V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
    
1BODURKA Krzysztof 1001Alpin SportNIELEPICEM2000:00:0000:00:2300:24:23
2DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2600:26:31
3KANIA Michał 1273adidas runners warsawKŁOCZEWM2000:00:0000:00:2900:28:26
4GAWLIK Sławek 1059MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:2600:28:55
5BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM2000:00:0000:00:2800:29:00
6WYWŁOKA Paulina 1385Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:00:3300:29:27
7SOLIŃSKA Katarzyna 1438KRAKÓWK2000:00:0000:00:3300:29:34
8TRACZ Łukasz 1384www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:00:3300:29:50
9DUDZIK Łukasz 1002Góral BiegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3400:29:52
10GŁUSZKO Przemysław 1250SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:3300:30:08
11KOZA Kamil 1253Stalowolski Klub BiegaczaULANÓWM2000:00:0000:01:0900:30:59
12WINIARSKA Katarzyna 1396Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:00:3400:31:02
13BORDUN Maciej 1236SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGM3000:00:0000:00:3200:31:06
14MARZEC Krzysztof 1234BIŁGORAJM4000:00:0000:00:3200:31:07
15BYRCZEK Jan 1428OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:5100:31:08
16JARMOLIŃSKI Piotr 1164Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0000:00:3400:31:11
17ADAMCZYK Przemysław 1099adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2700:31:13
18ZAWADA Michał 1228Marysin WawerskiWARSZAWAM3000:00:0000:00:3500:31:46
19KOWALCZYK Adam 1375Adidas Runners WarsawLESZNOM3000:00:0000:00:3200:32:00
20SKOTNICZNY Michał 1128Euroclear Running TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:3500:32:06
21ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM2000:00:0000:01:1000:32:12
22RATYŃSKI Marek 1063Otwocki tuptaczOTWOCKM4000:00:0000:00:5300:32:15
23NEUFELD Marcin 1237Intel Runners / runpassion.pl teamGDYNIAM4000:00:0000:00:3900:32:23
24JURA Maciej 1022ITMBW KrakówNOWY SĄCZM2000:00:0000:00:5700:32:33
25MILER Marcin 1461ŁAZISKA GÓRNEM4000:00:0000:01:0300:32:37
26PRĘTNIK Sławomir 1297JEDLICZEM3000:00:0000:02:0300:32:47
27SZCZOT Andrzej 1452KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0000:00:4100:32:57
28MAŚLANY Daniel 1123JUROWCEM4000:00:0000:00:5900:33:08
29KLABISZ Dawid 1462CHORZÓWM3000:00:0000:01:0300:33:12
30DYMON Bartłomiej 1296SZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:0000:00:5800:33:14
31WIĘCH Piotr 1444WOŁOMINM3000:00:0000:01:2900:33:33
32NOWICKI Kamil 1058KRAKÓWM3000:00:0000:00:3500:33:40
33NOWOMIEJSKI Marcin 1194BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZM4000:00:0000:00:5700:33:56
34MACH Tomasz 1159Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:00:4800:34:01
35TUCZAPSKI Piotr 1358xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3500:34:02
36MATYSIAK Tomasz 1328WARSZAWAM4000:00:0000:00:4900:34:05
37JAGIELKA Mateusz 1311Linklaters Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:00:5300:34:07
38KONKEL Katarzyna 1407Maja TeamGNIEWOWOK2000:00:0000:00:5200:34:19
39HORODEJCZUK Antoni 1406Horodejczuk TeamOLSZANICAM4000:00:0000:00:3200:34:29
40LIPA Piotr 1352OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:0400:34:45
41MARCZAK Paweł 1142Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:5200:34:47
42WĘGRZYN Emil 1359Warbud Runnik TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:4400:34:54
43MIKOŁAJCZYK Tomasz 1147ZAKOPANEM3000:00:0000:01:1200:35:11
44WOŹNIAK Grzegorz 1156CHEŁMM3000:00:0000:00:4700:35:11
45BUDNIAK Tomasz 1231KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOM3000:00:0000:35:18
46KORZEP-CZEKALSKA Dorota 1220Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0000:01:0800:35:33
47MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KrakówKRAKÓWM2000:00:0000:01:2500:35:50
48WALEWSKI Lukasz 1166DentistooRZESZÓWM4000:00:0000:00:4400:35:52
49WARĘCKA Kasia 1230LESKOK2000:00:0000:00:3900:35:57
50DRĄŻEK Sławomir 11061971FAJSŁAWICEM4000:00:0000:00:5200:36:13
51STEPANIUK Adam 1354CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:0000:01:5300:36:13
52GRZENIA Małgorzata 1144Centrum Medyczne Orto-OptymistLUBLINK5000:00:0000:01:1100:36:25
53KOŁODZIEJ Łukasz 1202SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:3100:36:33
54KRUPA Grzegorz 1451STRZEGOMIANYM4000:00:0000:00:5600:36:37
55SOBIERAJ Kamil 1191Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2000:00:0000:01:4100:37:17
56KANDEFER Beata 1342KB ,,Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0000:00:5100:37:29
57PITURA Eliza 1155Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:00:4900:37:31
58KACPERSKI Olaf 1458WARSZAWAM4000:00:0000:01:1100:37:33
59GÓRKA Łukasz 1393Podróże z MaratonemKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:0600:37:34
60BAŁON Konrad 1272KROSNOM2000:00:0000:02:2800:37:39
61WOJTASIK Grzegorz 1270STALOWA WOLAM4000:00:0000:01:2800:37:42
62HYDZIK Łukasz 1071Lider SanokSANOKM4000:00:0000:01:0600:37:51
63JACHIMOWSKI Jarosław 1324Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:4300:37:53
64STRZAŁKOWSKI Artur 1095Adidas RunnersWARSZAWAM2000:00:0000:01:4300:37:54
65CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:1600:37:55
65WOŁOCH Michał 1320Diaita spartaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:1600:37:56
67ZYGMUNT Marcin 1321SaperzyWOJCIECHOWICEM2000:00:0000:01:1500:38:05
68DOMIN Bartosz 1349Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:00:5300:38:14
69SIWAK Ryszard 1233Team Ryś skiDZIEKANOWICEM4000:00:0000:01:5400:38:15
70GRACZYK Karolina 1437KUTNOK3000:00:0000:00:4100:38:26
71WEREMKO Grzegorz 1145Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:0000:01:3700:38:35
72WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:0000:01:0200:38:39
73SALA Kamil Adam 1087Potrenujemy?DĘBLINM3000:00:0000:00:4700:38:45
74WIDZ Łukasz 1072potrenujemy?RYKIM3000:00:0000:00:4700:38:47
75KANIA Przemysław 269WARSZAWAM3000:00:0000:02:2600:38:49
76SZUMNY Nina 1356KRAKÓWK3000:00:0000:00:3300:39:00
77PIŁAT Jakub 1152Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3000:00:0000:01:3600:39:05
78NAWROT Bartłomiej 1031KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:4500:39:06
79KONOPKA Henryk 1440RUDENTAM6000:00:0000:00:5800:39:11
80RECZKOWSKI Andrzej 1456NIEWASZÓWM6000:00:0000:00:5400:39:12
81KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM5000:00:0000:01:5000:39:13
82TOKARZ Adrian 1048DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3000:00:0000:01:3700:39:15
83PLUTA Sebastian 1140Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:5900:39:16
84ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2000:00:0000:02:4700:39:20
85BALON Piotr 1409BAKoMAT TEAMKROSNOM3000:00:0000:02:1600:39:24
86PARYS Michał 1445WOŁOMINM3000:00:0000:01:2400:39:31
87BOGDAŃSKA Katarzyna 1443WARSZAWAK2000:00:0000:01:0200:39:32
88ISKRA Grzegorz 1023KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:0000:01:4100:39:37
89WAŚNIOWSKI Krzysztof 1037KRAKÓWM3000:00:0000:02:2200:39:37
90OBROŚLAK Grzegorz 341Traper-Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:3100:39:38
91ZIĘBA Emil 1143CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM4000:00:0000:01:3300:39:44
92SZYBIAK Joanna 1421KRZYWCZAK4000:00:0000:01:5000:39:44
93SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4900:39:46
94SZYMEL Jacek 1411Husaria race teamŁAŃCUTM3000:00:0000:01:4500:40:01
95SKORUPKA Leszek 1249M3 SiedlceIGANIE NOWEM3000:00:0000:02:2100:40:03
96KRYSIAK Jakub 1172TriWawaWARSZAWAM2000:00:0000:02:0600:40:38
97PIOTROWSKI Tomasz 1238Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:0000:01:5200:40:50
98BOBUSIA Michał 1416AZS PWSZ KROSNODOBIESZYNM3000:00:0000:01:3000:40:51
99MICHALIK Michał 1055Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:4800:40:52
100WOŹNICKA Ewa 1134WĘGRÓWK2000:00:0000:01:2400:40:53
101OSZYWA Damian 1460KIELCEM3000:00:0000:01:4200:41:00
102ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1446TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:3000:41:13
103MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2000:00:0000:03:0100:41:15
104BAJSAROWICZ Marlena 1193WKURW_TEAMJELCZ-LASKOWICEK2000:00:0000:02:2600:41:27
105CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2000:00:0000:00:3700:41:28
106SKUBISZ Aleksandra 1345HARTAK2000:00:0000:01:0200:41:41
107BODZIOCH Agnieszka 1077ITMBW KrakówWOJNICZK2000:00:0000:01:2500:41:54
108DWORAKOWSKI Andrzej 1235BIAŁYSTOKM4000:00:0000:03:1700:41:55
109OKRÓJ Dawid 1110Deaf RunningGDAŃSKM3000:00:0000:00:3600:42:04
110KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:2500:42:10
111OSTROWSKI Łukasz 1448MIELECM3000:00:0000:03:1200:42:11
112HONKISZ Maciej 1203KROSNOM6000:00:0000:02:0300:42:13
113PRUSZKOWSKI Mariusz 1277CrossFitter Box Chełm/Chełm Biega/24 BLPPOKRÓWKAM4000:00:0000:01:5200:42:14
114RAPACZ Marcin 1004Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:0000:01:5300:42:20
115CZEKALSKI Mariusz 1366bbl OstrołękaBIALOBIELM4000:00:0000:02:1800:42:23
116KRASOWSKI Mateusz 1201LEŻAJSKM3000:00:0000:01:3200:42:24
117KRASOWSKI Łukasz 1200PROSWIMRZESZÓWM3000:00:0000:01:3200:42:30
118ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2000:00:0000:01:3000:42:31
119TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM5000:00:0000:02:4700:42:31
120SUŁKOWSKI Maciej 655Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:02:4900:42:31
121FRANCZYK Piotr 1424KRAKÓWM3000:00:0000:03:0000:42:33
122ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2000:00:0000:03:3600:42:34
123ŁUSZCZYC Anna 1256RZESZÓWK3000:00:0000:01:2800:42:52
124JUROSZEK Józef 1269PAWŁOWICEM3000:00:0000:02:3100:43:04
125GWOZDZIOWSKI Marcin 1141TARNOBRZEGM4000:00:0000:01:3500:43:09
126SOWA Dariusz 1165Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM5000:00:0000:01:5500:43:10
127PACZYŃSKI Kamil 1222KRAKÓWM3000:00:0000:01:5600:43:21
128KUBACKA Marta 1334Drużyna TVNWARSZAWAK3000:00:0000:01:3400:43:21
129BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM5000:00:0000:02:4900:43:22
130KAMYSZ Robert 1187KRAKÓWM4000:00:0000:01:3700:43:23
131HABRAT Dorota 1181Habrat TeamKROSNIK4000:00:0000:02:1500:43:24
132HABRAT Maciej 1186Habrat TeamKROSNOM4000:00:0000:02:1500:43:25
133KAWA Rafał 1404ŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:1500:43:26
134HERMANIUK Tomasz 1135TAURUS TEAMRUDNA WIELKAM4000:00:0000:03:1100:43:30
135KRÓLIKOWSKA Anna 1271Husaria Race TeamMODLNICZKAK2000:00:0000:01:0900:43:43
136CZARNECKI Konrad 1257Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:0000:43:48
137GRABOWSKA Aleksandra 1261Lotnicza Akademia WojskowaRZESZÓWK2000:00:0000:00:5600:43:50
138MOLASY Dorota 1348Aktywnie z MolkamiMALBORKK3000:00:0000:02:5100:43:55
139MĄKA Wojciech 1329TriWawaGRANICAM4000:00:0000:02:1700:43:56
140NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:2200:43:57
141MOLASY Tomasz 1350Aktywnie z MolkamiMALBORKM3000:00:0000:02:5100:43:57
142LUBAŃSKA Alicja 1339BUKOWICEK5000:00:0000:01:3600:44:02
143OLESINSKA Agnieszka 359Bochnia BiegaBOCHNIAK4000:00:0000:44:02
144KUBACKI Maciej 1333Łagiewnicka TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5400:44:08
145KURKOWIAK Krzysztof 1097Wkurw_TeamWROCŁAWM3000:00:0000:01:5100:44:14
146NIEMIEC Tomasz 1298NH TeamWROCŁAWM3000:00:0000:00:5300:44:21
147SOBURA-DURMA Magdalena 1450KIELCEK4000:00:0000:02:5400:44:23
148OWOC Krystian 1457WRÓBLIK KRÓLEWSKIM3000:00:0000:03:0900:44:24
149WITCZAK Paweł 1199Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:0000:02:0400:44:26
150DĄBRÓWKA Radosław 1361Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:44:27
151TKACZYK Wojciech 1266JEDLICZEM4000:00:0000:02:4600:44:28
152ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM5000:00:0000:02:5400:44:31
153MĄCZKA Krystyna 1441GLIWICEK6000:00:0000:02:5700:44:38
154PISKADŁO Jacek 1232Nowy Styl Group Running TeamSTRZYŻÓWM3000:00:0000:02:2300:44:40
155BEDNARZ Anna 1289KRZESZÓWK2000:00:0000:03:2900:44:41
156ŚWIĘCICKI Samuel 1309Team RemmersPŁOCHOCINM3000:00:0000:01:0200:44:45
157BILSKI Marek 1080VegedogWARSZAWAM4000:00:0000:01:5300:44:56
158RZEMIŃSKI Jacek 1132STRÓŻEM4000:00:0000:02:4600:45:07
159GRABOWSKI Damian 1433Wkurw_teamSTANOWICEM4000:00:0000:01:3900:45:08
160FUS Jacek 1046RZESZÓWM6000:00:0000:01:3000:45:10
161KOŃKA Mariusz 1092CHOJNÓWM4000:00:0000:01:1900:45:15
162HERMAN Ireneusz 1323LECA Z SIEMIANOWICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:2900:45:19
163FRĄCZEK Dariusz 1265RZESZÓWM3000:00:0000:02:5200:45:24
164PAŚKO Rafał 1086Teatr S.A.N. i Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:2400:45:27
165MINKINA Tomasz 1076TARŁÓWM4000:00:0000:02:4700:45:28
166STACHNIUK Marcin 1244CrossFitter Cheł,CHJEŁMM3000:00:0000:03:3000:45:29
167PARTYKA Andrzej 1435Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0000:02:3200:45:31
168CHMIEL Michał 1399Rzeszowskie Gazele i GepardyKRACZKOWAM3000:00:0000:02:3300:45:32
169KOTERBICKA-PAŚKO Agnieszka 1085Elektronik PrzemyślPRZEMYŚLK4000:00:0000:01:2300:45:34
170JOB Weronika 1075STRÓŻEK3000:00:0000:02:4300:45:38
171RACZEK Natalia 1285Extreme Trauma TeamRYCHWAŁDEKK2000:00:0000:02:5500:45:39
172KRAL Sebastian 1379JAWORZNOM3000:00:0000:03:3800:45:40
173LEJA Marek 1026Tak Lubię SandomierzJAROSŁAWM4000:00:0000:02:4700:45:41
174KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1243CrossFitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:0000:03:2900:46:05
175OŻÓG Paweł 1410MEDYNIA GŁOG.M3000:00:0000:02:4600:46:07
176SEBZDA Malgorzata 1390Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK4000:00:0000:01:1900:46:08
177NIEMIEC Grzegorz 1432ZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:09
178KITOWSKA Anna 1434Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:1900:46:09
179MAŁEK Wojciech 1423ZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:09
180JASZCZAK Marzena 1173Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWK3000:00:0000:01:0800:46:10
181KAIM Mariusz 1174Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWM3000:00:0000:01:0800:46:11
182SASAL Monika 1005Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:0000:02:0400:46:13
183KONDRACIUK Katarzyna 1335Projekt 'K jak Kajaki'PIASECZNOK4000:00:0000:01:5000:46:22
184JANIK Łukasz 1377BUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:46:23
185PLUTA Marta 2056DzikieMustangiBRZEŹNICAK4000:00:0000:02:1000:46:25
186PYSKATY Marta 1454PASZCZYNAK4000:00:0000:02:0900:46:26
187KIERSNOWSKA Agnieszka 1223Cyber ŁaniaWROCŁAWK4000:00:0000:01:3800:46:28
188CIEŚLA Magda 1283KRAKÓWK3000:00:0000:02:2300:46:30
189GRUSZECKI Tomasz 1169RYBARZOWICEM4000:00:0000:00:4700:46:32
190ZAKRZEWSKI Szymon 1161ŁAPYM3000:00:0000:03:1700:46:34
191BIEL Sebastian 1240BieganieSzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:3100:46:40
192FLOREK Tomasz 1241Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:0000:03:2800:46:42
193KOMAŃSKI Rafał 1343DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:44
194IWANIEC Piotr 1292Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:3200:46:50
195LEGIERSKI Piotr 1417MODLNICAM4000:00:0000:02:5500:46:52
196HEBANOWSKI Łukasz 1330GDYNIAM4000:00:0000:02:0800:46:56
197NADOLSKI Stanisław 1278crossfitter box chełmCHEŁMM4000:00:0000:03:3100:46:57
198SZMUC Anna 1093Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:0000:01:2600:47:00
199SOBCZAK Maciej 1129Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:0000:01:2800:47:08
200GAWRON Piotr 1380KB MCKIS JaworznoKRAKÓWM3000:00:0000:03:3800:47:08
201BŁASZCZAK Błażej 1299KRAKÓWM3000:00:0000:01:3600:47:09
202WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2000:00:0000:01:3600:47:09
203MACIĄG Andrzej 1212Dzikie MustangiBEŁŻECM4000:00:0000:03:2800:47:12
204GRZESIK Michał 1062RZESZÓWM3000:00:0000:02:5700:47:13
205CZAJKOWSKI Michal 1372Lagiewnicka 35KRAKOWM4000:00:0000:02:5700:47:13
206LASZCZYK Anna 1287Linklaters Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:2500:47:14
207CHYLAK Paweł 1054PIASECZNOM3000:00:0000:01:4600:47:15
208KARWACKA Aneta 1074WKURW_TEAMŁĘCZNAK4000:00:0000:01:2000:47:19
209GRYNIENKO Pawel 2154WROCŁAWM3000:00:0000:03:2200:47:20
210SOBOTKA Monika 1288dzikie skrzydło/wybieganie MPKWARSZAWAK4000:00:0000:01:2400:47:25
211KISZA-GRYNIENKO Anna 2153WROCŁAWK3000:00:0000:03:2100:47:26
212STASZCZUK Jarosław 1217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM4000:00:0000:01:2100:47:27
213KWIATKOWSKA Iska 1305WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:0000:47:27
214KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2000:00:0000:03:2000:47:29
215CHŁAP Elżbieta 1163doliniarzKATOWICEK4000:00:0000:03:0300:47:29
216SMOLUCH Ryszard 111ZAMOŚĆM4000:00:0000:03:0300:47:30
217DROZD Piotr 1336SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5300:47:31
218BODNIAK Tomasz 1112USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:4900:47:32
219SKRZYPEK Krzysztof 611Klinczu TeamBYTOMM3000:00:0000:02:4100:47:54
220DRZAŁ Damian 1258WYSOKA GŁOGOWSKAM3000:00:0000:01:1800:48:05
221NALEPA Tomasz 1291RZESZÓWM3000:00:0000:01:1700:48:07
222SIERADZKI Dariusz 1024GLIWICEM3000:00:0000:03:0900:48:11
223KAŁOWSKI Irek 1153www.pomocdlakaroliny.plNIEPORĘTM4000:00:0000:02:3500:48:11
224KOZIOŁ Łukasz 1036WARSZAWA (MOKOTÓW)M3000:00:0000:02:2300:48:12
225SIERADZKA Agnieszka 1154Biegaj z treneramiGLIWICEK3000:00:0000:03:0900:48:15
226KASPROWICZ Piotr 1439Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:2200:48:18
227BAR Aleksandra 1308Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:0000:02:5000:48:21
228ORZECH Artur 1387Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:2000:48:23
229STRZĘPKA Krzysztof 1389Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:2000:48:24
230BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5000:00:0000:02:3400:48:25
231PAWEŁAS Marta 1382WARSZAWAK3000:00:0000:02:0200:48:28
232ZABIELSKI Grzegorz 1073wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:01:2100:48:39
233SOKÓŁ Sylwia 1043SĘDZISZÓWK3000:00:0000:03:3900:48:40
234DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5000:00:0000:02:4800:49:05
235GAWCZYŃSKA BACZA Izabela 1425ŻURAWICAK4000:00:0000:02:4200:49:20
236BACZA Piotr 1426ŻURAWICAM4000:00:0000:02:4200:49:24
237ZIÓŁKOWSKA Bożena 1213WALBAKROSNOK4000:00:0000:02:3300:49:25
238MAGER Bartosz 1027RZESZÓWM4000:00:0000:03:0300:49:26
239GREGIER Krzysztof 1429PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:4300:49:27
240MAGER Olga 1028RZESZÓWK4000:00:0000:03:0300:49:30
241MATUŁA Przemysław 1034UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:5900:49:33
242WRONA Sylwester 1405KRAKÓWM4000:00:0000:02:4100:49:42
243PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5000:00:0000:02:4300:49:57
244ŁOKIETEK Michał 1290Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM3000:00:0000:02:1100:50:02
245BUTKIEWICZ Mateusz 1295Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:02:1100:50:05
246SUSZEK Damian 1176Lalus SquadRZESZOWM3000:00:0000:02:4500:50:06
247WOJCIECHOWSKA Andżelika 1248RZESZÓWK2000:00:0000:02:4500:50:07
248BUBICZ Krzysztof 1045wkurw_teamŚWIDNIKM3000:00:0000:02:4400:50:08
249KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2000:00:0000:03:3400:50:13
250FEDAN Łukasz 1079LASZKIM3000:00:0000:02:4400:50:16
251WYWRÓT Klaudia 1078KRAKÓWK3000:00:0000:02:4300:50:17
252ZAWADZKI Grzegorz 1065Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:03:3100:50:18
253MUCHA Łukasz 1430RADOMM2000:00:0000:02:3700:50:19
254POLAK Robert 1368RYKIM5000:00:0000:01:2300:50:23
255PĘKALA Anna 1225Night Runners ZabrzeZABRZEK4000:00:0000:02:4400:50:24
256WRÓBLESKA Weronika 1150biegusiem.plPUŁAWYK3000:00:0000:02:4100:50:25
257STEC Sebastian 1307SiemuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:5300:50:26
258POSIM Tomasz 1319miwidoRYKIM3000:00:0000:02:4200:50:28
259CEGLARSKI Jacek 1398wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:03:2700:50:41
260WÓJCIK Justyna 1397wkurw_teamLUBLINK3000:00:0000:03:2600:50:42
261BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5000:50:43
262BALWIERCZAK Piotr 1383Hercog Running TeamWROCŁAWM2000:00:0000:03:3900:50:49
263ŁAMPIKA Kinga 1388SMOLECK3000:00:0000:03:3900:50:49
264PLISZCZYŃSKA Justyna 1044LUBLINK4000:00:0000:02:2000:50:50
265MYŚLIŃSKI Tomasz 1040biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:3700:50:52
266KUTKOWSKI Jan 1401Hyundai RadomRADOMM3000:00:0000:02:3800:50:52
267MOCIO Michał 1362Przemyskie SercaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:5000:50:53
268BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2000:00:0000:02:1100:50:55
269KLAUS Dominik 1114KS PIASECZNOPIASECZNOM4000:00:0000:03:4300:50:57
270BŁOCH Beata 1057Epoka NordicaŁÓDŹK5000:00:0000:02:1000:50:59
271GROMADZKA-JĘDRUSZCZAK Renata 1035CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOK4000:00:0000:02:1700:51:20
272PABIAŃCZYK Małgorzata 1118KRAKÓWK4000:00:0000:03:2700:51:25
273SZLICHTYNG Łukasz 1279Crossfitter Box ChełmCHELMM3000:00:0000:03:3400:51:26
274GAŁĄZKA Marcin 1314ESK EKO SERWIS KOTŁY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2100:51:28
275CYPARSKI Atrur 1182-BRZOZÓWM4000:00:0000:02:4900:51:29
276DZIANO Łukasz 1014SIEMIANOWICE ŚL.M3000:00:0000:02:0000:51:30
277MATERNIA Karolina 1263RZESZÓWK3000:00:0000:03:3100:51:30
278CZENCZEK Krystian 1395CutlineRZESZÓWM3000:00:0000:51:31
279KALWARA Maciej 1353RZESZOWM3000:00:0000:03:3100:51:32
280BULWAN Radosław 1402RZESZOWM4000:00:0000:51:34
281GAJEWSKA Anna 1041WARSZAWAK4000:00:0000:03:3900:51:35
282CYPARSKA Anna 1188-BRZOZÓWK4000:00:0000:02:4800:51:37
283WOŹNY Łukasz 1216RZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:37
284KALBARCZYK Izabella 1047ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3000:00:0000:01:3400:51:38
285MATUSZAK Jakub 1061NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:38
286KĘDZIOR Michał 1052Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:39
287JANOWICZ Agnieszka 1453OTWOCKK4000:00:0000:02:5700:51:43
288WILK Rafał 1364SEKCJA PIASKIPIASKIM4000:00:0000:02:1600:51:50
289CZERWIŃSKA Julia 1264KRAKÓWK2000:00:0000:03:3300:51:51
290WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2000:00:0000:03:3300:51:52
291GRUCHAŁA Anna 1012Mk TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:01:5900:51:54
292TABACZYŃSKA Martyna 1215Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:03:0000:52:05
293CZOCHARA Robert 1083amatorOPOLEM4000:00:0000:03:4200:52:15
294PELCZAR Jakub 1337PIASECZNOM3000:00:0000:02:0600:52:16
295CHORBIŃSKI Krystian 1338NOWA WOLAM3000:00:0000:02:0600:52:17
296PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2000:00:0000:02:5400:52:19
297IWANEK Sebastian 1069Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:4100:52:23
298KIN Rafał 1211AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:3100:52:24
299JASIURSKI Grzegorz 1340Corpora ex armarioWĘGRÓWM4000:00:0000:02:1500:52:31
300GOŁOŚ Michał 1347Corpora ex armarioWARSZAWAM3000:00:0000:02:1500:52:32
301HERMANIUK Iwona 1136TAURUS TEAMRUDNA WIELKAK4000:00:0000:03:0300:52:33
302WYSZYŃSKA Kinga 1218RZESZÓWK3000:00:0000:03:0300:52:33
303PRZYBYŁ Slawomir 1210KRAKÓWM4000:00:0000:01:4100:52:34
304WIŚNIEWSKI Piotr 1427Piotr Wiśniewski Double DigitKRAKOWM3000:00:0000:03:4200:52:35
305SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 1209KRAKÓWK4000:00:0000:01:4200:52:41
306SOSZYŃSKA Gosia 168człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:3200:52:50
307BALON Marcin 1371Volume TradingKROSNOM4000:00:0000:02:2800:52:52
308BIDNIK Jakub 1374KROSNOM4000:00:0000:02:2800:52:53
309SZEPIELAK Dawid 1246Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:2800:52:54
310CHOMIUK Adrian 1325Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:52:55
311WAŁĘGA Monika 1313DĘBICAK3000:00:0000:03:0800:52:56
312KOBIAŁKA Irek 1316DĘBICAM4000:00:0000:03:0900:52:57
313KUCHARZAK Norbert 1326Jazzanova Pub Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:5000:52:57
314SCHILLER Fryderyk 1167Schody HiszpańskieMIKOLOWM4000:00:0000:02:2700:53:04
315KROCZEK Liliana 1007Nigh RunnersGLIWICEK4000:00:0000:03:0700:53:12
316GARBOWSKA Monika 1017GLIWICEK4000:00:0000:03:2600:53:16
317STAWSKA Joanna 1006biegaj z treneramiGLIWICEK5000:00:0000:03:0600:53:27
318DANIEL Maria 1414WARSZAWAK3000:00:0000:03:2100:53:31
319PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1160GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0000:02:4500:53:37
320POSTÓŁ Karolina 1013GLIWICEK3000:00:0000:03:2600:53:38
321ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:03:3200:53:42
322DOJS Aleksandra 1088Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:5300:54:00
323PIASEK Pawel 1138TriunlimitedOSTROŁĘKAM2000:00:0000:03:0500:54:07
324PIASEK Piotr 1139TriunlimitedOSTROŁĘKAM5000:00:0000:03:0600:54:07
325OZIMKOWSKA Judyta 1183WARSZAWAK2000:00:0000:03:2700:54:30
326DOMANSKI Jarek 1168Gazele na starcieWARSZAWAM3000:00:0000:02:5900:54:49
327RADYMSKA Małgorzata 1051WARSZAWAK3000:00:0000:01:5100:54:54
328LASKA Anna 1015OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK3000:00:0000:02:1800:54:57
329KOWALCZYK Ewa 1178Husaria Race TeamJAROSŁAWK3000:00:0000:02:3900:55:05
330NAKONIECZNY Jacek 1367SII POWER PEOPLELUBLINM3000:00:0000:03:1900:55:06
331CHOLEWA Łukasz 1053WOŁOMINM3000:00:0000:02:1600:55:16
332MAGOŃ Łukasz 1415Husaria Race TeamKRACZKOWAM3000:00:0000:02:0000:55:22
333WYDRO Agata 1242Fun & RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:02:1900:55:30
334SZPAKOWSKI Andrzej 155Fun&RunNIEWODNAM4000:00:0000:02:2000:55:41
335WYDRO Rafał 154Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:02:1900:55:43
336SMURA Rafal 1109TUREKM3000:00:0000:03:2500:55:44
337STACHOWIAK Aneta 1376TUREKK4000:00:0000:03:2400:55:48
338WOCH Sławomir 1422LUBLINM3000:00:0000:03:2900:55:50
339NOWOSADZKI Wojciech 1208KROSNOM3000:00:0000:02:3300:55:54
340KORDOWSKA-WOCH Katarzyna 1197LUBLINK3000:00:0000:03:2900:55:57
341SZYMANOWSKA Monika 1151PSARYK4000:00:0000:03:2400:56:09
342PIĄSTKA Daniel 1130KAWĘCZYNM4000:00:0000:03:2700:56:17
343OLEKSY Przemysław 1205TUREKM4000:00:0000:03:2700:56:17
343OLEKSY Barbara 1206TUREKK3000:00:0000:03:2700:56:17
345GĄSIOREK Kamila 1021WARSZAWAK3000:00:0000:01:2100:56:18
346WIEDRO Małgorzata 651Biegnę,żeby Bartek mógł biegać/Woźniak Running /wkurw_TeamZAGNAŃSKK4000:00:0000:02:5600:56:29
347BEDNARSKA Joanna 2151Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:0000:02:5600:56:30
348KOWALEWSKA Dorota 700Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:00:0000:02:3300:56:30
349SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1119GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK3000:00:0000:02:5900:56:34
350SOSZYŃSKI Piotr 1117GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4000:00:0000:02:5800:56:53
351MOTYKA Adam 1403RZESZÓWM3000:00:0000:57:06
352CZOCHARA Marta 1082amatorOPOLEK4000:00:0000:03:4100:57:19
353JAWORSKA Agnieszka 1286WARSZAWAK3000:00:0000:01:2900:57:30
354OSZCZĘDA Marzena 1177Zarazic PasjaŻORYK4000:00:0000:01:3400:57:31
355KRASOŃ Justyna 1094TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:0100:57:59
356WOŹNIAK Aleksandra 1103WARSZAWAK3000:00:0000:02:4000:58:14
357SZKAMRUK Małgorzata 1227GLIWICEK3000:00:0000:02:5000:58:15
358STRASSBERGER Katarzyna 1198GLIWICEK5000:00:0000:02:5000:58:16
359BACZEWSKA Klaudia 1207Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0000:03:1300:58:17
360GRĘBOWIEC Dominika 1049TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:0100:58:21
361MIERZEJEWSKA Malgorzata 1229Morsy OstrolekaOSTROLEKAK3000:00:0000:03:1400:58:22
362KRYSPIN Marta 1149Ja i OnGRUDZIĄDZK3000:00:0000:03:2800:58:32
363BRZOZOWSKA Paulina 1102SteFAn TeamSTALOWA WOLAK3000:00:0000:01:5900:58:38
364KRZEMIŃSKA Agata 1126SteFAn TeamSANDOMIERZK5000:00:0000:02:0000:58:39
365GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5000:00:0000:03:4400:58:42
366LESZCZYŃSKI Aleksander 1189wkurw_teamNOWY SĄCZM3000:00:0000:03:0200:58:48
367GAJDA Beata 1300#YOLOTEAMKRKKRAKOWK4000:00:0000:03:4400:59:00
368SKOWROŃ Jakub 1009MARUSZÓWM3000:00:0000:02:4400:59:02
369WRZOSEK Justyna 1124TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:1800:59:23
370PAWELEC Justyna 1125TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:1800:59:24
371MARCINIAK Julia 549Natural Born RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:4200:59:26
372MĄKOSA Konrad 1029WKURW_TEAMWARSZAWAM4000:00:0000:03:2800:59:35
373JASIK Joanna 1050TSA SandomierzSANDOMIERZK4000:00:0000:02:0100:59:39
374GŁOWACKA Aleksandra 1195Młody vs. StaryLEGIONOWOK4000:00:0000:01:0900:59:52
375SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5000:00:0000:01:5900:59:54
376WÓJCIK Łukasz 1355Cytrynowe Curry???LUBLINM3000:00:0000:03:4500:59:58
377ROMANOWICZ Karolina 1070Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:5301:00:09
378JEZIOREK Józef 1115ŁAPCZYCAM4000:00:0000:03:0701:00:13
379OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2000:00:0000:02:1201:00:25
380WAŻNY Andrzej 1394TynexpolRZESZÓWM4000:00:0001:00:31
381PAPROCKA Kamila 1400RZESZÓWK2000:00:0001:00:31
382SAMEK Artur 1449BOCHNIAM4000:00:0000:03:1001:00:34
383RYSIAWA Joanna 1252bezMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:2001:00:45
384FORDOŃSKA Katarzyna 1255RUNforFUNMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:2001:00:46
385REY Andrzej 1184WARSZAWAM4000:00:0000:03:3501:00:55
386KRZYCH Marcin 1038PolSourceKRAKÓWM3000:00:0000:02:2401:00:57
387ZIEŃKOWSKA Izabela 166LUBLINK3000:00:0000:02:5601:03:06
388WASILEWSKI Marcin 211WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:5601:03:07
389ŁAGOWSKA Katarzyna 1447MIELECK4000:00:0000:03:1201:05:22
390BĄDZIUL Dorota 1011RZESZÓWK3000:00:0000:01:1701:05:24
391KAJCA Jakub 1318Eskie StarsKRAKOWM3000:00:0000:03:4701:06:00
392MACHNIK Marta 1317Baby w górachKRAKOWK2000:00:0000:03:4601:06:01
393JAKUBIEC Justyna 1408Lubelska Grupa TriathlonuSNOPKÓWK4000:00:0000:03:1001:06:17
394PRZYBYŁA Krzysztof 1090ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:02:5301:06:30
395PRZYBYŁA Aleksandra 1091ŚWIĘTOCHŁOWICEK3000:00:0000:02:5301:06:31
396CZECHOWSKA Izabela 1392Ww TeamLUBLINK4000:00:0000:03:0101:06:56
397BORKOWSKA Ewa 1030WKURW-TEAMZŁOTÓWK6000:00:0000:03:2301:08:11
398MIRECKI Jan 1120WARSZAWAM4000:00:0000:03:0601:14:41
399ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM2000:00:0001:48:32
400BARAŃSKI Jarek 1259Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:0002:25:29
401SIONKOWSKI Maciej 1275Crossfitter ChełmCHEŁMM4000:00:0002:51:40
Niesklasyfikowani
GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM20DNF DNF03:50:46 DNF
1495DNF DNF03:50:54 DNF
404SOBCZAK Zbigniew 1221Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3000:00:00
Znaleziono 404 wynik(ów)