V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 15.4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
4.68km
Start_All
10.04km
Start_All
15.4km
      
1DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-3900:30:4201:05:3801:40:51
2NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:30:4401:05:4101:40:53
3KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-4900:30:4801:05:4501:41:18
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF01:06:15 DNF01:42:02 DNF
5CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:31:0901:06:1701:42:04
6ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-4900:31:1801:06:3401:42:32
7WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-2900:30:4601:05:4401:43:48
8ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-4900:31:3101:07:4901:44:35
9PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6400:31:1701:08:3201:47:16
10KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-4900:32:4701:10:2301:48:37
11ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-5900:33:0601:11:2501:49:33
12MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-6400:33:0701:11:2501:49:34
13KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-4900:33:3701:11:2401:49:59
14STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:33:3001:11:2801:50:04
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF01:08:48 DNF01:50:18 DNF
16PASIKOWSKA Mariola 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-3900:33:2901:12:0401:51:49
17KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-3900:34:4801:13:1501:52:47
18ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:34:4301:13:2801:53:13
19MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-6400:33:1701:12:4601:53:20
20HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:35:3201:15:1301:54:42
21ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-5900:34:1401:13:4901:54:47
22PUCHTIJ Eugenia 299ScandiNitaK40-4900:35:0501:15:0201:55:10
23MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:35:3401:15:5601:55:41
24SPYCHAŁA Marzena 78WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:35:1201:15:0801:55:46
25JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-5400:34:5401:15:1001:56:01
26WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+00:35:0301:15:1601:56:12
27FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-5900:35:5801:16:2401:57:04
28REJMAN Dorota 297FACE NORDIC WALKING TEAM | UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-3900:35:1601:15:5101:57:08
29ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+00:34:4901:15:1901:57:18
30TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+00:35:0001:15:1301:57:34
31KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-3900:36:1701:16:4701:57:37
32CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-5400:36:0201:16:5001:58:29
33STĘPIEŃ Lucyna 81KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6400:35:2701:16:2601:58:33
34JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-4900:36:4201:17:1601:58:47
35CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+00:36:4101:17:1901:58:49
36SKRYCKA Katarzyna 77LUBINK30-3900:36:0501:17:2001:58:49
37RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-6400:36:0301:16:5001:58:58
38KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5400:36:4501:17:1801:58:59
39KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5400:36:0801:17:0201:59:00
40KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5400:35:4901:16:2801:59:03
41BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:36:0601:17:2901:59:23
42WOLNIEWICZ Katarzyna 93UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-4900:36:2601:17:3701:59:29
43MARONDEL Katarzyna 54SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-3900:36:2801:17:4201:59:30
44SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4900:36:2501:17:4001:59:52
45STOPA Joanna 82BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:36:3501:18:0001:59:55
46NIEDŹWIECKA Katarzyna 61FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-4900:36:3501:17:5901:59:55
47ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-5900:36:2301:18:0302:00:34
48JÓŹWIAK Marianna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:36:3501:18:2002:01:13
49MARKOWSKA Halina 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:36:5501:19:3202:02:34
50MICHAŁOWSKA Sylwia 56KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:36:5501:19:3202:02:34
51BEM Małgorzata 2POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-4900:37:5001:20:3602:03:09
52HINC Iwona 24FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-4900:37:1001:20:1002:03:47
53DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4900:38:1901:20:5602:05:30
54PYTEC Anna 100PROMNICEK30-3900:37:2701:20:5402:05:31
55PIERNICKA Krystyna 67CHWASZCZYNOK60-6400:37:3301:20:5202:05:36
56RESEMAN Sylwia 71FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:39:3101:22:2502:06:10
57STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5400:38:3001:21:5902:06:54
58KARASIEWICZ Irena 31FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK55-5900:38:2701:22:4702:07:17
59KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:38:1501:22:2602:07:30
60KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-5400:40:0101:23:0402:07:36
61MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-3900:39:0401:23:5902:07:42
62ROSOŁEK Elżbieta 74GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:39:2501:23:2902:08:00
63GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 22FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:39:2501:23:3002:08:02
64MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-5900:38:4801:23:2302:08:07
65STRZELECKA Małgorzata 83SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:38:4301:23:2602:08:08
66KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:40:5001:23:3802:08:16
67NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4900:39:0501:23:5502:08:22
68GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-6400:38:4501:23:0102:08:30
69LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-5900:39:3701:24:1002:08:34
70DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4900:39:0701:23:3902:08:45
71JAJTNER Ilona 25KRAKÓWK30-3900:39:0501:23:5002:09:18
72KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4900:39:1901:24:2602:10:01
73WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6400:39:2001:24:2602:10:04
74KIEDRZYN Beata 33ŚWIERADÓW-ZDRÓJK55-5900:38:5101:22:4802:10:09
75ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+00:39:4701:24:5802:10:11
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF01:25:49 DNF02:10:21 DNF
77STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:39:0001:24:0002:10:35
78KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4900:39:1801:24:4902:12:15
79NIETRZEBKA Aleksandra 62MIĘDZYBORÓWK18-2900:38:3501:24:4602:12:32
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF01:25:55 DNF02:12:33 DNF
81POSTEK Danuta 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-5900:39:3901:25:3202:12:52
82GERLE-KOTULA Anna 20UNIA MIASTKATOWICEK30-3900:39:4701:25:3802:12:53
83CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+00:39:1001:25:2102:12:55
84NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-3900:40:0301:26:1102:13:58
85CHOLEWKA Jolanta 11MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-6400:39:5001:26:0502:14:14
86THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+00:39:1001:22:5102:14:16
87KUTNIEWSKA Maria 49FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-6400:42:4301:29:3702:16:01
88TOMASZEWSKA Mariola 89FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-5400:42:4001:29:3502:16:02
89ZAWADZKA Maria 95KS METRACO POLKOWICELUBINK65+00:42:2001:29:3702:16:10
90KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+00:41:4701:30:0302:18:15
91KLAK Joanna 34ŚREMK30-3900:42:3701:30:5602:19:11
92ROZMUS Jolanta 75FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK65+00:42:4601:31:5602:22:50
93PIECZEK Aleksandra 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-3900:42:5801:34:0302:25:07
94SZEWCZYK Agnieszka 86FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:42:5601:32:3102:25:13
BIAŁKOWSKA Ewa 3SUPER GRUPA NORDIC WALKING ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-4904:02:05 DNF05:12:27 DNF DNF
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF DNF DNF
X X 9904:01:56 DNF04:48:30 DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)