V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1KUSTRA Marek 2030PUŁAWYM3000:00:0000:01:4200:43:00
2WILCZAK Janusz 2005PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3600:34:33
3DADAŚ Elżbieta 2007Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:2500:57:58
4SKRUTEK Jan 2008GOPR Bieszczady st.poza służb.WROCŁAWM6000:00:0000:03:4600:51:36
5HUDZIK Robert 2003#AdamCzerwińskiTeamGROJECM4000:00:0000:03:1000:49:22
6HUDZIK Dominika 2004GROJECK4000:00:0000:03:1000:49:29
7TOMASZEWSKI Wojtek 2014BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:4300:52:04
8TOMASZEWSKI Piotr 2015braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:4400:51:33
9GĄSZCZYK Grzegorz 2017Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:5400:35:08
10SZNAJDER Joanna 2009G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:00:5300:41:50
11GRABOWSKA Anna 20101968DĘBICAK5000:00:0000:01:1801:04:48
12SZNAJDER Rafał 2226G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4000:00:0000:00:5300:36:59
13FRĄC Elżbieta 2013Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:2701:06:29
14TOMASZEWSKI Mikołaj 2024NOWYTOMYŚLM4000:00:0000:01:2400:56:14
15GUMNY Grzegorz 2028POZNAŃM4000:00:0000:02:4700:48:34
16SZABAT Katarzyna 2029PUŁAWYK2000:00:0000:01:4300:44:19
17CZAJA Wacław 2020PRZEMYŚLM4000:00:0000:03:3700:58:33
18WACHNIK Agnieszka 2021Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:0101:05:01
19PĘKALSKA Anna 2022NIEPORĘTK4000:00:0000:03:1100:55:02
20STARZECKA Joanna 2023JAROSLAWK4000:00:0000:02:4600:49:46
21BALICKI Jacek 2025Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:0900:48:10
22LORENC Wiktor 2026RYMANÓWM4000:00:0000:00:5100:39:05
23BOCEK Sławomir 2027BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:03:3700:55:09
24ADAMSKA Jola 2018Night Runners GliwiceGLIWICEK5000:00:0000:03:4001:21:21
25HACZ Paweł 2042KROSNOM3000:00:0000:01:2400:36:26
26SZYMAŁA Monika 2032KLUCZBORKK2000:00:0000:01:5800:49:19
27SZCZEPANEK Ewelina 2031Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:5600:56:39
28PANEK Piotr 2033DZIKI MUSTANGBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:4800:43:03
29ROMANOWICZ Michał 2034POZNANM2000:00:0000:02:4700:47:46
30WYZINA Andrzej 2035WROCŁAWM3000:00:0000:03:3900:49:31
31DOŁOWY Łukasz 2036WROCŁAWM3000:00:0000:03:3900:44:17
32JUREWICZ Aneta 2037KSAWERÓWK3000:00:0000:01:32
33GOLIS Magdalena 2038RYKIK3000:00:0000:00:5000:42:49
34NOWICKA Anna 2039KRAKÓWK3000:00:0000:01:2800:43:10
35WALKOWICZ Iwona 2041KIELCEK3000:00:0000:01:4400:48:40
36KOWALCZYK Piotr 2043G.O.A.T. Team MichałowiceZABORZEM4000:00:0000:00:5800:43:20
37ŁUSZCZYC Krzysztof 2053RZESZÓWM3000:00:0000:01:2800:42:54
38NOWAK Tomasz 2050Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4000:47:25
39SKRUTEK Adam 2048WIEDENM3000:00:0000:03:4500:49:47
40KOZUBAŁA Paweł 2049ŻÓŁW ULTRAS TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1000:47:32
41CZEPIGA Dariusz 2052GŁOJSCEM2000:00:0000:00:5200:39:04
42NOWAK Wioletta 2051Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:2700:42:39
43SUDACKI Sebastian 2045OSP CZUDECCZUDECM2000:00:0000:00:5000:28:23
44TOKARZ Waldemar 2047PASZCZYNAM3000:00:0000:01:4800:44:26
45DYLĄG Marlena 2044G.O.A.T. Team MichałowiceWIĘCŁAWICE STAREK2000:00:0000:00:5200:42:47
46SZPREJDA Paulina 2054MSMtechnic.comPOZNAŃK3000:00:0000:03:3000:52:49
47JANKOWSKI Michał 2065TRAWNIKIM4000:00:0000:00:5400:36:53
48BAJER Daniel 2066LUBLINM3000:00:0000:02:5600:52:18
49GRUSZECKA Anna 2067RYBARZOWICEK4000:00:0000:00:5100:45:06
50SNOPKOWSKI Krystian 2068KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:3601:00:18
51ROSIAK Kamila 2069WILGAK3000:00:0000:03:3100:50:22
52SZOSTAK Dorota 2071PrusieLUBLINK4000:00:0000:02:2000:54:14
53KĘDRA Agnieszka 2072RZESZÓWK2000:00:0000:01:5100:59:20
54WOJTOWICZ Elżbieta 2073KRAKÓWK4000:00:0000:00:5100:53:37
55CZUBA Jadwiga 2061LIGOTA ZAMECKAK3000:00:0000:01:0900:57:14
56MĄDRO Mateusz 2059DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:00:0000:02:0900:47:25
57ROMANOWSKI Łukasz 2063Husaria Race TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:0200:35:01
58TOMASZEWSKI Robert 2062braciaTJAKUBOWICE KONIŃSKIEM4000:00:0000:02:4400:52:03
59BURZ Jowita 2084RZESZÓWK4000:00:0000:03:5301:02:42
60SULEWSKA Kasia 2085Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4000:00:0000:03:1400:58:32
61ZAWADZKI Marcin 2076Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:00:5200:31:05
62SUCHOWIECKA Sabina 2077POLAŃCZYKK2000:00:0000:00:5200:41:34
63SKOP Paweł 2081wkurw_teamPRZECŁAWM3000:00:0000:03:3000:54:02
64BODZIOCH Grzegorz 2078Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0400:35:21
65CHRAPEK Joanna 2079TORUŃK2000:00:0000:02:1801:04:10
66CZAPLA Andrzej 2080CHEŁMM6000:00:0000:03:3301:00:36
67SIEJKOWSKI Krzysztof 2082WARSZAWAM3000:00:0000:01:3300:40:45
68PARADOWSKI Paweł 2083RZESZÓWM5000:00:0000:03:5101:02:40
69RAWSKA Anna 2074RADYMNOK2000:00:0000:02:2700:45:28
70JANKOWSKI Marcin 2094BUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:57:34
71HADAM Ewa 2095Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:03:2800:54:29
72ARTYM Magdalena 2100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK4000:00:0000:03:1300:48:27
73FEDAK Bohdan 2093ZAGÓRZM4000:00:0000:02:3800:43:23
74ZIMEK Dominika 2090PaniRZESZÓWK3000:00:0000:03:2000:54:27
75MARZEC Marek 2091KRAKÓWM4000:00:0000:01:2900:44:16
76MILLER Tomasz 2097Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:00:4200:42:00
77STRZĘPEK Jagoda 2098RZESZÓWK2000:00:0000:03:1900:55:52
78KAMYCKI Wiktor 2099RZESZÓWM2000:00:0000:03:1900:49:36
79GAWRON Gabriela 2103Rooks TeamNOWY BOREKK3000:00:0000:00:5801:04:44
80KAJMOWICZ Kasia 2104KOSZYCE WIELKIEK3000:00:0000:03:3200:54:32
81MAZUREK Katarzyna 2102LUBLINK4000:00:0000:02:4800:45:49
82WROTKOWSKA Barbara 2105WARSZAWAK3000:00:0000:02:4601:03:45
83SIKORA Artur 2106MAJDAN KRÓLEWSKIM2000:00:0000:02:4200:41:21
84OPALSKI Wojciech 2107WARSZAWAM4000:00:0000:02:4900:44:27
85ROJ Magdalena 2120Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:2400:59:55
86ROJ Dawid 2121Run SłobodanKRAKÓWM3000:00:0000:03:2500:47:37
87SŁOBODA Krzysztof 2122RUN SLOBODAUSTRZYKI DOLNEM6000:00:0000:03:2401:00:21
88BRZEZIŃSKI Sergiusz 2123Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4000:00:0000:02:4700:44:20
89PABIAN Arkadiusz 2129SZCZECINEKM3000:00:0000:45:04
90ADAMCZAK Wiesław 2130Biegaj bez końcaMIELECM5000:00:0000:02:3200:54:33
91SKORUPKA Anna 2131NOWE IGANIEK3000:00:0000:58:34
92ŻAK Izabela 2132MAĆKOWICEK2000:00:0000:03:2100:50:48
93JANKOWSKI Konrad 2133POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:1200:38:28
94STASIAK Włodzimierz 2117Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:03:2800:47:33
95BERA Adam 2118PanRZESZÓWM5000:00:0000:01:1900:42:08
96KOGUT Leszek 2119GROCHOWCEM4000:00:0000:02:2500:44:30
97BRZEZIŃSKA Agnieszka 2124Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK4000:00:0000:02:4700:44:21
98WIERCHOŁA Joanna 2125LUBLINK6000:00:0000:03:0500:50:56
99KUROPATWA Kazimierz 2126SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:0200:47:29
100KALINOWSKA Lucyna 2127PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:4500:53:42
101KONARSKA Karolina 2128Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:2501:00:21
102WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 2139Rock&RunWARSZAWAK3000:00:0000:01:4700:51:21
103BOZA Beata 2141Greif Team WładysławowoGDYNIAK4000:00:0000:02:5000:45:30
104CZERSKI Krzysztof 2142Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOM4000:00:0000:02:5000:50:46
105ŁAGOŻNY Katarzyna 2143SANOKK2000:00:0000:01:2500:39:29
106KALBARCZYK Adriana 2144adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:00:3100:33:06
107SOBOCIŃSKI Szymon 2146Run SłobodanRACIBÓRZM3000:00:0000:03:2600:50:37
108SĄCZAWA Ewa 2140BBL JAROSŁAWMUNINAK4000:00:0000:02:1301:00:17
109HALUCH Łukasz 2134NIECHOBRZM3000:00:0000:01:4700:44:23
110MIKSZA Karol 2135CROSSFITTERCHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:0400:48:57
111MIKSZA Aneta 2136CHEŁMK4000:00:0000:03:0601:06:12
112BURTAN Marcin 2137termoaktywnie.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:4700:41:23
113SKOREK-MASZOTA Weronika 2155GDYNIAK4000:00:0000:02:0700:56:09
114RADYK Joanna 2156Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:03:1300:59:22
115MATŁOSZ Jolanta 2157STRZYŻÓWK3000:00:0000:00:4700:38:56
116SOBOCIŃSKA Dominika 2147Run SłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:03:2600:53:39
117MARAS Ladislav 2148MARAS teamPRESOVM5000:00:0000:02:5100:45:10
118DRAZEK Aleksandra 2164RZESZÓWK2000:00:0000:01:1300:55:02
119ZAJĄC Ireneusz 2165BieczBIECZM6000:00:0000:03:1300:53:05
120WĘGIEL Marcin 2002Polwax Racing TeamJASŁOM3000:00:0000:00:2500:29:21
121KANIA Monika 2166Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:5500:56:41
122FURDYNA Maria 2167WARSZAWAK3000:00:0000:03:3700:58:55
123GRODON Magdalena 2171Trenuj z namiWROCLAWK4000:00:0000:02:1900:56:31
124SIONKOWSKA Joanna 2169Crossfitter ChełmCHEŁMK4000:00:0000:58:36
125DOMIN Wiesław 2168ZAGÓRZEM5000:00:0000:00:5300:37:52
126NOWAK Karolina 2158NOWY TOMYŚLK3000:00:0000:01:2300:56:11
127PASZKIEWICZ Ola 2159SIERADZK2000:00:0000:02:1801:04:12
128GARWACKA Beata 2160NIEPORĘTK5000:00:0000:03:1200:52:51
129PTASZYŃSKA Milena 2162KOSMOLÓW TEAMOLKUSZK3000:00:0000:02:2300:55:03
130MANIAK Justyna 2163JASŁOK3000:00:0000:01:2300:41:42
131SALUGA Bartlomiej 2172SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1900:56:32
132LORENS Magdalena 2173G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:00:3200:32:12
133KOWALCZYK Agnieszka 2185adidas Runners WarsawLESZNOK3000:00:0000:00:3100:31:30
134DVORŠČAK Milan 2186maras teamPREŠOVM5000:00:0000:02:4800:47:28
135WAŁACHOWSKA Urszula 2176Solina TeamNOWOSIÓŁKIK3000:00:0000:00:5900:41:19
136HADUCH Jerzy 2177Sanok i OkolicePISAROWCEM6000:00:0000:02:0300:39:30
137POLAK Luiza 2178RYKIK4000:00:0000:01:2301:00:42
138BIEDROŃ Artur 2180WARSZAWAM4000:00:0000:03:1700:46:51
139EPA Karolina 2001PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4200:34:48
140ROMEJKO Michał 2179OLSZTYNM4000:00:0000:00:5600:37:32
141JURYŚ Sławomir 2182Audytor EnergetycznyKROSNOM4000:00:0000:02:5500:44:58
142PODOLAK Zbigniew 2183PRZEMYŚLM5000:00:0000:00:5300:39:38
143ŚWIERC Iwona 2184KLUCZBORKK4000:00:0000:01:1100:45:54
144WILK Izabela 2174SEKCJA PIASKIPIASKIK4000:00:0000:02:1801:04:13
145TOMASZEWSKI Mikołaj 2175ŚLESINM3000:00:0000:03:4400:55:18
146WOŹNIAK Lidia 2195PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK5000:00:0000:01:0500:46:49
147STACHNIUK Artur 2196crossfitterCHEŁMM3000:00:0000:03:3800:58:22
148LENAR Wojciech 2197Klub Sportowy PRESTIGERZESZOWM3000:00:0000:03:3100:53:55
149SPORNIAK Krzysztof 2199TARGOWISKAM3000:00:0000:02:1400:42:56
150WAJCOWICZ Małgorzata 2200Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:2200:51:27
151SAWULSKI Bartosz 2201WARSZAWAM3000:00:0000:00:4200:39:23
152GŁUCHOWSKA Joanna 2187RYKIWARSZAWAK4000:00:0000:01:1800:49:32
153GŁUCHOWSKI Wojciech 2188RYKIWARSZAWAM4000:00:0000:01:2300:52:30
154JAKUBKOVIČ Dominik 2189MARAS teamĽUBOTÍNM2000:00:0000:00:3000:28:24
155GAŁUSZEK Olga 2190POZNAŃK5000:00:0000:01:4101:01:05
156GNIECIAK Monika 2191MMTEAMPUŁAWYK3000:00:0000:01:1500:45:56
157JANKOWSKA Natalia 2192POLAŃCZYKK3000:00:0000:01:1100:49:55
158BEDNARCZUK Joanna 2193POLSKA ELBLĄGK4000:00:0000:02:0500:53:40
159GRABOWSKA Paulina 2194KRAKÓWK2000:00:0000:03:3600:56:20
160ŠIMKO Radoslav 2207MARAS teamPREŠOVM3000:00:0000:02:5800:59:09
161POPIELA - KAWA Sylwia 2210KRYSTEK TEAMRYGLICEK3000:00:0000:03:1500:55:07
162WYBRANIEC Wojciech 2211Ofiary Jedzienia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:03:1500:55:08
163NYGA Julia 2212OTK RzeźnikGLIWICEK2000:00:0000:01:0200:38:23
164MARSZAŁEK Patryk 2213CWKS RESOVIA RZESZÓWRZESZÓWM2000:00:0000:00:2400:24:12
165KOŁODZIEJCZYK Łukasz 2214Rzeźnik/UKS KometaGLIWICEM2000:00:0000:01:2000:31:17
166POGODA Kinga 2215OTK RzeźnikGLIWICEK2000:00:0000:01:0100:37:30
167POLEWKA Tomasz 2216Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:39:09
168BOMBA Dawid 2202RZESZÓWM2000:00:0000:02:4200:52:02
169BRYK Gniewomir 2203CISNAM2000:00:0000:02:1000:40:12
170BĄCZYŃSKI Przemysław 2206BŁASZKIM3000:00:0000:02:1800:48:08
171SZYBIAK Maciej 2204KRZYWCZAM2000:00:0000:01:4900:40:33
172DOMAGAŁA Andrzej 2235RZESZOWM3000:00:0000:01:5200:47:11
173GIRAŠEK Peter 2220MARAS teamVELKY SARISM2000:00:0000:02:5500:42:57
174PŁESZKA Marek 2221Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:00:3800:35:16
175LODWICH Marek 2238CHEŁMM4000:00:0000:03:0601:06:11
176MAZURKIEWICZ Angelika 2230WARSZAWAK2000:00:0000:02:0600:51:44
177BARADZIEJ Barbara 2245TYCHYK3000:00:0000:01:1400:51:02
178BORCZ Marcin 2246MIKOLICEM3000:00:0000:03:3700:55:23
179KOŁODZIEJCZYK Joanna 2239PRAGAK3000:00:0000:02:0700:52:47
180KNET Marcin 2247PRZECŁAWM3000:00:0000:03:3000:54:31
181FURS Teodor 2222Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:00:5500:37:16
182NAZIMEK Mariusz 2237NOWY SĄCZM4000:00:0000:01:3500:57:41
183ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 2234PRZEDMIEŚCIE CZYDECKIEK4000:00:0000:03:1000:55:36
184KOPYCIŃSKI Miłosz 2244GODOWAM3000:00:0000:02:4100:52:01
185ŻACZKIEWICZ Izabela 2228SKIERNIEWICEK5000:00:0000:02:3000:43:44
186KRYCZOWSKI Zbigniew 2240LUBACZÓWM4000:00:0000:02:4600:53:20
187POKRYWKA Stefan 2232CISNAM6000:00:0000:01:3700:45:58
188STANKIEWICZ Ewa 2224KONSTANCIN-JEZIORNAK3000:00:0000:03:0100:58:20
189POLEWKA Aleksandra 2217Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:01:0100:38:22
190LAZAROWICZ Piotr 2227KROSNOM3000:00:0000:03:4201:01:34
191TOKARSKA Bożena 2225KRAKÓWK4000:00:0000:02:1900:51:01
192NAZIMEK Małgorzata 2236NOWY SĄCZK2000:00:0000:01:3300:54:11
193MĄDRO Anna 2231SKRZYSZÓWK3000:00:0000:02:0800:47:26
194KITOWSKI Bartosz 2223GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:1800:45:47
195WRÓBEL Bartłomiej 2241CISNAM4000:00:0000:00:4800:38:25
196ZIELONKA Michał 2218Resovia RzeszówCISNAM2000:00:0000:00:4300:35:19
197STEC Andrzej 2219Szlachetna PaczkaWAŁCZM5000:00:0000:01:2400:45:21
198NOWAK Marcin 2233STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:2700:28:34
199ŻACZKIEWICZ Jacek 2229SKIERNIEWICEM5000:00:0000:02:2900:41:16
200KOZAK Mark 2242CHICAGOM3000:00:0000:00:4900:35:27
201WETHACZ Mariusz 2243CISNAM3000:00:0000:00:4500:32:43
202KIEŁB Jakub 10561998RZESZÓWM3000:00:0000:03:3000:54:16
203SZKLANA Anita 1060WIEPRZECK2000:00:0000:00:4500:36:24
204BATORA Marcin 1331SRTG DębicaDĘBICAM3000:00:0000:03:0300:54:56
205HERNAS Aneta 1391LUBLINK3000:00:0000:03:1001:07:09
206SZEWCZYK Jan Adam 198JODLOWKA TUCHOWSKAM3000:00:0000:03:3901:04:14
207MROCZEK Bartłomiej 2055BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:4700:41:24
208MAZUR Mariola 2057DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3000:00:0000:01:2600:42:40
209SUŁKOWSKA Joanna 2058JAROSŁAWK4000:00:0000:02:4900:51:56
210SŁOWIK Ilona 2108Bieganie SzydercówTARNÓWK3000:00:0000:03:3200:52:21
211KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2110UltramękiTARNÓWM4000:00:0000:03:3300:51:49
212ŻELAZNY Agnieszka 2111Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:0000:38:54
213KŁODZIŃSKA Barbara 21121971TARNÓWK4000:00:0000:03:3300:50:41
214WITKO Jerzy 2113brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:2500:49:06
215MROCZKA Agnieszka 2114BBL JarosławJAROSŁAWK4000:00:0000:02:1301:00:16
216JONKISZ Ewelina 2115ZABRZEGK3000:00:0000:01:3900:41:33
217PACHOLIK Katarzyna 2116KOLONIA USTROŃSKAK3000:00:0000:03:4500:55:18
Niesklasyfikowani
JERZAK Krzysztof 2070KRAKÓWM30DNF00:05:12 DNF DNF
Znaleziono 218 wynik(ów)