V OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2020-09-16
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
78
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 3km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Lap_2
1km
Lap_7
3km
Lap_11
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JEFIMCZYK Norbert 21DAMNICADAMNICA3 Seria1M 1Seria 300:03:0500:09:3100:14:4500:15:54.20 3:1018,9
2KOZŁOWICZ Tomasz 31OBORYGENIWIELKA LIPA3 Seria2M 2Seria 300:03:2300:10:0500:15:2100:16:33.05+00:00:383:1818,1
3MRÓWKA Michał 49MAJATEAMGDAŃSK3 Seria3M 3Seria 300:03:2500:10:1200:15:4200:16:58.70+00:01:043:2317,7
4KĘPKA Adrian 25KOSZALIN3 Seria4M 4Seria 300:03:2700:10:3600:16:1700:17:31.90+00:01:373:3017,1
5KULIGOWSKI Przemysław 38TRZEBIATÓW3 Seria5M 5Seria 300:03:2600:10:3600:16:1700:17:32.70+00:01:383:3017,1
6HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria6M 6Seria 300:03:2800:10:3700:16:1900:17:35.05+00:01:403:3117,1
7HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 Seria7M 7Seria 300:03:2700:10:3700:16:2700:17:44.90+00:01:503:3216,9
8KACZOR Agnieszka 23UKS WIKING RYCHNOWYDEBRZNO1 Seria1K 1Seria 100:03:3400:10:5000:16:2800:17:47.65+00:01:533:3316,9
9ZABORSKI Ryszard 80TAKI KOSZALINKOSZALIN3 Seria8M 8Seria 300:03:3000:10:3900:16:3000:17:57.70+00:02:033:3516,7
10RYKIEL Michał 85BONIN3 Seria9M 9Seria 300:03:3000:10:4900:16:4500:18:03.50+00:02:093:3616,6
11ZUKAL Piotr 837PRO TEAMKOSZALIN3 Seria10M 10Seria 300:03:3300:10:5400:16:5000:18:11.80+00:02:173:3816,5
12SITOWSKI Marcin 70FC RYSIEKKOSZALIN3 Seria11M 11Seria 300:03:3300:10:5500:16:5800:18:20.75+00:02:263:4016,4
13GOŁĘBIEWSKI Tomasz 14UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 Seria12M 12Seria 300:03:4800:11:1200:17:0800:18:23.50+00:02:293:4016,3
14DORSZYŃSKI Grzegorz 10UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 Seria13M 13Seria 300:03:4800:11:1300:17:0700:18:30.45+00:02:363:4216,2
15LANGE Grzegorz 40LANGE TRI COACHKOSZALIN3 Seria14M 14Seria 300:03:4000:11:0800:17:0800:18:34.05+00:02:393:4216,2
16PICK Tomasz 58KORONA SZCZECINKOSZALIN3 Seria15M 15Seria 300:03:3500:11:1100:17:1600:18:36.20+00:02:423:4316,1
17PACEK Tomasz 54JSBSZCZECIN3 Seria16M 16Seria 300:03:4300:11:2000:17:3100:18:57.30+00:03:033:4715,8
18JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 Seria17M 17Seria 300:03:3900:11:2700:17:4600:19:11.95+00:03:173:5015,6
19MICHALAK Grzegorz 46KARLINO BIEGAJ!KARLINO3 Seria18M 18Seria 300:03:4900:11:3900:18:0300:19:36.25+00:03:423:5515,3
20SMAGOWSKI Wojciech 71PARKRUN ŚWIDWINRĄBINO3 Seria19M 19Seria 300:03:4700:11:3800:18:0700:19:40.85+00:03:463:5615,3
21ZWOLIŃSKI Jan 84TKKF KOSZALINWIERCISZEWO3 Seria20M 20Seria 300:03:5700:12:0000:18:2900:19:59.05+00:04:043:5915,0
22KOZIEŁ Paweł 30RĄBINO3 Seria21M 21Seria 300:03:5400:12:0300:18:3400:20:02.10+00:04:074:0015,0
23KUKIEŁA Tomasz 37ROZBIEGANY FUN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALIN1 Seria2M 22Seria 100:03:4700:12:0300:18:4900:20:11.80+00:04:174:0214,9
24KRYNICKA GRZYB Małgorzata 35TRZEBIATÓW1 Seria3K 2Seria 100:03:4600:12:0200:18:5100:20:24.45+00:04:304:0414,7
25ZATOŃ Olga 81BIEGAJ Z MAKIEM TEAMŚWIDWIN1 Seria4K 3Seria 100:03:4500:12:0100:18:5000:20:25.50+00:04:314:0514,7
26SOSNOWSKI Tomasz 73FPPKOSZALIN2 Seria1M 23Seria 200:03:5600:12:2300:19:0900:20:35.05+00:04:404:0714,6
27KOŚCIELNIAK Robert 28TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria22M 24Seria 300:03:5900:12:1400:19:0500:20:35.25+00:04:414:0714,6
28MARCINKOWSKI Jacek 43SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria2M 25Seria 200:04:0700:12:2500:19:1000:20:36.70+00:04:424:0714,6
29WEBER Paweł 77FPPKOSZALIN2 Seria3M 26Seria 200:03:5600:12:2500:19:2500:20:57.10+00:05:024:1114,3
30BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALIN2 Seria4M 27Seria 200:04:0700:12:2500:19:2400:20:57.35+00:05:034:1114,3
31PĘKAŁA Piotr 57SP MANOWOKOSZALIN1 Seria5M 28Seria 100:03:5800:12:2700:19:2100:20:58.15+00:05:034:1114,3
32NIECKARZ Krzysztof 51KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria5M 29Seria 200:04:0800:12:4100:19:4200:21:13.30+00:05:194:1414,1
33SITARCZYK Damian 69FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria6M 30Seria 200:03:5800:12:3500:19:4000:21:17.20+00:05:234:1514,1
34KRUPIŃSKI Krzysztof 33E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria7M 31Seria 200:04:1100:12:4300:19:4100:21:17.85+00:05:234:1514,1
35KRYNICKA Magdalena 34TRZEBIATÓW1 Seria6K 4Seria 100:03:5900:12:4700:19:5000:21:24.10+00:05:294:1614,0
36KWIETNIEWSKI Daniel 39KOSZALIN2 Seria8M 32Seria 200:04:1200:12:4600:19:5100:21:28.70+00:05:344:1714,0
37KONKEL Agnieszka 26KOSZALIN1 Seria7K 5Seria 100:04:0100:12:4800:19:5500:21:33.40+00:05:394:1813,9
38NIECKARZ Monika 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria8K 6Seria 100:04:0100:12:4800:19:5800:21:40.60+00:05:464:2013,8
39BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSK2 Seria9M 33Seria 200:04:1700:12:5200:20:0400:21:52.45+00:05:584:2213,7
40MICERSKI Tomasz 45TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria9M 34Seria 100:04:1900:13:0300:20:1700:21:56.55+00:06:024:2313,7
41JAROSZ Dariusz 19TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA1 Seria10M 35Seria 100:04:1900:13:1100:20:2500:22:05.45+00:06:114:2513,6
42GOŁEK Karolina 13KOSZALIN1 Seria11K 7Seria 100:04:0900:13:1400:20:3100:22:10.25+00:06:164:2613,5
43SAWIŃSKI Jacek 68KOSZALIN2 Seria10M 36Seria 200:04:2300:13:1900:20:3000:22:12.85+00:06:184:2613,5
44KACZMAREK Marta 22KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria12K 8Seria 100:04:0200:12:5800:20:2800:22:14.05+00:06:194:2613,5
45WOJCIECHOWSKI Paweł 79FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECIN2 Seria11M 37Seria 200:04:2200:13:2500:20:4400:22:21.85+00:06:274:2813,4
46MAZURSKI Paweł 44GRYFICE2 Seria12M 38Seria 200:04:2400:13:2500:20:3300:22:23.10+00:06:284:2813,4
47ZAWADZKI Damian 82KB WYGANZIELENIEWO2 Seria13M 39Seria 200:04:3600:13:3800:20:4400:22:24.15+00:06:294:2813,4
48KRUPIŃSKI Adam 32FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria14M 40Seria 200:04:0400:14:0600:22:0300:22:25.45+00:06:314:2913,4
49ROGOŻA Ireneusz 64KOSZALIN2 Seria15M 41Seria 200:04:2500:13:2100:20:4600:22:30.65+00:06:364:3013,3
50MONGIAŁO Marcin 47KĘPKA-NA-TRASIEKOSZALIN2 Seria16M 42Seria 200:04:3500:13:3900:20:5400:22:38.40+00:06:444:3113,3
51NOWICKI Michał 52KB WYGANKOŁOBRZEG2 Seria17M 43Seria 200:04:1900:13:3500:21:0900:22:47.70+00:06:534:3313,2
52PUŚCIAN Krzysztof 61SP MANOWOMANOWO1 Seria13M 44Seria 100:04:3200:14:0100:21:3200:23:05.60+00:07:114:3713,0
53SZCZYPEK Arkadiusz 75FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria18M 45Seria 200:04:2400:13:4200:21:2500:23:11.10+00:07:164:3812,9
54KRZEWIŃSKA Małgorzata 36TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria14K 9Seria 100:04:2700:13:4700:21:2000:23:13.65+00:07:194:3812,9
55KAMYK Piotr 24MH-INFORMATYKA.PLKOSZALIN1 Seria15M 46Seria 100:04:2100:13:4200:21:4400:23:26.30+00:07:324:4112,8
56SZYMAŃSKI Damian 76SŁUPSK2 Seria19M 47Seria 200:04:0900:13:3800:21:4800:23:40.65+00:07:464:4412,7
57ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALIN2 Seria20M 48Seria 200:04:2500:13:5100:21:5400:23:41.45+00:07:474:4412,7
58KONKEL Łukasz 27KOSZALIN1 Seria16M 49Seria 100:04:3600:14:1700:22:0600:23:51.05+00:07:564:4612,6
59PANASZEWSKI Przemysław 56KOSZALIN2 Seria21M 50Seria 200:04:3100:14:1900:22:1100:23:53.45+00:07:594:4612,6
60PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria22M 51Seria 200:04:2300:14:1200:22:1700:23:55.75+00:08:014:4712,5
61CZESZEK Ireneusz 8FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria23M 52Seria 200:04:2600:14:3300:22:1600:24:02.85+00:08:084:4812,5
62OSOBNIAK Ryszard 53KOSZALIN1 Seria17M 53Seria 100:04:3500:14:2000:22:1800:24:03.45+00:08:094:4812,5
63BRZEZIŃSKI Paweł 5KOSZALIN2 Seria24M 54Seria 200:04:2500:14:3300:22:2500:24:11.85+00:08:174:5012,4
64RUTKOWSKI Artur 65RUNKING (SPORTOWIEC.INFO)KOSZALIN1 Seria18M 55Seria 100:04:2500:14:0900:22:2900:24:14.35+00:08:204:5012,4
65ANGRYS Maciej 1FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria25M 56Seria 200:05:0600:15:1300:23:0800:24:55.45+00:09:014:5912,0
66CZAPLIŃSKI Piotr 7FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria26M 57Seria 200:04:2700:14:2100:23:0300:24:56.35+00:09:024:5912,0
67SARBIEWSKI Przemysław 67102 BATALION OCHRONYMRZEŻYNO2 Seria27M 58Seria 200:04:5000:15:2600:23:3800:25:24.15+00:09:295:0411,8
68CHABOWSKA Karolina 6KB WYGANKOŁOBRZEG1 Seria19K 10Seria 100:04:5700:15:1800:23:3800:25:35.90+00:09:415:0711,7
69JASIENIECKI Piotr 20KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALIN2 Seria28M 59Seria 200:05:0200:15:2400:23:4800:25:48.45+00:09:545:0911,6
70DZIESZUK Dariusz 11TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria20M 60Seria 100:05:1000:15:3900:24:1300:26:04.00+00:10:095:1211,5
71KOWALCZYK Karolina 29NIEKŁONICE1 Seria21K 11Seria 100:04:5000:15:1500:24:0600:26:04.65+00:10:105:1211,5
72LUDWIK Katarzyna 42SŁUPSK1 Seria22K 12Seria 100:04:2800:15:0000:23:5900:26:18.85+00:10:245:1511,4
73ROBAK Krzysztof 62FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria29M 61Seria 200:04:5100:16:0700:24:5300:26:55.15+00:11:005:2311,1
74ROGALA Jacek 63FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria30M 62Seria 200:05:1000:16:1800:25:4200:28:06.30+00:12:125:3710,7
75DOGODA Katarzyna 9KOSZALIN1 Seria23K 13Seria 100:05:4800:17:5500:27:2900:29:26.40+00:13:325:5310,2
76HARASYM Daniel 15FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria31M 63Seria 200:05:5700:18:1300:28:0500:30:22.35+00:14:286:049,9
77STRUZIK Aleksandra 74FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 Seria24K 14Seria 100:05:0800:18:1500:29:1400:31:36.20+00:15:426:199,5
78SARBIEWSKA Gabriela 66MRZEŻYNO1 Seria25K 15Seria 100:06:0500:18:5400:29:1800:31:42.10+00:15:476:209,5
79PAŁASZ Karolina 55FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 Seria26K 16Seria 100:05:5000:19:1800:30:21+6:359,1
80MOSZYŃSKI Jacek 48TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria23M 64Seria 300:03:5700:12:04+00:03:204:0514,7
Znaleziono 80 wynik(ów)