V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1MARSZAŁEK Patryk 2213CWKS RESOVIA RZESZÓWRZESZÓWM2000:00:0000:00:24
2WĘGIEL Marcin 2002Polwax Racing TeamJASŁOM3000:00:0000:00:25
3NOWAK Marcin 2233STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:27
4JAKUBKOVIČ Dominik 2189MARAS teamĽUBOTÍNM2000:00:0000:00:30
5KALBARCZYK Adriana 2144adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:00:31
6KOWALCZYK Agnieszka 2185adidas Runners WarsawLESZNOK3000:00:0000:00:31
7LORENS Magdalena 2173G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:00:32
8WILCZAK Janusz 2005PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:36
9PŁESZKA Marek 2221Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:00:38
10MILLER Tomasz 2097Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:00:42
11EPA Karolina 2001PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:42
12SAWULSKI Bartosz 2201WARSZAWAM3000:00:0000:00:42
13ZIELONKA Michał 2218Resovia RzeszówCISNAM2000:00:0000:00:43
14WETHACZ Mariusz 2243CISNAM3000:00:0000:00:45
15SZKLANA Anita 1060WIEPRZECK2000:00:0000:00:45
16MATŁOSZ Jolanta 2157STRZYŻÓWK3000:00:0000:00:47
17WRÓBEL Bartłomiej 2241CISNAM4000:00:0000:00:48
18KOZAK Mark 2242CHICAGOM3000:00:0000:00:49
19GOLIS Magdalena 2038RYKIK3000:00:0000:00:50
20SUDACKI Sebastian 2045OSP CZUDECCZUDECM2000:00:0000:00:50
21LORENC Wiktor 2026RYMANÓWM4000:00:0000:00:51
22GRUSZECKA Anna 2067RYBARZOWICEK4000:00:0000:00:51
23WOJTOWICZ Elżbieta 2073KRAKÓWK4000:00:0000:00:51
24CZEPIGA Dariusz 2052GŁOJSCEM2000:00:0000:00:52
25DYLĄG Marlena 2044G.O.A.T. Team MichałowiceWIĘCŁAWICE STAREK2000:00:0000:00:52
26ZAWADZKI Marcin 2076Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:00:52
27SUCHOWIECKA Sabina 2077POLAŃCZYKK2000:00:0000:00:52
28SZNAJDER Joanna 2009G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:00:53
29SZNAJDER Rafał 2226G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4000:00:0000:00:53
30DOMIN Wiesław 2168ZAGÓRZEM5000:00:0000:00:53
31PODOLAK Zbigniew 2183PRZEMYŚLM5000:00:0000:00:53
32GĄSZCZYK Grzegorz 2017Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:54
33JANKOWSKI Michał 2065TRAWNIKIM4000:00:0000:00:54
34KANIA Monika 2166Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:55
35FURS Teodor 2222Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:00:55
36SZCZEPANEK Ewelina 2031Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:56
37ROMEJKO Michał 2179OLSZTYNM4000:00:0000:00:56
38KOWALCZYK Piotr 2043G.O.A.T. Team MichałowiceZABORZEM4000:00:0000:00:58
39GAWRON Gabriela 2103Rooks TeamNOWY BOREKK3000:00:0000:00:58
40WAŁACHOWSKA Urszula 2176Solina TeamNOWOSIÓŁKIK3000:00:0000:00:59
41ŻELAZNY Agnieszka 2111Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:00
42POGODA Kinga 2215OTK RzeźnikGLIWICEK2000:00:0000:01:01
43POLEWKA Aleksandra 2217Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:01:01
44ROMANOWSKI Łukasz 2063Husaria Race TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:02
45KUROPATWA Kazimierz 2126SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:02
46NYGA Julia 2212OTK RzeźnikGLIWICEK2000:00:0000:01:02
47BODZIOCH Grzegorz 2078Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:04
48WOŹNIAK Lidia 2195PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK5000:00:0000:01:05
49CZUBA Jadwiga 2061LIGOTA ZAMECKAK3000:00:0000:01:09
50ŚWIERC Iwona 2184KLUCZBORKK4000:00:0000:01:11
51JANKOWSKA Natalia 2192POLAŃCZYKK3000:00:0000:01:11
52JANKOWSKI Konrad 2133POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:12
53DRAZEK Aleksandra 2164RZESZÓWK2000:00:0000:01:13
54BARADZIEJ Barbara 2245TYCHYK3000:00:0000:01:14
55GNIECIAK Monika 2191MMTEAMPUŁAWYK3000:00:0000:01:15
56GRABOWSKA Anna 20101968DĘBICAK5000:00:0000:01:18
57GŁUCHOWSKA Joanna 2187RYKIWARSZAWAK4000:00:0000:01:18
58KITOWSKI Bartosz 2223GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:18
59BERA Adam 2118PanRZESZÓWM5000:00:0000:01:19
60KOŁODZIEJCZYK Łukasz 2214Rzeźnik/UKS KometaGLIWICEM2000:00:0000:01:20
61NOWAK Karolina 2158NOWY TOMYŚLK3000:00:0000:01:23
62MANIAK Justyna 2163JASŁOK3000:00:0000:01:23
63POLAK Luiza 2178RYKIK4000:00:0000:01:23
64GŁUCHOWSKI Wojciech 2188RYKIWARSZAWAM4000:00:0000:01:23
65TOMASZEWSKI Mikołaj 2024NOWYTOMYŚLM4000:00:0000:01:24
66HACZ Paweł 2042KROSNOM3000:00:0000:01:24
67STEC Andrzej 2219Szlachetna PaczkaWAŁCZM5000:00:0000:01:24
68ŁAGOŻNY Katarzyna 2143SANOKK2000:00:0000:01:25
69MAZUR Mariola 2057DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3000:00:0000:01:26
70NOWAK Wioletta 2051Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:27
71NOWICKA Anna 2039KRAKÓWK3000:00:0000:01:28
72ŁUSZCZYC Krzysztof 2053RZESZÓWM3000:00:0000:01:28
73MARZEC Marek 2091KRAKÓWM4000:00:0000:01:29
74JUREWICZ Aneta 2037KSAWERÓWK3000:00:0000:01:32
75SIEJKOWSKI Krzysztof 2082WARSZAWAM3000:00:0000:01:33
76NAZIMEK Małgorzata 2236NOWY SĄCZK2000:00:0000:01:33
77NAZIMEK Mariusz 2237NOWY SĄCZM4000:00:0000:01:35
78SNOPKOWSKI Krystian 2068KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:36
79POKRYWKA Stefan 2232CISNAM6000:00:0000:01:37
80JONKISZ Ewelina 2115ZABRZEGK3000:00:0000:01:39
81NOWAK Tomasz 2050Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:40
82GAŁUSZEK Olga 2190POZNAŃK5000:00:0000:01:41
83KUSTRA Marek 2030PUŁAWYM3000:00:0000:01:42
84SZABAT Katarzyna 2029PUŁAWYK2000:00:0000:01:43
85WALKOWICZ Iwona 2041KIELCEK3000:00:0000:01:44
86KALINOWSKA Lucyna 2127PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:45
87WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 2139Rock&RunWARSZAWAK3000:00:0000:01:47
88HALUCH Łukasz 2134NIECHOBRZM3000:00:0000:01:47
89BURTAN Marcin 2137termoaktywnie.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:47
90MROCZEK Bartłomiej 2055BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:47
91PANEK Piotr 2033DZIKI MUSTANGBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:48
92TOKARZ Waldemar 2047PASZCZYNAM3000:00:0000:01:48
93SZYBIAK Maciej 2204KRZYWCZAM2000:00:0000:01:49
94KĘDRA Agnieszka 2072RZESZÓWK2000:00:0000:01:51
95DOMAGAŁA Andrzej 2235RZESZOWM3000:00:0000:01:52
96SZYMAŁA Monika 2032KLUCZBORKK2000:00:0000:01:58
97WACHNIK Agnieszka 2021Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:01
98HADUCH Jerzy 2177Sanok i OkolicePISAROWCEM6000:00:0000:02:03
99BEDNARCZUK Joanna 2193POLSKA ELBLĄGK4000:00:0000:02:05
100MAZURKIEWICZ Angelika 2230WARSZAWAK2000:00:0000:02:06
101SKOREK-MASZOTA Weronika 2155GDYNIAK4000:00:0000:02:07
102KOŁODZIEJCZYK Joanna 2239PRAGAK3000:00:0000:02:07
103MĄDRO Anna 2231SKRZYSZÓWK3000:00:0000:02:08
104BALICKI Jacek 2025Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:09
105MĄDRO Mateusz 2059DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:00:0000:02:09
106BRYK Gniewomir 2203CISNAM2000:00:0000:02:10
107SĄCZAWA Ewa 2140BBL JAROSŁAWMUNINAK4000:00:0000:02:13
108MROCZKA Agnieszka 2114BBL JarosławJAROSŁAWK4000:00:0000:02:13
109JANKOWSKI Marcin 2094BUKOWSKOM3000:00:0000:02:14
110SPORNIAK Krzysztof 2199TARGOWISKAM3000:00:0000:02:14
111CHRAPEK Joanna 2079TORUŃK2000:00:0000:02:18
112PASZKIEWICZ Ola 2159SIERADZK2000:00:0000:02:18
113WILK Izabela 2174SEKCJA PIASKIPIASKIK4000:00:0000:02:18
114BĄCZYŃSKI Przemysław 2206BŁASZKIM3000:00:0000:02:18
115GRODON Magdalena 2171Trenuj z namiWROCLAWK4000:00:0000:02:19
116SALUGA Bartlomiej 2172SOSNOWIECM4000:00:0000:02:19
117TOKARSKA Bożena 2225KRAKÓWK4000:00:0000:02:19
118SZOSTAK Dorota 2071PrusieLUBLINK4000:00:0000:02:20
119WAJCOWICZ Małgorzata 2200Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:22
120PTASZYŃSKA Milena 2162KOSMOLÓW TEAMOLKUSZK3000:00:0000:02:23
121KOGUT Leszek 2119GROCHOWCEM4000:00:0000:02:25
122WITKO Jerzy 2113brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:25
123RAWSKA Anna 2074RADYMNOK2000:00:0000:02:27
124ŻACZKIEWICZ Jacek 2229SKIERNIEWICEM5000:00:0000:02:29
125ŻACZKIEWICZ Izabela 2228SKIERNIEWICEK5000:00:0000:02:30
126ADAMCZAK Wiesław 2130Biegaj bez końcaMIELECM5000:00:0000:02:32
127FEDAK Bohdan 2093ZAGÓRZM4000:00:0000:02:38
128KOPYCIŃSKI Miłosz 2244GODOWAM3000:00:0000:02:41
129SIKORA Artur 2106MAJDAN KRÓLEWSKIM2000:00:0000:02:42
130BOMBA Dawid 2202RZESZÓWM2000:00:0000:02:42
131TOMASZEWSKI Wojtek 2014BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:43
132TOMASZEWSKI Piotr 2015braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:44
133TOMASZEWSKI Robert 2062braciaTJAKUBOWICE KONIŃSKIEM4000:00:0000:02:44
134STARZECKA Joanna 2023JAROSLAWK4000:00:0000:02:46
135WROTKOWSKA Barbara 2105WARSZAWAK3000:00:0000:02:46
136KRYCZOWSKI Zbigniew 2240LUBACZÓWM4000:00:0000:02:46
137GUMNY Grzegorz 2028POZNAŃM4000:00:0000:02:47
138ROMANOWICZ Michał 2034POZNANM2000:00:0000:02:47
139BRZEZIŃSKI Sergiusz 2123Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4000:00:0000:02:47
140BRZEZIŃSKA Agnieszka 2124Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK4000:00:0000:02:47
141MAZUREK Katarzyna 2102LUBLINK4000:00:0000:02:48
142DVORŠČAK Milan 2186maras teamPREŠOVM5000:00:0000:02:48
143OPALSKI Wojciech 2107WARSZAWAM4000:00:0000:02:49
144SUŁKOWSKA Joanna 2058JAROSŁAWK4000:00:0000:02:49
145BOZA Beata 2141Greif Team WładysławowoGDYNIAK4000:00:0000:02:50
146CZERSKI Krzysztof 2142Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOM4000:00:0000:02:50
147MARAS Ladislav 2148MARAS teamPRESOVM5000:00:0000:02:51
148JURYŚ Sławomir 2182Audytor EnergetycznyKROSNOM4000:00:0000:02:55
149GIRAŠEK Peter 2220MARAS teamVELKY SARISM2000:00:0000:02:55
150BAJER Daniel 2066LUBLINM3000:00:0000:02:56
151ŠIMKO Radoslav 2207MARAS teamPREŠOVM3000:00:0000:02:58
152STANKIEWICZ Ewa 2224KONSTANCIN-JEZIORNAK3000:00:0000:03:01
153BATORA Marcin 1331SRTG DębicaDĘBICAM3000:00:0000:03:03
154MIKSZA Karol 2135CROSSFITTERCHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:04
155WIERCHOŁA Joanna 2125LUBLINK6000:00:0000:03:05
156MIKSZA Aneta 2136CHEŁMK4000:00:0000:03:06
157LODWICH Marek 2238CHEŁMM4000:00:0000:03:06
158HUDZIK Robert 2003#AdamCzerwińskiTeamGROJECM4000:00:0000:03:10
159HUDZIK Dominika 2004GROJECK4000:00:0000:03:10
160KOZUBAŁA Paweł 2049ŻÓŁW ULTRAS TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:10
161ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 2234PRZEDMIEŚCIE CZYDECKIEK4000:00:0000:03:10
162HERNAS Aneta 1391LUBLINK3000:00:0000:03:10
163PĘKALSKA Anna 2022NIEPORĘTK4000:00:0000:03:11
164GARWACKA Beata 2160NIEPORĘTK5000:00:0000:03:12
165ARTYM Magdalena 2100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK4000:00:0000:03:13
166RADYK Joanna 2156Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:03:13
167ZAJĄC Ireneusz 2165BieczBIECZM6000:00:0000:03:13
168SULEWSKA Kasia 2085Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4000:00:0000:03:14
169POPIELA - KAWA Sylwia 2210KRYSTEK TEAMRYGLICEK3000:00:0000:03:15
170WYBRANIEC Wojciech 2211Ofiary Jedzienia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:03:15
171BIEDROŃ Artur 2180WARSZAWAM4000:00:0000:03:17
172STRZĘPEK Jagoda 2098RZESZÓWK2000:00:0000:03:19
173KAMYCKI Wiktor 2099RZESZÓWM2000:00:0000:03:19
174ZIMEK Dominika 2090PaniRZESZÓWK3000:00:0000:03:20
175ŻAK Izabela 2132MAĆKOWICEK2000:00:0000:03:21
176ROJ Magdalena 2120Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:24
177SŁOBODA Krzysztof 2122RUN SLOBODAUSTRZYKI DOLNEM6000:00:0000:03:24
178DADAŚ Elżbieta 2007Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:25
179ROJ Dawid 2121Run SłobodanKRAKÓWM3000:00:0000:03:25
180KONARSKA Karolina 2128Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:25
181SOBOCIŃSKI Szymon 2146Run SłobodanRACIBÓRZM3000:00:0000:03:26
182SOBOCIŃSKA Dominika 2147Run SłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:03:26
183FRĄC Elżbieta 2013Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:27
184HADAM Ewa 2095Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:03:28
185STASIAK Włodzimierz 2117Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:03:28
186SZPREJDA Paulina 2054MSMtechnic.comPOZNAŃK3000:00:0000:03:30
187SKOP Paweł 2081wkurw_teamPRZECŁAWM3000:00:0000:03:30
188KNET Marcin 2247PRZECŁAWM3000:00:0000:03:30
189KIEŁB Jakub 10561998RZESZÓWM3000:00:0000:03:30
190ROSIAK Kamila 2069WILGAK3000:00:0000:03:31
191LENAR Wojciech 2197Klub Sportowy PRESTIGERZESZOWM3000:00:0000:03:31
192KAJMOWICZ Kasia 2104KOSZYCE WIELKIEK3000:00:0000:03:32
193SŁOWIK Ilona 2108Bieganie SzydercówTARNÓWK3000:00:0000:03:32
194CZAPLA Andrzej 2080CHEŁMM6000:00:0000:03:33
195KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2110UltramękiTARNÓWM4000:00:0000:03:33
196KŁODZIŃSKA Barbara 21121971TARNÓWK4000:00:0000:03:33
197GRABOWSKA Paulina 2194KRAKÓWK2000:00:0000:03:36
198CZAJA Wacław 2020PRZEMYŚLM4000:00:0000:03:37
199BOCEK Sławomir 2027BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:03:37
200FURDYNA Maria 2167WARSZAWAK3000:00:0000:03:37
201BORCZ Marcin 2246MIKOLICEM3000:00:0000:03:37
202STACHNIUK Artur 2196crossfitterCHEŁMM3000:00:0000:03:38
203WYZINA Andrzej 2035WROCŁAWM3000:00:0000:03:39
204DOŁOWY Łukasz 2036WROCŁAWM3000:00:0000:03:39
205SZEWCZYK Jan Adam 198JODLOWKA TUCHOWSKAM3000:00:0000:03:39
206ADAMSKA Jola 2018Night Runners GliwiceGLIWICEK5000:00:0000:03:40
207LAZAROWICZ Piotr 2227KROSNOM3000:00:0000:03:42
208TOMASZEWSKI Mikołaj 2175ŚLESINM3000:00:0000:03:44
209SKRUTEK Adam 2048WIEDENM3000:00:0000:03:45
210PACHOLIK Katarzyna 2116KOLONIA USTROŃSKAK3000:00:0000:03:45
211SKRUTEK Jan 2008GOPR Bieszczady st.poza służb.WROCŁAWM6000:00:0000:03:46
212PARADOWSKI Paweł 2083RZESZÓWM5000:00:0000:03:51
213BURZ Jowita 2084RZESZÓWK4000:00:0000:03:53
Niesklasyfikowani
JERZAK Krzysztof 2070KRAKÓWM30DNF00:05:12 DNF
215PABIAN Arkadiusz 2129SZCZECINEKM3000:00:00
216SKORUPKA Anna 2131NOWE IGANIEK3000:00:00
217SIONKOWSKA Joanna 2169Crossfitter ChełmCHEŁMK4000:00:00
218POLEWKA Tomasz 2216Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM4000:00:00
Znaleziono 218 wynik(ów)