V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GĄSZCZYK Grzegorz 2017Nowa Huta TeamKRAKÓWM401M 1000:00:0000:00:5400:35:0800:54:40.0000:54:40.00 5:2811,0
2WILCZAK Janusz 2005PRZEMYŚLM402M 1100:00:0000:00:3600:34:3300:54:47.2000:54:47.20+00:00:075:2811,0
3PŁESZKA Marek 2221Otryt LutowiskaLUTOWISKAM403M 1200:00:0000:00:3800:35:1600:55:20.7500:55:20.75+00:00:405:3210,8
4BODZIOCH Grzegorz 2078Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM404M 1600:00:0000:01:0400:35:2100:56:10.1000:56:10.10+00:01:305:3710,7
5SZNAJDER Rafał 2226G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM405M 1700:00:0000:00:5300:36:5900:57:30.5000:57:30.50+00:02:505:4510,4
6FURS Teodor 2222Pierdzące zająceCISNAM406M 1800:00:0000:00:5500:37:1600:57:37.7500:57:37.75+00:02:575:4510,4
7ROMEJKO Michał 2179OLSZTYNM407M 1900:00:0000:00:5600:37:3200:59:01.8500:59:01.85+00:04:215:5410,2
8JANKOWSKI Michał 2065TRAWNIKIM408M 2100:00:0000:00:5400:36:5300:59:34.5500:59:34.55+00:04:545:5710,1
9WRÓBEL Bartłomiej 2241CISNAM409M 2400:00:0000:00:4800:38:2501:01:26.9001:01:26.90+00:06:466:089,8
10POLEWKA Tomasz 2216Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM4010M 2500:00:0000:39:0901:01:34.4001:01:34.40+00:06:546:099,7
11LORENC Wiktor 2026RYMANÓWM4011M 2800:00:0000:00:5100:39:0501:01:58.4501:01:58.45+00:07:186:119,7
12FEDAK Bohdan 2093ZAGÓRZM4012M 3400:00:0000:02:3800:43:2301:04:48.0001:04:48.00+00:10:086:289,3
13PANEK Piotr 2033DZIKI MUSTANGBRZEŹNICAM4013M 3700:00:0000:01:4800:43:0301:06:19.5501:06:19.55+00:11:396:379,0
14JURYŚ Sławomir 2182Audytor EnergetycznyKROSNOM4014M 4200:00:0000:02:5500:44:5801:08:03.1501:08:03.15+00:13:236:488,8
15KOWALCZYK Piotr 2043G.O.A.T. Team MichałowiceZABORZEM4015M 4500:00:0000:00:5800:43:2001:09:10.1501:09:10.15+00:14:306:558,7
16BIEDROŃ Artur 2180WARSZAWAM4016M 4800:00:0000:03:1700:46:5101:10:37.7001:10:37.70+00:15:577:038,5
17KOGUT Leszek 2119GROCHOWCEM4017M 5000:00:0000:02:2500:44:3001:10:59.3001:10:59.30+00:16:197:058,5
18MARZEC Marek 2091KRAKÓWM4018M 5100:00:0000:01:2900:44:1601:11:00.2001:11:00.20+00:16:207:068,5
19BRZEZIŃSKI Sergiusz 2123Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4019M 5200:00:0000:02:4700:44:2001:11:03.5001:11:03.50+00:16:237:068,4
20KITOWSKI Bartosz 2223GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4020M 5800:00:0000:01:1800:45:4700:00:3001:13:41.5001:13:41.50+00:19:017:198,2
21KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2110UltramękiTARNÓWM4021M 6600:00:0000:03:3300:51:4901:15:52.6001:15:52.60+00:21:127:357,9
22WITKO Jerzy 2113brakFREDROPOLM4022M 7300:00:0000:02:2500:49:0601:17:43.7001:17:43.70+00:23:037:467,7
23HUDZIK Robert 2003#AdamCzerwińskiTeamGROJECM4023M 7400:00:0000:03:1000:49:2201:18:31.4001:18:31.40+00:23:517:517,6
24GUMNY Grzegorz 2028POZNAŃM4024M 7500:00:0000:02:4700:48:3401:19:55.5001:19:55.50+00:25:157:597,5
25CZERSKI Krzysztof 2142Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOM4025M 7700:00:0000:02:5000:50:4601:20:03.0501:20:03.05+00:25:238:007,5
26TOMASZEWSKI Wojtek 2014BraciaTWARSZAWAM4026M 7900:00:0000:02:4300:52:0401:20:09.9001:20:09.90+00:25:298:007,5
27TOMASZEWSKI Robert 2062braciaTJAKUBOWICE KONIŃSKIEM4027M 8200:00:0000:02:4400:52:0300:00:3001:20:39.4501:20:39.45+00:25:598:007,5
28GŁUCHOWSKI Wojciech 2188RYKIWARSZAWAM4028M 9100:00:0000:01:2300:52:3001:27:00.3001:27:00.30+00:32:208:426,9
29BOCEK Sławomir 2027BOGUCHWAŁAM4029M 9200:00:0000:03:3700:55:0901:27:05.1501:27:05.15+00:32:258:426,9
30WYBRANIEC Wojciech 2211Ofiary Jedzienia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4030M 9300:00:0000:03:1500:55:0801:27:07.4001:27:07.40+00:32:278:426,9
31KRYCZOWSKI Zbigniew 2240LUBACZÓWM4031M 9700:00:0000:02:4600:53:2001:27:49.6001:27:49.60+00:33:098:466,8
32SALUGA Bartlomiej 2172SOSNOWIECM4032M 9800:00:0000:02:1900:56:3201:29:25.2001:29:25.20+00:34:458:566,7
33NAZIMEK Mariusz 2237NOWY SĄCZM4033M 10000:00:0000:01:3500:57:4101:31:45.0501:31:45.05+00:37:059:106,5
34TOMASZEWSKI Mikołaj 2024NOWYTOMYŚLM4034M 10100:00:0000:01:2400:56:1401:31:45.8501:31:45.85+00:37:059:106,5
35CZAJA Wacław 2020PRZEMYŚLM4035M 10600:00:0000:03:3700:58:3301:35:08.4001:35:08.40+00:40:289:306,3
36OPALSKI Wojciech 2107WARSZAWAM4036M 11100:00:0000:02:4900:44:2701:38:32.2501:38:32.25+00:43:529:516,1
37LODWICH Marek 2238CHEŁMM4037M 11400:00:0000:03:0601:06:1101:46:36.3501:46:36.35+00:51:5610:395,6
Znaleziono 37 wynik(ów)