V NORDIC WALKING IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO - 5 KM

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 125AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open1M 100:30:55.25 6:119,7
2PRUSKA Agnieszka 139DWA KIJEWIDZINOK-Open1K 100:37:26.60+00:06:317:298,0
3DĄBROWSKA Romualda 129KRĘPA SŁUPSKAK-Open2K 200:37:57.10+00:07:017:357,9
4MACIEJEWSKI Tomasz 135NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSUSTKAM-Open2M 200:38:08.45+00:07:137:377,9
5BRZEZINSKI Henryk 124SŁUPSKM-Open3M 300:38:32.10+00:07:367:427,8
6ADAMCZYK Aleksandra 120KRĘPA SŁUPSKAK-Open3K 300:38:42.80+00:07:477:447,8
7RODZIEWICZ Wioletta 140USTKAK-Open4K 400:39:11.55+00:08:167:507,7
8ŚMIGIEL Magdalena 145KREPA SŁUPSKAK-Open5K 500:39:26.40+00:08:317:537,6
9KOCOŃ Sylwia 134DWA KIJESIEMIANICEK-Open6K 600:39:31.85+00:08:367:547,6
10DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna 130SŁUPSKK-Open7K 700:41:36.15+00:10:408:197,2
11SZUDOBAJ Hanna 1423 FALE TEAMSŁUPSKK-Open8K 800:41:52.65+00:10:578:227,2
12BADZIĄG Waldemar 1223 FALE TEAMSŁUPSKM-Open4M 400:41:53.15+00:10:578:227,2
13SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona 141KRĘPA SŁUPSKAK-Open9K 900:42:07.45+00:11:128:257,1
14ĆWIL Karolina 128SŁUPSKK-Open10K 1000:42:19.10+00:11:238:277,1
15UKLEJA Monika 147POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK-Open11K 1100:43:05.20+00:12:098:377,0
16MARZEC Andrzej 137DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:43:05.80+00:12:108:377,0
17MIKOŁAJ Antosik 138KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open6M 600:43:29.65+00:12:348:416,9
18CHUDY Henryk 126KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open7M 700:43:32.60+00:12:378:426,9
19ANTOSIK Barbara 123KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open12K 1200:43:32.65+00:12:378:426,9
20ZDANOWICZ Marta 149DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open13K 1300:43:43.90+00:12:488:446,9
21MARCJAN Małgorzata 136DWA KIJESŁUPSKK-Open14K 1400:44:12.50+00:13:178:506,8
22HORBACZ Iwona 132SŁUPSKK-Open15K 1500:44:13.60+00:13:188:506,8
23WOŁCZYŃSKA Katarzyna 148REKOWO BIEGAREKOWOK-Open16K 1600:44:13.90+00:13:188:506,8
24UKLEJA Justyna 146POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK-Open17K 1700:46:46.20+00:15:509:216,4
25ANTOSIK Julia 133KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open18K 1800:54:08.75+00:23:1310:495,5
26CHUDY Janina 127KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open19K 1900:54:12.50+00:23:1710:505,5
27ANTOSIK Grażyna 131KS OLSZEWSKI I SYNOWEISŁAWSKOK-Open20K 2000:54:13.00+00:23:1710:505,5
Znaleziono 27 wynik(ów)