V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOWALCZYK Agnieszka 2185adidas Runners WarsawLESZNOK301K 100:00:0000:00:3100:31:3000:50:05.9000:50:05.90 5:0012,0
2LORENS Magdalena 2173G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK201K 200:00:0000:00:3200:32:1200:50:51.0500:50:51.05+00:00:455:0511,8
3KALBARCZYK Adriana 2144adidas Runners WarsawWARSZAWAK202K 300:00:0000:00:3100:33:0600:52:16.8500:52:16.85+00:02:105:1311,5
4EPA Karolina 2001PZU Sport TeamWARSZAWAK302K 400:00:0000:00:4200:34:4800:55:31.9000:55:31.90+00:05:265:3310,8
5SZKLANA Anita 1060WIEPRZECK203K 500:00:0000:00:4500:36:2400:58:11.4000:58:11.40+00:08:055:4910,3
6POGODA Kinga 2215OTK RzeźnikGLIWICEK204K 600:00:0000:01:0100:37:3000:58:47.5500:58:47.55+00:08:415:5210,2
7POLEWKA Aleksandra 2217Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEK205K 700:00:0000:01:0100:38:2201:00:21.1001:00:21.10+00:10:156:029,9
8ŻELAZNY Agnieszka 2111Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK401K 800:00:0000:01:0000:38:5401:01:08.5501:01:08.55+00:11:026:069,8
9MATŁOSZ Jolanta 2157STRZYŻÓWK303K 900:00:0000:00:4700:38:5601:01:35.8001:01:35.80+00:11:296:099,7
10NYGA Julia 2212OTK RzeźnikGLIWICEK206K 1000:00:0000:01:0200:38:2301:01:52.8001:01:52.80+00:11:466:119,7
11ŁAGOŻNY Katarzyna 2143SANOKK207K 1100:00:0000:01:2500:39:2901:03:36.5501:03:36.55+00:13:306:219,4
12JONKISZ Ewelina 2115ZABRZEGK304K 1200:00:0000:01:3900:41:3301:05:05.7501:05:05.75+00:14:596:309,2
13SUCHOWIECKA Sabina 2077POLAŃCZYKK208K 1300:00:0000:00:5200:41:3401:05:51.8501:05:51.85+00:15:456:359,1
14WAŁACHOWSKA Urszula 2176Solina TeamNOWOSIÓŁKIK305K 1400:00:0000:00:5900:41:1901:06:09.6001:06:09.60+00:16:036:369,1
15SZNAJDER Joanna 2009G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK306K 1500:00:0000:00:5300:41:5001:06:16.1001:06:16.10+00:16:106:379,1
16MANIAK Justyna 2163JASŁOK307K 1600:00:0000:01:2300:41:4201:06:20.5001:06:20.50+00:16:146:389,0
17NOWICKA Anna 2039KRAKÓWK308K 1700:00:0000:01:2800:43:1001:07:17.6001:07:17.60+00:17:116:438,9
18MAZUR Mariola 2057DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK309K 1800:00:0000:01:2600:42:4001:07:59.9501:07:59.95+00:17:546:478,8
19DYLĄG Marlena 2044G.O.A.T. Team MichałowiceWIĘCŁAWICE STAREK209K 1900:00:0000:00:5200:42:4701:08:16.6501:08:16.65+00:18:106:498,8
20GOLIS Magdalena 2038RYKIK3010K 2000:00:0000:00:5000:42:4901:08:51.4501:08:51.45+00:18:456:538,7
21GRUSZECKA Anna 2067RYBARZOWICEK402K 2100:00:0000:00:5100:45:0601:09:16.4501:09:16.45+00:19:106:558,7
22BOZA Beata 2141Greif Team WładysławowoGDYNIAK403K 2200:00:0000:02:5000:45:3001:09:21.1001:09:21.10+00:19:156:568,7
23ŻACZKIEWICZ Izabela 2228SKIERNIEWICEK501K 2300:00:0000:02:3000:43:4400:00:3001:09:23.1501:09:23.15+00:19:176:538,7
24NOWAK Wioletta 2051Dzikie MustangiDĘBICAK3011K 2400:00:0000:01:2700:42:3900:01:3001:09:30.0001:09:30.00+00:19:246:488,8
25MAZUREK Katarzyna 2102LUBLINK404K 2500:00:0000:02:4800:45:4901:11:00.9501:11:00.95+00:20:557:068,5
26BRZEZIŃSKA Agnieszka 2124Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK405K 2600:00:0000:02:4700:44:2101:11:03.3001:11:03.30+00:20:577:068,4
27SZABAT Katarzyna 2029PUŁAWYK2010K 2700:00:0000:01:4300:44:1901:11:20.2001:11:20.20+00:21:147:088,4
28RAWSKA Anna 2074RADYMNOK2011K 2800:00:0000:02:2700:45:2801:12:07.9001:12:07.90+00:22:027:128,3
29GNIECIAK Monika 2191MMTEAMPUŁAWYK3012K 2900:00:0000:01:1500:45:5601:13:35.6501:13:35.65+00:23:297:218,2
30ARTYM Magdalena 2100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK406K 3000:00:0000:03:1300:48:2701:14:34.5501:14:34.55+00:24:287:278,0
31ŚWIERC Iwona 2184KLUCZBORKK407K 3100:00:0000:01:1100:45:5400:00:3001:14:56.3001:14:56.30+00:24:507:268,1
32MĄDRO Anna 2231SKRZYSZÓWK3013K 3200:00:0000:02:0800:47:2601:15:14.0501:15:14.05+00:25:087:318,0
33KŁODZIŃSKA Barbara 21121971TARNÓWK408K 3300:00:0000:03:3300:50:4101:18:02.2501:18:02.25+00:27:567:487,7
34WOŹNIAK Lidia 2195PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK502K 3400:00:0000:01:0500:46:4901:18:03.9501:18:03.95+00:27:587:487,7
35HUDZIK Dominika 2004GROJECK409K 3500:00:0000:03:1000:49:2901:18:29.3501:18:29.35+00:28:237:507,6
36STARZECKA Joanna 2023JAROSLAWK4010K 3600:00:0000:02:4600:49:4601:19:53.9001:19:53.90+00:29:487:597,5
37WALKOWICZ Iwona 2041KIELCEK3014K 3700:00:0000:01:4400:48:4001:19:54.9501:19:54.95+00:29:497:597,5
38ŻAK Izabela 2132MAĆKOWICEK2012K 3800:00:0000:03:2100:50:4801:20:00.4501:20:00.45+00:29:548:007,5
39SZYMAŁA Monika 2032KLUCZBORKK2013K 3900:00:0000:01:5800:49:1900:00:3001:20:19.2501:20:19.25+00:30:137:587,5
40ROSIAK Kamila 2069WILGAK3015K 4000:00:0000:03:3100:50:2201:20:27.0001:20:27.00+00:30:218:027,5
41MAZURKIEWICZ Angelika 2230WARSZAWAK2014K 4100:00:0000:02:0600:51:4401:21:18.5501:21:18.55+00:31:128:077,4
42GŁUCHOWSKA Joanna 2187RYKIWARSZAWAK4011K 4200:00:0000:01:1800:49:3201:21:49.3001:21:49.30+00:31:438:107,3
43WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 2139Rock&RunWARSZAWAK3016K 4300:00:0000:01:4700:51:2101:21:49.6001:21:49.60+00:31:438:107,3
44JANKOWSKA Natalia 2192POLAŃCZYKK3017K 4400:00:0000:01:1100:49:5501:21:54.1001:21:54.10+00:31:488:117,3
45SŁOWIK Ilona 2108Bieganie SzydercówTARNÓWK3018K 4500:00:0000:03:3200:52:2101:21:54.8001:21:54.80+00:31:488:117,3
46WIERCHOŁA Joanna 2125LUBLINK601K 4600:00:0000:03:0500:50:5601:21:56.2001:21:56.20+00:31:508:117,3
47TOKARSKA Bożena 2225KRAKÓWK4012K 4700:00:0000:02:1900:51:0101:22:01.2501:22:01.25+00:31:558:127,3
48KOŁODZIEJCZYK Joanna 2239PRAGAK3019K 4800:00:0000:02:0700:52:4701:22:02.3501:22:02.35+00:31:568:127,3
49GARWACKA Beata 2160NIEPORĘTK503K 4900:00:0000:03:1200:52:5101:22:51.2001:22:51.20+00:32:458:177,2
50SOBOCIŃSKA Dominika 2147Run SłobodanUSTRZYKI DOLNEK3020K 5000:00:0000:03:2600:53:3901:23:12.9001:23:12.90+00:33:078:197,2
51BARADZIEJ Barbara 2245TYCHYK3021K 5100:00:0000:01:1400:51:0201:24:01.2001:24:01.20+00:33:558:247,1
52SUŁKOWSKA Joanna 2058JAROSŁAWK4013K 5200:00:0000:02:4900:51:5601:24:05.2001:24:05.20+00:33:598:247,1
53BEDNARCZUK Joanna 2193POLSKA ELBLĄGK4014K 5300:00:0000:02:0500:53:4001:24:06.9001:24:06.90+00:34:018:247,1
54ZIMEK Dominika 2090PaniRZESZÓWK3022K 5400:00:0000:03:2000:54:2701:26:53.8501:26:53.85+00:36:478:416,9
55PTASZYŃSKA Milena 2162KOSMOLÓW TEAMOLKUSZK3023K 5500:00:0000:02:2300:55:0301:27:03.7501:27:03.75+00:36:578:426,9
56POPIELA - KAWA Sylwia 2210KRYSTEK TEAMRYGLICEK3024K 5600:00:0000:03:1500:55:0701:27:06.8001:27:06.80+00:37:008:426,9
57WAJCOWICZ Małgorzata 2200Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4015K 5700:00:0000:02:2200:51:2701:27:10.8001:27:10.80+00:37:048:436,9
58WOJTOWICZ Elżbieta 2073KRAKÓWK4016K 5800:00:0000:00:5100:53:3701:27:15.2001:27:15.20+00:37:098:436,9
59SZPREJDA Paulina 2054MSMtechnic.comPOZNAŃK3025K 5900:00:0000:03:3000:52:4901:27:15.9501:27:15.95+00:37:108:436,9
60SZOSTAK Dorota 2071PrusieLUBLINK4017K 6000:00:0000:02:2000:54:1401:27:17.3001:27:17.30+00:37:118:436,9
61NAZIMEK Małgorzata 2236NOWY SĄCZK2015K 6100:00:0000:01:3300:54:1101:27:17.8001:27:17.80+00:37:118:436,9
62KALINOWSKA Lucyna 2127PRZEMYŚLK504K 6200:00:0000:01:4500:53:4201:27:22.8501:27:22.85+00:37:168:446,9
63HADAM Ewa 2095Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK505K 6300:00:0000:03:2800:54:2901:27:23.3001:27:23.30+00:37:178:446,9
64KAJMOWICZ Kasia 2104KOSZYCE WIELKIEK3026K 6400:00:0000:03:3200:54:3201:27:24.6001:27:24.60+00:37:188:446,9
65PĘKALSKA Anna 2022NIEPORĘTK4018K 6500:00:0000:03:1100:55:0201:27:31.0001:27:31.00+00:37:258:456,9
66GRABOWSKA Paulina 2194KRAKÓWK2016K 6600:00:0000:03:3600:56:2001:27:31.9501:27:31.95+00:37:268:456,9
67DRAZEK Aleksandra 2164RZESZÓWK2017K 6700:00:0000:01:1300:55:0201:27:45.8001:27:45.80+00:37:398:466,8
68STRZĘPEK Jagoda 2098RZESZÓWK2018K 6800:00:0000:03:1900:55:5201:28:17.1501:28:17.15+00:38:118:496,8
69GRODON Magdalena 2171Trenuj z namiWROCLAWK4019K 6900:00:0000:02:1900:56:3101:29:24.1501:29:24.15+00:39:188:566,7
70SKOREK-MASZOTA Weronika 2155GDYNIAK4020K 7000:00:0000:02:0700:56:0901:29:26.5501:29:26.55+00:39:208:566,7
71ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 2234PRZEDMIEŚCIE CZYDECKIEK4021K 7100:00:0000:03:1000:55:3601:30:04.5001:30:04.50+00:39:589:006,7
72PACHOLIK Katarzyna 2116KOLONIA USTROŃSKAK3027K 7200:00:0000:03:4500:55:1801:31:08.2001:31:08.20+00:41:029:066,6
73STANKIEWICZ Ewa 2224KONSTANCIN-JEZIORNAK3028K 7300:00:0000:03:0100:58:2001:31:43.0001:31:43.00+00:41:379:106,5
74NOWAK Karolina 2158NOWY TOMYŚLK3029K 7400:00:0000:01:2300:56:1101:31:47.7001:31:47.70+00:41:419:106,5
75SZCZEPANEK Ewelina 2031Potrenujemy?DĘBLINK3030K 7500:00:0000:00:5600:56:3901:32:16.5501:32:16.55+00:42:109:136,5
76KANIA Monika 2166Potrenujemy?DĘBLINK3031K 7600:00:0000:00:5500:56:4101:32:16.7001:32:16.70+00:42:109:136,5
77SKORUPKA Anna 2131NOWE IGANIEK3032K 7700:00:0000:58:3401:32:35.8501:32:35.85+00:42:299:156,5
78FURDYNA Maria 2167WARSZAWAK3033K 7800:00:0000:03:3700:58:5501:32:38.2501:32:38.25+00:42:329:156,5
79ROJ Magdalena 2120Run SłobodanKRAKÓWK3034K 7900:00:0000:03:2400:59:5501:33:57.7001:33:57.70+00:43:519:236,4
80KONARSKA Karolina 2128Run SłobodanKRAKÓWK3035K 8000:00:0000:03:2501:00:2101:33:59.2501:33:59.25+00:43:539:236,4
81CZUBA Jadwiga 2061LIGOTA ZAMECKAK3036K 8100:00:0000:01:0900:57:1400:00:3001:34:17.0001:34:17.00+00:44:119:226,4
82SULEWSKA Kasia 2085Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4022K 8200:00:0000:03:1400:58:3201:35:06.5001:35:06.50+00:45:009:306,3
83SIONKOWSKA Joanna 2169Crossfitter ChełmCHEŁMK4023K 8300:00:0000:58:3600:00:3001:35:32.1001:35:32.10+00:45:269:306,3
84DADAŚ Elżbieta 2007Night Runners GliwiceGLIWICEK4024K 8400:00:0000:03:2500:57:5801:35:59.6001:35:59.60+00:45:539:356,3
85GAŁUSZEK Olga 2190POZNAŃK506K 8500:00:0000:01:4101:01:0501:36:02.1501:36:02.15+00:45:569:366,2
86MROCZKA Agnieszka 2114BBL JarosławJAROSŁAWK4025K 8600:00:0000:02:1301:00:1601:37:05.7501:37:05.75+00:46:599:426,2
87SĄCZAWA Ewa 2140BBL JAROSŁAWMUNINAK4026K 8700:00:0000:02:1301:00:1700:00:3001:38:20.1501:38:20.15+00:48:149:476,1
88KĘDRA Agnieszka 2072RZESZÓWK2019K 8800:00:0000:01:5100:59:2001:38:25.1001:38:25.10+00:48:199:506,1
89RADYK Joanna 2156Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3037K 8900:00:0000:03:1300:59:2201:38:26.3001:38:26.30+00:48:209:506,1
90WROTKOWSKA Barbara 2105WARSZAWAK3038K 9000:00:0000:02:4601:03:4501:38:28.5001:38:28.50+00:48:229:506,1
91WILK Izabela 2174SEKCJA PIASKIPIASKIK4027K 9100:00:0000:02:1801:04:1301:38:29.1001:38:29.10+00:48:239:506,1
92CHRAPEK Joanna 2079TORUŃK2020K 9200:00:0000:02:1801:04:1001:38:29.4001:38:29.40+00:48:239:506,1
93POLAK Luiza 2178RYKIK4028K 9300:00:0000:01:2301:00:4201:38:29.9001:38:29.90+00:48:249:506,1
94PASZKIEWICZ Ola 2159SIERADZK2021K 9400:00:0000:02:1801:04:1201:38:31.4001:38:31.40+00:48:259:516,1
95WACHNIK Agnieszka 2021Nowa Huta TeamKRAKÓWK3039K 9500:00:0000:02:0101:05:0101:38:49.0001:38:49.00+00:48:439:526,1
96GRABOWSKA Anna 20101968DĘBICAK507K 9600:00:0000:01:1801:04:4801:40:56.9001:40:56.90+00:50:5110:055,9
97JUREWICZ Aneta 2037KSAWERÓWK3040K 9700:00:0000:01:3201:41:44.9001:41:44.90+00:51:3910:105,9
98GAWRON Gabriela 2103Rooks TeamNOWY BOREKK3041K 9800:00:0000:00:5801:04:4401:41:54.8501:41:54.85+00:51:4810:115,9
99BURZ Jowita 2084RZESZÓWK4029K 9900:00:0000:03:5301:02:4201:43:30.6501:43:30.65+00:53:2410:215,8
100MIKSZA Aneta 2136CHEŁMK4030K 10000:00:0000:03:0601:06:1201:46:35.0001:46:35.00+00:56:2910:395,6
101HERNAS Aneta 1391LUBLINK3042K 10100:00:0000:03:1001:07:0901:48:22.3001:48:22.30+00:58:1610:505,5
102FRĄC Elżbieta 2013Night Runners GliwiceGLIWICEK4031K 10200:00:0000:03:2701:06:2901:48:22.6001:48:22.60+00:58:1610:505,5
103ADAMSKA Jola 2018Night Runners GliwiceGLIWICEK508K 10300:00:0000:03:4001:21:2102:08:26.5502:08:26.55+01:18:2012:504,7
Znaleziono 103 wynik(ów)