V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 20.76km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
4.68km
Start_All
10.04km
Start_All
15.4km
Start_All
20.76km
       
1DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-3900:30:4201:05:3801:40:5102:16:29
2NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:30:4401:05:4101:40:5302:16:32
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF01:06:15 DNF01:42:02 DNF02:18:15 DNF
4CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:31:0901:06:1701:42:0402:18:17
5KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-4900:30:4801:05:4501:41:1802:18:37
6ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-4900:31:1801:06:3401:42:3202:19:30
7ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-4900:31:3101:07:4901:44:3502:21:57
8WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-2900:30:4601:05:4401:43:4802:25:47
9PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6400:31:1701:08:3201:47:1602:28:08
10ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-5900:33:0601:11:2501:49:3302:28:56
11MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-6400:33:0701:11:2501:49:3402:28:57
12KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-4900:32:4701:10:2301:48:3702:29:09
13KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-4900:33:3701:11:2401:49:5902:29:51
14STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:33:3001:11:2801:50:0402:30:07
15PASIKOWSKA Mariola 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-3900:33:2901:12:0401:51:4902:32:39
16KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-3900:34:4801:13:1501:52:4702:33:22
17ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:34:4301:13:2801:53:1302:34:05
18HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:35:3201:15:1301:54:4202:34:40
19PUCHTIJ Eugenia 299ScandiNitaK40-4900:35:0501:15:0201:55:1002:36:05
20MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:35:3401:15:5601:55:4102:36:21
21ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-5900:34:1401:13:4901:54:4702:36:48
22MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-6400:33:1701:12:4601:53:2002:36:53
23SPYCHAŁA Marzena 78WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:35:1201:15:0801:55:4602:37:30
24JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-5400:34:5401:15:1001:56:0102:37:45
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF01:08:48 DNF01:50:18 DNF02:38:03 DNF
26WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+00:35:0301:15:1601:56:1202:38:50
27KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-3900:36:1701:16:4701:57:3702:38:51
28FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-5900:35:5801:16:2401:57:0402:38:54
29REJMAN Dorota 297FACE NORDIC WALKING TEAM | UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-3900:35:1601:15:5101:57:0802:39:08
30ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+00:34:4901:15:1901:57:1802:39:52
31SKRYCKA Katarzyna 77LUBINK30-3900:36:0501:17:2001:58:4902:40:29
32WOLNIEWICZ Katarzyna 93UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-4900:36:2601:17:3701:59:2902:40:51
33NIEDŹWIECKA Katarzyna 61FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-4900:36:3501:17:5901:59:5502:40:52
34STĘPIEŃ Lucyna 81KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6400:35:2701:16:2601:58:3302:41:00
35JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-4900:36:4201:17:1601:58:4702:41:33
36CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+00:36:4101:17:1901:58:4902:41:36
37KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5400:36:0801:17:0201:59:0002:41:55
38KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5400:36:4501:17:1801:58:5902:42:14
39BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:36:0601:17:2901:59:2302:42:18
40MARONDEL Katarzyna 54SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-3900:36:2801:17:4201:59:3002:42:29
41STOPA Joanna 82BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:36:3501:18:0001:59:5502:42:44
42ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-5900:36:2301:18:0302:00:3402:42:45
43SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4900:36:2501:17:4001:59:5202:42:48
44KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5400:35:4901:16:2801:59:0302:43:37
45CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-5400:36:0201:16:5001:58:2902:43:45
46RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-6400:36:0301:16:5001:58:5802:43:46
47TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+00:35:0001:15:1301:57:3402:45:25
48MARKOWSKA Halina 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:36:5501:19:3202:02:3402:45:42
49MICHAŁOWSKA Sylwia 56KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:36:5501:19:3202:02:3402:45:56
50JÓŹWIAK Marianna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:36:3501:18:2002:01:1302:46:53
51BEM Małgorzata 2POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-4900:37:5001:20:3602:03:0902:47:19
52HINC Iwona 24FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-4900:37:1001:20:1002:03:4702:48:14
53KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-5400:40:0101:23:0402:07:3602:49:25
54RESEMAN Sylwia 71FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:39:3101:22:2502:06:1002:50:32
55PYTEC Anna 100PROMNICEK30-3900:37:2701:20:5402:05:3102:51:37
56PIERNICKA Krystyna 67CHWASZCZYNOK60-6400:37:3301:20:5202:05:3602:52:04
57DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4900:38:1901:20:5602:05:3002:52:45
58MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-3900:39:0401:23:5902:07:4202:52:47
59KARASIEWICZ Irena 31FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK55-5900:38:2701:22:4702:07:1702:52:51
60STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5400:38:3001:21:5902:06:5402:53:10
61LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-5900:39:3701:24:1002:08:3402:53:18
62GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 22FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:39:2501:23:3002:08:0202:53:42
63NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4900:39:0501:23:5502:08:2202:53:45
64MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-5900:38:4801:23:2302:08:0702:53:50
65KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:38:1501:22:2602:07:3002:54:08
66STRZELECKA Małgorzata 83SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:38:4301:23:2602:08:0802:54:19
67KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:40:5001:23:3802:08:1602:54:41
68ROSOŁEK Elżbieta 74GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:39:2501:23:2902:08:0002:55:09
69JAJTNER Ilona 25KRAKÓWK30-3900:39:0501:23:5002:09:1802:55:27
70DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4900:39:0701:23:3902:08:4502:55:53
71WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6400:39:2001:24:2602:10:0402:56:35
72KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4900:39:1901:24:2602:10:0102:56:54
73ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+00:39:4701:24:5802:10:1102:57:01
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF01:25:49 DNF02:10:21 DNF02:57:22 DNF
75KIEDRZYN Beata 33ŚWIERADÓW-ZDRÓJK55-5900:38:5101:22:4802:10:0902:58:45
76STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:39:0001:24:0002:10:3502:59:09
77GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-6400:38:4501:23:0102:08:3002:59:44
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF01:25:55 DNF02:12:33 DNF03:00:36 DNF
79GERLE-KOTULA Anna 20UNIA MIASTKATOWICEK30-3900:39:4701:25:3802:12:5303:00:47
80POSTEK Danuta 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-5900:39:3901:25:3202:12:5203:00:57
81CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+00:39:1001:25:2102:12:5503:01:03
82NIETRZEBKA Aleksandra 62MIĘDZYBORÓWK18-2900:38:3501:24:4602:12:3203:02:47
83KUTNIEWSKA Maria 49FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-6400:42:4301:29:3702:16:0103:02:50
84TOMASZEWSKA Mariola 89FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-5400:42:4001:29:3502:16:0203:02:51
85CHOLEWKA Jolanta 11MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-6400:39:5001:26:0502:14:1403:03:16
86ZAWADZKA Maria 95KS METRACO POLKOWICELUBINK65+00:42:2001:29:3702:16:1003:03:27
87KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4900:39:1801:24:4902:12:1503:04:04
88NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-3900:40:0301:26:1102:13:5803:04:12
89THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+00:39:1001:22:5102:14:1603:06:36
90KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+00:41:4701:30:0302:18:1503:07:53
91KLAK Joanna 34ŚREMK30-3900:42:3701:30:5602:19:1103:09:04
92ROZMUS Jolanta 75FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK65+00:42:4601:31:5602:22:5003:13:37
93SZEWCZYK Agnieszka 86FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:42:5601:32:3102:25:1303:19:42
94PIECZEK Aleksandra 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-3900:42:5801:34:0302:25:0703:19:43
BIAŁKOWSKA Ewa 3SUPER GRUPA NORDIC WALKING ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-4904:02:05 DNF05:12:27 DNF DNF DNF
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF DNF DNF DNF
X X 9904:01:56 DNF04:48:30 DNF DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)