V MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
PFNW; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2018-04-07
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
4.68km
Start_All
10.04km
Start_All
15.4km
Start_All
20.76km
Start_All
26.12km
Start_All
31.48km
Start_All
36.84km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1NIECHWIEJCZYK Piotr 60NWPL / UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:30:4401:05:4101:40:5302:16:3202:53:0603:31:0904:10:2804:50:27.95 6:528.7
2CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-492M 200:31:0901:06:1701:42:0402:18:1702:55:3103:34:1204:13:2204:52:35.30+00:02:076:568.7
3DZIEDZIEWICZ Andrzej 300GRODNOM30-391M 300:30:4201:05:3801:40:5102:16:2902:52:2603:30:4404:12:1704:54:38.15+00:04:106:588.6
4ROSAK Marcin 73RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-493M 400:31:1801:06:3401:42:3202:19:3002:56:5403:35:4404:15:5604:56:53.05+00:06:257:028.5
5ROGALSKI Piotr 72GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM40-494M 500:31:3101:07:4901:44:3502:21:5703:00:1303:39:3304:20:1105:00:37.25+00:10:097:078.4
6KORDOWSKI Piotr 38NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-495M 600:30:4801:05:4501:41:1802:18:3702:59:1403:40:2804:22:3205:03:50.25+00:13:227:128.3
7KOZŁOWSKI Piotr 43STARE KUROWOM40-496M 700:33:3701:11:2401:49:5902:29:5103:09:4603:50:2304:32:1905:14:20.05+00:23:527:268.1
8PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-641M 800:31:1701:08:3201:47:1602:28:0803:09:3903:51:2804:33:0205:15:55.40+00:25:277:298
9ŻACZEK Władysław 97ANDRESPOLAKTYWNIEANDRESPOLM55-591M 900:33:0601:11:2501:49:3302:28:5603:09:2503:51:3104:35:0705:18:26.45+00:27:587:328
10HAŁAS Marcin 23CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 1000:35:3201:15:1301:54:4202:34:4003:15:2603:56:1904:37:1505:18:57.80+00:28:297:337.9
11MARCZAK Krzysztof 52NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-642M 1100:33:0701:11:2501:49:3402:28:5703:09:2503:51:2704:35:0805:19:08.20+00:28:407:337.9
12MŁYŃSKI Krzysztof 59POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-497M 1200:35:3401:15:5601:55:4102:36:2103:17:1703:58:4804:40:5405:23:13.85+00:32:457:397.8
13KARPIŃSKI Sebastian 32POLNORDWARSZAWAM30-393M 1300:34:4801:13:1501:52:4702:33:2203:14:5203:57:5404:42:3305:25:01.60+00:34:337:427.8
14KLIMSIAK Sebastian 35SALLER NORDIC WALKING TEAMSTRZEGOMM30-394M 1400:36:1701:16:4701:57:3702:38:5103:20:3204:01:2204:42:3405:25:16.50+00:34:487:427.8
15WOJTOWICZ Tomasz 298NW POLANDWIDACZM18-291M 1500:30:4601:05:4401:43:4802:25:4703:10:2403:57:1304:43:0505:26:23.75+00:35:557:447.8
16CELIŃSKI Tomasz 10TUPTUŚ OTWOCKOTWOCKM50-541M 1600:36:0201:16:5001:58:2902:43:4503:26:0504:08:3604:51:0205:30:17.35+00:39:497:497.7
17JASIUKIEWICZ Jacek 27POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-542M 1700:34:5401:15:1001:56:0102:37:4503:20:0604:04:2604:50:0105:34:34.85+00:44:067:557.6
18ŚWISŁOCKI Bogdan 87FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-592M 1800:34:1401:13:4901:54:4702:36:4803:21:1704:05:4604:51:3505:35:42.55+00:45:147:577.5
19FOLWARSKI Andrzej 19FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-593M 1900:35:5801:16:2401:57:0402:38:5403:21:5104:06:1304:51:5205:35:47.85+00:45:197:577.5
20WESOŁOWSKI Wojciech 91NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+1M 2000:35:0301:15:1601:56:1202:38:5003:22:5304:06:5904:52:0805:37:02.40+00:46:347:597.5
21ŻAMOJCIN Marek 98NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-594M 2100:36:2301:18:0302:00:3402:42:4503:26:0204:09:5904:54:4805:39:20.70+00:48:528:027.5
22KOWALSKI Marek 42UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-543M 2200:36:0801:17:0201:59:0002:41:5503:25:5304:12:0604:56:2205:39:31.45+00:49:038:027.5
23ZAGAJA Janusz 94WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-643M 2300:34:4301:13:2801:53:1302:34:0503:16:3304:02:0804:51:4805:40:07.50+00:49:398:037.4
24JANKOWSKI Marcin 26NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-498M 2400:36:4201:17:1601:58:4702:41:3303:25:3704:10:0004:56:1705:40:23.45+00:49:558:037.4
25CHUDZIŃSKI Andrzej 12KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65+2M 2500:36:4101:17:1901:58:4902:41:3603:25:3804:09:5804:56:4205:41:35.70+00:51:078:057.4
26KOWALCZUK Robert 40ELITE TEAMGDAŃSKM50-544M 2600:40:0101:23:0402:07:3602:49:2503:30:5704:13:4704:57:3605:42:13.95+00:51:468:067.4
27MIKOŁAJCZAK Jan 57LEGNICAM60-644M 2700:33:1701:12:4601:53:2002:36:5303:21:3104:08:3004:56:4405:42:41.55+00:52:138:077.4
28ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65+3M 2800:34:4901:15:1901:57:1802:39:5203:25:1204:12:1304:57:3205:43:23.90+00:52:558:087.4
29KUBIAK Tomasz 46SALLER NORDIC WALKING TEAMJELCZ-LASKOWICEM40-499M 2900:32:4701:10:2301:48:3702:29:0903:14:2104:02:0104:57:0605:44:20.90+00:53:528:097.4
30SZCZEBAK Jacek 85UNIA MIASTTARNÓWM40-4910M 3000:36:2501:17:4001:59:5202:42:4803:25:5204:11:1804:58:2005:47:04.70+00:56:368:137.3
31MILACHOWSKI Sebastian 58NOWINYM30-395M 3100:39:0401:23:5902:07:4202:52:4703:37:0204:21:1605:04:5205:48:35.00+00:58:078:157.3
32KRYSZCZUK Krzysztof 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-545M 3200:36:4501:17:1801:58:5902:42:1403:27:0604:14:5405:05:0705:52:05.20+01:01:378:207.2
33NOWAK Maciej 64PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4911M 3300:39:0501:23:5502:08:2202:53:4503:38:1304:23:1605:09:2505:53:30.20+01:03:028:227.2
34LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-595M 3400:39:3701:24:1002:08:3402:53:1803:37:4204:23:0605:09:0905:53:36.15+01:03:088:227.2
35RACŁAWSKI Jan 70AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60-645M 3500:36:0301:16:5001:58:5802:43:4603:30:5104:20:1605:10:1405:59:33.80+01:09:058:317
36KOWALCZYK Mariusz 41GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-546M 3600:35:4901:16:2801:59:0302:43:3703:31:0304:19:2105:09:5605:59:51.70+01:09:238:317
37STĘPAK Piotr 80ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-292M 3700:33:3001:11:2801:50:0402:30:0703:15:5604:07:2005:00:1506:01:50.05+01:11:228:347
38MAŚLANKA Andrzej 55TTC MPEC TARNÓWTARNÓWM55-596M 3800:38:4801:23:2302:08:0702:53:5003:39:5104:26:2205:14:4506:03:05.50+01:12:378:367
39KOTULA Jakub 39UNIA MIASTKATOWICEM30-396M 3900:38:1501:22:2602:07:3002:54:0803:42:0804:32:0305:22:0306:11:05.65+01:20:378:476.8
40WIŚNIEWSKI Roman 92TWARDORZECZKAM60-646M 4000:39:2001:24:2602:10:0402:56:3503:45:1904:35:2705:25:4906:14:48.70+01:24:208:526.8
41TOMCZYK Edward 90MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+4M 4100:35:0001:15:1301:57:3402:45:2503:34:5104:26:4505:21:4706:15:25.50+01:24:578:536.7
42KRAJEWSKI Wojciech 44PIŁAM40-4912M 4200:39:1901:24:2602:10:0102:56:5403:45:1404:35:2205:25:4306:15:37.65+01:25:098:546.7
43DYMKOWSKI Krzysztof 18CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAM40-4913M 4300:39:0701:23:3902:08:4502:55:5303:43:1104:33:2105:25:3906:17:34.75+01:27:068:566.7
44STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 84SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4914M 4400:39:0001:24:0002:10:3502:59:0903:48:3804:38:2005:27:5606:18:22.35+01:27:548:576.7
45KUKLIŃSKI Arkadiusz 47ZBYLITOWSKA GÓRAM18-293M 4500:40:5001:23:3802:08:1602:54:4103:42:2104:32:4405:26:1706:18:47.15+01:28:198:586.7
46DREGIER Michał 17KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-4915M 4600:38:1901:20:5602:05:3002:52:4503:41:1904:33:0005:26:1406:19:07.45+01:28:398:596.7
47ZAWISŁA Stanisław 96MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM65+5M 4700:39:4701:24:5802:10:1102:57:0103:46:1104:36:3205:29:2006:19:17.60+01:28:498:596.7
48STEFAŃSKI Andrzej 79FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-547M 4800:38:3001:21:5902:06:5402:53:1003:42:2004:35:0605:28:2306:24:04.15+01:33:369:066.6
49KOLEBUK Kazimierz 37CHODZĘ BO LUBIĘTRZCIANKAM65+6M 4900:41:4701:30:0302:18:1503:07:5304:00:1004:52:1905:46:0306:39:53.95+01:49:269:286.3
50NIETRZEBKA Paweł 63MIĘDZYBORÓWM30-397M 5000:40:0301:26:1102:13:5803:04:1203:57:0204:52:5105:50:0606:50:02.20+01:59:349:436.2
51GLISZCZYŃSKI Mirosław 21TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-647M 5100:38:4501:23:0102:08:3002:59:4403:51:1004:50:3105:50:2606:52:38.35+02:02:109:466.1
52THOMALLA Bogdan 88TOMCHEM OBRZABRZEM65+7M 5200:39:1001:22:5102:14:1603:06:3604:03:3905:00:2105:59:2806:58:41.20+02:08:139:556
53KULESZA Wojtek 48POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNM40-4916M 5300:39:1801:24:4902:12:1503:04:0404:01:2005:01:1906:08:1307:06:14.15+02:15:4610:065.9
DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 16BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60-6400:31:07 DNF01:06:15 DNF01:42:02 DNF02:18:15 DNF02:55:30 DNF03:34:10 DNF DNF DNF--
KNITTER Tomasz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:31:35 DNF01:08:48 DNF01:50:18 DNF02:38:03 DNF03:23:46 DNF04:07:43 DNF DNF DNF--
MARCINKOWSKI Wojciech 51UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:39:38 DNF01:25:55 DNF02:12:33 DNF03:00:36 DNF03:51:03 DNF04:45:06 DNF DNF DNF--
BORKOWSKI Witold 7SAINT-GOBAIN SQUADŁÓDŹM40-4900:40:53 DNF01:25:49 DNF02:10:21 DNF02:57:22 DNF03:48:53 DNF DNF DNF DNF--
JÓŹWIAK Łukasz 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5400:37:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 58 wynik(ów)