V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
2km
   
1BODURKA Krzysztof 1001Alpin SportNIELEPICEM2000:00:0000:00:23
2GAWLIK Sławek 1059MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:26
3DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:26
4ADAMCZYK Przemysław 1099adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:27
5BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM2000:00:0000:00:28
6KANIA Michał 1273adidas runners warsawKŁOCZEWM2000:00:0000:00:29
7MARZEC Krzysztof 1234BIŁGORAJM4000:00:0000:00:32
8BORDUN Maciej 1236SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGM3000:00:0000:00:32
9KOWALCZYK Adam 1375Adidas Runners WarsawLESZNOM3000:00:0000:00:32
10HORODEJCZUK Antoni 1406Horodejczuk TeamOLSZANICAM4000:00:0000:00:32
11GŁUSZKO Przemysław 1250SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:33
12SZUMNY Nina 1356KRAKÓWK3000:00:0000:00:33
13TRACZ Łukasz 1384www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:00:33
14WYWŁOKA Paulina 1385Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:00:33
15SOLIŃSKA Katarzyna 1438KRAKÓWK2000:00:0000:00:33
16DUDZIK Łukasz 1002Góral BiegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:34
17WINIARSKA Katarzyna 1396Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:00:34
18JARMOLIŃSKI Piotr 1164Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0000:00:34
19NOWICKI Kamil 1058KRAKÓWM3000:00:0000:00:35
20SKOTNICZNY Michał 1128Euroclear Running TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:35
21ZAWADA Michał 1228Marysin WawerskiWARSZAWAM3000:00:0000:00:35
22TUCZAPSKI Piotr 1358xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:35
23OKRÓJ Dawid 1110Deaf RunningGDAŃSKM3000:00:0000:00:36
24CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2000:00:0000:00:37
25WARĘCKA Kasia 1230LESKOK2000:00:0000:00:39
26NEUFELD Marcin 1237Intel Runners / runpassion.pl teamGDYNIAM4000:00:0000:00:39
27GRACZYK Karolina 1437KUTNOK3000:00:0000:00:41
28SZCZOT Andrzej 1452KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0000:00:41
29WĘGRZYN Emil 1359Warbud Runnik TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:44
30WALEWSKI Lukasz 1166DentistooRZESZÓWM4000:00:0000:00:44
31WIDZ Łukasz 1072potrenujemy?RYKIM3000:00:0000:00:47
32SALA Kamil Adam 1087Potrenujemy?DĘBLINM3000:00:0000:00:47
33WOŹNIAK Grzegorz 1156CHEŁMM3000:00:0000:00:47
34GRUSZECKI Tomasz 1169RYBARZOWICEM4000:00:0000:00:47
35MACH Tomasz 1159Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:00:48
36MATYSIAK Tomasz 1328WARSZAWAM4000:00:0000:00:49
37PITURA Eliza 1155Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:00:49
38KANDEFER Beata 1342KB ,,Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0000:00:51
39BYRCZEK Jan 1428OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:51
40DRĄŻEK Sławomir 11061971FAJSŁAWICEM4000:00:0000:00:52
41MARCZAK Paweł 1142Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:52
42KONKEL Katarzyna 1407Maja TeamGNIEWOWOK2000:00:0000:00:52
43RATYŃSKI Marek 1063Otwocki tuptaczOTWOCKM4000:00:0000:00:53
44NIEMIEC Tomasz 1298NH TeamWROCŁAWM3000:00:0000:00:53
45JAGIELKA Mateusz 1311Linklaters Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:00:53
46DOMIN Bartosz 1349Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:00:53
47RECZKOWSKI Andrzej 1456NIEWASZÓWM6000:00:0000:00:54
48GRABOWSKA Aleksandra 1261Lotnicza Akademia WojskowaRZESZÓWK2000:00:0000:00:56
49KRUPA Grzegorz 1451STRZEGOMIANYM4000:00:0000:00:56
50JURA Maciej 1022ITMBW KrakówNOWY SĄCZM2000:00:0000:00:57
51NOWOMIEJSKI Marcin 1194BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZM4000:00:0000:00:57
52DYMON Bartłomiej 1296SZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:0000:00:58
53KONOPKA Henryk 1440RUDENTAM6000:00:0000:00:58
54MAŚLANY Daniel 1123JUROWCEM4000:00:0000:00:59
55ŚWIĘCICKI Samuel 1309Team RemmersPŁOCHOCINM3000:00:0000:01:02
56WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:0000:01:02
57SKUBISZ Aleksandra 1345HARTAK2000:00:0000:01:02
58BOGDAŃSKA Katarzyna 1443WARSZAWAK2000:00:0000:01:02
59MILER Marcin 1461ŁAZISKA GÓRNEM4000:00:0000:01:03
60KLABISZ Dawid 1462CHORZÓWM3000:00:0000:01:03
61HYDZIK Łukasz 1071Lider SanokSANOKM4000:00:0000:01:06
62GÓRKA Łukasz 1393Podróże z MaratonemKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:06
63JASZCZAK Marzena 1173Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWK3000:00:0000:01:08
64KAIM Mariusz 1174Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWM3000:00:0000:01:08
65KORZEP-CZEKALSKA Dorota 1220Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0000:01:08
66GŁOWACKA Aleksandra 1195Młody vs. StaryLEGIONOWOK4000:00:0000:01:09
67KOZA Kamil 1253Stalowolski Klub BiegaczaULANÓWM2000:00:0000:01:09
68KRÓLIKOWSKA Anna 1271Husaria Race TeamMODLNICZKAK2000:00:0000:01:09
69ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM2000:00:0000:01:10
70KACPERSKI Olaf 1458WARSZAWAM4000:00:0000:01:11
71GRZENIA Małgorzata 1144Centrum Medyczne Orto-OptymistLUBLINK5000:00:0000:01:11
72MIKOŁAJCZYK Tomasz 1147ZAKOPANEM3000:00:0000:01:12
73ZYGMUNT Marcin 1321SaperzyWOJCIECHOWICEM2000:00:0000:01:15
74WOŁOCH Michał 1320Diaita spartaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:16
74CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:16
76BĄDZIUL Dorota 1011RZESZÓWK3000:00:0000:01:17
77NALEPA Tomasz 1291RZESZÓWM3000:00:0000:01:17
78DRZAŁ Damian 1258WYSOKA GŁOGOWSKAM3000:00:0000:01:18
79KOŃKA Mariusz 1092CHOJNÓWM4000:00:0000:01:19
80SEBZDA Malgorzata 1390Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK4000:00:0000:01:19
81KITOWSKA Anna 1434Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:19
82KARWACKA Aneta 1074WKURW_TEAMŁĘCZNAK4000:00:0000:01:20
83GĄSIOREK Kamila 1021WARSZAWAK3000:00:0000:01:21
84ZABIELSKI Grzegorz 1073wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:01:21
85STASZCZUK Jarosław 1217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM4000:00:0000:01:21
86KOTERBICKA-PAŚKO Agnieszka 1085Elektronik PrzemyślPRZEMYŚLK4000:00:0000:01:23
87POLAK Robert 1368RYKIM5000:00:0000:01:23
88PAŚKO Rafał 1086Teatr S.A.N. i Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:24
89WOŹNICKA Ewa 1134WĘGRÓWK2000:00:0000:01:24
90SOBOTKA Monika 1288dzikie skrzydło/wybieganie MPKWARSZAWAK4000:00:0000:01:24
91PARYS Michał 1445WOŁOMINM3000:00:0000:01:24
92BODZIOCH Agnieszka 1077ITMBW KrakówWOJNICZK2000:00:0000:01:25
93KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:25
94LASZCZYK Anna 1287Linklaters Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:25
95MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KrakówKRAKÓWM2000:00:0000:01:25
96SZMUC Anna 1093Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:0000:01:26
97SOBCZAK Maciej 1129Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:0000:01:28
98ŁUSZCZYC Anna 1256RZESZÓWK3000:00:0000:01:28
99WOJTASIK Grzegorz 1270STALOWA WOLAM4000:00:0000:01:28
100JAWORSKA Agnieszka 1286WARSZAWAK3000:00:0000:01:29
101HERMAN Ireneusz 1323LECA Z SIEMIANOWICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:29
102WIĘCH Piotr 1444WOŁOMINM3000:00:0000:01:29
103FUS Jacek 1046RZESZÓWM6000:00:0000:01:30
104BOBUSIA Michał 1416AZS PWSZ KROSNODOBIESZYNM3000:00:0000:01:30
105ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2000:00:0000:01:30
106KOŁODZIEJ Łukasz 1202SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:31
107OBROŚLAK Grzegorz 341Traper-Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:31
108KRASOWSKI Łukasz 1200PROSWIMRZESZÓWM3000:00:0000:01:32
109KRASOWSKI Mateusz 1201LEŻAJSKM3000:00:0000:01:32
110ZIĘBA Emil 1143CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM4000:00:0000:01:33
111KALBARCZYK Izabella 1047ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3000:00:0000:01:34
112OSZCZĘDA Marzena 1177Zarazic PasjaŻORYK4000:00:0000:01:34
113KUBACKA Marta 1334Drużyna TVNWARSZAWAK3000:00:0000:01:34
114GWOZDZIOWSKI Marcin 1141TARNOBRZEGM4000:00:0000:01:35
115BŁASZCZAK Błażej 1299KRAKÓWM3000:00:0000:01:36
116LUBAŃSKA Alicja 1339BUKOWICEK5000:00:0000:01:36
117WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2000:00:0000:01:36
118PIŁAT Jakub 1152Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3000:00:0000:01:36
119TOKARZ Adrian 1048DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3000:00:0000:01:37
120WEREMKO Grzegorz 1145Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:0000:01:37
121KAMYSZ Robert 1187KRAKÓWM4000:00:0000:01:37
122KIERSNOWSKA Agnieszka 1223Cyber ŁaniaWROCŁAWK4000:00:0000:01:38
123GRABOWSKI Damian 1433Wkurw_teamSTANOWICEM4000:00:0000:01:39
124ISKRA Grzegorz 1023KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:0000:01:41
125SOBIERAJ Kamil 1191Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2000:00:0000:01:41
126PRZYBYŁ Slawomir 1210KRAKÓWM4000:00:0000:01:41
127SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 1209KRAKÓWK4000:00:0000:01:42
128OSZYWA Damian 1460KIELCEM3000:00:0000:01:42
129STRZAŁKOWSKI Artur 1095Adidas RunnersWARSZAWAM2000:00:0000:01:43
130NAWROT Bartłomiej 1031KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:45
131SZYMEL Jacek 1411Husaria race teamŁAŃCUTM3000:00:0000:01:45
132CHYLAK Paweł 1054PIASECZNOM3000:00:0000:01:46
133MICHALIK Michał 1055Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:48
134BODNIAK Tomasz 1112USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:49
135SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM5000:00:0000:01:49
136KUCHARZAK Norbert 1326Jazzanova Pub Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:50
137KONDRACIUK Katarzyna 1335Projekt 'K jak Kajaki'PIASECZNOK4000:00:0000:01:50
138KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM5000:00:0000:01:50
139SZYBIAK Joanna 1421KRZYWCZAK4000:00:0000:01:50
140RADYMSKA Małgorzata 1051WARSZAWAK3000:00:0000:01:51
141KURKOWIAK Krzysztof 1097Wkurw_TeamWROCŁAWM3000:00:0000:01:51
142CHOMIUK Adrian 1325Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:51
143PIOTROWSKI Tomasz 1238Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:0000:01:52
144PRUSZKOWSKI Mariusz 1277CrossFitter Box Chełm/Chełm Biega/24 BLPPOKRÓWKAM4000:00:0000:01:52
145RAPACZ Marcin 1004Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:0000:01:53
146BILSKI Marek 1080VegedogWARSZAWAM4000:00:0000:01:53
147STEC Sebastian 1307SiemuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:53
148DROZD Piotr 1336SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:01:53
149STEPANIUK Adam 1354CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:0000:01:53
150SIWAK Ryszard 1233Team Ryś skiDZIEKANOWICEM4000:00:0000:01:54
151SOWA Dariusz 1165Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM5000:00:0000:01:55
152PACZYŃSKI Kamil 1222KRAKÓWM3000:00:0000:01:56
153GRUCHAŁA Anna 1012Mk TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:01:59
154BRZOZOWSKA Paulina 1102SteFAn TeamSTALOWA WOLAK3000:00:0000:01:59
155SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5000:00:0000:01:59
156PLUTA Sebastian 1140Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:59
157DZIANO Łukasz 1014SIEMIANOWICE ŚL.M3000:00:0000:02:00
158KRZEMIŃSKA Agata 1126SteFAn TeamSANDOMIERZK5000:00:0000:02:00
159MAGOŃ Łukasz 1415Husaria Race TeamKRACZKOWAM3000:00:0000:02:00
160GRĘBOWIEC Dominika 1049TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:01
161JASIK Joanna 1050TSA SandomierzSANDOMIERZK4000:00:0000:02:01
162KRASOŃ Justyna 1094TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:01
163PAWEŁAS Marta 1382WARSZAWAK3000:00:0000:02:02
164HONKISZ Maciej 1203KROSNOM6000:00:0000:02:03
165PRĘTNIK Sławomir 1297JEDLICZEM3000:00:0000:02:03
166WITCZAK Paweł 1199Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:0000:02:04
167LIPA Piotr 1352OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:04
168SASAL Monika 1005Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:0000:02:04
169KRYSIAK Jakub 1172TriWawaWARSZAWAM2000:00:0000:02:06
170PELCZAR Jakub 1337PIASECZNOM3000:00:0000:02:06
171CHORBIŃSKI Krystian 1338NOWA WOLAM3000:00:0000:02:06
172HEBANOWSKI Łukasz 1330GDYNIAM4000:00:0000:02:08
173PYSKATY Marta 1454PASZCZYNAK4000:00:0000:02:09
174BŁOCH Beata 1057Epoka NordicaŁÓDŹK5000:00:0000:02:10
175PLUTA Marta 2056DzikieMustangiBRZEŹNICAK4000:00:0000:02:10
176ŁOKIETEK Michał 1290Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM3000:00:0000:02:11
177BUTKIEWICZ Mateusz 1295Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:02:11
178BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2000:00:0000:02:11
179OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2000:00:0000:02:12
180DĄBRÓWKA Radosław 1361Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:0000:02:14
181JANIK Łukasz 1377BUKOWSKOM3000:00:0000:02:14
182HABRAT Dorota 1181Habrat TeamKROSNIK4000:00:0000:02:15
183GOŁOŚ Michał 1347Corpora ex armarioWARSZAWAM3000:00:0000:02:15
184KAWA Rafał 1404ŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:15
185HABRAT Maciej 1186Habrat TeamKROSNOM4000:00:0000:02:15
186JASIURSKI Grzegorz 1340Corpora ex armarioWĘGRÓWM4000:00:0000:02:15
187CHOLEWA Łukasz 1053WOŁOMINM3000:00:0000:02:16
188WILK Rafał 1364SEKCJA PIASKIPIASKIM4000:00:0000:02:16
189BALON Piotr 1409BAKoMAT TEAMKROSNOM3000:00:0000:02:16
190GROMADZKA-JĘDRUSZCZAK Renata 1035CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOK4000:00:0000:02:17
191MĄKA Wojciech 1329TriWawaGRANICAM4000:00:0000:02:17
192LASKA Anna 1015OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK3000:00:0000:02:18
193CZEKALSKI Mariusz 1366bbl OstrołękaBIALOBIELM4000:00:0000:02:18
194WYDRO Agata 1242Fun & RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:02:19
195WYDRO Rafał 154Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:02:19
196PLISZCZYŃSKA Justyna 1044LUBLINK4000:00:0000:02:20
197SZPAKOWSKI Andrzej 155Fun&RunNIEWODNAM4000:00:0000:02:20
198SKORUPKA Leszek 1249M3 SiedlceIGANIE NOWEM3000:00:0000:02:21
199WAŚNIOWSKI Krzysztof 1037KRAKÓWM3000:00:0000:02:22
200KOZIOŁ Łukasz 1036WARSZAWA (MOKOTÓW)M3000:00:0000:02:23
201PISKADŁO Jacek 1232Nowy Styl Group Running TeamSTRZYŻÓWM3000:00:0000:02:23
202CIEŚLA Magda 1283KRAKÓWK3000:00:0000:02:23
203KRZYCH Marcin 1038PolSourceKRAKÓWM3000:00:0000:02:24
204KOMAŃSKI Rafał 1343DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM4000:00:0000:02:24
205NIEMIEC Grzegorz 1432ZARSZYNM4000:00:0000:02:24
206MAŁEK Wojciech 1423ZARSZYNM4000:00:0000:02:24
207BAJSAROWICZ Marlena 1193WKURW_TEAMJELCZ-LASKOWICEK2000:00:0000:02:26
208KANIA Przemysław 269WARSZAWAM3000:00:0000:02:26
209SCHILLER Fryderyk 1167Schody HiszpańskieMIKOLOWM4000:00:0000:02:27
210BAŁON Konrad 1272KROSNOM2000:00:0000:02:28
211BALON Marcin 1371Volume TradingKROSNOM4000:00:0000:02:28
212BIDNIK Jakub 1374KROSNOM4000:00:0000:02:28
213ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1446TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:30
214KIN Rafał 1211AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:31
215JUROSZEK Józef 1269PAWŁOWICEM3000:00:0000:02:31
216PARTYKA Andrzej 1435Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0000:02:32
217NOWOSADZKI Wojciech 1208KROSNOM3000:00:0000:02:33
218ZIÓŁKOWSKA Bożena 1213WALBAKROSNOK4000:00:0000:02:33
219KOWALEWSKA Dorota 700Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:00:0000:02:33
220CHMIEL Michał 1399Rzeszowskie Gazele i GepardyKRACZKOWAM3000:00:0000:02:33
221BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5000:00:0000:02:34
222KAŁOWSKI Irek 1153www.pomocdlakaroliny.plNIEPORĘTM4000:00:0000:02:35
223MYŚLIŃSKI Tomasz 1040biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:37
224MUCHA Łukasz 1430RADOMM2000:00:0000:02:37
225KUTKOWSKI Jan 1401Hyundai RadomRADOMM3000:00:0000:02:38
226KOWALCZYK Ewa 1178Husaria Race TeamJAROSŁAWK3000:00:0000:02:39
227WOŹNIAK Aleksandra 1103WARSZAWAK3000:00:0000:02:40
228IWANEK Sebastian 1069Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:41
229WRONA Sylwester 1405KRAKÓWM4000:00:0000:02:41
230WRÓBLESKA Weronika 1150biegusiem.plPUŁAWYK3000:00:0000:02:41
231SKRZYPEK Krzysztof 611Klinczu TeamBYTOMM3000:00:0000:02:41
232POSIM Tomasz 1319miwidoRYKIM3000:00:0000:02:42
233GAWCZYŃSKA BACZA Izabela 1425ŻURAWICAK4000:00:0000:02:42
234BACZA Piotr 1426ŻURAWICAM4000:00:0000:02:42
235MARCINIAK Julia 549Natural Born RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:42
236JOB Weronika 1075STRÓŻEK3000:00:0000:02:43
237WYWRÓT Klaudia 1078KRAKÓWK3000:00:0000:02:43
238PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5000:00:0000:02:43
239JACHIMOWSKI Jarosław 1324Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:43
240GREGIER Krzysztof 1429PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:43
241SKOWROŃ Jakub 1009MARUSZÓWM3000:00:0000:02:44
242BUBICZ Krzysztof 1045wkurw_teamŚWIDNIKM3000:00:0000:02:44
243FEDAN Łukasz 1079LASZKIM3000:00:0000:02:44
244PĘKALA Anna 1225Night Runners ZabrzeZABRZEK4000:00:0000:02:44
245WOJCIECHOWSKA Andżelika 1248RZESZÓWK2000:00:0000:02:45
246PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1160GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0000:02:45
247SUSZEK Damian 1176Lalus SquadRZESZOWM3000:00:0000:02:45
248RZEMIŃSKI Jacek 1132STRÓŻEM4000:00:0000:02:46
249TKACZYK Wojciech 1266JEDLICZEM4000:00:0000:02:46
250OŻÓG Paweł 1410MEDYNIA GŁOG.M3000:00:0000:02:46
251LEJA Marek 1026Tak Lubię SandomierzJAROSŁAWM4000:00:0000:02:47
252MINKINA Tomasz 1076TARŁÓWM4000:00:0000:02:47
253ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2000:00:0000:02:47
254TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM5000:00:0000:02:47
255CYPARSKA Anna 1188-BRZOZÓWK4000:00:0000:02:48
256DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5000:00:0000:02:48
257BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM5000:00:0000:02:49
258CYPARSKI Atrur 1182-BRZOZÓWM4000:00:0000:02:49
259SUŁKOWSKI Maciej 655Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:02:49
260STRASSBERGER Katarzyna 1198GLIWICEK5000:00:0000:02:50
261SZKAMRUK Małgorzata 1227GLIWICEK3000:00:0000:02:50
262BAR Aleksandra 1308Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:0000:02:50
263MOCIO Michał 1362Przemyskie SercaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:50
264BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:50
265MOLASY Dorota 1348Aktywnie z MolkamiMALBORKK3000:00:0000:02:51
266MOLASY Tomasz 1350Aktywnie z MolkamiMALBORKM3000:00:0000:02:51
267FRĄCZEK Dariusz 1265RZESZÓWM3000:00:0000:02:52
268ROMANOWICZ Karolina 1070Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:53
269PRZYBYŁA Krzysztof 1090ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:02:53
270PRZYBYŁA Aleksandra 1091ŚWIĘTOCHŁOWICEK3000:00:0000:02:53
271DOJS Aleksandra 1088Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:53
272ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM5000:00:0000:02:54
273KUBACKI Maciej 1333Łagiewnicka TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:54
274PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2000:00:0000:02:54
275SOBURA-DURMA Magdalena 1450KIELCEK4000:00:0000:02:54
276RACZEK Natalia 1285Extreme Trauma TeamRYCHWAŁDEKK2000:00:0000:02:55
277LEGIERSKI Piotr 1417MODLNICAM4000:00:0000:02:55
278BEDNARSKA Joanna 2151Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:0000:02:56
279ZIEŃKOWSKA Izabela 166LUBLINK3000:00:0000:02:56
280WASILEWSKI Marcin 211WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:56
281WIEDRO Małgorzata 651Biegnę,żeby Bartek mógł biegać/Woźniak Running /wkurw_TeamZAGNAŃSKK4000:00:0000:02:56
282GRZESIK Michał 1062RZESZÓWM3000:00:0000:02:57
283CZAJKOWSKI Michal 1372Lagiewnicka 35KRAKOWM4000:00:0000:02:57
284JANOWICZ Agnieszka 1453OTWOCKK4000:00:0000:02:57
285MĄCZKA Krystyna 1441GLIWICEK6000:00:0000:02:57
286SOSZYŃSKI Piotr 1117GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4000:00:0000:02:58
287MATUŁA Przemysław 1034UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:59
288SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1119GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK3000:00:0000:02:59
289DOMANSKI Jarek 1168Gazele na starcieWARSZAWAM3000:00:0000:02:59
290TABACZYŃSKA Martyna 1215Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:03:00
291FRANCZYK Piotr 1424KRAKÓWM3000:00:0000:03:00
292MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2000:00:0000:03:01
293CZECHOWSKA Izabela 1392Ww TeamLUBLINK4000:00:0000:03:01
294LESZCZYŃSKI Aleksander 1189wkurw_teamNOWY SĄCZM3000:00:0000:03:02
295MAGER Bartosz 1027RZESZÓWM4000:00:0000:03:03
296MAGER Olga 1028RZESZÓWK4000:00:0000:03:03
297HERMANIUK Iwona 1136TAURUS TEAMRUDNA WIELKAK4000:00:0000:03:03
298CHŁAP Elżbieta 1163doliniarzKATOWICEK4000:00:0000:03:03
299WYSZYŃSKA Kinga 1218RZESZÓWK3000:00:0000:03:03
300SMOLUCH Ryszard 111ZAMOŚĆM4000:00:0000:03:03
301PIASEK Pawel 1138TriunlimitedOSTROŁĘKAM2000:00:0000:03:05
302STAWSKA Joanna 1006biegaj z treneramiGLIWICEK5000:00:0000:03:06
303MIRECKI Jan 1120WARSZAWAM4000:00:0000:03:06
304PIASEK Piotr 1139TriunlimitedOSTROŁĘKAM5000:00:0000:03:06
305KROCZEK Liliana 1007Nigh RunnersGLIWICEK4000:00:0000:03:07
306JEZIOREK Józef 1115ŁAPCZYCAM4000:00:0000:03:07
307WAŁĘGA Monika 1313DĘBICAK3000:00:0000:03:08
308SIERADZKI Dariusz 1024GLIWICEM3000:00:0000:03:09
309KOBIAŁKA Irek 1316DĘBICAM4000:00:0000:03:09
310OWOC Krystian 1457WRÓBLIK KRÓLEWSKIM3000:00:0000:03:09
311SIERADZKA Agnieszka 1154Biegaj z treneramiGLIWICEK3000:00:0000:03:09
312SAMEK Artur 1449BOCHNIAM4000:00:0000:03:10
313JAKUBIEC Justyna 1408Lubelska Grupa TriathlonuSNOPKÓWK4000:00:0000:03:10
314HERMANIUK Tomasz 1135TAURUS TEAMRUDNA WIELKAM4000:00:0000:03:11
315ŁAGOWSKA Katarzyna 1447MIELECK4000:00:0000:03:12
316OSTROWSKI Łukasz 1448MIELECM3000:00:0000:03:12
317BACZEWSKA Klaudia 1207Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0000:03:13
318MIERZEJEWSKA Malgorzata 1229Morsy OstrolekaOSTROLEKAK3000:00:0000:03:14
319MATUSZAK Jakub 1061NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:03:16
320KĘDZIOR Michał 1052Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:03:16
321WOŹNY Łukasz 1216RZESZÓWM3000:00:0000:03:16
322DWORAKOWSKI Andrzej 1235BIAŁYSTOKM4000:00:0000:03:17
323ZAKRZEWSKI Szymon 1161ŁAPYM3000:00:0000:03:17
324PAWELEC Justyna 1125TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:18
325WRZOSEK Justyna 1124TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:18
326NAKONIECZNY Jacek 1367SII POWER PEOPLELUBLINM3000:00:0000:03:19
327KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2000:00:0000:03:20
328RYSIAWA Joanna 1252bezMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:20
329FORDOŃSKA Katarzyna 1255RUNforFUNMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:20
330ORZECH Artur 1387Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:20
331STRZĘPKA Krzysztof 1389Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:20
332KISZA-GRYNIENKO Anna 2153WROCŁAWK3000:00:0000:03:21
333GAŁĄZKA Marcin 1314ESK EKO SERWIS KOTŁY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:21
334DANIEL Maria 1414WARSZAWAK3000:00:0000:03:21
335GRYNIENKO Pawel 2154WROCŁAWM3000:00:0000:03:22
336NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:22
337KASPROWICZ Piotr 1439Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:22
338BORKOWSKA Ewa 1030WKURW-TEAMZŁOTÓWK6000:00:0000:03:23
339STACHOWIAK Aneta 1376TUREKK4000:00:0000:03:24
340SZYMANOWSKA Monika 1151PSARYK4000:00:0000:03:24
341SMURA Rafal 1109TUREKM3000:00:0000:03:25
342POSTÓŁ Karolina 1013GLIWICEK3000:00:0000:03:26
343GARBOWSKA Monika 1017GLIWICEK4000:00:0000:03:26
344WÓJCIK Justyna 1397wkurw_teamLUBLINK3000:00:0000:03:26
345PIĄSTKA Daniel 1130KAWĘCZYNM4000:00:0000:03:27
346PABIAŃCZYK Małgorzata 1118KRAKÓWK4000:00:0000:03:27
347OZIMKOWSKA Judyta 1183WARSZAWAK2000:00:0000:03:27
348OLEKSY Przemysław 1205TUREKM4000:00:0000:03:27
348OLEKSY Barbara 1206TUREKK3000:00:0000:03:27
350CEGLARSKI Jacek 1398wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:03:27
351MĄKOSA Konrad 1029WKURW_TEAMWARSZAWAM4000:00:0000:03:28
352MACIĄG Andrzej 1212Dzikie MustangiBEŁŻECM4000:00:0000:03:28
353FLOREK Tomasz 1241Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:0000:03:28
354SZEPIELAK Dawid 1246Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:28
355KRYSPIN Marta 1149Ja i OnGRUDZIĄDZK3000:00:0000:03:28
356KORDOWSKA-WOCH Katarzyna 1197LUBLINK3000:00:0000:03:29
357KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1243CrossFitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:0000:03:29
358BEDNARZ Anna 1289KRZESZÓWK2000:00:0000:03:29
359WOCH Sławomir 1422LUBLINM3000:00:0000:03:29
360STACHNIUK Marcin 1244CrossFitter Cheł,CHJEŁMM3000:00:0000:03:30
361ZAWADZKI Grzegorz 1065Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:03:31
362BIEL Sebastian 1240BieganieSzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:31
363MATERNIA Karolina 1263RZESZÓWK3000:00:0000:03:31
364NADOLSKI Stanisław 1278crossfitter box chełmCHEŁMM4000:00:0000:03:31
365KALWARA Maciej 1353RZESZOWM3000:00:0000:03:31
366ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:03:32
367IWANIEC Piotr 1292Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:32
368SOSZYŃSKA Gosia 168człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:32
369CZERWIŃSKA Julia 1264KRAKÓWK2000:00:0000:03:33
370WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2000:00:0000:03:33
371SZLICHTYNG Łukasz 1279Crossfitter Box ChełmCHELMM3000:00:0000:03:34
372KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2000:00:0000:03:34
373REY Andrzej 1184WARSZAWAM4000:00:0000:03:35
374ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2000:00:0000:03:36
375KRAL Sebastian 1379JAWORZNOM3000:00:0000:03:38
376GAWRON Piotr 1380KB MCKIS JaworznoKRAKÓWM3000:00:0000:03:38
377GAJEWSKA Anna 1041WARSZAWAK4000:00:0000:03:39
378SOKÓŁ Sylwia 1043SĘDZISZÓWK3000:00:0000:03:39
379BALWIERCZAK Piotr 1383Hercog Running TeamWROCŁAWM2000:00:0000:03:39
380ŁAMPIKA Kinga 1388SMOLECK3000:00:0000:03:39
381CZOCHARA Marta 1082amatorOPOLEK4000:00:0000:03:41
382CZOCHARA Robert 1083amatorOPOLEM4000:00:0000:03:42
383WIŚNIEWSKI Piotr 1427Piotr Wiśniewski Double DigitKRAKOWM3000:00:0000:03:42
384KLAUS Dominik 1114KS PIASECZNOPIASECZNOM4000:00:0000:03:43
385GAJDA Beata 1300#YOLOTEAMKRKKRAKOWK4000:00:0000:03:44
386GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5000:00:0000:03:44
387WÓJCIK Łukasz 1355Cytrynowe Curry???LUBLINM3000:00:0000:03:45
388MACHNIK Marta 1317Baby w górachKRAKOWK2000:00:0000:03:46
389KAJCA Jakub 1318Eskie StarsKRAKOWM3000:00:0000:03:47
390SOBCZAK Zbigniew 1221Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3000:00:00
391BUDNIAK Tomasz 1231KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOM3000:00:00
392BARAŃSKI Jarek 1259Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:00
393SIONKOWSKI Maciej 1275Crossfitter ChełmCHEŁMM4000:00:00
394KWIATKOWSKA Iska 1305WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:00
395ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM2000:00:00
396WAŻNY Andrzej 1394TynexpolRZESZÓWM4000:00:00
397CZENCZEK Krystian 1395CutlineRZESZÓWM3000:00:00
398PAPROCKA Kamila 1400RZESZÓWK2000:00:00
399BULWAN Radosław 1402RZESZOWM4000:00:00
400MOTYKA Adam 1403RZESZÓWM3000:00:00
401OLESINSKA Agnieszka 359Bochnia BiegaBOCHNIAK4000:00:00
402CZARNECKI Konrad 1257Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:00
Niesklasyfikowani
1495DNF DNF
GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM20DNF DNF
Znaleziono 404 wynik(ów)