V OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2020-09-16
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
78
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 2.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 3km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Lap_2
1km
    
1JEFIMCZYK Norbert 21DAMNICADAMNICA3 SeriaSeria 300:03:05
2KOZŁOWICZ Tomasz 31OBORYGENIWIELKA LIPA3 SeriaSeria 300:03:23
3MRÓWKA Michał 49MAJATEAMGDAŃSK3 SeriaSeria 300:03:25
4KĘPKA Adrian 25KOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:27
5KULIGOWSKI Przemysław 38TRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:26
6HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:27
7HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:28
8ZABORSKI Ryszard 80TAKI KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:30
9RYKIEL Michał 85BONIN3 SeriaSeria 300:03:30
10KACZOR Agnieszka 23UKS WIKING RYCHNOWYDEBRZNO1 SeriaSeria 100:03:34
11SITOWSKI Marcin 70FC RYSIEKKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:33
12ZUKAL Piotr 837PRO TEAMKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:33
13PICK Tomasz 58KORONA SZCZECINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:35
14LANGE Grzegorz 40LANGE TRI COACHKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:40
15DORSZYŃSKI Grzegorz 10UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 SeriaSeria 300:03:48
16GOŁĘBIEWSKI Tomasz 14UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW3 SeriaSeria 300:03:48
17PACEK Tomasz 54JSBSZCZECIN3 SeriaSeria 300:03:43
18JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 SeriaSeria 300:03:39
19SMAGOWSKI Wojciech 71PARKRUN ŚWIDWINRĄBINO3 SeriaSeria 300:03:47
20MICHALAK Grzegorz 46KARLINO BIEGAJ!KARLINO3 SeriaSeria 300:03:49
21ZATOŃ Olga 81BIEGAJ Z MAKIEM TEAMŚWIDWIN1 SeriaSeria 100:03:45
22KRYNICKA GRZYB Małgorzata 35TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:46
23KUKIEŁA Tomasz 37ROZBIEGANY FUN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALIN1 SeriaSeria 100:03:47
24MOSZYŃSKI Jacek 48TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:57
25ZWOLIŃSKI Jan 84TKKF KOSZALINWIERCISZEWO3 SeriaSeria 300:03:57
26KOZIEŁ Paweł 30RĄBINO3 SeriaSeria 300:03:54
27KOŚCIELNIAK Robert 28TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:59
28PĘKAŁA Piotr 57SP MANOWOKOSZALIN1 SeriaSeria 100:03:58
29BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:07
30MARCINKOWSKI Jacek 43SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 SeriaSeria 200:04:07
31SOSNOWSKI Tomasz 73FPPKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:56
32WEBER Paweł 77FPPKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:56
33SITARCZYK Damian 69FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:03:58
34KRYNICKA Magdalena 34TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:59
35NIECKARZ Krzysztof 51KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 SeriaSeria 200:04:08
36KONKEL Agnieszka 26KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:01
37NIECKARZ Monika 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 SeriaSeria 100:04:01
38KACZMAREK Marta 22KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 SeriaSeria 100:04:02
39KRUPIŃSKI Krzysztof 33E-UROLOG.EUKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:11
40KWIETNIEWSKI Daniel 39KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:12
41BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:17
42MICERSKI Tomasz 45TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:19
43JAROSZ Dariusz 19TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA1 SeriaSeria 100:04:19
44GOŁEK Karolina 13KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:09
45SZYMAŃSKI Damian 76SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:09
46KAMYK Piotr 24MH-INFORMATYKA.PLKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:21
47WOJCIECHOWSKI Paweł 79FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECIN2 SeriaSeria 200:04:22
48SAWIŃSKI Jacek 68KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:23
49ROGOŻA Ireneusz 64KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:25
50NOWICKI Michał 52KB WYGANKOŁOBRZEG2 SeriaSeria 200:04:19
51MAZURSKI Paweł 44GRYFICE2 SeriaSeria 200:04:24
52SZCZYPEK Arkadiusz 75FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:24
53ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:25
54KRUPIŃSKI Adam 32FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:04
55ZAWADZKI Damian 82KB WYGANZIELENIEWO2 SeriaSeria 200:04:36
56MONGIAŁO Marcin 47KĘPKA-NA-TRASIEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:35
57RUTKOWSKI Artur 65RUNKING (SPORTOWIEC.INFO)KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:25
58KRZEWIŃSKA Małgorzata 36TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:27
59PUŚCIAN Krzysztof 61SP MANOWOMANOWO1 SeriaSeria 100:04:32
60PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:23
61CZAPLIŃSKI Piotr 7FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:27
62KONKEL Łukasz 27KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:36
63BRZEZIŃSKI Paweł 5KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:25
64CZESZEK Ireneusz 8FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:26
65PANASZEWSKI Przemysław 56KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:31
66OSOBNIAK Ryszard 53KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:35
67LUDWIK Katarzyna 42SŁUPSK1 SeriaSeria 100:04:28
68KOWALCZYK Karolina 29NIEKŁONICE1 SeriaSeria 100:04:50
69CHABOWSKA Karolina 6KB WYGANKOŁOBRZEG1 SeriaSeria 100:04:57
70SARBIEWSKI Przemysław 67102 BATALION OCHRONYMRZEŻYNO2 SeriaSeria 200:04:50
71JASIENIECKI Piotr 20KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALIN2 SeriaSeria 200:05:02
72ANGRYS Maciej 1FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:06
73DZIESZUK Dariusz 11TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:10
74ROBAK Krzysztof 62FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:04:51
75ROGALA Jacek 63FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:10
76STRUZIK Aleksandra 74FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 SeriaSeria 100:05:08
77DOGODA Katarzyna 9KOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:48
78HARASYM Daniel 15FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 SeriaSeria 200:05:57
79SARBIEWSKA Gabriela 66MRZEŻYNO1 SeriaSeria 100:06:05
80PAŁASZ Karolina 55FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW1 SeriaSeria 100:05:50
Znaleziono 80 wynik(ów)