V OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2020-09-16
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
78
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 4.6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 3km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Lap_2
1km
Lap_7
3km
Lap_11
4.6km
      
1JEFIMCZYK Norbert 21DAMNICADAMNICA3 SeriaSeria 300:03:0500:09:3100:14:45
2KOZŁOWICZ Tomasz 31OBORYGENIWIELKA LIPA3 SeriaSeria 300:03:2300:10:0500:15:21
3MRÓWKA Michał 49MAJATEAMGDAŃSK3 SeriaSeria 300:03:2500:10:1200:15:42
4KĘPKA Adrian 25KOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:2700:10:3600:16:17
5KULIGOWSKI Przemysław 38TRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:2600:10:3600:16:17
6HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:2800:10:3700:16:19
7HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:2700:10:3700:16:27
8KACZOR Agnieszka 23UKS WIKING RYCHNOWYDEBRZNO1 SeriaSeria 100:03:3400:10:5000:16:28
9ZABORSKI Ryszard 80TAKI KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3000:10:3900:16:30
10RYKIEL Michał 85BONIN3 SeriaSeria 300:03:3000:10:4900:16:45
11ZUKAL Piotr 837PRO TEAMKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3300:10:5400:16:50
12SITOWSKI Marcin 70FC RYSIEKKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3300:10:5500:16:58
13DORSZYŃSKI Grzegorz 10UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 SeriaSeria 300:03:4800:11:1300:17:07
14GOŁĘBIEWSKI Tomasz 14UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 SeriaSeria 300:03:4800:11:1200:17:08
15LANGE Grzegorz 40LANGE TRI COACHKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4000:11:0800:17:08
16PICK Tomasz 58KORONA SZCZECINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:3500:11:1100:17:16
17PACEK Tomasz 54JSBSZCZECIN3 SeriaSeria 300:03:4300:11:2000:17:31
18JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 SeriaSeria 300:03:3900:11:2700:17:46
19MICHALAK Grzegorz 46KARLINO BIEGAJ!KARLINO3 SeriaSeria 300:03:4900:11:3900:18:03
20SMAGOWSKI Wojciech 71PARKRUN ŚWIDWINRĄBINO3 SeriaSeria 300:03:4700:11:3800:18:07
21ZWOLIŃSKI Jan 84TKKF KOSZALINWIERCISZEWO3 SeriaSeria 300:03:5700:12:0000:18:29
22KOZIEŁ Paweł 30RĄBINO3 SeriaSeria 300:03:5400:12:0300:18:34
23KUKIEŁA Tomasz 37ROZBIEGANY FUN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALIN1 SeriaSeria 100:03:4700:12:0300:18:49
24ZATOŃ Olga 81BIEGAJ Z MAKIEM TEAMŚWIDWIN1 SeriaSeria 100:03:4500:12:0100:18:50
25KRYNICKA GRZYB Małgorzata 35TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:4600:12:0200:18:51
26KOŚCIELNIAK Robert 28TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:5900:12:1400:19:05
27SOSNOWSKI Tomasz 73FPPKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:5600:12:2300:19:09
28MARCINKOWSKI Jacek 43SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 SeriaSeria 200:04:0700:12:2500:19:10
29PĘKAŁA Piotr 57SP MANOWOKOSZALIN1 SeriaSeria 100:03:5800:12:2700:19:21
30BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:0700:12:2500:19:24
31WEBER Paweł 77FPPKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:5600:12:2500:19:25
32SITARCZYK Damian 69FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:03:5800:12:3500:19:40
33KRUPIŃSKI Krzysztof 33E-UROLOG.EUKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1100:12:4300:19:41
34NIECKARZ Krzysztof 51KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 SeriaSeria 200:04:0800:12:4100:19:42
35KRYNICKA Magdalena 34TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:5900:12:4700:19:50
36KWIETNIEWSKI Daniel 39KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1200:12:4600:19:51
37KONKEL Agnieszka 26KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:0100:12:4800:19:55
38NIECKARZ Monika 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 SeriaSeria 100:04:0100:12:4800:19:58
39BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:1700:12:5200:20:04
40MICERSKI Tomasz 45TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:1900:13:0300:20:17
41JAROSZ Dariusz 19TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA1 SeriaSeria 100:04:1900:13:1100:20:25
42KACZMAREK Marta 22KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 SeriaSeria 100:04:0200:12:5800:20:28
43SAWIŃSKI Jacek 68KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2300:13:1900:20:30
44GOŁEK Karolina 13KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:0900:13:1400:20:31
45MAZURSKI Paweł 44GRYFICE2 SeriaSeria 200:04:2400:13:2500:20:33
46WOJCIECHOWSKI Paweł 79FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECIN2 SeriaSeria 200:04:2200:13:2500:20:44
47ZAWADZKI Damian 82KB WYGANZIELENIEWO2 SeriaSeria 200:04:3600:13:3800:20:44
48ROGOŻA Ireneusz 64KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2500:13:2100:20:46
49MONGIAŁO Marcin 47KĘPKA-NA-TRASIEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:3500:13:3900:20:54
50NOWICKI Michał 52KB WYGANKOŁOBRZEG2 SeriaSeria 200:04:1900:13:3500:21:09
51KRZEWIŃSKA Małgorzata 36TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2700:13:4700:21:20
52SZCZYPEK Arkadiusz 75FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:2400:13:4200:21:25
53PUŚCIAN Krzysztof 61SP MANOWOMANOWO1 SeriaSeria 100:04:3200:14:0100:21:32
54KAMYK Piotr 24MH-INFORMATYKA.PLKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2100:13:4200:21:44
55SZYMAŃSKI Damian 76SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:0900:13:3800:21:48
56ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2500:13:5100:21:54
57KRUPIŃSKI Adam 32FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:0400:14:0600:22:03
58KONKEL Łukasz 27KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:3600:14:1700:22:06
59PANASZEWSKI Przemysław 56KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:3100:14:1900:22:11
60CZESZEK Ireneusz 8FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:2600:14:3300:22:16
61PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2300:14:1200:22:17
62OSOBNIAK Ryszard 53KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:3500:14:2000:22:18
63BRZEZIŃSKI Paweł 5KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2500:14:3300:22:25
64RUTKOWSKI Artur 65RUNKING (SPORTOWIEC.INFO)KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2500:14:0900:22:29
65CZAPLIŃSKI Piotr 7FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:2700:14:2100:23:03
66ANGRYS Maciej 1FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:0600:15:1300:23:08
67CHABOWSKA Karolina 6KB WYGANKOŁOBRZEG1 SeriaSeria 100:04:5700:15:1800:23:38
68SARBIEWSKI Przemysław 67102 BATALION OCHRONYMRZEŻYNO2 SeriaSeria 200:04:5000:15:2600:23:38
69JASIENIECKI Piotr 20KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALIN2 SeriaSeria 200:05:0200:15:2400:23:48
70LUDWIK Katarzyna 42SŁUPSK1 SeriaSeria 100:04:2800:15:0000:23:59
71KOWALCZYK Karolina 29NIEKŁONICE1 SeriaSeria 100:04:5000:15:1500:24:06
72DZIESZUK Dariusz 11TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:1000:15:3900:24:13
73ROBAK Krzysztof 62FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:5100:16:0700:24:53
74ROGALA Jacek 63FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:1000:16:1800:25:42
75DOGODA Katarzyna 9KOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:4800:17:5500:27:29
76HARASYM Daniel 15FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:5700:18:1300:28:05
77STRUZIK Aleksandra 74FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 SeriaSeria 100:05:0800:18:1500:29:14
78SARBIEWSKA Gabriela 66MRZEŻYNO1 SeriaSeria 100:06:0500:18:5400:29:18
79PAŁASZ Karolina 55FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 SeriaSeria 100:05:5000:19:1800:30:21
80MOSZYŃSKI Jacek 48TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:5700:12:04
Znaleziono 80 wynik(ów)