Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-10-07 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 52 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 620 |
Wystartowało : | 540 |
Nie ukończyło : | 33 |
Ukończyło : | 507 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna | Czas startu | P1_Roztoki 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCZWARA Tomasz | 436 | RADOMYŚL WIELKI | M40 | 00:00:01 | 00:47:52 | |||
2 | UZNAŃSKI Piotr | 383 | Euroclear Running Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:02 | 00:49:16 | ||
3 | GRZĄDZIEL Dominik | 332 | ATTIQ | DZIEKANOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:49:18 | ||
4 | TOKARZ Andrzej | 538 | andrzejtokarz.pl/Visegrad Maraton Rytro | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:00 | 00:49:27 | ||
5 | FARON Robert | 167 | Salco GARMIN Team | ZALESIE | M40 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
6 | BOROWCZYK Sebastian | 574 | KB Dębiec | POZNAŃ | M20 | 00:00:01 | 00:49:39 | ||
7 | MIŚKIEWICZ Mariusz | 624 | M30 | 00:00:00 | 00:50:03 | ||||
8 | SEDLAK Michał | 38 | LubieToBieganie | GIERASZOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:50:04 | ||
9 | HUZIOR Piotr | 539 | Attiq/Salming | NOWY TARG | M40 | 00:00:01 | 00:50:25 | ||
10 | ZDANOWSKI Łukasz | 580 | SMRYKI | SIEDLCE | M20 | 00:00:01 | 00:50:45 | ||
11 | JENDRYCH Artur | 515 | Biegajacy Świdnik | ŚWIDNIK | M20 | 00:00:01 | 00:50:49 | ||
12 | KOSIERADZKI Łukasz | 202 | MKS Pgoń Siedlce | SIEDLCE | M20 | 00:00:02 | 00:52:04 | ||
13 | SKÓRA Tomasz | 199 | SKÓRZEC | M40 | 00:00:02 | 00:52:04 | |||
14 | KRZYSZTOŃ Marcin | 50 | GMP LASY / KRAŚIK | LASY | M30 | Nonkonformiści | 00:00:01 | 00:52:27 | |
15 | WĘGIEL Marcin | 367 | JASŁO | M20 | 00:00:01 | 00:52:48 | |||
16 | RUBIKOWSKI Jacek | 124 | ŻYRARDÓW | M20 | 00:00:01 | 00:52:49 | |||
17 | KOT Rafał | 32 | Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno | SZCZYTNO | M30 | WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI | 00:00:02 | 00:52:55 | |
18 | ZAJĄC Jacek | 363 | Nonkonformista | KRAŚNIK | M40 | Nonkonformiści | 00:00:01 | 00:52:56 | |
19 | WALASEK Grzegorz | 395 | biegusiem.pl | RYKI | M40 | 00:00:00 | 00:53:33 | ||
20 | GAWLIK Sławek | 142 | MarcinŚwiercTeam | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
21 | PASIECZNY Robert | 614 | Fartlek Go | GORZYCE | M40 | FARTLEK GO | 00:00:00 | 00:53:47 | |
22 | FLOREK Seba | 400 | NORAFSPORT | GABOŃ | M30 | 00:00:01 | 00:53:54 | ||
23 | PAKUŁA Paweł | 497 | MKS 'Żak' Biała Podlaska | WISZNICE | M40 | 00:00:01 | 00:55:17 | ||
24 | BAKALARZ Emil | 545 | WROCŁAW | M20 | 00:00:01 | 00:55:44 | |||
25 | JĘDRASZCZYK Mateusz | 558 | KOŚCIELISKO | M20 | 00:00:01 | 00:55:51 | |||
26 | KOPCEWICZ Tomasz | 283 | STAWIGUDA | M30 | 00:00:05 | 00:55:52 | |||
27 | KIK Iwona | 392 | Daniel Wosik Tervel Team/KW Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:01 | 00:56:10 | ||
28 | KĘPOWICZ Marcin | 376 | Pasieka KEMPI | ŻABIA WOLA | M40 | Nonkonformiści | 00:00:06 | 00:57:28 | |
29 | DUDZIK Robert | 42 | LIMANOVA HOTEL | MSZANA DOLNA | M30 | 00:00:01 | 00:57:38 | ||
30 | DOMISZEWSKA Maria | 527 | USTRZYKI DOLNE | K50 | 00:00:01 | 00:57:39 | |||
31 | DEMBNY Tomasz | 261 | TARCZYN | M40 | 00:00:03 | 00:57:39 | |||
32 | STEMPKOWICZ Jacek | 297 | GORLICE | M30 | 00:00:11 | 00:57:40 | |||
33 | WIĘCH Piotr | 597 | WOŁOMIN | M30 | 00:00:04 | 00:57:47 | |||
34 | LUBAŃSKI Robert | 408 | BUKOWICE | M50 | 00:00:02 | 00:57:54 | |||
35 | GRONDYS Paweł | 61 | WROCŁAW | M30 | 00:00:01 | 00:57:57 | |||
36 | DUCKI Piotr | 413 | OTK-Rzeźnik | POLKOWICE | M30 | 00:00:04 | 00:58:38 | ||
37 | KOŁDER Tomasz | 435 | PaKo Team Cieszyn | CIESZYN | M40 | 00:00:04 | 00:58:40 | ||
38 | BONDARA Sylwia | 2 | Jacek Biega Running Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:02 | 00:58:54 | ||
39 | ŁAGOŻNY Łukasz | 215 | Euro24 Team | SANOK | M30 | 00:00:03 | 00:58:54 | ||
40 | POROWSKI Waldek | 424 | GrubyBiega | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 00:59:03 | ||
41 | LITWIŃSKI Robert | 509 | VEGERUNNERS | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:03 | 00:59:06 | ||
42 | GARDZIEL Jerzy | 386 | WW TEAM | LUBLIN | M40 | 00:00:06 | 00:59:12 | ||
43 | SZPAK Slawomir | 172 | KRAKOW | M40 | 00:00:07 | 00:59:35 | |||
44 | UBER Marcin | 476 | Decathlon Przymorze Running Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | M20 | 00:00:06 | 00:59:38 | ||
45 | OLEKSIŃSKI Dariusz | 599 | ZASAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:59:52 | |||
46 | PEPLAK Jarosław | 623 | M30 | 00:00:03 | 01:00:00 | ||||
47 | ZIĘTEK Mariusz | 512 | LUBLIN | M40 | 00:00:03 | 01:00:08 | |||
48 | MAZUREK Robert | 251 | Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKY | LUBLIN | M40 | Nonkonformiści | 00:00:06 | 01:00:11 | |
49 | KUCIEL Paweł | 343 | Kopalnia Wapienia Czatkowice | TENCZYNEK | M20 | 00:00:30 | 01:00:15 | ||
50 | MAKAROWSKI Wiesław | 507 | JAROSŁAW | M50 | 00:00:05 | 01:00:26 | |||
51 | BIENIECKA Anna | 1 | OTK Rzeźnik | K30 | 00:00:02 | 01:00:32 | |||
52 | KUKUŁA Maciej | 374 | KRAKÓW | M20 | 00:00:12 | 01:00:39 | |||
53 | MURAK Robert | 29 | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:11 | 01:00:45 | |||
54 | SZCZEPKOWSKI Bartek | 427 | BZ WBK Runners Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:01:20 | ||
55 | FILIPEK Paweł | 451 | biegusiem.pl | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:01:21 | ||
56 | KUKLA Marcin | 230 | Rysik Runners | WARSZAWA | M40 | 00:00:06 | 01:01:21 | ||
57 | KUDŁAK Paweł | 122 | Poranny Patrol | KRAKÓW | M20 | 00:00:09 | 01:01:31 | ||
58 | KŁOPOTEK Patryk | 155 | Team Fordon Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:11 | 01:01:51 | ||
59 | KUJAWSKI Marcin | 154 | Team Fordon Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:11 | 01:01:52 | ||
60 | LEKKI Jerzy | 361 | BBRunners | BIELSKO-BIAŁA | M40 | 00:00:17 | 01:01:58 | ||
61 | ZMYSŁOWSKI Igor | 576 | LUBLIN | M20 | 00:00:15 | 01:02:08 | |||
62 | DROBNY Sławomir | 193 | TYCHY | M20 | 00:00:37 | 01:02:35 | |||
63 | KUPIJAJ Marcin | 528 | Socios Górnik | KNURÓW | M20 | 00:00:45 | 01:02:42 | ||
64 | MACIĄGOWSKI Sławomir | 313 | NOWE MIASTO NAD PILICĄ | M30 | 00:00:19 | 01:02:47 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
ŻOŁNACZ Maciej | 285 | NOWE MIASTO NAD PILICA | M30 | DNF | 01:02:47 DNF | ||||
66 | KRUPA Grzegorz | 616 | M40 | 00:00:04 | 01:02:54 | ||||
67 | GOS Grzegorz | 626 | KGW Leszno Wola | M40 | 00:00:18 | 01:02:55 | |||
68 | NOWAK Marcin | 353 | KRAKÓW | M30 | 00:00:29 | 01:03:02 | |||
69 | TRACZ Jacek | 326 | SWARZEDZ | M40 | 00:00:34 | 01:03:17 | |||
70 | ONISK Kamil | 86 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | M20 | MKB Dreptak | 00:00:11 | 01:03:33 | |
71 | BORSIAK Sebastian | 93 | Tata Eryka i Natana | GLIWICE | M30 | 00:00:24 | 01:03:33 | ||
72 | MARINO Bastien | 450 | PARIS | M20 | 00:00:05 | 01:03:34 | |||
73 | SKIBE Tomasz | 125 | Opel Active Team | RUDA ŚLASKA | M40 | 00:00:02 | 01:03:39 | ||
74 | JAREMA Maciek | 403 | Lokomotiv Majdan | CISNA | M30 | 00:00:02 | 01:03:46 | ||
75 | ZALEWSKI Karol | 305 | MKB Dreptak | WIŚNIEW | M30 | MKB Dreptak | 00:00:11 | 01:03:51 | |
76 | KIEWISZ Adam | 351 | S.S. Drużyna Wilka | GIETRZWAŁD | M30 | 00:00:12 | 01:03:52 | ||
77 | ZYCH Zbigniew | 350 | Lubelska Grupa Triathlonu | LUBLIN | M40 | Nonkonformiści | 00:00:06 | 01:03:57 | |
78 | SYDORUK Aleksander | 347 | S.S. Drużyna Wilka | GRONITY | M40 | 00:00:07 | 01:03:57 | ||
79 | NOWAK Piotr | 284 | WARSZAWA | M30 | 00:00:09 | 01:03:57 | |||
80 | GRĘBOWIEC Mateusz | 90 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M30 | TSA Sandomierz | 00:00:26 | 01:03:57 | |
81 | BEDRYJ Mateusz | 454 | 42 Do Szczęścia | MEŁNO | M20 | 00:00:34 | 01:03:59 | ||
82 | WIŚNIEWSKI Michał | 534 | Rodzinny relax | WARSZAWA | M30 | 00:00:12 | 01:04:02 | ||
83 | PASTUSZKA Piotr | 318 | BIELSKO-BIAŁA | M50 | 00:00:03 | 01:04:05 | |||
84 | GWIZDAK Justyna | 608 | Wkurw Team | RZESZÓW | K30 | 00:00:34 | 01:04:06 | ||
85 | PREISNER Remigiusz | 587 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:29 | 01:04:12 | |||
86 | KWAŚNIEWSKI Rafał | 390 | STARGARD | M30 | 00:00:07 | 01:04:15 | |||
87 | GRONAU Maciej | 182 | KOBYŁKA | M30 | 00:00:06 | 01:04:20 | |||
88 | KUŹMA Tomasz | 299 | Bart Tempesta Training Team | RZESZÓW | M20 | 00:00:17 | 01:04:26 | ||
89 | PAWĘZKA Mirosław | 119 | Stay Insane / Banda Grudnia | LUBLIN | M30 | STAY INSANE | 00:00:09 | 01:04:33 | |
90 | EPA Karolina | 371 | PZU Sport Team | WARSZAWA | K20 | 00:00:10 | 01:04:34 | ||
91 | MAKOWSKI Jerzy | 320 | SUSZNO | M50 | 00:00:07 | 01:04:38 | |||
92 | LEWANDOWSKA Marlena | 378 | KM Truchcik Łubianka | TORUŃ | K40 | 00:00:07 | 01:04:40 | ||
93 | SAMEREK Dariusz | 525 | SPC / Marmel | TORUŃ | M30 | 00:00:07 | 01:04:40 | ||
94 | BRZUSTOWICZ Marek | 25 | KB Geotermia Uniejów | CISEW | M60 | 00:00:20 | 01:04:43 | ||
95 | PTASZYŃSKI Wojciech | 260 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | M50 | 00:00:03 | 01:04:44 | ||
96 | FILIPEK Wojciech | 563 | Optim Travel Ultra | RZESZÓW | M50 | 00:00:24 | 01:04:49 | ||
97 | MAKARSKI Krzysztof | 477 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | JAROSŁAW | M30 | 00:00:07 | 01:04:57 | ||
98 | KIJAŃSKA BEDNARZ Marta | 474 | WARSZAWA | K30 | 00:00:06 | 01:05:04 | |||
99 | ŁUKOMSKI Maciej | 152 | Gang Chódego | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:22 | 01:05:16 | ||
100 | KASEJA Maciej | 523 | KB ERGO | HORNÓWEK | M50 | 00:00:12 | 01:05:17 | ||
101 | KOZIEŁ Grzegorz | 110 | Silesia Runners Club | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30 | Silesia Runners Club | 00:00:08 | 01:05:35 | |
102 | SUDER Grzegorz | 619 | LISZKI | M30 | 00:00:17 | 01:05:38 | |||
103 | DOŁŻYCKI Daniel | 440 | rudy and tuniek | BARTOSZYCE | M40 | 00:00:08 | 01:05:46 | ||
104 | TUROSZ Zbigniew | 312 | LEŻAJSK | M50 | 00:00:05 | 01:05:47 | |||
105 | REJF Tomasz | 432 | rudy and tuniek | BARTOSZYCE | M40 | 00:00:07 | 01:05:47 | ||
106 | BOROWSKI Tomasz | 553 | MIASTKO | M50 | 00:00:13 | 01:05:50 | |||
107 | MILEWSKI Mateusz | 418 | WKURW_TEAM | MROZY | M30 | 00:00:10 | 01:05:56 | ||
108 | MIKOWSKI Artur | 334 | Alnor | GRÓJEC | M40 | 00:00:18 | 01:05:56 | ||
109 | MISIĄGIEWICZ Paweł | 287 | TARNOGRÓD | M40 | 00:00:29 | 01:05:57 | |||
110 | KRASOŃ Mariusz | 91 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | M40 | TSA Sandomierz | 00:00:27 | 01:06:01 | |
111 | MATYJA Piotr | 22 | Make Hummus Not War | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M30 | 00:00:08 | 01:06:07 | ||
112 | SMOLIŃSKI Paweł | 52 | Smashing Pąpkins / Zaporowy Maraton Team | SANOK | M30 | 00:00:04 | 01:06:18 | ||
112 | CZWERENKO Wojciech | 58 | Zaporowy Maraton Team | SANOK | M30 | 00:00:04 | 01:06:18 | ||
114 | STYPUŁKOWSKI Piotr | 582 | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:17 | 01:06:19 | |||
115 | KOZARSKI Krzysztof | 228 | RK LEGAL TEAM | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:06:20 | ||
116 | MARSZAŁEK Sebastian | 341 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | M20 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 00:00:12 | 01:06:20 | |
117 | TERLECKI Krzysztof | 490 | Chełm Biega | CHEŁM | M50 | 00:00:24 | 01:06:28 | ||
118 | GAWRYSIAK Mariusz | 70 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:20 | 01:06:41 | |||
119 | MAĆKOWIAK Magda | 64 | WROCŁAW | K20 | 00:00:08 | 01:06:48 | |||
120 | KOTŁOWSKI Marcin | 463 | Run Fun Team Chróścice | CHRÓŚCICE | M30 | 00:00:32 | 01:06:54 | ||
121 | KALINOWSKI Adam | 150 | EŁK | M40 | 00:00:05 | 01:06:56 | |||
122 | MAŁEK Rafał | 168 | Invictus 3City | GDAŃSK | M20 | 00:00:09 | 01:06:56 | ||
123 | WOJTKOWIAK Maciej | 414 | wkurw_team | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:19 | 01:06:56 | ||
124 | SOKALSKI Grzegorz | 650 | Hyundai i running team | KOSTANCICN JEZIORNA | M40 | 00:00:21 | 01:07:03 | ||
125 | JACHYM Arkadiusz | 267 | Socios Górnik | GLIWICE | M30 | 00:00:46 | 01:07:07 | ||
126 | GWIZDAK Bartosz | 364 | Water Team | BOGUCHWAŁA | M30 | 00:00:35 | 01:07:09 | ||
127 | PANEK Michał | 289 | TORUŃ | M20 | 00:00:20 | 01:07:14 | |||
128 | KURCZAB Justyna | 170 | LIMANOWA | K20 | 00:00:22 | 01:07:16 | |||
129 | GRZĘDZICKI Michał | 77 | Brothers G team | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:14 | 01:07:17 | ||
130 | WICZUK Michał | 146 | MKB DREPTAK | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | MKB Dreptak | 00:00:11 | 01:07:19 | |
131 | GRZĘDZICKI Rafał | 466 | Brothers G team | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:14 | 01:07:19 | ||
132 | RZECZKOWSKI Maciej | 201 | Warszawski Klub Górski | OTWOCK | M40 | 00:00:16 | 01:07:19 | ||
133 | KŁOSIŃSKI Rafał | 121 | MKB Dreptak | DĘBE WIELKIE | M40 | MKB Dreptak | 00:00:10 | 01:07:20 | |
134 | ŁUKASIK Michał | 266 | RUN-BIKE.PL TEAM BUSKO-ZDRÓJ | BUSKO-ZDRÓJ | M30 | 00:00:14 | 01:07:23 | ||
135 | KONIECZNY Mariusz | 127 | Agona W&M | ŁAŃCUT | M50 | 00:00:06 | 01:07:30 | ||
136 | SZYBIAK Waldemar | 143 | Agona W&M | PRZEMYŚL | M50 | 00:00:05 | 01:07:31 | ||
137 | BOŁTUĆ Piotr | 282 | BIAŁYSTOK | M40 | 00:00:21 | 01:07:34 | |||
138 | ŚMIECHOWICZ Filip | 406 | LUBLIN | M40 | STAY INSANE | 00:00:23 | 01:07:35 | ||
139 | PILICHOWSKI Wojciech | 355 | Grupa Szalonych Rowerzystów | BIAŁYSTOK | M40 | 00:00:19 | 01:07:36 | ||
140 | PIETRZYK Tomasz | 506 | KRAKÓW | M40 | 00:00:15 | 01:07:37 | |||
141 | STECH Joanna | 360 | GORLICE | K50 | 00:00:11 | 01:07:39 | |||
142 | SUJAK Mirosław | 118 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | M50 | MKB Dreptak | 00:00:09 | 01:07:41 | |
143 | GRYGIEL Rafał | 522 | GARBATKA-LETNISKO | M20 | 00:00:25 | 01:07:45 | |||
144 | WODZIEŃ Andrzej | 520 | ultramaratonpodkarpacki.pl/ | RZESZÓW | M40 | 00:00:34 | 01:07:50 | ||
145 | SIEJA Sebasatian | 456 | 6 BPD | GLIWICE | M20 | 00:00:12 | 01:07:51 | ||
146 | WÓR Sara | 518 | RZESZÓW | K30 | 00:00:33 | 01:07:51 | |||
147 | PEŁCZYŃSKI Sławomir | 488 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M30 | 00:00:29 | 01:07:53 | ||
148 | POPIOŁEK Jacek | 415 | GĄSIORY | M30 | 00:00:03 | 01:08:03 | |||
149 | KĘPKA Robert | 178 | biegusiem.pl | RYKI | M30 | 00:00:00 | 01:08:06 | ||
150 | KOWALEWSKI Krzysztof | 584 | WARSZAWA | M30 | 00:00:28 | 01:08:06 | |||
151 | ZAWADZKI Kordian | 207 | JAROSŁAW | M20 | 00:00:02 | 01:08:07 | |||
152 | SZYMKIEWICZ Robert | 494 | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:37 | 01:08:16 | |||
SŁOMIAN Marcelina | 567 | ZABRZE | K20 | DNF | 01:08:16 DNF | ||||
154 | PIĘKOŚ Kamil | 519 | KB Maratończyk Dębica | DĘBICA | M30 | 00:00:04 | 01:08:17 | ||
155 | NOWAK Agata | 500 | KATOWICE | K20 | 00:00:13 | 01:08:17 | |||
156 | HENDZEL Krzysztof | 430 | RADYMNO | M30 | 00:00:10 | 01:08:22 | |||
157 | KAPICA Dominik | 319 | GARBÓW | M20 | 00:00:19 | 01:08:23 | |||
158 | BASZAK Tomasz | 546 | SiłaOgra.pl | STRACHÓW | M30 | 00:00:04 | 01:08:27 | ||
159 | BOGUSZ Bartosz | 113 | KRAKÓW | M40 | 00:00:14 | 01:08:32 | |||
160 | GUZIK Łukasz | 308 | Delphi Running Team | ŁYSOKANIE | M30 | 00:00:19 | 01:08:32 | ||
161 | MARSZAŁEK Andrzej | 192 | SWARZĘDZ | M40 | 00:00:11 | 01:08:33 | |||
162 | GRZYBOWSKI Tomasz | 203 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:11 | 01:08:33 | |||
163 | WĄSOWSKI Krzysztof | 165 | Wąski team | LUBLIN | M50 | 00:00:09 | 01:08:35 | ||
164 | DZIENISZEWSKI Tomasz | 377 | WARSZAWA | M40 | 00:00:05 | 01:08:38 | |||
165 | PACHO Sylwester | 621 | Papiki | GRZYBÓW | M40 | 00:00:01 | 01:08:40 | ||
166 | ZMOREK -PACAK Katarzyna | 158 | KRAKÓW | K20 | 00:00:42 | 01:08:40 | |||
167 | WOŹNIAK Jacek | 339 | pixonet.pl | RYBNIK | M40 | 00:00:38 | 01:08:48 | ||
168 | KMAK Sławek | 620 | PAPIKI | M40 | 00:00:01 | 01:08:53 | |||
169 | DEINIUK Roman | 428 | WARSZAWA | M20 | 00:00:18 | 01:08:53 | |||
170 | GAWRON Tomasz | 225 | LUBSKO | M30 | 00:00:20 | 01:08:55 | |||
171 | JADACH Grzegorz | 27 | WIĄZÓW | M30 | 00:00:27 | 01:08:58 | |||
172 | SEKUŁA Mirek | 622 | GRYBÓW | M40 | 00:00:01 | 01:08:59 | |||
173 | SZABLAN Wioletta | 219 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | JAROSŁAW | K30 | 00:00:06 | 01:09:01 | ||
174 | PORĘBA Eugeniusz | 484 | MIECHÓW | MIECHÓW | M50 | 00:00:10 | 01:09:01 | ||
175 | FIJAŁKOWSKI Radosław | 186 | CROSSFIT GCW Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:28 | 01:09:08 | ||
176 | SEMCZUK Michał | 492 | SANDOMIERZ | M20 | 00:00:28 | 01:09:09 | |||
177 | SALACHNA-NOWAK Magdalena | 236 | Biegam z ABS | LUBLIN | K40 | 00:00:09 | 01:09:13 | ||
178 | PAJĄK Andrzej | 239 | Biegam z ABS | GARBÓW | M40 | 00:00:09 | 01:09:14 | ||
179 | KURZELOWSKI Damian | 80 | Biegnę dla Bartka!!! | MORĄG | M40 | 00:00:34 | 01:09:15 | ||
180 | SZCZEPANEK Piotr | 375 | SZCZYTNO | M40 | WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI | 00:00:34 | 01:09:15 | ||
181 | STĘPIEŃ Małgorzata | 464 | Poland Business Run | KRAKÓW | K20 | 00:00:07 | 01:09:16 | ||
182 | NOWAK Piotr | 321 | Bieszczady | USTRZYKI DOLNE | M40 | 00:00:44 | 01:09:16 | ||
183 | PITAS Andrzej | 607 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | M40 | 00:00:02 | 01:09:17 | ||
184 | PALEJ Piotr | 156 | JADOWNIKI | M30 | 00:00:06 | 01:09:17 | |||
185 | CHRUŚCIEL Michał | 89 | Fartlek GO | GORZYCE | M30 | FARTLEK GO | 00:00:12 | 01:09:22 | |
186 | STRUK Jacek | 540 | BIAŁOBRZEGI | M30 | 00:00:00 | 01:09:23 | |||
187 | SEGIET Paweł | 111 | silesia runners clubie | BYTOM | M30 | Silesia Runners Club | 00:00:08 | 01:09:31 | |
188 | WÓJCIAK Wojciech | 541 | spichlerz uherce | OLSZANICA | M40 | 00:00:04 | 01:09:32 | ||
189 | WRÓBEL Mateusz | 521 | LONDYN-UHERCE MINERALNE | M20 | 00:00:03 | 01:09:33 | |||
190 | PEŻYŃSKI Piotr | 109 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:06 | 01:09:36 | |||
191 | CZARNIK Stanisław | 594 | Miechowicka Grupa Biegowa | ZABRZE | M30 | 00:00:43 | 01:09:36 | ||
192 | GRZEŚKIEWICZ Tomasz | 514 | odpoczywamwbiegu.pl | KOŁBIEL | M30 | 00:00:06 | 01:09:40 | ||
193 | RYBAK Wojciech | 446 | GOPR BIESZCZADY | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:05 | 01:09:43 | ||
194 | KORDECKA Anna | 592 | BRZESKO | K30 | 00:00:27 | 01:09:43 | |||
195 | MAJCHROWSKI Jacek | 417 | CKB Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | M40 | 00:00:06 | 01:09:46 | ||
196 | JEDLIŃSKI Bartosz | 214 | Maratończyk Dębica | BRZEŹNICA | M40 | 00:00:19 | 01:09:50 | ||
197 | SKOWROŃSKI Rafał | 443 | Krokodyle Kolbuszowa | KOLBUSZOWA | M30 | 00:00:27 | 01:09:50 | ||
198 | BŁACHEWICZ Krzysztof | 292 | IŁAWA | M40 | 00:00:08 | 01:09:51 | |||
199 | GESSLER Łukasz | 83 | Biesy | GOŚCICINO | M30 | 00:00:23 | 01:09:58 | ||
200 | SULIKOWSKI Rafał | 123 | MIROSZOWICE | M20 | 00:00:35 | 01:09:58 | |||
201 | LASKO Łukasz | 87 | GDYNIA | M30 | 00:00:24 | 01:10:00 | |||
202 | SIENIAWSKI Daniel | 325 | KW Lublin | TARNÓW | M30 | 00:00:22 | 01:10:04 | ||
203 | PAWLIKOWSKI Jacek | 445 | Poland Business Run | KRAKÓW | M40 | 00:00:10 | 01:10:05 | ||
204 | KALINOWSKI Łukasz | 60 | WARSZAWA | M30 | 00:00:30 | 01:10:07 | |||
205 | PUZIO Hubert | 590 | TARNAVA DOLNA | M30 | 00:00:35 | 01:10:09 | |||
206 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 272 | MIECHÓW | M60 | 00:00:08 | 01:10:10 | |||
207 | GRABIŃSKI Waldemar | 33 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | M40 | 00:00:26 | 01:10:10 | ||
208 | KUCZKOWSKI Ryszard | 300 | SS Drużyna Wilka | KIEŹLINY | M50 | 00:00:13 | 01:10:11 | ||
209 | FIDELUS Joanna | 304 | BKB VICTORIA BRZESKO | BRZESKO | K30 | 00:00:28 | 01:10:13 | ||
210 | KWAŚNIEWSKI Mariusz | 309 | STARGARD | M30 | 00:00:05 | 01:10:20 | |||
211 | NECZAJ-RACZYŃSKA Anna | 206 | ŁĘCZNA | K30 | 00:00:11 | 01:10:20 | |||
212 | NOWAKOWSKI Bartosz | 478 | ChodziMisie | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:22 | 01:10:31 | ||
213 | JASKULSKI Karol | 596 | SPC/MARMEC | TORUŃ | M30 | 00:01:29 | 01:10:32 | ||
214 | MORAWIEC Daniel | 489 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:20 | 01:10:33 | |||
215 | SERZYSKO Bartosz | 311 | Delphi Running Team | CIESZYN | M20 | 00:00:19 | 01:10:34 | ||
216 | NIERADA Marcin | 315 | KATOWICE | M30 | 00:00:25 | 01:10:36 | |||
RESZKA Marek | 24 | LUBLIN | M30 | STAY INSANE | DNF | 01:10:36 DNF | |||
218 | DRWIĘGA Beata | 145 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | K40 | 00:00:15 | 01:10:37 | ||
219 | DROBOT Piotr | 196 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | M40 | 00:00:15 | 01:10:37 | ||
220 | BUŁA Robert | 280 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M20 | 00:00:14 | 01:10:40 | ||
221 | ZGIET Radek | 212 | Czart Czartajew | CZARTAJEW | M50 | 00:00:25 | 01:10:40 | ||
222 | CHILIŃSKI Karol | 382 | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:18 | 01:10:41 | |||
223 | MAĆKOWSKI Łukasz | 503 | Bridgestone - Worldwide Olympic Partner | TARNOBRZEG | M30 | 00:00:13 | 01:10:45 | ||
224 | MAŁKIEWICZ Dariusz | 11 | KATOWICE | M40 | 00:00:14 | 01:10:56 | |||
225 | BANASZAK Monika | 531 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 01:10:57 | ||
226 | LASKOWSKI Daniel | 532 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:33 | 01:10:57 | ||
227 | KULCZYŃSKI Rafał | 496 | WARSZAWA | M30 | 00:00:14 | 01:10:59 | |||
228 | CHMIELEWSKI Michał | 159 | Dream Tri Team | GDAŃSK | M40 | 00:00:22 | 01:11:03 | ||
229 | OLĘDZKA Emilia | 84 | Rembertów Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:32 | 01:11:03 | ||
230 | KUROPATWIŃSKI Tomasz | 469 | AUGUSTÓW | M30 | 00:00:32 | 01:11:03 | |||
231 | LUTEREK Michał | 510 | WARSZAWA | M30 | 00:00:14 | 01:11:07 | |||
232 | KUCHAREWICZ Przemysław | 151 | LOTNA GRUPA ZOŚKA | SIECHNICE | M40 | 00:00:02 | 01:11:08 | ||
233 | KRZYSZŁOWSKI Rafał | 467 | GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara | OPOLE | M40 | 00:00:23 | 01:11:08 | ||
234 | SOFUŁ Tomasz | 153 | WARSZAWA | M40 | 00:00:27 | 01:11:09 | |||
235 | PAUSZEK Roman | 586 | Lucky Team | WĄGROWIEC | M50 | 00:00:27 | 01:11:10 | ||
236 | ŁACHACZ Robert | 44 | KAMIONEK | M30 | WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI | 00:00:34 | 01:11:11 | ||
237 | JADESZKO Michał | 240 | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | SZCZYTNO | M20 | WARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKI | 00:00:34 | 01:11:12 | |
238 | NIESPODZIANA Ania | 34 | Rogoziński Klub Biegacza | ROGOŹNO | K30 | 00:00:26 | 01:11:16 | ||
239 | KOKOSZKA Wojciech | 459 | Slow Jogging Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:23 | 01:11:17 | ||
240 | NIZIOŁEK Mateusz | 336 | KRAKÓW | M20 | 00:00:02 | 01:11:20 | |||
241 | CEGIEŁKO Paweł | 160 | LUBLIN | M40 | 00:00:22 | 01:11:20 | |||
242 | ZACKIEWICZ Paulina | 542 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | K20 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | 00:00:12 | 01:11:21 | |
243 | BARTOCHA Mateusz | 28 | O co biega w Kaletach | KALETY | M20 | 00:00:35 | 01:11:21 | ||
244 | SZOT Iwona | 316 | WW Team | LUBLIN | K40 | 00:00:08 | 01:11:22 | ||
245 | PACIA Sebastian | 460 | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:15 | 01:11:26 | |||
246 | KAMIŃSKI Michał | 288 | MARKI | M30 | 00:00:29 | 01:11:27 | |||
247 | CRYER Ben | 536 | FREISING | M20 | 00:00:29 | 01:11:35 | |||
248 | BĄK Adam | 359 | KKL Kielce | KIELCE | M50 | 00:00:02 | 01:11:36 | ||
249 | BANASIEWICZ Paweł | 99 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | M30 | 00:00:16 | 01:11:36 | ||
250 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 559 | NASNIEDOGONIAT | DĘBICA | M30 | 00:00:42 | 01:11:36 | ||
251 | ZAJĄC Józek | 293 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | TULIGŁOWY | M40 | 00:00:07 | 01:11:40 | ||
252 | GUT Przemysław | 470 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 01:11:40 | ||
253 | POŚPIECH Herbert | 76 | KIELCE | M30 | 00:00:11 | 01:11:42 | |||
254 | CHRZAN Daniel | 511 | AA TARNÓW | TARNÓW | M30 | 00:00:30 | 01:11:43 | ||
255 | KUŹMICZ Wojciech | 455 | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:15 | 01:11:44 | |||
256 | DRWIĘGA Maciej | 189 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | M40 | 00:00:16 | 01:11:44 | ||
257 | NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta | 188 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | K40 | 00:00:15 | 01:11:45 | ||
258 | RĄCZKA Rafał | 568 | Slow Motion | JASŁO | M30 | 00:00:08 | 01:11:51 | ||
259 | PAŃTAK Sławomir | 331 | 21daplot Jarosław | BIAŁOBRZEGI 496B | M40 | 00:00:38 | 01:11:53 | ||
260 | APANOWICZ Angelika | 349 | Ekobiegi BBl Polonez Warszawa | WARSZAWA | K40 | 00:00:38 | 01:11:53 | ||
261 | GRANDA Paweł | 612 | 21 daplot | ZARZECZE | M30 | 00:00:38 | 01:11:53 | ||
262 | JASTRZĄB Ewa | 385 | CZESTOCHOWA | K30 | 00:00:25 | 01:11:54 | |||
263 | MILKOWSKI Rafał | 263 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M30 | 00:00:10 | 01:11:55 | ||
264 | MILKOWSKA Justyna | 264 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | K30 | 00:00:10 | 01:11:55 | ||
265 | GARCZYŃSKI Darek | 12 | KATOWICE | M40 | 00:00:13 | 01:11:55 | |||
266 | DZWONKOWSKI Andrzej | 475 | WĄBRZEŹNO | M30 | 00:00:27 | 01:11:57 | |||
267 | PRZYCHODZEŃ Paweł | 471 | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 01:11:59 | |||
268 | GALEWSKI Jacek | 611 | WARSZAWA | M30 | 00:00:33 | 01:11:59 | |||
269 | DONIEC Sebastian | 180 | www.adwokatdoniec.pl | JASŁO | M30 | 00:00:22 | 01:12:01 | ||
270 | ŚWIĆ Miłosz | 329 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M20 | Dzik Komando | 00:00:24 | 01:12:02 | |
271 | KAMIŃSKA Jolanta | 291 | MARKI | K30 | 00:00:28 | 01:12:04 | |||
272 | PĘKAŁA Aleksandra | 133 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 01:12:04 | ||
273 | GMAJ Daniel | 393 | GRÓJEC | M30 | 00:00:18 | 01:12:08 | |||
274 | ZARĘBA Jolanta | 399 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | K50 | 00:00:09 | 01:12:18 | ||
275 | MARCELA Marcin | 241 | Fat mama's sport club | BYTOM | M40 | 00:00:15 | 01:12:20 | ||
276 | NIEDZIELA Marcin | 234 | BYTOM | M40 | 00:00:15 | 01:12:20 | |||
277 | CIECIELĄG Piotr | 562 | PIASECZNO | M40 | 00:00:20 | 01:12:21 | |||
278 | WASIELEWSKI Włodzimierz | 35 | KS Zdzieszowice - BikeTeam | ZDZIESZOWICE | M40 | 00:00:14 | 01:12:22 | ||
279 | SOSNOWSKI Rafał | 416 | Climb or Die | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:27 | 01:12:23 | ||
280 | LEKKI Magdalena | 307 | BB Runners | BIELSKO-BIAŁA | K20 | 00:00:17 | 01:12:24 | ||
281 | CHWAJA Michał | 529 | Kuźnia Triathlonu | CHRZANÓW | M30 | 00:00:08 | 01:12:25 | ||
282 | KENSIK Rafał | 588 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:32 | 01:12:25 | ||
283 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 132 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:31 | 01:12:27 | ||
284 | DYMEK Mateusz | 575 | RZESZÓW | M30 | 00:00:13 | 01:12:30 | |||
285 | WOŁOSZYN Ryszard | 601 | Pizuny Roztocze Wschodnie | PIZUNY | M50 | 00:00:03 | 01:12:32 | ||
286 | RORAT Artur | 10 | Chełm | CHEŁM | M20 | STAY INSANE | 00:00:23 | 01:12:32 | |
287 | WALASZKOWSKA Dominika | 21 | BIESY | GOŚCICINO | K30 | 00:00:23 | 01:12:35 | ||
288 | WIERZBICKI Michał | 20 | Stowarzyszenie Morsy Swarzędz | SWARZĘDZ | M40 | 00:00:04 | 01:12:38 | ||
289 | WOROBIEC Józef | 571 | UMKS Nadir Jędrzejów | JĘDRZEJÓW | M60 | 00:00:08 | 01:12:39 | ||
290 | PŁAZA Radosław | 457 | DREAM RUN | WARSZAWA | M30 | 00:00:31 | 01:12:39 | ||
291 | MARCJONIAK Wojciech | 448 | WARSZAWA | M40 | 00:00:32 | 01:12:39 | |||
292 | KIESIO Przemyslaw | 328 | Biegam na Tarchominie | WARSZAWA | M30 | 00:00:31 | 01:12:40 | ||
293 | KRYM Katarzyna | 369 | Night Runners Wrocław/Matner Running Team | SMOLEC | K40 | 00:00:39 | 01:12:42 | ||
294 | ŁAMPIKA Kinga | 389 | Night Runners Wrocław | SMOLEC | K30 | 00:00:39 | 01:12:42 | ||
295 | MIELCZAREK Krystian | 181 | DOLICE | M30 | 00:00:33 | 01:12:47 | |||
296 | ŚWIERCZYŃSKI Tomasz | 114 | KRAKÓW | M40 | 00:00:14 | 01:12:53 | |||
297 | MAJEWSKA Kinga | 218 | GRÓJEC | K30 | 00:00:18 | 01:12:55 | |||
298 | DOMINIAK Michał | 141 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | OŻARÓW MAZOWIECKI | M30 | 00:00:23 | 01:12:55 | ||
299 | KALANDYK Agnieszka | 195 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | K40 | 00:00:22 | 01:12:56 | ||
300 | BURZYŃSKI Tomasz | 338 | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:12 | 01:13:06 | |||
301 | KANIOWSKI Wojciech | 598 | CZĘSTOCHOWA | M40 | 00:00:26 | 01:13:27 | |||
302 | SZOŁTYSEK Wojciech | 232 | OchajoRun@friends | RYBNIK | M40 | 00:00:37 | 01:13:31 | ||
303 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 278 | PZU Sport Team | JÓZEFOSŁAW | K40 | 00:00:35 | 01:13:36 | ||
304 | SĘK Michał | 204 | TIME4RUNNING | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M20 | 00:00:41 | 01:13:38 | ||
305 | OKÓLSKA Sylwia | 362 | Time4running | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K30 | 00:00:40 | 01:13:39 | ||
306 | WITEK Bogusław | 603 | Na Tarnów | TARNÓW | M40 | 00:00:30 | 01:13:42 | ||
307 | KWAPIEŃ Karolina | 504 | Vege Runners | BIAŁA PODLASKA | K20 | 00:00:33 | 01:13:46 | ||
308 | MYŚLIŃSKA Anna | 346 | Ekobiegi i BBL Polonez | WARSZAWA | K40 | 00:00:39 | 01:13:46 | ||
309 | MALEC Mariusz | 128 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | M40 | 00:00:33 | 01:13:56 | ||
310 | PYTA Krzysztof | 627 | M Open | 00:00:14 | 01:14:03 | ||||
311 | PODOLSKI Marek | 421 | biegamyrazem.pl | GDYNIA | M30 | 00:00:18 | 01:14:12 | ||
312 | ZEGARSKI Arkadiusz | 217 | GRÓJEC | M40 | 00:00:18 | 01:14:20 | |||
313 | SIKORA Anna | 502 | Wolf Team | USTROŃ | K40 | 00:00:06 | 01:14:21 | ||
314 | KUBALA Sylwester | 144 | KALISZ | M40 | 00:00:21 | 01:14:25 | |||
315 | PALLACH Lech | 422 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | M30 | 00:00:18 | 01:14:30 | ||
316 | PARWA Michał | 330 | N.P.M. Team | DZIEKANOWICE | M30 | 00:00:20 | 01:14:38 | ||
317 | WASYLISZYN Bernadetta | 221 | Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokól' | JAROSŁAW | K30 | 00:00:08 | 01:14:39 | ||
317 | BARTOSZEK Krzysztof | 184 | Mrówka Jarosław | JAROSŁAW | M40 | 00:00:07 | 01:14:41 | ||
319 | ZWOLIŃSKI Mariusz | 45 | WARSZAWA | M30 | 00:00:12 | 01:14:48 | |||
320 | WYSOCKI Tomasz | 279 | OchajoRUN & Friends | RYBNIK | M40 | 00:00:37 | 01:14:51 | ||
321 | KOCHANIEC Waldemar | 117 | Fundacja Centrum Animacji Społecznej | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M40 | 00:00:42 | 01:14:51 | ||
322 | TUCHOŁKA Marta | 365 | Poco Loco Adventure Team | KROBIA | K30 | 00:00:26 | 01:14:52 | ||
323 | CHWISTEK Katarzyna | 51 | ZABRZE | K30 | 00:00:40 | 01:14:52 | |||
324 | JAKUBOWSKI Daniel | 115 | Fundacja Centrum Animacji Społecznej | ZABAJKA | M40 | 00:00:41 | 01:14:52 | ||
325 | KOLASA Andrzej | 17 | Klub J.Słowackiego | WARSZAWA-WESOŁA | M60 | 00:00:01 | 01:14:54 | ||
326 | ŻMUDKA Bartłomiej | 591 | RYBNIK | M30 | 00:00:36 | 01:14:54 | |||
327 | KĄDZIELAWA Marcin | 47 | TARNÓW | M20 | 00:00:39 | 01:14:56 | |||
328 | KUCZKOWSKI Jerzy | 324 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | OŻARÓW MAZOWIECKI | M60 | 00:00:13 | 01:14:58 | ||
329 | HETMANOWSKI Jędrzej | 437 | Ultra Pmi | MIĘDZYCHÓD | M40 | 00:00:41 | 01:15:00 | ||
330 | PIECHOTA Daniel | 438 | DROGA W GÓRY | ROKIETNICA | M30 | 00:00:41 | 01:15:00 | ||
331 | RÓŻOWICZ Eliza | 335 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | K30 | 00:00:36 | 01:15:01 | ||
332 | BROZYNIAK Grzegorz | 274 | MASZYCE | M40 | 00:00:37 | 01:15:02 | |||
333 | MIKLÓS Verseghi-Nagy | 49 | SZENTENDRE | M50 | 00:00:44 | 01:15:05 | |||
334 | KORBUT Radosław | 223 | Koniuchy | SIEDLCE | M30 | 00:00:43 | 01:15:07 | ||
335 | DĄBROWSKA Katarzyna | 238 | Hutnik Warszawa | PIASECZNO | K20 | 00:00:43 | 01:15:07 | ||
336 | STEFANIAK Marcin | 183 | SzakalRunners | DĄBRÓWKA | M30 | 00:00:24 | 01:15:08 | ||
337 | JANAS Marian | 485 | BALIGRÓD | M60 | 00:00:00 | 01:15:13 | |||
338 | SIKORA Sławomir | 303 | SRTG#Tarnów | TARNÓW | M30 | 00:00:21 | 01:15:13 | ||
339 | SIKORA Tomasz | 98 | ZGŁOBICE | M30 | 00:00:21 | 01:15:14 | |||
340 | GŁUSZYK Joanna | 135 | Fizjobiegacze Szczecin | SZCZECIN | K40 | 00:00:33 | 01:15:15 | ||
341 | BORDAS Stephane | 544 | OTK Rzeźnik | ESCH-SUR-ALZETTE | M40 | 00:00:39 | 01:15:17 | ||
342 | LENGIEWICZ Jakub | 543 | OTK Rzeźnik | WARSZAWA | M40 | 00:00:39 | 01:15:17 | ||
343 | KOTOWSKI Marek | 185 | OLSZTYN | M30 | 00:00:21 | 01:15:18 | |||
344 | KONDRAK Jan | 595 | Lubelska Federacja Bardów | ŚWIDNIK | M50 | 00:00:08 | 01:15:21 | ||
345 | DREWUSZEWSKI Maciej | 429 | 4M | PŁAWNIOWICE | M30 | 00:00:28 | 01:15:23 | ||
346 | LUDWIG Marcin | 468 | 4M | PŁAWNIOWICE | M30 | 00:00:27 | 01:15:24 | ||
347 | CORREIA Andre | 366 | KRAKOW | M20 | 00:00:00 | 01:15:25 | |||
348 | CHORZĘPA Mariusz | 95 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M40 | TSA Sandomierz | 00:00:27 | 01:15:26 | |
349 | BŁAJSZCZAK Karol | 94 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M40 | TSA Sandomierz | 00:00:28 | 01:15:26 | |
350 | MAJKOWSKI Marcin | 452 | GDYNIA | M40 | 00:00:38 | 01:15:32 | |||
351 | PARYS Michał | 250 | WOŁOMIN | M30 | 00:00:04 | 01:15:35 | |||
352 | JOP Marta | 229 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | JAROSŁAW | K30 | 00:00:07 | 01:15:36 | ||
353 | ŻELAZNY Judyta | 486 | Mrówka Jarosław | JAROSŁAW | K40 | 00:00:07 | 01:15:37 | ||
354 | KNAPIK Ilona | 472 | WARSZAWA | K40 | 00:00:21 | 01:15:42 | |||
355 | CHUDECKI Andrzej | 244 | WARSZAWA | M30 | 00:00:09 | 01:15:44 | |||
356 | PASZEK Tomasz | 517 | SUSZEC | M30 | 00:00:17 | 01:15:48 | |||
357 | SIWIEC Tomasz | 16 | RZESZÓW | M30 | 00:00:35 | 01:15:48 | |||
358 | MIEZIANKO Krzysztof | 501 | EŁK | M30 | 00:00:04 | 01:15:50 | |||
359 | ADAMCZYK Aneta | 609 | LIMANOWA | K40 | 00:00:21 | 01:15:51 | |||
360 | BANDER-PASZEK Katarzyna | 516 | GLIWICE | K30 | 00:00:17 | 01:15:52 | |||
361 | WÓJTOWICZ Paweł | 508 | KURÓW | M40 | 00:00:18 | 01:15:54 | |||
362 | WLAZEŁ Konrad | 483 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:35 | 01:15:56 | |||
363 | KACZOROWSKI Przemek | 572 | DZIWNÓW | M40 | 00:00:32 | 01:16:01 | |||
364 | WAWRZOS Marek | 370 | mkb ekosfera | RADOSZYCE | M30 | 00:00:41 | 01:16:01 | ||
365 | MAKAREWICZ Wiktor | 85 | WARSZAWA | M30 | 00:00:04 | 01:16:03 | |||
366 | KUŁAKOWSKI Piotr | 226 | Człapacze | KONSTANCIN-JEZIORNA | M60 | 00:00:17 | 01:16:04 | ||
367 | MATEJAK Filip | 174 | Cubic Inch | WARSZAWA | M20 | 00:00:30 | 01:16:06 | ||
368 | JEŻOWSKI Jacek | 530 | LUBLIN | M40 | 00:00:16 | 01:16:08 | |||
369 | TKACZYK Przemysław | 31 | Sklep Biegacza Lublin Team | LUBLIN | M40 | 00:00:17 | 01:16:09 | ||
370 | STARZYŃSKI Stefan | 342 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | M40 | 00:00:23 | 01:16:18 | ||
371 | ŻYRA Grzegorz | 106 | WARSZAWA | M40 | 00:00:29 | 01:16:20 | |||
372 | BOCHENEK Paweł | 175 | WARSZAWA | M30 | 00:00:42 | 01:16:20 | |||
373 | ZIELIŃSKI Karol | 554 | WKURW_TEAM | TORUŃ | M30 | 00:00:42 | 01:16:20 | ||
374 | SUDER Michał | 556 | WARSZAWA | M30 | 00:00:29 | 01:16:21 | |||
375 | ROGOZIŃSKA Monika | 277 | SS Drużyna Wilka | OLSZTYN | K30 | 00:00:13 | 01:16:22 | ||
376 | MAZUR Sebastian | 82 | RYMANÓW ZDRÓJ | M40 | 00:00:19 | 01:16:24 | |||
377 | LITWINEK Marek | 398 | WW TEAM | LUBARTÓW | M30 | 00:00:37 | 01:16:25 | ||
378 | JEREMICZ Marcin | 148 | Sztafeta Nadziei | GDAŃSK | M30 | 00:00:20 | 01:16:30 | ||
379 | SZYMCZAK Miroslaw | 573 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | M40 | 00:00:22 | 01:16:30 | ||
380 | CRYER Ula | 535 | FREISING | K30 | 00:00:29 | 01:16:34 | |||
381 | SKOMRA Krzysztof | 495 | T-Mobile Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:45 | 01:16:36 | ||
382 | MATYJEWICZ Luiza | 310 | RÓŻYNIEC | K40 | 00:00:25 | 01:16:41 | |||
383 | PAPE Martin | 220 | WITC | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 01:16:50 | ||
384 | PIĄTEK Beata | 314 | ŁAŃCUT | K30 | 00:00:15 | 01:16:54 | |||
385 | RUDZKI Tomasz | 88 | RAJSPORT ACTIVE | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:14 | 01:16:57 | ||
386 | PIECH Krzysztof | 513 | Academia Gorila | WARSZAWA | M40 | 00:00:20 | 01:16:58 | ||
387 | MIREK Waldermar | 604 | Cze-M! | KUŹNIA RACIBORSKA | M50 | 00:00:06 | 01:17:01 | ||
388 | RYBAK Paweł | 499 | POZNAŃ | M30 | 00:00:11 | 01:17:03 | |||
389 | WOJTOWICZ Daniel | 130 | KRAKÓW-USTRZYKI DOLNE | M40 | 00:00:21 | 01:17:09 | |||
390 | DURKIEWICZ Tomasz | 30 | DOM KULTURY JOGI | STESZEW | M40 | 00:00:16 | 01:17:12 | ||
391 | DUDA Leszek | 216 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | M30 | 00:00:36 | 01:17:12 | ||
392 | KOŁACZ Piotr | 227 | CZOSNÓW | M40 | 00:00:36 | 01:17:17 | |||
393 | KAWALEC Bernard | 557 | RZESZÓW | M30 | 00:00:06 | 01:17:23 | |||
394 | POPŁAWSKA Katarzyna | 139 | Czarne Owce Hipolitów | HALINÓW | K40 | 00:00:18 | 01:17:24 | ||
POPŁAWSKI Arkadiusz | 140 | Czarne Owce Hipolitów | HALINÓW | M40 | DNF | 01:17:24 DNF | |||
396 | MATYJA Rafał | 426 | LeszNolimits Runners | LIPNO | M20 | 00:00:26 | 01:17:27 | ||
397 | ROŚKIEWICZ Jerzy | 298 | Wszystko przed nami | WOLA RADZISZOWSKA | M20 | 00:00:31 | 01:17:28 | ||
397 | RAPANICZ Katarzyna | 391 | Wszystko przed nami | KRZESZOWICE | K30 | 00:00:31 | 01:17:28 | ||
399 | ŚLIWIŃSKI Paweł | 565 | SZATAN | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:24 | 01:17:30 | ||
400 | SWOBODA Jarosław | 65 | Night Runners Gliwice | KNURÓW | M40 | 00:00:14 | 01:17:35 | ||
400 | BZOWSKA Aleksandra | 481 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K30 | 00:00:14 | 01:17:37 | ||
402 | WIETECHA Paweł | 625 | JASŁO | M30 | 00:00:08 | 01:17:42 | |||
403 | POTERA Maciej | 190 | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:15 | 01:17:45 | |||
404 | SZCZEPANEK Monika | 248 | LUBLIN | K40 | STAY INSANE | 00:00:09 | 01:17:49 | ||
405 | GODLEWSKI Paweł | 583 | BIAŁYSTOK | M40 | 00:00:18 | 01:17:50 | |||
406 | WOŁOSZYN Czesław | 602 | Pizuny Roztocze Wschodnie | PIZUNY | M50 | 00:00:03 | 01:17:54 | ||
407 | ZBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna | 209 | www.biegaczki.pl / KB 'Arturówek' Łódź | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:11 | 01:17:54 | ||
408 | SMOLEŃSKI Michał | 245 | ORUN.PL | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:11 | 01:17:54 | ||
409 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 103 | Night Runners Śląsk | KATOWICE | K40 | 00:00:34 | 01:17:58 | ||
410 | PAUSZEK Marlena | 585 | Lucky Team | WĄGROWIEC | K40 | 00:00:26 | 01:18:03 | ||
411 | BURY Marek | 162 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:26 | 01:18:11 | |||
412 | PIEKARSKI Andrzej | 425 | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:12 | 01:18:15 | |||
413 | WIERZOCH Radosław | 613 | Jacek i Radek | RZESZÓW | M30 | 00:00:27 | 01:18:18 | ||
414 | CEGLARZ Jacek | 526 | Jacek i Radek | KIELNAROWA | M30 | 00:00:26 | 01:18:19 | ||
415 | WOŹNIAK Anna | 589 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:32 | 01:18:22 | ||
416 | APANASIEWICZ Bartosz | 447 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:32 | 01:18:23 | ||
417 | TONDYS Piotr | 253 | TIGERS TEAM | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:22 | 01:18:39 | ||
418 | JAKUBOWSKI Wojciech | 578 | KB Geotermia Uniejów | UNIEJÓW | M40 | 00:00:37 | 01:18:50 | ||
419 | WOJTAKOWSKA Joanna | 197 | Time4Running | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K40 | 00:00:40 | 01:18:52 | ||
420 | OGRODOWICZ Jacek | 171 | Ale ... o co biega? | SZCZECIN | M50 | 00:00:25 | 01:18:56 | ||
421 | LITKA Andrzej | 270 | W kółko biegamy | MŁAWA | M40 | 00:01:40 | 01:18:56 | ||
422 | MARCINIAK Andrzej | 273 | W kółko biegamy | MŁAWA | M40 | 00:01:38 | 01:18:57 | ||
423 | CISZYŃSKI Marek | 373 | Start Katowice | KATOWICE | M50 | 00:00:24 | 01:19:11 | ||
424 | KRÓL Paweł | 205 | TARNOWSKIE GÓRY | M40 | 00:00:26 | 01:19:14 | |||
425 | WALENTOWSKI Maciej | 40 | #2h2s | WARSZAWA | M30 | 00:00:20 | 01:19:24 | ||
426 | RACZYŃSKI Bogusz | 257 | TIGERS TEAM | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M30 | 00:00:22 | 01:19:26 | ||
427 | DOMINIAK Katarzyna | 555 | TIGERS TEAM | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:22 | 01:19:26 | ||
428 | NALEWAJKO Joanna | 254 | Bełżyce i okolice biegają | BEŁŻYCE | K30 | Bełżyce i okolice biegają | 00:00:25 | 01:19:32 | |
429 | PRZYWARA Dominika | 401 | WWF UR / ZABIEGANI MIELEC | MIELEC | K20 | 00:00:35 | 01:19:33 | ||
430 | FOLTA Katarzyna | 402 | Zabiegani Mielec / Ultramaraton Magurski | MIELEC | K20 | 00:00:34 | 01:19:34 | ||
BUDKIEWICZ Łukasz | 255 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M30 | DNF | 01:19:35 DNF | |||
432 | KOPCZYŃSKI Maciej | 53 | Szalony Iwan | GDYNIA | M30 | 00:00:36 | 01:19:39 | ||
433 | BORUSZEWSKA Magdalena | 302 | KOŁO Biega | KOŁO | K30 | 00:00:39 | 01:19:41 | ||
434 | NAMYŚLAK Radosław | 301 | KOŁO Biega | KOŁO | M40 | 00:00:39 | 01:19:42 | ||
435 | WRÓBEL Kamila | 487 | Parkrun Rzeszów | RZESZÓW | K20 | 00:00:34 | 01:20:02 | ||
436 | SIKORSKA Agnieszka | 26 | WARSZAWA | K40 | 00:00:39 | 01:20:02 | |||
437 | KOZIOŁ Łukasz | 265 | SOBÓTKA | M20 | 00:00:35 | 01:20:04 | |||
438 | WRÓBEL Dominik | 198 | AZS PWSZ Krosno | JASŁO | M40 | 00:00:42 | 01:20:08 | ||
439 | BUGAŁA Robert | 411 | SOLID HOUSE Lublin | LUBLIN | M40 | 00:00:23 | 01:20:09 | ||
440 | BOROWIEC Arkadiusz | 14 | CHEŁM BIEGA/BRACIA.B | CHEŁM | M40 | 00:00:23 | 01:20:18 | ||
441 | PRUSZKOWSKI Mariusz | 15 | Chełm Biega Ultra | CHEŁM POKRÓWKA | M40 | 00:00:23 | 01:20:19 | ||
442 | PIETRANIK Paweł | 57 | Albatrosy | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:37 | 01:20:27 | ||
443 | PRYCIŃSKA Wiesława | 105 | Cafe Szkolna 16 | SUCHY LAS | K40 | 00:00:13 | 01:20:31 | ||
444 | PRYCIŃSKI Krzysztof | 271 | Cafe Szkolna 16 | SUCHY LAS | M40 | 00:00:13 | 01:20:32 | ||
445 | JAKUBECKI Michał | 333 | STALOWA WOLA | M20 | 00:00:39 | 01:20:51 | |||
446 | PORĘBSKI Zbigniew | 294 | Quattro | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M50 | 00:00:08 | 01:21:09 | ||
447 | POSPIECH Michał | 482 | PDS | LESZNO | M20 | 00:00:30 | 01:21:14 | ||
448 | BOBER Jakub | 618 | PDSLeszno | M20 | 00:00:30 | 01:21:14 | |||
449 | BOROWIECKI Piotr | 55 | APIWAST Kraków | KRAKÓW | M50 | 00:00:45 | 01:21:22 | ||
450 | KRZEMIEŃ Joanna | 137 | 6.Kilometr | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:37 | 01:21:24 | ||
451 | JACHYMSKI Ignacy | 449 | AKG Łódź | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:41 | 01:21:29 | ||
452 | BOROWIECKI Łukasz | 54 | KRAKÓW | M20 | 00:00:45 | 01:21:34 | |||
453 | ŚLEZIAK Tomek | 276 | OPOLE | M30 | 00:00:25 | 01:21:37 | |||
454 | KRÓL Mieczysław | 569 | UltraTata | OPOLE | M30 | 00:00:26 | 01:21:37 | ||
455 | KOPYŚĆ Jarosław | 479 | OLSZTYN | M40 | 00:00:29 | 01:21:49 | |||
456 | LISOWSKA Kamila | 210 | Szpital Miejski w Zabrzu | ZABRZE | K30 | 00:00:03 | 01:21:56 | ||
457 | KAŃDUŁA Klaudia | 104 | Szakal Runners | POZNAŃ | K30 | 00:00:24 | 01:22:11 | ||
458 | CZORNAK Wojciech | 431 | PARCZEW | M50 | 00:00:37 | 01:22:13 | |||
KLOREK Anna | 116 | Szakal Runners | LUBOŃ | K30 | DNF | 01:22:15 DNF | |||
460 | BAŁAGA Marcin | 176 | Kto dogoni Psa? | KRAKÓW | M40 | 00:00:34 | 01:23:01 | ||
461 | KONDZIOŁA Krzysztof | 13 | Perfect Runner Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:20 | 01:23:02 | ||
462 | PACAK Patrycja | 564 | CZĘSTOCHOWA | K20 | 00:00:43 | 01:23:03 | |||
463 | ŁOKAS Andrzej | 275 | BĘDZIN | M40 | 00:00:40 | 01:23:05 | |||
464 | SZARYŃSKI Tomasz | 69 | szaryteam | PRUSZCZ GDAŃSKI | M30 | 00:00:40 | 01:23:14 | ||
465 | LEŚNIOWSKI Mariusz | 79 | arpagan | GDAŃSK | M40 | 00:00:41 | 01:23:15 | ||
466 | KUCZEK Katarzyna | 100 | PGB Sportowa Paczka | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K40 | 00:00:40 | 01:23:24 | ||
467 | WOLSKI Piotr | 566 | AKG Łódź | MILANÓWEK | M50 | 00:00:05 | 01:23:33 | ||
468 | MIKOŁAJCZYK Jarosław | 404 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:46 | 01:23:43 | |||
469 | GÓRAJ Maciej | 56 | YOLO :) | IŁAWA | M40 | 00:00:36 | 01:23:48 | ||
469 | GÓRAJ Marta | 48 | YOLO :) | IŁAWA | K40 | 00:00:36 | 01:23:49 | ||
471 | STAWSKA Anna | 551 | WKURW_TEAM | LUXEMBOURG | K30 | 00:00:31 | 01:23:50 | ||
472 | ZBYSŁAW Beata | 213 | Orka Iława | IŁAWA | K50 | 00:00:36 | 01:23:52 | ||
473 | OKLEJ Agata | 600 | WARSZAWA | K30 | 00:00:10 | 01:23:57 | |||
474 | WÓJCIK Julian | 605 | Szwala Starogard | M60 | 00:00:38 | 01:23:58 | |||
475 | ZAJĄC Anna | 348 | WARSZAWA | K30 | 00:00:28 | 01:24:10 | |||
476 | SZELER Joanna | 405 | Biegająca z psami | WARSZAWA | K40 | 00:00:29 | 01:24:13 | ||
477 | MAKOS Adam | 101 | PGB Sportowa Paczka | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:41 | 01:24:16 | ||
478 | LIS Marek | 96 | CYBULICE MAŁE | M40 | 00:00:45 | 01:24:21 | |||
479 | KULIBERDA Sylwia | 352 | RZESZÓW | K40 | 00:00:33 | 01:24:23 | |||
480 | KULIBERDA Tomasz | 179 | Teatr O.de.la | RZESZÓW | M40 | 00:00:34 | 01:24:30 | ||
481 | NIZIOLEK Gabriela | 561 | Zadyszka Oświęcim | ZABORZE | K40 | 00:00:35 | 01:24:30 | ||
482 | NIZIOŁEK Marek | 560 | Zadyszka Oświęcim | ZABORZE | M40 | 00:00:34 | 01:24:31 | ||
483 | OLEWNIK Łukasz | 296 | AGB Torfy | PŁOCK | M30 | 00:00:22 | 01:24:36 | ||
484 | ZGIET Michał | 356 | Teatr w Remizie | BORZECHÓW | M50 | Bełżyce i okolice biegają | 00:00:25 | 01:24:37 | |
485 | WOLNY Maciej | 473 | ChodziMisie | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:21 | 01:24:38 | ||
486 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 537 | ChodziMisie | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:21 | 01:24:38 | ||
487 | ZYGO Grzegorz | 412 | Bełżyce i okolice biegają | ŁĄCZKI-PAWŁÓWEK | M40 | Bełżyce i okolice biegają | 00:00:25 | 01:24:38 | |
488 | RURKA Grzegorz | 372 | SamBiegam | WARSZAWA | M50 | 00:00:44 | 01:24:40 | ||
489 | STANEK Marzena | 345 | Wkurw_Team | GÓRSKO | K30 | 00:00:40 | 01:24:46 | ||
490 | LEHMANN Karolina | 381 | WKURW_TEAM | KASZCZOR | K30 | 00:00:39 | 01:24:48 | ||
SOBCZAK Maciej | 491 | Razem Trenujemy Sport | ŁÓDŹ | M30 | DNF | 01:25:03 DNF | |||
492 | KUŚNIERKIEWICZ Tomasz | 593 | WARSZAWA | M50 | 00:00:44 | 01:25:05 | |||
493 | ONAK Iza | 235 | OchajoRUN & Friends | GLIWICE | K40 | 00:00:35 | 01:25:08 | ||
494 | FURMAN Agnieszka | 243 | OchajoRun&Friends | KRAKÓW | K30 | 00:00:36 | 01:25:08 | ||
WALKOWSKA Justyna | 420 | Jacek Biega | NOWA IWICZNA | K40 | DNF | 01:25:39 DNF | |||
WALKOWSKI Tomasz | 419 | NOWA IWICZNA | M50 | DNF | 01:25:39 DNF | ||||
JANICKI Paweł | 441 | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | DNF | 01:25:40 DNF | ||||
RADECKI Dariusz | 458 | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | DNF | 01:25:40 DNF | ||||
499 | CZUBA Adam | 163 | KM Truchcik Łubianka | TORUŃ | M40 | 00:00:10 | 01:25:41 | ||
500 | SOSZYŃSKA Gosia | 615 | Człapacze | WARSZAWA | K50 | 00:00:17 | 01:25:52 | ||
501 | CHODOROWSKI Arkadiusz | 68 | ALEKSANDRÓW | M30 | 00:00:17 | 01:25:54 | |||
502 | MIKSA Sławomir | 407 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:25 | 01:26:07 | |||
503 | ROSZKOWSKA Julita | 397 | BIAŁYSTOK | K30 | 00:00:29 | 01:26:13 | |||
WÓJTOWICZ Paweł | 131 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | M30 | DNF | 01:26:21 DNF | |||
OLEJNIK Marcin | 269 | 12Tri | ŁÓDŹ | M30 | DNF | 01:26:21 DNF | |||
KACPERSKI Błażej | 384 | KADA Błażej Kacperski | STRYKÓW | M30 | DNF | 01:26:22 DNF | |||
507 | SIEDLACZEK Zbigniew | 231 | Sklep Biegacza Lublin Team | LUBLIN | M60 | 00:00:36 | 01:26:38 | ||
508 | BERNAŚ Dariusz | 581 | BSCzady | PRZYSŁUP | M30 | 00:00:44 | 01:26:38 | ||
PTASZYŃSKA Anna | 252 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | K40 | DNF | 01:26:46 DNF | |||
510 | MORAWSKA Anna | 43 | WARSZAWA | K60 | 00:00:23 | 01:26:48 | |||
511 | AMBICKI Miłosz | 480 | WKURW_TEAM | RZESZÓW | M20 | 00:00:14 | 01:27:32 | ||
ŁĄCKA Ilona | 337 | Białołęka jest kobietą | WARSZAWA | K40 | DNF | 01:27:42 DNF | |||
513 | NAPIÓRKOWSKI Cyprian | 74 | WARSZAWA | M20 | 00:00:30 | 01:27:54 | |||
514 | MACA Damian | 72 | MACArunTEAM | WARSZAWA | M20 | 00:00:30 | 01:27:54 | ||
NOWOSIELSKA Agnieszka | 462 | MKB DREPTAK | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | MKB Dreptak | DNF | 01:28:05 DNF | ||
JURCZAK Daniel | 461 | MKB DREPTAK | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | MKB Dreptak | DNF | 01:28:05 DNF | ||
WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka | 577 | KRAKÓW | K40 | DNF | 01:28:45 DNF | ||||
518 | WOLF Weronika | 262 | tkkf Koszalin | SIANÓW | K40 | 00:00:25 | 01:29:11 | ||
JATA Marta | 46 | WW Team | LUBLIN | K30 | DNF | 01:29:26 DNF | |||
520 | BĄK Andrzej | 524 | SPC | LUBICZ | M40 | 00:00:44 | 01:29:38 | ||
521 | BŁASIŃSKA Żaneta | 258 | CIECHOCINEK | K40 | 00:00:42 | 01:29:46 | |||
WÓJCIK Robert | 169 | WARSZAWA | M40 | DNF | 01:29:49 DNF | ||||
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna | 157 | WARSZAWA | K30 | DNF | 01:29:50 DNF | ||||
BARYZA Robert | 259 | CIECHOCINEK | M40 | DNF | 01:29:59 DNF | ||||
525 | ANGOWSKI Marcin | 242 | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:32 | 01:30:10 | |||
KARNIŁA Piotr | 606 | Garmin Polska | M40 | DNF | 01:30:36 DNF | ||||
ZERA Romuald | 191 | DORTMUND | M50 | DNF | 01:30:49 DNF | ||||
FIDALI Beata | 164 | Klub Podróżników Śródziemie | RZESZOTARY | K30 | DNF | 01:32:01 DNF | |||
DAWID Mirosław | 161 | OPATÓW | M50 | DNF | 01:32:05 DNF | ||||
DAWID Honorata | 281 | OPATÓW | K40 | DNF | 01:32:05 DNF | ||||
531 | KUPCZYK Rafał | 409 | ROZBIEGANY RAWICZ | MIEJSKA GÓRKA | M30 | 00:00:20 | 01:32:22 | ||
SZALKOWSKA Dominika | 410 | ROZBIEGANY RAWICZ | MIEJSKA GÓRKA | K30 | DNF | 01:32:26 DNF | |||
533 | SKALAK Jakub | 505 | Wild Pigs | KW Sakwa | ŻABNO | M20 | 00:00:20 | 01:32:50 | ||
BUDA Marzena | 550 | wkurw_team | LUBLIN | K20 | DNF | 01:33:02 DNF | |||
GANCARSKI Marcin | 97 | Nowy Styl Group Running Team | LUBLA | M30 | DNF | 01:35:00 DNF | |||
KLIŚ Tomasz | 617 | BIELSKO BIAŁA | DNF | 01:39:46 DNF | |||||
LITWIN Tomasz | 387 | DĘBICA | M40 | DNF | 01:39:47 DNF | ||||
538 | SZYMANOWSKI Tomek | 246 | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 05:49:33 | |||
539 | BIELECKI Filip | 247 | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 05:49:47 | |||
540 | MACIĄG Michał | 465 | biegusiem.pl | DĘBLIN | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 540 wynik(ów)