V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1DADAŚ Elżbieta 2007Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:2500:57:58
2HUDZIK Dominika 2004GROJECK4000:00:0000:03:1000:49:29
3SZNAJDER Joanna 2009G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:00:5300:41:50
4GRABOWSKA Anna 20101968DĘBICAK5000:00:0000:01:1801:04:48
5FRĄC Elżbieta 2013Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:2701:06:29
6SZABAT Katarzyna 2029PUŁAWYK2000:00:0000:01:4300:44:19
7WACHNIK Agnieszka 2021Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:0101:05:01
8PĘKALSKA Anna 2022NIEPORĘTK4000:00:0000:03:1100:55:02
9STARZECKA Joanna 2023JAROSLAWK4000:00:0000:02:4600:49:46
10ADAMSKA Jola 2018Night Runners GliwiceGLIWICEK5000:00:0000:03:4001:21:21
11SZYMAŁA Monika 2032KLUCZBORKK2000:00:0000:01:5800:49:19
12SZCZEPANEK Ewelina 2031Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:5600:56:39
13JUREWICZ Aneta 2037KSAWERÓWK3000:00:0000:01:32
14GOLIS Magdalena 2038RYKIK3000:00:0000:00:5000:42:49
15NOWICKA Anna 2039KRAKÓWK3000:00:0000:01:2800:43:10
16WALKOWICZ Iwona 2041KIELCEK3000:00:0000:01:4400:48:40
17NOWAK Wioletta 2051Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:2700:42:39
18DYLĄG Marlena 2044G.O.A.T. Team MichałowiceWIĘCŁAWICE STAREK2000:00:0000:00:5200:42:47
19SZPREJDA Paulina 2054MSMtechnic.comPOZNAŃK3000:00:0000:03:3000:52:49
20GRUSZECKA Anna 2067RYBARZOWICEK4000:00:0000:00:5100:45:06
21ROSIAK Kamila 2069WILGAK3000:00:0000:03:3100:50:22
22SZOSTAK Dorota 2071PrusieLUBLINK4000:00:0000:02:2000:54:14
23KĘDRA Agnieszka 2072RZESZÓWK2000:00:0000:01:5100:59:20
24WOJTOWICZ Elżbieta 2073KRAKÓWK4000:00:0000:00:5100:53:37
25CZUBA Jadwiga 2061LIGOTA ZAMECKAK3000:00:0000:01:0900:57:14
26BURZ Jowita 2084RZESZÓWK4000:00:0000:03:5301:02:42
27SULEWSKA Kasia 2085Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK4000:00:0000:03:1400:58:32
28SUCHOWIECKA Sabina 2077POLAŃCZYKK2000:00:0000:00:5200:41:34
29CHRAPEK Joanna 2079TORUŃK2000:00:0000:02:1801:04:10
30RAWSKA Anna 2074RADYMNOK2000:00:0000:02:2700:45:28
31HADAM Ewa 2095Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:03:2800:54:29
32ARTYM Magdalena 2100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK4000:00:0000:03:1300:48:27
33ZIMEK Dominika 2090PaniRZESZÓWK3000:00:0000:03:2000:54:27
34STRZĘPEK Jagoda 2098RZESZÓWK2000:00:0000:03:1900:55:52
35GAWRON Gabriela 2103Rooks TeamNOWY BOREKK3000:00:0000:00:5801:04:44
36KAJMOWICZ Kasia 2104KOSZYCE WIELKIEK3000:00:0000:03:3200:54:32
37MAZUREK Katarzyna 2102LUBLINK4000:00:0000:02:4800:45:49
38WROTKOWSKA Barbara 2105WARSZAWAK3000:00:0000:02:4601:03:45
39ROJ Magdalena 2120Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:2400:59:55
40SKORUPKA Anna 2131NOWE IGANIEK3000:00:0000:58:34
41ŻAK Izabela 2132MAĆKOWICEK2000:00:0000:03:2100:50:48
42BRZEZIŃSKA Agnieszka 2124Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEK4000:00:0000:02:4700:44:21
43WIERCHOŁA Joanna 2125LUBLINK6000:00:0000:03:0500:50:56
44KALINOWSKA Lucyna 2127PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:4500:53:42
45KONARSKA Karolina 2128Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:2501:00:21
46WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 2139Rock&RunWARSZAWAK3000:00:0000:01:4700:51:21
47BOZA Beata 2141Greif Team WładysławowoGDYNIAK4000:00:0000:02:5000:45:30
48ŁAGOŻNY Katarzyna 2143SANOKK2000:00:0000:01:2500:39:29
49KALBARCZYK Adriana 2144adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:00:3100:33:06
50SĄCZAWA Ewa 2140BBL JAROSŁAWMUNINAK4000:00:0000:02:1301:00:17
51MIKSZA Aneta 2136CHEŁMK4000:00:0000:03:0601:06:12
52SKOREK-MASZOTA Weronika 2155GDYNIAK4000:00:0000:02:0700:56:09
53RADYK Joanna 2156Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:03:1300:59:22
54MATŁOSZ Jolanta 2157STRZYŻÓWK3000:00:0000:00:4700:38:56
55SOBOCIŃSKA Dominika 2147Run SłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:03:2600:53:39
56DRAZEK Aleksandra 2164RZESZÓWK2000:00:0000:01:1300:55:02
57KANIA Monika 2166Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:5500:56:41
58FURDYNA Maria 2167WARSZAWAK3000:00:0000:03:3700:58:55
59GRODON Magdalena 2171Trenuj z namiWROCLAWK4000:00:0000:02:1900:56:31
60SIONKOWSKA Joanna 2169Crossfitter ChełmCHEŁMK4000:00:0000:58:36
61NOWAK Karolina 2158NOWY TOMYŚLK3000:00:0000:01:2300:56:11
62PASZKIEWICZ Ola 2159SIERADZK2000:00:0000:02:1801:04:12
63GARWACKA Beata 2160NIEPORĘTK5000:00:0000:03:1200:52:51
64PTASZYŃSKA Milena 2162KOSMOLÓW TEAMOLKUSZK3000:00:0000:02:2300:55:03
65MANIAK Justyna 2163JASŁOK3000:00:0000:01:2300:41:42
66LORENS Magdalena 2173G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:00:3200:32:12
67KOWALCZYK Agnieszka 2185adidas Runners WarsawLESZNOK3000:00:0000:00:3100:31:30
68WAŁACHOWSKA Urszula 2176Solina TeamNOWOSIÓŁKIK3000:00:0000:00:5900:41:19
69POLAK Luiza 2178RYKIK4000:00:0000:01:2301:00:42
70EPA Karolina 2001PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4200:34:48
71ŚWIERC Iwona 2184KLUCZBORKK4000:00:0000:01:1100:45:54
72WILK Izabela 2174SEKCJA PIASKIPIASKIK4000:00:0000:02:1801:04:13
73WOŹNIAK Lidia 2195PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK5000:00:0000:01:0500:46:49
74WAJCOWICZ Małgorzata 2200Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:2200:51:27
75GŁUCHOWSKA Joanna 2187RYKIWARSZAWAK4000:00:0000:01:1800:49:32
76GAŁUSZEK Olga 2190POZNAŃK5000:00:0000:01:4101:01:05
77GNIECIAK Monika 2191MMTEAMPUŁAWYK3000:00:0000:01:1500:45:56
78JANKOWSKA Natalia 2192POLAŃCZYKK3000:00:0000:01:1100:49:55
79BEDNARCZUK Joanna 2193POLSKA ELBLĄGK4000:00:0000:02:0500:53:40
80GRABOWSKA Paulina 2194KRAKÓWK2000:00:0000:03:3600:56:20
81POPIELA - KAWA Sylwia 2210KRYSTEK TEAMRYGLICEK3000:00:0000:03:1500:55:07
82NYGA Julia 2212OTK RzeźnikGLIWICEK2000:00:0000:01:0200:38:23
83POGODA Kinga 2215OTK RzeźnikGLIWICEK2000:00:0000:01:0100:37:30
84MAZURKIEWICZ Angelika 2230WARSZAWAK2000:00:0000:02:0600:51:44
85BARADZIEJ Barbara 2245TYCHYK3000:00:0000:01:1400:51:02
86KOŁODZIEJCZYK Joanna 2239PRAGAK3000:00:0000:02:0700:52:47
87ZIOBRO-MYŚLIWIEC Anna 2234PRZEDMIEŚCIE CZYDECKIEK4000:00:0000:03:1000:55:36
88ŻACZKIEWICZ Izabela 2228SKIERNIEWICEK5000:00:0000:02:3000:43:44
89STANKIEWICZ Ewa 2224KONSTANCIN-JEZIORNAK3000:00:0000:03:0100:58:20
90POLEWKA Aleksandra 2217Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:01:0100:38:22
91TOKARSKA Bożena 2225KRAKÓWK4000:00:0000:02:1900:51:01
92NAZIMEK Małgorzata 2236NOWY SĄCZK2000:00:0000:01:3300:54:11
93MĄDRO Anna 2231SKRZYSZÓWK3000:00:0000:02:0800:47:26
94SZKLANA Anita 1060WIEPRZECK2000:00:0000:00:4500:36:24
95HERNAS Aneta 1391LUBLINK3000:00:0000:03:1001:07:09
96MAZUR Mariola 2057DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3000:00:0000:01:2600:42:40
97SUŁKOWSKA Joanna 2058JAROSŁAWK4000:00:0000:02:4900:51:56
98SŁOWIK Ilona 2108Bieganie SzydercówTARNÓWK3000:00:0000:03:3200:52:21
99ŻELAZNY Agnieszka 2111Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:0000:38:54
100KŁODZIŃSKA Barbara 21121971TARNÓWK4000:00:0000:03:3300:50:41
101MROCZKA Agnieszka 2114BBL JarosławJAROSŁAWK4000:00:0000:02:1301:00:16
102JONKISZ Ewelina 2115ZABRZEGK3000:00:0000:01:3900:41:33
103PACHOLIK Katarzyna 2116KOLONIA USTROŃSKAK3000:00:0000:03:4500:55:18
Znaleziono 103 wynik(ów)