V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 4.68km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
4.68km
    
1DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-3900:30:42
2NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:30:44
3WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-2900:30:46
4KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-4900:30:48
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF
6CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:31:09
7PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6400:31:17
8ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-4900:31:18
9ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-4900:31:31
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF
11KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-4900:32:47
12ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-5900:33:06
13MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-6400:33:07
14MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-6400:33:17
15PASIKOWSKA Mariola 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-3900:33:29
16STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:33:30
17KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-4900:33:37
18ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-5900:34:14
19ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:34:43
20KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-3900:34:48
21ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+00:34:49
22JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-5400:34:54
23TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+00:35:00
24WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+00:35:03
25PUCHTIJ Eugenia 299ScandiNitaK40-4900:35:05
26SPYCHAŁA Marzena 78WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:35:12
27REJMAN Dorota 297FACE NORDIC WALKING TEAM | UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-3900:35:16
28STĘPIEŃ Lucyna 81KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6400:35:27
29HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:35:32
30MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:35:34
31KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5400:35:49
32FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-5900:35:58
33CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-5400:36:02
34RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-6400:36:03
35SKRYCKA Katarzyna 77LUBINK30-3900:36:05
36BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:36:06
37KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5400:36:08
38KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-3900:36:17
39ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-5900:36:23
40SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4900:36:25
41WOLNIEWICZ Katarzyna 93UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-4900:36:26
42MARONDEL Katarzyna 54SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-3900:36:28
43JÓŹWIAK Marianna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:36:35
44STOPA Joanna 82BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:36:35
45NIEDŹWIECKA Katarzyna 61FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-4900:36:35
46CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+00:36:41
47JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-4900:36:42
48KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5400:36:45
49MARKOWSKA Halina 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:36:55
50MICHAŁOWSKA Sylwia 56KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:36:55
51HINC Iwona 24FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-4900:37:10
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF
53PYTEC Anna 100PROMNICEK30-3900:37:27
54PIERNICKA Krystyna 67CHWASZCZYNOK60-6400:37:33
55BEM Małgorzata 2POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-4900:37:50
56KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:38:15
57DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4900:38:19
58KARASIEWICZ Irena 31FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK55-5900:38:27
59STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5400:38:30
60NIETRZEBKA Aleksandra 62MIĘDZYBORÓWK18-2900:38:35
61STRZELECKA Małgorzata 83SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:38:43
62GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-6400:38:45
63MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-5900:38:48
64KIEDRZYN Beata 33ŚWIERADÓW-ZDRÓJK55-5900:38:51
65STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:39:00
66MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-3900:39:04
67NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4900:39:05
68JAJTNER Ilona 25KRAKÓWK30-3900:39:05
69DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4900:39:07
70THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+00:39:10
71CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+00:39:10
72KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4900:39:18
73KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4900:39:19
74WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6400:39:20
75GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 22FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:39:25
76ROSOŁEK Elżbieta 74GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:39:25
77RESEMAN Sylwia 71FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:39:31
78LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-5900:39:37
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF
80POSTEK Danuta 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-5900:39:39
81ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+00:39:47
82GERLE-KOTULA Anna 20UNIA MIASTKATOWICEK30-3900:39:47
83CHOLEWKA Jolanta 11MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-6400:39:50
84KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-5400:40:01
85NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-3900:40:03
86KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:40:50
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF
88KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+00:41:47
89ZAWADZKA Maria 95KS METRACO POLKOWICELUBINK65+00:42:20
90KLAK Joanna 34ŚREMK30-3900:42:37
91TOMASZEWSKA Mariola 89FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-5400:42:40
92KUTNIEWSKA Maria 49FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-6400:42:43
93ROZMUS Jolanta 75FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK65+00:42:46
94SZEWCZYK Agnieszka 86FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:42:56
95PIECZEK Aleksandra 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-3900:42:58
X X 9904:01:56 DNF
BIAŁKOWSKA Ewa 3SUPER GRUPA NORDIC WALKING ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-4904:02:05 DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)