V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1KUSTRA Marek 2030PUŁAWYM3000:00:0000:01:4200:43:00
2WILCZAK Janusz 2005PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3600:34:33
3SKRUTEK Jan 2008GOPR Bieszczady st.poza służb.WROCŁAWM6000:00:0000:03:4600:51:36
4HUDZIK Robert 2003#AdamCzerwińskiTeamGROJECM4000:00:0000:03:1000:49:22
5TOMASZEWSKI Wojtek 2014BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:4300:52:04
6TOMASZEWSKI Piotr 2015braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:4400:51:33
7GĄSZCZYK Grzegorz 2017Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:5400:35:08
8SZNAJDER Rafał 2226G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4000:00:0000:00:5300:36:59
9TOMASZEWSKI Mikołaj 2024NOWYTOMYŚLM4000:00:0000:01:2400:56:14
10GUMNY Grzegorz 2028POZNAŃM4000:00:0000:02:4700:48:34
11CZAJA Wacław 2020PRZEMYŚLM4000:00:0000:03:3700:58:33
12BALICKI Jacek 2025Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:0900:48:10
13LORENC Wiktor 2026RYMANÓWM4000:00:0000:00:5100:39:05
14BOCEK Sławomir 2027BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:03:3700:55:09
15HACZ Paweł 2042KROSNOM3000:00:0000:01:2400:36:26
16PANEK Piotr 2033DZIKI MUSTANGBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:4800:43:03
17ROMANOWICZ Michał 2034POZNANM2000:00:0000:02:4700:47:46
18WYZINA Andrzej 2035WROCŁAWM3000:00:0000:03:3900:49:31
19DOŁOWY Łukasz 2036WROCŁAWM3000:00:0000:03:3900:44:17
20KOWALCZYK Piotr 2043G.O.A.T. Team MichałowiceZABORZEM4000:00:0000:00:5800:43:20
21ŁUSZCZYC Krzysztof 2053RZESZÓWM3000:00:0000:01:2800:42:54
22NOWAK Tomasz 2050Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4000:47:25
23SKRUTEK Adam 2048WIEDENM3000:00:0000:03:4500:49:47
24KOZUBAŁA Paweł 2049ŻÓŁW ULTRAS TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1000:47:32
25CZEPIGA Dariusz 2052GŁOJSCEM2000:00:0000:00:5200:39:04
26SUDACKI Sebastian 2045OSP CZUDECCZUDECM2000:00:0000:00:5000:28:23
27TOKARZ Waldemar 2047PASZCZYNAM3000:00:0000:01:4800:44:26
28JANKOWSKI Michał 2065TRAWNIKIM4000:00:0000:00:5400:36:53
29BAJER Daniel 2066LUBLINM3000:00:0000:02:5600:52:18
30SNOPKOWSKI Krystian 2068KOLBUSZOWAM3000:00:0000:01:3601:00:18
31MĄDRO Mateusz 2059DZIKIE MUSTANGISKRZYSZÓWM3000:00:0000:02:0900:47:25
32ROMANOWSKI Łukasz 2063Husaria Race TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:0200:35:01
33TOMASZEWSKI Robert 2062braciaTJAKUBOWICE KONIŃSKIEM4000:00:0000:02:4400:52:03
34ZAWADZKI Marcin 2076Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:00:5200:31:05
35SKOP Paweł 2081wkurw_teamPRZECŁAWM3000:00:0000:03:3000:54:02
36BODZIOCH Grzegorz 2078Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0400:35:21
37CZAPLA Andrzej 2080CHEŁMM6000:00:0000:03:3301:00:36
38SIEJKOWSKI Krzysztof 2082WARSZAWAM3000:00:0000:01:3300:40:45
39PARADOWSKI Paweł 2083RZESZÓWM5000:00:0000:03:5101:02:40
40JANKOWSKI Marcin 2094BUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:57:34
41FEDAK Bohdan 2093ZAGÓRZM4000:00:0000:02:3800:43:23
42MARZEC Marek 2091KRAKÓWM4000:00:0000:01:2900:44:16
43MILLER Tomasz 2097Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:00:4200:42:00
44KAMYCKI Wiktor 2099RZESZÓWM2000:00:0000:03:1900:49:36
45SIKORA Artur 2106MAJDAN KRÓLEWSKIM2000:00:0000:02:4200:41:21
46OPALSKI Wojciech 2107WARSZAWAM4000:00:0000:02:4900:44:27
47ROJ Dawid 2121Run SłobodanKRAKÓWM3000:00:0000:03:2500:47:37
48SŁOBODA Krzysztof 2122RUN SLOBODAUSTRZYKI DOLNEM6000:00:0000:03:2401:00:21
49BRZEZIŃSKI Sergiusz 2123Dusza DrzewaBUDY BARCZĄCKIEM4000:00:0000:02:4700:44:20
50PABIAN Arkadiusz 2129SZCZECINEKM3000:00:0000:45:04
51ADAMCZAK Wiesław 2130Biegaj bez końcaMIELECM5000:00:0000:02:3200:54:33
52JANKOWSKI Konrad 2133POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:1200:38:28
53STASIAK Włodzimierz 2117Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:03:2800:47:33
54BERA Adam 2118PanRZESZÓWM5000:00:0000:01:1900:42:08
55KOGUT Leszek 2119GROCHOWCEM4000:00:0000:02:2500:44:30
56KUROPATWA Kazimierz 2126SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:0200:47:29
57CZERSKI Krzysztof 2142Greif Team WładysławowoCHŁAPOWOM4000:00:0000:02:5000:50:46
58SOBOCIŃSKI Szymon 2146Run SłobodanRACIBÓRZM3000:00:0000:03:2600:50:37
59HALUCH Łukasz 2134NIECHOBRZM3000:00:0000:01:4700:44:23
60MIKSZA Karol 2135CROSSFITTERCHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:0400:48:57
61BURTAN Marcin 2137termoaktywnie.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:4700:41:23
62MARAS Ladislav 2148MARAS teamPRESOVM5000:00:0000:02:5100:45:10
63ZAJĄC Ireneusz 2165BieczBIECZM6000:00:0000:03:1300:53:05
64WĘGIEL Marcin 2002Polwax Racing TeamJASŁOM3000:00:0000:00:2500:29:21
65DOMIN Wiesław 2168ZAGÓRZEM5000:00:0000:00:5300:37:52
66SALUGA Bartlomiej 2172SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1900:56:32
67DVORŠČAK Milan 2186maras teamPREŠOVM5000:00:0000:02:4800:47:28
68HADUCH Jerzy 2177Sanok i OkolicePISAROWCEM6000:00:0000:02:0300:39:30
69BIEDROŃ Artur 2180WARSZAWAM4000:00:0000:03:1700:46:51
70ROMEJKO Michał 2179OLSZTYNM4000:00:0000:00:5600:37:32
71JURYŚ Sławomir 2182Audytor EnergetycznyKROSNOM4000:00:0000:02:5500:44:58
72PODOLAK Zbigniew 2183PRZEMYŚLM5000:00:0000:00:5300:39:38
73TOMASZEWSKI Mikołaj 2175ŚLESINM3000:00:0000:03:4400:55:18
74STACHNIUK Artur 2196crossfitterCHEŁMM3000:00:0000:03:3800:58:22
75LENAR Wojciech 2197Klub Sportowy PRESTIGERZESZOWM3000:00:0000:03:3100:53:55
76SPORNIAK Krzysztof 2199TARGOWISKAM3000:00:0000:02:1400:42:56
77SAWULSKI Bartosz 2201WARSZAWAM3000:00:0000:00:4200:39:23
78GŁUCHOWSKI Wojciech 2188RYKIWARSZAWAM4000:00:0000:01:2300:52:30
79JAKUBKOVIČ Dominik 2189MARAS teamĽUBOTÍNM2000:00:0000:00:3000:28:24
80ŠIMKO Radoslav 2207MARAS teamPREŠOVM3000:00:0000:02:5800:59:09
81WYBRANIEC Wojciech 2211Ofiary Jedzienia KotletówSUCHA BESKIDZKAM4000:00:0000:03:1500:55:08
82MARSZAŁEK Patryk 2213CWKS RESOVIA RZESZÓWRZESZÓWM2000:00:0000:00:2400:24:12
83KOŁODZIEJCZYK Łukasz 2214Rzeźnik/UKS KometaGLIWICEM2000:00:0000:01:2000:31:17
84POLEWKA Tomasz 2216Bieg Rzeźnika/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:39:09
85BOMBA Dawid 2202RZESZÓWM2000:00:0000:02:4200:52:02
86BRYK Gniewomir 2203CISNAM2000:00:0000:02:1000:40:12
87BĄCZYŃSKI Przemysław 2206BŁASZKIM3000:00:0000:02:1800:48:08
88SZYBIAK Maciej 2204KRZYWCZAM2000:00:0000:01:4900:40:33
89DOMAGAŁA Andrzej 2235RZESZOWM3000:00:0000:01:5200:47:11
90GIRAŠEK Peter 2220MARAS teamVELKY SARISM2000:00:0000:02:5500:42:57
91PŁESZKA Marek 2221Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:00:3800:35:16
92LODWICH Marek 2238CHEŁMM4000:00:0000:03:0601:06:11
93BORCZ Marcin 2246MIKOLICEM3000:00:0000:03:3700:55:23
94KNET Marcin 2247PRZECŁAWM3000:00:0000:03:3000:54:31
95FURS Teodor 2222Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:00:5500:37:16
96NAZIMEK Mariusz 2237NOWY SĄCZM4000:00:0000:01:3500:57:41
97KOPYCIŃSKI Miłosz 2244GODOWAM3000:00:0000:02:4100:52:01
98KRYCZOWSKI Zbigniew 2240LUBACZÓWM4000:00:0000:02:4600:53:20
99POKRYWKA Stefan 2232CISNAM6000:00:0000:01:3700:45:58
100LAZAROWICZ Piotr 2227KROSNOM3000:00:0000:03:4201:01:34
101KITOWSKI Bartosz 2223GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:1800:45:47
102WRÓBEL Bartłomiej 2241CISNAM4000:00:0000:00:4800:38:25
103ZIELONKA Michał 2218Resovia RzeszówCISNAM2000:00:0000:00:4300:35:19
104STEC Andrzej 2219Szlachetna PaczkaWAŁCZM5000:00:0000:01:2400:45:21
105NOWAK Marcin 2233STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:2700:28:34
106ŻACZKIEWICZ Jacek 2229SKIERNIEWICEM5000:00:0000:02:2900:41:16
107KOZAK Mark 2242CHICAGOM3000:00:0000:00:4900:35:27
108WETHACZ Mariusz 2243CISNAM3000:00:0000:00:4500:32:43
109KIEŁB Jakub 10561998RZESZÓWM3000:00:0000:03:3000:54:16
110BATORA Marcin 1331SRTG DębicaDĘBICAM3000:00:0000:03:0300:54:56
111SZEWCZYK Jan Adam 198JODLOWKA TUCHOWSKAM3000:00:0000:03:3901:04:14
112MROCZEK Bartłomiej 2055BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:4700:41:24
113KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2110UltramękiTARNÓWM4000:00:0000:03:3300:51:49
114WITKO Jerzy 2113brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:2500:49:06
Niesklasyfikowani
JERZAK Krzysztof 2070KRAKÓWM30DNF00:05:12 DNF DNF
Znaleziono 115 wynik(ów)