V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOWALCZYK Agnieszka 2185adidas Runners WarsawLESZNOK301K 100:00:0000:00:3100:31:3000:50:05.9000:50:05.90 5:0012,0
2EPA Karolina 2001PZU Sport TeamWARSZAWAK302K 400:00:0000:00:4200:34:4800:55:31.9000:55:31.90+00:05:265:3310,8
3MATŁOSZ Jolanta 2157STRZYŻÓWK303K 900:00:0000:00:4700:38:5601:01:35.8001:01:35.80+00:11:296:099,7
4JONKISZ Ewelina 2115ZABRZEGK304K 1200:00:0000:01:3900:41:3301:05:05.7501:05:05.75+00:14:596:309,2
5WAŁACHOWSKA Urszula 2176Solina TeamNOWOSIÓŁKIK305K 1400:00:0000:00:5900:41:1901:06:09.6001:06:09.60+00:16:036:369,1
6SZNAJDER Joanna 2009G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK306K 1500:00:0000:00:5300:41:5001:06:16.1001:06:16.10+00:16:106:379,1
7MANIAK Justyna 2163JASŁOK307K 1600:00:0000:01:2300:41:4201:06:20.5001:06:20.50+00:16:146:389,0
8NOWICKA Anna 2039KRAKÓWK308K 1700:00:0000:01:2800:43:1001:07:17.6001:07:17.60+00:17:116:438,9
9MAZUR Mariola 2057DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK309K 1800:00:0000:01:2600:42:4001:07:59.9501:07:59.95+00:17:546:478,8
10GOLIS Magdalena 2038RYKIK3010K 2000:00:0000:00:5000:42:4901:08:51.4501:08:51.45+00:18:456:538,7
11NOWAK Wioletta 2051Dzikie MustangiDĘBICAK3011K 2400:00:0000:01:2700:42:3900:01:3001:09:30.0001:09:30.00+00:19:246:488,8
12GNIECIAK Monika 2191MMTEAMPUŁAWYK3012K 2900:00:0000:01:1500:45:5601:13:35.6501:13:35.65+00:23:297:218,2
13MĄDRO Anna 2231SKRZYSZÓWK3013K 3200:00:0000:02:0800:47:2601:15:14.0501:15:14.05+00:25:087:318,0
14WALKOWICZ Iwona 2041KIELCEK3014K 3700:00:0000:01:4400:48:4001:19:54.9501:19:54.95+00:29:497:597,5
15ROSIAK Kamila 2069WILGAK3015K 4000:00:0000:03:3100:50:2201:20:27.0001:20:27.00+00:30:218:027,5
16WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 2139Rock&RunWARSZAWAK3016K 4300:00:0000:01:4700:51:2101:21:49.6001:21:49.60+00:31:438:107,3
17JANKOWSKA Natalia 2192POLAŃCZYKK3017K 4400:00:0000:01:1100:49:5501:21:54.1001:21:54.10+00:31:488:117,3
18SŁOWIK Ilona 2108Bieganie SzydercówTARNÓWK3018K 4500:00:0000:03:3200:52:2101:21:54.8001:21:54.80+00:31:488:117,3
19KOŁODZIEJCZYK Joanna 2239PRAGAK3019K 4800:00:0000:02:0700:52:4701:22:02.3501:22:02.35+00:31:568:127,3
20SOBOCIŃSKA Dominika 2147Run SłobodanUSTRZYKI DOLNEK3020K 5000:00:0000:03:2600:53:3901:23:12.9001:23:12.90+00:33:078:197,2
21BARADZIEJ Barbara 2245TYCHYK3021K 5100:00:0000:01:1400:51:0201:24:01.2001:24:01.20+00:33:558:247,1
22ZIMEK Dominika 2090PaniRZESZÓWK3022K 5400:00:0000:03:2000:54:2701:26:53.8501:26:53.85+00:36:478:416,9
23PTASZYŃSKA Milena 2162KOSMOLÓW TEAMOLKUSZK3023K 5500:00:0000:02:2300:55:0301:27:03.7501:27:03.75+00:36:578:426,9
24POPIELA - KAWA Sylwia 2210KRYSTEK TEAMRYGLICEK3024K 5600:00:0000:03:1500:55:0701:27:06.8001:27:06.80+00:37:008:426,9
25SZPREJDA Paulina 2054MSMtechnic.comPOZNAŃK3025K 5900:00:0000:03:3000:52:4901:27:15.9501:27:15.95+00:37:108:436,9
26KAJMOWICZ Kasia 2104KOSZYCE WIELKIEK3026K 6400:00:0000:03:3200:54:3201:27:24.6001:27:24.60+00:37:188:446,9
27PACHOLIK Katarzyna 2116KOLONIA USTROŃSKAK3027K 7200:00:0000:03:4500:55:1801:31:08.2001:31:08.20+00:41:029:066,6
28STANKIEWICZ Ewa 2224KONSTANCIN-JEZIORNAK3028K 7300:00:0000:03:0100:58:2001:31:43.0001:31:43.00+00:41:379:106,5
29NOWAK Karolina 2158NOWY TOMYŚLK3029K 7400:00:0000:01:2300:56:1101:31:47.7001:31:47.70+00:41:419:106,5
30SZCZEPANEK Ewelina 2031Potrenujemy?DĘBLINK3030K 7500:00:0000:00:5600:56:3901:32:16.5501:32:16.55+00:42:109:136,5
31KANIA Monika 2166Potrenujemy?DĘBLINK3031K 7600:00:0000:00:5500:56:4101:32:16.7001:32:16.70+00:42:109:136,5
32SKORUPKA Anna 2131NOWE IGANIEK3032K 7700:00:0000:58:3401:32:35.8501:32:35.85+00:42:299:156,5
33FURDYNA Maria 2167WARSZAWAK3033K 7800:00:0000:03:3700:58:5501:32:38.2501:32:38.25+00:42:329:156,5
34ROJ Magdalena 2120Run SłobodanKRAKÓWK3034K 7900:00:0000:03:2400:59:5501:33:57.7001:33:57.70+00:43:519:236,4
35KONARSKA Karolina 2128Run SłobodanKRAKÓWK3035K 8000:00:0000:03:2501:00:2101:33:59.2501:33:59.25+00:43:539:236,4
36CZUBA Jadwiga 2061LIGOTA ZAMECKAK3036K 8100:00:0000:01:0900:57:1400:00:3001:34:17.0001:34:17.00+00:44:119:226,4
37RADYK Joanna 2156Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3037K 8900:00:0000:03:1300:59:2201:38:26.3001:38:26.30+00:48:209:506,1
38WROTKOWSKA Barbara 2105WARSZAWAK3038K 9000:00:0000:02:4601:03:4501:38:28.5001:38:28.50+00:48:229:506,1
39WACHNIK Agnieszka 2021Nowa Huta TeamKRAKÓWK3039K 9500:00:0000:02:0101:05:0101:38:49.0001:38:49.00+00:48:439:526,1
40JUREWICZ Aneta 2037KSAWERÓWK3040K 9700:00:0000:01:3201:41:44.9001:41:44.90+00:51:3910:105,9
41GAWRON Gabriela 2103Rooks TeamNOWY BOREKK3041K 9800:00:0000:00:5801:04:4401:41:54.8501:41:54.85+00:51:4810:115,9
42HERNAS Aneta 1391LUBLINK3042K 10100:00:0000:03:1001:07:0901:48:22.3001:48:22.30+00:58:1610:505,5
Znaleziono 42 wynik(ów)