V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1KUSTRA Marek 2030PUŁAWYM3000:00:0000:01:4200:43:00
2TOMASZEWSKI Piotr 2015braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:4400:51:33
3HACZ Paweł 2042KROSNOM3000:00:0000:01:2400:36:26
4WYZINA Andrzej 2035WROCŁAWM3000:00:0000:03:3900:49:31
5DOŁOWY Łukasz 2036WROCŁAWM3000:00:0000:03:3900:44:17
6ŁUSZCZYC Krzysztof 2053RZESZÓWM3000:00:0000:01:2800:42:54
7NOWAK Tomasz 2050Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4000:47:25
8SKRUTEK Adam 2048WIEDENM3000:00:0000:03:4500:49:47
9KOZUBAŁA Paweł 2049ŻÓŁW ULTRAS TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1000:47:32
10TOKARZ Waldemar 2047PASZCZYNAM3000:00:0000:01:4800:44:26
11BAJER Daniel 2066LUBLINM3000:00:0000:02:5600:52:18
12SNOPKOWSKI Krystian 2068KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:3601:00:18
13MĄDRO Mateusz 2059DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:00:0000:02:0900:47:25
14ROMANOWSKI Łukasz 2063Husaria Race TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:0200:35:01
15ZAWADZKI Marcin 2076Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:00:5200:31:05
16SKOP Paweł 2081wkurw_teamPRZECŁAWM3000:00:0000:03:3000:54:02
17SIEJKOWSKI Krzysztof 2082WARSZAWAM3000:00:0000:01:3300:40:45
18JANKOWSKI Marcin 2094BUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:57:34
19MILLER Tomasz 2097Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:00:4200:42:00
20ROJ Dawid 2121Run SłobodanKRAKÓWM3000:00:0000:03:2500:47:37
21PABIAN Arkadiusz 2129SZCZECINEKM3000:00:0000:45:04
22JANKOWSKI Konrad 2133POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:1200:38:28
23STASIAK Włodzimierz 2117Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:03:2800:47:33
24SOBOCIŃSKI Szymon 2146Run SłobodanRACIBÓRZM3000:00:0000:03:2600:50:37
25HALUCH Łukasz 2134NIECHOBRZM3000:00:0000:01:4700:44:23
26BURTAN Marcin 2137termoaktywnie.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:4700:41:23
27WĘGIEL Marcin 2002Polwax Racing TeamJASŁOM3000:00:0000:00:2500:29:21
28TOMASZEWSKI Mikołaj 2175ŚLESINM3000:00:0000:03:4400:55:18
29STACHNIUK Artur 2196crossfitterCHEŁMM3000:00:0000:03:3800:58:22
30LENAR Wojciech 2197Klub Sportowy PRESTIGERZESZOWM3000:00:0000:03:3100:53:55
31SPORNIAK Krzysztof 2199TARGOWISKAM3000:00:0000:02:1400:42:56
32SAWULSKI Bartosz 2201WARSZAWAM3000:00:0000:00:4200:39:23
33ŠIMKO Radoslav 2207MARAS teamPREŠOVM3000:00:0000:02:5800:59:09
34BĄCZYŃSKI Przemysław 2206BŁASZKIM3000:00:0000:02:1800:48:08
35DOMAGAŁA Andrzej 2235RZESZOWM3000:00:0000:01:5200:47:11
36BORCZ Marcin 2246MIKOLICEM3000:00:0000:03:3700:55:23
37KNET Marcin 2247PRZECŁAWM3000:00:0000:03:3000:54:31
38KOPYCIŃSKI Miłosz 2244GODOWAM3000:00:0000:02:4100:52:01
39LAZAROWICZ Piotr 2227KROSNOM3000:00:0000:03:4201:01:34
40NOWAK Marcin 2233STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:2700:28:34
41KOZAK Mark 2242CHICAGOM3000:00:0000:00:4900:35:27
42WETHACZ Mariusz 2243CISNAM3000:00:0000:00:4500:32:43
43KIEŁB Jakub 10561998RZESZÓWM3000:00:0000:03:3000:54:16
44BATORA Marcin 1331SRTG DębicaDĘBICAM3000:00:0000:03:0300:54:56
45SZEWCZYK Jan Adam 198JODLOWKA TUCHOWSKAM3000:00:0000:03:3901:04:14
46MROCZEK Bartłomiej 2055BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:4700:41:24
Niesklasyfikowani
JERZAK Krzysztof 2070KRAKÓWM30DNF00:05:12 DNF DNF
Znaleziono 47 wynik(ów)