V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NOWAK Marcin 2233STALOWA WOLAM301M 300:00:0000:00:2700:28:3400:44:16.6500:44:16.65 4:2513,6
2WĘGIEL Marcin 2002Polwax Racing TeamJASŁOM302M 500:00:0000:00:2500:29:2100:46:22.9500:46:22.95+00:02:064:3812,9
3ZAWADZKI Marcin 2076Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM303M 700:00:0000:00:5200:31:0500:49:09.8500:49:09.85+00:04:534:5412,2
4WETHACZ Mariusz 2243CISNAM304M 800:00:0000:00:4500:32:4300:50:37.4000:50:37.40+00:06:205:0311,9
5ROMANOWSKI Łukasz 2063Husaria Race TeamKRAKÓWM305M 900:00:0000:01:0200:35:0100:54:08.9000:54:08.90+00:09:525:2411,1
6KOZAK Mark 2242CHICAGOM306M 1400:00:0000:00:4900:35:2700:55:44.0000:55:44.00+00:11:275:3410,8
7HACZ Paweł 2042KROSNOM307M 1500:00:0000:01:2400:36:2600:56:02.6500:56:02.65+00:11:465:3610,7
8JANKOWSKI Konrad 2133POLAŃCZYKM308M 2000:00:0000:01:1200:38:2800:59:06.1000:59:06.10+00:14:495:5410,2
9BURTAN Marcin 2137termoaktywnie.plRZESZÓWM309M 3000:00:0000:01:4700:41:2301:02:38.1001:02:38.10+00:18:216:159,6
10SAWULSKI Bartosz 2201WARSZAWAM3010M 3100:00:0000:00:4200:39:2301:03:49.7001:03:49.70+00:19:336:229,4
11SIEJKOWSKI Krzysztof 2082WARSZAWAM3011M 3200:00:0000:01:3300:40:4501:04:15.3001:04:15.30+00:19:586:259,3
12MROCZEK Bartłomiej 2055BRZEŹNICAM3012M 3300:00:0000:01:4700:41:2401:04:26.7501:04:26.75+00:20:106:269,3
13ŁUSZCZYC Krzysztof 2053RZESZÓWM3013M 3800:00:0000:01:2800:42:5401:06:22.4501:06:22.45+00:22:056:389,0
14KUSTRA Marek 2030PUŁAWYM3014M 3900:00:0000:01:4200:43:0001:06:24.4501:06:24.45+00:22:076:389,0
15SPORNIAK Krzysztof 2199TARGOWISKAM3015M 4000:00:0000:02:1400:42:5601:06:50.1001:06:50.10+00:22:336:419,0
16DOŁOWY Łukasz 2036WROCŁAWM3016M 4300:00:0000:03:3900:44:1701:08:10.3501:08:10.35+00:23:536:498,8
17PABIAN Arkadiusz 2129SZCZECINEKM3017M 4600:00:0000:45:0401:09:12.7501:09:12.75+00:24:566:558,7
18MILLER Tomasz 2097Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3018M 4900:00:0000:00:4200:42:0001:10:56.3501:10:56.35+00:26:397:058,5
19TOKARZ Waldemar 2047PASZCZYNAM3019M 5300:00:0000:01:4800:44:2600:00:3001:11:28.0001:11:28.00+00:27:117:058,5
20HALUCH Łukasz 2134NIECHOBRZM3020M 5500:00:0000:01:4700:44:2301:11:31.1001:11:31.10+00:27:147:098,4
21ROJ Dawid 2121Run SłobodanKRAKÓWM3021M 5700:00:0000:03:2500:47:3701:12:10.3501:12:10.35+00:27:537:138,3
22STASIAK Włodzimierz 2117Pro-Run WrocławWROCŁAWM3022M 5900:00:0000:03:2800:47:3301:15:11.0501:15:11.05+00:30:547:318,0
23MĄDRO Mateusz 2059DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3023M 6000:00:0000:02:0900:47:2501:15:13.8001:15:13.80+00:30:577:318,0
24DOMAGAŁA Andrzej 2235RZESZOWM3024M 6100:00:0000:01:5200:47:1101:15:15.1001:15:15.10+00:30:587:318,0
25WYZINA Andrzej 2035WROCŁAWM3025M 6300:00:0000:03:3900:49:3101:15:42.4001:15:42.40+00:31:257:347,9
26SKRUTEK Adam 2048WIEDENM3026M 6500:00:0000:03:4500:49:4701:15:46.8001:15:46.80+00:31:307:347,9
27KOZUBAŁA Paweł 2049ŻÓŁW ULTRAS TEAMWARSZAWAM3027M 6900:00:0000:03:1000:47:3201:17:04.2001:17:04.20+00:32:477:427,8
28BĄCZYŃSKI Przemysław 2206BŁASZKIM3028M 7100:00:0000:02:1800:48:0801:17:13.0001:17:13.00+00:32:567:437,8
29SOBOCIŃSKI Szymon 2146Run SłobodanRACIBÓRZM3029M 7600:00:0000:03:2600:50:3701:19:56.8001:19:56.80+00:35:407:597,5
30TOMASZEWSKI Piotr 2015braciaTLUBLINM3030M 8000:00:0000:02:4400:51:3301:20:11.6001:20:11.60+00:35:548:017,5
31BAJER Daniel 2066LUBLINM3031M 8100:00:0000:02:5600:52:1801:20:38.9001:20:38.90+00:36:228:037,4
32NOWAK Tomasz 2050Dzikie MustangiDĘBICAM3032M 8300:00:0000:01:4000:47:2500:01:3001:20:51.6501:20:51.65+00:36:357:567,6
33SKOP Paweł 2081wkurw_teamPRZECŁAWM3033M 8500:00:0000:03:3000:54:0201:22:04.7001:22:04.70+00:37:488:127,3
34KOPYCIŃSKI Miłosz 2244GODOWAM3034M 8600:00:0000:02:4100:52:0101:22:26.4001:22:26.40+00:38:098:147,3
35LENAR Wojciech 2197Klub Sportowy PRESTIGERZESZOWM3035M 8800:00:0000:03:3100:53:5501:22:30.4501:22:30.45+00:38:138:157,3
36KIEŁB Jakub 10561998RZESZÓWM3036M 8900:00:0000:03:3000:54:1601:24:08.0501:24:08.05+00:39:518:247,1
37BATORA Marcin 1331SRTG DębicaDĘBICAM3037M 9000:00:0000:03:0300:54:5601:24:24.4501:24:24.45+00:40:078:267,1
38KNET Marcin 2247PRZECŁAWM3038M 9500:00:0000:03:3000:54:3101:27:19.3501:27:19.35+00:43:028:436,9
39BORCZ Marcin 2246MIKOLICEM3039M 9600:00:0000:03:3700:55:2301:27:29.9001:27:29.90+00:43:138:446,9
40TOMASZEWSKI Mikołaj 2175ŚLESINM3040M 9900:00:0000:03:4400:55:1801:31:09.3501:31:09.35+00:46:529:066,6
41JANKOWSKI Marcin 2094BUKOWSKOM3041M 10300:00:0000:02:1400:57:3401:33:51.3001:33:51.30+00:49:349:236,4
42STACHNIUK Artur 2196crossfitterCHEŁMM3042M 10500:00:0000:03:3800:58:2201:35:04.4501:35:04.45+00:50:479:306,3
43SNOPKOWSKI Krystian 2068KOLBUSZOWAM3043M 10700:00:0000:01:3601:00:1801:35:11.1001:35:11.10+00:50:549:316,3
44SZEWCZYK Jan Adam 198JODLOWKA TUCHOWSKAM3044M 10800:00:0000:03:3901:04:1401:35:12.9001:35:12.90+00:50:569:316,3
45LAZAROWICZ Piotr 2227KROSNOM3045M 10900:00:0000:03:4201:01:3401:36:21.2001:36:21.20+00:52:049:386,2
46ŠIMKO Radoslav 2207MARAS teamPREŠOVM3046M 11000:00:0000:02:5800:59:0901:37:03.7001:37:03.70+00:52:479:426,2
Niesklasyfikowani
JERZAK Krzysztof 2070KRAKÓWM30DNF00:05:12 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 47 wynik(ów)