V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator/ Organizer:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
42.195 km
Zgłoszonych/ Registered:
104
Wystartowało/ Started:
97
Nie ukończyło/ Not finished:
7
Ukończyło/ Finished:
90
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki4.68km10.04km15.4km20.76km26.12km31.48km36.84kmCzas
netto
42.195km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
              
1NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:30:4401:05:4101:40:5302:16:3202:53:0603:31:0904:10:2804:50:27.95 6:528.7
2CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-492M 200:31:0901:06:1701:42:0402:18:1702:55:3103:34:1204:13:2204:52:35.30+00:02:076:568.7
3DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-391M 300:30:4201:05:3801:40:5102:16:2902:52:2603:30:4404:12:1704:54:38.15+00:04:106:588.6
4ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-493M 400:31:1801:06:3401:42:3202:19:3002:56:5403:35:4404:15:5604:56:53.05+00:06:257:028.5
5ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-494M 500:31:3101:07:4901:44:3502:21:5703:00:1303:39:3304:20:1105:00:37.25+00:10:097:078.4
6KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-495M 600:30:4801:05:4501:41:1802:18:3702:59:1403:40:2804:22:3205:03:50.25+00:13:227:128.3
7KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-496M 700:33:3701:11:2401:49:5902:29:5103:09:4603:50:2304:32:1905:14:20.05+00:23:527:268.1
8PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-641M 800:31:1701:08:3201:47:1602:28:0803:09:3903:51:2804:33:0205:15:55.40+00:25:277:298
9ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-591M 900:33:0601:11:2501:49:3302:28:5603:09:2503:51:3104:35:0705:18:26.45+00:27:587:328
10HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 1000:35:3201:15:1301:54:4202:34:4003:15:2603:56:1904:37:1505:18:57.80+00:28:297:337.9
11MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-642M 1100:33:0701:11:2501:49:3402:28:5703:09:2503:51:2704:35:0805:19:08.20+00:28:407:337.9
12MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-497M 1200:35:3401:15:5601:55:4102:36:2103:17:1703:58:4804:40:5405:23:13.85+00:32:457:397.8
13PASIKOWSKA Mariola 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-391K 100:33:2901:12:0401:51:4902:32:3903:15:0803:59:3104:42:3605:23:42.80+00:33:147:407.8
14PUCHTIJ Eugenia 299SCANDINITAK40-491K 200:35:0501:15:0201:55:1002:36:0503:18:0903:59:5004:41:1305:23:43.70+00:33:157:407.8
15KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-393M 1300:34:4801:13:1501:52:4702:33:2203:14:5203:57:5404:42:3305:25:01.60+00:34:337:427.8
16KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-394M 1400:36:1701:16:4701:57:3702:38:5103:20:3204:01:2204:42:3405:25:16.50+00:34:487:427.8
17SPYCHAŁA Marzena 78WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-492K 300:35:1201:15:0801:55:4602:37:3003:19:1104:00:1004:43:2305:26:21.30+00:35:537:447.8
18WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-291M 1500:30:4601:05:4401:43:4802:25:4703:10:2403:57:1304:43:0505:26:23.75+00:35:557:447.8
19CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-541M 1600:36:0201:16:5001:58:2902:43:4503:26:0504:08:3604:51:0205:30:17.35+00:39:497:497.7
20NIEDŹWIECKA Katarzyna 61FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-493K 400:36:3501:17:5901:59:5502:40:5203:22:4804:05:2204:49:2105:32:31.60+00:42:037:527.6
21REJMAN Dorota 297FACE NORDIC WALKING TEAM | UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-392K 500:35:1601:15:5101:57:0802:39:0803:22:4104:05:4704:50:2505:34:11.90+00:43:437:557.6
22JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-542M 1700:34:5401:15:1001:56:0102:37:4503:20:0604:04:2604:50:0105:34:34.85+00:44:067:557.6
23SKRYCKA Katarzyna 77LUBINK30-393K 600:36:0501:17:2001:58:4902:40:2903:22:3804:05:4504:50:2305:35:12.70+00:44:447:567.6
24ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-592M 1800:34:1401:13:4901:54:4702:36:4803:21:1704:05:4604:51:3505:35:42.55+00:45:147:577.5
25FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-593M 1900:35:5801:16:2401:57:0402:38:5403:21:5104:06:1304:51:5205:35:47.85+00:45:197:577.5
26WOLNIEWICZ Katarzyna 93UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-494K 700:36:2601:17:3701:59:2902:40:5103:22:5704:06:2704:50:5805:35:52.25+00:45:247:577.5
27STĘPIEŃ Lucyna 81KS METRACO POLKOWICELUBINK60-641K 800:35:2701:16:2601:58:3302:41:0003:24:0104:07:4004:51:5405:35:55.50+00:45:277:577.5
28WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+1M 2000:35:0301:15:1601:56:1202:38:5003:22:5304:06:5904:52:0805:37:02.40+00:46:347:597.5
29ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-594M 2100:36:2301:18:0302:00:3402:42:4503:26:0204:09:5904:54:4805:39:20.70+00:48:528:027.5
30KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-543M 2200:36:0801:17:0201:59:0002:41:5503:25:5304:12:0604:56:2205:39:31.45+00:49:038:027.5
31ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-643M 2300:34:4301:13:2801:53:1302:34:0503:16:3304:02:0804:51:4805:40:07.50+00:49:398:037.4
32JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-498M 2400:36:4201:17:1601:58:4702:41:3303:25:3704:10:0004:56:1705:40:23.45+00:49:558:037.4
33CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+2M 2500:36:4101:17:1901:58:4902:41:3603:25:3804:09:5804:56:4205:41:35.70+00:51:078:057.4
34KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-544M 2600:40:0101:23:0402:07:3602:49:2503:30:5704:13:4704:57:3605:42:13.95+00:51:468:067.4
35MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-644M 2700:33:1701:12:4601:53:2002:36:5303:21:3104:08:3004:56:4405:42:41.55+00:52:138:077.4
36MARKOWSKA Halina 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-642K 900:36:5501:19:3202:02:3402:45:4203:28:4404:12:1004:56:4605:43:02.45+00:52:348:077.4
37ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+3M 2800:34:4901:15:1901:57:1802:39:5203:25:1204:12:1304:57:3205:43:23.90+00:52:558:087.4
38BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-541K 1000:36:0601:17:2901:59:2302:42:1803:26:3504:12:2804:58:0705:43:56.70+00:53:288:097.4
39KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-499M 2900:32:4701:10:2301:48:3702:29:0903:14:2104:02:0104:57:0605:44:20.90+00:53:528:097.4
40SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4910M 3000:36:2501:17:4001:59:5202:42:4803:25:5204:11:1804:58:2005:47:04.70+00:56:368:137.3
41MARONDEL Katarzyna 54SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-394K 1100:36:2801:17:4201:59:3002:42:2903:27:0404:13:0305:00:1805:47:56.55+00:57:288:147.3
42STOPA Joanna 82BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 1200:36:3501:18:0001:59:5502:42:4403:27:2704:12:5704:59:5505:47:57.15+00:57:298:147.3
43MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-395M 3100:39:0401:23:5902:07:4202:52:4703:37:0204:21:1605:04:5205:48:35.00+00:58:078:157.3
44KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-545M 3200:36:4501:17:1801:58:5902:42:1403:27:0604:14:5405:05:0705:52:05.20+01:01:378:207.2
45BEM Małgorzata 2POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-495K 1300:37:5001:20:3602:03:0902:47:1903:31:4204:17:4805:05:3205:52:42.55+01:02:148:217.2
46NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4911M 3300:39:0501:23:5502:08:2202:53:4503:38:1304:23:1605:09:2505:53:30.20+01:03:028:227.2
47LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-595M 3400:39:3701:24:1002:08:3402:53:1803:37:4204:23:0605:09:0905:53:36.15+01:03:088:227.2
48HINC Iwona 24FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-496K 1400:37:1001:20:1002:03:4702:48:1403:32:5004:19:1005:06:0205:53:59.35+01:03:318:237.2
49RESEMAN Sylwia 71FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-497K 1500:39:3101:22:2502:06:1002:50:3203:35:5504:22:1105:09:3005:56:55.80+01:06:278:277.1
50STRZELECKA Małgorzata 83SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-498K 1600:38:4301:23:2602:08:0802:54:1903:40:0504:26:2705:12:5105:58:15.95+01:07:488:297.1
51GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 22FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-542K 1700:39:2501:23:3002:08:0202:53:4203:39:5604:26:3205:12:5205:58:19.65+01:07:518:297.1
52RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-645M 3500:36:0301:16:5001:58:5802:43:4603:30:5104:20:1605:10:1405:59:33.80+01:09:058:317
53MICHAŁOWSKA Sylwia 56KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-499K 1800:36:5501:19:3202:02:3402:45:5603:32:3904:21:4505:10:1005:59:36.85+01:09:088:317
54KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-546M 3600:35:4901:16:2801:59:0302:43:3703:31:0304:19:2105:09:5605:59:51.70+01:09:238:317
55KARASIEWICZ Irena 31FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK55-591K 1900:38:2701:22:4702:07:1702:52:5103:39:0904:25:5105:12:2206:00:40.75+01:10:128:327
56STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-292M 3700:33:3001:11:2801:50:0402:30:0703:15:5604:07:2005:00:1506:01:50.05+01:11:228:347
57JÓŹWIAK Marianna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4910K 2000:36:3501:18:2002:01:1302:46:5303:35:0204:24:1605:13:5306:02:43.25+01:12:158:357
58MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-596M 3800:38:4801:23:2302:08:0702:53:5003:39:5104:26:2205:14:4506:03:05.50+01:12:378:367
59KUTNIEWSKA Maria 49FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-643K 2100:42:4301:29:3702:16:0103:02:5003:49:4704:35:1205:22:2506:08:08.50+01:17:408:436.9
60JAJTNER Ilona 25KRAKÓWK30-395K 2200:39:0501:23:5002:09:1802:55:2703:42:3704:30:2705:19:3906:08:32.45+01:18:048:436.9
61PIERNICKA Krystyna 67CHWASZCZYNOK60-644K 2300:37:3301:20:5202:05:3602:52:0403:40:5804:32:0605:22:1306:10:23.05+01:19:558:466.8
62PYTEC Anna 100PROMNICEK30-396K 2400:37:2701:20:5402:05:3102:51:3703:40:3004:31:2105:22:0606:10:54.75+01:20:268:476.8
63KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-396M 3900:38:1501:22:2602:07:3002:54:0803:42:0804:32:0305:22:0306:11:05.65+01:20:378:476.8
64WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-646M 4000:39:2001:24:2602:10:0402:56:3503:45:1904:35:2705:25:4906:14:48.70+01:24:208:526.8
65TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+4M 4100:35:0001:15:1301:57:3402:45:2503:34:5104:26:4505:21:4706:15:25.50+01:24:578:536.7
66KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4912M 4200:39:1901:24:2602:10:0102:56:5403:45:1404:35:2205:25:4306:15:37.65+01:25:098:546.7
67GERLE-KOTULA Anna 20UNIA MIASTKATOWICEK30-397K 2500:39:4701:25:3802:12:5303:00:4703:49:2604:38:3505:27:3806:16:32.05+01:26:048:556.7
68CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+1K 2600:39:1001:25:2102:12:5503:01:0303:49:2104:38:3705:27:3906:16:33.95+01:26:068:556.7
69KIEDRZYN Beata 33ŚWIERADÓW-ZDRÓJK55-592K 2700:38:5101:22:4802:10:0902:58:4503:48:3304:37:5805:28:1206:16:53.00+01:26:258:556.7
70DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4913M 4300:39:0701:23:3902:08:4502:55:5303:43:1104:33:2105:25:3906:17:34.75+01:27:068:566.7
71STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4914M 4400:39:0001:24:0002:10:3502:59:0903:48:3804:38:2005:27:5606:18:22.35+01:27:548:576.7
72KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-293M 4500:40:5001:23:3802:08:1602:54:4103:42:2104:32:4405:26:1706:18:47.15+01:28:198:586.7
73DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4915M 4600:38:1901:20:5602:05:3002:52:4503:41:1904:33:0005:26:1406:19:07.45+01:28:398:596.7
74ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+5M 4700:39:4701:24:5802:10:1102:57:0103:46:1104:36:3205:29:2006:19:17.60+01:28:498:596.7
75STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-547M 4800:38:3001:21:5902:06:5402:53:1003:42:2004:35:0605:28:2306:24:04.15+01:33:369:066.6
76ZAWADZKA Maria 95KS METRACO POLKOWICELUBINK65+2K 2800:42:2001:29:3702:16:1003:03:2703:51:4604:40:5705:31:5306:24:06.10+01:33:389:066.6
77ROSOŁEK Elżbieta 74GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-543K 2900:39:2501:23:2902:08:0002:55:0903:44:5704:40:0705:40:1406:31:47.90+01:41:199:176.5
78TOMASZEWSKA Mariola 89FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-544K 3000:42:4001:29:3502:16:0203:02:5103:52:4504:45:3905:40:3606:33:38.10+01:43:109:196.4
79POSTEK Danuta 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-593K 3100:39:3901:25:3202:12:5203:00:5703:49:1804:39:3505:37:0906:34:20.20+01:43:529:206.4
80CHOLEWKA Jolanta 11MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-645K 3200:39:5001:26:0502:14:1403:03:1603:55:0104:46:5205:40:3606:35:25.65+01:44:579:226.4
81KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+6M 4900:41:4701:30:0302:18:1503:07:5304:00:1004:52:1905:46:0306:39:53.95+01:49:269:286.3
82NIETRZEBKA Aleksandra 62MIĘDZYBORÓWK18-292K 3300:38:3501:24:4602:12:3203:02:4703:55:3604:51:2605:48:4106:48:37.65+01:58:099:406.2
83NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-397M 5000:40:0301:26:1102:13:5803:04:1203:57:0204:52:5105:50:0606:50:02.20+01:59:349:436.2
84ROZMUS Jolanta 75FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK65+3K 3400:42:4601:31:5602:22:5003:13:3704:05:1805:00:1805:55:2406:51:55.20+02:01:279:456.1
85GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-647M 5100:38:4501:23:0102:08:3002:59:4403:51:1004:50:3105:50:2606:52:38.35+02:02:109:466.1
86KLAK Joanna 34ŚREMK30-398K 3500:42:3701:30:5602:19:1103:09:0404:02:1904:59:5805:59:0006:53:49.10+02:03:219:486.1
87THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+7M 5200:39:1001:22:5102:14:1603:06:3604:03:3905:00:2105:59:2806:58:41.20+02:08:139:556
88KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4916M 5300:39:1801:24:4902:12:1503:04:0404:01:2005:01:1906:08:1307:06:14.15+02:15:4610:065.9
89PIECZEK Aleksandra 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-399K 3600:42:5801:34:0302:25:0703:19:4304:16:0305:16:1006:13:4707:06:49.55+02:16:2110:065.9
90SZEWCZYK Agnieszka 86FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4911K 3700:42:5601:32:3102:25:1303:19:4204:16:0605:16:0906:13:5907:12:56.35+02:22:2810:155.8
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF01:06:15 DNF01:42:02 DNF02:18:15 DNF02:55:30 DNF03:34:10 DNF DNF DNF--
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF01:08:48 DNF01:50:18 DNF02:38:03 DNF03:23:46 DNF04:07:43 DNF DNF DNF--
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF01:25:55 DNF02:12:33 DNF03:00:36 DNF03:51:03 DNF04:45:06 DNF DNF DNF--
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF01:25:49 DNF02:10:21 DNF02:57:22 DNF03:48:53 DNF DNF DNF DNF--
X X 9904:01:56 DNF04:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIAŁKOWSKA Ewa 3SUPER GRUPA NORDIC WALKING ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-4904:02:05 DNF05:12:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 97 wynik(ów)