V OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2020-09-16
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
78
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 4.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 3km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Lap_2
1km
Lap_7
3km
     
1JEFIMCZYK Norbert 21DAMNICADAMNICA3 SeriaSeria 300:03:0500:09:31
2KOZŁOWICZ Tomasz 31OBORYGENIWIELKA LIPA3 SeriaSeria 300:03:2300:10:05
3MRÓWKA Michał 49MAJATEAMGDAŃSK3 SeriaSeria 300:03:2500:10:12
4KĘPKA Adrian 25KOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:2700:10:36
5KULIGOWSKI Przemysław 38TRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:2600:10:36
6HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:2800:10:37
7HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:2700:10:37
8ZABORSKI Ryszard 80TAKI KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3000:10:39
9KACZOR Agnieszka 23UKS WIKING RYCHNOWYDEBRZNO1 SeriaSeria 100:03:3400:10:50
10RYKIEL Michał 85BONIN3 SeriaSeria 300:03:3000:10:49
11ZUKAL Piotr 837PRO TEAMKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3300:10:54
12SITOWSKI Marcin 70FC RYSIEKKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3300:10:55
13LANGE Grzegorz 40LANGE TRI COACHKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4000:11:08
14DORSZYŃSKI Grzegorz 10UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 SeriaSeria 300:03:4800:11:13
15GOŁĘBIEWSKI Tomasz 14UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 SeriaSeria 300:03:4800:11:12
16PICK Tomasz 58KORONA SZCZECINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3500:11:11
17PACEK Tomasz 54JSBSZCZECIN3 SeriaSeria 300:03:4300:11:20
18JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 SeriaSeria 300:03:3900:11:27
19MICHALAK Grzegorz 46KARLINO BIEGAJ!KARLINO3 SeriaSeria 300:03:4900:11:39
20SMAGOWSKI Wojciech 71PARKRUN ŚWIDWINRĄBINO3 SeriaSeria 300:03:4700:11:38
21ZWOLIŃSKI Jan 84TKKF KOSZALINWIERCISZEWO3 SeriaSeria 300:03:5700:12:00
22KOZIEŁ Paweł 30RĄBINO3 SeriaSeria 300:03:5400:12:03
23ZATOŃ Olga 81BIEGAJ Z MAKIEM TEAMŚWIDWIN1 SeriaSeria 100:03:4500:12:01
24KRYNICKA GRZYB Małgorzata 35TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:4600:12:02
25KUKIEŁA Tomasz 37ROZBIEGANY FUN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALIN1 SeriaSeria 100:03:4700:12:03
26KOŚCIELNIAK Robert 28TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:5900:12:14
27SOSNOWSKI Tomasz 73FPPKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:5600:12:23
28MARCINKOWSKI Jacek 43SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 SeriaSeria 200:04:0700:12:25
29PĘKAŁA Piotr 57SP MANOWOKOSZALIN1 SeriaSeria 100:03:5800:12:27
30WEBER Paweł 77FPPKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:5600:12:25
31BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:0700:12:25
32SITARCZYK Damian 69FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:03:5800:12:35
33KRUPIŃSKI Krzysztof 33E-UROLOG.EUKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1100:12:43
34NIECKARZ Krzysztof 51KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 SeriaSeria 200:04:0800:12:41
35KRYNICKA Magdalena 34TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:5900:12:47
36KWIETNIEWSKI Daniel 39KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1200:12:46
37KONKEL Agnieszka 26KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:0100:12:48
38NIECKARZ Monika 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 SeriaSeria 100:04:0100:12:48
39BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:1700:12:52
40MICERSKI Tomasz 45TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:1900:13:03
41KACZMAREK Marta 22KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 SeriaSeria 100:04:0200:12:58
42JAROSZ Dariusz 19TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA1 SeriaSeria 100:04:1900:13:11
43GOŁEK Karolina 13KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:0900:13:14
44SAWIŃSKI Jacek 68KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2300:13:19
45MAZURSKI Paweł 44GRYFICE2 SeriaSeria 200:04:2400:13:25
46ROGOŻA Ireneusz 64KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2500:13:21
47WOJCIECHOWSKI Paweł 79FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECIN2 SeriaSeria 200:04:2200:13:25
48ZAWADZKI Damian 82KB WYGANZIELENIEWO2 SeriaSeria 200:04:3600:13:38
49MONGIAŁO Marcin 47KĘPKA-NA-TRASIEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:3500:13:39
50NOWICKI Michał 52KB WYGANKOŁOBRZEG2 SeriaSeria 200:04:1900:13:35
51KRZEWIŃSKA Małgorzata 36TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2700:13:47
52SZCZYPEK Arkadiusz 75FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:2400:13:42
53PUŚCIAN Krzysztof 61SP MANOWOMANOWO1 SeriaSeria 100:04:3200:14:01
54KAMYK Piotr 24MH-INFORMATYKA.PLKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2100:13:42
55SZYMAŃSKI Damian 76SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:0900:13:38
56ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2500:13:51
57KRUPIŃSKI Adam 32FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:0400:14:06
58KONKEL Łukasz 27KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:3600:14:17
59PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2300:14:12
60PANASZEWSKI Przemysław 56KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:3100:14:19
61OSOBNIAK Ryszard 53KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:3500:14:20
62RUTKOWSKI Artur 65RUNKING (SPORTOWIEC.INFO)KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2500:14:09
63CZESZEK Ireneusz 8FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:2600:14:33
64BRZEZIŃSKI Paweł 5KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2500:14:33
65CZAPLIŃSKI Piotr 7FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:2700:14:21
66ANGRYS Maciej 1FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:0600:15:13
67CHABOWSKA Karolina 6KB WYGANKOŁOBRZEG1 SeriaSeria 100:04:5700:15:18
68SARBIEWSKI Przemysław 67102 BATALION OCHRONYMRZEŻYNO2 SeriaSeria 200:04:5000:15:26
69JASIENIECKI Piotr 20KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALIN2 SeriaSeria 200:05:0200:15:24
70LUDWIK Katarzyna 42SŁUPSK1 SeriaSeria 100:04:2800:15:00
71KOWALCZYK Karolina 29NIEKŁONICE1 SeriaSeria 100:04:5000:15:15
72DZIESZUK Dariusz 11TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:1000:15:39
73ROBAK Krzysztof 62FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:5100:16:07
74ROGALA Jacek 63FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:1000:16:18
75DOGODA Katarzyna 9KOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:4800:17:55
76HARASYM Daniel 15FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:5700:18:13
77STRUZIK Aleksandra 74FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 SeriaSeria 100:05:0800:18:15
78SARBIEWSKA Gabriela 66MRZEŻYNO1 SeriaSeria 100:06:0500:18:54
79PAŁASZ Karolina 55FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 SeriaSeria 100:05:5000:19:18
80MOSZYŃSKI Jacek 48TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:5700:12:04
Znaleziono 80 wynik(ów)