V OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2020-09-16
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
78
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 3km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Lap_2
1km
Lap_7
3km
Lap_11
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SOSNOWSKI Tomasz 73FPPKOSZALIN2 Seria1M 23Seria 200:03:5600:12:2300:19:0900:20:35.05 4:0714,6
2MARCINKOWSKI Jacek 43SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria2M 25Seria 200:04:0700:12:2500:19:1000:20:36.70+00:00:014:0714,6
3WEBER Paweł 77FPPKOSZALIN2 Seria3M 26Seria 200:03:5600:12:2500:19:2500:20:57.10+00:00:224:1114,3
4BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALIN2 Seria4M 27Seria 200:04:0700:12:2500:19:2400:20:57.35+00:00:224:1114,3
5NIECKARZ Krzysztof 51KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria5M 29Seria 200:04:0800:12:4100:19:4200:21:13.30+00:00:384:1414,1
6SITARCZYK Damian 69FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria6M 30Seria 200:03:5800:12:3500:19:4000:21:17.20+00:00:424:1514,1
7KRUPIŃSKI Krzysztof 33E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria7M 31Seria 200:04:1100:12:4300:19:4100:21:17.85+00:00:424:1514,1
8KWIETNIEWSKI Daniel 39KOSZALIN2 Seria8M 32Seria 200:04:1200:12:4600:19:5100:21:28.70+00:00:534:1714,0
9BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSK2 Seria9M 33Seria 200:04:1700:12:5200:20:0400:21:52.45+00:01:174:2213,7
10SAWIŃSKI Jacek 68KOSZALIN2 Seria10M 36Seria 200:04:2300:13:1900:20:3000:22:12.85+00:01:374:2613,5
11WOJCIECHOWSKI Paweł 79FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECIN2 Seria11M 37Seria 200:04:2200:13:2500:20:4400:22:21.85+00:01:464:2813,4
12MAZURSKI Paweł 44GRYFICE2 Seria12M 38Seria 200:04:2400:13:2500:20:3300:22:23.10+00:01:484:2813,4
13ZAWADZKI Damian 82KB WYGANZIELENIEWO2 Seria13M 39Seria 200:04:3600:13:3800:20:4400:22:24.15+00:01:494:2813,4
14KRUPIŃSKI Adam 32FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria14M 40Seria 200:04:0400:14:0600:22:0300:22:25.45+00:01:504:2913,4
15ROGOŻA Ireneusz 64KOSZALIN2 Seria15M 41Seria 200:04:2500:13:2100:20:4600:22:30.65+00:01:554:3013,3
16MONGIAŁO Marcin 47KĘPKA-NA-TRASIEKOSZALIN2 Seria16M 42Seria 200:04:3500:13:3900:20:5400:22:38.40+00:02:034:3113,3
17NOWICKI Michał 52KB WYGANKOŁOBRZEG2 Seria17M 43Seria 200:04:1900:13:3500:21:0900:22:47.70+00:02:124:3313,2
18SZCZYPEK Arkadiusz 75FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria18M 45Seria 200:04:2400:13:4200:21:2500:23:11.10+00:02:364:3812,9
19SZYMAŃSKI Damian 76SŁUPSK2 Seria19M 47Seria 200:04:0900:13:3800:21:4800:23:40.65+00:03:054:4412,7
20ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALIN2 Seria20M 48Seria 200:04:2500:13:5100:21:5400:23:41.45+00:03:064:4412,7
21PANASZEWSKI Przemysław 56KOSZALIN2 Seria21M 50Seria 200:04:3100:14:1900:22:1100:23:53.45+00:03:184:4612,6
22PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria22M 51Seria 200:04:2300:14:1200:22:1700:23:55.75+00:03:204:4712,5
23CZESZEK Ireneusz 8FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria23M 52Seria 200:04:2600:14:3300:22:1600:24:02.85+00:03:274:4812,5
24BRZEZIŃSKI Paweł 5KOSZALIN2 Seria24M 54Seria 200:04:2500:14:3300:22:2500:24:11.85+00:03:364:5012,4
25ANGRYS Maciej 1FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria25M 56Seria 200:05:0600:15:1300:23:0800:24:55.45+00:04:204:5912,0
26CZAPLIŃSKI Piotr 7FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria26M 57Seria 200:04:2700:14:2100:23:0300:24:56.35+00:04:214:5912,0
27SARBIEWSKI Przemysław 67102 BATALION OCHRONYMRZEŻYNO2 Seria27M 58Seria 200:04:5000:15:2600:23:3800:25:24.15+00:04:495:0411,8
28JASIENIECKI Piotr 20KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALIN2 Seria28M 59Seria 200:05:0200:15:2400:23:4800:25:48.45+00:05:135:0911,6
29ROBAK Krzysztof 62FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria29M 61Seria 200:04:5100:16:0700:24:5300:26:55.15+00:06:205:2311,1
30ROGALA Jacek 63FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria30M 62Seria 200:05:1000:16:1800:25:4200:28:06.30+00:07:315:3710,7
31HARASYM Daniel 15FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria31M 63Seria 200:05:5700:18:1300:28:0500:30:22.35+00:09:476:049,9
Znaleziono 31 wynik(ów)