V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 36.84km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
4.68km
Start_All
10.04km
Start_All
15.4km
Start_All
20.76km
Start_All
26.12km
Start_All
31.48km
Start_All
36.84km
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:30:4401:05:4101:40:5302:16:3202:53:0603:31:0904:10:28
2DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-3900:30:4201:05:3801:40:5102:16:2902:52:2603:30:4404:12:17
3CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:31:0901:06:1701:42:0402:18:1702:55:3103:34:1204:13:22
4ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-4900:31:1801:06:3401:42:3202:19:3002:56:5403:35:4404:15:56
5ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-4900:31:3101:07:4901:44:3502:21:5703:00:1303:39:3304:20:11
6KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-4900:30:4801:05:4501:41:1802:18:3702:59:1403:40:2804:22:32
7KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-4900:33:3701:11:2401:49:5902:29:5103:09:4603:50:2304:32:19
8PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6400:31:1701:08:3201:47:1602:28:0803:09:3903:51:2804:33:02
9ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-5900:33:0601:11:2501:49:3302:28:5603:09:2503:51:3104:35:07
10MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-6400:33:0701:11:2501:49:3402:28:5703:09:2503:51:2704:35:08
11HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3900:35:3201:15:1301:54:4202:34:4003:15:2603:56:1904:37:15
12MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:35:3401:15:5601:55:4102:36:2103:17:1703:58:4804:40:54
13PUCHTIJ Eugenia 299ScandiNitaK40-4900:35:0501:15:0201:55:1002:36:0503:18:0903:59:5004:41:13
14KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-3900:34:4801:13:1501:52:4702:33:2203:14:5203:57:5404:42:33
15KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-3900:36:1701:16:4701:57:3702:38:5103:20:3204:01:2204:42:34
16PASIKOWSKA Mariola 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-3900:33:2901:12:0401:51:4902:32:3903:15:0803:59:3104:42:36
17WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-2900:30:4601:05:4401:43:4802:25:4703:10:2403:57:1304:43:05
18SPYCHAŁA Marzena 78WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:35:1201:15:0801:55:4602:37:3003:19:1104:00:1004:43:23
19NIEDŹWIECKA Katarzyna 61FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-4900:36:3501:17:5901:59:5502:40:5203:22:4804:05:2204:49:21
20JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-5400:34:5401:15:1001:56:0102:37:4503:20:0604:04:2604:50:01
21SKRYCKA Katarzyna 77LUBINK30-3900:36:0501:17:2001:58:4902:40:2903:22:3804:05:4504:50:23
22REJMAN Dorota 297FACE NORDIC WALKING TEAM | UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-3900:35:1601:15:5101:57:0802:39:0803:22:4104:05:4704:50:25
23WOLNIEWICZ Katarzyna 93UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-4900:36:2601:17:3701:59:2902:40:5103:22:5704:06:2704:50:58
24CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-5400:36:0201:16:5001:58:2902:43:4503:26:0504:08:3604:51:02
25ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-5900:34:1401:13:4901:54:4702:36:4803:21:1704:05:4604:51:35
26ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:34:4301:13:2801:53:1302:34:0503:16:3304:02:0804:51:48
27FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-5900:35:5801:16:2401:57:0402:38:5403:21:5104:06:1304:51:52
28STĘPIEŃ Lucyna 81KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6400:35:2701:16:2601:58:3302:41:0003:24:0104:07:4004:51:54
29WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+00:35:0301:15:1601:56:1202:38:5003:22:5304:06:5904:52:08
30ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-5900:36:2301:18:0302:00:3402:42:4503:26:0204:09:5904:54:48
31JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-4900:36:4201:17:1601:58:4702:41:3303:25:3704:10:0004:56:17
32KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5400:36:0801:17:0201:59:0002:41:5503:25:5304:12:0604:56:22
33CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+00:36:4101:17:1901:58:4902:41:3603:25:3804:09:5804:56:42
34MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-6400:33:1701:12:4601:53:2002:36:5303:21:3104:08:3004:56:44
35MARKOWSKA Halina 53KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6400:36:5501:19:3202:02:3402:45:4203:28:4404:12:1004:56:46
36KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-4900:32:4701:10:2301:48:3702:29:0903:14:2104:02:0104:57:06
37ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+00:34:4901:15:1901:57:1802:39:5203:25:1204:12:1304:57:32
38KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-5400:40:0101:23:0402:07:3602:49:2503:30:5704:13:4704:57:36
39BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:36:0601:17:2901:59:2302:42:1803:26:3504:12:2804:58:07
40SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4900:36:2501:17:4001:59:5202:42:4803:25:5204:11:1804:58:20
41STOPA Joanna 82BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:36:3501:18:0001:59:5502:42:4403:27:2704:12:5704:59:55
42STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:33:3001:11:2801:50:0402:30:0703:15:5604:07:2005:00:15
43MARONDEL Katarzyna 54SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-3900:36:2801:17:4201:59:3002:42:2903:27:0404:13:0305:00:18
44MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-3900:39:0401:23:5902:07:4202:52:4703:37:0204:21:1605:04:52
45KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5400:36:4501:17:1801:58:5902:42:1403:27:0604:14:5405:05:07
46BEM Małgorzata 2POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-4900:37:5001:20:3602:03:0902:47:1903:31:4204:17:4805:05:32
47HINC Iwona 24FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-4900:37:1001:20:1002:03:4702:48:1403:32:5004:19:1005:06:02
48LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-5900:39:3701:24:1002:08:3402:53:1803:37:4204:23:0605:09:09
49NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4900:39:0501:23:5502:08:2202:53:4503:38:1304:23:1605:09:25
50RESEMAN Sylwia 71FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:39:3101:22:2502:06:1002:50:3203:35:5504:22:1105:09:30
51KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5400:35:4901:16:2801:59:0302:43:3703:31:0304:19:2105:09:56
52MICHAŁOWSKA Sylwia 56KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK40-4900:36:5501:19:3202:02:3402:45:5603:32:3904:21:4505:10:10
53RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-6400:36:0301:16:5001:58:5802:43:4603:30:5104:20:1605:10:14
54KARASIEWICZ Irena 31FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK55-5900:38:2701:22:4702:07:1702:52:5103:39:0904:25:5105:12:22
55STRZELECKA Małgorzata 83SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:38:4301:23:2602:08:0802:54:1903:40:0504:26:2705:12:51
56GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 22FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-5400:39:2501:23:3002:08:0202:53:4203:39:5604:26:3205:12:52
57JÓŹWIAK Marianna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:36:3501:18:2002:01:1302:46:5303:35:0204:24:1605:13:53
58MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-5900:38:4801:23:2302:08:0702:53:5003:39:5104:26:2205:14:45
59JAJTNER Ilona 25KRAKÓWK30-3900:39:0501:23:5002:09:1802:55:2703:42:3704:30:2705:19:39
60TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+00:35:0001:15:1301:57:3402:45:2503:34:5104:26:4505:21:47
61KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:38:1501:22:2602:07:3002:54:0803:42:0804:32:0305:22:03
62PYTEC Anna 100PROMNICEK30-3900:37:2701:20:5402:05:3102:51:3703:40:3004:31:2105:22:06
63PIERNICKA Krystyna 67CHWASZCZYNOK60-6400:37:3301:20:5202:05:3602:52:0403:40:5804:32:0605:22:13
64KUTNIEWSKA Maria 49FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-6400:42:4301:29:3702:16:0103:02:5003:49:4704:35:1205:22:25
65DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4900:39:0701:23:3902:08:4502:55:5303:43:1104:33:2105:25:39
66KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4900:39:1901:24:2602:10:0102:56:5403:45:1404:35:2205:25:43
67WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-6400:39:2001:24:2602:10:0402:56:3503:45:1904:35:2705:25:49
68DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4900:38:1901:20:5602:05:3002:52:4503:41:1904:33:0005:26:14
69KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-2900:40:5001:23:3802:08:1602:54:4103:42:2104:32:4405:26:17
70GERLE-KOTULA Anna 20UNIA MIASTKATOWICEK30-3900:39:4701:25:3802:12:5303:00:4703:49:2604:38:3505:27:38
71CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+00:39:1001:25:2102:12:5503:01:0303:49:2104:38:3705:27:39
72STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:39:0001:24:0002:10:3502:59:0903:48:3804:38:2005:27:56
73KIEDRZYN Beata 33ŚWIERADÓW-ZDRÓJK55-5900:38:5101:22:4802:10:0902:58:4503:48:3304:37:5805:28:12
74STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5400:38:3001:21:5902:06:5402:53:1003:42:2004:35:0605:28:23
75ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+00:39:4701:24:5802:10:1102:57:0103:46:1104:36:3205:29:20
76ZAWADZKA Maria 95KS METRACO POLKOWICELUBINK65+00:42:2001:29:3702:16:1003:03:2703:51:4604:40:5705:31:53
77POSTEK Danuta 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-5900:39:3901:25:3202:12:5203:00:5703:49:1804:39:3505:37:09
78ROSOŁEK Elżbieta 74GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:39:2501:23:2902:08:0002:55:0903:44:5704:40:0705:40:14
79CHOLEWKA Jolanta 11MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-6400:39:5001:26:0502:14:1403:03:1603:55:0104:46:5205:40:36
80TOMASZEWSKA Mariola 89FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-5400:42:4001:29:3502:16:0203:02:5103:52:4504:45:3905:40:36
81KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+00:41:4701:30:0302:18:1503:07:5304:00:1004:52:1905:46:03
82NIETRZEBKA Aleksandra 62MIĘDZYBORÓWK18-2900:38:3501:24:4602:12:3203:02:4703:55:3604:51:2605:48:41
83NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-3900:40:0301:26:1102:13:5803:04:1203:57:0204:52:5105:50:06
84GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-6400:38:4501:23:0102:08:3002:59:4403:51:1004:50:3105:50:26
85ROZMUS Jolanta 75FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK65+00:42:4601:31:5602:22:5003:13:3704:05:1805:00:1805:55:24
86KLAK Joanna 34ŚREMK30-3900:42:3701:30:5602:19:1103:09:0404:02:1904:59:5805:59:00
87THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+00:39:1001:22:5102:14:1603:06:3604:03:3905:00:2105:59:28
88KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4900:39:1801:24:4902:12:1503:04:0404:01:2005:01:1906:08:13
89PIECZEK Aleksandra 66WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK30-3900:42:5801:34:0302:25:0703:19:4304:16:0305:16:1006:13:47
90SZEWCZYK Agnieszka 86FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:42:5601:32:3102:25:1303:19:4204:16:0605:16:0906:13:59
BIAŁKOWSKA Ewa 3SUPER GRUPA NORDIC WALKING ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-4904:02:05 DNF05:12:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF01:25:49 DNF02:10:21 DNF02:57:22 DNF03:48:53 DNF DNF DNF
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF01:06:15 DNF01:42:02 DNF02:18:15 DNF02:55:30 DNF03:34:10 DNF DNF
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF01:08:48 DNF01:50:18 DNF02:38:03 DNF03:23:46 DNF04:07:43 DNF DNF
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF01:25:55 DNF02:12:33 DNF03:00:36 DNF03:51:03 DNF04:45:06 DNF DNF
X X 9904:01:56 DNF04:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 97 wynik(ów)