V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1WILCZAK Janusz 2005PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3600:34:33
2HUDZIK Robert 2003#AdamCzerwińskiTeamGROJECM4000:00:0000:03:1000:49:22
3TOMASZEWSKI Wojtek 2014BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:4300:52:04
4GĄSZCZYK Grzegorz 2017Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:5400:35:08
5SZNAJDER Rafał 2226G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4000:00:0000:00:5300:36:59
6TOMASZEWSKI Mikołaj 2024NOWYTOMYŚLM4000:00:0000:01:2400:56:14
7GUMNY Grzegorz 2028POZNAŃM4000:00:0000:02:4700:48:34
8CZAJA Wacław 2020PRZEMYŚLM4000:00:0000:03:3700:58:33
9LORENC Wiktor 2026RYMANÓWM4000:00:0000:00:5100:39:05
10BOCEK Sławomir 2027BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:03:3700:55:09
11PANEK Piotr 2033DZIKI MUSTANGBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:4800:43:03
12KOWALCZYK Piotr 2043G.O.A.T. Team MichałowiceZABORZEM4000:00:0000:00:5800:43:20
13JANKOWSKI Michał 2065TRAWNIKIM4000:00:0000:00:5400:36:53
14TOMASZEWSKI Robert 2062braciaTJAKUBOWICE KONIŃSKIEM4000:00:0000:02:4400:52:03
15BODZIOCH Grzegorz 2078Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0400:35:21
16FEDAK Bohdan 2093ZAGÓRZM4000:00:0000:02:3800:43:23
17MARZEC Marek 2091KRAKÓWM4000:00:0000:01:2900:44:16
18OPALSKI Wojciech 2107WARSZAWAM4000:00:0000:02:4900:44:27
19BRZEZIŃSKI Sergiusz 2123Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4000:00:0000:02:4700:44:20
20KOGUT Leszek 2119GROCHOWCEM4000:00:0000:02:2500:44:30
21CZERSKI Krzysztof 2142Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOM4000:00:0000:02:5000:50:46
22SALUGA Bartlomiej 2172SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1900:56:32
23BIEDROŃ Artur 2180WARSZAWAM4000:00:0000:03:1700:46:51
24ROMEJKO Michał 2179OLSZTYNM4000:00:0000:00:5600:37:32
25JURYŚ Sławomir 2182Audytor EnergetycznyKROSNOM4000:00:0000:02:5500:44:58
26GŁUCHOWSKI Wojciech 2188RYKIWARSZAWAM4000:00:0000:01:2300:52:30
27WYBRANIEC Wojciech 2211Ofiary Jedzienia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:03:1500:55:08
28POLEWKA Tomasz 2216Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:39:09
29PŁESZKA Marek 2221Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:00:3800:35:16
30LODWICH Marek 2238CHEŁMM4000:00:0000:03:0601:06:11
31FURS Teodor 2222Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:00:5500:37:16
32NAZIMEK Mariusz 2237NOWY SĄCZM4000:00:0000:01:3500:57:41
33KRYCZOWSKI Zbigniew 2240LUBACZÓWM4000:00:0000:02:4600:53:20
34KITOWSKI Bartosz 2223GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:1800:45:47
35WRÓBEL Bartłomiej 2241CISNAM4000:00:0000:00:4800:38:25
36KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2110UltramękiTARNÓWM4000:00:0000:03:3300:51:49
37WITKO Jerzy 2113brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:2500:49:06
Znaleziono 37 wynik(ów)