V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 18.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
Split_Kamyk
13km
Split_Mateusz
18.5km
      
1BODURKA Krzysztof 1001Alpin SportNIELEPICEM2000:00:0000:00:2300:24:2300:55:1901:23:20
2DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2600:26:3101:01:3801:31:49
3KANIA Michał 1273adidas runners warsawKŁOCZEWM2000:00:0000:00:2900:28:2601:04:2301:36:33
4GAWLIK Sławek 1059MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:2600:28:5501:05:1501:37:30
5WYWŁOKA Paulina 1385Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:00:3300:29:2701:06:4601:38:08
6SOLIŃSKA Katarzyna 1438KRAKÓWK2000:00:0000:00:3300:29:3401:06:5401:39:11
7BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM2000:00:0000:00:2800:29:0001:05:3301:39:14
8DUDZIK Łukasz 1002Góral BiegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3400:29:5201:07:1201:40:42
9TRACZ Łukasz 1384www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:00:3300:29:5001:07:1701:41:35
10KOZA Kamil 1253Stalowolski Klub BiegaczaULANÓWM2000:00:0000:01:0900:30:5901:09:3501:43:08
11BYRCZEK Jan 1428OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:5100:31:0801:08:5301:43:08
12PRĘTNIK Sławomir 1297JEDLICZEM3000:00:0000:02:0300:32:4701:10:4201:44:12
13GŁUSZKO Przemysław 1250SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:3300:30:0801:09:3901:44:59
14WINIARSKA Katarzyna 1396Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:00:3400:31:0201:11:0001:45:30
15MARZEC Krzysztof 1234BIŁGORAJM4000:00:0000:00:3200:31:0701:10:0701:45:32
16ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM2000:00:0000:01:1000:32:1201:12:1301:45:52
17JARMOLIŃSKI Piotr 1164Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM4000:00:0000:00:3400:31:1101:11:0101:46:04
18ADAMCZYK Przemysław 1099adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2700:31:1301:12:2201:47:31
19BORDUN Maciej 1236SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGM3000:00:0000:00:3200:31:0601:10:5401:48:33
20MILER Marcin 1461ŁAZISKA GÓRNEM4000:00:0000:01:0300:32:3701:13:0201:48:33
21JURA Maciej 1022ITMBW KrakówNOWY SĄCZM2000:00:0000:00:5700:32:3301:13:4101:49:12
22KOWALCZYK Adam 1375Adidas Runners WarsawLESZNOM3000:00:0000:00:3200:32:0001:13:2501:49:53
23WIĘCH Piotr 1444WOŁOMINM3000:00:0000:01:2900:33:3301:15:0101:51:21
24SKOTNICZNY Michał 1128Euroclear Running TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:3500:32:0601:13:5701:51:58
25DYMON Bartłomiej 1296SZCZAWNO-ZDRÓJM4000:00:0000:00:5800:33:1401:14:2301:52:38
26ZAWADA Michał 1228Marysin WawerskiWARSZAWAM3000:00:0000:00:3500:31:4601:13:4801:52:43
27RATYŃSKI Marek 1063Otwocki tuptaczOTWOCKM4000:00:0000:00:5300:32:1501:15:0601:52:53
28NOWICKI Kamil 1058KRAKÓWM3000:00:0000:00:3500:33:4001:17:3001:55:43
29SZCZOT Andrzej 1452KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0000:00:4100:32:5701:17:1601:56:24
30MAŚLANY Daniel 1123JUROWCEM4000:00:0000:00:5900:33:0801:17:1301:56:43
31NEUFELD Marcin 1237Intel Runners / runpassion.pl teamGDYNIAM4000:00:0000:00:3900:32:2301:17:5401:57:13
32JAGIELKA Mateusz 1311Linklaters Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:00:5300:34:0701:18:0901:57:35
33STEPANIUK Adam 1354CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:0000:01:5300:36:1301:21:1801:58:22
34MARCZAK Paweł 1142Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:5200:34:4701:18:4501:58:44
35BUDNIAK Tomasz 1231KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOM3000:00:0000:35:1801:20:4902:00:20
36KORZEP-CZEKALSKA Dorota 1220Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK4000:00:0000:01:0800:35:3301:21:3402:00:40
37JACHIMOWSKI Jarosław 1324Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:4300:37:5301:21:3102:00:45
38HORODEJCZUK Antoni 1406Horodejczuk TeamOLSZANICAM4000:00:0000:00:3200:34:2901:19:4902:00:50
39NOWOMIEJSKI Marcin 1194BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZM4000:00:0000:00:5700:33:5601:19:0902:00:53
40MIKOŁAJCZYK Tomasz 1147ZAKOPANEM3000:00:0000:01:1200:35:1101:20:4102:01:16
41WALEWSKI Lukasz 1166DentistooRZESZÓWM4000:00:0000:00:4400:35:5201:22:0102:02:16
42KACPERSKI Olaf 1458WARSZAWAM4000:00:0000:01:1100:37:3301:24:1002:03:20
43CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:1600:37:5501:24:0202:03:21
43WOŁOCH Michał 1320Diaita spartaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:1600:37:5601:24:0002:03:22
45BAŁON Konrad 1272KROSNOM2000:00:0000:02:2800:37:3901:24:0402:03:23
46STRZAŁKOWSKI Artur 1095Adidas RunnersWARSZAWAM2000:00:0000:01:4300:37:5401:24:3602:03:24
47TUCZAPSKI Piotr 1358xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3500:34:0201:19:5202:03:33
48KRUPA Grzegorz 1451STRZEGOMIANYM4000:00:0000:00:5600:36:3701:23:5202:03:49
49WĘGRZYN Emil 1359Warbud Runnik TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:4400:34:5401:22:1902:04:25
50GÓRKA Łukasz 1393Podróże z MaratonemKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0000:01:0600:37:3401:24:5902:05:18
51DWORAKOWSKI Andrzej 1235BIAŁYSTOKM4000:00:0000:03:1700:41:5501:27:0602:05:19
52WARĘCKA Kasia 1230LESKOK2000:00:0000:00:3900:35:5701:24:0902:05:30
53MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KrakówKRAKÓWM2000:00:0000:01:2500:35:5001:24:4302:06:06
54SIWAK Ryszard 1233Team Ryś skiDZIEKANOWICEM4000:00:0000:01:5400:38:1501:25:3502:06:10
55KOŁODZIEJ Łukasz 1202SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:01:3100:36:3301:25:2402:06:23
56WOŹNIAK Grzegorz 1156CHEŁMM3000:00:0000:00:4700:35:1101:24:5502:06:50
57WOJTASIK Grzegorz 1270STALOWA WOLAM4000:00:0000:01:2800:37:4201:24:0202:06:52
58TOKARZ Adrian 1048DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3000:00:0000:01:3700:39:1501:26:4502:07:22
59BALON Piotr 1409BAKoMAT TEAMKROSNOM3000:00:0000:02:1600:39:2401:25:2402:08:02
60SUŁKOWSKI Maciej 655Triathlon JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:02:4900:42:3101:28:5802:08:49
61KONKEL Katarzyna 1407Maja TeamGNIEWOWOK2000:00:0000:00:5200:34:1901:31:4302:09:11
62GRZENIA Małgorzata 1144Centrum Medyczne Orto-OptymistLUBLINK5000:00:0000:01:1100:36:2501:25:3102:09:49
63SKORUPKA Leszek 1249M3 SiedlceIGANIE NOWEM3000:00:0000:02:2100:40:0301:29:0502:10:03
64SZYMEL Jacek 1411Husaria race teamŁAŃCUTM3000:00:0000:01:4500:40:0101:27:3602:10:16
65DRĄŻEK Sławomir 11061971FAJSŁAWICEM4000:00:0000:00:5200:36:1301:25:4502:10:48
66GRACZYK Karolina 1437KUTNOK3000:00:0000:00:4100:38:2601:29:4102:10:48
67KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM5000:00:0000:01:5000:39:1301:28:2902:10:59
68SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4900:39:4601:29:2602:10:59
69WEREMKO Grzegorz 1145Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4000:00:0000:01:3700:38:3501:29:3802:11:00
70PLUTA Sebastian 1140Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:5900:39:1601:28:0002:11:43
71ISKRA Grzegorz 1023KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3000:00:0000:01:4100:39:3701:29:2502:11:54
72ZYGMUNT Marcin 1321SaperzyWOJCIECHOWICEM2000:00:0000:01:1500:38:0501:25:3602:11:57
73HYDZIK Łukasz 1071Lider SanokSANOKM4000:00:0000:01:0600:37:5101:27:4902:12:08
74MACH Tomasz 1159Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:00:4800:34:0101:32:2402:12:32
75PIŁAT Jakub 1152Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3000:00:0000:01:3600:39:0501:29:4002:13:07
76ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2000:00:0000:02:4700:39:2002:13:15
77KANIA Przemysław 269WARSZAWAM3000:00:0000:02:2600:38:4901:28:0602:13:27
78WOŹNICKA Ewa 1134WĘGRÓWK2000:00:0000:01:2400:40:5301:31:2202:13:31
79CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2000:00:0000:00:3700:41:2801:31:3002:13:32
80MATYSIAK Tomasz 1328WARSZAWAM4000:00:0000:00:4900:34:0501:31:4502:13:33
81TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM5000:00:0000:02:4700:42:3101:31:4102:14:04
82KLABISZ Dawid 1462CHORZÓWM3000:00:0000:01:0300:33:1201:32:3002:14:20
83MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2000:00:0000:03:0100:41:1501:33:5502:15:10
84ZIĘBA Emil 1143CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM4000:00:0000:01:3300:39:4401:32:0302:15:19
85NAWROT Bartłomiej 1031KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:4500:39:0601:30:1102:15:43
86KANDEFER Beata 1342KB ,,Athletic''ZręcinKORCZYNAK4000:00:0000:00:5100:37:2901:32:2002:15:55
87SZYBIAK Joanna 1421KRZYWCZAK4000:00:0000:01:5000:39:4401:32:0402:16:35
88ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1446TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:3000:41:1301:33:1702:16:39
89SZUMNY Nina 1356KRAKÓWK3000:00:0000:00:3300:39:0001:33:3502:16:58
90BOGDAŃSKA Katarzyna 1443WARSZAWAK2000:00:0000:01:0200:39:3201:32:2502:16:59
91KONOPKA Henryk 1440RUDENTAM6000:00:0000:00:5800:39:1101:32:0202:17:33
92OBROŚLAK Grzegorz 341Traper-Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:3100:39:3801:33:2202:17:33
93WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:0000:01:0200:38:3901:31:3302:17:36
94JUROSZEK Józef 1269PAWŁOWICEM3000:00:0000:02:3100:43:0401:36:4802:17:47
95LIPA Piotr 1352OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:0400:34:4501:34:0002:17:52
96PITURA Eliza 1155Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:00:4900:37:3101:31:2502:18:04
97BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM5000:00:0000:02:4900:43:2201:35:3102:18:05
98OSZYWA Damian 1460KIELCEM3000:00:0000:01:4200:41:0001:36:1002:18:48
99SOBIERAJ Kamil 1191Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2000:00:0000:01:4100:37:1701:32:2202:19:32
100HERMANIUK Tomasz 1135TAURUS TEAMRUDNA WIELKAM4000:00:0000:03:1100:43:3001:35:4102:19:44
101BAJSAROWICZ Marlena 1193WKURW_TEAMJELCZ-LASKOWICEK2000:00:0000:02:2600:41:2701:33:5502:20:18
102WAŚNIOWSKI Krzysztof 1037KRAKÓWM3000:00:0000:02:2200:39:3701:33:5602:20:19
103DOMIN Bartosz 1349Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3000:00:0000:00:5300:38:1401:32:4202:20:27
104BEDNARZ Anna 1289KRZESZÓWK2000:00:0000:03:2900:44:4101:36:3402:21:29
105ŁUSZCZYC Anna 1256RZESZÓWK3000:00:0000:01:2800:42:5201:36:3902:21:38
106KRYSIAK Jakub 1172TriWawaWARSZAWAM2000:00:0000:02:0600:40:3801:34:4902:22:30
107OLESINSKA Agnieszka 359Bochnia BiegaBOCHNIAK4000:00:0000:44:0201:38:0502:22:43
108HONKISZ Maciej 1203KROSNOM6000:00:0000:02:0300:42:1301:36:4702:22:47
109FLOREK Tomasz 1241Bieganie SzydercówTARNÓWM4000:00:0000:03:2800:46:4201:38:1802:22:51
110CZEKALSKI Mariusz 1366bbl OstrołękaBIALOBIELM4000:00:0000:02:1800:42:2301:38:1302:22:53
111BIEL Sebastian 1240BieganieSzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:3100:46:4001:40:2802:23:44
112SOWA Dariusz 1165Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM5000:00:0000:01:5500:43:1001:36:3802:24:06
113OSTROWSKI Łukasz 1448MIELECM3000:00:0000:03:1200:42:1101:38:0502:25:06
114SKUBISZ Aleksandra 1345HARTAK2000:00:0000:01:0200:41:4101:39:0702:25:19
115PIOTROWSKI Tomasz 1238Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:0000:01:5200:40:5001:37:1802:25:20
116CZARNECKI Konrad 1257Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:0000:43:4801:39:1902:25:25
117RECZKOWSKI Andrzej 1456NIEWASZÓWM6000:00:0000:00:5400:39:1201:34:3802:25:32
118RAPACZ Marcin 1004Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:0000:01:5300:42:2001:38:0602:26:04
119FRANCZYK Piotr 1424KRAKÓWM3000:00:0000:03:0000:42:3301:36:2202:26:05
120MICHALIK Michał 1055Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:01:4800:40:5201:40:0002:26:30
121NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM5000:00:0000:03:2200:43:5701:38:2402:26:33
122CHMIEL Michał 1399Rzeszowskie Gazele i GepardyKRACZKOWAM3000:00:0000:02:3300:45:3201:38:5402:26:39
123PARTYKA Andrzej 1435Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0000:02:3200:45:3101:39:0802:26:40
124MOLASY Dorota 1348Aktywnie z MolkamiMALBORKK3000:00:0000:02:5100:43:5501:40:0502:26:41
125KAWA Rafał 1404ŻYRAKÓWM3000:00:0000:02:1500:43:2601:38:5102:26:49
126KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:2500:42:1001:40:0302:26:53
127KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2000:00:0000:03:2000:47:2901:41:1802:27:01
128KAMYSZ Robert 1187KRAKÓWM4000:00:0000:01:3700:43:2301:39:3802:27:34
129SALA Kamil Adam 1087Potrenujemy?DĘBLINM3000:00:0000:00:4700:38:4501:38:1902:27:35
130WIDZ Łukasz 1072potrenujemy?RYKIM3000:00:0000:00:4700:38:4701:38:1902:27:36
131GRABOWSKA Aleksandra 1261Lotnicza Akademia WojskowaRZESZÓWK2000:00:0000:00:5600:43:5001:40:1902:28:01
132ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2000:00:0000:03:3600:42:3401:34:5302:28:11
133SOBURA-DURMA Magdalena 1450KIELCEK4000:00:0000:02:5400:44:2301:41:5302:28:21
134ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM5000:00:0000:02:5400:44:3101:42:3402:28:33
135ZAKRZEWSKI Szymon 1161ŁAPYM3000:00:0000:03:1700:46:3401:41:1902:28:39
136FRĄCZEK Dariusz 1265RZESZÓWM3000:00:0000:02:5200:45:2401:42:3102:28:41
137BOBUSIA Michał 1416AZS PWSZ KROSNODOBIESZYNM3000:00:0000:01:3000:40:5101:39:2102:28:48
138MOLASY Tomasz 1350Aktywnie z MolkamiMALBORKM3000:00:0000:02:5100:43:5701:40:0602:28:58
139STACHNIUK Marcin 1244CrossFitter Cheł,CHJEŁMM3000:00:0000:03:3000:45:2901:40:2902:29:15
140OWOC Krystian 1457WRÓBLIK KRÓLEWSKIM3000:00:0000:03:0900:44:2401:37:2502:29:18
141BODZIOCH Agnieszka 1077ITMBW KrakówWOJNICZK2000:00:0000:01:2500:41:5401:39:3702:29:46
142HABRAT Dorota 1181Habrat TeamKROSNIK4000:00:0000:02:1500:43:2401:40:3302:29:47
143KRASOWSKI Łukasz 1200PROSWIMRZESZÓWM3000:00:0000:01:3200:42:3001:40:1802:29:52
144KRASOWSKI Mateusz 1201LEŻAJSKM3000:00:0000:01:3200:42:2401:40:1602:29:53
145TKACZYK Wojciech 1266JEDLICZEM4000:00:0000:02:4600:44:2801:44:5002:29:59
146OŻÓG Paweł 1410MEDYNIA GŁOG.M3000:00:0000:02:4600:46:0701:40:0902:30:02
147PARYS Michał 1445WOŁOMINM3000:00:0000:01:2400:39:3101:38:5502:30:34
148PLUTA Marta 2056DzikieMustangiBRZEŹNICAK4000:00:0000:02:1000:46:2501:45:0102:30:56
149PYSKATY Marta 1454PASZCZYNAK4000:00:0000:02:0900:46:2601:45:0002:30:57
150KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1243CrossFitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4000:00:0000:03:2900:46:0501:41:4102:31:35
151RACZEK Natalia 1285Extreme Trauma TeamRYCHWAŁDEKK2000:00:0000:02:5500:45:3901:44:4402:31:43
152MĄKA Wojciech 1329TriWawaGRANICAM4000:00:0000:02:1700:43:5601:44:1202:31:46
153PRUSZKOWSKI Mariusz 1277CrossFitter Box Chełm/Chełm Biega/24 BLPPOKRÓWKAM4000:00:0000:01:5200:42:1401:43:4002:31:50
154RZEMIŃSKI Jacek 1132STRÓŻEM4000:00:0000:02:4600:45:0701:44:1402:32:07
155MUCHA Łukasz 1430RADOMM2000:00:0000:02:3700:50:1901:46:2102:32:24
156KUBACKA Marta 1334Drużyna TVNWARSZAWAK3000:00:0000:01:3400:43:2101:44:1402:33:19
157PISKADŁO Jacek 1232Nowy Styl Group Running TeamSTRZYŻÓWM3000:00:0000:02:2300:44:4001:43:2702:33:24
158CZAJKOWSKI Michal 1372Lagiewnicka 35KRAKOWM4000:00:0000:02:5700:47:1301:44:4402:33:33
159PACZYŃSKI Kamil 1222KRAKÓWM3000:00:0000:01:5600:43:2101:40:2402:34:35
160ŁOKIETEK Michał 1290Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM3000:00:0000:02:1100:50:0201:48:5202:34:35
161KUBACKI Maciej 1333Łagiewnicka TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5400:44:0801:44:4702:34:35
162SOKÓŁ Sylwia 1043SĘDZISZÓWK3000:00:0000:03:3900:48:4001:45:3802:34:36
163MĄCZKA Krystyna 1441GLIWICEK6000:00:0000:02:5700:44:3801:46:0702:34:48
164NADOLSKI Stanisław 1278crossfitter box chełmCHEŁMM4000:00:0000:03:3100:46:5701:46:3402:35:51
165GWOZDZIOWSKI Marcin 1141TARNOBRZEGM4000:00:0000:01:3500:43:0901:43:0402:36:12
166MACIĄG Andrzej 1212Dzikie MustangiBEŁŻECM4000:00:0000:03:2800:47:1201:45:0902:36:21
167KISZA-GRYNIENKO Anna 2153WROCŁAWK3000:00:0000:03:2100:47:2601:46:2702:36:47
168GRYNIENKO Pawel 2154WROCŁAWM3000:00:0000:03:2200:47:2001:46:2302:36:48
169KITOWSKA Anna 1434Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:1900:46:0901:47:5902:36:49
170MAŁEK Wojciech 1423ZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:0901:47:1002:36:56
171NIEMIEC Grzegorz 1432ZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:0901:47:1202:36:58
172BILSKI Marek 1080VegedogWARSZAWAM4000:00:0000:01:5300:44:5601:49:1602:37:00
173KOMAŃSKI Rafał 1343DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM4000:00:0000:02:2400:46:4401:47:1102:37:21
174HABRAT Maciej 1186Habrat TeamKROSNOM4000:00:0000:02:1500:43:2501:47:2302:37:46
175BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5000:00:0000:02:3400:48:2501:48:1702:37:50
176IWANIEC Piotr 1292Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:3200:46:5001:45:3802:37:57
177LUBAŃSKA Alicja 1339BUKOWICEK5000:00:0000:01:3600:44:0201:45:3002:38:12
178CIEŚLA Magda 1283KRAKÓWK3000:00:0000:02:2300:46:3001:48:2802:38:37
179KURKOWIAK Krzysztof 1097Wkurw_TeamWROCŁAWM3000:00:0000:01:5100:44:1401:45:2602:38:38
180CZENCZEK Krystian 1395CutlineRZESZÓWM3000:00:0000:51:3101:47:1702:38:39
181SKRZYPEK Krzysztof 611Klinczu TeamBYTOMM3000:00:0000:02:4100:47:5401:47:4002:39:12
182DROZD Piotr 1336SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5300:47:3101:48:2902:39:23
183CHŁAP Elżbieta 1163doliniarzKATOWICEK4000:00:0000:03:0300:47:2901:50:2902:39:31
184ŚWIĘCICKI Samuel 1309Team RemmersPŁOCHOCINM3000:00:0000:01:0200:44:4501:46:5402:39:55
185BODNIAK Tomasz 1112USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:4900:47:3201:49:1202:39:58
186DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5000:00:0000:02:4800:49:0501:51:5802:39:58
187WOJCIECHOWSKA Andżelika 1248RZESZÓWK2000:00:0000:02:4500:50:0701:51:3102:40:11
188SUSZEK Damian 1176Lalus SquadRZESZOWM3000:00:0000:02:4500:50:0601:51:3102:40:23
189GRZESIK Michał 1062RZESZÓWM3000:00:0000:02:5700:47:1301:51:1902:40:26
190ORZECH Artur 1387Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:2000:48:2301:47:3602:40:55
191KRÓLIKOWSKA Anna 1271Husaria Race TeamMODLNICZKAK2000:00:0000:01:0900:43:4301:51:0002:41:28
192WRÓBLESKA Weronika 1150biegusiem.plPUŁAWYK3000:00:0000:02:4100:50:2501:51:5602:41:40
193WITCZAK Paweł 1199Wieluń biegaWIELUŃM4000:00:0000:02:0400:44:2601:47:2002:41:46
194BULWAN Radosław 1402RZESZOWM4000:00:0000:51:3401:47:1602:41:57
195BAR Aleksandra 1308Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4000:00:0000:02:5000:48:2101:53:4502:41:59
196ZAWADZKI Grzegorz 1065Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:03:3100:50:1801:53:0002:42:12
197GRABOWSKI Damian 1433Wkurw_teamSTANOWICEM4000:00:0000:01:3900:45:0801:45:4102:42:48
198OKRÓJ Dawid 1110Deaf RunningGDAŃSKM3000:00:0000:00:3600:42:0401:47:5202:43:05
199KAŁOWSKI Irek 1153www.pomocdlakaroliny.plNIEPORĘTM4000:00:0000:02:3500:48:1101:49:3302:43:14
200SMOLUCH Ryszard 111ZAMOŚĆM4000:00:0000:03:0300:47:3001:46:5202:43:16
201JOB Weronika 1075STRÓŻEK3000:00:0000:02:4300:45:3801:48:3002:44:00
202MINKINA Tomasz 1076TARŁÓWM4000:00:0000:02:4700:45:2801:48:3502:44:01
203MATERNIA Karolina 1263RZESZÓWK3000:00:0000:03:3100:51:3001:56:4802:44:26
204SMURA Rafal 1109TUREKM3000:00:0000:03:2500:55:4401:56:4802:44:27
205GRUSZECKI Tomasz 1169RYBARZOWICEM4000:00:0000:00:4700:46:3201:50:3402:44:28
206HERMAN Ireneusz 1323LECA Z SIEMIANOWICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:2900:45:1901:54:0202:44:30
207MAGER Bartosz 1027RZESZÓWM4000:00:0000:03:0300:49:2601:53:2302:45:00
208MAGER Olga 1028RZESZÓWK4000:00:0000:03:0300:49:3001:53:2302:45:00
209KONDRACIUK Katarzyna 1335Projekt 'K jak Kajaki'PIASECZNOK4000:00:0000:01:5000:46:2201:52:2502:45:03
210SZMUC Anna 1093Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:0000:01:2600:47:0001:52:4502:45:32
211POSIM Tomasz 1319miwidoRYKIM3000:00:0000:02:4200:50:2801:51:5702:45:34
212SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1119GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK3000:00:0000:02:5900:56:3401:56:1602:45:35
213SEBZDA Malgorzata 1390Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK4000:00:0000:01:1900:46:0801:49:2802:45:41
214JASZCZAK Marzena 1173Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWK3000:00:0000:01:0800:46:1001:55:5802:45:53
215KAIM Mariusz 1174Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWM3000:00:0000:01:0800:46:1101:56:0102:45:53
216JANIK Łukasz 1377BUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:46:2301:54:4702:46:22
217BŁASZCZAK Błażej 1299KRAKÓWM3000:00:0000:01:3600:47:0901:52:0402:46:23
218DĄBRÓWKA Radosław 1361Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:0000:02:1400:44:2701:54:4502:46:23
219MATUŁA Przemysław 1034UMCS BiegaLUBLINM5000:00:0000:02:5900:49:3301:56:2302:46:24
220WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2000:00:0000:01:3600:47:0901:51:3602:46:28
221KLAUS Dominik 1114KS PIASECZNOPIASECZNOM4000:00:0000:03:4300:50:5701:51:2202:46:38
222HEBANOWSKI Łukasz 1330GDYNIAM4000:00:0000:02:0800:46:5601:53:2202:46:42
223KOŃKA Mariusz 1092CHOJNÓWM4000:00:0000:01:1900:45:1501:48:0702:47:26
224STRZĘPKA Krzysztof 1389Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:2000:48:2401:49:1402:47:36
225SOBCZAK Maciej 1129Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:0000:01:2800:47:0801:52:0802:48:18
226KOTERBICKA-PAŚKO Agnieszka 1085Elektronik PrzemyślPRZEMYŚLK4000:00:0000:01:2300:45:3401:56:1302:48:35
227PAŚKO Rafał 1086Teatr S.A.N. i Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:2400:45:2701:56:1202:48:39
228SASAL Monika 1005Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4000:00:0000:02:0400:46:1301:53:4702:48:43
229CEGLARSKI Jacek 1398wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:03:2700:50:4101:58:1902:49:44
230LEGIERSKI Piotr 1417MODLNICAM4000:00:0000:02:5500:46:5201:52:5802:49:58
231PLISZCZYŃSKA Justyna 1044LUBLINK4000:00:0000:02:2000:50:5001:55:4302:50:00
232PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5000:00:0000:02:4300:49:5701:56:0002:50:08
233FUS Jacek 1046RZESZÓWM6000:00:0000:01:3000:45:1001:53:2402:50:18
234PĘKALA Anna 1225Night Runners ZabrzeZABRZEK4000:00:0000:02:4400:50:2401:56:0202:50:23
235KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2000:00:0000:03:3400:50:1301:53:5202:50:39
236KIERSNOWSKA Agnieszka 1223Cyber ŁaniaWROCŁAWK4000:00:0000:01:3800:46:2801:54:5002:50:47
237KALWARA Maciej 1353RZESZOWM3000:00:0000:03:3100:51:3201:55:1902:50:51
238BALWIERCZAK Piotr 1383Hercog Running TeamWROCŁAWM2000:00:0000:03:3900:50:4902:00:0302:51:33
239ŁAMPIKA Kinga 1388SMOLECK3000:00:0000:03:3900:50:4902:00:0202:51:33
240GAJEWSKA Anna 1041WARSZAWAK4000:00:0000:03:3900:51:3501:56:1902:51:34
241STEC Sebastian 1307SiemuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:01:5300:50:2601:56:1302:51:37
242GREGIER Krzysztof 1429PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:4300:49:2701:56:5602:51:42
243MOTYKA Adam 1403RZESZÓWM3000:00:0000:57:0601:57:1302:51:49
244SOSZYŃSKA Gosia 168człapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:3200:52:5001:56:5102:52:05
245WÓJCIK Justyna 1397wkurw_teamLUBLINK3000:00:0000:03:2600:50:4201:59:2802:52:08
246GAWRON Piotr 1380KB MCKIS JaworznoKRAKÓWM3000:00:0000:03:3800:47:0802:03:3602:52:21
247KRAL Sebastian 1379JAWORZNOM3000:00:0000:03:3800:45:4002:02:1802:52:23
248STASZCZUK Jarosław 1217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM4000:00:0000:01:2100:47:2701:56:2902:52:24
249KARWACKA Aneta 1074WKURW_TEAMŁĘCZNAK4000:00:0000:01:2000:47:1901:56:2402:52:41
250KWIATKOWSKA Iska 1305WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:0000:47:2701:56:2402:52:42
251GAŁĄZKA Marcin 1314ESK EKO SERWIS KOTŁY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2100:51:2801:56:0302:53:06
252NIEMIEC Tomasz 1298NH TeamWROCŁAWM3000:00:0000:00:5300:44:2101:53:1002:53:20
253KOZIOŁ Łukasz 1036WARSZAWA (MOKOTÓW)M3000:00:0000:02:2300:48:1201:57:2802:53:23
254DANIEL Maria 1414WARSZAWAK3000:00:0000:03:2100:53:3102:00:0202:53:59
255TABACZYŃSKA Martyna 1215Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:03:0000:52:0501:57:0502:54:04
256BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5000:50:4301:57:3802:54:05
257HERMANIUK Iwona 1136TAURUS TEAMRUDNA WIELKAK4000:00:0000:03:0300:52:3302:00:5302:55:07
258ZIÓŁKOWSKA Bożena 1213WALBAKROSNOK4000:00:0000:02:3300:49:2501:56:4902:55:09
259KIN Rafał 1211AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:3100:52:2401:57:4602:55:10
260WYSZYŃSKA Kinga 1218RZESZÓWK3000:00:0000:03:0300:52:3302:00:5402:55:11
261CZERWIŃSKA Julia 1264KRAKÓWK2000:00:0000:03:3300:51:5101:59:0702:55:12
262WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2000:00:0000:03:3300:51:5201:59:0702:55:12
263ZABIELSKI Grzegorz 1073wkurw_teamLUBLINM4000:00:0000:01:2100:48:3902:01:1902:55:13
264BACZEWSKA Klaudia 1207Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK2000:00:0000:03:1300:58:1702:03:3302:55:45
265WRONA Sylwester 1405KRAKÓWM4000:00:0000:02:4100:49:4201:57:0002:56:20
266PIASEK Pawel 1138TriunlimitedOSTROŁĘKAM2000:00:0000:03:0500:54:0702:01:5402:56:21
267BUBICZ Krzysztof 1045wkurw_teamŚWIDNIKM3000:00:0000:02:4400:50:0802:02:1502:56:23
268PIASEK Piotr 1139TriunlimitedOSTROŁĘKAM5000:00:0000:03:0600:54:0702:04:1502:56:25
269SIERADZKA Agnieszka 1154Biegaj z treneramiGLIWICEK3000:00:0000:03:0900:48:1502:03:3602:56:49
270SIERADZKI Dariusz 1024GLIWICEM3000:00:0000:03:0900:48:1102:07:4402:56:50
271SCHILLER Fryderyk 1167Schody HiszpańskieMIKOLOWM4000:00:0000:02:2700:53:0402:00:1302:57:00
272SOSZYŃSKI Piotr 1117GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4000:00:0000:02:5800:56:5301:59:5802:57:16
273WILK Rafał 1364SEKCJA PIASKIPIASKIM4000:00:0000:02:1600:51:5001:58:1002:57:28
274MOCIO Michał 1362Przemyskie SercaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:5000:50:5301:57:4002:58:04
275SZEPIELAK Dawid 1246Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:00:0000:03:2800:52:5401:59:1402:58:19
276DOMANSKI Jarek 1168Gazele na starcieWARSZAWAM3000:00:0000:02:5900:54:4901:59:5502:58:45
277DZIANO Łukasz 1014SIEMIANOWICE ŚL.M3000:00:0000:02:0000:51:3002:14:0102:58:49
278GROMADZKA-JĘDRUSZCZAK Renata 1035CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOK4000:00:0000:02:1700:51:2001:57:4602:58:53
279WYWRÓT Klaudia 1078KRAKÓWK3000:00:0000:02:4300:50:1702:03:4502:59:01
280FEDAN Łukasz 1079LASZKIM3000:00:0000:02:4400:50:1602:03:4502:59:02
281PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2000:00:0000:02:5400:52:1902:04:2903:00:03
282WOŹNY Łukasz 1216RZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:3702:06:2303:00:04
283MATUSZAK Jakub 1061NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:3802:06:2903:00:05
284KĘDZIOR Michał 1052Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:03:1600:51:3902:06:2303:00:05
285JANOWICZ Agnieszka 1453OTWOCKK4000:00:0000:02:5700:51:4302:01:5203:00:15
286WOCH Sławomir 1422LUBLINM3000:00:0000:03:2900:55:5002:02:1203:00:31
287GOŁOŚ Michał 1347Corpora ex armarioWARSZAWAM3000:00:0000:02:1500:52:3202:01:4803:00:41
288JASIURSKI Grzegorz 1340Corpora ex armarioWĘGRÓWM4000:00:0000:02:1500:52:3102:01:4903:00:41
289KORDOWSKA-WOCH Katarzyna 1197LUBLINK3000:00:0000:03:2900:55:5702:02:0903:00:51
290STACHOWIAK Aneta 1376TUREKK4000:00:0000:03:2400:55:4802:06:3903:00:52
291PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1160GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0000:02:4500:53:3702:01:5503:00:57
292LASZCZYK Anna 1287Linklaters Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:2500:47:1402:11:4803:01:08
293SOBOTKA Monika 1288dzikie skrzydło/wybieganie MPKWARSZAWAK4000:00:0000:01:2400:47:2502:11:4903:01:09
294WIŚNIEWSKI Piotr 1427Piotr Wiśniewski Double DigitKRAKOWM3000:00:0000:03:4200:52:3502:02:2903:01:20
295BACZA Piotr 1426ŻURAWICAM4000:00:0000:02:4200:49:2401:56:0903:01:42
296GAWCZYŃSKA BACZA Izabela 1425ŻURAWICAK4000:00:0000:02:4200:49:2001:56:1003:01:43
297STAWSKA Joanna 1006biegaj z treneramiGLIWICEK5000:00:0000:03:0600:53:2702:04:4903:02:08
298BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2000:00:0000:02:1100:50:5502:01:1803:02:18
299PELCZAR Jakub 1337PIASECZNOM3000:00:0000:02:0600:52:1602:03:2203:02:25
300BŁOCH Beata 1057Epoka NordicaŁÓDŹK5000:00:0000:02:1000:50:5902:01:1703:02:26
301CHORBIŃSKI Krystian 1338NOWA WOLAM3000:00:0000:02:0600:52:1702:03:2203:02:27
302WAŁĘGA Monika 1313DĘBICAK3000:00:0000:03:0800:52:5602:07:4603:02:46
303KOBIAŁKA Irek 1316DĘBICAM4000:00:0000:03:0900:52:5702:07:4703:02:47
304PABIAŃCZYK Małgorzata 1118KRAKÓWK4000:00:0000:03:2700:51:2502:04:1503:02:51
305PAWEŁAS Marta 1382WARSZAWAK3000:00:0000:02:0200:48:2802:04:2103:02:51
306BUTKIEWICZ Mateusz 1295Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:02:1100:50:0502:03:0003:03:43
307POLAK Robert 1368RYKIM5000:00:0000:01:2300:50:2302:06:0503:04:08
308CHYLAK Paweł 1054PIASECZNOM3000:00:0000:01:4600:47:1502:00:1903:04:17
309SZLICHTYNG Łukasz 1279Crossfitter Box ChełmCHELMM3000:00:0000:03:3400:51:2601:58:4603:04:28
310GARBOWSKA Monika 1017GLIWICEK4000:00:0000:03:2600:53:1602:09:3903:04:37
311POSTÓŁ Karolina 1013GLIWICEK3000:00:0000:03:2600:53:3803:04:53
312MAGOŃ Łukasz 1415Husaria Race TeamKRACZKOWAM3000:00:0000:02:0000:55:2202:10:2703:05:47
313KOWALCZYK Ewa 1178Husaria Race TeamJAROSŁAWK3000:00:0000:02:3900:55:0502:10:2703:06:13
314ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2000:00:0000:01:3000:42:3101:58:5103:06:23
315MIERZEJEWSKA Malgorzata 1229Morsy OstrolekaOSTROLEKAK3000:00:0000:03:1400:58:2202:08:4503:06:39
316ZAWADZKA Agnieszka 1064Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:0000:03:3200:53:4202:04:3603:06:40
317KROCZEK Liliana 1007Nigh RunnersGLIWICEK4000:00:0000:03:0700:53:1202:10:3803:06:41
318KASPROWICZ Piotr 1439Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:2200:48:1802:00:2903:06:48
319BIDNIK Jakub 1374KROSNOM4000:00:0000:02:2800:52:5302:05:3203:07:21
320BALON Marcin 1371Volume TradingKROSNOM4000:00:0000:02:2800:52:5202:05:3203:07:23
321CYPARSKI Atrur 1182-BRZOZÓWM4000:00:0000:02:4900:51:2902:05:0003:07:27
322CYPARSKA Anna 1188-BRZOZÓWK4000:00:0000:02:4800:51:3702:05:0203:07:33
323NOWOSADZKI Wojciech 1208KROSNOM3000:00:0000:02:3300:55:5402:04:3503:08:03
324MYŚLIŃSKI Tomasz 1040biegusiem.plRADOMM4000:00:0000:02:3700:50:5202:03:4203:08:05
325KUTKOWSKI Jan 1401Hyundai RadomRADOMM3000:00:0000:02:3800:50:5202:03:4203:08:06
326CHOMIUK Adrian 1325Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:52:5502:11:1103:08:40
327KUCHARZAK Norbert 1326Jazzanova Pub Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM2000:00:0000:01:5000:52:5702:11:1103:08:41
328OZIMKOWSKA Judyta 1183WARSZAWAK2000:00:0000:03:2700:54:3002:04:5903:09:39
329PAPROCKA Kamila 1400RZESZÓWK2000:00:0001:00:3102:16:5203:10:50
330WAŻNY Andrzej 1394TynexpolRZESZÓWM4000:00:0001:00:3102:16:5103:10:51
331LASKA Anna 1015OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK3000:00:0000:02:1800:54:5702:14:4603:10:54
332NALEPA Tomasz 1291RZESZÓWM3000:00:0000:01:1700:48:0702:03:1903:10:56
333DRZAŁ Damian 1258WYSOKA GŁOGOWSKAM3000:00:0000:01:1800:48:0502:03:2003:11:20
334GRUCHAŁA Anna 1012Mk TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:01:5900:51:5402:14:0003:11:28
335PRZYBYŁ Slawomir 1210KRAKÓWM4000:00:0000:01:4100:52:3402:12:4203:11:38
336LEJA Marek 1026Tak Lubię SandomierzJAROSŁAWM4000:00:0000:02:4700:45:4102:02:5903:11:49
337NAKONIECZNY Jacek 1367SII POWER PEOPLELUBLINM3000:00:0000:03:1900:55:0602:14:3603:11:57
338SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 1209KRAKÓWK4000:00:0000:01:4200:52:4102:12:4003:12:21
339BEDNARSKA Joanna 2151Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:0000:02:5600:56:3002:14:0703:12:22
340CZOCHARA Robert 1083amatorOPOLEM4000:00:0000:03:4200:52:1502:21:3103:12:59
341KOWALEWSKA Dorota 700Spartanie DzieciomZGORZAŁAK5000:00:0000:02:3300:56:3002:12:0203:13:06
342KALBARCZYK Izabella 1047ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3000:00:0000:01:3400:51:3802:12:3503:14:17
343WYDRO Agata 1242Fun & RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:02:1900:55:3002:24:1303:14:56
344RADYMSKA Małgorzata 1051WARSZAWAK3000:00:0000:01:5100:54:5402:13:1703:15:34
345MACHNIK Marta 1317Baby w górachKRAKOWK2000:00:0000:03:4601:06:0102:19:1503:16:17
346WIEDRO Małgorzata 651Biegnę,żeby Bartek mógł biegać/Woźniak Running /wkurw_TeamZAGNAŃSKK4000:00:0000:02:5600:56:2902:14:0903:16:19
347KAJCA Jakub 1318Eskie StarsKRAKOWM3000:00:0000:03:4701:06:0002:19:1603:16:20
348IWANEK Sebastian 1069Biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:02:4100:52:2302:13:4903:16:34
349GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5000:00:0000:03:4400:58:4202:24:2503:16:36
350LESZCZYŃSKI Aleksander 1189wkurw_teamNOWY SĄCZM3000:00:0000:03:0200:58:4802:13:3403:17:12
351BRZOZOWSKA Paulina 1102SteFAn TeamSTALOWA WOLAK3000:00:0000:01:5900:58:3802:18:0403:17:44
352WOŹNIAK Aleksandra 1103WARSZAWAK3000:00:0000:02:4000:58:1402:18:0803:17:45
353KRZEMIŃSKA Agata 1126SteFAn TeamSANDOMIERZK5000:00:0000:02:0000:58:3902:18:0403:17:45
354CZOCHARA Marta 1082amatorOPOLEK4000:00:0000:03:4100:57:1902:21:3203:17:57
355SZPAKOWSKI Andrzej 155Fun&RunNIEWODNAM4000:00:0000:02:2000:55:4102:24:1403:18:45
356WYDRO Rafał 154Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:02:1900:55:4302:24:1403:18:46
357ROMANOWICZ Karolina 1070Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:02:5301:00:0902:21:5203:20:10
358MĄKOSA Konrad 1029WKURW_TEAMWARSZAWAM4000:00:0000:03:2800:59:3502:14:5103:20:13
359KRASOŃ Justyna 1094TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:0100:57:5902:25:0403:20:56
360PIĄSTKA Daniel 1130KAWĘCZYNM4000:00:0000:03:2700:56:1702:25:0903:21:10
361OLEKSY Przemysław 1205TUREKM4000:00:0000:03:2700:56:1702:25:0903:21:10
361OLEKSY Barbara 1206TUREKK3000:00:0000:03:2700:56:1702:25:0903:21:10
363SZYMANOWSKA Monika 1151PSARYK4000:00:0000:03:2400:56:0902:25:0103:21:11
364SZKAMRUK Małgorzata 1227GLIWICEK3000:00:0000:02:5000:58:1502:22:3203:22:15
365STRASSBERGER Katarzyna 1198GLIWICEK5000:00:0000:02:5000:58:1602:22:3203:22:17
366WÓJCIK Łukasz 1355Cytrynowe Curry???LUBLINM3000:00:0000:03:4500:59:5802:14:3703:22:26
367GAJDA Beata 1300#YOLOTEAMKRKKRAKOWK4000:00:0000:03:4400:59:0002:24:2203:23:32
368GĄSIOREK Kamila 1021WARSZAWAK3000:00:0000:01:2100:56:1802:20:5703:23:37
369KRYSPIN Marta 1149Ja i OnGRUDZIĄDZK3000:00:0000:03:2800:58:3202:21:5503:24:06
370SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5000:00:0000:01:5900:59:5402:17:1103:24:17
371MARCINIAK Julia 549Natural Born RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:4200:59:2602:18:2703:24:33
372WRZOSEK Justyna 1124TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:1800:59:2302:24:1903:24:44
373PAWELEC Justyna 1125TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:03:1800:59:2402:24:1903:24:47
374CHOLEWA Łukasz 1053WOŁOMINM3000:00:0000:02:1600:55:1602:23:2003:25:21
375DOJS Aleksandra 1088Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:02:5300:54:0002:30:0903:26:36
376SKOWROŃ Jakub 1009MARUSZÓWM3000:00:0000:02:4400:59:0202:20:2303:28:11
377SAMEK Artur 1449BOCHNIAM4000:00:0000:03:1001:00:3402:26:0103:28:47
378JAWORSKA Agnieszka 1286WARSZAWAK3000:00:0000:01:2900:57:3002:24:3703:29:40
379OSZCZĘDA Marzena 1177Zarazic PasjaŻORYK4000:00:0000:01:3400:57:3102:24:3703:29:42
380OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2000:00:0000:02:1201:00:2502:30:0403:29:44
381FORDOŃSKA Katarzyna 1255RUNforFUNMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:2001:00:4602:27:4603:30:38
382KRZYCH Marcin 1038PolSourceKRAKÓWM3000:00:0000:02:2401:00:5702:19:4703:31:29
383RYSIAWA Joanna 1252bezMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:0000:03:2001:00:4502:27:4303:32:44
384CZECHOWSKA Izabela 1392Ww TeamLUBLINK4000:00:0000:03:0101:06:5602:30:1503:33:08
385JAKUBIEC Justyna 1408Lubelska Grupa TriathlonuSNOPKÓWK4000:00:0000:03:1001:06:1702:30:1603:33:10
386JEZIOREK Józef 1115ŁAPCZYCAM4000:00:0000:03:0701:00:1302:24:0003:34:46
387PRZYBYŁA Krzysztof 1090ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:02:5301:06:3002:31:0903:36:56
388GŁOWACKA Aleksandra 1195Młody vs. StaryLEGIONOWOK4000:00:0000:01:0900:59:5202:29:2703:36:58
389GRĘBOWIEC Dominika 1049TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3000:00:0000:02:0100:58:2102:25:0403:38:02
390PRZYBYŁA Aleksandra 1091ŚWIĘTOCHŁOWICEK3000:00:0000:02:5301:06:3102:30:1103:38:29
391JASIK Joanna 1050TSA SandomierzSANDOMIERZK4000:00:0000:02:0100:59:3902:25:0803:38:37
392ZIEŃKOWSKA Izabela 166LUBLINK3000:00:0000:02:5601:03:0602:31:3303:39:00
393WASILEWSKI Marcin 211WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:5601:03:0702:31:3303:39:01
394BĄDZIUL Dorota 1011RZESZÓWK3000:00:0000:01:1701:05:2402:31:2003:46:49
395ŁAGOWSKA Katarzyna 1447MIELECK4000:00:0000:03:1201:05:2202:30:3903:47:34
396BORKOWSKA Ewa 1030WKURW-TEAMZŁOTÓWK6000:00:0000:03:2301:08:1102:36:0803:53:17
397MIRECKI Jan 1120WARSZAWAM4000:00:0000:03:0601:14:4102:50:0604:12:52
398REY Andrzej 1184WARSZAWAM4000:00:0000:03:3501:00:5502:38:19
399SOBCZAK Zbigniew 1221Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3000:00:00
400BARAŃSKI Jarek 1259Kiedyś to byłoRADOMM3000:00:0002:25:29
401SIONKOWSKI Maciej 1275Crossfitter ChełmCHEŁMM4000:00:0002:51:40
402ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM2000:00:0001:48:32
Niesklasyfikowani
1495DNF DNF03:50:54 DNF DNF DNF
GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM20DNF DNF03:50:46 DNF DNF DNF
Znaleziono 404 wynik(ów)