V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 10.04km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
4.68km
Start_All
10.04km
     
1DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-3900:30:4201:05:38
2NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:30:4401:05:41
3WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-2900:30:4601:05:44
4KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-4900:30:4801:05:45
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF01:06:15 DNF
6CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:31:0901:06:17
7ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-4900:31:1801:06:34
8ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-4900:31:3101:07:49
9PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6400:31:1701:08:32
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF01:08:48 DNF
11KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-4900:32:4701:10:23
12KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-4900:33:3701:11:24
13MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-6400:33:0701:11:25
14ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-5900:33:0601:11:25
15STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:33:3001:11:28
16PASIKOWSKA Mariola 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-3900:33:2901:12:04
17MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-6400:33:1701:12:46
18KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-3900:34:4801:13:15
19ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:34:4301:13:28
20ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-5900:34:1401:13:49
21PUCHTIJ Eugenia 299ScandiNitaK40-4900:35:0501:15:02
22SPYCHAŁA Marzena 78WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:35:1201:15:08
23JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-5400:34:5401:15:10
24TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+00:35:0001:15:13
25HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:35:3201:15:13
26WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+00:35:0301:15:16
27ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+00:34:4901:15:19
28REJMAN Dorota 297FACE NORDIC WALKING TEAM | UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-3900:35:1601:15:51
29MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:35:3401:15:56
30FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-5900:35:5801:16:24
31STĘPIEŃ Lucyna 81KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6400:35:2701:16:26
32KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5400:35:4901:16:28
33KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-3900:36:1701:16:47
34CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-5400:36:0201:16:50
35RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-6400:36:0301:16:50
36KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5400:36:0801:17:02
37JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-4900:36:4201:17:16
38KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5400:36:4501:17:18
39CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+00:36:4101:17:19
40SKRYCKA Katarzyna 77LUBINK30-3900:36:0501:17:20
41BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:36:0601:17:29
42WOLNIEWICZ Katarzyna 93UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-4900:36:2601:17:37
43SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4900:36:2501:17:40
44MARONDEL Katarzyna 54SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-3900:36:2801:17:42
45NIEDŹWIECKA Katarzyna 61FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-4900:36:3501:17:59
46STOPA Joanna 82BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:36:3501:18:00
47ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-5900:36:2301:18:03
48JÓŹWIAK Marianna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:36:3501:18:20
49MARKOWSKA Halina 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:36:5501:19:32
50MICHAŁOWSKA Sylwia 56KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:36:5501:19:32
51HINC Iwona 24FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-4900:37:1001:20:10
52BEM Małgorzata 2POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-4900:37:5001:20:36
53PIERNICKA Krystyna 67CHWASZCZYNOK60-6400:37:3301:20:52
54PYTEC Anna 100PROMNICEK30-3900:37:2701:20:54
55DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4900:38:1901:20:56
56STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5400:38:3001:21:59
57RESEMAN Sylwia 71FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:39:3101:22:25
58KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:38:1501:22:26
59KARASIEWICZ Irena 31FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK55-5900:38:2701:22:47
60KIEDRZYN Beata 33ŚWIERADÓW-ZDRÓJK55-5900:38:5101:22:48
61THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+00:39:1001:22:51
62GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-6400:38:4501:23:01
63KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-5400:40:0101:23:04
64MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-5900:38:4801:23:23
65STRZELECKA Małgorzata 83SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:38:4301:23:26
66ROSOŁEK Elżbieta 74GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:39:2501:23:29
67GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 22FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:39:2501:23:30
68KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:40:5001:23:38
69DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4900:39:0701:23:39
70JAJTNER Ilona 25KRAKÓWK30-3900:39:0501:23:50
71NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4900:39:0501:23:55
72MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-3900:39:0401:23:59
73STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:39:0001:24:00
74LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-5900:39:3701:24:10
75KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4900:39:1901:24:26
76WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6400:39:2001:24:26
77NIETRZEBKA Aleksandra 62MIĘDZYBORÓWK18-2900:38:3501:24:46
78KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4900:39:1801:24:49
79ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+00:39:4701:24:58
80CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+00:39:1001:25:21
81POSTEK Danuta 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-5900:39:3901:25:32
82GERLE-KOTULA Anna 20UNIA MIASTKATOWICEK30-3900:39:4701:25:38
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF01:25:49 DNF
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF01:25:55 DNF
85CHOLEWKA Jolanta 11MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-6400:39:5001:26:05
86NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-3900:40:0301:26:11
87TOMASZEWSKA Mariola 89FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-5400:42:4001:29:35
88ZAWADZKA Maria 95KS METRACO POLKOWICELUBINK65+00:42:2001:29:37
89KUTNIEWSKA Maria 49FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-6400:42:4301:29:37
90KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+00:41:4701:30:03
91KLAK Joanna 34ŚREMK30-3900:42:3701:30:56
92ROZMUS Jolanta 75FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK65+00:42:4601:31:56
93SZEWCZYK Agnieszka 86FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:42:5601:32:31
94PIECZEK Aleksandra 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-3900:42:5801:34:03
X X 9904:01:56 DNF04:48:30 DNF
BIAŁKOWSKA Ewa 3SUPER GRUPA NORDIC WALKING ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-4904:02:05 DNF05:12:27 DNF
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)