V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MARSZAŁEK Patryk 2213CWKS RESOVIA RZESZÓWRZESZÓWM201M 100:00:0000:00:2400:24:1200:38:42.0000:38:42.00 3:5215,5
2JAKUBKOVIČ Dominik 2189MARAS teamĽUBOTÍNM202M 200:00:0000:00:3000:28:2400:43:55.1000:43:55.10+00:05:134:2313,7
3NOWAK Marcin 2233STALOWA WOLAM301M 300:00:0000:00:2700:28:3400:44:16.6500:44:16.65+00:05:344:2513,6
4SUDACKI Sebastian 2045OSP CZUDECCZUDECM203M 400:00:0000:00:5000:28:2300:00:3000:45:39.2500:45:39.25+00:06:574:3013,3
5WĘGIEL Marcin 2002Polwax Racing TeamJASŁOM302M 500:00:0000:00:2500:29:2100:46:22.9500:46:22.95+00:07:404:3812,9
6KOŁODZIEJCZYK Łukasz 2214Rzeźnik/UKS KometaGLIWICEM204M 600:00:0000:01:2000:31:1700:48:03.5000:48:03.50+00:09:214:4812,5
7ZAWADZKI Marcin 2076Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM303M 700:00:0000:00:5200:31:0500:49:09.8500:49:09.85+00:10:274:5412,2
8WETHACZ Mariusz 2243CISNAM304M 800:00:0000:00:4500:32:4300:50:37.4000:50:37.40+00:11:555:0311,9
9ROMANOWSKI Łukasz 2063Husaria Race TeamKRAKÓWM305M 900:00:0000:01:0200:35:0100:54:08.9000:54:08.90+00:15:265:2411,1
10GĄSZCZYK Grzegorz 2017Nowa Huta TeamKRAKÓWM401M 1000:00:0000:00:5400:35:0800:54:40.0000:54:40.00+00:15:585:2811,0
11WILCZAK Janusz 2005PRZEMYŚLM402M 1100:00:0000:00:3600:34:3300:54:47.2000:54:47.20+00:16:055:2811,0
12PŁESZKA Marek 2221Otryt LutowiskaLUTOWISKAM403M 1200:00:0000:00:3800:35:1600:55:20.7500:55:20.75+00:16:385:3210,8
13ZIELONKA Michał 2218Resovia RzeszówCISNAM205M 1300:00:0000:00:4300:35:1900:55:37.1500:55:37.15+00:16:555:3310,8
14KOZAK Mark 2242CHICAGOM306M 1400:00:0000:00:4900:35:2700:55:44.0000:55:44.00+00:17:025:3410,8
15HACZ Paweł 2042KROSNOM307M 1500:00:0000:01:2400:36:2600:56:02.6500:56:02.65+00:17:205:3610,7
16BODZIOCH Grzegorz 2078Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM404M 1600:00:0000:01:0400:35:2100:56:10.1000:56:10.10+00:17:285:3710,7
17SZNAJDER Rafał 2226G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM405M 1700:00:0000:00:5300:36:5900:57:30.5000:57:30.50+00:18:485:4510,4
18FURS Teodor 2222Pierdzące zająceCISNAM406M 1800:00:0000:00:5500:37:1600:57:37.7500:57:37.75+00:18:555:4510,4
19ROMEJKO Michał 2179OLSZTYNM407M 1900:00:0000:00:5600:37:3200:59:01.8500:59:01.85+00:20:195:5410,2
20JANKOWSKI Konrad 2133POLAŃCZYKM308M 2000:00:0000:01:1200:38:2800:59:06.1000:59:06.10+00:20:245:5410,2
21JANKOWSKI Michał 2065TRAWNIKIM408M 2100:00:0000:00:5400:36:5300:59:34.5500:59:34.55+00:20:525:5710,1
22HADUCH Jerzy 2177Sanok i OkolicePISAROWCEM601M 2200:00:0000:02:0300:39:3001:00:33.3001:00:33.30+00:21:516:039,9
23DOMIN Wiesław 2168ZAGÓRZEM501M 2300:00:0000:00:5300:37:5200:00:3001:01:23.9501:01:23.95+00:22:416:059,9
24WRÓBEL Bartłomiej 2241CISNAM409M 2400:00:0000:00:4800:38:2501:01:26.9001:01:26.90+00:22:446:089,8
25POLEWKA Tomasz 2216Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM4010M 2500:00:0000:39:0901:01:34.4001:01:34.40+00:22:526:099,7
26CZEPIGA Dariusz 2052GŁOJSCEM206M 2600:00:0000:00:5200:39:0401:01:36.5501:01:36.55+00:22:546:099,7
27BRYK Gniewomir 2203CISNAM207M 2700:00:0000:02:1000:40:1201:01:37.2501:01:37.25+00:22:556:099,7
28LORENC Wiktor 2026RYMANÓWM4011M 2800:00:0000:00:5100:39:0501:01:58.4501:01:58.45+00:23:166:119,7
29ŻACZKIEWICZ Jacek 2229SKIERNIEWICEM502M 2900:00:0000:02:2900:41:1600:00:3001:02:29.5001:02:29.50+00:23:476:119,7
30BURTAN Marcin 2137termoaktywnie.plRZESZÓWM309M 3000:00:0000:01:4700:41:2301:02:38.1001:02:38.10+00:23:566:159,6
31SAWULSKI Bartosz 2201WARSZAWAM3010M 3100:00:0000:00:4200:39:2301:03:49.7001:03:49.70+00:25:076:229,4
32SIEJKOWSKI Krzysztof 2082WARSZAWAM3011M 3200:00:0000:01:3300:40:4501:04:15.3001:04:15.30+00:25:336:259,3
33MROCZEK Bartłomiej 2055BRZEŹNICAM3012M 3300:00:0000:01:4700:41:2401:04:26.7501:04:26.75+00:25:446:269,3
34FEDAK Bohdan 2093ZAGÓRZM4012M 3400:00:0000:02:3800:43:2301:04:48.0001:04:48.00+00:26:066:289,3
35SIKORA Artur 2106MAJDAN KRÓLEWSKIM208M 3500:00:0000:02:4200:41:2101:04:55.6501:04:55.65+00:26:136:299,2
36SZYBIAK Maciej 2204KRZYWCZAM209M 3600:00:0000:01:4900:40:3301:05:08.9501:05:08.95+00:26:266:309,2
37PANEK Piotr 2033DZIKI MUSTANGBRZEŹNICAM4013M 3700:00:0000:01:4800:43:0301:06:19.5501:06:19.55+00:27:376:379,0
38ŁUSZCZYC Krzysztof 2053RZESZÓWM3013M 3800:00:0000:01:2800:42:5401:06:22.4501:06:22.45+00:27:406:389,0
39KUSTRA Marek 2030PUŁAWYM3014M 3900:00:0000:01:4200:43:0001:06:24.4501:06:24.45+00:27:426:389,0
40SPORNIAK Krzysztof 2199TARGOWISKAM3015M 4000:00:0000:02:1400:42:5601:06:50.1001:06:50.10+00:28:086:419,0
41BERA Adam 2118PanRZESZÓWM503M 4100:00:0000:01:1900:42:0801:07:08.3501:07:08.35+00:28:266:428,9
42JURYŚ Sławomir 2182Audytor EnergetycznyKROSNOM4014M 4200:00:0000:02:5500:44:5801:08:03.1501:08:03.15+00:29:216:488,8
43DOŁOWY Łukasz 2036WROCŁAWM3016M 4300:00:0000:03:3900:44:1701:08:10.3501:08:10.35+00:29:286:498,8
44GIRAŠEK Peter 2220MARAS teamVELKY SARISM2010M 4400:00:0000:02:5500:42:5701:08:17.8001:08:17.80+00:29:356:498,8
45KOWALCZYK Piotr 2043G.O.A.T. Team MichałowiceZABORZEM4015M 4500:00:0000:00:5800:43:2001:09:10.1501:09:10.15+00:30:286:558,7
46PABIAN Arkadiusz 2129SZCZECINEKM3017M 4600:00:0000:45:0401:09:12.7501:09:12.75+00:30:306:558,7
47MARAS Ladislav 2148MARAS teamPRESOVM504M 4700:00:0000:02:5100:45:1001:09:13.6501:09:13.65+00:30:316:558,7
48BIEDROŃ Artur 2180WARSZAWAM4016M 4800:00:0000:03:1700:46:5101:10:37.7001:10:37.70+00:31:557:038,5
49MILLER Tomasz 2097Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3018M 4900:00:0000:00:4200:42:0001:10:56.3501:10:56.35+00:32:147:058,5
50KOGUT Leszek 2119GROCHOWCEM4017M 5000:00:0000:02:2500:44:3001:10:59.3001:10:59.30+00:32:177:058,5
51MARZEC Marek 2091KRAKÓWM4018M 5100:00:0000:01:2900:44:1601:11:00.2001:11:00.20+00:32:187:068,5
52BRZEZIŃSKI Sergiusz 2123Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4019M 5200:00:0000:02:4700:44:2001:11:03.5001:11:03.50+00:32:217:068,4
53TOKARZ Waldemar 2047PASZCZYNAM3019M 5300:00:0000:01:4800:44:2600:00:3001:11:28.0001:11:28.00+00:32:467:058,5
54POKRYWKA Stefan 2232CISNAM602M 5400:00:0000:01:3700:45:5801:11:30.6001:11:30.60+00:32:487:098,4
55HALUCH Łukasz 2134NIECHOBRZM3020M 5500:00:0000:01:4700:44:2301:11:31.1001:11:31.10+00:32:497:098,4
56STEC Andrzej 2219Szlachetna PaczkaWAŁCZM505M 5600:00:0000:01:2400:45:2101:11:36.5001:11:36.50+00:32:547:098,4
57ROJ Dawid 2121Run SłobodanKRAKÓWM3021M 5700:00:0000:03:2500:47:3701:12:10.3501:12:10.35+00:33:287:138,3
58KITOWSKI Bartosz 2223GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4020M 5800:00:0000:01:1800:45:4700:00:3001:13:41.5001:13:41.50+00:34:597:198,2
59STASIAK Włodzimierz 2117Pro-Run WrocławWROCŁAWM3022M 5900:00:0000:03:2800:47:3301:15:11.0501:15:11.05+00:36:297:318,0
60MĄDRO Mateusz 2059DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3023M 6000:00:0000:02:0900:47:2501:15:13.8001:15:13.80+00:36:317:318,0
61DOMAGAŁA Andrzej 2235RZESZOWM3024M 6100:00:0000:01:5200:47:1101:15:15.1001:15:15.10+00:36:337:318,0
62BALICKI Jacek 2025Biegacz NowosolnaŁÓDŹM506M 6200:00:0000:02:0900:48:1001:15:27.5501:15:27.55+00:36:457:328,0
63WYZINA Andrzej 2035WROCŁAWM3025M 6300:00:0000:03:3900:49:3101:15:42.4001:15:42.40+00:37:007:347,9
64DVORŠČAK Milan 2186maras teamPREŠOVM507M 6400:00:0000:02:4800:47:2801:15:45.5501:15:45.55+00:37:037:347,9
65SKRUTEK Adam 2048WIEDENM3026M 6500:00:0000:03:4500:49:4701:15:46.8001:15:46.80+00:37:047:347,9
66KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2110UltramękiTARNÓWM4021M 6600:00:0000:03:3300:51:4901:15:52.6001:15:52.60+00:37:107:357,9
67KAMYCKI Wiktor 2099RZESZÓWM2011M 6700:00:0000:03:1900:49:3601:16:11.8501:16:11.85+00:37:297:377,9
68ROMANOWICZ Michał 2034POZNANM2012M 6800:00:0000:02:4700:47:4601:16:47.0501:16:47.05+00:38:057:407,8
69KOZUBAŁA Paweł 2049ŻÓŁW ULTRAS TEAMWARSZAWAM3027M 6900:00:0000:03:1000:47:3201:17:04.2001:17:04.20+00:38:227:427,8
70KUROPATWA Kazimierz 2126SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM603M 7000:00:0000:01:0200:47:2901:17:10.8501:17:10.85+00:38:287:437,8
71BĄCZYŃSKI Przemysław 2206BŁASZKIM3028M 7100:00:0000:02:1800:48:0801:17:13.0001:17:13.00+00:38:317:437,8
72MIKSZA Karol 2135CROSSFITTERCHEŁMCHEŁMM508M 7200:00:0000:03:0400:48:5701:17:32.1501:17:32.15+00:38:507:457,7
73WITKO Jerzy 2113brakFREDROPOLM4022M 7300:00:0000:02:2500:49:0601:17:43.7001:17:43.70+00:39:017:467,7
74HUDZIK Robert 2003#AdamCzerwińskiTeamGROJECM4023M 7400:00:0000:03:1000:49:2201:18:31.4001:18:31.40+00:39:497:517,6
75GUMNY Grzegorz 2028POZNAŃM4024M 7500:00:0000:02:4700:48:3401:19:55.5001:19:55.50+00:41:137:597,5
76SOBOCIŃSKI Szymon 2146Run SłobodanRACIBÓRZM3029M 7600:00:0000:03:2600:50:3701:19:56.8001:19:56.80+00:41:147:597,5
77CZERSKI Krzysztof 2142Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOM4025M 7700:00:0000:02:5000:50:4601:20:03.0501:20:03.05+00:41:218:007,5
78SKRUTEK Jan 2008GOPR Bieszczady st.poza służb.WROCŁAWM604M 7800:00:0000:03:4600:51:3601:20:04.3001:20:04.30+00:41:228:007,5
79TOMASZEWSKI Wojtek 2014BraciaTWARSZAWAM4026M 7900:00:0000:02:4300:52:0401:20:09.9001:20:09.90+00:41:278:007,5
80TOMASZEWSKI Piotr 2015braciaTLUBLINM3030M 8000:00:0000:02:4400:51:3301:20:11.6001:20:11.60+00:41:298:017,5
81BAJER Daniel 2066LUBLINM3031M 8100:00:0000:02:5600:52:1801:20:38.9001:20:38.90+00:41:568:037,4
82TOMASZEWSKI Robert 2062braciaTJAKUBOWICE KONIŃSKIEM4027M 8200:00:0000:02:4400:52:0300:00:3001:20:39.4501:20:39.45+00:41:578:007,5
83NOWAK Tomasz 2050Dzikie MustangiDĘBICAM3032M 8300:00:0000:01:4000:47:2500:01:3001:20:51.6501:20:51.65+00:42:097:567,6
84ZAJĄC Ireneusz 2165BieczBIECZM605M 8400:00:0000:03:1300:53:0501:22:02.4001:22:02.40+00:43:208:127,3
85SKOP Paweł 2081wkurw_teamPRZECŁAWM3033M 8500:00:0000:03:3000:54:0201:22:04.7001:22:04.70+00:43:228:127,3
86KOPYCIŃSKI Miłosz 2244GODOWAM3034M 8600:00:0000:02:4100:52:0101:22:26.4001:22:26.40+00:43:448:147,3
87BOMBA Dawid 2202RZESZÓWM2013M 8700:00:0000:02:4200:52:0201:22:29.4501:22:29.45+00:43:478:147,3
88LENAR Wojciech 2197Klub Sportowy PRESTIGERZESZOWM3035M 8800:00:0000:03:3100:53:5501:22:30.4501:22:30.45+00:43:488:157,3
89KIEŁB Jakub 10561998RZESZÓWM3036M 8900:00:0000:03:3000:54:1601:24:08.0501:24:08.05+00:45:268:247,1
90BATORA Marcin 1331SRTG DębicaDĘBICAM3037M 9000:00:0000:03:0300:54:5601:24:24.4501:24:24.45+00:45:428:267,1
91GŁUCHOWSKI Wojciech 2188RYKIWARSZAWAM4028M 9100:00:0000:01:2300:52:3001:27:00.3001:27:00.30+00:48:188:426,9
92BOCEK Sławomir 2027BOGUCHWAŁAM4029M 9200:00:0000:03:3700:55:0901:27:05.1501:27:05.15+00:48:238:426,9
93WYBRANIEC Wojciech 2211Ofiary Jedzienia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4030M 9300:00:0000:03:1500:55:0801:27:07.4001:27:07.40+00:48:258:426,9
94ADAMCZAK Wiesław 2130Biegaj bez końcaMIELECM509M 9400:00:0000:02:3200:54:3301:27:13.0001:27:13.00+00:48:318:436,9
95KNET Marcin 2247PRZECŁAWM3038M 9500:00:0000:03:3000:54:3101:27:19.3501:27:19.35+00:48:378:436,9
96BORCZ Marcin 2246MIKOLICEM3039M 9600:00:0000:03:3700:55:2301:27:29.9001:27:29.90+00:48:478:446,9
97KRYCZOWSKI Zbigniew 2240LUBACZÓWM4031M 9700:00:0000:02:4600:53:2001:27:49.6001:27:49.60+00:49:078:466,8
98SALUGA Bartlomiej 2172SOSNOWIECM4032M 9800:00:0000:02:1900:56:3201:29:25.2001:29:25.20+00:50:438:566,7
99TOMASZEWSKI Mikołaj 2175ŚLESINM3040M 9900:00:0000:03:4400:55:1801:31:09.3501:31:09.35+00:52:279:066,6
100NAZIMEK Mariusz 2237NOWY SĄCZM4033M 10000:00:0000:01:3500:57:4101:31:45.0501:31:45.05+00:53:039:106,5
101TOMASZEWSKI Mikołaj 2024NOWYTOMYŚLM4034M 10100:00:0000:01:2400:56:1401:31:45.8501:31:45.85+00:53:039:106,5
102CZAPLA Andrzej 2080CHEŁMM606M 10200:00:0000:03:3301:00:3601:32:42.3501:32:42.35+00:54:009:166,5
103JANKOWSKI Marcin 2094BUKOWSKOM3041M 10300:00:0000:02:1400:57:3401:33:51.3001:33:51.30+00:55:099:236,4
104SŁOBODA Krzysztof 2122RUN SLOBODAUSTRZYKI DOLNEM607M 10400:00:0000:03:2401:00:2101:33:57.5001:33:57.50+00:55:159:236,4
105STACHNIUK Artur 2196crossfitterCHEŁMM3042M 10500:00:0000:03:3800:58:2201:35:04.4501:35:04.45+00:56:229:306,3
106CZAJA Wacław 2020PRZEMYŚLM4035M 10600:00:0000:03:3700:58:3301:35:08.4001:35:08.40+00:56:269:306,3
107SNOPKOWSKI Krystian 2068KOLBUSZOWAM3043M 10700:00:0000:01:3601:00:1801:35:11.1001:35:11.10+00:56:299:316,3
108SZEWCZYK Jan Adam 198JODLOWKA TUCHOWSKAM3044M 10800:00:0000:03:3901:04:1401:35:12.9001:35:12.90+00:56:309:316,3
109LAZAROWICZ Piotr 2227KROSNOM3045M 10900:00:0000:03:4201:01:3401:36:21.2001:36:21.20+00:57:399:386,2
110ŠIMKO Radoslav 2207MARAS teamPREŠOVM3046M 11000:00:0000:02:5800:59:0901:37:03.7001:37:03.70+00:58:219:426,2
111OPALSKI Wojciech 2107WARSZAWAM4036M 11100:00:0000:02:4900:44:2701:38:32.2501:38:32.25+00:59:509:516,1
112PODOLAK Zbigniew 2183PRZEMYŚLM5010M 11200:00:0000:00:5300:39:3801:43:35.2501:43:35.25+01:04:5310:215,8
113PARADOWSKI Paweł 2083RZESZÓWM5011M 11300:00:0000:03:5101:02:4001:43:49.8001:43:49.80+01:05:0710:225,8
114LODWICH Marek 2238CHEŁMM4037M 11400:00:0000:03:0601:06:1101:46:36.3501:46:36.35+01:07:5410:395,6
Niesklasyfikowani
JERZAK Krzysztof 2070KRAKÓWM30DNF00:05:12 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 115 wynik(ów)