V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2019 - INDYWIDUALNIE
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
V TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2019
Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku; Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-05-05 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 18.6 km |
Zgłoszonych : | 119 |
Wystartowało : | 105 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Split_Bike 14.8km | Finish_All 0.4km | Finish_All 0.8km | Finish_All 1.2km | Finish_All 1.6km | Finish_All 2km | Finish_All 2.4km | |||||
1 | AMBROZIAK Krzysztof | 51 | AUTOPAY SPORTS TEAM | GDAŃSK | M40 | 00:46:11 | 00:01:45 | 00:03:33 | 00:05:21 | 00:07:09 | 00:08:55 | 00:10:38 | ||||||
2 | BARANOWSKI Michał | 52 | ZHR | GDYNIA | M18 | 00:52:03 | 00:01:50 | 00:03:33 | 00:05:18 | 00:07:07 | 00:08:56 | 00:10:42 | ||||||
3 | BAUMGART Michał | 53 | STRASZYN | M30 | 00:44:05 | 00:01:36 | 00:03:12 | 00:04:49 | 00:06:26 | 00:08:04 | 00:09:39 | |||||||
4 | BEDNAREK Krzysztof | 54 | SPORTEVO | GDYNIA | M50 | 00:48:47 | 00:01:47 | 00:03:33 | 00:05:19 | 00:07:05 | 00:08:52 | 00:10:32 | ||||||
5 | BOGALECKI Marek | 58 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M60+ | 01:00:41 | 00:01:56 | 00:03:54 | 00:05:53 | 00:07:55 | 00:09:58 | 00:12:03 | ||||||
6 | BOROWA Patryk | 59 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M30 | 01:18:24 | 00:02:55 | 00:05:55 | 00:08:57 | 00:12:01 | 00:15:18 | 00:18:42 | ||||||
7 | BOROWIECKI Adrian | 60 | GDYNIA | M18 | 00:52:12 | 00:01:39 | 00:03:20 | 00:05:01 | 00:06:46 | 00:08:27 | 00:10:02 | |||||||
8 | BORYNA Jarek | 61 | GDAŃSK | M50 | 00:46:13 | 00:01:54 | 00:03:49 | 00:05:42 | 00:07:38 | 00:09:06 | 00:10:36 | |||||||
9 | BORYNA Bartek | 62 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M14 | 00:45:40 | 00:01:49 | 00:03:41 | 00:05:34 | 00:07:27 | 00:09:23 | 00:11:21 | ||||||
10 | BUDA Łukasz | 65 | GDYNIA | M18 | 00:50:32 | 00:01:37 | 00:03:15 | 00:04:53 | 00:06:33 | 00:08:11 | 00:09:49 | |||||||
11 | BYZDRA Krzysztof | 66 | BBL GDAŃSK | CHWASZCZYNO | M40 | 00:50:30 | 00:01:44 | 00:03:29 | 00:05:15 | 00:07:00 | 00:08:43 | 00:10:27 | ||||||
12 | CZUCHA Maciek | 69 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:52:31 | 00:01:55 | 00:04:04 | 00:06:02 | 00:08:04 | 00:10:18 | 00:12:41 | ||||||
13 | DĘBICKI Artur | 70 | GDYNIA | M50 | 00:53:19 | 00:01:59 | 00:04:00 | 00:05:54 | 00:07:49 | 00:09:48 | 00:11:42 | |||||||
14 | DOBOSIK Damian | 71 | 3ATHLETE | ELBLĄG | M30 | 00:39:11 | 00:01:27 | 00:02:54 | 00:04:23 | 00:05:54 | 00:07:25 | 00:08:55 | ||||||
15 | DZIOBA Michał | 74 | TRI DZIOBA | SOPOT | M40 | 00:47:52 | 00:01:46 | 00:03:35 | 00:05:22 | 00:07:08 | 00:08:55 | 00:10:41 | ||||||
16 | FELON Michał | 75 | ZDROWYROWER | GDYNIA | M40 | 00:37:00 | 00:01:35 | 00:03:11 | 00:04:44 | 00:06:17 | 00:07:51 | 00:09:24 | ||||||
17 | GLESZCZYŃSKI Michał | 77 | GDAŃSK | M30 | 00:55:46 | 00:02:01 | 00:03:59 | 00:05:52 | 00:07:45 | 00:09:39 | 00:11:33 | |||||||
18 | GNIOT Jacek | 78 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:42:04 | 00:01:21 | 00:03:23 | 00:05:02 | 00:06:40 | 00:08:19 | 00:09:56 | ||||||
19 | GRZONKA Adam | 79 | KARTUZY | M40 | 01:10:07 | 00:02:21 | 00:04:39 | 00:06:57 | 00:09:16 | 00:11:34 | 00:13:52 | |||||||
20 | GRZYWACZ Maciej | 80 | AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA | GDYNIA | M18 | 00:40:15 | 00:01:52 | 00:03:41 | 00:05:25 | 00:07:11 | 00:09:02 | 00:10:52 | ||||||
21 | HORSTEN Peter | 81 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M50 | 00:47:34 | 00:01:57 | 00:03:53 | 00:05:48 | 00:07:43 | 00:09:39 | 00:11:34 | ||||||
22 | HORSTEN Bastian | 82 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M16 | 00:45:21 | 00:01:42 | 00:03:25 | 00:05:07 | 00:06:48 | 00:08:30 | 00:10:10 | ||||||
23 | JANICKI Sebastian | 83 | INDASA | GDAŃSK | M40 | 00:48:49 | 00:00:20 | 00:01:40 | 00:02:50 | 00:03:50 | 00:05:20 | 00:07:39 | ||||||
24 | JĘDRKOWIAK Piotr | 86 | SIERAKOWICE/PACZEWO | M30 | 00:44:16 | 00:01:32 | 00:03:03 | 00:04:32 | 00:05:59 | 00:07:27 | 00:08:53 | |||||||
25 | KALINOWSKI Karol | 88 | KALIN TEAM | WEJHEROWO | M18 | 00:52:12 | 00:01:54 | 00:03:46 | 00:05:40 | 00:07:32 | 00:09:23 | 00:11:14 | ||||||
26 | KAMAĆ Kamil | 89 | GDAŃSK | M30 | 01:01:06 | 00:02:24 | 00:04:49 | 00:07:17 | 00:09:51 | 00:12:21 | 00:14:50 | |||||||
27 | KANIECKI Jan | 90 | GDYNIA | M18 | 01:06:21 | 00:02:01 | 00:04:09 | 00:06:22 | 00:08:41 | 00:11:03 | 00:13:27 | |||||||
28 | KARPOWICZ Grzegorz | 92 | KAREPLAND | GDYNIA | M30 | 00:44:53 | 00:01:40 | 00:03:19 | 00:05:00 | 00:06:40 | 00:08:23 | 00:10:05 | ||||||
29 | KĘSICKI Sebastian | 93 | KWIDZYN | M40 | 00:55:07 | 00:01:11 | 00:03:16 | 00:05:11 | 00:06:32 | 00:08:10 | 00:09:49 | |||||||
30 | KITA Maciej | 94 | WITASZYCE | M30 | 00:47:53 | 00:02:00 | 00:03:57 | 00:05:52 | 00:07:48 | 00:09:44 | 00:11:37 | |||||||
31 | KONEFAŁ Krzysztof | 96 | GDAŃSK | M30 | 00:54:19 | 00:01:55 | 00:03:56 | 00:05:51 | 00:07:44 | 00:09:37 | 00:11:32 | |||||||
32 | KOSTECKI Mariusz | 97 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:59:48 | 00:02:41 | 00:05:35 | 00:08:38 | 00:11:45 | 00:14:45 | 00:17:52 | ||||||
33 | KUDREWICZ Mirek | 99 | SILCO | GDAŃSK | M50 | 00:46:00 | 00:00:37 | 00:02:07 | 00:04:10 | 00:06:11 | 00:08:14 | 00:10:07 | ||||||
34 | KUKULSKI Karol | 100 | AMW GDYNIA | GDYNIA | M18 | 00:42:29 | 00:01:34 | 00:03:08 | 00:04:46 | 00:06:24 | 00:08:01 | 00:09:39 | ||||||
35 | KULPIŃSKI Dariusz | 101 | PASŁĘK | M18 | 00:47:51 | 00:02:34 | 00:05:01 | 00:07:11 | 00:09:30 | 00:11:51 | 00:13:58 | |||||||
36 | KWIATKOWSKI Tomasz | 102 | POGÓRZE | M40 | 00:47:45 | 00:02:08 | 00:04:12 | 00:06:19 | 00:08:29 | 00:10:36 | 00:12:39 | |||||||
37 | LELONTKO Maciej | 103 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M40 | |||||||||||||
38 | LIPKOWSKI Paweł | 105 | 3ATHLETE | TCZEW | M30 | 00:53:11 | 00:02:03 | 00:04:03 | 00:05:59 | 00:07:56 | 00:09:56 | 00:11:53 | ||||||
39 | ŁOPACIŃSKI Tomasz | 108 | SPORTEVO | GDAŃSK | M40 | 00:48:33 | 00:02:08 | 00:04:15 | 00:06:19 | 00:08:27 | 00:10:31 | 00:12:37 | ||||||
40 | MAGRIAN Krzysztof | 109 | REDA | M40 | 00:48:34 | 00:01:51 | 00:03:41 | 00:05:32 | 00:07:25 | 00:09:17 | 00:11:07 | |||||||
41 | MARZEC Mieszko | 111 | GDYNIA | M40 | 00:42:28 | 00:01:43 | 00:03:25 | 00:05:06 | 00:06:47 | 00:08:26 | 00:10:06 | |||||||
42 | MAZIARCZYK Maksymilian | 112 | SPORTEVO | GDAŃSK | M14 | 00:57:27 | 00:01:54 | 00:03:53 | 00:05:46 | 00:07:39 | 00:09:30 | 00:11:17 | ||||||
43 | MIOTK Michał | 113 | GDYNIA | M30 | 00:52:54 | 00:01:53 | 00:03:51 | 00:05:51 | 00:07:54 | 00:09:57 | 00:11:59 | |||||||
44 | OKRÓJ Maksymilian | 115 | KOŚCIERZYNA | M14 | 00:53:08 | 00:01:54 | 00:03:45 | 00:05:34 | 00:07:23 | 00:09:15 | 00:11:01 | |||||||
45 | OZOROWSKI Lukasz | 117 | SIMPLY MADE | GDAŃSK | M30 | 00:45:48 | 00:01:53 | 00:03:43 | 00:05:31 | 00:07:19 | 00:09:05 | 00:10:52 | ||||||
46 | PACZKOWSKI Maciej | 118 | GDYNIA | M30 | 00:47:25 | 00:01:50 | 00:03:38 | 00:05:29 | 00:07:23 | 00:09:18 | 00:11:08 | |||||||
47 | PACZKOWSKI Maciej | 119 | SP 4 REDA/MOSIR REDA | REDA | M18 | 00:46:10 | 00:01:41 | 00:03:19 | 00:05:00 | 00:06:42 | 00:08:23 | 00:10:02 | ||||||
48 | PEEK Marcin (Peku) | 121 | SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC | KOŚCIERZYNA | M30 | 00:39:06 | 00:01:25 | 00:02:59 | 00:04:36 | 00:06:12 | 00:07:38 | 00:09:00 | ||||||
49 | PIETRZAK Tomasz | 122 | GDAŃSK | M50 | 00:55:15 | 00:03:48 | 00:06:02 | 00:08:16 | 00:10:32 | 00:12:47 | 00:14:58 | |||||||
50 | PODHORODECKI Arkadiusz | 125 | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | ELBLĄG | M50 | 00:43:51 | 00:01:48 | 00:03:35 | 00:05:21 | 00:07:07 | 00:08:55 | 00:10:41 | ||||||
51 | PORAJ-GÓRECKI Rafał | 127 | SPORTEVO | GDAŃSK | M18 | 01:00:53 | 00:01:57 | 00:04:00 | 00:06:06 | 00:08:17 | 00:10:22 | 00:12:22 | ||||||
52 | PORZEŻYŃSKI Maciej | 129 | RUN BEACH MORNING | GDAŃSK | M18 | 00:52:50 | 00:01:59 | 00:03:55 | 00:05:51 | 00:07:48 | 00:09:59 | 00:12:01 | ||||||
53 | PROSZOWSKI Piotr | 130 | ŁÓDŹ | M18 | 00:50:10 | 00:01:31 | 00:03:08 | 00:04:49 | 00:06:31 | 00:08:14 | 00:09:52 | |||||||
54 | RAGUZA Grzegorz | 131 | GDYNIA | M40 | 00:40:41 | 00:02:09 | 00:04:20 | 00:06:29 | 00:08:44 | 00:10:54 | 00:13:08 | |||||||
55 | RETERSKI Damian | 132 | KOSZALIN | M16 | 00:45:23 | 00:01:47 | 00:03:35 | 00:05:29 | 00:07:18 | 00:09:06 | 00:10:51 | |||||||
56 | RÓŻYCKI Paweł | 134 | GDAŃSK | M30 | 00:47:46 | 00:01:32 | 00:03:00 | 00:05:05 | 00:06:18 | 00:06:45 | 00:07:53 | |||||||
57 | RUCIŃSKI Marcin | 135 | TRIBA BOSIR BARCIN | BARCIN WIEŚ | M40 | 00:40:07 | 00:01:34 | 00:03:07 | 00:04:39 | 00:06:12 | 00:07:45 | 00:09:18 | ||||||
58 | RUDNICKI Maciej | 136 | ASPIRE POWER CLUB | GDYNIA | M30 | 00:57:37 | 00:02:00 | 00:04:06 | 00:06:15 | 00:08:29 | 00:10:42 | 00:12:52 | ||||||
59 | SAWIŃSKI Jarosław | 138 | STRASZYN | M30 | 00:49:48 | 00:01:46 | 00:03:48 | 00:06:36 | 00:07:56 | 00:09:23 | 00:11:16 | |||||||
60 | SPRENGEL Grzegorz | 139 | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! | GDAŃSK | M30 | 00:42:14 | 00:01:40 | 00:03:20 | 00:05:00 | 00:06:39 | 00:11:47 | 00:13:26 | ||||||
61 | STASIEWICZ Daniel | 143 | GDAŃSK | M30 | 00:53:08 | 00:02:12 | 00:04:26 | 00:06:41 | 00:08:58 | 00:11:14 | 00:13:29 | |||||||
62 | STAWICKI Andrzej | 144 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:50:36 | 00:01:47 | 00:03:39 | 00:05:28 | 00:07:17 | 00:08:50 | 00:10:27 | ||||||
63 | STENKA Tomasz | 145 | REDA | M18 | 00:46:11 | 00:01:49 | 00:03:43 | 00:05:35 | 00:07:31 | 00:09:21 | 00:11:05 | |||||||
64 | SUSKA Arkadiusz | 146 | 4YOURBIKE / ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY | GDYNIA | M40 | 00:41:24 | 00:01:35 | 00:03:11 | 00:04:49 | 00:06:30 | 00:08:09 | 00:09:46 | ||||||
65 | SZAFRAŃSKI Marek | 147 | BBL AWF GDAŃSK | MOSTY | M50 | 00:51:17 | 00:01:54 | 00:03:43 | 00:05:38 | 00:09:19 | 00:11:03 | 00:12:43 | ||||||
66 | SZUFARSKI Przemek | 148 | GDAŃSK | M30 | 00:50:57 | 00:01:55 | 00:03:50 | 00:05:47 | 00:07:50 | 00:09:40 | 00:11:31 | |||||||
67 | SZYMANIEWSKI Paweł | 149 | GDAŃSK | M40 | 00:47:17 | 00:01:51 | 00:03:44 | 00:05:38 | 00:07:34 | 00:09:24 | 00:11:15 | |||||||
68 | SZYMKOW Sławek | 150 | BANACH SPORT TEAM | STRASZYN | M40 | 00:44:31 | 00:01:52 | 00:03:41 | 00:05:32 | 00:07:24 | 00:09:14 | 00:11:00 | ||||||
69 | ULASIŃSKI Maciej | 153 | GDAŃSK | M40 | 00:56:29 | 00:02:15 | 00:04:28 | 00:06:43 | 00:09:00 | 00:11:16 | 00:13:29 | |||||||
70 | WACHUŁKA Paweł | 155 | SPORTEVO | GDAŃSK | M40 | 01:04:58 | 00:02:25 | 00:04:53 | 00:07:14 | 00:09:37 | 00:11:56 | 00:14:06 | ||||||
71 | WIERZGAŁA Piotr | 156 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M30 | 00:58:41 | 00:01:58 | 00:03:57 | 00:05:56 | 00:07:57 | 00:09:59 | 00:12:01 | ||||||
72 | ZADROGA Piotr | 161 | DRINK TEAM | GDAŃSK | M40 | 00:47:59 | 00:02:06 | 00:04:11 | 00:06:17 | 00:08:24 | 00:10:29 | 00:12:29 | ||||||
73 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 163 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | GDAŃSK | M50 | 00:45:53 | 00:01:47 | 00:03:36 | 00:05:30 | 00:07:22 | 00:09:12 | 00:11:01 | ||||||
74 | ZŁOTOWSKI Piotr | 164 | SPORTEVO | GDAŃSK | M60+ | 00:58:49 | 00:02:01 | 00:04:04 | 00:06:12 | 00:08:21 | 00:10:31 | 00:12:54 | ||||||
75 | LIS Tomasz | 106 | GDAŃSK | M40 | 00:49:46 | 00:02:08 | 00:04:16 | 00:06:27 | 00:08:39 | 00:10:51 | 00:12:59 | |||||||
76 | STASIAK Krzysztof | 142 | HELLMANN | GDAŃSK | M40 | 00:50:08 | ||||||||||||
77 | PARACKI Tomasz | 120 | F3TEAM | SIERAKOWICE | M18 | 00:43:41 | 00:01:41 | 00:03:20 | 00:05:00 | 00:06:42 | 00:08:25 | 00:09:54 | ||||||
78 | DRAPELLA Dariusz | 72 | CZAJA TRAINING SYSTEM | GDAŃSK | M60+ | 00:43:44 | 00:01:52 | 00:03:44 | 00:05:33 | 00:07:23 | 00:09:12 | 00:10:58 | ||||||
79 | SADOWSKI Andrzej | 137 | BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE | GDAŃSK | M40 | 00:46:38 | 00:01:48 | 00:03:37 | 00:05:24 | 00:07:11 | 00:08:57 | 00:10:40 | ||||||
80 | KOPCZYŃSKI Waldemar | 166 | PUSZCZYKOWO | M60+ | 01:06:15 | 00:02:15 | 00:04:29 | 00:06:45 | 00:08:58 | 00:11:10 | 00:13:25 | |||||||
81 | WASIEWICZ Paweł | 168 | OMIDA RUN TEAM | SOPOT | M30 | 00:48:12 | 00:01:49 | 00:03:38 | 00:05:28 | 00:07:17 | 00:09:07 | 00:10:12 | ||||||
82 | WYSŁOUCH Michał | 160 | F3TEAM | GDAŃSK | M30 | 00:38:20 | 00:01:25 | 00:02:51 | 00:04:17 | 00:05:43 | 00:07:09 | 00:08:37 | ||||||
83 | CZAJKOWSKI Paweł | 68 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M30 | 00:37:33 | 00:01:42 | 00:03:20 | 00:04:58 | 00:06:31 | 00:08:07 | 00:09:50 | ||||||
84 | KRZEMIŃSKI Jakub | 98 | BIKE U UP - EUROPELL | GDAŃSK | M18 | 00:38:09 | 00:01:38 | 00:03:09 | 00:04:40 | 00:06:11 | 00:07:48 | 00:09:32 | ||||||
85 | BLUJ Mikołaj | 57 | GDYNIA | M18 | 00:40:18 | 00:01:41 | 00:03:21 | 00:05:01 | 00:06:41 | 00:08:21 | 00:10:01 |
Znaleziono 85 wynik(ów)