V OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY IM. BRACI MIKRUT

Organizator/ Organizer:
Gmina Koronowo
Data/ Date:
2015-04-25
Miejsce/ Place:
Koronowo
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
284
Wystartowało/ Started:
275
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
273
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3km | 7km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M3km7km9.6kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KULPA Michał 198BUKOWIECM20-291M 100:10:2100:23:5600:32:4700:33:5800:34:00 3:2317.7
2PAWŁOWSKI Mariusz 220KURZĘTNIKM30-391M 200:10:2100:23:5700:33:0300:34:1400:34:17+00:00:173:2517.5
3WOJTAS Marek 279TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAM40-491M 300:10:2000:23:5600:33:1700:34:3200:34:35+00:00:353:2717.4
4PIPOWSKI Tomasz 309LUKS SEROCK/THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM20-292M 400:10:2200:24:4600:34:4000:35:5100:35:53+00:01:533:3516.7
5PODOLSKI Tomasz KORONOWOM16-191M 500:10:4100:25:1600:35:0400:36:1800:36:21+00:02:213:3716.5
6KOKOCKI Paweł 200NIEZRZESZONYWIELKA NIESZAWKAM20-293M 600:10:4300:25:3000:35:2800:36:4400:36:47+00:02:473:4016.3
7CHĘTNIK Rafał 35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM30-392M 700:11:2900:26:1200:36:0100:37:2100:37:25+00:03:253:4416.1
8JENDRYKA Marek 306BYDGOSZCZM50-591M 800:11:1900:26:1100:36:2000:37:3500:37:38+00:03:383:4516
9KLÓSKA Fabian 321BYDGOSZCZM20-294M 900:11:2500:26:2700:36:3600:37:4900:37:52+00:03:523:4615.9
10HORODYSKI Piotr 340TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-393M 1000:11:2700:26:3900:36:5100:38:0700:38:10+00:04:103:4815.7
11SZCZYGŁOWSKI Jacek 115PAGED SKLEJKA MORĄGMORĄGM40-492M 1100:11:2600:26:4300:36:5900:38:1000:38:13+00:04:133:4915.7
12HAPKE Tomasz 199NIEZRZESZONYWILKOWOM30-394M 1200:11:3000:26:4400:36:5800:38:1200:38:15+00:04:153:4915.7
13GROCHOWALSKI Tomasz 338TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-395M 1300:11:3200:27:0400:37:3600:38:5500:38:58+00:04:583:5315.4
14PIEKARSKI Marek 47FIDES-TRAVELBYDGOSZCZM40-493M 1400:11:4900:27:2900:37:4900:39:0900:39:13+00:05:133:5415.3
15PAWŁOWSKA Dorota 219KURZĘTNIKK30-391K 100:11:4700:27:3000:38:1200:39:2900:39:32+00:05:323:5615.2
16GOŁEMBIEWSKI Marek 132B4SPORTBYDGOSZCZM40-494M 1500:11:4900:27:3600:38:1500:39:3100:39:35+00:05:353:5715.2
17BRZOZOWSKI Krzysztof 257BYDGOSZCZM30-396M 1600:11:4800:27:4100:38:4600:40:0900:40:12+00:06:124:0014.9
18CHRUSZCZEWSKI Andrzej 335GRUDZIĄDZM40-495M 1700:12:0000:28:1500:39:0000:40:1800:40:22+00:06:224:0114.9
19KUK Piotr 300LKSOSTROMECKOM30-397M 1800:11:5000:28:2000:39:3200:40:5000:40:54+00:06:544:0514.7
20PACZKOWSKA Patrycja 291LUKS SEROCKSEROCKK20-291K 200:11:5900:28:2800:39:3500:40:5800:41:01+00:07:014:0514.6
21CHMIELEWSKI Tomasz 314FIT-MAX BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-592M 1900:12:1300:28:4200:39:3700:40:5600:41:04+00:07:044:0514.7
22WESOŁOWSKI Zbigniew 265STOWARZYSZENIE AKRTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM50-593M 2000:12:0500:28:4500:39:4600:41:1000:41:16+00:07:164:0714.6
23WYSMOLIŃSKI Piotr 121OSIELSKO M40-496M 2100:12:3300:29:0500:40:0400:41:2800:41:35+00:07:354:0814.5
24CHOLEWIŃSKI Dariusz 303BYDGOSZCZM40-497M 2200:12:1700:29:0600:40:2500:41:4400:41:48+00:07:484:1014.4
25GUT Rafał 84KORONOWOM20-295M 2300:12:2000:29:1100:40:3000:41:4200:41:48+00:07:484:1014.4
26MATUSZEWSKI Zbigniew 153BYDGOSZCZM20-296M 2400:12:2800:29:1500:40:3000:41:4200:41:49+00:07:494:1014.4
27ZYGAROWICZ Janusz 264KORONOWOM40-498M 2500:13:0500:29:3100:40:2600:41:3900:41:50+00:07:504:0914.4
28SZOCH Tomasz 252BYDGOSZCZM40-499M 2600:12:2200:29:1200:40:3400:41:5100:41:55+00:07:554:1114.3
29BRZEZIŃSKI Maciej 56KB TOKIO 64OSIEKM40-4910M 2700:12:3300:29:0600:40:3800:41:5400:42:03+00:08:034:1114.3
30MALECHA Łukasz 65GRÓDEKM30-398M 2800:12:1700:29:2800:40:4700:41:5900:42:04+00:08:044:1114.3
31OKONEK Grzegorz 256SUCHAM50-594M 2900:12:3800:29:2500:40:4200:42:0200:42:07+00:08:074:1214.3
32GŁOGOWSKI Krzysztof 317KORONOWOM30-399M 3000:12:0100:28:5800:40:3800:42:1000:42:13+00:08:134:1314.2
33SKARBEK Marek 244BYDGOSZCZM40-4911M 3100:12:2800:29:2900:41:0300:42:2500:42:31+00:08:314:1414.1
34OCHENDAL Maciej 261VICTORIA KORONOWOBYDGOSZCZM30-3910M 3200:12:5300:29:5200:41:0700:42:2900:42:36+00:08:364:1414.1
35STASIAK Michał 51BYDGOSZCZM20-297M 3300:13:1500:30:1600:41:2700:42:5300:43:02+00:09:024:1714
36ROMPALSKI Jakub 50TUCHOLANKA TUCHOLA TUCHOLAM16-192M 3400:12:2300:29:5700:41:4000:43:0400:43:09+00:09:094:1813.9
37IZDEBSKI Paweł 318NIEZRZESZONYKORONOWOM30-3911M 3500:12:2400:29:5500:41:5500:43:1000:43:17+00:09:174:1913.9
38NAWROCKI Tomasz 102PAKOŚĆM30-3912M 3600:13:2200:30:4000:41:5100:43:0500:43:20+00:09:204:1813.9
39BRACHOWSKI Tomasz 222NIEZRZESZONYKORONOWOM40-4912M 3700:12:2500:29:5400:41:5800:43:2600:43:32+00:09:324:2013.8
40KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 61TRISPACEBYDGOSZCZM20-298M 3800:12:5300:30:3000:42:0700:43:3400:43:41+00:09:414:2113.8
41LIS Janusz 150TKKF CHEŁMNOGRUDZIĄDZM50-595M 3900:12:2700:30:0700:42:1300:43:4600:43:50+00:09:504:2213.7
42SAWICKI Łukasz 250BYDGOSZCZM30-3913M 4000:13:0700:30:2300:42:2000:43:4600:43:59+00:09:594:2213.7
43FRĄCKOWIAK Marek 130NAKŁO NAD NOTECIĄM40-4913M 4100:12:4400:30:2300:42:2500:43:5500:44:00+00:10:004:2313.7
44IZBANER Piotr 267KORONOWOM30-3914M 4200:12:5300:30:5000:42:4800:43:5600:44:02+00:10:024:2313.7
45SZCZERBA Szymon 328KORONOWOM20-299M 4300:13:4700:31:4200:42:4500:43:5400:44:07+00:10:074:2313.7
46KARBOWNIK Daniel 90THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM20-2910M 4400:12:3100:30:4800:42:5100:44:0500:44:08+00:10:084:2413.6
47KAŹMIERCZAK Paweł 142TKKF KUBUŚ SIERPCZAWIDZM60-691M 4500:12:4800:30:5700:42:4100:44:0600:44:11+00:10:114:2413.6
48CIEŚLIK Marek 57NIEZRZESZONYŚLESINM50-596M 4600:13:1200:30:5500:42:4400:44:1000:44:21+00:10:214:2513.6
49SCHRODER Krzysztof 111KORONOWOM20-2911M 4700:12:4800:30:4200:42:5400:44:1900:44:25+00:10:254:2513.5
50GIOLDA Paweł 58BYDGOSZCZM30-3915M 4800:13:4000:31:2300:43:0300:44:2300:44:29+00:10:294:2613.5
51SOWIŃSKI Jakub 169BYDGOSZCZM20-2912M 4900:13:0100:30:4700:42:5400:44:2200:44:32+00:10:324:2613.5
52MIĘTKIEWICZ Rafał 155BIAŁOŚLIWIEM20-2913M 5000:13:1000:30:5100:43:0000:44:2100:44:32+00:10:324:2613.5
53SKRZESZEWSKI Rafał 214KORONOWOM16-193M 5100:12:4700:30:5000:43:0800:44:2800:44:32+00:10:324:2613.5
54PAWLAK Robert 162IPABYDGOSZCZM40-4914M 5200:13:4200:31:3200:43:0200:44:2200:44:38+00:10:384:2613.5
55PASIEKA Tomasz 46KLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LOK NAKŁO / NAKIELSKI KLUB BIEGACZADRZEWIANOWOM30-3916M 5300:13:4300:31:3000:43:2400:44:4900:44:59+00:10:594:2813.4
56LUBIEWSKI Szymon 195NOWY DWÓRM20-2914M 5400:13:2400:31:2100:43:3900:44:5900:45:14+00:11:144:2913.3
57DREWS Grzegorz 129BYDGOSZCZM40-4915M 5500:13:2700:31:4000:43:4400:45:0600:45:15+00:11:154:3013.3
58DRABJEWSKI Paweł 304TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM30-3917M 5600:13:3800:31:4100:43:4400:45:1000:45:21+00:11:214:3113.3
59BLACHOWSKA Anna TOREC TORUŃ KARNKOWOK16-191K 300:13:3400:31:3800:43:4400:45:1300:45:22+00:11:224:3113.3
60KOŁODZIEJSKI Dawid 62ŻNINM20-2915M 5700:13:1600:31:4500:44:1500:45:2700:45:35+00:11:354:3213.2
61PIOTROWSKI Dariusz 290BYDGOSZCZM40-4916M 5800:13:2300:31:5600:44:1100:45:2600:45:36+00:11:364:3213.2
62NOWAK Rafał 45BIAŁE BŁOTAM20-2916M 5900:13:4500:32:0000:44:0900:45:3700:45:44+00:11:444:3313.2
63MURAWIEC Izabela 66MUROWANIEC NADKANALEK30-392K 400:13:5200:31:5700:44:0800:45:3800:45:45+00:11:454:3313.1
64TYMOSIAK Mateusz 177BIAŁE BŁOTAM20-2917M 6000:13:0100:31:5800:44:1300:45:4000:45:50+00:11:504:3413.1
65GACKOWSKA Katarzyna 337TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZK20-292K 500:13:5800:32:0900:44:3000:45:5600:46:04+00:12:044:3513.1
66KĘPA Dawid 243KORONOWOM30-3918M 6100:13:3900:32:0800:44:3000:46:0200:46:10+00:12:104:3613
67KĘSKRAWIEC Piotr 320KORONOWOM30-3919M 6200:13:4800:32:0100:44:3900:46:0700:46:19+00:12:194:3613
68CIRSON Marek 336BYDGOSZCZM40-4917M 6300:13:2600:32:0000:44:4500:46:1800:46:23+00:12:234:3713
69KOCHAŃSKI Dariusz 145BUKOWIECM40-4918M 6400:13:3900:32:0000:44:4400:46:1600:46:25+00:12:254:3713
70ZUBIK Mateusz 285ZSZ KORONOWOKORONOWOM16-194M 6500:13:0200:30:4400:44:5800:46:1400:46:26+00:12:264:3713
71MUSIAŁ Marek M40-4919M 6600:13:4100:32:1400:44:5400:46:2100:46:28+00:12:284:3812.9
72PALACZ Wioletta 161BYDGOSZCZK30-393K 600:13:4000:32:2100:44:5400:46:2200:46:29+00:12:294:3812.9
73ŚRUBKA Patryk 119BYDGOSZCZM20-2918M 6700:13:4000:31:5200:45:0800:46:1900:46:32+00:12:324:3713
74NAPORA Mateusz 157BYDGOSZCZM20-2919M 6800:13:2400:32:2500:45:0800:46:2700:46:33+00:12:334:3812.9
75PAKULSKI Rafał 160BYDGOSZCZM40-4920M 6900:13:5300:32:5300:45:1000:46:2800:46:34+00:12:344:3812.9
76NABIAŁKOWSKI Łukasz 67BYDGOSZCZ/WOJNOWOM20-2920M 7000:13:1400:31:5300:44:5100:46:2500:46:35+00:12:354:3812.9
77JAGIELSKI Aleksander 137GDAŃSKM20-2921M 7100:14:1800:32:3900:44:5300:46:1700:46:35+00:12:354:3713
78BRZEZIŃSKI Jakub 313ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W KORONOWIEKORONOWOM20-2922M 7200:12:5000:31:4200:45:0700:46:3500:46:41+00:12:414:3912.9
79DACH Łukasz 77BYDGOSZCZM30-3920M 7300:13:4000:32:5300:45:1400:46:3800:46:42+00:12:424:3912.9
80DOLATOWSKI Tomasz 128ACID DRINKERSKORONOWOM30-3921M 7400:13:4500:32:2500:45:0200:46:3200:46:45+00:12:454:3912.9
81URBAŃSKA Ewa 310TRISPACEBYDGOSZCZK30-394K 700:14:1300:33:0100:45:1400:46:3700:46:45+00:12:454:3912.9
82SUCZYŃSKI Błażej 52BYDGOSZCZM30-3922M 7500:13:4700:32:3500:45:1700:46:3300:46:47+00:12:474:3912.9
83KOKOCIŃSKI Michał 42BARCINM30-3923M 7600:13:4700:32:3600:45:1700:46:3300:46:47+00:12:474:3912.9
84GIERSZ Krzysztof 316BYDGOSZCZM40-4921M 7700:14:3400:33:0200:45:1400:46:4000:46:50+00:12:504:4012.9
85WÓJCIK-DĄBROWSKA Marta 186TORUŃK30-395K 800:14:0100:32:3800:45:1400:46:4300:46:51+00:12:514:4012.8
86GAWRYSIAK Mariusz 225BYDGOSZCZM50-597M 7800:13:5500:32:4300:45:1600:46:4800:46:56+00:12:564:4012.8
87MUSIAŁ Radosław 211KORONOWOM30-3924M 7900:13:4900:32:3800:45:3100:47:0700:47:16+00:13:164:4212.7
88RYDLEWSKI Marek 109RUN BYDGOSZCZCIELEM40-4922M 8000:13:4200:32:4200:45:3100:47:0600:47:16+00:13:164:4212.7
89DOBEK Tomasz 127PLOCKM40-4923M 8100:13:5700:32:4300:45:3400:47:1400:47:22+00:13:224:4312.7
90DZUDZEWICZ Kamil 224STARY DWÓRM20-2923M 8200:14:2000:33:3200:45:5300:47:2300:47:39+00:13:394:4412.7
91MICHALSKI Maciej 301WIĘCBORKM20-2924M 8300:14:1700:33:3000:46:0200:47:3200:47:47+00:13:474:4512.6
92WINKLEWSKA Magdalena 180BYDGOSZCZK30-396K 900:14:3000:33:3600:46:1100:47:4000:47:51+00:13:514:4612.6
93NOWACKA Gabriela 158AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-591K 1000:14:2700:33:3900:46:1300:47:4400:47:54+00:13:544:4612.6
94KACZYŃSKI Maksymilian 194BYDGOSZCZM20-2925M 8400:14:0700:33:4700:46:2500:47:4700:47:55+00:13:554:4612.6
95GIERACH Marcin TRISPACENIEMCZM30-3925M 8500:14:3600:33:2600:46:1600:47:4700:48:01+00:14:014:4612.6
96BIAŁOUS Krzysztof 332NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM50-598M 8600:14:0200:33:1400:46:2400:47:5900:48:08+00:14:084:4712.5
97SZTEJKA Damian 116BENEFITKSO ODSZKODOWANIABYDGOSZCZM30-3926M 8700:14:2600:33:4900:46:3200:47:5600:48:08+00:14:084:4712.5
98SZYLING Emilia 53WIĘCBORKK20-293K 1100:13:5500:33:3300:46:1800:47:5400:48:09+00:14:094:4712.5
99JAGODZIŃSKI Marcin 41DĄBKIM30-3927M 8800:14:0400:33:4400:46:3300:47:5700:48:10+00:14:104:4712.5
100MIKRUT Jarosław 293AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM40-4924M 8900:14:4200:33:4100:46:1700:47:5500:48:17+00:14:174:4712.5
101GÓRNA-MARTIN Karolina 40WIĘCBORKK20-294K 1200:14:2300:33:4700:46:3400:48:0800:48:18+00:14:184:4812.5
102BRONIKOWSKI Karol KORONOWOM30-3928M 9000:13:4700:33:2500:46:4100:48:1800:48:24+00:14:244:4912.4
103LEWANDOWSKI Tomasz 149WIERZCHUCINEKM30-3929M 9100:14:1000:33:0800:46:3400:48:1800:48:30+00:14:304:4912.4
104LOTA Marcin 98LOTKIOSÓWIECM30-3930M 9200:13:4300:33:1900:46:3800:48:1600:48:31+00:14:314:4912.4
105WOJTAS Magdalena 280TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAK16-192K 1300:13:5900:33:5000:47:0200:48:3200:48:37+00:14:374:5112.4
106JASINIEWSKI Sławomir 140NIEZRZESZONYŚWIECIEM40-4925M 9300:15:0100:34:2600:47:0300:48:2400:48:44+00:14:444:5012.4
107PRZYGODA Artur 164BYDGOSZCZM40-4926M 9400:13:5500:33:3100:46:5600:48:3600:48:46+00:14:464:5112.3
108PAWLACZYK Paweł 104BYDGOSZCZM20-2926M 9500:14:4300:34:0600:47:0700:48:3900:48:49+00:14:494:5112.3
109KARWASZ Andrzej 92PAKOŚĆM30-3931M 9600:13:3700:33:1200:47:0100:48:3700:48:50+00:14:504:5112.3
110PLUTKA Robert 283WIĘCBORKM20-2927M 9700:14:2300:33:4700:47:1100:48:3700:48:52+00:14:524:5112.3
111HENICZ Grzegorz 135GDYNIAM50-599M 9800:14:0900:33:3800:47:0300:48:4200:48:58+00:14:584:5212.3
112REMBACZ Agnieszka 166RUNEDAREDAK30-397K 1400:14:0900:33:3700:47:0400:48:4300:48:59+00:14:594:5212.3
113WIESE Grzegorz 281TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZKORONOWOM50-5910M 9900:14:3700:33:4900:47:0700:48:4100:49:02+00:15:024:5212.3
114MIELCARSKI Michał 154MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIM30-3932M 10000:14:2100:34:0100:47:2200:48:5500:49:08+00:15:084:5312.3
115WASZAK Ireneusz 273WIĘCBORKM40-4927M 10100:15:2800:35:1000:47:3100:48:5200:49:08+00:15:084:5312.3
116KOSIŁO Marcin 96BYDGOSZCZM30-3933M 10200:14:3900:34:2600:47:2300:48:4700:49:10+00:15:104:5212.3
117BIRKHOLZ Paweł 333BYDGOSZCZM40-4928M 10300:14:4500:34:2600:47:2700:49:0200:49:13+00:15:134:5412.2
118PARTATUS Andrzej 251WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM30-3934M 10400:14:5300:34:4400:47:2400:49:0400:49:14+00:15:144:5412.2
119NAGÓRKA Artur 258DECATHLON FORDONTUCHOLAM40-4929M 10500:14:5400:34:4800:47:5000:49:1400:49:26+00:15:264:5512.2
120PISZCZEK Jakub 326ASTORIA BYDGOSZCZPOZNAŃM30-3935M 10600:15:0600:34:4000:47:4200:49:1600:49:28+00:15:284:5512.2
121KRAHL Radek 323BYDGOSZCZM30-3936M 10700:14:5100:34:3200:47:3000:49:0700:49:29+00:15:294:5412.2
122GŻYL Mikołaj 339'EXODUS'BYDGOSZCZM30-3937M 10800:14:0400:34:1100:47:4200:49:1600:49:31+00:15:314:5512.2
123ŁAZNOWSKI Janusz 44TKKF WODNIKWIĘCBORKM30-3938M 10900:15:2800:35:1100:47:4700:49:1500:49:32+00:15:324:5512.2
124BIZOŃ Michał 54BYDGOSZCZM30-3939M 11000:14:5800:34:4600:47:4900:49:1600:49:33+00:15:334:5512.2
125DAWIDOWICZ Maciej 125POGRANICZNIK.PLBRZOZAM30-3940M 11100:14:4300:34:2700:49:1900:49:33+00:15:334:5512.2
126NOWAK Jacek 210KORONOWOM30-3941M 11200:14:1000:34:3300:49:2700:49:33+00:15:334:5612.1
127BRZYKCY Karolina 334WTELNOK20-295K 1500:14:2900:34:2800:47:5000:49:3600:49:48+00:15:484:5712.1
128FOTEK Roman 78LIMŻAM50-5911M 11300:14:0600:34:2600:48:0700:49:4700:49:52+00:15:524:5812.1
129MIKOŁAJCZYK Dariusz 99KORONOWOM40-4930M 11400:14:4400:34:4200:48:1300:49:5100:50:02+00:16:024:5912
130SZNAJDROWSKI Mateusz 253KORONOWOM20-2928M 11500:15:3600:35:1900:48:2400:49:5000:50:07+00:16:074:5912
131WIŚNIEWSKI Filip 282PINDI TEAMWIĘCBORKM16-195M 11600:15:2600:35:1000:48:1600:49:5100:50:08+00:16:084:5912
132NOWAK Agnieszka 159BYDGOSZCZK30-398K 1600:15:4000:35:3800:48:2400:49:4900:50:10+00:16:104:5812
133SUCHOMSKA Beata 171OPENTAX24.PLŚWIECIEK30-399K 1700:14:5000:34:5400:48:2500:50:0800:50:18+00:16:185:0012
134JASKULSKI Ariel 218KORONOWOM30-3942M 11700:14:1100:34:3300:48:3800:50:1300:50:26+00:16:265:0111.9
135DUDEK Dawid 38POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3943M 11800:14:0900:35:0400:48:4800:50:1900:50:28+00:16:285:0111.9
136WIKTORSKI Tomasz 179KOŁOM20-2929M 11900:14:1200:35:2200:48:5200:50:2000:50:29+00:16:295:0211.9
137SOBKOWIAK Karol BANK SPÓŁDZIELCZY W KORONOWIEKORONOWOM20-2930M 12000:14:2600:34:5700:48:5300:50:2100:50:29+00:16:295:0211.9
138SZULC Rafał 173TARKOWO DOLNEM30-3944M 12100:14:5000:35:2200:48:5600:50:3100:50:40+00:16:405:0311.9
139KOSCIELAK Maciej 148ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM30-3945M 12200:15:2700:35:4500:48:4600:50:2000:50:41+00:16:415:0211.9
140RAKOWSKI Paweł 165ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM30-3946M 12300:15:2800:35:4700:48:4700:50:2100:50:41+00:16:415:0211.9
141KAMIŃSKI Paweł 319MUROWANIECM40-4931M 12400:15:1000:35:3000:48:5800:50:3600:50:47+00:16:475:0311.9
142PIETREWICZ Patryk 277WIĘCBORKM30-3947M 12500:25:4700:47:2700:50:2500:50:53+00:16:535:0211.9
143POPOWSKI Zbigniew 107RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM60-692M 12600:15:1000:35:2200:49:0100:50:4500:50:54+00:16:545:0411.8
144ŚPIONKOWSKI Patryk 247RUN BYDGOSZCZKORONOWO M16-196M 12700:15:1200:35:1200:49:1200:50:4800:51:00+00:17:005:0411.8
145JACIUBEK Andrzej 136BYDGOSZCZM50-5912M 12800:15:1200:35:2300:48:5400:50:3900:51:02+00:17:025:0311.8
146MIELCAREK Zdzisław 215BYDGOSZCZM70+1M 12900:15:1800:35:5100:49:1800:51:0200:51:07+00:17:075:0611.8
147KULINSKI Zbigniew 63INOWROCŁAWM20-2931M 13000:14:1300:35:2600:49:2500:51:1000:51:15+00:17:155:0711.7
148GROCHOWSKI Jakub 133WITOSŁAWM20-2932M 13100:15:2400:36:0100:49:4800:51:1100:51:26+00:17:265:0711.7
149SCIGOCKI Waldemar 287BYDGOSZCZM40-4932M 13200:15:0300:35:4400:49:5000:51:2600:51:38+00:17:385:0811.7
150KOLANOWSKI Wojciech 147BYDGOSZCZM50-5913M 13300:15:1000:35:5800:49:5200:51:3000:51:42+00:17:425:0911.7
151GIERSZEWSKA Grażyna 315BYDGOSZCZK40-491K 1800:15:1600:36:0100:49:5700:51:2500:51:47+00:17:475:0811.7
152MUSIAŁ Krystian 100ŁOWIŃM20-2933M 13400:15:0000:35:1600:49:4700:51:3300:51:49+00:17:495:0911.6
153BRZYKCY Mateusz 122WTELNOM30-3948M 13500:14:2800:35:2300:49:5200:51:3900:51:50+00:17:505:0911.6
154RZEMEK Sławomir 69ERZETBYDGOSZCZM30-3949M 13600:14:5900:35:4500:50:0200:51:3800:51:50+00:17:505:0911.6
155PERLIK Grzegorz 105MIAŁEM SZCZĘŚCIE...BYDGOSZCZM60-693M 13700:15:4500:36:4600:50:1000:51:4300:51:52+00:17:525:1011.6
156JAROSZEWSKI Wojciech 139TRYSZCZYNM30-3950M 13800:15:3800:36:2400:50:0000:51:3200:51:56+00:17:565:0911.6
157ROGOŚ Renek 217VECTRA WŁOCŁAWEKBUSZKOWOM40-4933M 13900:15:2600:36:0900:50:0200:51:3200:51:56+00:17:565:0911.6
158ŁOŚ Piotr 307KRUSZYNM30-3951M 14000:15:0900:36:0100:50:0300:51:3600:51:59+00:17:595:0911.6
159KEMPIŃSKI Michał 60TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAM16-197M 14100:13:5100:35:1800:50:1300:51:5500:52:00+00:18:005:1111.6
160CHODUR Agnieszka 76BYDGOSZCZK30-3910K 1900:15:2400:36:1700:50:1200:51:5400:52:08+00:18:085:1111.6
161GODZIUK Roman 80TORUŃM50-5914M 14200:15:1000:36:0200:50:0900:51:5600:52:09+00:18:095:1111.6
162SUCHOMSKI Marek 172OPENTAX24.PLŚWIECIEM40-4934M 14300:16:1000:36:5400:50:4100:52:1100:52:26+00:18:265:1311.5
163DĄBROWSKI Artur 37WOJSKOWA KOMENDA TRANSPORTU WROCŁAWWROCŁAWM30-3952M 14400:15:2100:36:2400:50:3800:52:1900:52:30+00:18:305:1311.5
164DĄBROWSKA Ewelina 36PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWK30-3911K 2000:15:2300:36:2500:50:3800:52:1900:52:30+00:18:305:1311.5
165NALEWAJKO Adrian 262KORONOWOM16-198M 14500:15:1100:36:0900:50:4600:52:1800:52:31+00:18:315:1311.5
166ŚLUGAJ Tomasz 254KORONOWOM20-2934M 14600:15:5700:36:4100:50:2800:52:0600:52:33+00:18:335:1211.5
167KOZIEŁ Tomasz 43BYDGOSZCZM30-3953M 14700:15:2300:36:3900:50:4200:52:1600:52:34+00:18:345:1311.5
168ZAGOŻDŻON Wioleta 187RUN BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIK30-3912K 2100:14:4200:35:4400:50:4000:52:2100:52:39+00:18:395:1411.5
169SOPOLIŃSKI Jacek 168SAMOCIĄŻEKM30-3954M 14800:15:5600:36:5100:50:4100:52:2700:52:44+00:18:445:1411.4
170TRACKI Arkadiusz 175ŁABISZYNM20-2935M 14900:17:2000:38:0100:51:0200:52:2700:52:44+00:18:445:1411.4
171ŁAPIŃSKA Katarzyna 64NAKŁO NAD NOTECIĄK30-3913K 2200:15:1000:36:4300:50:5900:52:4500:52:52+00:18:525:1611.4
172KAŹMIERCZAK-MYSZYŃSKA Paulina 93TKKF KUBUŚ SIERPCZAWIDZK30-3914K 2300:15:4000:36:5500:51:0100:52:3900:53:02+00:19:025:1511.4
173KARWACKI Dariusz 204M40-4935M 15000:15:2100:36:5600:51:3300:52:5500:53:03+00:19:035:1711.3
174RYBKA Ilona 327HUSKY-TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40-492K 2400:15:2200:36:5000:51:3000:53:0700:53:16+00:19:165:1811.3
175HOŁOWNIA Karolina 85ZAMOŚĆK20-296K 2500:15:5600:37:2700:51:4200:53:2500:53:43+00:19:435:2011.2
176MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 242ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W KORONOWIEBYDGOSZCZK30-3915K 2600:15:4700:37:3100:51:5100:53:2900:53:46+00:19:465:2011.2
177KARBOWSKA Alina 91WIĘZOWNOK20-297K 2700:16:1300:37:5300:52:0500:53:3900:54:02+00:20:025:2111.2
178WEGNER Roman 255NIEMCZM50-5915M 15100:15:0600:36:3600:52:0000:53:5200:54:06+00:20:065:2311.1
179KŁYZA Aleksander 144KORONOWOM20-2936M 15200:15:0300:38:0200:52:4100:54:0500:54:12+00:20:125:2411.1
180BIAŁOBŁOCKI Marek 74WĄBRZEŹOM30-3955M 15300:15:1600:37:2000:52:2000:54:1000:54:20+00:20:205:2511.1
181BYCZKOWSKI Zenon 75MUROWANIECM50-5916M 15400:15:0700:36:5300:52:1300:54:1300:54:27+00:20:275:2511.1
182SYCZUK Grzegorz 71STRZYŻAWAM40-4936M 15500:16:2200:37:5600:52:4200:54:1300:54:42+00:20:425:2511.1
183LATOS Aleksandra 325KORONOWOK30-3916K 2800:16:0900:38:0500:52:4800:54:3200:54:42+00:20:425:2711
184TWARDOWSKI Wojciech 176RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4937M 15600:15:2100:37:0500:52:2700:54:2500:54:44+00:20:445:2611
185JASINIECKI Wojciech 88RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3956M 15700:15:4300:37:4000:52:3500:54:2000:54:45+00:20:455:2611
186KOCHAŃSKA Magdalena 295KORONOWOK16-193K 2900:16:2600:38:1900:53:0500:54:4700:54:53+00:20:535:2811
187GROTT Bartłomiej 82BYDGOSZCZM30-3957M 15800:16:2200:37:5700:52:4200:54:2500:54:54+00:20:545:2611
188GRYLEWICZ Tomasz 83BYDGOSZCZM30-3958M 15900:16:2400:37:5800:52:4300:54:2600:54:54+00:20:545:2611
189GÓLCZ Katarzyna 59ŻNINK20-298K 3000:15:3300:37:5700:53:1200:54:4700:54:56+00:20:565:2811
190KOŚMICKA Sylwia 192BYDGOSZCZK20-299K 3100:15:5000:37:5900:52:5300:54:3900:55:00+00:21:005:2711
191MURAWIEC Krzysztof 308MUROWANIEC NADKANALEM30-3959M 16000:15:2600:38:0200:53:1600:55:0400:55:11+00:21:115:3010.9
192MARKLIK Grażyna 276BYDGOSZCZK40-493K 3200:16:4700:38:4800:53:1100:54:5900:55:13+00:21:135:2910.9
193MIKRUT Małgorzata 292AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK40-494K 3300:16:1600:38:0500:53:2100:54:5900:55:20+00:21:205:2910.9
194MAJEWSKI Andrzej 152PŁOCICZM20-2937M 16100:15:5400:38:3600:53:2200:54:5900:55:24+00:21:245:2910.9
195PYJOS Marcin 48TRISPACEBYDGOSZCZM30-3960M 16200:16:4500:38:5900:53:3300:55:0900:55:25+00:21:255:3010.9
196STANKIEWICZ Dariusz 114MAKSYMILIANOWOM40-4938M 16300:15:2200:38:1900:53:3200:55:1700:55:35+00:21:355:3110.9
197KACZYŃSKI Maciej 193ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GENERAŁA STANISŁAWA MACZKAKORONOWOM40-4939M 16400:16:0400:38:1300:53:2900:55:1700:55:39+00:21:395:3110.9
198KOLANOWSKA Grażyna 146BYDGOSZCZK50-592K 3400:16:0100:38:2000:53:3900:55:3300:55:47+00:21:475:3310.8
199SŁOMA Edyta 274WIĘCBORKK30-3917K 3500:27:3900:52:1000:55:4100:56:07+00:22:075:3410.8
200GUMIENNA Natalia 134BYDGOSZCZK20-2910K 3600:17:0200:39:3200:54:1800:55:5200:56:09+00:22:095:3510.7
201DOMAGAŁA Janina WIĘCBORKKobiety1K 3700:27:3900:52:1300:55:4500:56:12+00:22:125:3410.8
202KANTAK Aneta 202WIĘCBORKK40-495K 3800:27:4000:52:1300:55:4600:56:12+00:22:125:3410.8
203GNIOT Bożena 79MINIKOWOK30-3918K 3900:16:3600:39:1500:54:1700:56:0000:56:14+00:22:145:3610.7
204KEMPA Arkadiusz 94RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-4940M 16500:17:1100:39:4200:54:2100:55:5800:56:20+00:22:205:3510.7
205STEFANOWICZ Wojtek 170RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3961M 16600:17:1200:39:4300:54:2100:55:5800:56:20+00:22:205:3510.7
206OSKA Beata 103KORONOWOK20-2911K 4000:16:2500:39:0800:54:2100:56:0700:56:24+00:22:245:3610.7
207SIEŃSKI Jacek 113RUN BYDGOSZCZNIEMCZM50-5917M 16700:16:5600:39:2400:54:2200:56:0400:56:25+00:22:255:3610.7
208GAJZLER Jerzy 131BARTODZIEJEBYDGOSZCZM60-694M 16800:16:0700:39:0900:54:4100:56:2700:56:40+00:22:405:3810.6
209MIKUŁA Tomasz 156GORDON RUN TEAMRYNARZEWOM30-3962M 16900:16:3400:39:1000:54:3500:56:3000:56:52+00:22:525:3910.6
210SCHMIDT Robert 110RUN BDGBYDGOSZCZCZM40-4941M 17000:16:3000:39:4700:55:0700:57:0800:57:27+00:23:275:4210.5
211KOCHAŃSKI Mateusz 296KORONOWOM20-2938M 17100:16:2700:39:5200:55:5200:57:2300:57:29+00:23:295:4410.5
212SZYMCZAK Tomasz 118SAMOCIĄŻEKM50-5918M 17200:16:5800:39:4800:55:3500:57:1500:57:35+00:23:355:4310.5
213OZIMKOWSKA Hanna 270WIECBORKK30-3919K 4100:27:5300:53:4400:57:1400:57:41+00:23:415:4310.5
214KOTWICA Katarzyna 241WIĘCBORKK40-496K 4200:27:5600:53:4500:57:1600:57:42+00:23:425:4310.5
215REMLINGER Michał 49RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3963M 17300:18:0200:40:5000:55:2800:57:1700:57:43+00:23:435:4310.5
216KOCHAŃSKI Roman 297KORONOWOM40-4942M 17400:16:2800:39:5200:55:5800:57:4400:57:50+00:23:505:4610.4
217TOBOLEWSKI Jan 245KS KORONOWOKORONOWOM16-199M 17500:15:5300:39:2100:55:5800:57:4600:57:59+00:23:595:4610.4
218TOBOLEWSKA Maria 246KORONOWOK16-194K 4300:15:5500:39:2300:56:0200:57:5600:58:08+00:24:085:4710.4
219CIESIELSKA Oktawia 124SOLEC KUJAWSKIK20-2912K 4400:17:2000:40:3900:56:0600:57:5100:58:13+00:24:135:4710.4
220SZYMCZAK Małgorzata 206SAMOCIAZEKK40-497K 4500:17:0500:40:2000:56:0900:57:5500:58:15+00:24:155:4710.4
221SŁAWETA Michał 216BYDGOSZCZM40-4943M 17600:17:0800:40:2300:56:0900:57:5500:58:23+00:24:235:4710.4
222REMUS Sandra 167BYDGOSZCZK20-2913K 4600:17:1400:40:4400:56:3700:58:1300:58:36+00:24:365:4910.3
223JANKOWIAK Barbara 86BYDGOSZCZK40-498K 4700:16:5300:40:2700:56:3300:58:3500:58:52+00:24:525:5110.2
224LOTA Aleksandra 151LOTKIOSÓWIECK30-3920K 4800:16:5600:40:3200:56:3400:58:3600:58:52+00:24:525:5110.2
225GMITRUK Katarzyna BYDGOSZCZK20-2914K 4900:16:2400:40:4100:57:0500:58:4900:59:08+00:25:085:5210.2
226LIS Marcin 212BANK PKO BPM30-3964M 17700:17:5300:41:1400:57:1500:58:4300:59:08+00:25:085:5210.2
227TROJAN Łukasz 271KS KORONOWOBYDGOSZCZM30-3965M 17800:16:2600:40:4000:57:0400:58:5000:59:09+00:25:095:5310.2
228WOLSKI Przemysław 120KORONOWOM30-3966M 17900:15:1100:39:3000:57:2100:59:2100:59:30+00:25:305:5610.1
229ADRYCH Karol 299BYDGOSZCZM30-3967M 18000:15:3800:39:4900:57:4300:59:2600:59:34+00:25:345:5610.1
230NOWAK-MACIEJEWSKA Eliza 259KS KORONOWOKORONOWOK30-3921K 5000:16:4200:40:5500:57:4600:59:3300:59:41+00:25:415:5710.1
231KRYGER Agnieszka 196DRUŻYNA SZPIKUBAGIENICAK20-2915K 5100:17:1500:41:0100:57:4900:59:3701:00:01+00:26:015:5710.1
232SZARLEJ Marcin 213BANK PKO BPM30-3968M 18100:18:1700:42:4300:58:0900:59:4201:00:06+00:26:065:5810.1
233BUCHOLC Andrzej 221KORONOWOM40-4944M 18200:17:2300:41:5100:58:0100:59:5501:00:10+00:26:105:5910
234WIŚNIEWSKI Włodzimierz 182TORUŃM50-5919M 18300:16:2700:42:0200:58:1500:59:5101:00:14+00:26:145:5910
235POPOWSKA Barbara 106RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK60-691K 5200:17:0900:41:2000:57:5300:59:5801:00:16+00:26:165:5910
236JAKUBOWSKA Anna 138KORONOWOK30-3922K 5300:17:4400:42:0100:58:0901:00:0501:00:25+00:26:256:0010
237SZTEJKA Jolanta 117BENEFITKSO ODSZKODOWANIABYDGOSZCZK30-3923K 5400:17:5600:42:1800:58:3401:00:1101:00:35+00:26:356:0110
238KĘSKRAWIEC Roma 95KORONOWOK30-3924K 5500:17:2100:42:0200:58:3501:00:3201:00:52+00:26:526:039.9
239SOJKA Jerzy 286TUCHOLAM70+2M 18400:17:2100:42:0300:58:3501:00:3201:00:52+00:26:526:039.9
240GRACZKOWSKA Mirosława 81BYDGOSZCZK40-499K 5600:17:0500:41:5600:58:4501:00:4301:00:57+00:26:576:049.9
241KANTAK Wojciech 201WIĘCBORKM40-4945M 18500:16:4400:41:3100:58:5101:00:4201:01:09+00:27:096:049.9
242SZYMAŃSKI Zbigniew 249RYNARZEWOM50-5920M 18600:17:1100:40:5300:58:3801:00:4901:01:10+00:27:106:049.9
243ŁAZNOWSKI Karol 266WIĘCBORKM30-3969M 18700:18:3800:43:5000:59:3301:01:1501:01:37+00:27:376:079.8
244MUSIAŁ Mirela 101ŁOWIŃK40-4910K 5700:17:2200:42:4400:59:3601:01:3301:01:49+00:27:496:099.7
245WOŹNIAK Monika 185BYDGOSZCZK30-3925K 5800:17:2000:42:5601:00:1801:01:5901:02:16+00:28:166:119.7
246WOJTAS Maria 184TUCHOLAK40-4911K 5900:19:2300:43:4901:00:1101:02:0101:02:20+00:28:206:129.7
247ŚWIERCZEWSKA Sylwia 268K30-3926K 6000:18:3800:43:5201:00:2001:02:2101:02:43+00:28:436:149.6
248BILSKI Michał BYDGOSZCZM30-3970M 18800:18:2500:44:1301:01:1501:02:5801:03:25+00:29:256:179.5
249BONA-SZWEDA Justyna 55WIĘCBORKK30-3927K 6100:18:1100:43:0501:01:0101:03:0001:03:27+00:29:276:189.5
250SZWEDA Wojciech 72TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM30-3971M 18900:18:1100:43:0601:01:0001:03:0101:03:28+00:29:286:189.5
251SEROCKI Bartosz 70FRANEK I RÓŻABYDGOSZCZM30-3972M 19000:17:5700:44:3501:01:2301:03:0601:03:30+00:29:306:189.5
252RADZIŃSKA Aleksandra 108NIEZRZESZONAGOGOLINK30-3928K 6200:18:3500:43:4801:01:1401:03:1801:03:37+00:29:376:199.5
253ŻYCHOWSKA Zuzanna 188BOLS - BIEGAJĄCY OKAZYJNIE LUDZIE SZUBINASZUBIN WIEŚK20-2916K 6300:18:3400:44:0301:01:3101:03:2001:03:46+00:29:466:209.5
254ŻYCHOWSKI Rafał 189BOLS - BIEGAJĄCY OKAZYJNIE LUDZIE SZUBINAZALESIEM30-3973M 19100:18:3300:44:0201:01:3101:03:4201:04:09+00:30:096:229.4
255CIESIELSKI Damian BANK SPÓŁDZIELCZY W KORONOWIEKORONOWOM30-3974M 19200:17:5500:44:0301:01:4301:03:4501:04:14+00:30:146:229.4
256BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia CEKCYNK30-3929K 6400:18:1000:44:2201:02:0001:04:1501:04:35+00:30:356:259.3
257HAFFKE Krzysztof CEKCYNM40-4946M 19300:18:1400:44:2401:02:0001:04:1601:04:35+00:30:356:259.3
258KRUTNIK-RATKOWSKA Maria 284ŚWIECIEK50-593K 6500:18:2300:44:5101:02:2901:04:2401:04:42+00:30:426:269.3
259ŻOŁĄDKIEWICZ Elżbieta 73RUNOWO KRAJEŃSKIEK40-4912K 6600:18:3300:44:4101:02:1901:04:2601:04:46+00:30:466:269.3
260BOBEK Klaun 312SAMOCIĄŻEKM30-3975M 19400:18:4000:45:0801:02:2901:04:2801:04:51+00:30:516:269.3
261KRYGER Martyna 197BAGIENICAK16-195K 6700:18:1500:46:0901:04:0501:06:0301:06:27+00:32:276:369.1
262KOŁODZIEJCZAK Piotr 322HUSKY-TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-3976M 19500:18:5400:46:3501:04:0901:06:2001:06:45+00:32:456:389
263SŁOMA Michał 272WIĘCBORKM30-3977M 19600:18:3800:44:4701:04:0701:06:2401:06:49+00:32:496:389
264KOWALIŃSKA Małgorzata 97NIEZRZESZONAOKOLEK40-4913K 6800:19:4700:46:3901:04:3401:06:3801:06:59+00:32:596:399
265BIRKHOLZ Jolanta WIĘCBORKK50-594K 6900:33:3701:06:3701:07:06+00:33:066:399
266KRASICKA-ĆWIKŁA Wiesława 203WIĘCBORKK30-3930K 7000:33:3701:06:3801:07:07+00:33:076:399
267KLISZEWSKA Katarzyna 240WIĘCBORKK30-3931K 7100:33:3901:06:4001:07:08+00:33:086:409
268STARZECKI Michał 269WIĘCBORKM30-3978M 19700:33:4101:06:4301:07:08+00:33:086:409
269KWIATKOWSKA Elżbieta 324BYDGOSZCZK40-4914K 7200:20:3800:48:1001:06:3801:08:4101:09:03+00:35:036:528.7
270KAŹMIERCZAK Bogumiła 141TKKF KUBUŚ SIERPCZAWIDZK50-595K 7300:20:3300:48:3201:07:4501:10:1101:10:34+00:36:347:018.5
271WŁODARCZYK Aleksandra 248PIŁAK30-3932K 7400:20:3300:48:2801:07:4201:10:1201:10:37+00:36:377:018.5
272ZYGAROWICZ Anna 263BANK SPÓŁDZIELCZYKORONOWOK40-4915K 7500:20:3700:49:2601:09:1901:11:4801:12:09+00:38:097:108.4
273NOWAK Andrzej 260KORONOWOM60-695M 19800:24:0600:58:0301:21:1501:24:0801:24:16+00:50:168:247.1
274GACKOWSKA Beata 305KB ŁAPKABYDGOSZCZK40-4916K 7600:14:5100:37:43+00:13:535:2311.1
275WAŁDOCH Agnieszka 331KS SPARTAKUSKORONOWO K20-2917K 7700:15:51+00:05:355:1711.4
Znaleziono 275 wynik(ów)