V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 13km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
Split_Kamyk
13km
     
1BODURKA Krzysztof 1001Alpin SportNIELEPICEM2000:00:0000:00:2300:24:2300:55:19
2DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2600:26:3101:01:38
3KANIA Michał 1273adidas runners warsawKŁOCZEWM2000:00:0000:00:2900:28:2601:04:23
4GAWLIK Sławek 1059MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:2600:28:5501:05:15
5BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM2000:00:0000:00:2800:29:0001:05:33
6WYWŁOKA Paulina 1385Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:00:3300:29:2701:06:46
7SOLIŃSKA Katarzyna 1438KRAKÓWK2000:00:0000:00:3300:29:3401:06:54
8DUDZIK Łukasz 1002Góral BiegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3400:29:5201:07:12
9TRACZ Łukasz 1384www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:00:3300:29:5001:07:17
10BYRCZEK Jan 1428OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:5100:31:0801:08:53
11KOZA Kamil 1253Stalowolski Klub BiegaczaULANÓWM2000:00:0000:01:0900:30:5901:09:35
12GŁUSZKO Przemysław 1250SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:3300:30:0801:09:39
13MARZEC Krzysztof 1234BIŁGORAJM4000:00:0000:00:3200:31:0701:10:07
14PRĘTNIK Sławomir 1297JEDLICZEM3000:00:0000:02:0300:32:4701:10:42
15BORDUN Maciej 1236SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGM3000:00:0000:00:3200:31:0601:10:54
16WINIARSKA Katarzyna 1396Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:00:3400:31:0201:11:00
17JARMOLIŃSKI Piotr 1164Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0000:00:3400:31:1101:11:01
18ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM2000:00:0000:01:1000:32:1201:12:13
19ADAMCZYK Przemysław 1099adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2700:31:1301:12:22
20MILER Marcin 1461ŁAZISKA GÓRNEM4000:00:0000:01:0300:32:3701:13:02
21KOWALCZYK Adam 1375Adidas Runners WarsawLESZNOM3000:00:0000:00:3200:32:0001:13:25
22JURA Maciej 1022ITMBW KrakówNOWY SĄCZM2000:00:0000:00:5700:32:3301:13:41
23ZAWADA Michał 1228Marysin WawerskiWARSZAWAM3000:00:0000:00:3500:31:4601:13:48
24SKOTNICZNY Michał 1128Euroclear Running TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:3500:32:0601:13:57
25DYMON Bartłomiej 1296SZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:0000:00:5800:33:1401:14:23
26WIĘCH Piotr 1444WOŁOMINM3000:00:0000:01:2900:33:3301:15:01
27RATYŃSKI Marek 1063Otwocki tuptaczOTWOCKM4000:00:0000:00:5300:32:1501:15:06
28MAŚLANY Daniel 1123JUROWCEM4000:00:0000:00:5900:33:0801:17:13
29SZCZOT Andrzej 1452KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0000:00:4100:32:5701:17:16
30NOWICKI Kamil 1058KRAKÓWM3000:00:0000:00:3500:33:4001:17:30
31NEUFELD Marcin 1237Intel Runners / runpassion.pl teamGDYNIAM4000:00:0000:00:3900:32:2301:17:54
32JAGIELKA Mateusz 1311Linklaters Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:00:5300:34:0701:18:09
33MARCZAK Paweł 1142Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:5200:34:4701:18:45
34NOWOMIEJSKI Marcin 1194BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZM4000:00:0000:00:5700:33:5601:19:09
35HORODEJCZUK Antoni 1406Horodejczuk TeamOLSZANICAM4000:00:0000:00:3200:34:2901:19:49
36TUCZAPSKI Piotr 1358xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3500:34:0201:19:52
37MIKOŁAJCZYK Tomasz 1147ZAKOPANEM3000:00:0000:01:1200:35:1101:20:41
38BUDNIAK Tomasz 1231KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOM3000:00:0000:35:1801:20:49
39STEPANIUK Adam 1354CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:0000:01:5300:36:1301:21:18
40JACHIMOWSKI Jarosław 1324Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:4300:37:5301:21:31
41KORZEP-CZEKALSKA Dorota 1220Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0000:01:0800:35:3301:21:34
42WALEWSKI Lukasz 1166DentistooRZESZÓWM4000:00:0000:00:4400:35:5201:22:01
43WĘGRZYN Emil 1359Warbud Runnik TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:4400:34:5401:22:19
44KRUPA Grzegorz 1451STRZEGOMIANYM4000:00:0000:00:5600:36:3701:23:52
45WOŁOCH Michał 1320Diaita spartaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:1600:37:5601:24:00
46WOJTASIK Grzegorz 1270STALOWA WOLAM4000:00:0000:01:2800:37:4201:24:02
47CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:1600:37:5501:24:02
48BAŁON Konrad 1272KROSNOM2000:00:0000:02:2800:37:3901:24:04
49WARĘCKA Kasia 1230LESKOK2000:00:0000:00:3900:35:5701:24:09
50KACPERSKI Olaf 1458WARSZAWAM4000:00:0000:01:1100:37:3301:24:10
51STRZAŁKOWSKI Artur 1095Adidas RunnersWARSZAWAM2000:00:0000:01:4300:37:5401:24:36
52MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KrakówKRAKÓWM2000:00:0000:01:2500:35:5001:24:43
53WOŹNIAK Grzegorz 1156CHEŁMM3000:00:0000:00:4700:35:1101:24:55
54GÓRKA Łukasz 1393Podróże z MaratonemKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:0600:37:3401:24:59
55KOŁODZIEJ Łukasz 1202SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:3100:36:3301:25:24
56BALON Piotr 1409BAKoMAT TEAMKROSNOM3000:00:0000:02:1600:39:2401:25:24
57GRZENIA Małgorzata 1144Centrum Medyczne Orto-OptymistLUBLINK5000:00:0000:01:1100:36:2501:25:31
58SIWAK Ryszard 1233Team Ryś skiDZIEKANOWICEM4000:00:0000:01:5400:38:1501:25:35
59ZYGMUNT Marcin 1321SaperzyWOJCIECHOWICEM2000:00:0000:01:1500:38:0501:25:36
60DRĄŻEK Sławomir 11061971FAJSŁAWICEM4000:00:0000:00:5200:36:1301:25:45
61TOKARZ Adrian 1048DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3000:00:0000:01:3700:39:1501:26:45
62DWORAKOWSKI Andrzej 1235BIAŁYSTOKM4000:00:0000:03:1700:41:5501:27:06
63SZYMEL Jacek 1411Husaria race teamŁAŃCUTM3000:00:0000:01:4500:40:0101:27:36
64HYDZIK Łukasz 1071Lider SanokSANOKM4000:00:0000:01:0600:37:5101:27:49
65PLUTA Sebastian 1140Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:5900:39:1601:28:00
66KANIA Przemysław 269WARSZAWAM3000:00:0000:02:2600:38:4901:28:06
67KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM5000:00:0000:01:5000:39:1301:28:29
68SUŁKOWSKI Maciej 655Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:02:4900:42:3101:28:58
69SKORUPKA Leszek 1249M3 SiedlceIGANIE NOWEM3000:00:0000:02:2100:40:0301:29:05
70ISKRA Grzegorz 1023KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:0000:01:4100:39:3701:29:25
71SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4900:39:4601:29:26
72WEREMKO Grzegorz 1145Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:0000:01:3700:38:3501:29:38
73PIŁAT Jakub 1152Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3000:00:0000:01:3600:39:0501:29:40
74GRACZYK Karolina 1437KUTNOK3000:00:0000:00:4100:38:2601:29:41
75NAWROT Bartłomiej 1031KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:4500:39:0601:30:11
76WOŹNICKA Ewa 1134WĘGRÓWK2000:00:0000:01:2400:40:5301:31:22
77PITURA Eliza 1155Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:00:4900:37:3101:31:25
78CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2000:00:0000:00:3700:41:2801:31:30
79WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:0000:01:0200:38:3901:31:33
80TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM5000:00:0000:02:4700:42:3101:31:41
81KONKEL Katarzyna 1407Maja TeamGNIEWOWOK2000:00:0000:00:5200:34:1901:31:43
82MATYSIAK Tomasz 1328WARSZAWAM4000:00:0000:00:4900:34:0501:31:45
83KONOPKA Henryk 1440RUDENTAM6000:00:0000:00:5800:39:1101:32:02
84ZIĘBA Emil 1143CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM4000:00:0000:01:3300:39:4401:32:03
85SZYBIAK Joanna 1421KRZYWCZAK4000:00:0000:01:5000:39:4401:32:04
86KANDEFER Beata 1342KB ,,Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0000:00:5100:37:2901:32:20
87SOBIERAJ Kamil 1191Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2000:00:0000:01:4100:37:1701:32:22
88MACH Tomasz 1159Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:00:4800:34:0101:32:24
89BOGDAŃSKA Katarzyna 1443WARSZAWAK2000:00:0000:01:0200:39:3201:32:25
90KLABISZ Dawid 1462CHORZÓWM3000:00:0000:01:0300:33:1201:32:30
91DOMIN Bartosz 1349Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:00:5300:38:1401:32:42
92ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1446TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:3000:41:1301:33:17
93OBROŚLAK Grzegorz 341Traper-Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:3100:39:3801:33:22
94SZUMNY Nina 1356KRAKÓWK3000:00:0000:00:3300:39:0001:33:35
95MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2000:00:0000:03:0100:41:1501:33:55
96BAJSAROWICZ Marlena 1193WKURW_TEAMJELCZ-LASKOWICEK2000:00:0000:02:2600:41:2701:33:55
97WAŚNIOWSKI Krzysztof 1037KRAKÓWM3000:00:0000:02:2200:39:3701:33:56
98LIPA Piotr 1352OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:0400:34:4501:34:00
99RECZKOWSKI Andrzej 1456NIEWASZÓWM6000:00:0000:00:5400:39:1201:34:38
100KRYSIAK Jakub 1172TriWawaWARSZAWAM2000:00:0000:02:0600:40:3801:34:49
101ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2000:00:0000:03:3600:42:3401:34:53
102BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM5000:00:0000:02:4900:43:2201:35:31
103HERMANIUK Tomasz 1135TAURUS TEAMRUDNA WIELKAM4000:00:0000:03:1100:43:3001:35:41
104OSZYWA Damian 1460KIELCEM3000:00:0000:01:4200:41:0001:36:10
105FRANCZYK Piotr 1424KRAKÓWM3000:00:0000:03:0000:42:3301:36:22
106BEDNARZ Anna 1289KRZESZÓWK2000:00:0000:03:2900:44:4101:36:34
107SOWA Dariusz 1165Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM5000:00:0000:01:5500:43:1001:36:38
108ŁUSZCZYC Anna 1256RZESZÓWK3000:00:0000:01:2800:42:5201:36:39
109HONKISZ Maciej 1203KROSNOM6000:00:0000:02:0300:42:1301:36:47
110JUROSZEK Józef 1269PAWŁOWICEM3000:00:0000:02:3100:43:0401:36:48
111PIOTROWSKI Tomasz 1238Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:0000:01:5200:40:5001:37:18
112OWOC Krystian 1457WRÓBLIK KRÓLEWSKIM3000:00:0000:03:0900:44:2401:37:25
113OSTROWSKI Łukasz 1448MIELECM3000:00:0000:03:1200:42:1101:38:05
114OLESINSKA Agnieszka 359Bochnia BiegaBOCHNIAK4000:00:0000:44:0201:38:05
115RAPACZ Marcin 1004Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:0000:01:5300:42:2001:38:06
116CZEKALSKI Mariusz 1366bbl OstrołękaBIALOBIELM4000:00:0000:02:1800:42:2301:38:13
117FLOREK Tomasz 1241Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:0000:03:2800:46:4201:38:18
118WIDZ Łukasz 1072potrenujemy?RYKIM3000:00:0000:00:4700:38:4701:38:19
119SALA Kamil Adam 1087Potrenujemy?DĘBLINM3000:00:0000:00:4700:38:4501:38:19
120NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:2200:43:5701:38:24
121KAWA Rafał 1404ŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:1500:43:2601:38:51
122CHMIEL Michał 1399Rzeszowskie Gazele i GepardyKRACZKOWAM3000:00:0000:02:3300:45:3201:38:54
123PARYS Michał 1445WOŁOMINM3000:00:0000:01:2400:39:3101:38:55
124SKUBISZ Aleksandra 1345HARTAK2000:00:0000:01:0200:41:4101:39:07
125PARTYKA Andrzej 1435Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0000:02:3200:45:3101:39:08
126CZARNECKI Konrad 1257Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:0000:43:4801:39:19
127BOBUSIA Michał 1416AZS PWSZ KROSNODOBIESZYNM3000:00:0000:01:3000:40:5101:39:21
128BODZIOCH Agnieszka 1077ITMBW KrakówWOJNICZK2000:00:0000:01:2500:41:5401:39:37
129KAMYSZ Robert 1187KRAKÓWM4000:00:0000:01:3700:43:2301:39:38
130MICHALIK Michał 1055Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:4800:40:5201:40:00
131KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:2500:42:1001:40:03
132MOLASY Dorota 1348Aktywnie z MolkamiMALBORKK3000:00:0000:02:5100:43:5501:40:05
133MOLASY Tomasz 1350Aktywnie z MolkamiMALBORKM3000:00:0000:02:5100:43:5701:40:06
134OŻÓG Paweł 1410MEDYNIA GŁOG.M3000:00:0000:02:4600:46:0701:40:09
135KRASOWSKI Mateusz 1201LEŻAJSKM3000:00:0000:01:3200:42:2401:40:16
136KRASOWSKI Łukasz 1200PROSWIMRZESZÓWM3000:00:0000:01:3200:42:3001:40:18
137GRABOWSKA Aleksandra 1261Lotnicza Akademia WojskowaRZESZÓWK2000:00:0000:00:5600:43:5001:40:19
138PACZYŃSKI Kamil 1222KRAKÓWM3000:00:0000:01:5600:43:2101:40:24
139BIEL Sebastian 1240BieganieSzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:3100:46:4001:40:28
140STACHNIUK Marcin 1244CrossFitter Cheł,CHJEŁMM3000:00:0000:03:3000:45:2901:40:29
141HABRAT Dorota 1181Habrat TeamKROSNIK4000:00:0000:02:1500:43:2401:40:33
142KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2000:00:0000:03:2000:47:2901:41:18
143ZAKRZEWSKI Szymon 1161ŁAPYM3000:00:0000:03:1700:46:3401:41:19
144KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1243CrossFitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:0000:03:2900:46:0501:41:41
145SOBURA-DURMA Magdalena 1450KIELCEK4000:00:0000:02:5400:44:2301:41:53
146FRĄCZEK Dariusz 1265RZESZÓWM3000:00:0000:02:5200:45:2401:42:31
147ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM5000:00:0000:02:5400:44:3101:42:34
148GWOZDZIOWSKI Marcin 1141TARNOBRZEGM4000:00:0000:01:3500:43:0901:43:04
149PISKADŁO Jacek 1232Nowy Styl Group Running TeamSTRZYŻÓWM3000:00:0000:02:2300:44:4001:43:27
150PRUSZKOWSKI Mariusz 1277CrossFitter Box Chełm/Chełm Biega/24 BLPPOKRÓWKAM4000:00:0000:01:5200:42:1401:43:40
151MĄKA Wojciech 1329TriWawaGRANICAM4000:00:0000:02:1700:43:5601:44:12
152RZEMIŃSKI Jacek 1132STRÓŻEM4000:00:0000:02:4600:45:0701:44:14
153KUBACKA Marta 1334Drużyna TVNWARSZAWAK3000:00:0000:01:3400:43:2101:44:14
154RACZEK Natalia 1285Extreme Trauma TeamRYCHWAŁDEKK2000:00:0000:02:5500:45:3901:44:44
155CZAJKOWSKI Michal 1372Lagiewnicka 35KRAKOWM4000:00:0000:02:5700:47:1301:44:44
156KUBACKI Maciej 1333Łagiewnicka TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5400:44:0801:44:47
157TKACZYK Wojciech 1266JEDLICZEM4000:00:0000:02:4600:44:2801:44:50
158PYSKATY Marta 1454PASZCZYNAK4000:00:0000:02:0900:46:2601:45:00
159PLUTA Marta 2056DzikieMustangiBRZEŹNICAK4000:00:0000:02:1000:46:2501:45:01
160MACIĄG Andrzej 1212Dzikie MustangiBEŁŻECM4000:00:0000:03:2800:47:1201:45:09
161KURKOWIAK Krzysztof 1097Wkurw_TeamWROCŁAWM3000:00:0000:01:5100:44:1401:45:26
162LUBAŃSKA Alicja 1339BUKOWICEK5000:00:0000:01:3600:44:0201:45:30
163SOKÓŁ Sylwia 1043SĘDZISZÓWK3000:00:0000:03:3900:48:4001:45:38
164IWANIEC Piotr 1292Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:3200:46:5001:45:38
165GRABOWSKI Damian 1433Wkurw_teamSTANOWICEM4000:00:0000:01:3900:45:0801:45:41
166MĄCZKA Krystyna 1441GLIWICEK6000:00:0000:02:5700:44:3801:46:07
167MUCHA Łukasz 1430RADOMM2000:00:0000:02:3700:50:1901:46:21
168GRYNIENKO Pawel 2154WROCŁAWM3000:00:0000:03:2200:47:2001:46:23
169KISZA-GRYNIENKO Anna 2153WROCŁAWK3000:00:0000:03:2100:47:2601:46:27
170NADOLSKI Stanisław 1278crossfitter box chełmCHEŁMM4000:00:0000:03:3100:46:5701:46:34
171SMOLUCH Ryszard 111ZAMOŚĆM4000:00:0000:03:0300:47:3001:46:52
172ŚWIĘCICKI Samuel 1309Team RemmersPŁOCHOCINM3000:00:0000:01:0200:44:4501:46:54
173MAŁEK Wojciech 1423ZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:0901:47:10
174KOMAŃSKI Rafał 1343DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:4401:47:11
175NIEMIEC Grzegorz 1432ZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:0901:47:12
176BULWAN Radosław 1402RZESZOWM4000:00:0000:51:3401:47:16
177CZENCZEK Krystian 1395CutlineRZESZÓWM3000:00:0000:51:3101:47:17
178WITCZAK Paweł 1199Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:0000:02:0400:44:2601:47:20
179HABRAT Maciej 1186Habrat TeamKROSNOM4000:00:0000:02:1500:43:2501:47:23
180ORZECH Artur 1387Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:2000:48:2301:47:36
181SKRZYPEK Krzysztof 611Klinczu TeamBYTOMM3000:00:0000:02:4100:47:5401:47:40
182OKRÓJ Dawid 1110Deaf RunningGDAŃSKM3000:00:0000:00:3600:42:0401:47:52
183KITOWSKA Anna 1434Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:1900:46:0901:47:59
184KOŃKA Mariusz 1092CHOJNÓWM4000:00:0000:01:1900:45:1501:48:07
185BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5000:00:0000:02:3400:48:2501:48:17
186CIEŚLA Magda 1283KRAKÓWK3000:00:0000:02:2300:46:3001:48:28
187DROZD Piotr 1336SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5300:47:3101:48:29
188JOB Weronika 1075STRÓŻEK3000:00:0000:02:4300:45:3801:48:30
189MINKINA Tomasz 1076TARŁÓWM4000:00:0000:02:4700:45:2801:48:35
190ŁOKIETEK Michał 1290Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM3000:00:0000:02:1100:50:0201:48:52
191BODNIAK Tomasz 1112USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:4900:47:3201:49:12
192STRZĘPKA Krzysztof 1389Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:2000:48:2401:49:14
193BILSKI Marek 1080VegedogWARSZAWAM4000:00:0000:01:5300:44:5601:49:16
194SEBZDA Malgorzata 1390Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK4000:00:0000:01:1900:46:0801:49:28
195KAŁOWSKI Irek 1153www.pomocdlakaroliny.plNIEPORĘTM4000:00:0000:02:3500:48:1101:49:33
196CHŁAP Elżbieta 1163doliniarzKATOWICEK4000:00:0000:03:0300:47:2901:50:29
197GRUSZECKI Tomasz 1169RYBARZOWICEM4000:00:0000:00:4700:46:3201:50:34
198KRÓLIKOWSKA Anna 1271Husaria Race TeamMODLNICZKAK2000:00:0000:01:0900:43:4301:51:00
199GRZESIK Michał 1062RZESZÓWM3000:00:0000:02:5700:47:1301:51:19
200KLAUS Dominik 1114KS PIASECZNOPIASECZNOM4000:00:0000:03:4300:50:5701:51:22
201WOJCIECHOWSKA Andżelika 1248RZESZÓWK2000:00:0000:02:4500:50:0701:51:31
202SUSZEK Damian 1176Lalus SquadRZESZOWM3000:00:0000:02:4500:50:0601:51:31
203WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2000:00:0000:01:3600:47:0901:51:36
204WRÓBLESKA Weronika 1150biegusiem.plPUŁAWYK3000:00:0000:02:4100:50:2501:51:56
205POSIM Tomasz 1319miwidoRYKIM3000:00:0000:02:4200:50:2801:51:57
206DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5000:00:0000:02:4800:49:0501:51:58
207BŁASZCZAK Błażej 1299KRAKÓWM3000:00:0000:01:3600:47:0901:52:04
208SOBCZAK Maciej 1129Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:0000:01:2800:47:0801:52:08
209KONDRACIUK Katarzyna 1335Projekt 'K jak Kajaki'PIASECZNOK4000:00:0000:01:5000:46:2201:52:25
210SZMUC Anna 1093Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:0000:01:2600:47:0001:52:45
211LEGIERSKI Piotr 1417MODLNICAM4000:00:0000:02:5500:46:5201:52:58
212ZAWADZKI Grzegorz 1065Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:03:3100:50:1801:53:00
213NIEMIEC Tomasz 1298NH TeamWROCŁAWM3000:00:0000:00:5300:44:2101:53:10
214HEBANOWSKI Łukasz 1330GDYNIAM4000:00:0000:02:0800:46:5601:53:22
215MAGER Bartosz 1027RZESZÓWM4000:00:0000:03:0300:49:2601:53:23
216MAGER Olga 1028RZESZÓWK4000:00:0000:03:0300:49:3001:53:23
217FUS Jacek 1046RZESZÓWM6000:00:0000:01:3000:45:1001:53:24
218BAR Aleksandra 1308Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:0000:02:5000:48:2101:53:45
219SASAL Monika 1005Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:0000:02:0400:46:1301:53:47
220KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2000:00:0000:03:3400:50:1301:53:52
221HERMAN Ireneusz 1323LECA Z SIEMIANOWICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:2900:45:1901:54:02
222DĄBRÓWKA Radosław 1361Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:44:2701:54:45
223JANIK Łukasz 1377BUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:46:2301:54:47
224KIERSNOWSKA Agnieszka 1223Cyber ŁaniaWROCŁAWK4000:00:0000:01:3800:46:2801:54:50
225KALWARA Maciej 1353RZESZOWM3000:00:0000:03:3100:51:3201:55:19
226PLISZCZYŃSKA Justyna 1044LUBLINK4000:00:0000:02:2000:50:5001:55:43
227JASZCZAK Marzena 1173Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWK3000:00:0000:01:0800:46:1001:55:58
228PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5000:00:0000:02:4300:49:5701:56:00
229KAIM Mariusz 1174Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWM3000:00:0000:01:0800:46:1101:56:01
230PĘKALA Anna 1225Night Runners ZabrzeZABRZEK4000:00:0000:02:4400:50:2401:56:02
231GAŁĄZKA Marcin 1314ESK EKO SERWIS KOTŁY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2100:51:2801:56:03
232BACZA Piotr 1426ŻURAWICAM4000:00:0000:02:4200:49:2401:56:09
233GAWCZYŃSKA BACZA Izabela 1425ŻURAWICAK4000:00:0000:02:4200:49:2001:56:10
234PAŚKO Rafał 1086Teatr S.A.N. i Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:2400:45:2701:56:12
235KOTERBICKA-PAŚKO Agnieszka 1085Elektronik PrzemyślPRZEMYŚLK4000:00:0000:01:2300:45:3401:56:13
236STEC Sebastian 1307SiemuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:5300:50:2601:56:13
237SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1119GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK3000:00:0000:02:5900:56:3401:56:16
238GAJEWSKA Anna 1041WARSZAWAK4000:00:0000:03:3900:51:3501:56:19
239MATUŁA Przemysław 1034UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:5900:49:3301:56:23
240KARWACKA Aneta 1074WKURW_TEAMŁĘCZNAK4000:00:0000:01:2000:47:1901:56:24
241KWIATKOWSKA Iska 1305WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:0000:47:2701:56:24
242STASZCZUK Jarosław 1217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM4000:00:0000:01:2100:47:2701:56:29
243SMURA Rafal 1109TUREKM3000:00:0000:03:2500:55:4401:56:48
244MATERNIA Karolina 1263RZESZÓWK3000:00:0000:03:3100:51:3001:56:48
245ZIÓŁKOWSKA Bożena 1213WALBAKROSNOK4000:00:0000:02:3300:49:2501:56:49
246SOSZYŃSKA Gosia 168człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:3200:52:5001:56:51
247GREGIER Krzysztof 1429PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:4300:49:2701:56:56
248WRONA Sylwester 1405KRAKÓWM4000:00:0000:02:4100:49:4201:57:00
249TABACZYŃSKA Martyna 1215Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:03:0000:52:0501:57:05
250MOTYKA Adam 1403RZESZÓWM3000:00:0000:57:0601:57:13
251KOZIOŁ Łukasz 1036WARSZAWA (MOKOTÓW)M3000:00:0000:02:2300:48:1201:57:28
252BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5000:50:4301:57:38
253MOCIO Michał 1362Przemyskie SercaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:5000:50:5301:57:40
254GROMADZKA-JĘDRUSZCZAK Renata 1035CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOK4000:00:0000:02:1700:51:2001:57:46
255KIN Rafał 1211AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:3100:52:2401:57:46
256WILK Rafał 1364SEKCJA PIASKIPIASKIM4000:00:0000:02:1600:51:5001:58:10
257CEGLARSKI Jacek 1398wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:03:2700:50:4101:58:19
258SZLICHTYNG Łukasz 1279Crossfitter Box ChełmCHELMM3000:00:0000:03:3400:51:2601:58:46
259ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2000:00:0000:01:3000:42:3101:58:51
260CZERWIŃSKA Julia 1264KRAKÓWK2000:00:0000:03:3300:51:5101:59:07
261WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2000:00:0000:03:3300:51:5201:59:07
262SZEPIELAK Dawid 1246Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:2800:52:5401:59:14
263WÓJCIK Justyna 1397wkurw_teamLUBLINK3000:00:0000:03:2600:50:4201:59:28
264DOMANSKI Jarek 1168Gazele na starcieWARSZAWAM3000:00:0000:02:5900:54:4901:59:55
265SOSZYŃSKI Piotr 1117GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4000:00:0000:02:5800:56:5301:59:58
266ŁAMPIKA Kinga 1388SMOLECK3000:00:0000:03:3900:50:4902:00:02
267DANIEL Maria 1414WARSZAWAK3000:00:0000:03:2100:53:3102:00:02
268BALWIERCZAK Piotr 1383Hercog Running TeamWROCŁAWM2000:00:0000:03:3900:50:4902:00:03
269SCHILLER Fryderyk 1167Schody HiszpańskieMIKOLOWM4000:00:0000:02:2700:53:0402:00:13
270CHYLAK Paweł 1054PIASECZNOM3000:00:0000:01:4600:47:1502:00:19
271KASPROWICZ Piotr 1439Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:2200:48:1802:00:29
272HERMANIUK Iwona 1136TAURUS TEAMRUDNA WIELKAK4000:00:0000:03:0300:52:3302:00:53
273WYSZYŃSKA Kinga 1218RZESZÓWK3000:00:0000:03:0300:52:3302:00:54
274BŁOCH Beata 1057Epoka NordicaŁÓDŹK5000:00:0000:02:1000:50:5902:01:17
275BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2000:00:0000:02:1100:50:5502:01:18
276ZABIELSKI Grzegorz 1073wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:01:2100:48:3902:01:19
277GOŁOŚ Michał 1347Corpora ex armarioWARSZAWAM3000:00:0000:02:1500:52:3202:01:48
278JASIURSKI Grzegorz 1340Corpora ex armarioWĘGRÓWM4000:00:0000:02:1500:52:3102:01:49
279JANOWICZ Agnieszka 1453OTWOCKK4000:00:0000:02:5700:51:4302:01:52
280PIASEK Pawel 1138TriunlimitedOSTROŁĘKAM2000:00:0000:03:0500:54:0702:01:54
281PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1160GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0000:02:4500:53:3702:01:55
282KORDOWSKA-WOCH Katarzyna 1197LUBLINK3000:00:0000:03:2900:55:5702:02:09
283WOCH Sławomir 1422LUBLINM3000:00:0000:03:2900:55:5002:02:12
284BUBICZ Krzysztof 1045wkurw_teamŚWIDNIKM3000:00:0000:02:4400:50:0802:02:15
285KRAL Sebastian 1379JAWORZNOM3000:00:0000:03:3800:45:4002:02:18
286WIŚNIEWSKI Piotr 1427Piotr Wiśniewski Double DigitKRAKOWM3000:00:0000:03:4200:52:3502:02:29
287LEJA Marek 1026Tak Lubię SandomierzJAROSŁAWM4000:00:0000:02:4700:45:4102:02:59
288BUTKIEWICZ Mateusz 1295Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:02:1100:50:0502:03:00
289NALEPA Tomasz 1291RZESZÓWM3000:00:0000:01:1700:48:0702:03:19
290DRZAŁ Damian 1258WYSOKA GŁOGOWSKAM3000:00:0000:01:1800:48:0502:03:20
291PELCZAR Jakub 1337PIASECZNOM3000:00:0000:02:0600:52:1602:03:22
292CHORBIŃSKI Krystian 1338NOWA WOLAM3000:00:0000:02:0600:52:1702:03:22
293BACZEWSKA Klaudia 1207Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0000:03:1300:58:1702:03:33
294GAWRON Piotr 1380KB MCKIS JaworznoKRAKÓWM3000:00:0000:03:3800:47:0802:03:36
295SIERADZKA Agnieszka 1154Biegaj z treneramiGLIWICEK3000:00:0000:03:0900:48:1502:03:36
296MYŚLIŃSKI Tomasz 1040biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:3700:50:5202:03:42
297KUTKOWSKI Jan 1401Hyundai RadomRADOMM3000:00:0000:02:3800:50:5202:03:42
298WYWRÓT Klaudia 1078KRAKÓWK3000:00:0000:02:4300:50:1702:03:45
299FEDAN Łukasz 1079LASZKIM3000:00:0000:02:4400:50:1602:03:45
300PABIAŃCZYK Małgorzata 1118KRAKÓWK4000:00:0000:03:2700:51:2502:04:15
301PIASEK Piotr 1139TriunlimitedOSTROŁĘKAM5000:00:0000:03:0600:54:0702:04:15
302PAWEŁAS Marta 1382WARSZAWAK3000:00:0000:02:0200:48:2802:04:21
303PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2000:00:0000:02:5400:52:1902:04:29
304NOWOSADZKI Wojciech 1208KROSNOM3000:00:0000:02:3300:55:5402:04:35
305ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:03:3200:53:4202:04:36
306STAWSKA Joanna 1006biegaj z treneramiGLIWICEK5000:00:0000:03:0600:53:2702:04:49
307OZIMKOWSKA Judyta 1183WARSZAWAK2000:00:0000:03:2700:54:3002:04:59
308CYPARSKI Atrur 1182-BRZOZÓWM4000:00:0000:02:4900:51:2902:05:00
309CYPARSKA Anna 1188-BRZOZÓWK4000:00:0000:02:4800:51:3702:05:02
310BALON Marcin 1371Volume TradingKROSNOM4000:00:0000:02:2800:52:5202:05:32
311BIDNIK Jakub 1374KROSNOM4000:00:0000:02:2800:52:5302:05:32
312POLAK Robert 1368RYKIM5000:00:0000:01:2300:50:2302:06:05
313KĘDZIOR Michał 1052Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:3902:06:23
314WOŹNY Łukasz 1216RZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:3702:06:23
315MATUSZAK Jakub 1061NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:3802:06:29
316STACHOWIAK Aneta 1376TUREKK4000:00:0000:03:2400:55:4802:06:39
317SIERADZKI Dariusz 1024GLIWICEM3000:00:0000:03:0900:48:1102:07:44
318WAŁĘGA Monika 1313DĘBICAK3000:00:0000:03:0800:52:5602:07:46
319KOBIAŁKA Irek 1316DĘBICAM4000:00:0000:03:0900:52:5702:07:47
320MIERZEJEWSKA Malgorzata 1229Morsy OstrolekaOSTROLEKAK3000:00:0000:03:1400:58:2202:08:45
321GARBOWSKA Monika 1017GLIWICEK4000:00:0000:03:2600:53:1602:09:39
322KOWALCZYK Ewa 1178Husaria Race TeamJAROSŁAWK3000:00:0000:02:3900:55:0502:10:27
323MAGOŃ Łukasz 1415Husaria Race TeamKRACZKOWAM3000:00:0000:02:0000:55:2202:10:27
324KROCZEK Liliana 1007Nigh RunnersGLIWICEK4000:00:0000:03:0700:53:1202:10:38
325CHOMIUK Adrian 1325Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:52:5502:11:11
326KUCHARZAK Norbert 1326Jazzanova Pub Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:5000:52:5702:11:11
327LASZCZYK Anna 1287Linklaters Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:2500:47:1402:11:48
328SOBOTKA Monika 1288dzikie skrzydło/wybieganie MPKWARSZAWAK4000:00:0000:01:2400:47:2502:11:49
329KOWALEWSKA Dorota 700Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:00:0000:02:3300:56:3002:12:02
330KALBARCZYK Izabella 1047ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3000:00:0000:01:3400:51:3802:12:35
331SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 1209KRAKÓWK4000:00:0000:01:4200:52:4102:12:40
332PRZYBYŁ Slawomir 1210KRAKÓWM4000:00:0000:01:4100:52:3402:12:42
333RADYMSKA Małgorzata 1051WARSZAWAK3000:00:0000:01:5100:54:5402:13:17
334LESZCZYŃSKI Aleksander 1189wkurw_teamNOWY SĄCZM3000:00:0000:03:0200:58:4802:13:34
335IWANEK Sebastian 1069Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:4100:52:2302:13:49
336GRUCHAŁA Anna 1012Mk TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:01:5900:51:5402:14:00
337DZIANO Łukasz 1014SIEMIANOWICE ŚL.M3000:00:0000:02:0000:51:3002:14:01
338BEDNARSKA Joanna 2151Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:0000:02:5600:56:3002:14:07
339WIEDRO Małgorzata 651Biegnę,żeby Bartek mógł biegać/Woźniak Running /wkurw_TeamZAGNAŃSKK4000:00:0000:02:5600:56:2902:14:09
340NAKONIECZNY Jacek 1367SII POWER PEOPLELUBLINM3000:00:0000:03:1900:55:0602:14:36
341WÓJCIK Łukasz 1355Cytrynowe Curry???LUBLINM3000:00:0000:03:4500:59:5802:14:37
342LASKA Anna 1015OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK3000:00:0000:02:1800:54:5702:14:46
343MĄKOSA Konrad 1029WKURW_TEAMWARSZAWAM4000:00:0000:03:2800:59:3502:14:51
344WAŻNY Andrzej 1394TynexpolRZESZÓWM4000:00:0001:00:3102:16:51
345PAPROCKA Kamila 1400RZESZÓWK2000:00:0001:00:3102:16:52
346SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5000:00:0000:01:5900:59:5402:17:11
347BRZOZOWSKA Paulina 1102SteFAn TeamSTALOWA WOLAK3000:00:0000:01:5900:58:3802:18:04
348KRZEMIŃSKA Agata 1126SteFAn TeamSANDOMIERZK5000:00:0000:02:0000:58:3902:18:04
349WOŹNIAK Aleksandra 1103WARSZAWAK3000:00:0000:02:4000:58:1402:18:08
350MARCINIAK Julia 549Natural Born RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:4200:59:2602:18:27
351MACHNIK Marta 1317Baby w górachKRAKOWK2000:00:0000:03:4601:06:0102:19:15
352KAJCA Jakub 1318Eskie StarsKRAKOWM3000:00:0000:03:4701:06:0002:19:16
353KRZYCH Marcin 1038PolSourceKRAKÓWM3000:00:0000:02:2401:00:5702:19:47
354SKOWROŃ Jakub 1009MARUSZÓWM3000:00:0000:02:4400:59:0202:20:23
355GĄSIOREK Kamila 1021WARSZAWAK3000:00:0000:01:2100:56:1802:20:57
356CZOCHARA Robert 1083amatorOPOLEM4000:00:0000:03:4200:52:1502:21:31
357CZOCHARA Marta 1082amatorOPOLEK4000:00:0000:03:4100:57:1902:21:32
358ROMANOWICZ Karolina 1070Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:5301:00:0902:21:52
359KRYSPIN Marta 1149Ja i OnGRUDZIĄDZK3000:00:0000:03:2800:58:3202:21:55
360STRASSBERGER Katarzyna 1198GLIWICEK5000:00:0000:02:5000:58:1602:22:32
361SZKAMRUK Małgorzata 1227GLIWICEK3000:00:0000:02:5000:58:1502:22:32
362CHOLEWA Łukasz 1053WOŁOMINM3000:00:0000:02:1600:55:1602:23:20
363JEZIOREK Józef 1115ŁAPCZYCAM4000:00:0000:03:0701:00:1302:24:00
364WYDRO Agata 1242Fun & RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:02:1900:55:3002:24:13
365WYDRO Rafał 154Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:02:1900:55:4302:24:14
366SZPAKOWSKI Andrzej 155Fun&RunNIEWODNAM4000:00:0000:02:2000:55:4102:24:14
367PAWELEC Justyna 1125TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:1800:59:2402:24:19
368WRZOSEK Justyna 1124TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:1800:59:2302:24:19
369GAJDA Beata 1300#YOLOTEAMKRKKRAKOWK4000:00:0000:03:4400:59:0002:24:22
370GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5000:00:0000:03:4400:58:4202:24:25
371OSZCZĘDA Marzena 1177Zarazic PasjaŻORYK4000:00:0000:01:3400:57:3102:24:37
372JAWORSKA Agnieszka 1286WARSZAWAK3000:00:0000:01:2900:57:3002:24:37
373SZYMANOWSKA Monika 1151PSARYK4000:00:0000:03:2400:56:0902:25:01
374GRĘBOWIEC Dominika 1049TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:0100:58:2102:25:04
375KRASOŃ Justyna 1094TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:0100:57:5902:25:04
376JASIK Joanna 1050TSA SandomierzSANDOMIERZK4000:00:0000:02:0100:59:3902:25:08
377PIĄSTKA Daniel 1130KAWĘCZYNM4000:00:0000:03:2700:56:1702:25:09
378OLEKSY Przemysław 1205TUREKM4000:00:0000:03:2700:56:1702:25:09
378OLEKSY Barbara 1206TUREKK3000:00:0000:03:2700:56:1702:25:09
380SAMEK Artur 1449BOCHNIAM4000:00:0000:03:1001:00:3402:26:01
381RYSIAWA Joanna 1252bezMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:2001:00:4502:27:43
382FORDOŃSKA Katarzyna 1255RUNforFUNMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:2001:00:4602:27:46
383GŁOWACKA Aleksandra 1195Młody vs. StaryLEGIONOWOK4000:00:0000:01:0900:59:5202:29:27
384OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2000:00:0000:02:1201:00:2502:30:04
385DOJS Aleksandra 1088Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:5300:54:0002:30:09
386PRZYBYŁA Aleksandra 1091ŚWIĘTOCHŁOWICEK3000:00:0000:02:5301:06:3102:30:11
387CZECHOWSKA Izabela 1392Ww TeamLUBLINK4000:00:0000:03:0101:06:5602:30:15
388JAKUBIEC Justyna 1408Lubelska Grupa TriathlonuSNOPKÓWK4000:00:0000:03:1001:06:1702:30:16
389ŁAGOWSKA Katarzyna 1447MIELECK4000:00:0000:03:1201:05:2202:30:39
390PRZYBYŁA Krzysztof 1090ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:02:5301:06:3002:31:09
391BĄDZIUL Dorota 1011RZESZÓWK3000:00:0000:01:1701:05:2402:31:20
392ZIEŃKOWSKA Izabela 166LUBLINK3000:00:0000:02:5601:03:0602:31:33
393WASILEWSKI Marcin 211WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:5601:03:0702:31:33
394BORKOWSKA Ewa 1030WKURW-TEAMZŁOTÓWK6000:00:0000:03:2301:08:1102:36:08
395REY Andrzej 1184WARSZAWAM4000:00:0000:03:3501:00:5502:38:19
396MIRECKI Jan 1120WARSZAWAM4000:00:0000:03:0601:14:4102:50:06
397POSTÓŁ Karolina 1013GLIWICEK3000:00:0000:03:2600:53:38
398SOBCZAK Zbigniew 1221Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3000:00:00
399BARAŃSKI Jarek 1259Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:0002:25:29
400SIONKOWSKI Maciej 1275Crossfitter ChełmCHEŁMM4000:00:0002:51:40
401ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2000:00:0000:02:4700:39:20
402ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM2000:00:0001:48:32
Niesklasyfikowani
1495DNF DNF03:50:54 DNF DNF
GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM20DNF DNF03:50:46 DNF DNF
Znaleziono 404 wynik(ów)