V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2019 - INDYWIDUALNIE
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
Organiser : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku; Sportevo Triathlon Team |
Date : | 2019-05-05 |
Place : | Gdańsk |
Distance : | 18.6 km |
Registered : | 119 |
Started : | 105 |
Not finished : | 2 |
Finished : | 103 |
On the track : | 2 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Swimming | T1 | Cycling | T2 | Race | Time | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Split_Bike 14.8km | Finish_All 0.4km | Finish_All 0.8km | Finish_All 1.2km | Finish_All 1.6km | Finish_All 2km | Finish_All 2.4km | |||||
1 | BAUMGART Michał | 53 | STRASZYN | M30 | 00:44:05 | 00:01:36 | 00:03:12 | 00:04:49 | 00:06:26 | 00:08:04 | 00:09:39 | |||||||
2 | BOROWA Patryk | 59 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M30 | 01:18:24 | 00:02:55 | 00:05:55 | 00:08:57 | 00:12:01 | 00:15:18 | 00:18:42 | ||||||
3 | CZUCHA Maciek | 69 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:52:31 | 00:01:55 | 00:04:04 | 00:06:02 | 00:08:04 | 00:10:18 | 00:12:41 | ||||||
4 | DOBOSIK Damian | 71 | 3ATHLETE | ELBLĄG | M30 | 00:39:11 | 00:01:27 | 00:02:54 | 00:04:23 | 00:05:54 | 00:07:25 | 00:08:55 | ||||||
5 | GLESZCZYŃSKI Michał | 77 | GDAŃSK | M30 | 00:55:46 | 00:02:01 | 00:03:59 | 00:05:52 | 00:07:45 | 00:09:39 | 00:11:33 | |||||||
6 | JĘDRKOWIAK Piotr | 86 | SIERAKOWICE/PACZEWO | M30 | 00:44:16 | 00:01:32 | 00:03:03 | 00:04:32 | 00:05:59 | 00:07:27 | 00:08:53 | |||||||
7 | KAMAĆ Kamil | 89 | GDAŃSK | M30 | 01:01:06 | 00:02:24 | 00:04:49 | 00:07:17 | 00:09:51 | 00:12:21 | 00:14:50 | |||||||
8 | KARPOWICZ Grzegorz | 92 | KAREPLAND | GDYNIA | M30 | 00:44:53 | 00:01:40 | 00:03:19 | 00:05:00 | 00:06:40 | 00:08:23 | 00:10:05 | ||||||
9 | KITA Maciej | 94 | WITASZYCE | M30 | 00:47:53 | 00:02:00 | 00:03:57 | 00:05:52 | 00:07:48 | 00:09:44 | 00:11:37 | |||||||
10 | KONEFAŁ Krzysztof | 96 | GDAŃSK | M30 | 00:54:19 | 00:01:55 | 00:03:56 | 00:05:51 | 00:07:44 | 00:09:37 | 00:11:32 | |||||||
11 | KOSTECKI Mariusz | 97 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:59:48 | 00:02:41 | 00:05:35 | 00:08:38 | 00:11:45 | 00:14:45 | 00:17:52 | ||||||
12 | LIPKOWSKI Paweł | 105 | 3ATHLETE | TCZEW | M30 | 00:53:11 | 00:02:03 | 00:04:03 | 00:05:59 | 00:07:56 | 00:09:56 | 00:11:53 | ||||||
13 | MIOTK Michał | 113 | GDYNIA | M30 | 00:52:54 | 00:01:53 | 00:03:51 | 00:05:51 | 00:07:54 | 00:09:57 | 00:11:59 | |||||||
14 | OZOROWSKI Lukasz | 117 | SIMPLY MADE | GDAŃSK | M30 | 00:45:48 | 00:01:53 | 00:03:43 | 00:05:31 | 00:07:19 | 00:09:05 | 00:10:52 | ||||||
15 | PACZKOWSKI Maciej | 118 | GDYNIA | M30 | 00:47:25 | 00:01:50 | 00:03:38 | 00:05:29 | 00:07:23 | 00:09:18 | 00:11:08 | |||||||
16 | PEEK Marcin (Peku) | 121 | SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC | KOŚCIERZYNA | M30 | 00:39:06 | 00:01:25 | 00:02:59 | 00:04:36 | 00:06:12 | 00:07:38 | 00:09:00 | ||||||
17 | RÓŻYCKI Paweł | 134 | GDAŃSK | M30 | 00:47:46 | 00:01:32 | 00:03:00 | 00:05:05 | 00:06:18 | 00:06:45 | 00:07:53 | |||||||
18 | RUDNICKI Maciej | 136 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M30 | 00:57:37 | 00:02:00 | 00:04:06 | 00:06:15 | 00:08:29 | 00:10:42 | 00:12:52 | ||||||
19 | SAWIŃSKI Jarosław | 138 | STRASZYN | M30 | 00:49:48 | 00:01:46 | 00:03:48 | 00:06:36 | 00:07:56 | 00:09:23 | 00:11:16 | |||||||
20 | SPRENGEL Grzegorz | 139 | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | GDAŃSK | M30 | 00:42:14 | 00:01:40 | 00:03:20 | 00:05:00 | 00:06:39 | 00:11:47 | 00:13:26 | ||||||
21 | STASIEWICZ Daniel | 143 | GDAŃSK | M30 | 00:53:08 | 00:02:12 | 00:04:26 | 00:06:41 | 00:08:58 | 00:11:14 | 00:13:29 | |||||||
22 | STAWICKI Andrzej | 144 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:50:36 | 00:01:47 | 00:03:39 | 00:05:28 | 00:07:17 | 00:08:50 | 00:10:27 | ||||||
23 | SZUFARSKI Przemek | 148 | GDAŃSK | M30 | 00:50:57 | 00:01:55 | 00:03:50 | 00:05:47 | 00:07:50 | 00:09:40 | 00:11:31 | |||||||
24 | WIERZGAŁA Piotr | 156 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:58:41 | 00:01:58 | 00:03:57 | 00:05:56 | 00:07:57 | 00:09:59 | 00:12:01 | ||||||
25 | WASIEWICZ Paweł | 168 | OMIDA RUN TEAM | SOPOT | M30 | 00:48:12 | 00:01:49 | 00:03:38 | 00:05:28 | 00:07:17 | 00:09:07 | 00:10:12 | ||||||
26 | WYSŁOUCH Michał | 160 | F3TEAM | GDAŃSK | M30 | 00:38:20 | 00:01:25 | 00:02:51 | 00:04:17 | 00:05:43 | 00:07:09 | 00:08:37 | ||||||
27 | CZAJKOWSKI Paweł | 68 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:37:33 | 00:01:42 | 00:03:20 | 00:04:58 | 00:06:31 | 00:08:07 | 00:09:50 |
Total 27 results.