄM3019M 4400:00:1901:02:4702:38:0804:11:1806:04:11.5006:04:30.65+01:41:557:008.6
48PEPLAK Jarosław 623M3020M 4500:00:0301:00:0002:36:3704:13:3606:06:02.0006:06:05.40+01:43:307:028.5
49KUCIEL Paweł 343Kopalnia Wapienia CzatkowiceTENCZYNEKM2011M 4600:00:3001:00:1502:39:2004:17:3606:08:50.3006:09:20.95+01:46:457:058.5
50STEMPKOWICZ Jacek 297GORLICEM3021M 4700:00:1100:57:4002:33:2304:11:2606:09:38.4506:09:50.40+01:47:157:068.4
51SZCZEPKOWSKI Bartek 427BZ WBK Runners TeamWARSZAWAM3022M 4800:00:0501:01:2002:33:0404:09:2706:09:58.7006:10:04.55+01:47:297:068.4
52SUDER Grzegorz 619LISZKIM3023M 4900:00:1701:05:3802:45:5504:17:5106:10:43.2006:11:00.70+01:48:257:078.4
53ZMYSŁOWSKI Igor 576LUBLINM2012M 5000:00:1501:02:0802:38:0304:17:5106:12:07.9006:12:23.70+01:49:487:098.4
54PEŁCZYŃSKI Sławomir 488KB Maratończyk DębicaDĘBICAM3024M 5100:00:2901:07:5302:57:2004:26:3206:12:02.6506:12:32.35+01:49:577:098.4
55GARDZIEL Jerzy 386WW TEAMLUBLINM4014M 5200:00:0600:59:1202:33:2904:08:0306:12:33.0506:12:39.45+01:50:047:098.4
56NOWAK Piotr 321BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4015M 5300:00:4401:09:1602:48:3304:21:0706:12:42.1506:13:26.15+01:50:507:108.4
57STYPUŁKOWSKI Piotr 582BIAŁYSTOKM3025M 5400:00:1701:06:1902:40:2904:14:3606:13:40.6006:13:58.40+01:51:237:118.3
58KRZYSZŁOWSKI Rafał 467GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browaraOPOLEM4016M 5500:00:2301:11:0802:52:3304:27:2206:16:44.6006:17:08.00+01:54:327:148.3
59KUPIJAJ Marcin 528Socios GórnikKNURÓWM2013M 5600:00:4501:02:4202:42:4904:21:4006:16:25.9006:17:11.35+01:54:367:148.3
60DROBNY Sławomir 193TYCHYM2014M 5700:00:3701:02:3502:38:4504:17:4306:16:56.4506:17:34.40+01:54:597:148.3
61WALASEK Grzegorz 395biegusiem.plRYKIM4017M 5800:00:0000:53:3302:18:0603:43:4906:17:46.2506:17:47.00+01:55:117:158.3
62CRYER Ben 536FREISINGM2015M 5900:00:2901:11:3502:53:5804:23:3206:19:30.7006:19:59.95+01:57:247:178.2
63FILIPEK Wojciech 563Optim Travel UltraRZESZÓWM503M 6000:00:2401:04:4904:21:3206:20:16.2506:20:40.85+01:58:057:188.2
64PAWĘZKA Mirosław 119Stay Insane / Banda GrudniaLUBLINM3026M 61STAY INSANE 00:00:0901:04:3302:45:4404:25:0506:21:00.0006:21:09.35+01:58:347:198.2
65KUDŁAK Paweł 122Poranny PatrolKRAKÓWM2016M 6200:00:0901:01:3102:37:3204:18:0006:21:43.8506:21:53.20+01:59:187:208.2
66SERZYSKO Bartosz 311Delphi Running TeamCIESZYNM2017M 6300:00:1901:10:3402:50:1104:28:3906:21:36.3506:21:55.95+01:59:207:208.2
67DEMBNY Tomasz 261TARCZYNM4018M 6400:00:0300:57:3902:38:5504:23:5506:22:13.6006:22:16.75+01:59:417:218.2
68LEWANDOWSKA Marlena 378KM Truchcik ŁubiankaTORUŃK401K 400:00:0701:04:4002:52:4304:29:4206:22:09.1006:22:17.00+01:59:417:208.2
69ZYCH Zbigniew 350Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4019M 65Nonkonformiści00:00:0601:03:5702:48:2204:27:3806:23:23.0006:23:29.50+02:00:547:228.1
70BIENIECKA Anna 1OTK RzeźnikK303K 500:00:0201:00:3202:42:5504:24:3606:24:24.0506:24:26.55+02:01:517:238.1
71POROWSKI Waldek 424GrubyBiegaWARSZAWAM4020M 6600:00:3000:59:0302:34:4404:13:2806:25:17.4506:25:48.10+02:03:127:248.1
72SZPAK Slawomir 172KRAKOWM4021M 6700:00:0700:59:3502:41:0204:22:5606:27:06.4506:27:14.25+02:04:397:268.1
73GWIZDAK Justyna 608Wkurw TeamRZESZÓWK304K 600:00:3401:04:0602:45:2704:27:0506:26:50.3506:27:25.10+02:04:497:268.1
74BEDRYJ Mateusz 45442 Do SzczęściaMEŁNOM2018M 6800:00:3401:03:5902:42:5104:25:5106:27:05.6006:27:40.10+02:05:047:268.1
75KIEWISZ Adam 351S.S. Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3027M 6900:00:1201:03:5202:43:3204:26:5506:27:51.3506:28:04.25+02:05:297:278
76KOZIEŁ Grzegorz 110Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3028M 70Silesia Runners Club00:00:0801:05:3502:48:5704:30:0106:28:03.5506:28:11.55+02:05:367:278
77ZIĘTEK Mariusz 512LUBLINM4022M 7100:00:0301:00:0802:50:0004:31:1706:29:59.7506:30:03.05+02:07:277:308
78GRONAU Maciej 182KOBYŁKAM3029M 7200:00:0601:04:2002:45:0904:26:0506:30:22.0006:30:28.80+02:07:537:308
79WIŚNIEWSKI Michał 534Rodzinny relaxWARSZAWAM3030M 7300:00:1201:04:0202:44:4004:27:5406:30:43.2006:30:55.80+02:08:207:308
80KURCZAB Justyna 170LIMANOWAK201K 700:00:2201:07:1602:54:5204:37:1006:30:36.7506:30:58.85+02:08:237:308
81KŁOPOTEK Patryk 155Team Fordon BydgoszczBYDGOSZCZM2019M 7400:00:1101:01:5102:43:2104:25:4906:31:22.7506:31:34.15+02:08:587:318
82KUJAWSKI Marcin 154Team Fordon BydgoszczBYDGOSZCZM2020M 7500:00:1101:01:5202:43:2104:25:5006:31:23.0506:31:34.35+02:08:597:318
83KRUPA Grzegorz 616M4023M 7600:00:0401:02:5402:45:3404:30:2706:31:35.0006:31:39.90+02:09:047:318
84MATYJA Piotr 22Make Hummus Not WarPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3031M 7700:00:0801:06:0702:54:5404:38:5106:34:38.5506:34:47.35+02:12:127:357.9
85ŁUKOMSKI Maciej 152Gang ChódegoŁÓDŹM4024M 7800:00:2201:05:1602:51:1804:38:1406:34:27.0006:34:49.40+02:12:147:357.9
86GRĘBOWIEC Mateusz 90TSA SandomierzSANDOMIERZM3032M 79TSA Sandomierz00:00:2601:03:5702:48:2804:29:3406:34:26.2506:34:52.75+02:12:177:357.9
87JAREMA Maciek 403Lokomotiv MajdanCISNAM3033M 8000:00:0201:03:4602:43:3404:31:2906:35:13.0006:35:15.70+02:12:407:367.9
88MAĆKOWIAK Magda 64WROCŁAWK202K 800:00:0801:06:4802:54:5904:37:4406:35:08.6506:35:17.45+02:12:427:357.9
89ONISK Kamil 86MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2021M 81 MKB Dreptak00:00:1101:03:3302:39:1204:27:0206:36:03.0506:36:14.05+02:13:387:367.9
90KASEJA Maciej 523KB ERGOHORNÓWEKM504M 8200:00:1201:05:1702:52:1704:38:3606:36:30.0506:36:42.35+02:14:077:377.9
91ŚLIWIŃSKI Andrzej 272MIECHÓWM601M 8300:00:0801:10:1002:56:3404:38:0406:37:05.2506:37:14.20+02:14:397:387.9
92KWAŚNIEWSKI Mariusz 309STARGARDM3034M 8400:00:0501:10:2003:03:0904:44:2506:37:52.6006:37:58.55+02:15:237:397.8
93BASZAK Tomasz 546SiłaOgra.plSTRACHÓWM3035M 8500:00:0401:08:2702:59:1204:41:4206:38:01.9506:38:06.25+02:15:317:397.8
94PORĘBA Eugeniusz 484MIECHÓWMIECHÓWM505M 8600:00:1001:09:0102:57:4304:38:4706:38:28.2006:38:38.25+02:16:037:397.8
95WÓR Sara 518RZESZÓWK305K 900:00:3301:07:5102:59:1904:39:0706:38:46.0006:39:19.50+02:16:447:407.8
96WODZIEŃ Andrzej 520ultramaratonpodkarpacki.pl/RZESZÓWM4025M 8700:00:3401:07:5002:59:1904:40:2906:39:05.9506:39:40.10+02:17:047:407.8
97LEKKI Magdalena 307BB RunnersBIELSKO-BIAŁAK203K 1000:00:1701:12:2403:01:2904:41:2206:39:31.4006:39:49.10+02:17:137:417.8
98KENSIK Rafał 588RUN PASJABYDGOSZCZM3036M 8800:00:3201:12:2502:57:5904:37:0106:39:17.8006:39:50.15+02:17:147:407.8
99MILEWSKI Mateusz 418WKURW_TEAMMROZYM3037M 8900:00:1001:05:5602:50:0604:36:4006:40:13.1006:40:23.40+02:17:487:417.8
100KUCZKOWSKI Jerzy 324KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM602M 9000:00:1301:14:5803:02:2204:38:5806:40:14.3506:40:28.10+02:17:527:417.8
101KOTŁOWSKI Marcin 463Run Fun Team ChróściceCHRÓŚCICEM3038M 9100:00:3201:06:5402:54:5504:38:5706:40:02.9006:40:35.30+02:18:007:417.8
102GOS Grzegorz 626KGW Leszno WolaM4026M 9200:00:1801:02:5502:38:1004:24:5606:40:19.8506:40:38.45+02:18:037:417.8
103BRZUSTOWICZ Marek 25KB Geotermia UniejówCISEWM603M 9300:00:2001:04:4302:53:2104:38:0706:40:21.7006:40:42.60+02:18:077:417.8
104EPA Karolina 371PZU Sport TeamWARSZAWAK204K 1100:00:1001:04:3402:53:0204:38:2406:40:37.1006:40:47.90+02:18:127:427.8
105TRACZ Jacek 326SWARZEDZM4027M 9400:00:3401:03:1702:48:1004:38:2906:40:16.9506:40:51.70+02:18:167:417.8
106SUJAK Mirosław 118MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM506M 95 MKB Dreptak00:00:0901:07:4102:52:2704:36:4006:41:44.2006:41:54.10+02:19:187:437.8
107SAMEREK Dariusz 525SPC / MarmelTORUŃM3039M 9600:00:0701:04:4002:52:4304:41:4306:41:59.9506:42:07.35+02:19:327:437.8
108MARSZAŁEK Andrzej 192SWARZĘDZM4028M 9700:00:1101:08:3303:02:3904:49:5606:42:27.4006:42:38.55+02:20:037:447.8
109PAWLIKOWSKI Jacek 445Poland Business RunKRAKÓWM4029M 9800:00:1001:10:0503:03:3904:41:1606:44:05.0006:44:15.00+02:21:397:467.7
110SOSNOWSKI Rafał 416Climb or DieBYDGOSZCZM3040M 9900:00:2701:12:2302:55:0804:44:4006:43:56.7506:44:24.10+02:21:487:467.7
111GARCZYŃSKI Darek 12KATOWICEM4030M 10000:00:1301:11:5503:04:5804:47:1406:44:21.4006:44:34.55+02:21:597:467.7
112PANEK Michał 289TORUŃM2022M 10100:00:2001:07:1402:48:0504:36:0006:44:25.7506:44:46.25+02:22:117:467.7
113ZGIET Radek 212Czart CzartajewCZARTAJEWM507M 10200:00:2501:10:4003:01:2504:45:0906:44:51.6506:45:17.05+02:22:417:477.7
114KWAŚNIEWSKI Rafał 390STARGARDM3041M 10300:00:0701:04:1502:58:0804:45:0406:45:18.4506:45:25.45+02:22:507:477.7
115PAJĄK Andrzej 239Biegam z ABSGARBÓWM4031M 10400:00:0901:09:1403:00:5704:45:1806:45:17.8506:45:26.85+02:22:517:477.7
116SALACHNA-NOWAK Magdalena 236Biegam z ABSLUBLINK402K 1200:00:0901:09:1303:00:5704:45:1206:45:18.0506:45:27.25+02:22:527:477.7
117BORSIAK Sebastian 93Tata Eryka i NatanaGLIWICEM3042M 10500:00:2401:03:3302:44:0904:36:2006:45:12.8006:45:37.20+02:23:027:477.7
118SYDORUK Aleksander 347S.S. Drużyna WilkaGRONITYM4032M 10600:00:0701:03:5702:54:3604:38:2306:46:17.5506:46:24.80+02:23:497:487.7
119PILICHOWSKI Wojciech 355Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4033M 10700:00:1901:07:3602:59:5804:40:0906:47:32.6506:47:51.80+02:25:167:507.7
120REJF Tomasz 432rudy and tuniekBARTOSZYCEM4034M 10800:00:0701:05:4702:55:0804:42:2606:47:45.0506:47:53.00+02:25:177:507.7
121KORDECKA Anna 592BRZESKOK306K 1300:00:2701:09:4303:03:3004:48:2606:47:25.4506:47:53.40+02:25:187:507.7
122MISIĄGIEWICZ Paweł 287TARNOGRÓDM4035M 10900:00:2901:05:5702:54:4804:42:5206:47:24.8506:47:54.15+02:25:187:507.7
123SIEJA Sebasatian 4566 BPDGLIWICEM2023M 11000:00:1201:07:5102:57:5004:43:1606:47:52.6006:48:05.00+02:25:297:507.6
124SKOWROŃSKI Rafał 443Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM3043M 11100:00:2701:09:5002:57:4304:46:3806:48:02.0006:48:29.20+02:25:547:507.6
125GUZIK Łukasz 308Delphi Running TeamŁYSOKANIEM3044M 11200:00:1901:08:3202:50:0804:42:3006:48:10.2506:48:29.55+02:25:547:507.6
126NIERADA Marcin 315KATOWICEM3045M 11300:00:2501:10:3603:03:3004:49:3706:48:06.3006:48:31.30+02:25:567:507.6
127MARCJONIAK Wojciech 448WARSZAWAM4036M 11400:00:3201:12:3903:04:2604:44:0106:48:06.1506:48:38.55+02:26:037:507.6
128WOŹNIAK Jacek 339pixonet.plRYBNIKM4037M 11500:00:3801:08:4802:58:4904:47:4406:48:18.3006:48:56.55+02:26:217:517.6
129DOŁŻYCKI Daniel 440rudy and tuniekBARTOSZYCEM4038M 11600:00:0801:05:4602:55:0704:46:0106:49:02.9506:49:11.05+02:26:357:517.6
130LASKOWSKI Daniel 532Run PasjaBYDGOSZCZM3046M 11700:00:3301:10:5703:01:5204:48:2106:49:17.7506:49:50.75+02:27:157:527.6
131CHRZAN Daniel 511AA TARNÓWTARNÓWM3047M 11800:00:3001:11:4303:04:2804:50:0006:49:20.2006:49:51.05+02:27:157:527.6
132CHMIELEWSKI Michał 159Dream Tri TeamGDAŃSKM4039M 11900:00:2201:11:0303:02:3404:45:3806:49:34.2006:49:56.60+02:27:217:527.6
133STĘPIEŃ Małgorzata 464Poland Business RunKRAKÓWK205K 1400:00:0701:09:1602:57:5204:47:4606:50:11.3006:50:18.45+02:27:437:537.6
134SKIBE Tomasz 125Opel Active TeamRUDA ŚLASKAM4040M 12000:00:0201:03:3902:54:1104:40:0806:51:05.3006:51:07.90+02:28:327:547.6
135MAKARSKI Krzysztof 477Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3048M 12100:00:0701:04:5702:55:2004:41:4706:51:12.7006:51:19.80+02:28:447:547.6
136GRZĘDZICKI Michał 77Brothers G teamGRUDZIĄDZM4041M 12200:00:1401:07:1702:58:0504:54:1006:51:31.6006:51:45.60+02:29:107:547.6
137FIDELUS Joanna 304BKB VICTORIA BRZESKOBRZESKOK307K 1500:00:2801:10:1303:03:2904:50:2606:51:59.3006:52:27.45+02:29:527:557.6
138DOMINIAK Michał 141KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIM3049M 12300:00:2301:12:5503:02:3904:48:1106:52:30.9006:52:54.10+02:30:187:557.6
139WOJTKOWIAK Maciej 414wkurw_teamBYDGOSZCZM4042M 12400:00:1901:06:5602:50:3904:48:4106:52:46.8006:53:06.55+02:30:317:567.6
140KUCZKOWSKI Ryszard 300SS Drużyna WilkaKIEŹLINYM508M 12500:00:1301:10:1102:56:1804:39:4606:53:46.2506:53:59.85+02:31:247:577.5
140GRYGIEL Rafał 522GARBATKA-LETNISKOM2024M 12600:00:2501:07:4502:52:3904:41:3406:53:34.8506:53:59.85+02:31:247:577.5
142PITAS Andrzej 607ZapierdalaczeROGOŹNIKM4043M 12700:00:0201:09:1702:55:5204:45:5106:55:30.6006:55:33.55+02:32:587:597.5
143KUKLA Marcin 230Rysik RunnersWARSZAWAM4044M 12800:00:0601:01:2102:49:0704:38:2606:55:41.6506:55:47.65+02:33:127:597.5
144ZAWADZKI Kordian 207JAROSŁAWM2025M 12900:00:0201:08:0702:51:1404:36:3706:56:16.6506:56:18.95+02:33:438:007.5
145PACHO Sylwester 621PapikiGRZYBÓWM4045M 13000:00:0101:08:4003:04:4304:50:1106:56:23.0006:56:24.05+02:33:488:007.5
146SEKUŁA Mirek 622GRYBÓWM4046M 13100:00:0101:08:5903:04:5004:50:1006:56:24.4006:56:26.10+02:33:508:007.5
147KMAK Sławek 620PAPIKIM4047M 13200:00:0101:08:5303:03:5304:50:1106:56:25.3506:56:27.15+02:33:518:007.5
148PIETRZYK Tomasz 506KRAKÓWM4048M 13300:00:1501:07:3702:57:4504:48:0406:56:42.9506:56:58.25+02:34:238:007.5
149MORAWIEC Daniel 489ŁÓDŹM4049M 13400:00:2001:10:3305:03:1006:56:44.6506:57:05.25+02:34:308:007.5
150GRZYBOWSKI Tomasz 203BYDGOSZCZM4050M 13500:00:1101:08:3303:02:3904:49:5606:57:43.4006:57:54.70+02:35:198:017.5
151SOKALSKI Grzegorz 650Hyundai i running teamKOSTANCICN JEZIORNAM4051M 13600:00:2101:07:0302:57:5504:45:5906:57:42.7006:58:03.75+02:35:288:017.5
152PIĄTEK Beata 314ŁAŃCUTK308K 1600:00:1501:16:5403:14:3404:59:1006:58:22.6006:58:38.20+02:36:038:027.5
153ŚWIĆ Miłosz 329Dzik KomandoŁÓDŹM2026M 137Dzik Komando00:00:2401:12:0203:00:5604:46:0406:58:16.4506:58:40.65+02:36:058:027.5
154SZYBIAK Waldemar 143Agona W&MPRZEMYŚLM509M 13800:00:0501:07:3103:00:0104:51:4006:58:45.8006:58:51.60+02:36:168:037.5
155ŚMIECHOWICZ Filip 406LUBLINM4052M 139STAY INSANE 00:00:2301:07:3502:57:1604:48:0106:58:34.0506:58:57.35+02:36:228:027.5
156NOWAK Agata 500KATOWICEK206K 1700:00:1301:08:1702:58:0004:45:5006:59:25.3506:59:38.35+02:37:038:037.4
157KONIECZNY Mariusz 127Agona W&MŁAŃCUTM5010M 14000:00:0601:07:3003:00:0004:51:3906:59:32.8006:59:38.80+02:37:038:047.4
158PTASZYŃSKI Wojciech 260Speed Feet '16KOŚCIANM5011M 14100:00:0301:04:4403:03:2604:52:4106:59:45.7006:59:49.40+02:37:148:047.4
159BĄK Adam 359KKL KielceKIELCEM5012M 14200:00:0201:11:3603:03:5404:56:2707:00:19.3507:00:22.15+02:37:468:057.4
160KRASOŃ Mariusz 91TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM4053M 143TSA Sandomierz00:00:2701:06:0102:52:4504:49:5207:00:22.7007:00:50.60+02:38:158:057.4
161SEGIET Paweł 111silesia runners clubieBYTOMM3050M 144Silesia Runners Club00:00:0801:09:3103:02:2204:52:4807:00:44.4507:00:52.70+02:38:178:057.4
162LASKO Łukasz 87GDYNIAM3051M 14500:00:2401:10:0003:03:2604:51:1407:00:48.3007:01:12.70+02:38:378:057.4
163KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 474WARSZAWAK309K 1800:00:0601:05:0402:54:3304:45:5607:01:38.1007:01:44.80+02:39:098:067.4
164KOZARSKI Krzysztof 228RK LEGAL TEAMWARSZAWAM3052M 14600:00:0501:06:2002:57:5204:48:1007:01:55.9507:02:01.50+02:39:268:067.4
165TERLECKI Krzysztof 490Chełm BiegaCHEŁMM5013M 14700:00:2401:06:2802:59:0004:53:0407:02:03.3507:02:27.65+02:39:528:067.4
166KOKOSZKA Wojciech 459Slow Jogging SiedlceSIEDLCEM4054M 14800:00:2301:11:1703:09:4704:59:0007:02:48.9507:03:12.15+02:40:368:077.4
167ŁUKASIK Michał 266RUN-BIKE.PL TEAM BUSKO-ZDRÓJBUSKO-ZDRÓJM3053M 14900:00:1401:07:2303:03:1304:57:5607:02:58.4507:03:12.85+02:40:378:087.4
168TUROSZ Zbigniew 312LEŻAJSKM5014M 15000:00:0501:05:4702:51:5004:48:2407:03:08.7507:03:14.20+02:40:398:087.4
169GRABIŃSKI Waldemar 33Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4055M 15100:00:2601:10:1003:05:0704:54:1407:02:51.4507:03:17.70+02:40:428:077.4
170PEŻYŃSKI Piotr 109BYDGOSZCZM3054M 15200:00:0601:09:3602:55:3904:48:5807:03:12.8507:03:19.65+02:40:448:087.4
171CHRUŚCIEL Michał 89Fartlek GOGORZYCEM3055M 153FARTLEK GO00:00:1201:09:2202:57:1704:50:0107:03:12.6507:03:24.75+02:40:498:087.4
172KRZEMIŃSKI Bartosz 132RUN PASJABYDGOSZCZM3056M 15400:00:3101:12:2703:00:3304:57:4907:02:58.8507:03:30.65+02:40:558:087.4
173CZWERENKO Wojciech 58Zaporowy Maraton TeamSANOKM3057M 15500:00:0401:06:1803:05:3405:00:3907:03:27.8007:03:31.95+02:40:568:087.4
173SMOLIŃSKI Paweł 52Smashing Pąpkins / Zaporowy Maraton TeamSANOKM3058M 15600:00:0401:06:1803:05:3505:00:4007:03:27.5007:03:31.95+02:40:568:087.4
175PŁAZA Radosław 457DREAM RUNWARSZAWAM3059M 15700:00:3101:12:3903:14:2505:01:0707:03:01.3507:03:33.30+02:40:588:087.4
176NOWAK Piotr 284WARSZAWAM3060M 15800:00:0901:03:5702:46:4404:50:1707:03:25.4007:03:35.25+02:41:008:087.4
177MAKAROWSKI Wiesław 507JAROSŁAWM5015M 15900:00:0501:00:2602:50:3404:43:5207:04:07.8507:04:12.85+02:41:378:097.4
178KURZELOWSKI Damian 80Biegnę dla Bartka!!!MORĄGM4056M 16000:00:3401:09:1502:59:0904:47:0807:03:48.8007:04:23.45+02:41:488:097.4
179JADESZKO Michał 240Wyższa Szkoła Policji w SzczytnieSZCZYTNOM2027M 161WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI00:00:3401:11:1203:06:3905:05:4407:03:50.7007:04:24.70+02:41:498:097.4
180MIKOWSKI Artur 334AlnorGRÓJECM4057M 16200:00:1801:05:5603:01:1404:56:5607:04:12.4007:04:30.40+02:41:558:097.4
181KOCHANIEC Waldemar 117Fundacja Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4058M 16300:00:4201:14:5103:12:2104:59:2307:05:40.2507:06:22.60+02:43:478:117.3
182GALEWSKI Jacek 611WARSZAWAM3061M 16400:00:3301:11:5903:10:0605:00:0407:05:52.5507:06:25.85+02:43:508:117.3
183PALLACH Lech 422Biegamyrazem.plGDYNIAM3062M 16500:00:1801:14:3003:14:3905:09:0507:08:31.4507:08:50.00+02:46:148:147.3
184KĄDZIELAWA Marcin 47TARNÓWM2028M 16600:00:3901:14:5603:17:0605:03:1007:08:21.8507:09:01.60+02:46:268:147.3
185SZCZEPANEK Piotr 375SZCZYTNOM4059M 167WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI00:00:3401:09:1502:59:0804:59:3307:08:39.1007:09:13.80+02:46:388:147.3
186MARSZAŁEK Sebastian 341BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM2029M 168BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:00:1201:06:2003:02:3504:58:2607:09:09.9507:09:22.25+02:46:478:157.3
187WOROBIEC Józef 571UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM604M 16900:00:0801:12:3903:05:5204:55:0407:10:09.1507:10:17.95+02:47:428:167.3
188SIKORA Anna 502Wolf TeamUSTROŃK403K 1900:00:0601:14:2103:16:1205:04:1207:10:13.5007:10:20.35+02:47:458:167.3
189BŁACHEWICZ Krzysztof 292IŁAWAM4060M 17000:00:0801:09:5103:02:3004:57:1507:10:13.1507:10:21.45+02:47:468:167.3
190WĄSOWSKI Krzysztof 165Wąski teamLUBLINM5016M 17100:00:0901:08:3503:05:4205:00:4407:10:34.3007:10:43.90+02:48:088:167.2
191MIEZIANKO Krzysztof 501EŁKM3063M 17200:00:0401:15:5003:16:0205:03:5107:10:44.4007:10:49.15+02:48:138:177.2
192BUŁA Robert 280RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2030M 17300:00:1401:10:4003:05:3405:04:4607:10:36.1507:10:50.95+02:48:158:167.2
193SZABLAN Wioletta 219Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3010K 2000:00:0601:09:0103:08:0105:03:5007:11:11.1507:11:17.75+02:48:428:177.2
194WOŁOSZYN Czesław 602Pizuny Roztocze WschodniePIZUNYM5017M 17400:00:0301:17:5403:16:3305:05:0707:11:33.4007:11:36.85+02:49:018:177.2
195SOFUŁ Tomasz 153WARSZAWAM4061M 17500:00:2701:11:0903:06:4604:57:4707:11:29.5507:11:56.80+02:49:218:177.2
196ZIELIŃSKI Karol 554WKURW_TEAMTORUŃM3064M 17600:00:4201:16:2003:12:4104:57:5507:11:17.9007:12:00.70+02:49:258:177.2
197JEDLIŃSKI Bartosz 214Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4062M 17700:00:1901:09:5003:11:2305:06:2307:11:45.3507:12:04.80+02:49:298:187.2
198APANOWICZ Angelika 349Ekobiegi BBl Polonez WarszawaWARSZAWAK404K 2100:00:3801:11:5303:10:0805:05:4207:11:30.1007:12:08.85+02:49:338:177.2
199RYBAK Wojciech 446GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4063M 17800:00:0501:09:4303:04:0104:58:5807:14:01.3507:14:06.95+02:51:318:207.2
200KALINOWSKI Łukasz 60WARSZAWAM3065M 17900:00:3001:10:0703:03:3205:01:5507:13:59.2507:14:29.35+02:51:548:207.2
201GESSLER Łukasz 83BiesyGOŚCICINOM3066M 18000:00:2301:09:5803:03:2604:51:3507:14:10.6007:14:34.50+02:51:598:207.2
202DYMEK Mateusz 575RZESZÓWM3067M 18100:00:1301:12:3003:12:3705:06:3907:15:03.1007:15:16.80+02:52:418:217.2
203JACHYM Arkadiusz 267Socios GórnikGLIWICEM3068M 18200:00:4601:07:0702:56:3504:53:4007:15:43.6007:16:30.05+02:53:548:227.2
204FIJAŁKOWSKI Radosław 186CROSSFIT GCW WarszawaWARSZAWAM4064M 18300:00:2801:09:0803:02:5605:01:1307:16:42.5507:17:11.25+02:54:368:237.1
205SEMCZUK Michał 492SANDOMIERZM2031M 18400:00:2801:09:0903:03:0005:01:1307:16:49.4507:17:18.10+02:54:428:247.1
206JADACH Grzegorz 27WIĄZÓWM3069M 18500:00:2701:08:5803:01:5705:01:0207:16:58.0007:17:25.20+02:54:508:247.1
207PIĘKOŚ Kamil 519KB Maratończyk DębicaDĘBICAM3070M 18600:00:0401:08:1703:05:5605:04:3607:17:34.1507:17:39.10+02:55:038:247.1
208MALEC Mariusz 128Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIESTARGARDM4065M 18700:00:3301:13:5603:10:2105:06:0407:17:34.2507:18:07.60+02:55:328:247.1
209RZECZKOWSKI Maciej 201Warszawski Klub GórskiOTWOCKM4066M 18800:00:1601:07:1902:56:1904:54:2107:18:00.4007:18:16.60+02:55:418:257.1
210POPIOŁEK Jacek 415GĄSIORYM3071M 18900:00:0301:08:0303:00:0104:55:2907:18:17.5007:18:20.90+02:55:458:257.1
211WALASZKOWSKA Dominika 21BIESYGOŚCICINOK3011K 2200:00:2301:12:3503:16:0405:11:1407:17:58.8007:18:22.30+02:55:478:257.1
212NECZAJ-RACZYŃSKA Anna 206ŁĘCZNAK3012K 2300:00:1101:10:2003:06:3205:07:5907:18:12.4007:18:23.40+02:55:488:257.1
213SĘK Michał 204TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM2032M 19000:00:4101:13:3803:14:3505:08:1607:17:43.5007:18:24.55+02:55:498:257.1
214DEINIUK Roman 428WARSZAWAM2033M 19100:00:1801:08:5303:07:5305:10:0407:18:33.2007:18:51.25+02:56:168:267.1
215GRZĘDZICKI Rafał 466Brothers G teamGRUDZIĄDZM3072M 19200:00:1401:07:1902:58:1004:55:1707:18:54.8007:19:09.10+02:56:338:267.1
216KAPICA Dominik 319GARBÓWM2034M 19300:00:1901:08:2303:06:5305:03:0207:19:32.3007:19:51.70+02:57:168:277.1
217KIESIO Przemyslaw 328Biegam na TarchominieWARSZAWAM3073M 19400:00:3101:12:4003:14:2405:07:3407:19:21.9007:19:53.55+02:57:188:267.1
218BOROWSKI Tomasz 553MIASTKOM5018M 19500:00:1301:05:5003:01:1205:01:0607:19:59.2007:20:12.20+02:57:378:277.1
219DZWONKOWSKI Andrzej 475WĄBRZEŹNOM3074M 19600:00:2701:11:5703:11:4305:06:0707:20:13.8507:20:41.75+02:58:068:277.1
220PAUSZEK Roman 586Lucky TeamWĄGROWIECM5019M 19700:00:2701:11:1003:11:1905:03:5807:20:29.0507:20:56.45+02:58:218:287.1
221PASTUSZKA Piotr 318BIELSKO-BIAŁAM5020M 19800:00:0301:04:0503:00:1005:03:1607:21:16.2007:21:20.05+02:58:448:297.1
222MILKOWSKA Justyna 264RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK3013K 2400:00:1001:11:5503:14:1505:06:2007:21:19.7507:21:30.20+02:58:558:297.1
223MILKOWSKI Rafał 263RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM3075M 19900:00:1001:11:5503:14:1505:06:1907:21:19.9007:21:30.35+02:58:558:297.1
224OKÓLSKA Sylwia 362Time4runningTOMASZÓW MAZOWIECKIK3014K 2500:00:4001:13:3903:14:3605:08:1707:20:56.3007:21:36.30+02:59:018:287.1
225SZOT Iwona 316WW TeamLUBLINK405K 2600:00:0801:11:2203:15:1205:07:3207:21:41.5007:21:50.30+02:59:158:297.1
226BOŁTUĆ Piotr 282BIAŁYSTOKM4067M 20000:00:2101:07:3403:00:5905:04:1207:21:46.8507:22:08.10+02:59:328:297.1
227BOGUSZ Bartosz 113KRAKÓWM4068M 20100:00:1401:08:3203:07:2305:05:2407:22:01.8507:22:16.00+02:59:408:307.1
228MATEJAK Filip 174Cubic InchWARSZAWAM2035M 20200:00:3001:16:0603:13:0605:11:0207:22:12.0007:22:42.70+03:00:078:307.1
229MAZUR Sebastian 82RYMANÓW ZDRÓJM4069M 20300:00:1901:16:2403:18:4905:13:1007:24:09.4507:24:29.25+03:01:548:327
230KAMIŃSKA Jolanta 291MARKIK3015K 2700:00:2801:12:0403:05:1104:57:3407:24:11.9507:24:40.75+03:02:058:327
231HENDZEL Krzysztof 430RADYMNOM3076M 20400:00:1001:08:2202:58:2405:04:2907:25:51.4007:26:02.30+03:03:278:347
232WASIELEWSKI Włodzimierz 35KS Zdzieszowice - BikeTeamZDZIESZOWICEM4070M 20500:00:1401:12:2203:14:5605:13:2307:26:21.4007:26:35.70+03:04:008:357
233KALINOWSKI Adam 150EŁKM4071M 20600:00:0501:06:5602:59:2105:01:2607:26:39.8507:26:45.20+03:04:108:357
234MARINO Bastien 450PARISM2036M 20700:00:0501:03:3402:54:0305:00:1907:27:08.4007:27:14.15+03:04:388:357
235MAĆKOWSKI Łukasz 503Bridgestone - Worldwide Olympic PartnerTARNOBRZEGM3077M 20800:00:1301:10:4503:13:4005:13:5107:27:20.4507:27:33.45+03:04:588:367
236DZIENISZEWSKI Tomasz 377WARSZAWAM4072M 20900:00:0501:08:3803:06:3405:04:2607:27:34.1007:27:39.30+03:05:048:367
237MACIĄG Michał 465biegusiem.plDĘBLINM3078M 21000:00:0007:27:42.9007:27:42.90+03:05:078:367
238KĘPKA Robert 178biegusiem.plRYKIM3079M 21100:00:0001:08:0607:27:43.0507:27:43.05+03:05:078:367
239MYŚLIŃSKA Anna 346Ekobiegi i BBL PolonezWARSZAWAK406K 2800:00:3901:13:4603:17:4705:16:0307:27:04.2007:27:43.35+03:05:088:357
240MAJCHROWSKI Jacek 417CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4073M 21200:00:0601:09:4603:10:0505:13:4707:27:37.7507:27:44.30+03:05:098:367
241CISZYŃSKI Marek 373Start KatowiceKATOWICEM5021M 21300:00:2401:19:1103:28:0505:13:0307:27:20.2007:27:45.05+03:05:098:367
242LUTEREK Michał 510WARSZAWAM3080M 21400:00:1401:11:0703:11:3905:11:1907:27:38.7007:27:53.50+03:05:188:367
243BANASIEWICZ Paweł 99Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3081M 21500:00:1601:11:3603:15:5105:12:1607:27:54.7007:28:10.70+03:05:358:367
244MAJEWSKA Kinga 218GRÓJECK3016K 2900:00:1801:12:5503:16:1205:13:2007:28:04.7007:28:23.00+03:05:478:377
245TUCHOŁKA Marta 365Poco Loco Adventure TeamKROBIAK3017K 3000:00:2601:14:5203:17:1805:12:3607:27:57.3007:28:23.40+03:05:488:367
246STECH Joanna 360GORLICEK502K 3100:00:1101:07:3903:09:1805:08:0107:28:49.7507:29:01.50+03:06:268:377
247NOWAK Marcin 353KRAKÓWM3082M 21600:00:2901:03:0202:59:3805:15:0007:29:15.5507:29:45.30+03:07:108:386.9
248ZACKIEWICZ Paulina 542BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK207K 32BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:00:1201:11:2103:14:3305:12:0707:29:53.1007:30:05.35+03:07:308:396.9
249PARWA Michał 330N.P.M. TeamDZIEKANOWICEM3083M 21700:00:2001:14:3803:22:3105:18:4807:29:56.0507:30:16.80+03:07:418:396.9
250JASTRZĄB Ewa 385CZESTOCHOWAK3018K 3300:00:2501:11:5403:11:3405:10:5207:29:54.0007:30:19.35+03:07:448:396.9
251DURKIEWICZ Tomasz 30DOM KULTURY JOGISTESZEWM4074M 21800:00:1601:17:1203:21:2605:15:3307:30:03.2007:30:19.80+03:07:448:396.9
252MAŁEK Rafał 168Invictus 3CityGDAŃSKM2037M 21900:00:0901:06:5603:01:2405:03:3107:30:20.3007:30:29.80+03:07:548:396.9
253BOCHENEK Paweł 175WARSZAWAM3084M 22000:00:4201:16:2003:19:0005:17:3607:30:59.6507:31:42.35+03:09:078:406.9
254PODOLSKI Marek 421biegamyrazem.plGDYNIAM3085M 22100:00:1801:14:1203:16:5005:15:5707:32:04.0507:32:22.10+03:09:468:416.9
255WITEK Bogusław 603Na TarnówTARNÓWM4075M 22200:00:3001:13:4203:19:0705:13:4007:31:59.2007:32:30.15+03:09:548:416.9
256RORAT Artur 10ChełmCHEŁMM2038M 223STAY INSANE 00:00:2301:12:3203:14:5705:16:1707:32:11.3007:32:35.20+03:10:008:416.9
257KOWALEWSKI Krzysztof 584WARSZAWAM3086M 22400:00:2801:08:0603:11:2505:12:1607:32:21.6007:32:50.25+03:10:158:416.9
258KAMIŃSKI Michał 288MARKIM3087M 22500:00:2901:11:2703:07:5705:12:1407:32:25.9007:32:54.90+03:10:198:426.9
259PĘKAŁA Aleksandra 133RUN PASJABYDGOSZCZK3019K 3400:00:3201:12:0403:12:1605:11:0507:33:04.7507:33:36.80+03:11:018:426.9
260RYBAK Paweł 499POZNAŃM3088M 22600:00:1101:17:0303:20:3805:12:2707:33:31.5007:33:43.35+03:11:088:436.9
261WLAZEŁ Konrad 483ŁÓDŹM4076M 22700:00:3501:15:5603:15:4605:19:0507:33:30.6507:34:06.40+03:11:318:436.9
262STARZYŃSKI Stefan 342Perfect Runner LublinLUBLINM4077M 22800:00:2301:16:1803:23:0405:22:2307:34:13.5007:34:36.75+03:12:018:446.9
263ŻYRA Grzegorz 106WARSZAWAM4078M 22900:00:2901:16:2003:23:4405:21:3407:34:57.1507:35:26.70+03:12:518:446.9
264SUDER Michał 556WARSZAWAM3089M 23000:00:2901:16:2103:23:4705:21:3807:35:10.1507:35:40.00+03:13:048:456.9
265BORDAS Stephane 544OTK RzeźnikESCH-SUR-ALZETTEM4079M 23100:00:3901:15:1703:13:1405:16:1107:35:55.6007:36:35.45+03:14:008:466.8
266LENGIEWICZ Jakub 543OTK RzeźnikWARSZAWAM4080M 23200:00:3901:15:1703:13:1405:16:1107:35:56.0507:36:35.50+03:14:008:466.8
267KRYM Katarzyna 369Night Runners Wrocław/Matner Running TeamSMOLECK407K 3500:00:3901:12:4203:19:1405:16:3907:36:18.2507:36:57.45+03:14:228:466.8
268PRZYCHODZEŃ Paweł 471WARSZAWAM3090M 23300:00:1601:11:5903:15:5905:12:1807:36:41.1007:36:57.95+03:14:228:466.8
269GUT Przemysław 470JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3091M 23400:00:1601:11:4003:15:4905:12:3707:36:41.6507:36:58.25+03:14:238:466.8
270OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 103Night Runners ŚląskKATOWICEK408K 3600:00:3401:17:5803:26:4005:17:5307:36:31.4007:37:06.20+03:14:318:466.8
271KŁOSIŃSKI Rafał 121MKB DreptakDĘBE WIELKIEM4081M 235 MKB Dreptak00:00:1001:07:2002:53:1604:59:1707:37:08.9507:37:19.75+03:14:448:476.8
272WICZUK Michał 146MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM3092M 236 MKB Dreptak00:00:1101:07:1903:01:1005:02:4107:37:08.9507:37:19.95+03:14:448:476.8
273KONDRAK Jan 595Lubelska Federacja BardówŚWIDNIKM5022M 23700:00:0801:15:2103:19:2405:21:4107:37:13.7007:37:22.40+03:14:478:476.8
274OLĘDZKA Emilia 84Rembertów TeamWARSZAWAK409K 3700:00:3201:11:0303:16:2605:17:5207:36:52.3007:37:24.55+03:14:498:476.8
275KUROPATWIŃSKI Tomasz 469AUGUSTÓWM3093M 23800:00:3201:11:0303:16:2405:17:4907:36:52.6507:37:24.65+03:14:498:476.8
276GMAJ Daniel 393GRÓJECM3094M 23900:00:1801:12:0803:14:1305:14:0807:37:24.1507:37:42.75+03:15:078:476.8
277KRASZKIEWICZ Aleksander 559NASNIEDOGONIATDĘBICAM3095M 24000:00:4201:11:3603:11:2105:15:5007:37:23.8507:38:06.65+03:15:318:476.8
278ZAJĄC Józek 293Jarosławska Grupa Biegowa SokółTULIGŁOWYM4082M 24100:00:0701:11:4003:08:0105:17:4207:38:03.5507:38:11.45+03:15:368:486.8
279PREISNER Remigiusz 587PRZEMYŚLM3096M 24200:00:2901:04:1202:59:4405:07:5807:39:00.6507:39:30.40+03:16:558:496.8
280JANAS Marian 485BALIGRÓDM605M 24300:00:0001:15:1303:19:5605:22:0507:39:30.7007:39:30.70+03:16:558:506.8
281DROBOT Piotr 196Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4083M 24400:00:1501:10:3703:15:1305:13:3507:39:26.9007:39:42.70+03:17:078:506.8
281DRWIĘGA Maciej 189Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4084M 24500:00:1601:11:4403:19:0305:19:2307:39:26.2507:39:42.70+03:17:078:506.8
283DRWIĘGA Beata 145Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4010K 3800:00:1501:10:3703:15:1305:13:3607:39:27.3007:39:42.85+03:17:078:506.8
283NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 188Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4011K 3900:00:1501:11:4503:19:0305:19:2407:39:27.0007:39:42.85+03:17:078:506.8
285GAWRYSIAK Mariusz 70BYDGOSZCZM5023M 24600:00:2001:06:4103:02:1205:04:1307:39:29.3507:39:49.95+03:17:148:506.8
286WÓJCIK Julian 605Szwala StarogardM606M 24700:00:3801:23:5803:29:5105:24:0607:39:34.0507:40:12.15+03:17:368:506.8
287JOP Marta 229Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3020K 4000:00:0701:15:3603:20:2705:17:4007:40:13.2507:40:20.60+03:17:458:516.8
288PAUSZEK Marlena 585Lucky TeamWĄGROWIECK4012K 4100:00:2601:18:0303:25:5105:25:3207:40:01.5007:40:28.45+03:17:538:506.8
289JASKULSKI Karol 596SPC/MARMECTORUŃM3097M 24800:01:2901:10:3203:13:0405:17:3007:39:01.3007:40:31.10+03:17:558:496.8
290POTERA Maciej 190ŁAŃCUTM3098M 24900:00:1501:17:4503:21:5605:15:0007:40:23.3507:40:39.05+03:18:038:516.8
291ŁAMPIKA Kinga 389Night Runners WrocławSMOLECK3021K 4200:00:3901:12:4203:19:1305:16:3907:40:13.1507:40:52.50+03:18:178:516.8
292SKOMRA Krzysztof 495T-Mobile Running TeamWARSZAWAM3099M 25000:00:4501:16:3603:16:3705:16:4407:40:19.9507:41:05.70+03:18:308:516.8
293MAŁKIEWICZ Dariusz 11KATOWICEM4085M 25100:00:1401:10:5603:14:1405:16:5107:40:54.7007:41:08.90+03:18:338:516.8
294ŁACHACZ Robert 44KAMIONEKM30100M 252WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI00:00:3401:11:1103:11:3505:12:3707:40:34.8507:41:09.40+03:18:348:516.8
295KUCHAREWICZ Przemysław 151LOTNA GRUPA ZOŚKASIECHNICEM4086M 25300:00:0201:11:0803:09:5605:18:5807:41:10.9007:41:13.50+03:18:388:526.8
296RÓŻOWICZ Eliza 335Spartanie DzieciomWARSZAWAK3022K 4300:00:3601:15:0103:17:0205:17:1207:41:30.8007:42:07.10+03:19:318:526.8
297GWIZDAK Bartosz 364Water TeamBOGUCHWAŁAM30101M 25400:00:3501:07:0903:10:0805:18:4407:41:31.8507:42:07.15+03:19:318:526.8
298SULIKOWSKI Rafał 123MIROSZOWICEM2039M 25500:00:3501:09:5803:07:3005:11:2007:41:31.5007:42:07.35+03:19:328:526.8
299STRUK Jacek 540BIAŁOBRZEGIM30102M 25600:00:0001:09:2303:06:4905:14:1007:42:12.9507:42:12.95+03:19:378:536.8
300STEFANIAK Marcin 183SzakalRunnersDĄBRÓWKAM30103M 25700:00:2401:15:0803:20:4705:24:1807:42:31.8007:42:56.70+03:20:218:536.7
301WOŁOSZYN Ryszard 601Pizuny Roztocze WschodniePIZUNYM5024M 25800:00:0301:12:3203:21:1005:25:3107:43:11.5007:43:14.65+03:20:398:546.7
302KUŹMA Tomasz 299Bart Tempesta Training TeamRZESZÓWM2040M 25900:00:1701:04:2602:57:1004:54:0707:43:39.7007:43:56.70+03:21:218:546.7
303GARGAS-MARUT Małgorzata 278PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4013K 4400:00:3501:13:3603:23:5705:29:2207:43:58.3507:44:33.45+03:21:588:556.7
304PAŃTAK Sławomir 33121daplot JarosławBIAŁOBRZEGI 496BM4087M 26000:00:3801:11:5303:17:3205:21:0407:44:00.7007:44:38.95+03:22:038:556.7
305GRANDA Paweł 61221 daplotZARZECZEM30104M 26100:00:3801:11:5303:17:3905:21:1007:44:00.8507:44:39.40+03:22:048:556.7
306KONDZIOŁA Krzysztof 13Perfect Runner LublinLUBLINM30105M 26200:00:2001:23:0203:35:4605:33:5407:44:32.9507:44:53.10+03:22:178:566.7
307GRZEŚKIEWICZ Tomasz 514odpoczywamwbiegu.plKOŁBIELM30106M 26300:00:0601:09:4003:11:5705:13:2407:44:58.5007:45:05.30+03:22:308:566.7
308KUŹMICZ Wojciech 455ŁAŃCUTM30107M 26400:00:1501:11:4403:20:2805:39:4807:46:34.1507:46:49.25+03:24:148:586.7
309MIELCZAREK Krystian 181DOLICEM30108M 26500:00:3301:12:4703:16:4705:12:1207:46:40.6007:47:14.10+03:24:388:586.7
310LIS Marek 96CYBULICE MAŁEM4088M 26600:00:4501:24:2103:35:5105:34:2607:47:09.6007:47:55.35+03:25:208:596.7
311CEGIEŁKO Paweł 160LUBLINM4089M 26700:00:2201:11:2003:12:2705:21:3307:48:27.3507:48:50.05+03:26:149:006.7
312NIESPODZIANA Ania 34Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK3023K 4500:00:2601:11:1603:16:2205:25:4807:48:24.6507:48:50.70+03:26:159:006.7
313KALANDYK Agnieszka 195KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAK4014K 4600:00:2201:12:5603:20:3105:21:1507:49:04.0007:49:26.65+03:26:519:016.7
314KOTOWSKI Marek 185OLSZTYNM30109M 26800:00:2101:15:1803:23:0205:25:3907:49:16.0507:49:37.90+03:27:029:016.6
315CEGLARZ Jacek 526Jacek i RadekKIELNAROWAM30110M 26900:00:2601:18:1903:25:4805:27:2207:49:57.5007:50:24.30+03:27:499:026.6
316WIERZOCH Radosław 613Jacek i RadekRZESZÓWM30111M 27000:00:2701:18:1803:25:4705:27:2107:49:57.4507:50:24.60+03:27:499:026.6
317KRÓL Mieczysław 569UltraTataOPOLEM30112M 27100:00:2601:21:3703:27:1505:33:0107:49:59.6007:50:26.20+03:27:519:026.6
318ŚLEZIAK Tomek 276OPOLEM30113M 27200:00:2501:21:3703:29:2105:25:4907:50:07.4507:50:32.85+03:27:579:026.6
319BANASZAK Monika 531Run PasjaBYDGOSZCZK3024K 4700:00:3201:10:5703:13:1505:20:3007:50:05.5007:50:38.30+03:28:039:026.6
320CHWISTEK Katarzyna 51ZABRZEK3025K 4800:00:4001:14:5203:22:2805:29:3107:51:01.1507:51:41.30+03:29:069:036.6
321BROZYNIAK Grzegorz 274MASZYCEM4090M 27300:00:3701:15:0203:24:0405:26:4607:51:12.4507:51:49.60+03:29:149:036.6
322KULCZYŃSKI Rafał 496WARSZAWAM30114M 27400:00:1401:10:5903:13:4505:29:4207:52:17.2507:52:32.05+03:29:569:046.6
323CZARNIK Stanisław 594Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM30115M 27500:00:4301:09:3603:09:1605:14:5507:52:55.3007:53:39.05+03:31:039:056.6
324BARTOCHA Mateusz 28O co biega w KaletachKALETYM2041M 27600:00:3501:11:2103:14:0405:20:4307:53:03.9507:53:39.30+03:31:049:056.6
325GAWRON Tomasz 225LUBSKOM30116M 27700:00:2001:08:5503:10:3205:24:4107:54:43.4007:55:03.80+03:32:289:076.6
326LITKA Andrzej 270W kółko biegamyMŁAWAM4091M 27800:01:4001:18:5603:27:3605:27:5507:54:12.3507:55:52.50+03:33:179:076.6
327MARCINIAK Andrzej 273W kółko biegamyMŁAWAM4092M 27900:01:3801:18:5703:27:3805:27:5707:54:14.6007:55:52.90+03:33:179:076.6
328KWAPIEŃ Karolina 504Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK208K 4900:00:3301:13:4603:20:1005:28:2307:55:24.9507:55:58.85+03:33:239:086.6
329SZYMKIEWICZ Robert 494MIĘDZYRZECZM4093M 28000:00:3701:08:1603:07:4305:12:0407:55:58.8007:56:36.75+03:34:019:096.6
330BUGAŁA Robert 411SOLID HOUSE LublinLUBLINM4094M 28100:00:2301:20:0903:35:2905:39:5307:56:49.9507:57:13.75+03:34:389:106.5
331BĄK Andrzej 524SPCLUBICZM4095M 28200:00:4401:29:3803:40:3005:36:5407:56:31.7507:57:16.35+03:34:419:096.5
332ZMOREK -PACAK Katarzyna 158KRAKÓWK209K 5000:00:4201:08:4003:16:3905:22:5907:56:47.0007:57:29.60+03:34:549:106.5
333TONDYS Piotr 253TIGERS TEAMŁÓDŹM4096M 28300:00:2201:18:3903:37:1205:37:5907:57:17.4507:57:40.10+03:35:049:106.5
334FOLTA Katarzyna 402Zabiegani Mielec / Ultramaraton MagurskiMIELECK2010K 5100:00:3401:19:3403:32:1805:32:2707:57:10.9507:57:45.10+03:35:099:106.5
335PRZYWARA Dominika 401WWF UR / ZABIEGANI MIELECMIELECK2011K 5200:00:3501:19:3303:32:1905:32:2607:57:10.3007:57:45.35+03:35:109:106.5
336DĄBROWSKA Katarzyna 238Hutnik WarszawaPIASECZNOK2012K 5300:00:4301:15:0703:23:0605:33:0807:57:04.2007:57:47.65+03:35:129:106.5
337WOLSKI Piotr 566AKG ŁódźMILANÓWEKM5025M 28400:00:0501:23:3303:34:1805:41:3907:58:08.7007:58:13.80+03:35:389:116.5
338RAPANICZ Katarzyna 391Wszystko przed namiKRZESZOWICEK3026K 5400:00:3101:17:2803:36:1305:37:4207:57:54.5007:58:26.40+03:35:519:116.5
338ROŚKIEWICZ Jerzy 298Wszystko przed namiWOLA RADZISZOWSKAM2042M 28500:00:3101:17:2803:36:1305:37:4307:57:54.6007:58:26.40+03:35:519:116.5
340POSPIECH Michał 482PDSLESZNOM2043M 28600:00:3001:21:1403:36:1305:43:2507:58:25.7507:58:55.95+03:36:209:126.5
341KUŁAKOWSKI Piotr 226CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM607M 28700:00:1701:16:0403:28:4305:38:1107:58:59.0007:59:16.45+03:36:419:126.5
342KORBUT Radosław 223KoniuchySIEDLCEM30117M 28800:00:4301:15:0703:23:0605:33:0707:58:56.3007:59:39.45+03:37:049:126.5
343BURZYŃSKI Tomasz 338JÓZEFOSŁAWM4097M 28900:00:1201:13:0603:21:4705:29:3407:59:34.7007:59:47.00+03:37:119:136.5
344MIKLÓS Verseghi-Nagy 49SZENTENDREM5026M 29000:00:4401:15:0503:31:3205:39:0707:59:14.3007:59:58.30+03:37:239:126.5
345BERNAŚ Dariusz 581BSCzadyPRZYSŁUPM30118M 29100:00:4401:26:3803:41:0105:41:3608:00:00.6008:00:44.85+03:38:099:136.5
346MIKSA Sławomir 407ŁÓDŹM4098M 29200:00:2501:26:0703:44:0805:52:1808:00:22.0508:00:47.25+03:38:129:146.5
347ROSZKOWSKA Julita 397BIAŁYSTOKK3027K 5500:00:2901:26:1303:44:0405:52:1408:00:17.6008:00:47.35+03:38:129:146.5
348LEŚNIOWSKI Mariusz 79arpaganGDAŃSKM4099M 29300:00:4101:23:1503:39:0905:42:2408:00:11.7008:00:53.00+03:38:179:146.5
349SZARYŃSKI Tomasz 69szaryteamPRUSZCZ GDAŃSKIM30119M 29400:00:4001:23:1403:39:1105:42:2508:00:12.4508:00:53.20+03:38:189:146.5
350CIECIELĄG Piotr 562PIASECZNOM40100M 29500:00:2001:12:2103:19:5305:33:5308:00:36.1508:00:56.15+03:38:209:146.5
351ŚWIERCZYŃSKI Tomasz 114KRAKÓWM40101M 29600:00:1401:12:5303:20:4505:30:5708:02:51.4008:03:06.10+03:40:309:176.5
352WASYLISZYN Bernadetta 221Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokól'JAROSŁAWK3028K 5600:00:0801:14:3903:25:3805:33:3008:03:21.2008:03:29.30+03:40:549:176.5
352BARTOSZEK Krzysztof 184Mrówka JarosławJAROSŁAWM40102M 29700:00:0701:14:4103:25:4905:33:3108:03:21.4008:03:29.30+03:40:549:176.5
354MIREK Waldermar 604Cze-M!KUŹNIA RACIBORSKAM5027M 29800:00:0601:17:0103:31:1505:37:2808:03:55.0008:04:01.60+03:41:269:186.4
355GŁUSZYK Joanna 135Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK4015K 5700:00:3301:15:1503:28:5005:34:0008:04:11.1508:04:44.50+03:42:099:186.4
356ROGOZIŃSKA Monika 277SS Drużyna WilkaOLSZTYNK3029K 5800:00:1301:16:2203:26:0505:37:5308:05:22.2508:05:35.35+03:43:009:206.4
357PIECH Krzysztof 513Academia GorilaWARSZAWAM40103M 29900:00:2001:16:5803:16:0905:25:4108:05:49.7508:06:10.25+03:43:359:206.4
358PALEJ Piotr 156JADOWNIKIM30120M 30000:00:0601:09:1703:26:4405:39:4008:06:23.0008:06:29.90+03:43:549:216.4
359RĄCZKA Rafał 568Slow MotionJASŁOM30121M 30100:00:0801:11:5103:15:0705:26:3708:06:45.3008:06:53.40+03:44:189:216.4
360POŚPIECH Herbert 76KIELCEM30122M 30200:00:1101:11:4203:18:3005:29:2908:06:44.5008:06:56.10+03:44:209:216.4
361SIENIAWSKI Daniel 325KW LublinTARNÓWM30123M 30300:00:2201:10:0403:21:2805:31:5308:06:37.0508:06:59.50+03:44:249:216.4
362SIWIEC Tomasz 16RZESZÓWM30124M 30400:00:3501:15:4803:28:5705:36:3808:06:42.7008:07:18.10+03:44:429:216.4
363POPŁAWSKA Katarzyna 139Czarne Owce HipolitówHALINÓWK4016K 5900:00:1801:17:2403:33:3005:40:5008:07:08.3508:07:27.15+03:44:519:226.4
364CRYER Ula 535FREISINGK3030K 6000:00:2901:16:3403:28:3105:40:3708:06:59.0008:07:28.90+03:44:539:216.4
365BANDER-PASZEK Katarzyna 516GLIWICEK3031K 6100:00:1701:15:5203:29:1605:38:3208:07:36.8508:07:54.10+03:45:189:226.4
366PACIA Sebastian 460ŁAŃCUTM30125M 30500:00:1501:11:2603:20:2905:39:4708:08:15.2508:08:30.55+03:45:559:236.4
367WOŹNIAK Anna 589RUN PASJABYDGOSZCZK3032K 6200:00:3201:18:2203:26:4205:35:4808:07:57.8508:08:30.75+03:45:559:236.4
368APANASIEWICZ Bartosz 447RUN PASJABYDGOSZCZM30126M 30600:00:3201:18:2303:26:4205:35:4908:07:58.4508:08:30.85+03:45:559:236.4
369JEŻOWSKI Jacek 530LUBLINM40104M 30700:00:1601:16:0803:16:0205:13:5108:08:27.1008:08:43.10+03:46:079:236.4
370ZEGARSKI Arkadiusz 217GRÓJECM40105M 30800:00:1801:14:2003:26:3205:35:4708:08:27.4008:08:46.00+03:46:109:236.4
371NOWAKOWSKI Bartosz 478ChodziMisieŁÓDŹM40106M 30900:00:2201:10:3103:23:3805:35:3008:08:48.0008:09:10.35+03:46:359:246.4
372AMBICKI Miłosz 480WKURW_TEAMRZESZÓWM2044M 31000:00:1401:27:3203:44:1405:48:5108:09:18.8508:09:32.85+03:46:579:246.4
373WOJTAKOWSKA Joanna 197Time4RunningTOMASZÓW MAZOWIECKIK4017K 6300:00:4001:18:5203:43:3305:45:1208:09:14.3508:09:54.80+03:47:199:246.4
374DREWUSZEWSKI Maciej 4294MPŁAWNIOWICEM30127M 31100:00:2801:15:2303:24:5105:39:5408:09:29.6008:09:57.95+03:47:229:246.4
375LUDWIG Marcin 4684MPŁAWNIOWICEM30128M 31200:00:2701:15:2403:24:5005:39:5608:09:30.2508:09:58.20+03:47:239:246.4
376DONIEC Sebastian 180www.adwokatdoniec.plJASŁOM30129M 31300:00:2201:12:0103:33:2205:39:3108:09:40.8008:10:03.25+03:47:289:256.4
377MAJKOWSKI Marcin 452GDYNIAM40107M 31400:00:3801:15:3203:27:3505:36:4708:09:36.0508:10:14.65+03:47:399:246.4
378BOROWIECKI Piotr 55APIWAST KrakówKRAKÓWM5028M 31500:00:4501:21:2203:45:3305:41:4908:09:41.2508:10:26.75+03:47:519:256.4
379NIEDZIELA Marcin 234BYTOMM40108M 31600:00:1501:12:2003:17:2205:31:0308:10:35.9508:10:51.25+03:48:169:266.4
380MARCELA Marcin 241Fat mama's sport clubBYTOMM40109M 31700:00:1501:12:2003:17:1805:31:0508:10:36.0008:10:51.40+03:48:169:266.4
381PASZEK Tomasz 517SUSZECM30130M 31800:00:1701:15:4803:29:1705:38:3208:11:17.9508:11:35.40+03:49:009:266.4
382ZWOLIŃSKI Mariusz 45WARSZAWAM30131M 31900:00:1201:14:4803:16:3105:28:2508:11:59.1008:12:11.40+03:49:369:276.3
383PARYS Michał 250WOŁOMINM30132M 32000:00:0401:15:3503:22:1905:44:0308:12:36.2508:12:41.10+03:50:059:286.3
384BŁAJSZCZAK Karol 94TSA SandomierzSANDOMIERZM40110M 321TSA Sandomierz00:00:2801:15:2603:25:0805:37:1008:12:17.6008:12:45.75+03:50:109:286.3
385BOBER Jakub 618PDSLesznoM2045M 32200:00:3001:21:1403:36:1305:43:2508:13:22.2508:13:52.30+03:51:179:296.3
386KANIOWSKI Wojciech 598CZĘSTOCHOWAM40111M 32300:00:2601:13:2703:34:0205:48:0708:14:09.6008:14:35.60+03:52:009:306.3
387SZCZEPANEK Monika 248LUBLINK4018K 64STAY INSANE 00:00:0901:17:4903:40:0005:48:0008:14:38.9008:14:48.00+03:52:129:306.3
388ADAMCZYK Aneta 609LIMANOWAK4019K 6500:00:2101:15:5103:24:3205:31:1508:14:36.0008:14:57.70+03:52:229:306.3
389SZOŁTYSEK Wojciech 232OchajoRun@friendsRYBNIKM40112M 32400:00:3701:13:3103:32:5405:48:3208:14:22.1508:14:59.60+03:52:249:306.3
390OLEWNIK Łukasz 296AGB TorfyPŁOCKM30133M 32500:00:2201:24:3603:41:4205:45:3508:15:18.3008:15:40.40+03:53:059:316.3
391WRÓBEL Mateusz 521LONDYN-UHERCE MINERALNEM2046M 32600:00:0301:09:3303:20:2305:32:0108:15:59.2008:16:02.95+03:53:279:326.3
392WÓJCIAK Wojciech 541spichlerz uherceOLSZANICAM40113M 32700:00:0401:09:3203:20:2205:32:0108:15:59.1008:16:03.20+03:53:289:326.3
393CHORZĘPA Mariusz 95TSA SandomierzSANDOMIERZM40114M 328TSA Sandomierz00:00:2701:15:2603:25:0805:37:1308:15:57.5508:16:25.40+03:53:509:326.3
394NIZIOŁEK Mateusz 336KRAKÓWM2047M 32900:00:0201:11:2003:31:1805:44:1408:17:15.9508:17:18.75+03:54:439:336.3
395PRUSZKOWSKI Mariusz 15Chełm Biega UltraCHEŁM POKRÓWKAM40115M 33000:00:2301:20:1903:25:3705:38:2108:16:56.7508:17:20.10+03:54:449:336.3
396JAKUBOWSKI Daniel 115Fundacja Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM40116M 33100:00:4101:14:5203:24:4605:35:0608:16:45.0508:17:26.90+03:54:519:336.3
397KUBALA Sylwester 144KALISZM40117M 33200:00:2101:14:2503:24:0105:42:2608:17:08.2508:17:29.65+03:54:549:336.3
398PYTA Krzysztof 627M Open1M 33300:00:1401:14:0303:28:2205:39:5008:17:20.7508:17:35.70+03:55:009:336.3
399ŻMUDKA Bartłomiej 591RYBNIKM30134M 33400:00:3601:14:5403:32:5505:48:3608:17:01.4508:17:37.60+03:55:029:336.3
400BOROWIECKI Łukasz 54KRAKÓWM2048M 33500:00:4501:21:3403:45:5805:44:1808:16:53.4008:17:39.30+03:55:049:336.3
401PIECHOTA Daniel 438DROGA W GÓRYROKIETNICAM30135M 33600:00:4101:15:0003:31:0505:27:2708:16:58.9508:17:40.45+03:55:059:336.3
402HETMANOWSKI Jędrzej 437Ultra PmiMIĘDZYCHÓDM40118M 33700:00:4101:15:0003:31:0505:39:0008:16:59.6008:17:40.65+03:55:059:336.3
403WYSOCKI Tomasz 279OchajoRUN & FriendsRYBNIKM40119M 33800:00:3701:14:5103:32:5505:48:3308:17:05.2508:17:42.80+03:55:079:336.3
404ZYGO Grzegorz 412Bełżyce i okolice biegająŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM40120M 339Bełżyce i okolice biegają00:00:2501:24:3803:53:2705:53:1508:17:27.4508:17:52.65+03:55:179:336.3
405MATYJEWICZ Luiza 310RÓŻYNIECK4020K 6600:00:2501:16:4103:31:5405:39:2008:17:41.6008:18:07.40+03:55:329:346.3
406STANEK Marzena 345Wkurw_TeamGÓRSKOK3033K 6700:00:4001:24:4603:46:5505:49:1608:18:07.7508:18:48.15+03:56:129:346.3
407KACZOROWSKI Przemek 572DZIWNÓWM40121M 34000:00:3201:16:0103:40:4905:46:0308:18:31.5008:19:04.35+03:56:299:356.3
408LEHMANN Karolina 381WKURW_TEAMKASZCZORK3034K 6800:00:3901:24:4803:46:5605:49:1308:18:43.7008:19:23.65+03:56:489:356.3
409CHUDECKI Andrzej 244WARSZAWAM30136M 34100:00:0901:15:4403:28:2305:40:1208:20:23.7508:20:33.45+03:57:589:376.2
410NALEWAJKO Joanna 254Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEK3035K 69Bełżyce i okolice biegają00:00:2501:19:3203:35:3205:43:2308:20:19.0008:20:44.20+03:58:099:376.2
411ZARĘBA Jolanta 399Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK503K 7000:00:0901:12:1803:30:2805:37:0108:21:21.0508:21:30.05+03:58:549:386.2
412BIELECKI Filip 247GLIWICEM30137M 34200:00:0005:49:4708:21:32.2008:21:32.20+03:58:579:386.2
413SZYMANOWSKI Tomek 246GLIWICEM30138M 34300:00:0005:49:3308:21:32.2508:21:32.25+03:58:579:386.2
414SIKORA Sławomir 303SRTG#TarnówTARNÓWM30139M 34400:00:2101:15:1303:27:0205:41:0208:21:45.4508:22:07.15+03:59:319:386.2
415SIKORA Tomasz 98ZGŁOBICEM30140M 34500:00:2101:15:1403:27:0305:41:0508:21:46.0008:22:07.70+03:59:329:386.2
416ONAK Iza 235OchajoRUN & FriendsGLIWICEK4021K 7100:00:3501:25:0803:44:0805:48:3508:22:33.8008:23:09.65+04:00:349:396.2
417CHWAJA Michał 529Kuźnia TriathlonuCHRZANÓWM30141M 34600:00:0801:12:2503:27:5205:40:2208:23:28.9008:23:37.55+04:01:029:406.2
418MATYJA Rafał 426LeszNolimits RunnersLIPNOM2049M 34700:00:2601:17:2703:30:0405:40:0008:23:14.0508:23:40.15+04:01:049:406.2
419KUPCZYK Rafał 409ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM30142M 34800:00:2001:32:2204:21:3306:00:3008:23:21.3008:23:41.65+04:01:069:406.2
420SIKORSKA Agnieszka 26WARSZAWAK4022K 7200:00:3901:20:0203:41:4405:49:4508:23:43.1008:24:22.25+04:01:479:416.2
421JACHYMSKI Ignacy 449AKG ŁódźŁÓDŹM2050M 34900:00:4101:21:2903:37:0805:43:3908:23:49.7508:24:31.40+04:01:569:416.2
422SMOLEŃSKI Michał 245ORUN.PLŁÓDŹM30143M 35000:00:1101:17:5403:46:0505:52:4408:24:20.5508:24:32.25+04:01:579:416.2
423ZBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 209www.biegaczki.pl / KB 'Arturówek' ŁódźŁÓDŹK3036K 7300:00:1101:17:5403:46:0505:52:4408:24:20.6508:24:32.60+04:01:579:416.2
424BOROWIEC Arkadiusz 14CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM40122M 35100:00:2301:20:1803:31:3005:49:3408:25:55.0008:26:18.40+04:03:439:436.2
425JEREMICZ Marcin 148Sztafeta NadzieiGDAŃSKM30144M 35200:00:2001:16:3003:29:5605:33:4708:26:24.3008:26:45.20+04:04:109:446.2
426ŚLIWIŃSKI Paweł 565SZATANŚWIDNIKM30145M 35300:00:2401:17:3003:31:5405:40:3308:26:34.2008:26:58.30+04:04:239:446.2
427KRÓL Paweł 205TARNOWSKIE GÓRYM40123M 35400:00:2601:19:1403:37:1705:48:0908:26:34.2508:27:00.70+04:04:259:446.2
428CZUBA Adam 163KM Truchcik ŁubiankaTORUŃM40124M 35500:00:1001:25:4103:41:3605:55:2308:27:03.8008:27:14.15+04:04:389:456.2
429SZYMCZAK Miroslaw 573Spartanie DzieciomWARSZAWAM40125M 35600:00:2201:16:3003:40:1605:49:1308:29:34.8508:29:57.00+04:07:219:476.1
430WIETECHA Paweł 625JASŁOM30146M 35700:00:0801:17:4203:30:1705:48:0108:30:51.2508:30:59.45+04:08:249:496.1
431JAKUBECKI Michał 333STALOWA WOLAM2051M 35800:00:3901:20:5103:53:0205:54:1308:30:23.4008:31:02.45+04:08:279:486.1
432KAWALEC Bernard 557RZESZÓWM30147M 35900:00:0601:17:2303:37:0905:46:5708:31:17.9008:31:23.90+04:08:489:496.1
433WAWRZOS Marek 370mkb ekosferaRADOSZYCEM30148M 36000:00:4101:16:0103:36:1205:46:3208:31:18.7008:32:00.05+04:09:249:496.1
434KOLASA Andrzej 17Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM608M 36100:00:0101:14:5403:34:4805:43:3708:33:00.7008:33:02.35+04:10:279:516.1
435CORREIA Andre 366KRAKOWM2052M 36200:00:0001:15:2503:31:0305:51:1408:33:53.8008:33:53.80+04:11:189:526.1
436NIZIOŁEK Marek 560Zadyszka OświęcimZABORZEM40126M 36300:00:3401:24:3103:53:3005:54:1608:33:19.4008:33:54.15+04:11:189:526.1
437NIZIOLEK Gabriela 561Zadyszka OświęcimZABORZEK4023K 7400:00:3501:24:3003:53:2805:54:1208:33:19.1508:33:54.35+04:11:199:526.1
438WÓJTOWICZ Paweł 508KURÓWM40127M 36400:00:1801:15:5403:37:0205:53:0308:34:12.6508:34:31.20+04:11:569:536.1
439MIKOŁAJCZYK Jarosław 404ŁÓDŹM30149M 36500:00:4601:23:4303:43:5605:53:2408:33:47.8508:34:34.60+04:11:599:526.1
440JAKUBOWSKI Wojciech 578KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40128M 36600:00:3701:18:5003:43:1105:51:2208:33:59.6508:34:36.70+04:12:019:536.1
441DUDA Leszek 216SBD Energetyk RybnikRYBNIKM30150M 36700:00:3601:17:1203:42:0805:54:1308:34:05.9008:34:42.70+04:12:079:536.1
442MAKAREWICZ Wiktor 85WARSZAWAM30151M 36800:00:0401:16:0303:26:1005:37:3308:34:39.7508:34:44.65+04:12:099:536.1
443LITWINEK Marek 398WW TEAMLUBARTÓWM30152M 36900:00:3701:16:2503:32:1405:50:5708:35:10.8508:35:48.45+04:13:139:546.1
444PORĘBSKI Zbigniew 294QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5029M 37000:00:0801:21:0903:39:2505:54:2708:35:55.1008:36:03.70+04:13:289:556
445BURY Marek 162SOSNOWIECM40129M 37100:00:2601:18:1103:36:0805:50:2408:36:17.7508:36:44.20+04:14:099:556
446BZOWSKA Aleksandra 481Night Runners GliwiceGLIWICEK3037K 7500:00:1401:17:3703:42:3005:54:1808:36:33.1508:36:47.45+04:14:129:566
446SWOBODA Jarosław 65Night Runners GliwiceKNURÓWM40130M 37200:00:1401:17:3503:42:3005:54:3608:36:33.3508:36:47.45+04:14:129:566
448TKACZYK Przemysław 31Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM40131M 37300:00:1701:16:0903:35:5205:50:1808:37:34.4508:37:52.20+04:15:179:576
449WIERZBICKI Michał 20Stowarzyszenie Morsy SwarzędzSWARZĘDZM40132M 37400:00:0401:12:3803:32:5005:51:4408:38:04.6508:38:08.70+04:15:339:576
450SOSZYŃSKA Gosia 615CzłapaczeWARSZAWAK504K 7600:00:1701:25:5203:48:1205:57:5208:38:20.3008:38:37.85+04:16:029:586
451PIEKARSKI Andrzej 425GRODZISK MAZOWIECKIM30153M 37500:00:1201:18:1503:38:3205:53:2408:38:38.8508:38:50.85+04:16:159:586
452KOPCZYŃSKI Maciej 53Szalony IwanGDYNIAM30154M 37600:00:3601:19:3903:41:1305:49:3508:38:36.6508:39:13.15+04:16:379:586
453WALENTOWSKI Maciej 40#2h2sWARSZAWAM30155M 37700:00:2001:19:2403:42:2906:01:5308:39:28.7508:39:48.90+04:17:139:596
454WOJTOWICZ Daniel 130KRAKÓW-USTRZYKI DOLNEM40133M 37800:00:2101:17:0903:32:5205:50:2508:41:15.9008:41:37.50+04:19:0210:016
455RURKA Grzegorz 372SamBiegamWARSZAWAM5030M 37900:00:4401:24:4003:46:0405:54:2608:41:20.1508:42:04.80+04:19:2910:016
456CZORNAK Wojciech 431PARCZEWM5031M 38000:00:3701:22:1303:50:3205:56:1708:41:34.1508:42:11.25+04:19:3610:016
457PUZIO Hubert 590TARNAVA DOLNAM30156M 38100:00:3501:10:0903:23:5505:51:0908:41:43.7508:42:19.05+04:19:4310:026
458CHODOROWSKI Arkadiusz 68ALEKSANDRÓWM30157M 38200:00:1701:25:5403:49:1605:56:5108:43:01.9008:43:19.35+04:20:4410:036
459GODLEWSKI Paweł 583BIAŁYSTOKM40134M 38300:00:1801:17:5003:44:1705:54:5408:43:33.4508:43:52.00+04:21:1610:046
460ŻELAZNY Judyta 486Mrówka JarosławJAROSŁAWK4024K 7700:00:0701:15:3703:35:5305:52:3308:43:50.0008:43:57.70+04:21:2210:046
461FURMAN Agnieszka 243OchajoRun&FriendsKRAKÓWK3038K 7800:00:3601:25:0803:44:0805:51:5608:43:22.7008:43:58.75+04:21:2310:036
462KOŁACZ Piotr 227CZOSNÓWM40135M 38400:00:3601:17:1703:33:3905:49:0608:43:31.0508:44:07.80+04:21:3210:046
463KAŃDUŁA Klaudia 104Szakal RunnersPOZNAŃK3039K 7900:00:2401:22:1103:56:4406:04:5408:43:45.1008:44:09.50+04:21:3410:046
464KOPYŚĆ Jarosław 479OLSZTYNM40136M 38500:00:2901:21:4903:39:3105:52:0808:45:15.1508:45:44.95+04:23:0910:065.9
465PIETRANIK Paweł 57AlbatrosyPRUSZKÓWM30158M 38600:00:3701:20:2703:41:2705:54:0708:46:02.6508:46:39.85+04:24:0410:065.9
466OGRODOWICZ Jacek 171Ale ... o co biega?SZCZECINM5032M 38700:00:2501:18:5603:32:4005:48:5408:47:35.4508:48:00.80+04:25:2510:085.9
466ŁOKAS Andrzej 275BĘDZINM40137M 38800:00:4001:23:0503:42:5605:53:3708:47:20.6008:48:00.80+04:25:2510:085.9
468WRÓBEL Kamila 487Parkrun RzeszówRZESZÓWK2013K 8000:00:3401:20:0203:48:2005:55:2908:49:22.2008:49:56.75+04:27:2110:105.9
469ZAJĄC Anna 348WARSZAWAK3040K 8100:00:2801:24:1003:50:4705:59:3508:50:35.3008:51:03.90+04:28:2810:125.9
470KNAPIK Ilona 472WARSZAWAK4025K 8200:00:2101:15:4203:37:3905:51:0808:52:13.7508:52:35.45+04:30:0010:145.9
471LISOWSKA Kamila 210Szpital Miejski w ZabrzuZABRZEK3041K 8300:00:0301:21:5603:52:5306:11:2108:53:15.2508:53:18.80+04:30:4310:155.9
472PAPE Martin 220WITCWARSZAWAM40138M 38900:00:3001:16:5003:31:5505:55:3608:52:50.4508:53:21.30+04:30:4610:145.9
473WOLF Weronika 262tkkf KoszalinSIANÓWK4026K 8400:00:2501:29:1104:02:0506:05:1508:53:00.5008:53:26.15+04:30:5010:155.9
474KOZIOŁ Łukasz 265SOBÓTKAM2053M 39000:00:3501:20:0403:37:5205:55:5208:53:26.5008:54:02.35+04:31:2710:155.8
475RACZYŃSKI Bogusz 257TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30159M 39100:00:2201:19:2603:42:4805:54:5608:53:57.2508:54:19.90+04:31:4410:165.8
476DOMINIAK Katarzyna 555TIGERS TEAMŁÓDŹK3042K 8500:00:2201:19:2603:42:4805:54:4408:53:57.3008:54:20.00+04:31:4410:165.8
477BŁASIŃSKA Żaneta 258CIECHOCINEKK4027K 8600:00:4201:29:4604:00:4706:13:4608:53:44.4008:54:26.40+04:31:5110:155.8
478BAŁAGA Marcin 176Kto dogoni Psa?KRAKÓWM40139M 39200:00:3401:23:0103:48:3606:00:5608:54:19.0008:54:53.50+04:32:1810:165.8
479KRZEMIEŃ Joanna 1376.KilometrBYDGOSZCZK3043K 8700:00:3701:21:2403:52:5006:08:3808:54:20.6508:54:58.60+04:32:2310:165.8
480KUCZEK Katarzyna 100PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4028K 8800:00:4001:23:2404:01:0706:12:3608:54:54.3508:55:35.25+04:33:0010:175.8
481MAKOS Adam 101PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM40140M 39300:00:4101:24:1604:01:0605:58:2108:54:54.0008:55:35.35+04:33:0010:175.8
482SIEDLACZEK Zbigniew 231Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM609M 39400:00:3601:26:3803:47:1405:54:3908:55:56.4508:56:32.60+04:33:5710:185.8
483CHILIŃSKI Karol 382BIAŁYSTOKM30160M 39500:00:1801:10:4103:30:3306:05:1908:57:19.2508:57:37.60+04:35:0210:195.8
484MORAWSKA Anna 43WARSZAWAK601K 8900:00:2301:26:4803:50:5806:05:1308:57:56.0008:58:19.20+04:35:4410:205.8
485MACA Damian 72MACArunTEAMWARSZAWAM2054M 39600:00:3001:27:5403:57:0906:04:5308:58:18.2508:58:48.60+04:36:1310:215.8
486SKALAK Jakub 505Wild Pigs | KW SakwaŻABNOM2055M 39700:00:2001:32:5004:02:3406:00:4108:58:38.2008:58:58.30+04:36:2310:215.8
487ZBYSŁAW Beata 213Orka IławaIŁAWAK505K 9000:00:3601:23:5203:52:2006:00:4108:59:18.2008:59:54.80+04:37:1910:225.8
488KULIBERDA Sylwia 352RZESZÓWK4029K 9100:00:3301:24:2303:54:5306:04:3908:59:53.5509:00:27.05+04:37:5110:225.8
489KULIBERDA Tomasz 179Teatr O.de.laRZESZÓWM40141M 39800:00:3401:24:3003:54:5206:04:3108:59:53.6009:00:27.75+04:37:5210:225.8
490PRYCIŃSKA Wiesława 105Cafe Szkolna 16SUCHY LASK4030K 9200:00:1301:20:3103:50:4206:05:0909:00:50.4009:01:03.80+04:38:2810:245.8
491CHYLIŃSKA Agnieszka 537ChodziMisieŁÓDŹK3044K 9300:00:2101:24:3803:52:5006:05:4209:01:41.6009:02:03.40+04:39:2810:255.8
492WOLNY Maciej 473ChodziMisieŁÓDŹM40142M 39900:00:2101:24:3803:52:4806:06:2009:01:42.2009:02:03.70+04:39:2810:255.8
493ANGOWSKI Marcin 242GRODZISK MAZOWIECKIM30161M 40000:00:3201:30:1004:05:5706:12:4809:01:36.0009:02:08.85+04:39:3310:245.8
494RUDZKI Tomasz 88RAJSPORT ACTIVEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM40143M 40100:00:1401:16:5703:53:4306:06:1909:03:17.5009:03:31.75+04:40:5610:265.7
495GÓRAJ Marta 48YOLO :)IŁAWAK4031K 9400:00:3601:23:4903:55:5906:05:2409:04:58.4509:05:34.50+04:42:5910:285.7
495GÓRAJ Maciej 56YOLO :)IŁAWAM40144M 40200:00:3601:23:4803:55:5906:05:2509:04:58.0509:05:34.50+04:42:5910:285.7
497WRÓBEL Dominik 198AZS PWSZ KrosnoJASŁOM40145M 40300:00:4201:20:0803:44:2406:04:3209:04:58.6009:05:41.00+04:43:0510:285.7
498PRYCIŃSKI Krzysztof 271Cafe Szkolna 16SUCHY LASM40146M 40400:00:1301:20:3203:50:4306:05:0709:08:31.1509:08:44.55+04:46:0910:325.7
499SZELER Joanna 405Biegająca z psamiWARSZAWAK4032K 9500:00:2901:24:1304:02:2106:05:4409:11:20.0509:11:49.95+04:49:1410:365.7
500OKLEJ Agata 600WARSZAWAK3045K 9600:00:1001:23:5704:02:1706:09:5609:12:04.2009:12:15.00+04:49:3910:375.7
501ZGIET Michał 356Teatr w RemizieBORZECHÓWM5033M 405Bełżyce i okolice biegają00:00:2501:24:3703:53:2706:09:5709:15:13.5509:15:38.75+04:53:0310:405.6
502STAWSKA Anna 551WKURW_TEAMLUXEMBOURGK3046K 9700:00:3101:23:5004:02:1906:10:2009:21:05.7009:21:37.50+04:59:0210:475.6
503BORUSZEWSKA Magdalena 302KOŁO BiegaKOŁOK3047K 9800:00:3901:19:4103:54:3006:10:5209:22:42.2509:23:22.00+05:00:4610:495.5
504NAMYŚLAK Radosław 301KOŁO BiegaKOŁOM40147M 40600:00:3901:19:4203:54:3106:10:4909:22:42.6509:23:22.30+05:00:4710:495.5
505NAPIÓRKOWSKI Cyprian 74WARSZAWAM2056M 40700:00:3001:27:5403:57:1606:09:4709:26:18.5009:26:48.85+05:04:1310:535.5
506KUŚNIERKIEWICZ Tomasz 593WARSZAWAM5034M 40800:00:4401:25:0503:46:1506:12:3509:31:07.9009:31:51.90+05:09:1610:585.5
507PACAK Patrycja 564CZĘSTOCHOWAK2014K 9900:00:4301:23:0303:57:1206:13:1210:07:48.2510:08:31.70+05:45:5611:415.1
ŻOŁNACZ Maciej 285NOWE MIASTO NAD PILICAM30DNF01:02:47 DNF02:38:09 DNF DNF DNF DNF--
BUDKIEWICZ Łukasz 255JacekBiega Running TeamWARSZAWAM30DNF01:19:35 DNF03:42:31 DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Maciej 491Razem Trenujemy SportŁÓDŹM30DNF01:25:03 DNF03:55:53 DNF DNF DNF DNF--
BARYZA Robert 259CIECHOCINEKM40DNF01:29:59 DNF04:01:02 DNF DNF DNF DNF--
KACPERSKI Błażej 384KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM30DNF01:26:22 DNF04:02:18 DNF DNF DNF DNF--
KLOREK Anna 116Szakal RunnersLUBOŃK30DNF01:22:15 DNF04:02:43 DNF DNF DNF DNF--
FIDALI Beata 164Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK30DNF01:32:01 DNF04:03:03 DNF DNF DNF DNF--
PTASZYŃSKA Anna 252Speed Feet '16KOŚCIANK40DNF01:26:46 DNF04:03:12 DNF DNF DNF DNF--
KARNIŁA Piotr 606Garmin PolskaM40DNF01:30:36 DNF04:03:32 DNF DNF DNF DNF--
BUDA Marzena 550wkurw_teamLUBLINK20DNF01:33:02 DNF04:04:09 DNF DNF DNF DNF--
GANCARSKI Marcin 97Nowy Styl Group Running TeamLUBLAM30DNF01:35:00 DNF04:04:24 DNF DNF DNF DNF--
JANICKI Paweł 441GRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:25:40 DNF04:05:59 DNF DNF DNF DNF--
WALKOWSKI Tomasz 419NOWA IWICZNAM50DNF01:25:39 DNF04:06:05 DNF DNF DNF DNF--
WALKOWSKA Justyna 420Jacek BiegaNOWA IWICZNAK40DNF01:25:39 DNF04:06:06 DNF DNF DNF DNF--
JURCZAK Daniel 461MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM40 MKB DreptakDNF01:28:05 DNF04:12:59 DNF DNF DNF DNF--
NOWOSIELSKA Agnieszka 462MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK30 MKB DreptakDNF01:28:05 DNF04:12:59 DNF DNF DNF DNF--
JATA Marta 46WW TeamLUBLINK30DNF01:29:26 DNF04:13:03 DNF DNF DNF DNF--
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 157WARSZAWAK30DNF01:29:50 DNF04:13:52 DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Robert 169WARSZAWAM40DNF01:29:49 DNF04:14:01 DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 577KRAKÓWK40DNF01:28:45 DNF04:14:14 DNF DNF DNF DNF--
RADECKI Dariusz 458GRODZISK MAZOWIECKIM30DNF01:25:40 DNF04:15:55 DNF DNF DNF DNF--
DAWID Mirosław 161OPATÓWM50DNF01:32:05 DNF04:16:40 DNF DNF DNF DNF--
DAWID Honorata 281OPATÓWK40DNF01:32:05 DNF04:16:41 DNF DNF DNF DNF--
KLIŚ Tomasz 617BIELSKO BIAŁADNF01:39:46 DNF04:23:12 DNF DNF DNF DNF--
LITWIN Tomasz 387DĘBICAM40DNF01:39:47 DNF04:23:13 DNF DNF DNF DNF--
ZERA Romuald 191DORTMUNDM50DNF01:30:49 DNF04:25:09 DNF DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Paweł 131LUBLIN BIEGALUBLINM30DNF01:26:21 DNF04:34:21 DNF DNF DNF DNF--
SZALKOWSKA Dominika 410ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAK30DNF01:32:26 DNF04:35:17 DNF DNF DNF DNF--
SŁOMIAN Marcelina 567ZABRZEK20DNF01:08:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
RESZKA Marek 24LUBLINM30STAY INSANE DNF01:10:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
POPŁAWSKI Arkadiusz 140Czarne Owce HipolitówHALINÓWM40DNF01:17:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEJNIK Marcin 26912TriŁÓDŹM30DNF01:26:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁĄCKA Ilona 337Białołęka jest kobietąWARSZAWAK40DNF01:27:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 540 wynik(ów)