V OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2020-09-16
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
78
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 3km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Lap_2
1km
Lap_7
3km
Lap_11
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JEFIMCZYK Norbert 21DAMNICADAMNICA3 Seria1M 1Seria 300:03:0500:09:3100:14:4500:15:54.20 3:1018,9
2KOZŁOWICZ Tomasz 31OBORYGENIWIELKA LIPA3 Seria2M 2Seria 300:03:2300:10:0500:15:2100:16:33.05+00:00:383:1818,1
3MRÓWKA Michał 49MAJATEAMGDAŃSK3 Seria3M 3Seria 300:03:2500:10:1200:15:4200:16:58.70+00:01:043:2317,7
4KĘPKA Adrian 25KOSZALIN3 Seria4M 4Seria 300:03:2700:10:3600:16:1700:17:31.90+00:01:373:3017,1
5KULIGOWSKI Przemysław 38TRZEBIATÓW3 Seria5M 5Seria 300:03:2600:10:3600:16:1700:17:32.70+00:01:383:3017,1
6HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria6M 6Seria 300:03:2800:10:3700:16:1900:17:35.05+00:01:403:3117,1
7HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 Seria7M 7Seria 300:03:2700:10:3700:16:2700:17:44.90+00:01:503:3216,9
8ZABORSKI Ryszard 80TAKI KOSZALINKOSZALIN3 Seria8M 8Seria 300:03:3000:10:3900:16:3000:17:57.70+00:02:033:3516,7
9RYKIEL Michał 85BONIN3 Seria9M 9Seria 300:03:3000:10:4900:16:4500:18:03.50+00:02:093:3616,6
10ZUKAL Piotr 837PRO TEAMKOSZALIN3 Seria10M 10Seria 300:03:3300:10:5400:16:5000:18:11.80+00:02:173:3816,5
11SITOWSKI Marcin 70FC RYSIEKKOSZALIN3 Seria11M 11Seria 300:03:3300:10:5500:16:5800:18:20.75+00:02:263:4016,4
12GOŁĘBIEWSKI Tomasz 14UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 Seria12M 12Seria 300:03:4800:11:1200:17:0800:18:23.50+00:02:293:4016,3
13DORSZYŃSKI Grzegorz 10UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 Seria13M 13Seria 300:03:4800:11:1300:17:0700:18:30.45+00:02:363:4216,2
14LANGE Grzegorz 40LANGE TRI COACHKOSZALIN3 Seria14M 14Seria 300:03:4000:11:0800:17:0800:18:34.05+00:02:393:4216,2
15PICK Tomasz 58KORONA SZCZECINKOSZALIN3 Seria15M 15Seria 300:03:3500:11:1100:17:1600:18:36.20+00:02:423:4316,1
16PACEK Tomasz 54JSBSZCZECIN3 Seria16M 16Seria 300:03:4300:11:2000:17:3100:18:57.30+00:03:033:4715,8
17JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 Seria17M 17Seria 300:03:3900:11:2700:17:4600:19:11.95+00:03:173:5015,6
18MICHALAK Grzegorz 46KARLINO BIEGAJ!KARLINO3 Seria18M 18Seria 300:03:4900:11:3900:18:0300:19:36.25+00:03:423:5515,3
19SMAGOWSKI Wojciech 71PARKRUN ŚWIDWINRĄBINO3 Seria19M 19Seria 300:03:4700:11:3800:18:0700:19:40.85+00:03:463:5615,3
20ZWOLIŃSKI Jan 84TKKF KOSZALINWIERCISZEWO3 Seria20M 20Seria 300:03:5700:12:0000:18:2900:19:59.05+00:04:043:5915,0
21KOZIEŁ Paweł 30RĄBINO3 Seria21M 21Seria 300:03:5400:12:0300:18:3400:20:02.10+00:04:074:0015,0
22KOŚCIELNIAK Robert 28TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria22M 24Seria 300:03:5900:12:1400:19:0500:20:35.25+00:04:414:0714,6
23MOSZYŃSKI Jacek 48TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria23M 64Seria 300:03:5700:12:04+00:03:214:0514,7
Znaleziono 23 wynik(ów)